خدمات کامپیوتری سیار مشهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد خدمات کامپیوتری سیار مشهر : مشهر گفت:باتوجه به معطل ماندن 40 روز حکم شهردار منتخب مشهر در استانداری خوزستان هیچ مطالبه ای از سوی اعضای شورای شهر مشهر مشاهده نشده است. کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر ادامه مطلب معاون اجتماعی فرماندار مشهر گفت: در مجموع تاکنون تعداد ک دهای شورای شهر مشهر ۱۰۲ نفر هستند. رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) مشهر گفت: انفجار گاز در یک واحد مس ی در مشهر که به مصدومیت ۶ نفر انجامیده بود، به مرگ یک زن ختم شد. آزادسازی مشهر یکی از مهم ترین اه عملیات بیت المقدس در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز در روز سوم داد سال ۱۳۶۱ انجام شد. فتح مشهر انعکاس جهانی داشت و عراق با از دست دادن مشهر از نظر تکیه گاهش را برای مذاکره از دست داد. نام قبلی مشهر در زمان رضا شاه از محمره به مشهر نام گذاری شده و برخی از مردم این شهر تاکنون از این نام استفاده می کنند و هیچ اشکالی ندارد بنا بر این بهانه دست دشمنان انقلاب ندهید. مشهر - هشت سال جنگی که عراق به ایران تحمیل کرد، از طولانی ترین و پرهزینه ترین درگیری های نظامی در تایخ معاصر بود، که ابعاد و تأثیرات منطقه ای و جهانی گسترده ای داشت که از مشهر آغاز شد.
مشهر و حماسه مقاومت
مشهر سرزمین می است که سرچشمه طراوتش، سرخی شبنم ‏گونه قطرات خون است. رژیم عراق در آغازین روزهای جنگ به این شهر حمله کرد.
محمد جهان آرا و دیگر جوانان مشهر، در برابر تا به دندان مسلح رژیم بعثی عراق سی و پنج روز مقاومت د.
خونین شهر 575 روز در زیر چکمه های دشمن اسیر بود؛ اما سرانجام به اراده پروردگار در روز سوم داد 1361 طی عملیات پیروزمندانه بیت المقدس بدست رزمندگان آزاد گشت.
خبر آزادسازی مشهر، ملت ایران را شاد کرد. (ره) فتح مشهر را مافوق طبیعت بیان فرمودند. فتح مشهر، نقش مهمی در پیروزی های بعدی رزمندگان داشت.
# مشهر #سوم_ داد # _ #رزمندگان #جنگ
www.hawzah.net/fa/occation/view/64369 عنبری مدیر آموزش و پرورش مشهر گفت: مدارس مشهر به تامین وسایل سرمایشی برای در امان ماندن دانش آموزان از گرما نیاز دارند. نیمه شب سوم آبان نیروهای بعثی با سازماندهی و تجهیز لشکرهای مستقر در جبهه مشهر و فراخوانی نیروهای تازه‏ نفس به این جبهه، هجومی گسترده را به شهر آغاز د و پس از جنگی نابرابر وارد مشهر شد. ایسنا نوشت: مدیر اداره جهاد کشاورزی مشهر گفت: امسال 7هزار تن ما از نخیلات شهرستان برداشت شد که از این میزان حدود 4هزار تن از ما در مشهر یداری و باقی آن نیز به شهرستان های اطراف ارسال شد. همزمان با سالروز آزاد سازی مشهر نمایشگاه ع و پوستر فتح مشهر در کتابخانه عمومی شهر زیراب بر پا شد. رکنا: امروز سوم داد سالروز آزادسازی مشهر در سال 1361 است. به همین مناسبت مروری داریم بر عملیات «الی بیت المقدس» که منجر به آزادسازی مشهر شد. امروز روز حماسه بود، روزی که حماسه مشهر به پیروزی رسید .روزی که فاز اول جنگ تحمیلی با پیروزی ایران در عملیات بیت المقدس وباز پس گرفتن شهر قهرمان مشهر بود . امروز روز حماسه بود، روزی که حماسه مشهر به پیروزی رسید .روزی که فاز اول جنگ تحمیلی با پیروزی ایران در عملیات بیت المقدس وباز پس گرفتن شهر قهرمان مشهر همراه بود . مشهر – ایرنا – رئیس سازمان آتش نشانی مشهر گفت: انفجار گاز در یک واحد مس ی در منطقه دربند غربی این شهرستان 6 مصدوم بر جای گذاشت. علی جوادیان از عکاسان دفاع مقدس که ع های ماندگاری از آزادسازی مشهر دارد معتقد است فتح مشهر را باید «نوروز جنگ» نامید.             آبادان - ایرنا - حدود 50 کارگر خدماتی شاغل در بخش های مختلف شهرداری مشهر روز با صنفی روبه روی سازمان منطقه آزاد اروند، پرداخت سه ماه حقوق معوق خود را خواستار شدند. این کارگران در گفت و گو با ایرنا اظهار د: سه ماه است که حقوق نگرفته و عیدی ما نیز توسط پیمانکار پرداخت نشده است.
