خدمتگزار اسفستان و اسفستانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد خدمتگزار اسفستان و اسفستانی : کشور ضمن انتصاب وجه اله خدمتگزار به عنوان مشاور خود، علی طالبی را به عنوان رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور منصوب کرد. اختصاصی از یاری فایل بررسی تاثیر ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی )مورد مطالعه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تربت حیدریه در سال 1395 ) با و پر سرعت .
بررسی تاثیر ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی )مورد مطالعه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تربت حیدریه در سال 1395 )
بررسی تاثیر ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی )مورد مطالعه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تربت حیدریه در سال 1395 ) مقالات علمی پژوهشی چاپ شده با فرمت pdf    صفحات  16 چکیده :
هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی می باشد . جامعه اماری تحقیق حاضر کلیه
کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تربت حیدریه در سال 1395 به تعداد 200 نفر می باشد که طبق فرمول کوکران
تعداد نمونه آماری برابر با 127 نفر انتخاب شد . روش پژوهش توصیفی همبستگی و از لحاظ هدف کاربردی است . –
برای جمع آوری اطلاعات از پرسشنامه ی خدمتگزار قلی پور و پرسشنامه تعهد سازمانی می یر و آلن استفاده شد
. روایی محتوایی پرسشنامه به تایید اساتید مدیریت رسید همچنین پایایی پرسشنامه ها بوسیله آلفای کرونباخ برای
پرسشنامه ی اخلاقی 88 / 0 و پرسشنامه تعهد سازمانی 85 / 0 بدست آمد. داده ها با استفاده از نرم افزار pls-2
تجزیه و تحلیل شد . نتایج حاصل نشان داد که ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی کارکنان نیروی انتظامی شهرستان
تربت حیدریه تاثیر معناداری دارد همچنین ی اخلاقی بر تعهد مستمر ، تعهد هنجاری و تعهد عاطفی کارکنان
تاثیر گذار می باشد .
کلید واژه ها :
ی خدمتگزار ، تعهد سازمانی ، تعهد مستمر ، تعهد هنجاری ، تعهد عاطفی
با
بررسی تاثیر ی خدمتگزار بر تعهد سازمانی )مورد مطالعه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تربت حیدریه در سال 1395 )
در بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب آمده است: جبهه مردمی در تلاش است راه را برای انتخ آگاهانه و آینده ساز هموار سازد و آنچه در توان دارد در راستای تحقق آرمانهای انقلاب در تشکیل یک ت خدمتگزار،کارآمد و انقل به کار گیرد. امروز، روز از خودگذشتگی امت و ایثار و فداکاری درراه است. باید هر در هر کجا در هر پست و مقامی که هست خدمتگزار مسلمین باشد؛ خدمتگزار مردمی که سالهای سال با فقر زندگی کرده اند. و اینک، باید حداقل رفاه برای مردم محروم تهیه شود. ای تمردان که در نظام ایران مسئولیتی بعهده دارید، باید به فکر مردم باشید. باید برای مردم زنگی ساده را به هر نحوی . اختصاصی از سورنا فایل پیشینه تحقیق و مبانی نظری ی خدمتگزار و توانمندسازی با فرمت ورد با و پر سرعت .
 پیشینه تحقیق و مبانی نظری ی خدمتگزار و توانمندسازی با فرمت ورد
 پیشینه تحقیق و مبانی نظری ی خدمتگزار و توانمندسازی با فرمت ورد  فرمت ورد قابل ویرایشتعداد صفحات: 49مبانی نظری و پیشنه تحقیق جهت نوشتن پایان نامه ارشد و یهمراه با رفرنس نویسی و پاورقی داخل متنپیشینه تحقیق کامل: خارجی و داخلیمنابع فارسی کاملمنابع انگلیسی کاملما در این بخش علاوه بر منابع مبانی نظری، منابع کلی دیگری رو برایتان در نظر گرفتیم تا همواره در نوشتن پایان نامه از این منابع بهره مند گردید.
