خون پس از مشاجره خانوادگی افسر

به نقل از خبرگزاریها در مورد خون پس از مشاجره خانوادگی افسر : ولیعهد عربستان سعودی و رئیس جمهور فرانسه در سفر ماه نوامبر «امانوئل ماکرون» به ریاض بر سر ایران با یکدیگر مشاجره کرده اند. در صحنه ای از دیدار امروز تیم پانیونیوس میان ملی پوش ایرانی و کاپیتان این تیم آتنی مشاجره ای رخ داد که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی یونان داشت. یک افسر رژیم صهیونیستی برای اولین بار اذعان کرد حزب الله تکنولوژی های پیشرفته ای دارد و در عملیاتی مربوط به سال 1997، مکالمات میان ۲ افسر ی را شنود کرده و ی ها به همین خاطر در کمین حزب الله گیر افتاده اند. نوشتن در مورد مشاجره علی کریمی و عادل فردوسی پور به خودزنی شباهت دارد. مثل همیشه فضای دو قطبی دیو و دلبر شکل گرفته. یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان"تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده فاطمی نیا : مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش میکند. بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است. کم منزلی داریم که درآن پرخاش و تندی نباشد! روزی چندتا پرخاش باشد، برکات را از منزل میبرد. حتی اگر حق هم با تو بود ، در امور جزیی وشخصی مشاجره نکن ، چون کدورت می آورد. مرحوم علامه جعفری از صاحب دلی نقل کرد: در موضوعی که گمان می ح. دو افسر پلیس فرانسه بر اثر تیراندازی در مرکز پاریس کشته شدند. همشهری آنلاین: گروه تروریستی یک افسر روس را که گفته می شود در به اسارت این گروه درآمده بود، و صحنه های قتل وی را در شبکه مجازی منتشر کرد. مسکو - ایرنا - حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. وزارت دفاع روسیه ادعای دستگیری و یک افسر روس به دست گروه تروریستی در را رد کرد. گروه تروریستی با انتشار یک ویدئو، 3 نفر از نیروهای مرزی عراق از جمله یک افسر را به نمایش گذاشت.
حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. یک افسر ی که در جنگ 51 روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرکت داشته است، در گفت وگو با رو مه «معاریو» دست به اعترافات جالبی در خصوص جنگ غزه زد و حماس را برنده این جنگ دانست. ایرنا نوشت: کاخ کرملین مقر رئیس جمهوری روسیه نوشته نیویورک تایمز مبنی بر بروز مشاجره مستقیم بین ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در دیدار روز در هامبورگ آلمان را پوچ و ادامه روند روس هراسی در خواند. «عواد» افسر پلیسی بود که به جرم داشتن لباس نظامی، با و یک لنگه جوراب به تیر برق رو به روی پاسگاه محل خدمتش بسته شد و مورد شکنجه قرار گرفت. افسر اطلاعاتی پیشین سیا می نویسد ایرانیان نیز مانند ما از مردم عادی گرفته تا شمندان با اقدامات ت مشکل دارند، نه خودش. دومای روسیه قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن کتک زدن تادیبی در دعواها و مشاجره های خانوادگی اگر منجر به آسیب بدنی یا نقص عضو نشود، از مجازات های کیفری حذف می شود. بسیار تعجب آور است که ماهی گیران پس از باز شکم ماهی یک جسد و نشان ف ی از دوره اس اس آلمان کشف د. نتایج مطالعه درباره جسد در داخل شکم ماهی نشان می دهد که این جسد متعلق به یک افسر جوان بود که ده ها سال قبل مرده است. او از اس اس آلمان بوده است. براساس گزارش ها، این افسر اس اس حدودا در سال 1940 توسط گربه ماهی خورده شد. اما معلوم نیست که در آن زمان وی مرده بوده یا نه. کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . افسر پلیس زمانی که قصد داشت این راننده را بازداشت کند وی ناگهان شروع به حرکت کرد. بازی حسن پور ، هلیا ی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... در سریال «افسر نمونه» آغاز شد. در جریان حمله صبح پنج شنبه به پست های امنیتی شش افسر پلیس کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند. افسر پلیس چینی که شاهد عبور یک مرد سالخورده از یک خیابان پر رفت و آمد بود، به کمک پیرمرد عصا به دست آمد و با به دوش کشیدن او، عرض خیابان را طی کرد. رکنا: افسر پلیس که در حال برگشتن به پست خود در یکی از محله های تگزاس بود جلوی دوربین با یک د سال لی لی بازی کرد. افراد مسلح ناشناس با تیراندازی به سمت نیروهای پلیس مصر در استان شمالی سینا، یک افسر پلیس را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی د. یک افسر ی که در جنگ 51 روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرکت داشته است، در گفت وگو با رو مه «معاریو» دست به اعترافات جالبی در خصوص جنگ غزه زد و حماس را برنده این جنگ دانست. موج دستگیری ها در ترکیه همچنان ادامه دارد. طبق گزارش ها، در ۳۹ منطقه این کشور ۷۰ افسر به اتهام هواداری از فتح الله گولن، ترک تبار ن دستگیر شده اند. یک افسر پلیس فرانسوی سه غیرنظامی را به ضرب گلوله کشت و سپس اقدام به خودکشی کرد. سربازان گمنام زمان (عج) طی عملیاتی پیچیده و خطرناک، توانستند عاملان شهادت سه افسر نیروی انتظامی در خاش را دستگیر کنند.
؛ یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان" تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت  روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده منابع مطلع از مشاجره لفظی رئیس کارکنان کاخ سفید با رئیس جمهور و تهدید او به استعفا خبر می دهند. مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش می کند

مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش می کند. بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است. کمتر خانه ای داریم که در آن پرخاش و تندی نباشد.

