خودتان شبکه بندی کنید

به نقل از خبرگزاریها در مورد خودتان شبکه بندی کنید : توصیه های علامه حسن زاده آملی به کاربران شبکه های اجتماعی و موبایلی 1 - حق را با یاد و تکرار ش زنده کنید. 2 - باطل را با ترک ش نابود کنید. 3 - از تصاویر حرام و غیرشرعی پرهیز کنید. 4 - از بحث های بیهوده بپر د. 5 - از جوک هایی که دین و عبادات و مقدسات و اشخاص و ملت ها و قومیت ها را مس ه می کند، بپر د. 6- مصدر نقل شایعات نباشید و قبل از نقل و انتشار هر . 40 توصیه برای لذت بردن از زندگی 1- به تماشای غروب آفتاب بنشینید.
2- بیشتر بخندید.
3- کمتر گله کنید.
4- با تلفن به یک دوست قدیمی، او را غافلگیر کنید.
5- هدیه هایی که گرفته اید را بیرون بیاورید و تماشا کنید. شاید برایتان قابل استفاده باشند.
6- دعا کنید.
7- در داخل آسانسور با آدمها صحبت کنید.
8- هر از گاهی نفس عمیق بکشید.
9-. خودتان را پیدا کنید به دنبال خودتان بگردید.مثل ی که انگشتر طلا یا عقیقش را در میان ها گم کرده است و او آنقدر به دنبال آن می گردد تا آن را پیدا میکند. پس شما هم بگردید و خودتان را پیدا کنید.جواهرید شماها,بخصوص شما جوانها.در روایات آمده در تعجبم از ی که به دنبال گمشده هایش می گردد تا آن را بیابد ولی به دنبال خودش نمی گردد. فرازی از سخنان آ. پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» از شبکه دو واکنش هنرمندان این مجموعه را در پی داشته است.

کافی است یک بار نگاهی به افکت ها و قالب های موجود در نرم افزار candy era for selfie بیاندازید، سپس خودتان شگفت زده خواهید شد. با الستفاده از گزینه های ویرایشگر موجود قادر خواهید بود تا تصاویر مورد نظر را به صورت کامل ویرایش نمایید. پس از انجام عملیات ویرایش می توانید تصاویر موجود را در شبکه های اجتماعی نظیر ، تویتر ، یوتیوب و … با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید. لحظات ارزشمند خود را به ثبت برسانید و بهترین آثار هنری را برای خودتان خلق نمایید.


چند شیوه ی ساده وجود دارد که تمرکزتان را از خودتان و نفس تان دور کنید. اگر تصمیم بگیرید همیشه… یکی از بهترین راه ها برای اینکه نسبت به خودتان احساس بسیار بدی پیدا کنید این است که خودتان را با دیگران مقایسه کنید این کاری است که بیشتر افراد می کنند. از این که خودتان باشید نترسید. هیچ جز خودتان اجازه این را ندارد که به شما بگوید چه ید و چه نکنید، چطور فکر کنید و چه اعتقاداتی داشته باشید. فقط یک نسخه از شما وجود دارد. هیچ حق بیشتری نسبت به دیگری برای زندگی ندارد. همه آدم ها ی ان وارد دنیا می شوند؛ همه ما پیر می شویم، احساس می کنیم، تحلیل می کنیم، و بالا ه می میریم، پس هیچ خاص تر از دی. شست واژه ها خیلی زودتر از خودتان از اتفاق خبردار می شود؛ درست همان وقت هایی که خودتان هیچ حواس تان نبوده، واژه ها آن قدر بین تان رفت وآمد کرده اند و صیقل خورده اند که بی سروصدا یکی شده اند. یکی از ی که بی خواب شده اید و بیدار نشسته اید به حرف زدن، واژه ی منحصربه فرد خودتان را از دهانش می شنوید، کمی مکث و چند ثانیه سکوت می کنید، بعد یک دف. روزی هزار بار برای خودتان بنویسید: «عزت نفس» روی آینه، کف دست، گوشه کتاب، روی یخچال، آلارم موبایل. با خط قرمز هم بنویسید ترجیحا. که هی جلوی چشمتان باشد. که باباجان! خط قرمزِ هر رابطه ای - کاری و عشقی و عاطفی و رفاقتی و رختخو و خانوادگی حتی - «عزت نفس» است. که هی حواس تان باشد اگر دارید به خیال خودتان رابطه ای را نجات می دهید، توی عملیات . تا به حال شده که کیک هایی از بیرون تهیه کنید و با خودتان فکر کنید که ای کاش می توانستید خودتان آن کیک را درست کنید. ما در این مطلب طرز تهیه یکی از همان کیک ها، که کیک نمکی نام دارد را به شما آموزش می دهیم. تعدادی برگه یادداشت، ساده یا رنگی، چسبدار یا معمولی، بسته به علایق خودتان و فرزندتان، تهیه کنید. لازم نیست چیزی را توضیح بدهید یا تکلیف کنید. فقط خودتان شروع به عمل کنید. برای فرزندتان یادداشت محبت آمیزی بنویسید و روی بالش بگذارید تا قبل از خواب ببیند. در قدم اول شما باید در ابتدا معنی و مفهوم بخشش را به درستی برای خودتان تحلیل کنید. چون برداشت اشتباه از مفهوم «بخشیدن» ممکن است در ناخودآگاه شما موجب مقاومت در برابر بخشیدن دیگران بشود. چرا خودتان را اذیت میکنید