با
پیشینه تحقیق و مبانی نظری ی خدمتگزار و توانمندسازی با فرمت ورد
به گزارش همه باهم، مرجع وبلاگ نویسان سیستان و بلوچستان موج وبلاگی به مناسبت هفته بسیج برگزار می کند، این موج با عنوان " بسیج انقل و خدمتگزار" از تاریخ 30 آبان لغایت 5 آذر سال جاری برگزار میشود.علاقه مندان میتوانند آثار خود را در محور های: بسیج و اقتصاد مقاومتی، بسیج و علم، بسیج و استکبار ستیزی، بسیج و شهادت، بسیج و امنیت پایدار، بسیج و فرهنگ، بسیج و جهاد، بسیج و بصیرت، در قالب های یادداشت، دل نوشته، ع نوشته و پوستر، اینفوگرافیک، مقاله و کلیپ تولید و به آدرس [email protected] ویا در قسمت نظرات این خبر ارسال نمایید. به گزارش همه باهم، مرجع وبلاگ نویسان سیستان و بلوچستان موج وبلاگی به مناسبت هفته بسیج برگزار می کند، این موج با عنوان " بسیج انقل و خدمتگزار" از تاریخ 30 آبان لغایت 5 آذر سال جاری برگزار میشود.علاقه مندان میتوانند آثار خود را در محور های: بسیج و اقتصاد مقاومتی، بسیج و علم، بسیج و استکبار ستیزی، بسیج و شهادت، بسیج و امنیت پایدار، بسیج و فرهنگ، بسیج و جهاد، بسیج و بصیرت، در قالب های یادداشت، دل نوشته، ع نوشته و پوستر، اینفوگرافیک، مقاله و کلیپ تولید و به آدرس [email protected] ویا در قسمت نظرات این خبر ارسال نمایید. به گزارش همه باهم، مرجع وبلاگ نویسان سیستان و بلوچستان موج وبلاگی به مناسبت هفته بسیج برگزار می کند، این موج با عنوان " بسیج انقل و خدمتگزار" از تاریخ 30 آبان لغایت 5 آذر سال جاری برگزار میشود.علاقه مندان میتوانند آثار خود را در محور های: بسیج و اقتصاد مقاومتی، بسیج و علم، بسیج و استکبار ستیزی، بسیج و شهادت، بسیج و امنیت پایدار، بسیج و فرهنگ، بسیج و جهاد، بسیج و بصیرت، در قالب های یادداشت، دل نوشته، ع نوشته و پوستر، اینفوگرافیک، مقاله و کلیپ تولید و به آدرس [email protected] ویا در قسمت نظرات این خبر ارسال نمایید. 1- بهبود کارآیی: ایده اصلی این است که با انتقال می توان بار ماشین های دارای بار زیاد را به ماشین های با بار کم کارایی کلی سیستم را افزایش داد. توزیع بار دارای الگوریتم است به این معنی که تصمیمات مربوط به تخصیص و توزیع مجدد کارها را با توجه به وضعیت پردازنده های موجود بر عهده آن ها قرار داد.
2- دومین استدلال برای مهاجرت آن است که داده . به گزارش روابط عمومی جمعیت خدمتگزار : صبح امروز جلسه هیئت مدیره جمعیت خدمتگزار با محوریت بررسی خدمات ارائه شده در صفر سال 94 از سوی هر واحد با حضور کلیه اعضا ء برگزار شد در این جلسه مدیریت واحد پشتیبانی و مالی ؛ مدیریت واحد اسکان ؛ مدیریت واحد فرهنگی ؛ مدیریت واحد بهداشت و درمان ؛ مدیریت واحد روابط عمومی ؛ مدیریت واحد نشر آثار ؛مدیریت واحد فن آوری اطلاعات ؛ مدیریت واحد تغذیه و تدارکات ؛ مدیریت واحد ی ؛ برنامه های کاری خود را برای سال 1394 تشریح د . حجت ال و المسلمین سید محسن علوی رئیس هیئت مدیره جمعیت ضمن اعلام عهد همه مدیران با رئوف برای خدمت رسانی بهتر به زائران پیاده ؛ از همه مدیران اجرائی جمعیت خواست ؛ رضای خدا و خدمت خالصانه و تبعیت از فرمایشات ی را در کارها و عمل خود لحاظ نمایند
محسن ازغذی مدیر عامل جمعیت نیز از مدیران اجرائی خواست با توجه به تائید برنامه های واحد ها توسط هیئت مدیره هر مدیر چارت اجرائی خود را کامل نماید .
این گزارش می افزاید : سال گذشته 206 هزار زائر پیاده از خدمات رفاهی و فرهنگی و پزشکی رایگان برخودار شدند .
گزارشی ویژه خدمتگزار مدرسه گرد اوری شده در 14 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش فهرست چکیده:. 2 مقدمه:. 3 2 - ایجاد ارتباط بین کارکنان و چشم انداز. 7 3 - ایجاد فرهنگ شجاعت و ریسک پذیری.. 8 4 - تشویق متناسب.. 8 5 -قدردانی فراوان.. 9 استانداردهای بهداشتی تو مدارس... 10 تهویه در سرویس های بهداشتی.. 10 استانداردهای بهداشتی دست شویی مدارس... 11 خصوصیات یک بوفه استاندارد چیست؟. 11 نتیجه :. 13 منابع:. 14     چکیده: سرایدار عنصری است که همواره در مدرسه حضور دارد و اهمیت ...