کارگران معترض گفتند:در هوای گرم و شرجی مشهر از صبح تا دیر وقت، مشغول نظافت و کار هستیم به امید آنکه حداقل برای خانواده روزی حلال ببریم، ولی همین حقوق کم نیز به موقع پرداخت نمی شود.
این کارگران افزودند: یک روز پس از انتخابات از سوی شهرداری ا اج شدیم در صورتی که مردم مشهر در مجلس شورای ی قول داده بود که هیچ کارگری ا اج نشود.
مدیرعامل شرکت آرمین زرین پیمانکار خدمات شهری شهرداری مشهر در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد:این شرکت 220 نفر از کارگران خدمات شهری شهرداری مشهر را زی وشش خود دارد.
مسعود حاتمی افزود:این شرکت قرارداد 40 میلیارد ریالی با شهرداری مشهر منعقد کرد که پس از پایان کار نیمی از مبلغ قرارداد به این شرکت پرداخت شد.
وی اظهارکرد: با وجود مشکلات مالی، این شرکت به هر کارگر 10 میلیون ریال عیدی پرداخت کرد و تنها 2 ماه از حقوق آنها باقی مانده است.
حاتمی افزود:شهرداری مشهر که زیرنظر سازمان منطقه آزاد اروند است منتظر پرداخت بودجه از سوی این سازمان است تا حقوق معوقه کارگران معترض پرداخت شود.
وی با تکذیب ا اج کارگران خدمات شهری شهرداری مشهر گفت: قرارداد شرکت آرمین زرین با شهرداری مشهر به پایان رسیده که در صورت ادامه همکاری این شرکت با شهرداری مشهر، 220 کارگر مجدد به کار باز می گردند.
7104/6125 / 6037
** خبرنگار: مسعود گادار ** تنظیم:عدنان جواهری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی فارغ از ارزش های معنوی و حیثیتی نجات مشهر عزیز از زیر چکمه های صدامیان، یادآوری حتی بسیار اجمالی ارزش نظامی آزادسازی مشهر، بخشی ازاهمیت و ارزش این فتح عظیم را که حقیقتا سن تخار و عزت ایران است. مشهر – ایرنا - شور و شوق دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در مشهر در روز پایانی تبلیغات به اوج خود رسید. مدیر شبکه بهداشت و درمان مشهر گفت: 18 رستوران و واحد صنفی متخلف در مشهر از ابتدای طرح بسیج سلامت نوروزی تاکنون تعطیل شده است. در این خبر تصویری دیده نشده از فتح مشهر را مشاهده می کنید. زمین لرزه ای با قدرت ۳.۵ ریشتر بامداد امروز مشهر را لرزاند. مدیر آموزش و پرورش مشهر گفت: در 10 روز اخیر 11 هزار و 604 نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان مشهر اسکان یافتند. مشهر گفت:ضعف دستگاه بازرسی کل کشور تبعات زیادی در پی داشته است. بذار یادمون بیاد که کیا بودن که برای ما امنیت آوردن. بذار یادمون بیاد که حفظ امنیت چه جوریه . بذار یادمون بیاد غیرت چه رنگیه . عزت و استقلال چه مزه ایه. عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» با پای قطع شده اش، خط را ول نکرده. عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» سنگدل که نبودند هیچ، حتی دشمن را تیمار می د بعد از اسارت، همانجا! پاسداشت سالروز « مشهر» نگاهش کن : اسیر شده، اما نگران نیست. می خندد. آنوقت بخواهند از این رزمنده ها برای شما دشمن بتراشند؟ پاسداشت سالروز « مشهر» دریایی از اسیران را داشتند و از این اسیران، لشگرهایی مجاهد علیه صدام ساخته شد. از خود عراقی ها ! لشکر بدر ! پاسداشت سالروز « مشهر» حتی بهشان سیگار هم داده اند.آب و کلمن هم . در خط مقدم. اینها ترسناکند؟ اینها ضد مردمند؟ عملیات «الی بیت المقدس» با هدف «آزادسازی مشهر» پاسداشت سالروز « مشهر» اینها بودند که باعث شدند مردم این رو مه را در دست بگیرند : پاسداشت سالروز « مشهر» اینها بودند که باعث شدند مردم اینگونه شادی کنند : پاسداشت سالروز « مشهر» سوم داد سال روز آزادسازی مشهر درعملیات بیت المقدس روز مقاومت ایثاروپیروزی گرامی باد. زائران سرزمین نور در ایام نوروز مزار ی مشهر را زیارت د. سوم داد روز آزادسازی مشهر یکی از به یاد ماندنی ترین روزهایی است که در تاریخ کشورمان ثبت شده است. هواداران تیم تراکتورسازی دست خالی از مشهر کیلومترها را طی د تا به تبریز برسند. خدمات کامپیوتری در محل تهران [تلفن22422970 & 09124356984] ارائه کلیه خدمات کامپیوتری در محل شما،خدمات سخت افزاری ونرم افزاری درتهران ویژه منازل،شرکتها>شرکت پروسس کام:ارائه کلیه خدمات و تعمیرات کامپیوتری بانرخ مصوب،ایاب وذهاب و کارشناسی رایگان.