اول پیام دادنتان کم میشود
بعد صبح بخیر و شب بخیر گفتنتان بدون شکلک میشود
بعد هم که همان شب بخیر خشک و خالی تبدیل به استیکر میشود
خودتان خسته نمیشوید از اینهمه بهانه آوردن؟
شمارا به خدا راحت بگوئید پای شخص دیگری در میان است، هم خیال خودتان را راحت کنید هم مارا..
باور کنید چشم دوختن به گوشی و. با سلام
با توجه به استقبال بسیار خوب کاربران از شبکه اجتماعی ثامن بلاگ نسخه جدید شبکه همراه با امکانات بیشتر و قالبی شیک و رسمی را روی دامنه www.manloc.com مخفف man location محل انسان افتتاح کردیم و به زودی امکانات بسیار زیادی مثل البوم بندی ها و تصاویر و ... را اضافه خواهیم کرد در صورت داشتن هر گونه مشکل در شبکه در نظرات همین پست اعلام کنید ج پخش شبکه امید ج پخش شبکه امید در تلگرام
ع ج پخش شبکه امید جدید ترین ج پخش شبکه امید بهترین ج پخش شبکه امید ج های پخش شبکه امید ادامه مطلب دعای ماه رجب از شبکه 3 لینک دعای ماه رجب از شبکه 3 بهترین دعای ماه رجب از شبکه 3 جالبترین دعای ماه رجب از شبکه 3 خاصترین دعای ماه رجب از شبکه 3 باح رین دعای ماه رجب از شبکه 3
ادامه مطلب
شناخت شخصیت خودتان اولین قدم است. شما مجموعه ای از نظرات دیگران نسبت به خودتان را دارید که یکی از جنبه های آن است.

همچنین خودتان مجموعه اطلاعات شخصی هم درمورد اینکه چه نوع شخصیتی دارید و یا در اوقات تنهایی یا در جمع چطور آدمی هستید دارید.

موضوع این است که شخصیتتان را چه از درون و چه از بیرون بشناسید، تا بفهمید چه شکلی هستید و چه شکلی نیستید. باید بفهمید چه چیز باعث می شود در یک موقعیت خاص زندگی به طریقی خاص واکنش دهید. از خودتان سوال کنید، «چرا اینکار را ؟» و به آن پاسخ دهید. ارائه انواع خدمات شبکه : طراحی شبکه، پیاده سازی شبکه و بهینه سازی شبکه های بزرگ و کوچک شرکتی، سازمانی و خانه های هوشمند و مدرن نصب، راه اندازی و پیکره بندی انواع سوئیچ ها، vlan و سایر تنظیمات سوئیچینگ نصب و راه اندازی روتر ها و انجام تنظمیات روتینگ خدمات میکروتیک و روتربوردهای سخت افزاری خدمات مربوط به voip و انتقال صوت در شبکه بر بستر. پورمحمدی گفت: شبکه سه از 14 آذر 1372 با عنوان شبکه ورزش و جوان راه اندازی شد. در طول این سال ها با پخش برنامه های جذاب توانست خود را به عنوان شبکه پربیننده به مردم معرفی کند. مدلهای شبکه به طور کلی نرم افزار هایی را نرم افزار شبکه مینامیم که بتوانند از طریق شبکه با بانکهای اطلاعاتی یا دیگر منابع شبکه ارتباط برقرار کنند. اگر بخواهیم از نقطه نظر حرفه ای این موضوع را بررسی کنیم میتوانیم بگوییم که نر افزار های شبکه باید دارای استانداردها و قابلیت های خاصی در ارتباط با نحوه استفاده از شبکه باشند همیشه خودتان را با هدف های خودتان مقایسه کنید .نه با دوستان وهمکارانتان باید ببینید توانایی های شما چیست وخواسته های شما کدام است ؟ نه اینکه دیگران چه کرده ومی کنند همیشه انی هستند که دارایی کمتر یا بیشتر از شما دارند .هیچ یک از اینها ملاک نیست .خود را فقط با توانایی ها وهدف های خود مقایسه کنید . مرگ همکار یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود: «دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار مى شود دعوت مى کنیم.»