دریافت فایل سومین جلسه نقد و بررسی آثار و کتب آیت الله آقا قوچانی(رض) در فرمانداری شهرستان فاروج برگزار شد. فرماندار فاروج در ابتدای جلسه گفت: همایش ملی بزرگداشت آقا قوچانی فرصت مغتنمی است که مدیران شهرستان با اطلاع رسانی مناسب و برنامه ریزی صحیح می توانند از آن استفاده نمایند. امان الله خدمتگزار خاطر نشان کرد:هدف از برگزاری این جلسه آشنایی مد. بسم الله الرحمن الرحیم
ماجرای ام ایمن خدمتگزار حضرت فاطمه سلام الله علیها
در کتاب «ثاقب المناقب» از صادق علیه السلام نقل شده است که فرمود : امّ ایمن گفت : به طرف مکّه راه افتادم ، در جُحفه تشنگى زیادى به من دست داد که ترسیدم هلاک شوم ، به درگاه خداوند نالیدم و عرض : یا ربّ أتعطشنی وأنا خادمة بنت نبیّک؟ خداوندا ! مرا به تشنگى مبتل. سالی در مدینه قحطی و خش الی بود و مردم در صحرا و بیابان می رفتند و دعا می د، می خواندند، شخصی می گوید من غلامی را در خلوت و تنهایی دیدم که می خواند و عبادت می کرد، از خشوع و گریه ای که می کرد و مناجاتی که با حق کرد و از دعائی که کرد بارانی آمد که مجذوب او شدم و شک ن که آمدن باران از دعا و او بوده است، لذا دنبالش را گرفتم هر جور هست من باید این غلام را در اختیار بگیرم و صاحب او شوم برای اینکه غلام او بشوم. دنبال او را گرفتم، آمد و آمد و رفت به خانه ی زین العابدین (علیه السلام). این شخص رفت خدمت حضرت سجاد (علیه السلام) و گفت: آقا شما یک غلامی دارید من این غلام را می خواهم از شما ب م، نه برای اینکه غلام من باشد، می خواهم او مخدوم من باشد و من می خواهم خدمتگزار او باشم، منت گذار و آن را به من بفروش. حضرت فرمود: آن را به تو می‎بخشم. تا بالا ه آن غلام را حاضر می کنند حضرت می گوید همین را می گویی؟ شخص می گوید: بله. حضرت می فرماید: ای غلام، این شخص مالک تو است، غلام یک نگاه حسرت باری به من کرد و گفت: تو که بودی که آمدی و مرا از مولایم جدا کردی؟ شخص می گوید: من به او گفتم قربان تو؛ من تو را نگرفتم برای اینکه خدمتگزار خودم قرار بدهم من تو را گرفتم برای اینکه خدمتگزار تو باشم برای اینکه من در تو چیزی دیدم که در ی دیگر ندیده ام، من جز برای اینکه خدمتگزار باشم هیچ قصد و غرضی نداشتم من می خواهم از محضر تو استفاده م و بهره ببرم بعد جریان را به او گفتم، تا سخن من تمام شد رو کرد به آسمان و گفت: خدایا این رازی بود بین ، من نمی خواستم بندگان تو اطلاع پیدا کنند حالا که بندگانت را مطلع کرده ای خدایا من را ببر، همین را گفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.[1] [1] . داستان راستان قبلا هم گفته بودم که ظرفیت سنجی یکی از وظائف اصلی هر ت خدمتگزار است.باید ظرفیت ها سنجیده شود و ارتقا یابد. به گزارش روابط عمومی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده ؛ بیش از 200 نفر از مدیران و معاونین ایستگاههای صلواتی در محورهای 6 گانه مشهد در همایشی یکروزه که در سالن اجتماعات استانداری اسان رضوی برگزار شد ضمن فراگیری دستور العملهای بهداشتی ، امنیتی ، فرهنگی و استماع سخنان مسئولین مرتبط در این رابطه ؛ نقطه نظراتی در ارتباط با نحوه پذیرائی و مهمان نواری از زائران پیاده مطرح و نیازهای خود را در حوزه های مختلف به اطلاع مسئولین زیربط رساندند .