روزی چند تا پرخاش باشد، برکات می رود و دیگر چیزی نمی ماند. حتی اگر حق هم با تو بود، در امور شخصی و جزئی مشاجره نکن چون کدورت آور است.

مرحوم علامه محمد تقی جعفری از صاحب دلی نقل می کرد: در موضوعی داشتم با همسرم بحث و مشاجره می و گمان می که حق با من است. ولی در واقع حق با او بود.

ناگهان صورت باطنی غضبم را به من نشان دادند. بسیار کریه و زشت بود. آن صورت آمد به من نزدیک شد و در گوشم گفت: کثیف ت شو.

همین که متنبّه شدم، فورا دست همسرم را بوسیدم و عذر خواستم. او که از قضیه خبر نداشت متحیّر شد که چطور در وسط دعوا و مشاجره این کار را .

به نقل از: فاطمی نیا


یک افسر کره شمالی که مسئول ساخت تاسیسات هسته ای این کشور بوده ، ظاهرا به علت به تعویق انداختن آزمایشی تسلیحاتی و همچنین بر سر فرو ریختن تونلی در « پونگی ری » که تنها تاسیسات آزمایش هسته ای شناخته… تروریستهای مرتبط با با حمله به یک مقر پلیس در شهر مدان اندونزی، یک افسر پلیس را به قتل رساندند. در جریان بازی دستگرمی تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس، مشاجره لفظی بین محسن مسلمان و علی علیپور به وجود آمد. این مشاجره در نهایت با برخورد تند کریم باقری با مهاجم سرخپوشان همراه شد. مرکز آشتی روسیه در اخبار مربوط به زخمی شدن افسر روس در جریان تیراندازی در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق را تکذیب کرد. یی ها بالا ه به اتهام زنی های 2 ساله به روس ها به خاطر دخ در انتخابات ریاست جمهوری اخیر کشورشان، صورت حقوقی دادند و علیه 12 افسر اطلاعاتی روس کیفرخواست تنظیم د. حوالی ظهر، افسر عراقی به اتفاق یک ایرانی که از عُمال سازمان منافقان بود، وارد بازداشتگاه شد و اسم چهار نفر را خواند: « علی هاشمی، علی اصغرگرجی زاده، هوشنگ جووند و تقی ایمانی». افسر گفت: این چهار نفر اگه بین شما هستن، بیان بیرون! بچه ها ت بودند، هر بغل دستی اش نگاه می کرد. یک افسر ارشد وزارت دفاع افغانستان توسط افراد مسلح در پایتخت این کشور ترور رسید. ولیعهد عربستان سعودی و رئیس جمهور فرانسه در سفر ماه نوامبر «امانوئل ماکرون» به ریاض بر سر ایران با یکدیگر مشاجره کرده اند. تصاویری دل اش از افسر رژیم صهیونیستی که درحال خفه نوجوان فلسطینی است. سینگ به عنوان یک چهره محبوب و مشهور در بین مردم شهر پنجاب شناخته می شود و این محبوبیت به قدری زیاد است که افراد زیادی در حین انجام وظیفه او در کنارش می ایستند تا با قدبلندترین افسر پلیس ترافیک جهان سلفی بگیرند. یک شبکه یی از صدور حکم جلب ده ها افسر و مقامات نظامی عراق به اتهام فساد مالی و اداری خبر داد. گاسپار دروویل، افسر فرانسوی که در پانزدهمین سال سلطنتت فتحعلی شاه قاجار و ولایتعهدی عباس میرزا در ایران اقامت داشت، مجموعه خاطرات خود را در کت به نام «سفر در ایران» به رشته تحریر درآورد و اطلاعات مهمی… خبرنگاران از درگیری و مشاجره دستیاران ترامپ بر سر اتهام او درباره انتقال اطلاعات سری به روسیه خبر دادند.
لینک خبر
به گزارش خبرگزاری «فلسطین الیوم» یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب خودکشی کرد. «احمد تاکان» نویسنده رو مه «ینی چاغ» ترکیه در مقاله ای از ش ت های سنگین ترکیه در عملیات موسوم به «سپر فرات» در شمال و استعفای ۵۰ افسر درجه دار برداشت. مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. در پی تیراندازی به افسران پلیس در واشنگتن، حال دو افسر پلیس وخیم گزارش شده است. آریشگر جوان که 14 سال پیش همسرش را در جریان مشاجره خانوادگی به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود با رضایت والدین مقتول، از چوبه دار رهایی یافت.