در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى شدند امّا پس از مدتى، کنجکاو مى شدند که بدانند ى که مانع پیشرفت آن ها در اداره مى شده که بوده است.
این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت١٠ به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى شد هیجان هم بالا مى رفت. همه پیش خود فکر مى د: «این فرد چه ى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!»
کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى د ناگهان خشکشان مى زد و زبانشان بند مى آمد.
آینه اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر به درون تابوت نگاه مى کرد، تصویر خود را مى دید. نوشته اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:
«تنها یک نفر وجود دارد که مى تواند مانع رشد شما شود و او هم ى نیست جزء خود شما. شما تنها ى هستید که مى توانید زندگى تان را متحوّل کنید. شما تنها ى هستید که مى توانید بر روى شادى ها، تصورات و موفقیت هایتان اثر گذار باشید. شما تنها ى هستید که مى توانید به خودتان کمک کنید.
زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین تان، شریک زندگى تان یا محل کارتان تغییر مى کند، دستخوش تغییر نمى شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها ى هستید که مسئول زندگى خودتان مى باشید.
مهم ترین رابطه اى که در زندگى مى توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.
خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت هاى زندگى خودتان را بسازید.
دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویاً به آن ها اعتقاد دارد را به او باز مى گرداند. تفاوت ها در روش نگاه به زندگى است.» واقعی باشید ...  خودتان را بیرون بریزید. به خودتان اجازه دهید دیده شوید، 
شناخته شوید و شنیده شوید.با این صمیمیت با خودتان احساس راحتی کنید.
روی مثبت‌ها تمرکز کنید. به قلبتان رجوع کنید و نقاط مثبت خودتان را تحسین کنید.
مراقب نادیده گرفتن خود باشید. مراقب انتخاب‌هایتان باشید. چندین بار در طول روز از خودتان بپرسید، «آیا این انتخاب به من ارزش می‌دهد؟»
تجسم کنید که اگر ارزش خودتان را باور داشتید، زندگی‌تان چه شکلی می‌گرفت؟
 زندگی‌تان را به دوست داشتن خودتان اختصاص دهید. این باید مهمترین اتفاق زندگی‌تان باشد.خودت هوای خودت و داشته باش
با سلام
با توجه به استقبال بسیار خوب کاربران از شبکه اجتماعی ثامن بلاگ نسخه جدید شبکه همراه با امکانات بیشتر و قالبی شیک و رسمی را روی دامنه www.manloc.com مخفف man location محل انسان افتتاح کردیم و به زودی امکانات بسیار زیادی مثل البوم بندی ها و تصاویر و ... را اضافه خواهیم کرد در صورت داشتن هر گونه مشکل در شبکه در نظرات همین پست اعلام کنید خودتان شبکه بندی کنید اگر با نرم افزارهای مختلف کار کرده باشید و تا حدی با ساختار ایجاد یک برنامه آشنایی داشته باشید، به این نکته آگاه خواهید بود که برای ایجاد هر محصول باید قبل از هر چیز تحلیل و آنالیز سیستم صورت پذیرد. تحلیل سیستم های مختلف در حال حاضر از طریق نرم افزارهای گوناگونی انجام می گیرد. برای این کار نمودار و چارت های متف. کد باز شبکه 3 در icl
کد بیس جدید شبکه 3
نحوه وارد کد بیس در استارم
باز شبکه های کارتی
نحوه وارد کد بیس در استارم a100
شبکه 3 در بدر
کد شبکه 3 استارم a100
کد شبکه 3 مدیا استار ادامه مطلب حتماً تابحال شنیده اید که می گویند برای به دست آوردن احترام باید به دیگران احترام بگذارید.