محسن ازغدی مدیر عامل جمعیت خدمتگزار طی سخنانی به جمع بندی فعالیت 14 ساله این نهاد مردمی اشاره کرد و گفت امسال برای خدمت رسانی بهتر به زوار پیاده تعداد ایستگاههای صلواتی به 250 ایستگاه افزایش یافت. سالی در مدینه قحطی و خش الی بود و مردم در صحرا و بیابان می رفتند و دعا می د، می خواندند، شخصی می گوید من غلامی را در خلوت و تنهایی دیدم که می خواند و عبادت می کرد، از خشوع و گریه ای که می کرد و مناجاتی که با حق کرد و از دعائی که کرد بارانی آمد که مجذوب او شدم و شک ن که آمدن باران از دعا و او بوده است، لذا دنبالش را گرفتم هر جور هست من باید ا. استانداری کرمانشاه این اقدام را در راستای عناد با ملت و نظام تلقی نموده و به جد پیگیر شناسایی عاملین این وهن واضح نسبت به ساحت ملت شریف و ت خدمتگزار از طریق پلیس فتا خواهد بود. روز چهارشنبه، مورخه ی 4 آبانماه 1362 ساعت 17:10 دقیقه عصر، مدرسه ی راهنمایی «شهید حمداله پیروز»، واقع در شهرستان «بهبهان» مورد اصابت یک فروند موشک شلیک شده از سوی بعث عراق قرار گرفت و به خاک و خون کشیده شد. در این جنایت تاریخی، از جمع 325 دانش آموز و 15 معلم، مدیر، معاون و خدمتگزار؛ 69 دانش آموز، 4 معلم و 1 خدمتگزار ( جمعاً 74 نفر ) به شهادت رسیده و بیش از 130 دانش آموز و 11 معلم مجروح شدند.
روز چهارشنبه، مورخه ی 4 آبانماه 1362 ساعت 17:10 دقیقه عصر، مدرسه ی راهنمایی «شهید حمداله پیروز»، واقع در شهرستان «بهبهان» مورد اصابت یک فروند موشک شلیک شده از سوی بعث عراق قرار گرفت و به خاک و خون کشیده شد. در این جنایت تاریخی، از جمع 325 دانش آموز و 15 معلم، مدیر، معاون و خدمتگزار؛ 69 دانش آموز، 4 معلم و 1 خدمتگزار ( جمعاً 74 نفر ) به شهادت رسیده و بیش از 130 دانش آموز و 11 معلم مجروح شدند.
آزاد ی ملک هیچ ی نیست و متعلق به مردم است و باید همت کنیم خدمتگزار مردم باشیم. روزى حدود ظهر در محضر شهید بزرگوار رجائى (1360 ه .ش ) بودم . صداى اذان شنیده شد. در حالى که ایشان از جایشان حرکتى کرده و مى خواستند خود را براى اقامه آماده کنند، در زده شد و خدمتگزار وارد اتاق شد و گفت : غذا آماده است ، سرد مى شود، اگر اجازه مى فرمایید بیاورم . شهید رجائى فرمودند: خیر، بعد از . وقتى که خدمتگزار از اتاق خارج شد، ایشان با چهره . بسم الله الرحمن الرحیم
ماجرای نوه فضه ، خدمتگزار حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن شهراشوب در کتاب «مناقب» از مالک بن دینار نقل کرده است که گفت : در مسیر حجّ به زن لاغر اندامى برخوردم که بر چها اى ضعیفى سوار شده بود و مردم او را نصیحت مى‏ د که برگردد . وقتیکه به وسط آن بیابان رسیدیم چها اى او عاجز شد و او را از رفتن بازداشت ، سر را به . حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با صدور پیامی درگذشت با اخلاص و خدمتگزار، مرحوم حجت ال و المسلمین حاج شیخ رضا دِهِشت را تسلیت گفتند متن پیام معظم انقلاب ی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم
با تأسف و تأثر خبر درگذشت دوست دیرین خود مرحوم حجة ال و المسلمین آقای حاج شیخ رضا دِهِشت رحمة الله علیه را دریافت . این با اخلاص و خدمتگزار، عمر شریف خود را ی ره در خدمت اه ی و ترویج دین و اخلاق و معنویت نهاده و بی هیچ ادّعا و توقع، وظائف و خدمات گسترده ئی را بر عهده گرفته بود. اینجانب در سالیان متمادی دوستی و رفاقت، همواره آن عالِم بزرگوار را برخوردار از تقوا و صدق ایمان و دیانت یافتم و امیدوارم خداوند روح ایشان را مشمول فضل و رحمت و بشارت خود قرار دهد.
