خودکشی افسر رژیم صهیونیستی در غزه

به نقل از خبرگزاریها در مورد خودکشی افسر رژیم صهیونیستی در غزه : تصاویری دل اش از افسر رژیم صهیونیستی که درحال خفه نوجوان فلسطینی است. یک افسر پلیس فرانسوی پیش از خودکشی، سه غیرنظامی را به ضرب گلوله کشت. سفیر رژیم صهیونیستی در باکو اهمیت بازیهای اروپایی باکو-2015 را تاکید کرد به گزارش بادکوبه به نقل از خبرگزاری ترند آذربایجان، رافائل ها از سفیر رژیم صهیونیستی در باکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: رسانه های اسراییلی خود را برای پوشش نخستین بازیهای اروپایی در باکو در تابستان آینده آماده می کنند.وی گفت: اسراییل و جمهوری آذربایجان طی سالهای متمادی در زمینه های ورزشی همکاری دارند.سفیر رژیم صهیونیستی در باکو برای مهم جلوه دادن حضور رژیم صهیونیستی در بازهای باکو-2015 افزود : هیاتی که اسراییل به باکو اعزام می کند، هیات خیلی بزرگی است و حتی از هیات ورزشی اسراییل در المپیک لندن نیز بزرگتر خواهد بود و موفقیت وزرشکاران اسراییلی در این مسابقات راه آنها را به بازیهای المپیک ریودوژانیرو خواهد گشود.گفتنی است به رغم تشدید انزجار عمومی در میان مردم جمهوری آذربایجان از رژیم صهیونیستی طی سالهای اخیر، این رژیم از هر بهانه ای برای افزایش حضور و نفوذ خود در جمهوری آذربایجان سوء استفاده می کند. افشاگری های یک افسر سابق رژیم صهیونیستی در خصوص خوی وحشیانه این رژیم در نهایت به تهدید حاج قاسم سلیمانی ختم شد. یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی با اشاره به قدرت حزب الله لبنان، به مقامات تل آویو هشدار داد که در جنگ احتمالی آتی، این گروه مقاومت می تواند به راحتی از مرز عبور کرده و اراضی فلسطینی که در است را فتح کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، این افسر که خواست نامش فاش نشود در ادامه گفت: حزب الله از جنگ درس های زی. مولوی خلیل الله مرتضایی مدرس حوزه علمیه الصدیق بیرجند: جهان در رمضان امسال شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در قلب جهان یعنی فلسطین بود جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قتل عام مردم آواره فلسطین و به شهادت رساندن صدها کودک معصوم و بی پناه، اوج قساوت و بی رحمی این رژیم غاصب را به نمایش می گذارد.

کلاکت یک افسر صهیونیست اعرتراف کرده که کشور ایران در شرایط تحریم پیشرفت موشکی بسیار چشمگیری داشته است، حال اگر این کشور احترام ویژه ی افسر صهیونیستی ب
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p پ ک ک 3 افسر ترکیه را کشت روز شنبه 25 اکتبر در منطقه "یو ه ک اوا" از استان حکاری در جنوب شرقی ترکیه، سه افسر ترکیه طی یک حمله مسلحانه خیابانی، به دست اعضای پ ک ک کشته شدند. پلیس ترکیه تایید کرده است که 3 افسر ترکیه ای به دست اعضای گروه پ ک ک کشته شده اند. 2 تن از افسران در محل برخورد گلوله و 1 افسر دیگر در بیمارستان جان باخته است. این سه افسر ک. سخنگوی عربی رژیم صهیونیستی با شرکت در برنامه ای تلویزیونی سعی کرد وجهه از دست رفته نیروی هوایی این رژیم پس از سقوط جنگنده «اف.16» را توجیه کند. نفوذ نیروهای حماس به شبکه مخابراتی و تلفن های همراه ده ها نظامی و افسر صهیونیستی، بازتاب گسترده ای در جامعه صهیونیستی داشت. به گزارش بادکوبه به نقل از خبرگزاری ترند آذربایجان، رافائل ها از سفیر رژیم صهیونیستی در باکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: رسانه های اسراییلی خود را برای پوشش نخستین بازیهای اروپایی در باکو در تابستان آینده آماده می کنند.وی گفت: اسراییل و جمهوری آذربایجان طی سالهای متمادی در زمینه های ورزشی همکاری دارند.سفیر رژیم صهیونیستی در باکو . پس از انتشار خبر احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی «خلیفه »، گفته می شود جنگ و اطلاعات که ۲ افسر سابق رژیم صدام هستند، برای جانشینی او مطرحند. واحد مرکزی خبر نوشت: اسناد و مدارک به دست آمده از فرماندهان گروه (تکفیری- صهیونیستی) پس از به هلاکت رسیدن شان در موصل، از نقش عربستان در حمایت مالی از این گروه و اعزام 150 افسر به موصل از طریق استان مرزی الحسکه ، برداشت. ۳۱ به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید درخواست بسیج دانش آموزی از صاحبان بیان و قلم: به پیروی از بیان ی از این پس رژیم صهیونیستی را رژیم کودک کش بنامید خبرگزاری بسیج: بمباران مدارسی که در آن ها ک ن بی پناه و مادران رنج دیده پناه گرفته اند، ننگی ابدی برای رژیم نسل کش صهیونیستی و حامیان آن خواهد بود که هیچ گاه از یاد ملل خواه جهان پاک نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، در این بیانیه آمده است: دادستان عمومی و انقلاب کرج از کشته شدن یک افسر در انبار مهمات کلاک توسط سربازش خبر داد و گفت: سرباز نیز خودکشی کرد. رسانه های اسراییلی تاکید د که دادخواستی علیه یک بازرس ارشد پلیس رژیم صهیونیستی در قدس ی تنظیم شده که یک فلسطینی را به شدت کتک زده است . به گزارش شیعه آنلاین، یکی از اتهامات دروغینی که از سال ها پیش وه ون علیه مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ساخته اند این بوده که شیعه را از نسل "عبدالله بن سبأ" یهودی می دانند.