کاملاً درست است اما وماً نه به آن شکلی که شما فکر می کنید. بااینکه خیلی مهم است که به دیگران احترام بگذارید، این راه قطعی و تعیین کننده برای اینکه آنها هم حتماً به شما احترام بگذارند نیست.

درمورد احترام، همه چیز از خودتان شروع می ش. رئیس مجلس شورای ی در پاسخ به تذکر صادقی مردم تهران گفت: با این لفظی که می گویید شأن مجلس را ضایع می کنید خواهش می کنم لفظ خود را اصلاح کنید و با لفظ خود مجلس را تضعیف نکنید. تا به حال پیش آمده است احساس کنید باید خودتان را به انی که دوست شان دارید، ثابت کنید؟ آیا هرازگاهی احساس می کنید هرکار هم ید، به چشم مادر، پدر یا همسرتان نمی آیید؟! گاهی هرچقدر هم تلاش کنید، هیچ جمله ی دلگرم کننده ای بهتان نمی گویند، مثلا هیچوقت نمی گویند: «کارت عالی بود! بهت افتخار می کنیم». یا فقط می گویند: « خودت می دونی که، ما […]. شبکه های ای پخش مراسم توپ طلا
شبکه های ای پخش کننده مراسم توپ طلا فوتبال 2016 2017
شبکه های پخش مراسم توپ طلا 2016
شبکه پخش مراسم توپ طلا
شبکه پخش مراسم توپ طلا
شبکه های پخش کننده توپ طلا 2016
پخش زنده مراسم توپ طلا 2016
شبکه اسکای اسپورت ادامه مطلب دی ماه سال 93 که شبکه تلویزیونی افق به طور رسمی و به عنوان شبکه ای مستقل برنامه های خود را روی آنتن برد تا الان این شبکه در جذب مخاطب تا حدودی سیری منطقی و رو به جلو را پشت سر گذاشته است. شاد هستید یا غمگین؟
سلامانه : شادی دغدغه خیلی از انسان هاست و همه دنبال به دست آوردن آن هستند. حتما پیش آمده که از خودتان بپرسید در این دنیا چه چیزی باعث شادی شما می شود؟ اصلا آیا شما انسان شادی هستید؟ اگر فکر می کنید روحیه شادی دارید، این تصور چقدر به واقعیت نزدیک است؟ شاید هم بقیه فکر می کنند آدم شادی هستید اما خودتان چنین احساسی. فصل امتحانات در راه است. برای موفقیت در امتحانات باید مطالعه کنید، برای مطالعه باید طرح و نقشه داشته باشید و اه خود را مشخص کنید.
1-مطالب درسی را عمیق و دقیق مطالعه کنید؛ زیرا کار باعث توانایی و نشاط روحی شما خواهد شد. 2-نکات مهم درس را یادداشت برداری کنید. 3-سؤالات کتاب درسی را در سه گروه ساده، متوسط و دشوار تفکیک کنید. با این کار ع. اسامی اساتید محترم را قراردادیم ونظرات خودتان رادرموردهریک ازاساتید مطرح کنید به خودتان ایمان داشته باشید،اگر به خودتان ایمان داشته باشید، برای راضی نگه داشتن دیگران تلاش نمی کنید...
اگر از خودتان رضایت داشته باشید، نیاز به تأیید دیگران ندارید...
اگر خودتان را بپذیرید، کلّ جهان شما را می پذیرد..
