خدمات کامپیوتری سیار مشهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد خدمات کامپیوتری سیار مشهر : پروانه معصومی، هنرمند پیش وت سینما و تلویزیون، با بیان اینکه منابع کافی از مشهر برای سازی موجود نیست،تاکید کرد: سازان ما خودشان باید با عشق به سراغ رویداد مهمی همچون مشهر بروند نه… مشهر گفت:باتوجه به معطل ماندن 40 روز حکم شهردار منتخب مشهر در استانداری خوزستان هیچ مطالبه ای از سوی اعضای شورای شهر مشهر مشاهده نشده است. کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر کانال روز آزاد سازی مشهر ادامه مطلب معاون اجتماعی فرماندار مشهر گفت: در مجموع تاکنون تعداد ک دهای شورای شهر مشهر ۱۰۲ نفر هستند. رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) مشهر گفت: انفجار گاز در یک واحد مس ی در مشهر که به مصدومیت ۶ نفر انجامیده بود، به مرگ یک زن ختم شد. پیروزی در عملیات بیت المقدس و فتح مشهر در تاریخ جنگ ایران و عراق از اهمیت ویژه ای برخوردار است، خبر مشهر آن چنان شگفت آور بود که سراسر میهن ی ما را به وجد آورد. نام قبلی مشهر در زمان رضا شاه از محمره به مشهر نام گذاری شده و برخی از مردم این شهر تاکنون از این نام استفاده می کنند و هیچ اشکالی ندارد بنا بر این بهانه دست دشمنان انقلاب ندهید. مشهر - هشت سال جنگی که عراق به ایران تحمیل کرد، از طولانی ترین و پرهزینه ترین درگیری های نظامی در تایخ معاصر بود، که ابعاد و تأثیرات منطقه ای و جهانی گسترده ای داشت که از مشهر آغاز شد. مهر نوشت: عضو شورای ی شهر مشهر گفت: فاضلاب در برخی مناطق مثل صد دستگاه مشهر سه ماه است وارد بعضی از خانه های مردم شده است.
مشهر و حماسه مقاومت
مشهر سرزمین می است که سرچشمه طراوتش، سرخی شبنم ‏گونه قطرات خون است. رژیم عراق در آغازین روزهای جنگ به این شهر حمله کرد.
محمد جهان آرا و دیگر جوانان مشهر، در برابر تا به دندان مسلح رژیم بعثی عراق سی و پنج روز مقاومت د.
خونین شهر 575 روز در زیر چکمه های دشمن اسیر بود؛ اما سرانجام به اراده پروردگار در روز سوم داد 1361 طی عملیات پیروزمندانه بیت المقدس بدست رزمندگان آزاد گشت.
خبر آزادسازی مشهر، ملت ایران را شاد کرد. (ره) فتح مشهر را مافوق طبیعت بیان فرمودند. فتح مشهر، نقش مهمی در پیروزی های بعدی رزمندگان داشت.
# مشهر #سوم_ داد # _ #رزمندگان #جنگ
www.hawzah.net/fa/occation/view/64369 عنبری مدیر آموزش و پرورش مشهر گفت: مدارس مشهر به تامین وسایل سرمایشی برای در امان ماندن دانش آموزان از گرما نیاز دارند. نیمه شب سوم آبان نیروهای بعثی با سازماندهی و تجهیز لشکرهای مستقر در جبهه مشهر و فراخوانی نیروهای تازه‏ نفس به این جبهه، هجومی گسترده را به شهر آغاز د و پس از جنگی نابرابر وارد مشهر شد. مردم مشهر در مجلس گفت :کشتارگاه دام مشهر بعد از ۲۰ سال ساخته می شود. همزمان با سالروز آزاد سازی مشهر نمایشگاه ع و پوستر فتح مشهر در کتابخانه عمومی شهر زیراب بر پا شد. مشهر- آبگرفتگی معابر مشهر در پی بارندگی به حدی بود که مشکلات بسیاری را برای مردم این شهرستان و مسافران نوروزی ایجاد کرد در حالی که این مشکل با اعتباری نه چندان زیاد قابل حل است. مشهر - مشهر به این علت پایتخت مقاومت ایران لقب گرفت که مردمش، شهادت ها، مقاومت ها، جان دادن عزیزان و از خودگذشتگی های بی شمار و عذاب آوری را به خود دید. جانشین ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی با اشاره به اینکه آزادسازی مشهر پازل معادلات استکبار جهانی را بر هم زد، گفت: فتح مشهر درس بزرگی برای بشریت بود که اگر ملتی برای خدا و آرمان های… فرماندار مشهر گفت: برای رساندن آبراهه کارون به عمق ۹ متر در مقطع مشهر، به ۲۱۰ میلیون یورو اعتبار نیاز داریم. بعد از تمام شدن جنگ و برگشتن مردم به مشهر ویران ، مردمی که زندگی شان در آتش جنگ سوخته بود، صبورانه و بی سر و صدا در تمام این سال ها با همه محرومیت ها کنار آمدند و زندگی را از سر گرفتند . هر چند که مشهر هرگز به می سابقش نشد ، اما مردمش دوباره خیابان ها را درست د ، بازارهایشان راه افتاد ، در حیاط های خانه شان درخت کاشتند و با لنج هایشان دوب.             آبادان - ایرنا - حدود 50 کارگر خدماتی شاغل در بخش های مختلف شهرداری مشهر روز با صنفی روبه روی سازمان منطقه آزاد اروند، پرداخت سه ماه حقوق معوق خود را خواستار شدند. این کارگران در گفت و گو با ایرنا اظهار د: سه ماه است که حقوق نگرفته و عیدی ما نیز توسط پیمانکار پرداخت نشده است.
