خودکشی افسر رژیم صهیونیستی در غزه

به نقل از خبرگزاریها در مورد خودکشی افسر رژیم صهیونیستی در غزه : یک افسر صهیونیست در پایگاهی در جنوب سرزمین های ی اقدام به خودکشی کرد. یک افسر ارشد نیروی دریایی رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به قدرت حزب الله لبنان گفت حزب الله یک دشمن بسیار باهوش است. سفیر رژیم صهیونیستی در باکو اهمیت بازیهای اروپایی باکو-2015 را تاکید کرد به گزارش بادکوبه به نقل از خبرگزاری ترند آذربایجان، رافائل ها از سفیر رژیم صهیونیستی در باکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: رسانه های اسراییلی خود را برای پوشش نخستین بازیهای اروپایی در باکو در تابستان آینده آماده می کنند.وی گفت: اسراییل و جمهوری آذربایجان طی سالهای متمادی در زمینه های ورزشی همکاری دارند.سفیر رژیم صهیونیستی در باکو برای مهم جلوه دادن حضور رژیم صهیونیستی در بازهای باکو-2015 افزود : هیاتی که اسراییل به باکو اعزام می کند، هیات خیلی بزرگی است و حتی از هیات ورزشی اسراییل در المپیک لندن نیز بزرگتر خواهد بود و موفقیت وزرشکاران اسراییلی در این مسابقات راه آنها را به بازیهای المپیک ریودوژانیرو خواهد گشود.گفتنی است به رغم تشدید انزجار عمومی در میان مردم جمهوری آذربایجان از رژیم صهیونیستی طی سالهای اخیر، این رژیم از هر بهانه ای برای افزایش حضور و نفوذ خود در جمهوری آذربایجان سوء استفاده می کند. ­­یک افسر و تحلیلگر امور امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی گفت حزب الله پیشرفته ترین دشمن است. چند افسر رژیم صهیونیستی میگویند که هیچ خطری برای این رژیم ندارد و واشنگتن در صورتی که را در و عراق ش ت دهد، از این مسئله پشیمان خواهد شد. مولوی خلیل الله مرتضایی مدرس حوزه علمیه الصدیق بیرجند: جهان در رمضان امسال شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در قلب جهان یعنی فلسطین بود جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قتل عام مردم آواره فلسطین و به شهادت رساندن صدها کودک معصوم و بی پناه، اوج قساوت و بی رحمی این رژیم غاصب را به نمایش می گذارد. یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی با اشاره به قدرت حزب الله لبنان، به مقامات تل آویو هشدار داد که در جنگ احتمالی آتی، این گروه مقاومت می تواند به راحتی از مرز عبور کرده و اراضی فلسطینی که در است را فتح کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، این افسر که خواست نامش فاش نشود در ادامه گفت: حزب الله از جنگ درس های زی. چند افسر رژیم صهیونیستی میگویند که هیچ خطری برای این رژیم ندارد و واشنگتن در صورتی که را در و عراق ش ت دهد، از این مسئله پشیمان خواهد شد. دو جوان فلسطینی با قرار دادن چند اسپری رنگ داخل یک کوله پشتی، ان خنثی سازی بمب رژیم صهیونیستی را سرکار گذاشتند. سخنگوی عربی رژیم صهیونیستی با شرکت در برنامه ای تلویزیونی سعی کرد وجهه از دست رفته نیروی هوایی این رژیم پس از سقوط جنگنده «اف.16» را توجیه کند. درخواست بسیج دانش آموزی از صاحبان بیان و قلم: به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید خبرگزاری بسیج : بمباران مدارسی که در آن ها ک ن بی پناه و مادران رنج دیده پناه گرفته اند، ننگی ابدی برای رژیم نسل کش صهیونیستی و حامیان آن خواهد بود که هیچ گاه از یاد ملل خواه جهان پاک نخواهد شد. واحد مرکزی خبر نوشت: اسناد و مدارک به دست آمده از فرماندهان گروه (تکفیری- صهیونیستی) پس از به هلاکت رسیدن شان در موصل، از نقش عربستان در حمایت مالی از این گروه و اعزام 150 افسر به موصل از طریق استان… ۳۱ به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید درخواست بسیج دانش آموزی از صاحبان بیان و قلم: به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید خبرگزاری بسیج: بمباران مدارسی که در آن ها ک ن بی پناه و مادران رنج دیده پناه گرفته اند، ننگی ابدی برای رژیم نسل کش صهیونیستی و حامیان آن خواهد بود که هیچ گاه از یاد ملل خواه جهان پاک نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، در این بیانیه آمده است: نتانیاهو: برخی از عربها، ما را دشمن نمی دانند! بنیامین نتانیاهو نخست رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو نخست رژیم صهیونیستی نخست رژیم صهیونیستی روز ابراز عقیده کرد که برخی از مهم ترین کشورهای عربی دیگر این رژیم را دشمن نمی دانند. به گزارش ناظرنیوز، "بنیامین نتانیاهو" نخست رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت: "در حال حاضر، خاورمیانه، عرصه تغییری بنیادین است و برخی از مهم ترین کشورهای عربی، دیگر (رژیم ) را دشمن نمی دانند، بلکه آن را شریکی احتمالی در رویارویی با ایران و همچنین گروههای تندرو می شمارند". وی همچنین هرگونه سازش با فلسطینی ها را منوط به این دانست که آنان، رژیم صهیونسیتی را به عنوان تی یهودی، به رسمیت بشناسند. بنیامین نتانیاهو همچنین با اشاره به اقدام رو مه "صلح، اکنون"، در انتشار گزارشی درباره طرح رژیم صهیونیستی برای ساخت شهرک های صهیونیست نشین جدید در منطقه حی جیفات هاماتوس در جنوب شرقی شهر ی قدس، آن را تلاشی برای بر هم زدن دیدار وی با باراک اوباما رئیس جمهور در کاخ سفید دانست. واحد مرکزی خبر نوشت: اسناد و مدارک به دست آمده از فرماندهان گروه (تکفیری- صهیونیستی) پس از به هلاکت رسیدن شان در موصل، از نقش عربستان در حمایت مالی از این گروه و اعزام 150 افسر به موصل از طریق استان مرزی الحسکه ، برداشت. به گزارش شیعه آنلاین، یکی از اتهامات دروغینی که از سال ها پیش وه ون علیه مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ساخته اند این بوده که شیعه را از نسل "عبدالله بن سبأ" یهودی می دانند.