به خانواده و فرزندان مکرم و دوستان و ارادتمندان ایشان تسلیت میگویم و صبر و اجر برای آنان از خداوند متعال مسألت میکنم.
سیّد علی
28/ اردیبهشت/ 1393 حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با صدور پیامی درگذشت با اخلاص و خدمتگزار، مرحوم حجت ال و المسلمین حاج شیخ رضا دِهِشت را تسلیت گفتند متن پیام معظم انقلاب ی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم
با تأسف و تأثر خبر درگذشت دوست دیرین خود مرحوم حجة ال و المسلمین آقای حاج شیخ رضا دِهِشت رحمة الله علیه را دریافت . این با اخلاص و خدمتگزار، عمر شریف خود را ی ره در خدمت اه ی و ترویج دین و اخلاق و معنویت نهاده و بی هیچ ادّعا و توقع، وظائف و خدمات گسترده ئی را بر عهده گرفته بود. اینجانب در سالیان متمادی دوستی و رفاقت، همواره آن عالِم بزرگوار را برخوردار از تقوا و صدق ایمان و دیانت یافتم و امیدوارم خداوند روح ایشان را مشمول فضل و رحمت و بشارت خود قرار دهد.
به خانواده و فرزندان مکرم و دوستان و ارادتمندان ایشان تسلیت میگویم و صبر و اجر برای آنان از خداوند متعال مسألت میکنم.
سیّد علی
28/ اردیبهشت/ 1393 معنی خواب بنده محمد ابن سیرین بصری گوید: هر که بنده نابالغ را به خواب بیند که بالغ شده است، دلیل است که آزاد شود. اگر ی بیند بنده خودرا آزاد کرد، دلیل که زود از دنیا برود. اگر بیند بنده را که خواجه بفروخت، دلیل که غمگین و مستمند شود. اگر بیند بنده را بفروخت، دلیل که شادمان شود. متن از سایت تعبیر خواب جامع لینک تعبیر خواب از سایت بلاگ اس. fun387 داستان کوتاه رستوران مبتکر یکی از غذاخوری های بین راه بر سر در ورودی با خط درشت نوشته بود: شما در این مکان غذا میل بفرمایید، ما پول آن را از نوه شما دریافت خواهیم کرد. راننده ای با خواندن این تابلو اتومبیلش را فوراً پارک کرد و وارد شد و ناهار مفصلی سفارش داد و نوش جان کرد. بعد از خوردن غذا سرش را پایین انداخت که بیرون برود، ولی دید که خدمتگزار با صورتحس بلند بالا جلویش سبز شده است. با تعجب گفت: مگر شما ننوشته اید که پول غذا را از نوه من خواهید گرفت؟! خدمتگزار با لبخند جواب داد: چرا قربان، ما پول غذای امروز شما را از نوه تان خواهیم گرفت، ولی این صورتحساب مال مرحوم پدربزرگ شماست. در حاشیه شهر م آباد و در قسمت جنوبی دریاچه کیو، میدان محقّر و کوچکی قرار دارد که به نام زنده یاد علی محمد ی شهردار اسبق این شهر نامگذاری شده است و این در حالی است که شرح و توصیف خدمات و اقدامات این چهره دلسوز و خدمتگزار، میدانی بس فراخ تر و وسیع تر می طلبد ساری - ایرنا - استاندار مازندران از خلق حماسه بزرگ توسط مردم فهیم مازندران در پای صندوق های رای تقدیر و تشکر کرد و گفت : این حماسه موجب نشاط و امید در جامعه و مدیران خدمتگزار شده است . رو مه کیهان در مطلبی به قلم حسین شریعتمداری نوشت: قالیباف، اگر تا دیروز یک مدیر جهادی و خدمتگزار در فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت کلان شهر تهران بود امروز، مرزهای افتخارآفرین دیروز را پشت سر گذاشته و در تراز یک قهرمان فداکار بر سکوی افتخار ایستاده است. کیهان در مطلبی به قلم حسین شریعتمداری نوشت: قالیباف، اگر تا دیروز یک مدیر جهادی و خدمتگزار در فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت کلان شهر تهران بود امروز، مرزهای افتخارآفرین دیروز را پشت سر گذاشته و در تراز یک قهرمان فداکار بر سکوی افتخار ایستاده است. نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد اکثر یی ها معتقدند نمایندگان منتخب آن ها در کنگره، بیشتر در خدمت ل گران هستند تا مردم. رییس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه جامعه پزشکی خدمتگزار مردم است، گفت: ایستادگی در برابر علم نوین پزشکی خود یک هجمه علیه پزشکان محسوب می شود. ایجاد سه کمیته فرهنگی ؛ رفاهی و درمانی در خدمت رسانی به زائران پیاده حاصل نشست مشترک هیئت مدیره جمعیت خدمتگزار با معاون اماکن متبرکه استانقدس رضوی.سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده حضرت رضا (ع) با بیان این خبر گفت : نشست صمیمانه هیئت مدیره جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده با سید خلیل منبتی ؛ معاونت اماکن متبرک آستانقدس در جهت تکریم زائران پیاده حضرت رضا (ع) برگزار شد حسین رضائی گفت : برنامه ریزی برای خدمت بهتر به زائران پیاده در قالب ایجاد سه کمیته مشترک فرهنگی رفاهی و درمانی و استفاده از ظرفیت های انسانی در این سه حوزه و بسط و گسترش فضاهای ایستگاههای صلواتی بین شهری و محلهای اسکان داخل شهر با حضور خدام استانقدس و حضور زائران پیاده در شب شهادت رضا (ع) در حرم مطهر ؛ در این نشست مورد بررسی قرار گرفت .