کارگران معترض گفتند:در هوای گرم و شرجی مشهر از صبح تا دیر وقت، مشغول نظافت و کار هستیم به امید آنکه حداقل برای خانواده روزی حلال ببریم، ولی همین حقوق کم نیز به موقع پرداخت نمی شود.
این کارگران افزودند: یک روز پس از انتخابات از سوی شهرداری ا اج شدیم در صورتی که مردم مشهر در مجلس شورای ی قول داده بود که هیچ کارگری ا اج نشود.
مدیرعامل شرکت آرمین زرین پیمانکار خدمات شهری شهرداری مشهر در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد:این شرکت 220 نفر از کارگران خدمات شهری شهرداری مشهر را زی وشش خود دارد.
مسعود حاتمی افزود:این شرکت قرارداد 40 میلیارد ریالی با شهرداری مشهر منعقد کرد که پس از پایان کار نیمی از مبلغ قرارداد به این شرکت پرداخت شد.
وی اظهارکرد: با وجود مشکلات مالی، این شرکت به هر کارگر 10 میلیون ریال عیدی پرداخت کرد و تنها 2 ماه از حقوق آنها باقی مانده است.
حاتمی افزود:شهرداری مشهر که زیرنظر سازمان منطقه آزاد اروند است منتظر پرداخت بودجه از سوی این سازمان است تا حقوق معوقه کارگران معترض پرداخت شود.
وی با تکذیب ا اج کارگران خدمات شهری شهرداری مشهر گفت: قرارداد شرکت آرمین زرین با شهرداری مشهر به پایان رسیده که در صورت ادامه همکاری این شرکت با شهرداری مشهر، 220 کارگر مجدد به کار باز می گردند.
7104/6125 / 6037
** خبرنگار: مسعود گادار ** تنظیم:عدنان جواهری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی مدیر پایانه راه آهن مشهر گفت: قطار حومه ای اهواز – مشهر و بالع به صورت چارتر به مدت ۱۶ روز رایگان شد. مدیر شبکه بهداشت و درمان مشهر گفت: با افزوده شدن هشت پزشک متخصص جدید به کادر درمانی مشهر، تعداد پزشکان متخصص این شهر به ۴۸ نفر رسید. مدیر انجمن ستاره شناسی مشهر گفت: تاکنون حدود چهار هزار دانش آموز در مدارس مشهر و آبادان آموزش یک روزه علم نجوم داده شد. سنندج- ایرنا- فرماندار سقز با بیان اینکه سازی مشهر، با دفاع از شرف و ، حاکمیت ملی و ناب محمدی، هم معنی شده است گفت: در فتح مشهر، تمام دشمنان قسم خورده ایران و ش ت خوردند. به مناسبت سالروز مشهر«شنوندگان عزیز توجه فرمایید... خونین شهر آزاد شد!» «محمود کریمی علویجه» گوینده اعلام خبر آزادسازی مشهر است. لحن و آوای این گوینده رادیو و تلویزیون در هنگام اعلام آزادسازی مشهر سال های سال همچون امضایی بر پای یکی از معتبرترین اسناد تاریخ پر افتخار ملت ایران به ثبت رسیده است. مشهر گفت:ضعف دستگاه بازرسی کل کشور تبعات زیادی در پی داشته است. ی از وضعیت آلوده آب شرب در شهر مشهر را مشاهده می نمایید. گروهی از هواداران استقلال در ورزشگاه مشهر حضور دارند. زائران سرزمین نور در ایام نوروز مزار ی مشهر را زیارت د. در استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری ، تردد کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۷ روز ۲۳ آبان، در محورهای اهواز- گرد، بستان-چذابه، اهواز- مشهر و شلمچه ممنوع است؛ مسافران مشهر از مسیر اهواز-آبادان- مشهر تردد کنند. رئیس اداره تبلیغات ی مشهر گفت: مردم مشهر در اعتراض به اغت گران فردا می کنند. روز سوم داد ماه، سالگرد حماسه و فتح مشهر پس از بیش از یک سال و نیم آن به دست رژیم صدام است.