در حالی که بسیاری از علمای شیعه و سنی در کتب مختلف ثابت کرده اند که اولا این ادعا به هیچ وجه درست نیست و دروغی ساختگی توسط وه ون است، و دوما اینکه بسیاری از علما همچنین ثابت کرده اند که اصلا در تاریخ فردی به نام "عبدالله بن سبأ" وجود نداشته و شخصیتی ساختگی است.

در همین حال اکنون که جنگ تمام عیار گر صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین در نوار غزه آغاز شده، همین وه ون یک بار دیگر دست به کار شده تا با خبر سازی و دروغ پردازی های نخ نمای خود، تلاش کنند که وجهه شیعیان را ت یب کرده و آنان را به رژیم صهیونیستی وصل کنند.

بر همین اساس در خبری ساختگی که به طور گسترده هم در فضای مجازی نشر داده شده، به نقل از شیخ "علی الربیعی" از مفتی های وه سعودی تصویر یک افسر صهیونیستی نشان داده شده و در ذیل آن این عبارت را نوشته اند: این تصویر یک ژنرال شیعه است که یهود را در جنگ علیه مسلمانان غزه فرماندهی می کند. نام وی "غسان علیان" است و شیعیان فلسطین است.

لازم به ذکر است، این دروغ در حالی ساخته شده و به طور گسترده در حال انتشار است که بر هیچ ی پوشیده نیست که از ابتدای تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی تاکنون، شیعیان در کشورهای مختلف از جمله لبنان، ایران و غیره بیش از دیگران علیه این رژیم ساختگی مبارزه کرده است. به گزارش پایگاه خبری العالم، "سفیان ل" کارشناس محیط زیست و مشاور ارشد برنامه توسعه سازمان ملل متحد در گفت وگو با رو مه اماراتی الخلیج با انتشار مستنداتی، از طرح احداث نیروگاه هسته ای مشترک میان اردن و رژیم صهیونیستی برداشت.همکاری اردن و رژیم صهیونیستی برای ساخت نیروگاه هسته ایوی اظهار داشت: نیروگاه های درحال ساخت در اردن مقدمه ای برای ساخت 4 نیروگاه دیگر با هماهنگی رژیم صهیونیستی هستند. ل تاکید کرد: صدور هرگونه تکذیبیه از سوی ت اردن، تلاشی تکراری برای نفی حقیقت است، زیرا پیش از این نیز طرح های مشترک در زمینه های آب، برق و گاز هم توسط ت اردن و رژیم صهیونیستی تکذیب شد، اما پس از مدتی مشخص شد که حقیقت داشته است. تازه ترین مورد خودکشی در میان افسران فرانسوی در حالی رسانه ای می شود که سال گذشته شمار موارد خودکشی در میان افسران پلیس این کشور به شدت افزایش یافت. یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان"تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده مدیرکل اطلاعات یزد خبر داد: دستگیری چند جاسوس صهیونیستی در یزد طی سال های اخیر خبرآنلاین / اعتماد نوشت: مدیر کل اطلاعات استان یزد از شناسایی و دستگیری چندین جاسوس مرتبط با سرویس جاسوسی متخاصم نظیر امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در استان طی سال های اخیر خبر داد و گفت: افراد دستگیر شده در مراکز حساس استان شاغل و دارای دسترسی‏‏ های . یک افسر پلیس جدید ترین بازیکنی است که با تیم فوتبال سایپا قرارداد بسته است. همشهری آنلاین: گروه تروریستی یک افسر روس را که گفته می شود در به اسارت این گروه درآمده بود، و صحنه های قتل وی را در شبکه مجازی منتشر کرد. وزارت دفاع روسیه ادعای دستگیری و یک افسر روس به دست گروه تروریستی در را رد کرد. شهر گفت: افسر سیا 10 سال به خانه سید ی رفت و آمد می کرد، باید در این باره پاسخگو باشد.
حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که یک افسر نیروی دریایی این کشور در حمله عناصر مسلح به پادگان نیروهای ، کشته شد. افسر یی برای گرفتن مار کوچکی که به داخل اتاق آمده بود، حرکاتی را به نمایش گذاشت که موجب خنده همکارانش شد. افسر اطلاعاتی پیشین سیا می نویسد ایرانیان نیز مانند ما از مردم عادی گرفته تا شمندان با اقدامات ت مشکل دارند، نه خودش. ک نه امنیتی رژیم صهیونیستی برای بررسی تحولات جنگ غزه تشکیل جلسه می دهد.
