خون پس از مشاجره خانوادگی افسر

به نقل از خبرگزاریها در مورد خون پس از مشاجره خانوادگی افسر : در صحنه ای از دیدار امروز تیم پانیونیوس میان ملی پوش ایرانی و کاپیتان این تیم آتنی مشاجره ای رخ داد که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی یونان داشت. یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان"تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده فاطمی نیا : مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش میکند. بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است. کم منزلی داریم که درآن پرخاش و تندی نباشد! روزی چندتا پرخاش باشد، برکات را از منزل میبرد. حتی اگر حق هم با تو بود ، در امور جزیی وشخصی مشاجره نکن ، چون کدورت می آورد. مرحوم علامه جعفری از صاحب دلی نقل کرد: در موضوعی که گمان می ح. ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که از ی یک افسر ی از گاری یک دستفروش فلسطینی حکایت دارد. وزارت دفاع روسیه ادعای دستگیری و یک افسر روس به دست گروه تروریستی در را رد کرد. مسکو - ایرنا - حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. گروه تروریستی با انتشار یک ویدئو، 3 نفر از نیروهای مرزی عراق از جمله یک افسر را به نمایش گذاشت.
حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در منجر به مرگ افسر روس خدمت در این مقر شد. یک افسر ی که در جنگ 51 روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرکت داشته است، در گفت وگو با رو مه «معاریو» دست به اعترافات جالبی در خصوص جنگ غزه زد و حماس را برنده این جنگ دانست. ایرنا نوشت: کاخ کرملین مقر رئیس جمهوری روسیه نوشته نیویورک تایمز مبنی بر بروز مشاجره مستقیم بین ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در دیدار روز در هامبورگ آلمان را پوچ و ادامه روند روس هراسی در خواند. این افسر پلیس رانندگی در حین انجام وظیفه با راننده یک کامیون کانتینردار که دچار خواب آلودگی بود شدیدا تصادف کرد. دومای روسیه قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن کتک زدن تادیبی در دعواها و مشاجره های خانوادگی اگر منجر به آسیب بدنی یا نقص عضو نشود، از مجازات های کیفری حذف می شود. بسیار تعجب آور است که ماهی گیران پس از باز شکم ماهی یک جسد و نشان ف ی از دوره اس اس آلمان کشف د. نتایج مطالعه درباره جسد در داخل شکم ماهی نشان می دهد که این جسد متعلق به یک افسر جوان بود که ده ها سال قبل مرده است. او از اس اس آلمان بوده است. براساس گزارش ها، این افسر اس اس حدودا در سال 1940 توسط گربه ماهی خورده شد. اما معلوم نیست که در آن زمان وی مرده بوده یا نه. کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) کشف جسد افسر نازی در شکم ماهی! (+ع ) روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . بازی حسن پور ، هلیا ی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی و ... در سریال «افسر نمونه» آغاز شد. آرنولد اودرمات افسر پلیس سوییسی، بین سالهای ۱۹۳۹ تا ۱۹۹۳ به ثبت تصاویر تصادفات خودروها در خیابان های نیدوالدن می پرداخت. یک افسر ی که در جنگ 51 روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرکت داشته است، در گفت وگو با رو مه «معاریو» دست به اعترافات جالبی در خصوص جنگ غزه زد و حماس را برنده این جنگ دانست. افراد مسلح ناشناس با تیراندازی به سمت نیروهای پلیس مصر در استان شمالی سینا، یک افسر پلیس را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی د. طرح روی جلد نشریه «ویک» به ماجرای تعیین افسر ویژه تحقیق وزارت دادگستری برای بررسی موضوع ارتباط روسیه و ترامپ اختصاص یافته است.
؛ یک افسر عراقی با انتشار توئیتی به همدردی با مردم ایران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این افسر عراقی نوشت:"به برادران ایرانی برای از دست دادن عزیزانشان تسلیت می گویم و به برادران سعودی نیز بابت از دست دادن اخلاقشان" تسلیت یک افسر عراقی به ایرانیان+توئیت  روز گذشته یکی از شاهزادگان سعودی در توئیت خود، از این حادثه ابراز خوشحالی نموده مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش می کند

مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش می کند. بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است. کمتر خانه ای داریم که در آن پرخاش و تندی نباشد.

روزی چند تا پرخاش باشد، برکات می رود و دیگر چیزی نمی ماند. حتی اگر حق هم با تو بود، در امور شخصی و جزئی مشاجره نکن چون کدورت آور است.