در حالی که بسیاری از علمای شیعه و سنی در کتب مختلف ثابت کرده اند که اولا این ادعا به هیچ وجه درست نیست و دروغی ساختگی توسط وه ون است، و دوما اینکه بسیاری از علما همچنین ثابت کرده اند که اصلا در تاریخ فردی به نام "عبدالله بن سبأ" وجود نداشته و شخصیتی ساختگی است.

در همین حال اکنون که جنگ تمام عیار گر صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین در نوار غزه آغاز شده، همین وه ون یک بار دیگر دست به کار شده تا با خبر سازی و دروغ پردازی های نخ نمای خود، تلاش کنند که وجهه شیعیان را ت یب کرده و آنان را به رژیم صهیونیستی وصل کنند.

بر همین اساس در خبری ساختگی که به طور گسترده هم در فضای مجازی نشر داده شده، به نقل از شیخ "علی الربیعی" از مفتی های وه سعودی تصویر یک افسر صهیونیستی نشان داده شده و در ذیل آن این عبارت را نوشته اند: این تصویر یک ژنرال شیعه است که یهود را در جنگ علیه مسلمانان غزه فرماندهی می کند. نام وی "غسان علیان" است و شیعیان فلسطین است.

لازم به ذکر است، این دروغ در حالی ساخته شده و به طور گسترده در حال انتشار است که بر هیچ ی پوشیده نیست که از ابتدای تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی تاکنون، شیعیان در کشورهای مختلف از جمله لبنان، ایران و غیره بیش از دیگران علیه این رژیم ساختگی مبارزه کرده است. همزمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی روسیه بر آلمان نازی، گروه تروریستی با انتشار ویدئویی مدعی شد یک افسر اطلاعاتی روس را در را کرده است. یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان"تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده دو افسر پلیس فرانسه بر اثر تیراندازی در مرکز پاریس کشته شدند. ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که از ی یک افسر ی از گاری یک دستفروش فلسطینی حکایت دارد. در پی حفاری های ساختمانی در شهر قارص، تابوتی قدیمی از یک افسر روسی پیدا شد. مدیرکل اطلاعات یزد خبر داد: دستگیری چند جاسوس صهیونیستی در یزد طی سال های اخیر خبرآنلاین / اعتماد نوشت: مدیر کل اطلاعات استان یزد از شناسایی و دستگیری چندین جاسوس مرتبط با سرویس جاسوسی متخاصم نظیر امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در استان طی سال های اخیر خبر داد و گفت: افراد دستگیر شده در مراکز حساس استان شاغل و دارای دسترسی‏‏ های . شهر گفت: افسر سیا 10 سال به خانه سید ی رفت و آمد می کرد، باید در این باره پاسخگو باشد. وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که یک افسر نیروی دریایی این کشور در حمله عناصر مسلح به پادگان نیروهای ، کشته شد.
حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. «عواد» افسر پلیسی بود که به جرم داشتن لباس نظامی، با و یک لنگه جوراب به تیر برق رو به روی پاسگاه محل خدمتش بسته شد و مورد شکنجه قرار گرفت. ک نه امنیتی رژیم صهیونیستی برای بررسی تحولات جنگ غزه تشکیل جلسه می دهد.
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، به گزارش منابع ی ک نه امنیتی این رژیم بار دیگر برای بررسی تحولات عملیات نظامی علیه نوار غزه تشکیل جلسه می دهد. روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . بازی حسن پور ، هلیا ی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... در سریال «افسر نمونه» آغاز شد. بازی حسن پور ، هلیا ی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... در سریال «افسر نمونه» آغاز شد. آرنولد اودرمات افسر پلیس سوییسی، بین سالهای ۱۹۳۹ تا ۱۹۹۳ به ثبت تصاویر تصادفات خودروها در خیابان های نیدوالدن می پرداخت. افراد مسلح ناشناس با تیراندازی به سمت نیروهای پلیس مصر در استان شمالی سینا، یک افسر پلیس را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی د. طرح روی جلد نشریه «ویک» به ماجرای تعیین افسر ویژه تحقیق وزارت دادگستری برای بررسی موضوع ارتباط روسیه و ترامپ اختصاص یافته است. سربازان گمنام زمان (عج) طی عملیاتی پیچیده و خطرناک، توانستند عاملان شهادت سه افسر نیروی انتظامی در خاش را دستگیر کنند.