درمحدوده : منطقه 1 یک ومنطقه 2 دو تهران : سعادت آباد،شهرک غرب،سئول،پارک وی،تجریش،آفریقا،ج. بازی تراکتورسازی و نفت تهران در شرایطی برگزار می شود که دما شهر مشهر 44 درجه سانتی گراد خواهد بود. تابلو ترکش خورده- جاده کیلومتر ۲۵ مشهر- را نشان می داد که عراقی ها به کلمه معمره تغییر داده بودند. کرار جاسم بازیکن محروم تیم تراکتورسازی برای تماشای دیدار تیمش برابر نفت تهاران در فینال جام حذفی به مشهر می رود. آبادان - ایرنا - س رست امور دریایی و بندری اداره بندر و دریانوردی مشهر گفت:صادرات کلینکر 'ماده اولیه تهیه سیمان' از بندر مشهر به عراق، رشد 113 درصدی رسید. ساعت درست دوازده بیمه شب ۳۱ شهریور ماه خودم هم از زیر قرآن رد شدم و سوار جیپ فرماندهی شدم و از بوشهر به مقصد آبادان و مشهر راه افتادیم. سازان ما خودشان باید با عشق به سراغ رویداد مهمی همچون مشهر بروند نه اینکه به آن ها سفارش داده شود. نایب رئیس شورای شهر مشهر گفت: جلسه شورای شهر مشهر به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء شورای شهر این جلسه لغو شد. شهردار مشهر گفت: جشنواره خیریه غذا به نفع ک ن نیازمند توسط شهرداری مشهر برگزار می شود. مشهر راخـــدا آزاد کرد
✏️چند جمله تاریخی
مشهر سقوط کرد; پس میگیریم مراقب باشیم باشیم ایمانمان سقوط نکند....شهید محمد جهان آرا
مشهر شهر خون آزاد شد.... گوینده رادیو
مشهر راخــدا آزاد کرد....حضرت
واقعه مشهر ازدور یک واقعه تاریخی می باشد که برای ملت هیجان آورو افتخار امیز است ولی از نزدیک. این قضیه شبیه یک معجزه بزرگ بود....حضرت آقا . . . . و حالا ✅دستور فرمانده کل قوا ♦️ مشهر ها در راه است♦️ مشهری که در باوجود مقاومت مردمی به تصرف دشمن و اشخاص و #افکار_بیگانه در آمد وباوجود تعجب همگان و ناباوری دشمن و کمی تجهیزات نسبت به طرف دیگر باز به دست #نیروهای_خودی رسید ✅برای مشهر ها باید: ❤️دست خدارابالاترین دست ها بدانیــم و بدانیم پیروزی بانیروی ایمان توکل بر خدا باشناخت دشمن و علم به دشمنیش و شناختنش به دیگران خودباوری تسلیم نشدن پیگیری و پافشاری برای رسیدن به هدف داشتن برنامه و هدف برای هرقدم از کار و باز یادمان باشد برای مشهر به همه ی #مردم نیاز است یادمان نرود به " مشهر خوش آمدید جمعیت۳۶میلیون نفــر" ♦️و باز هم توکل برخدا ممکن است..... ✌️نصر من الله و فتح القریب مهر نوشت: دبیر جشنواره ملی مقاومت فتح مشهر، برنامه بیستمین جشنواره ملی مقاومت فتح مشهر را تشریح کرد. فرماندار مشهر گفت: امسال مشهر از طرف وزارت کشور به عنوان پایلوت برگزاری انتخابات الکترونیکی شوراها انتخاب شد. یکی از دلایلی که دروازه بان تراکتورسازی روی گل نفت نتوانست ع العمل ویژه ای نشان دهد، نور ورزشگاه مشهر بود. از سوی فرماندار نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای ی شهر مشهر اعلام شد. محسن چاوشی به مناسبت سوم داد سالروز آزادسازی مشهر متن کوتاهی را در اینتساگرام منتشر کرد. خیابان های شهر مشهر در استان خوزستان به علت بارش باران دچار آبگرفتگی شد. فرمانده انتظامی مشهر از کشته شدن پنج عضو یک خانواده در اثر انفجار گاز خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان مشهر گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز در یک خانه پنج نفر جان خود را از دست دادند. شهروندخبرنگار ما از مشکلات خیابان های شهر مشهر ی را برای ما تهیه کرده است. آزادسازی مشهر در روز سوم داد ۱۳۶۱ خورشیدی پس از ۵۷۸ روز توسط ایران و پاسداران انقلاب ی صورت گرفت.