به گزارش مجله تاریخ فرادید، عملیات آزادسازی مشهر یکی از مهمترین و بزرگترین عملیات های نیروهای مسلح ایران در جنگ تحمیلی محسوب می شود. نیروهای ایرانی با 70هزار رزمنده در 10 اردیبهشت 1361 با رمز «یا علی ابن طالب» در محور اهواز- مشهر- دشت آزادگان به . هواداران تیم تراکتورسازی دست خالی از مشهر کیلومترها را طی د تا به تبریز برسند. بازی تراکتورسازی و نفت تهران در شرایطی برگزار می شود که دما شهر مشهر 44 درجه سانتی گراد خواهد بود. مدیر امور آبفای مشهر گفت : 120 میلیارد ریال اعتبار اوراق خزانه برای اجرای پروژه شبکه آبرسانی شهرستان مشهر اختصاص یافت. مسئول بسیج دانشجویی مشهر گفت: بسیج دانشجویی مشهر کار رسیدگی به درخواست وج از کشور دانشجویان مشمول و داوطلب شرکت در همایش اربعین را آغاز کرده است. تابلو ترکش خورده- جاده کیلومتر ۲۵ مشهر- را نشان می داد که عراقی ها به کلمه معمره تغییر داده بودند. کرار جاسم بازیکن محروم تیم تراکتورسازی برای تماشای دیدار تیمش برابر نفت تهاران در فینال جام حذفی به مشهر می رود. آبادان - ایرنا - س رست امور دریایی و بندری اداره بندر و دریانوردی مشهر گفت:صادرات کلینکر 'ماده اولیه تهیه سیمان' از بندر مشهر به عراق، رشد 113 درصدی رسید. گروه جامعه: « مشهر» از نام هایی است که با یادآوری اش، بیش از هرچیز به یاد اتفاق خاص درباره اش می افتیم، خاطره «هشت سال دفاع مقدس»، فارغ از این که این شهر تاریخی تا قبل از آغاز جنگ یکی از ای مهم… سازان ما خودشان باید با عشق به سراغ رویداد مهمی همچون مشهر بروند نه اینکه به آن ها سفارش داده شود. نایب رئیس شورای شهر مشهر گفت: جلسه شورای شهر مشهر به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء شورای شهر این جلسه لغو شد. شهردار مشهر گفت: جشنواره خیریه غذا به نفع ک ن نیازمند توسط شهرداری مشهر برگزار می شود. مشهر راخـــدا آزاد کرد
✏️چند جمله تاریخی
مشهر سقوط کرد; پس میگیریم مراقب باشیم باشیم ایمانمان سقوط نکند....شهید محمد جهان آرا
مشهر شهر خون آزاد شد.... گوینده رادیو
مشهر راخــدا آزاد کرد....حضرت
واقعه مشهر ازدور یک واقعه تاریخی می باشد که برای ملت هیجان آورو افتخار امیز است ولی از نزدیک. این قضیه شبیه یک معجزه بزرگ بود....حضرت آقا . . . . و حالا ✅دستور فرمانده کل قوا ♦️ مشهر ها در راه است♦️ مشهری که در باوجود مقاومت مردمی به تصرف دشمن و اشخاص و #افکار_بیگانه در آمد وباوجود تعجب همگان و ناباوری دشمن و کمی تجهیزات نسبت به طرف دیگر باز به دست #نیروهای_خودی رسید ✅برای مشهر ها باید: ❤️دست خدارابالاترین دست ها بدانیــم و بدانیم پیروزی بانیروی ایمان توکل بر خدا باشناخت دشمن و علم به دشمنیش و شناختنش به دیگران خودباوری تسلیم نشدن پیگیری و پافشاری برای رسیدن به هدف داشتن برنامه و هدف برای هرقدم از کار و باز یادمان باشد برای مشهر به همه ی #مردم نیاز است یادمان نرود به " مشهر خوش آمدید جمعیت۳۶میلیون نفــر" ♦️و باز هم توکل برخدا ممکن است..... ✌️نصر من الله و فتح القریب مهر نوشت: دبیر جشنواره ملی مقاومت فتح مشهر، برنامه بیستمین جشنواره ملی مقاومت فتح مشهر را تشریح کرد. فرماندار مشهر گفت: امسال مشهر از طرف وزارت کشور به عنوان پایلوت برگزاری انتخابات الکترونیکی شوراها انتخاب شد. تیم فوتبال کارون اروند مشهر با وجود ش ت برابر مقاومت تهران در صدر ج باقی ماند. کارشناس هواشناسی خوزستان گفت:پایداری جو در آبادان و مشهر وارونگی دما را به دنبال دارد. در این خبر شهید احمد کاظمی و قاسم سلیمانی از فاتحان مشهر را می توانید در یک قاب ع از دوران دفاع مقدس ببینید.