  سه سریال با موضوعات مختلف از شبکه های سیما در ایام نوروز پخش می شوند، «علی البدل» شبکه یک، «مرز خوشبختی» شبکه دو و «دیوار به دیوار» شبکه سه نام سریال های نوروزی امسال است. اطراف شما پر ازانسانهایی است که از شما پولدارتر ، زیباتر ، قدرتمند تر ، محبوبتر و موفق تر هستند . شما توانایی این را ندارید که جلوی پیشرفت و ستاره شدن دیگران را بگیرید . تمام آنچه در اختیار شماست قدرت پیشرفت خودتان است . زندگی مسابقه شما با دیگران نیست . زندگی مسابقه شما با خودتان است . لحظاتی که شما در آن اه تان را مرتب می کنید و برای پیشرفت تلاش می کنید لحظاتی است که شما حقیقتا مسابقه می دهید . در این مسابقه خط پایانی برای خودتان در نظر نگیرید . نهایت پیشرفت خود را باز بگذارید ولی این مسیر را به اه کوتاه مدت تقسیم کنید . رسیدن به هر مرحله از موفقیت به شما یک احساس برتری می دهد و باک بنزین شما را برای حرکت به سمت اه بالاتر پر می کند . در حالی که اگر خود را با دیگران مقایسه کنید تمام این انرژی صرف آن خواهد شد که چگونه می توان جلوی پیشرفت دیگران را گرفت ، هدفی که شما قدرتی برای انجام آن نخواهید داشت . . . یکی از امکانات جالب تلگرام، امکان چت با خود است! می توانید فایلهای مورد نظرتان را در فضای تلگرام و در اکانت خودتان ذخیره نمایید! برای آنکه بیشتر بدانید به دیجی دکی بیایید. کانال برنامه های عید 96 شبکه 3 کانال برنامه های عید 96 شبکه 3 در تلگرام
بهترین کانال برنامه های عید 96 شبکه 3 جدید ترین کانال برنامه های عید 96 شبکه 3 کانال های برنامه های عید 96 شبکه 3 کانال برنامه عید 96 شبکه 3 ادامه مطلب اجزای یک شبکه را می توان به روش های مختلف طبق یک طرح یا نقشهٔ مشخص به هم متصل نمود که به این طرح و نقشه اتصال، پیکربندی هم بندی شبکه می گویند. به عبارت دقیق تر هم بندی دارای دو ح فیزیکی و منطقی می باشد، در ح فیزیکی چگونگی اتصال ظاهری اجزای شبکه مشخص می شود که به وسیله کابل به هم متصل می شوند و ح منطقی آن، نحوهٔ تبادل اطلاعات و چگونگی دس. وقتی رفتار ی آزارتان میدهد یا به اصطلاح احساس میکنید که ی با شما بد میکند؛ دو گزینه پیش رویتان هست: شکوه کنید و به صدای بلند از او انتقاد کنید و متهمش کنید. احتیاط کنید و با خودتان فکر کنید که نکند من هم با دیگری چنین میکنم؟ اما اگر گزینۀ دوم را انتخاب کردید، باز دو راه حل دارید: رفتار ی را که فکر میکنید با شما بد کرده توجیه کنید تا خود. logmeinlogmein hamachi 2.2.0.303 final نرم افزاری مفید جهت ایجاد شبکه های امن بر روی اینترنت را برای شما فراهم می کند. نخستین راه اندازی این نرم افزار تنها چند ثانیه ای به طول می انجامد تا فایل های مورد نیاز خود را بارگذاری کند و پس از آن با اختصاص یک ip به شما، اجازه می دهد که به یک شبکه موجود متصل شوید و یا اینکه خودتان شبکه ای را ایجاد کنید. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و کارب سند می باشد. در پنجره اصلی این نرم افزار دو عمل اصلی گفته شده نمایش داده شده است و این در حالی است که منوی تنظیمات نیز می تواند از طریق انتخاب دکمه ای در بالای صفحه ی نمایش در دسترس قرار گیرد. هنگامی که شما عضوی از یک شبکه باشید، می توانید به عنوان یک سرور و یا یک کلاینت با اعضای دیگر چت کنید و نیز توسط ممنوعیت کلاینت ها و یا ایجاد ادمین های جدید، شبکه را مدیریت کنید. نرم افزار hamachi پاسخ درستی است به همه کاربرانی که می خواهند بر روی اینترنت شبکه هایی با دوستانشان ایجاد کنند، و این درحالی است که هدف آنها از این کار می تواند بازی، چت، به اشتراک گذاشتن فایل ها و یا هر فعالیت دیگری باشد.
قابلیت های نرم افزار logmein hamachi:
ایجاد و مدیریت شبکه های مجازی امن مورد نیاز بر روی اینترنت دارای یک رابط کاربری ساده و کارب سند اجرای بازی های تحت شبکه فراهم دسترسی کاربر از یک دروازه مرکزی امکان چت با دیگر اعضا ارسال سریع و آسان نرم افزار کلاینت شبکه مجازی به کامپیوترهای جدید از راه دور پیکربندی تنظیمات برای شبکه های فردی و مشتریان مدیریت و ترمیم شبکه های مجازی برای کاربران نهایی با کلیک ماوس، از هر جا و از طریق اینترنت امکان برقراری ارتباطی امن با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی ssl روی شبکه های عمومی و خصوصی قابلیت اتصال تمام مشتریان شبکه خود به یکدیگر فراهم دسترسی کاربر به کامپیوتر خاص امکان به اشتراک گذاشتن فایل ها کنترل مصرف و دسترسی تمامی شبکه ها در یک مکان و … با با حجم 8 مگابایت ( رایگان ) لینک کمکی ( mirror link ) پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید قیمت انواع تبلت سامسونگ، اپل (آیپد)؛ لنوو، هوآوی، ال جی، ایسوس، مایکروسافت و تبلت های دیگر در این قسمت آورده شده است. شما می توانید از ج های زیر برای پیدا تبلت مورد نظر خودتان استفاده کنید. توجه : اگر تبلت یا برند خاصی مدنظر خودتان بود در نظرات اعلام کنید. قیمت ها در ادامه مطلب
اگر شما زیاد استرس دارید یا اینکه درست نمی توانید تصمیم گیری کنید و یا اینکه مدام خودتان را قضاوت می کنید باید بدانید که شما دچار وسواس فکری در مورد خودتان هستید که دیر یا زود اعتماد به نفستان را نابود می کند.