؛ یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان" تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت  روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی با اشاره به قدرت حزب الله لبنان، به مقامات تل آویو هشدار داد که در جنگ احتمالی آتی، این گروه مقاومت می تواند به راحتی از مرز عبور کرده و اراضی فلسطینی که در است را فتح کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، این افسر که خواست نامش فاش نشود در ادامه گفت: حزب الله از جنگ درس های زی. نگاهی می اندازیم به گوشه ای از اقدامات مظلومانه صهیونیست در برابر مردم فلسطین آخه چقدر اینا مظلوم واقع شدن تو دنیا هی اصلحه درست کن هی بکش خوب اینا هم آدم هستن گناه دارن چقدر بکشن خوب مردم فلسطینم یکم همکاری کنن .یکم خود کشی کنن تا کار این بنده خداها هم کم بشه سایت عملیات روانی _ واضح است که رژیم صهیونیستی با کشتار مردم بی دفاع فلسطی. آمارهای نشان می دهد که ۱۶ نظامی رژیم صهیونیستی طی سال گذشته خودکشی کرده اند. یک افسر کره شمالی که مسئول ساخت تاسیسات هسته ای این کشور بوده ، ظاهرا به علت به تعویق انداختن آزمایشی تسلیحاتی و همچنین بر سر فرو ریختن تونلی در « پونگی ری » که تنها تاسیسات آزمایش هسته ای شناخته… تروریستهای مرتبط با با حمله به یک مقر پلیس در شهر مدان اندونزی، یک افسر پلیس را به قتل رساندند. مرکز آشتی روسیه در اخبار مربوط به زخمی شدن افسر روس در جریان تیراندازی در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق را تکذیب کرد. گروه تروریستی صهیونیستی مهر دیگری بر رفتار وحشیانه خود زد. در عملیات استشهادی یک فلسطینی با خودرو در کرانه باختری، یک افسر ی کشته و دو نظامی دیگر زخمی شدند. یک مقام ارشد کنیایی از کشته شدن پنج افسر پلیس به دست گروه تروریستی الشباب سومالی خبر داد. با وجود این که سال هاست مقام العظمی ولایت از افسران جنگ نرم سخن به میان می آورد. و در تعریف آن می گوید فرق سرباز با افسر در این است که،سرباز فقط دستور مافوقش را اجرا می کند ولی افسر علاوه بر این که دستور ما فوقش را اجرا می کند،از خود طرح ریزی و اجرای تاکتیک می کند. متاسفانه بعضی از این وبلاگ هایی را که به اصطلاح می خواهند افسر جنگ نرم ب. منابع خبری رژیم صهیونیستی امروز از خودکشی یک نظامی این رژیم در مرز نوار غزه خبر دادند. یک شبکه یی از صدور حکم جلب ده ها افسر و مقامات نظامی عراق به اتهام فساد مالی و اداری خبر داد. گاسپار دروویل، افسر فرانسوی که در پانزدهمین سال سلطنتت فتحعلی شاه قاجار و ولایتعهدی عباس میرزا در ایران اقامت داشت، مجموعه خاطرات خود را در کت به نام «سفر در ایران» به رشته تحریر درآورد و اطلاعات مهمی…
افسر صهیونیست: حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماستافسر صهیونیست: حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماست
به نقل از پایگاه اینترنتی العهد لبنان، یوسی میلمن، افسر و تحلیلگر امور امنیتی و نظامی در مقاله ای در رو مه معاریو، از تلاش نیروی دریایی گر صهیونیستی برای گسترش توانمندی های خود به گونه ای که با افزایش توانمندی های حزب الله متناسب باشد، سخن گفت.
این افسر و تحلیلگر صهیونیست نوشت: « نه تنها در زمینه میدان های گازی، بلکه در دیگر حوزه های دریایی نیز در معرض تهدیدهای فزاینده قرار گرفته است.حماس از توانمندی دریایی بهره مند است و برای بهبود آن تلاش می کند. این سازمان در عملیات «ص ه سخت» با اعزام چهار غواص، برای نفوذ به تلاش کرد. بنا به گفته یک افسر نیروی دریایی، آنها قدرت خوبی از خود نشان دادند. به گفته وی، حتی پیش از عملیات ص ه سخت به این مسئله پی برده بودیم که آنها چنین توانمندی دارند. از این رو برای ایجاد سامانه ای به منظور کشف و شناسایی غواصان، اقدامات خود را آغاز کردیم.»
میلمن افزود: «اطلاعات نیروی دریایی حاکی از آن است که نیروی دریایی وابسته به حماس، ده ها نیرو در اختیار دارد که مهارت های آنها افزایش یافته است.