رضائی افزود : سال گذشته بزرگترین ایستگاه صلواتی بین شهری توسط کفشداران استانقدس در ملک اباد پذیرای زائران مسیر نیشابور بود و در مسیر جاده قوچان و سرخس چندین موکب توسط خدام ؛ حفاظ و بسیج حرم ایحاد شد .
وی افزود : در سال گذشته بیش از 206 هزار زائر پیاده در قالب 1144 کاروان وارد مشهد شدند که برای رفع کمبود خدمات در ایستگاههای مسیر راههای ششگانه منتهی به مشهد ؛ نیاز به همکاری با دستگاههای مرتبط است ؛ وی اضافه کرد کمیته بررسی مشکلات زائران پیاده مستقر در حوزه معاونت زیارت استانداری اسان رضوی در جهت تسریع در رفع مشکلات عزیزان زائر زیر نظر مستقیم معاونت استاندار از دو ماه قبل فعال شده است . و جمعیت خدمتگزار در جهت تامین نیازهای مختلف عزیزان زائ یاده نشست های مشترکی با خیرین در تهران ؛ هیئات مذهبی ؛ دستگاههای اجرائی ؛ نیروی انتظامی و بسیج و صداو سیما و رسانه ها با همکاری معاونت زیارت خواهد داشت .
http://s1.freeupload.ir/i/00081/5uki85wnobon.jpg مرگ پایان زندگی نیست ،بلکه آغازی است برای پرواز مرغ جان بر گستره ملکوت و رجعتی به محضر حضرت دوست؛ به ویژه مرگ آنان که در زندگی گام های بلند برداشته اند ودر خدمت به دیگران کوشیده اند.
به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با نهایت تأسف و تأثر مطلع شدیم صبحگاه روز یکشنبه 19 مردادماه جاری ، در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران –طبس، غلامحسین قاسمی همکار ارجمند حوزه معاونت راهداری ، رحل اقامت از دنیای فانی برگرفت و به دیار باقی شتافت.
مرحوم غلامحسین قاسمی تلاشگر و خدمتگزار حوزه راهداری سازمان که قصد عزیمت به استان اسان جنوبی برای انجام یت بازدیدهای ادواری از ابنیه راه در این استان را داشت ، همراه با سایر مسافران هواپیمای مسافری به دیار باقی شتافت.