ادامه مطلب بهتر است بخوانید... قانون 1: به شما جسمی داده می شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست. قانون2: در مدرسه ای غیر رسمی و تمام وقت نام نویسی کرده اید که "زندگی" نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید. چه این درس ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید، پس بهتر. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در زندگی واقعی خودتان آرزوی تبدیل شدن به iron man را دارید و به اندازه تونی استارک سرمایه دارید و می توانید اسباب بازی گرانقیمت 250,000 دلاری برای خودتان تهیه کنید، پس ممکن است که سال 2017 سال شما باشد! در گفته‏اند اگر می‏خواهی توبه کنی لازم نیست بر وی پیش کشیش ،
پیش و گناه را به او بگوئی ، گناه را به خدای خودت بگو ، چرا
گناه را نزد یک بشر اقرار و اعتراف می‏کنی ؟ نزد خدای غفار الذنوب‏
خودت اقرار کن « قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمة
الله ان الله یغفر الذنوب جمیعا »( 1 ) . این ندای خداست : ای بندگان‏
اسرافکار من ، ای بندگان گن ار من ، ای بندگان معصیتکار من ، ای بندگان‏
من که بر خودتان ظلم کرده‏اید ، ازرحمت من نا امید مباشید ، بیائید به‏
سوی من ، من می‏پذیرم ، قبول می‏کنم ، در جو وفضای توبه وارد بشوید . این‏
حدیث قدسی چقدر عالی توبه را توصیف می‏کند : « انین المذنبین احب الی‏
من تسبیح المسبحین » یعنی خدای تبارک وتعالی ، این رحمت مطلقه و کامله‏
فرمود : ناله گن اران در نزد من محبوبتر است ازتسبیح تسبیح کنندگان .
بروید به درگاه خدای خودتان ناله ید ، فکر کنید تا گناهان بیادتان‏
بیاید ، به ی نگوئید ، اقرار به گناه پیش دیگران گناه است ، ولی در
دل خودتان ( خودتان که می‏دانید ، خودتان قاضی و مؤاخذ وجود خودتان باشید
) گناهانتان را در نظر بگیرید ، بعد این گناهان را ببرید پیش ذات‏
پروردگار ، تقصیرهای خودتان را بگوئید ، ناله کنید ، تضرع کنید ، طلب‏
مغفرت کنید ، طلب شستشو کنید ، خدا شما را می‏آمرزد ، روح شمارا پاک و
پاکیزه می‏کند ، به دل شما صفا عنایت می‏کند ، لطف خودش را شامل حال شما
می‏کند و از آن پس یک لذتی ، یک ح ی در شما پاورقی :
1 - سوره زمر ، آیه . 53 128 نویسندگان : منگروم ، استری چارت
مترجم : محمود کریمی شرودانی
منبع : راسخون

خیلی از دانش آموزان و دانشجویان مشکل تمرکز در حین مطالعه را دارند. توانایی تمرکز گرفتن در حین مطالعه برای عملکرد خوب در حین کلاس و در هنگام امتحان دادن، حیاتی است.
در ادامه مقاله 10 راه برای افزایش تمرکز در حین مطالعه آورده است:
1- در مکان تی ک. اگر تا کنون به خودتان جرات داده باشید که یک سفر هوایی در باران یا برف را تجربه کنید، مطمئنا شاهد قطرات باران و برف بر روی سطوح هواپیما بوده اید! شاید با خودتان فکر کرده اید که هنگام فرود، هواپیما بتواند تعادل خود را به خوبی حفظ کند اما حقیقتا چیز های دیگری هم […]