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، به گزارش منابع ی ک نه امنیتی این رژیم بار دیگر برای بررسی تحولات عملیات نظامی علیه نوار غزه تشکیل جلسه می دهد. روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . بازی حسن پور ، هلیا ی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... در سریال «افسر نمونه» آغاز شد. یک افسر سابق سازمان سیا بودجه پیشنهادی جدید را حاصل سیاست گذاری های غلط دانست. یک افسر راهنمایی رانندگی در تهران به دنبال تصادفی حوالی میدان منیریه دست به اقدامی جالب زد. ایسنا نوشت: انصارالله یمن از کشته شدن یک افسر عربستانی در پی شلیک تک تیراندازهایش در جنوب عربستان خبر داد. رکنا: افسر پلیس که در حال برگشتن به پست خود در یکی از محله های تگزاس بود جلوی دوربین با یک د سال لی لی بازی کرد. موج دستگیری ها در ترکیه همچنان ادامه دارد. طبق گزارش ها، در ۳۹ منطقه این کشور ۷۰ افسر به اتهام هواداری از فتح الله گولن، ترک تبار ن دستگیر شده اند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سربازان گمنام زمان (عج) طی عملیاتی پیچیده و خطرناک، توانستند عاملان شهادت سه افسر نیروی انتظامی در خاش را دستگیر کنند. نگاهی می اندازیم به گوشه ای از اقدامات مظلومانه صهیونیست در برابر مردم فلسطین آخه چقدر اینا مظلوم واقع شدن تو دنیا هی اصلحه درست کن هی بکش خوب اینا هم آدم هستن گناه دارن چقدر بکشن خوب مردم فلسطینم یکم همکاری کنن .یکم خود کشی کنن تا کار این بنده خداها هم کم بشه سایت عملیات روانی _ واضح است که رژیم صهیونیستی با کشتار مردم بی دفاع فلسطی. گردان های عزالدین قسام اعلام کرد که از زمان آغاز درگیری ها تاکنون 91 سرباز و افسر ی را تنها در درگیری های مستقیم کشته است. به گزارش مشرق، خبرگزاری آناتولی ترکیه نوشت: در بیانیه منتشر شده از سوی گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس آمده است که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفت ژوئیه تا کنون دست کم 91 افسر و سرباز. یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی با اشاره به قدرت حزب الله لبنان، به مقامات تل آویو هشدار داد که در جنگ احتمالی آتی، این گروه مقاومت می تواند به راحتی از مرز عبور کرده و اراضی فلسطینی که در است را فتح کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، این افسر که خواست نامش فاش نشود در ادامه گفت: حزب الله از جنگ درس های زی. یک افسر کره شمالی که مسئول ساخت تاسیسات هسته ای این کشور بوده ، ظاهرا به علت به تعویق انداختن آزمایشی تسلیحاتی و همچنین بر سر فرو ریختن تونلی در « پونگی ری » که تنها تاسیسات آزمایش هسته ای شناخته… روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . تروریستهای مرتبط با با حمله به یک مقر پلیس در شهر مدان اندونزی، یک افسر پلیس را به قتل رساندند. بعد از بررسی واحد تحقیقات ملی نیروهای کانادا مشخص شد که یک افسر عالیرتبه کانا یک زن غیرنظامی از «کینگستون» را مورد آزار قرار داده است. مرکز آشتی روسیه در اخبار مربوط به زخمی شدن افسر روس در جریان تیراندازی در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق را تکذیب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: جاگدیپ سینگ با قد ۲ متر و ۲۸ سانتیمتری خود به عنوان قدبلندترین افسر پلیس جهان شناخته می شود. یک مقام ارشد کنیایی از کشته شدن پنج افسر پلیس به دست گروه تروریستی الشباب سومالی خبر داد. یک افسر ارشد وزارت دفاع افغانستان توسط افراد مسلح در پایتخت این کشور ترور رسید. گروه تروریستی صهیونیستی مهر دیگری بر رفتار وحشیانه خود زد.