این ضایعه دردناک را به خانواده بزرگ وزارت راه وشهرسازی ، معاونت راهداری حوزه تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه ها همکاران و خانواده داغدار و معزز آن مرحوم تسلیت عرض نموده و و از پروردگار متعال می خواهیم روح آن مرحوم را قرین رحمت بیکران الهی قرار دهد. قابل توجه برخی از مسئولین که وقتی پشت میز می نشینندانگار دیگر خ وجود ندارد و آنها تقدیرگر عالم هستند: (ره): اگر به من بگویند خدمتگزار ، بهتر از این است که بگویند . ی مطرح نیست، خدمتگزاری مطرح است. ما را موظف کرده است که خدمت کنیم زهرا شجاعی رییس مجمع بانون اصلاح طلب کشور در سفر به م آباد، خود را خدمتگزار مجموعه ن اصلاح طلب عنوان کرد و افزود:اخلاق انتخاباتی و اخلاق تکه گم شده پازل جامعه امروز ماست و نه تنها در مباحث بلکه در سایر مباحث اقتصاد ،اجتماعی و... نیز نیازمند رعایت اخلاقیات هستیم. برنامه «کتاب شب» شبکه رادیویی تهران، داستان «مکانیسم های خدمتگزار» اثر آلبرتو موراویا را با صدای بهروز رضوی روایت می کند. معظم انقلاب ی با صدور پیامی درگذشت خدمتگزار و واعظ شهیر حجت ال آقای مهدی مظاهری را تسلیت گفتند. روزى حدود ظهر در محضر شهید بزرگوار رجائى (1360 ه .ش ) بودم . صداى اذان شنیده شد. در حالى که ایشان از جایشان حرکتى کرده و مى خواستند خود را براى اقامه آماده کنند، در زده شد و خدمتگزار وارد اتاق شد و گفت : غذا آماده است ، سرد مى شود، اگر اجازه مى فرمایید بیاورم . شهید رجائى فرمودند: خیر، بعد از . وقتى که خدمتگزار از اتاق خارج شد، ایشان با چهره اى متبسم و دلى آرام خطاب به من فرمودند: (عهد کرده ام هیچ وقت قبل از ناهار نخورم ، اگر زمانى ناهار را قبل از خوردم ، یک روز را روزه بگیرم .
روشهاى پرورش احساس مذهبى ، ص 29، به نقل از دوستان صمیمى شهید رجائى .
/**/
به منظور برنامه ریزی برای خدمت رسانی در صفر سال 1393 هیئت مدیره جمعیت خدمتگزار نصویب نمود گروههای 12 گانه خدمت رسانی برنامه و فعالیت های خود در این ایآم به دبیرخانه اعلام نمایند ؛ همچنین احداث سرویسهای بهداشتی سیار مورد تصویب قرار گرفت . عزیز اکبریان گفت:اختلافات نباید مانعی برای خدمت رسانی به مردم شود چرا که هر یک باید حافظ خون و آرمان های انقلاب ی بوده و در صورت سستی و کوتاهی در این خصوص باید در برابر انقلاب و توصیه های وی در تمامی زمینه ها خود را در جایگاه پاسخگویی به مردم بدانیم و به دور از تفرقه و مال اندوزی خدمتگزار باشیم. علی خدمتگزار از افتتاح 850 میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری شده در دهه فجر خبر داد و گفت : 6 پست اسکله، لایروبی ، تجهیزات تخلیه و بارگیری ، ایجاد سیلو غلات ، کارخانه مجتمع کاغذ تبریز، فولاد آباد، احداث دیوار حفاظتی، عملیات اجرایی کارخانه ام دی اف از جمله این پروژه ها هستند. به همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو ش خدمتگزار؛   جشنواره خاک سرخ سومین جشنواره مجازی خاک سرخ در راستای گسترش فضای تبادل شه ها‌ی‌‌نسل دفاع مقدس با نسل امروز به همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو ش خدمتگزار برگزار می‌شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا», سومین جشنواره مجازی خاک سرخ به مناسبت میلاد اکرم (ص) و در راستای گسترش فضای تبادل شه های نسل دفاع مقدس با نسل امروز و ارتباط موثر و انتقال معارف، ارزشها و مفاهیم دفاع مقدس به همت معاونت فرهنگی پژوهشی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو ش خدمتگزار برگزار می‌شود. جشنواره مجازی خاک سرخ با محوریت عناوین نقش بصیرتی (ره) و فرهنگ ولایتمداری در تحقق فرهنگ دفاع مقدس، روایت تشییع پیکر پاک ی هشت سال دفاع مقدس, نقش فرهنگ ایثار و شهادت در پیشرفت و ارتقاء کشور، نقش نیروهای مخلص و ولایتمدار در سال های دفاع مقدس و پس از آن، تایید وصایای در درک و حفظ ارزش های دفاع مقدس، نقش خانواده های در پیشبرد اه نظام مقدس ایران، نقش رسانه ها، خبرنگاران حوزه ایثار و هنرمندان در بیان فرهنگ دفاع مقدس همزمان با میلاد اکرم (ص) آغاز و تا سی‌ام دی ماه ادامه دارد. گسترش فرهنگ صحیح ولایتمداری و فرهنگ ایثار و شهادت با نگاه به اسطوره های‌عرصه  ایثار و دفاع مقدس و با تاکید بر حضور و مشارکت گروه های مردمی و همبستگی مردمی، روحیه ی خود باوری و حس تعلق و بالا بردن سطح اعتماد ملی با تکیه بر میراث، نمادها و آثار دفاع مقدس و گسترش فرهنگ احترام و ادب به یادگاران انقلاب و دفاع مقدس و افزایش آشنایی با سبک زندگی و تفکر راحل (ره) و از دیگر اه این جشنواره می باشد. سومین مرحله جشنواره مجازی خاک سرخ در بخش‌های شعر، نثر ادبی، سایت، وبلاگ نویسی، خاطره نویسی، دل نوشته، مقاله، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی، هنرهای تجسمی ( نقاشی ، خطاطی، خوشنویسی، پوستر، عکاسی، المان شهری) و هنرهای نمایشی شامل ، صداپیشگی، گویندگی، موسیقی(تک نوازی، گروه نوازی، تک خوانی، گروه خوانی) برگزار خواهد شد. علاقه مندان می‌تواندد با مراجعه به سایت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو ش خدمتگزار به نشانی www.hamso.ir  در این جشنواره ثبت نام و آثار خود را ارسال کنند. رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مردم، ولی نعمت ما هستند ما باید خدمتگزار آن ها باشیم، اما اقدامات آشوبگران به مسئله گرانی و اقتصاد کشور ربطی ندارد. حضرت آیت الله در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال « ت و ملّت، همدلی و هم زبانی» نامگذاری د. ایشان در بخشی از بیانات خود فرمودند : امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّه ی این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت بصیر و دانایمان، و همچنین ت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل ند و آثار و نتایج آن را ببینند. امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّهٔ این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت بصیر و دانایمان، و همچنین ت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل ند و آثار و نتایج آن را ببینند.

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/485182/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%db%b1%db%b3%db%b9%db%b4-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%d9%88-%d9%85%d9%84%d9%91%d8%aa-%d9%87%d9%85%d8%af%d9%84%db%8c-%d9%88-%d9%87%d9%85%e2%80%8c%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c © www.tabnak.ir سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده رضا(ع) آمار تفکیکی زائران پیاده رضا(ع) را اعلام کرد. حسین رضایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: امسال 401 هزار و 738 زائر پیاده به مشهد مقدس مشرف شدند که از این میان، 204 هزار و 142 نفر مرد و 197 هزار و 596 نفر زائر پیاده زن بودند. وی افزود: ظرفیت های اسکان برای 82 هزار و 550 زائر پیاده ایجاد ش.

یکی از غذاخوری های بین راه بر سر در ورودی با خط درشت نوشته بود
شما در این مکان غذا میل بفرمایید، ما پول آن را از نوه شما دریافت خواهیم کرد
راننده ای با خواندن این تابلو اتومبیلش را فوراً پارک کرد و وارد شد و ناهار مفصلی سفارش داد و نوش جان کرد
بعد از خوردن غذا سرش را پایین انداخت که بیرون برود، ولی دید که خدمتگزار با صو. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان شمالی، امان ا... خدمتگزار فرماندار شهرستان فاروج در جلسه انجمن و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان گفت: از آن جهت که امسال از سوی معظم انقلاب، به نام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامیده شده است، اهتمام بیشتر سازمان های ذیربط در امور فرهنگی را امری ضروری دانست. وی در ادا. در آیین ویژه نکوداشت هفته فرهنگ پهلوانی که شامگاه دیروز در زورخانه عرب بیرجند برگزار شد، بهرام عزیززاده مقدم،مدیرکل ورزش و جوانان به نیابت از جامعه ورزش و جوانان، از تلاش ها و حمایت های وجه اله خدمتگزار،استاندار اسان جنوبی با اهدای هدیه فرهنگی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان،در این آیین استاندار اسان جنوبی حمایت از ورزش و جوانان را اولویت اصلی ت تدبیر و امید، عنوان و خاطرنشان کرد:حمایت ویژه ای از ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی خواهیم کرد؛ چرا که معتقدیم هر حرکت در این رشته ،پیامی دارد و آن پیام،پیام معنویت،نشاط و اخلاق است.
در این مراسم،استاندار اسان جنوبی، حکم زنگ درب زورخانه و شال،رتبه نهم کشوری را به حاج کاظم طباطبایی،پیش وت ورزش استان اهدا کرد.
در این آیین،محمد حسینی،معاون ،امنیتی و اجتماعی استانداری،رحمان خدمتگزار،مشاور و مدیرکل حوزه استاندار،موهبتی،مشاور اجرایی استاندار،محمدعلی ایمانی،مدیرکل روابط عمومی استانداری،حجت ال و و المسلمین حسین معصومی،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران،عباسعلی مدیح،شهردار بیرجند و جمعی از مسوولان شهرستان حضور داشتند.