مرحوم علامه محمد تقی جعفری از صاحب دلی نقل می کرد: در موضوعی داشتم با همسرم بحث و مشاجره می و گمان می که حق با من است. ولی در واقع حق با او بود.

ناگهان صورت باطنی غضبم را به من نشان دادند. بسیار کریه و زشت بود. آن صورت آمد به من نزدیک شد و در گوشم گفت: کثیف ت شو.

همین که متنبّه شدم، فورا دست همسرم را بوسیدم و عذر خواستم. او که از قضیه خبر نداشت متحیّر شد که چطور در وسط دعوا و مشاجره این کار را .

به نقل از: فاطمی نیا


روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟ سرباز دستپاچه شد و جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم! لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟ افسر گفت قربان افسر قبلی . به نظر من خیلی از حرفهای زمان مشاجره حرفهای دل است که فضایی برای عنوان شان نداشته ایم و این نقطه دردناک یک مشاجره و عامل زخمهای بسیاری در وجود آدمی است یک تمرین ساده :از امروز تصمیم بگیر از تلنبار احساسات و افکار خود داری کنی و آنچه را نیاز به بازگو ش داری در زمانی آرام بیان کنی توجه داشته باش که انباشت احساسات و افکار فساد و تباهی به. بعد از بررسی واحد تحقیقات ملی نیروهای کانادا مشخص شد که یک افسر عالیرتبه کانا یک زن غیرنظامی از «کینگستون» را مورد آزار قرار داده است. حوالی ظهر، افسر عراقی به اتفاق یک ایرانی که از عُمال سازمان منافقان بود، وارد بازداشتگاه شد و اسم چهار نفر را خواند: « علی هاشمی، علی اصغرگرجی زاده، هوشنگ جووند و تقی ایمانی». افسر گفت: این چهار نفر اگه بین شما هستن، بیان بیرون! بچه ها ت بودند، هر بغل دستی اش نگاه می کرد. در عملیات استشهادی یک فلسطینی با خودرو در کرانه باختری، یک افسر ی کشته و دو نظامی دیگر زخمی شدند. یک افسر صهیونیست در پایگاهی در جنوب سرزمین های ی اقدام به خودکشی کرد. یک شبکه یی از صدور حکم جلب ده ها افسر و مقامات نظامی عراق به اتهام فساد مالی و اداری خبر داد. گاسپار دروویل، افسر فرانسوی که در پانزدهمین سال سلطنتت فتحعلی شاه قاجار و ولایتعهدی عباس میرزا در ایران اقامت داشت، مجموعه خاطرات خود را در کت به نام «سفر در ایران» به رشته تحریر درآورد و اطلاعات مهمی… یک افسر ارشد نیروی دریایی رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به قدرت حزب الله لبنان گفت حزب الله یک دشمن بسیار باهوش است. به گزارش خبرگزاری «فلسطین الیوم» یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب خودکشی کرد. نگاهی به نو آوری های "داراب افسر" در شعر لری بختیاری ع : م سعیدی، شاعر بختیاری ع : م سعیدی، شاعر بختیاری افسر ای ف بسه سی تو که بعد از مرگت
اسم لر تا به ابـــد زنـــــده ز اشعـــــــار تونه

ایبنانیوز _مرحوم " آ داراب افسر " بختیاری در سال ۱۲۷۹در استان چهارمحال بختیاری زاده شد و در یک غروب غم انگیز پاییزی در ۲۱ مهر ماه ۱۳۵۰ در اصفهان بدرود حیات گفت و در کنار بزرگان آن خطه در آرامگاه تکه میر روی در نقاب خاک کشید. ادامه ی مطلب را ملاحظه فرمایید وزارت دفاع اوکراین با تروریستی خواندن انفجار پایتخت این کشور، اعلام کرد این انفجار منجر به کشته شدن یک افسر پلیس شد. وزارت دفاع اوکراین: در انفجار کی یف یک افسر پلیس کشته شد شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: وزارت دفاع اوکراین اعلام کرد بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در کی یف- پایتخت این کشور- یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد. فرد کشته شده یک افسر پلیس است که دستگاه اطلاعاتی نیز بوده است. این وزارتخانه همچنین این انفجار را تروریستی توصیف کرد. ساعتی پیش منابع خبری اعلام کرده بودند انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت اوکراین منجر به زخمی شدن یک نفر شد. مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. پس از انتشار خبر احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی «خلیفه »، گفته می شود جنگ و اطلاعات که ۲ افسر سابق رژیم صدام هستند، برای جانشینی او مطرحند. ی دل اش از افسر رژیم صهیونیستی که درحال خفه نوجوان فلسطینی است. انقلاب دانشجوی مؤمن و انقل را در صحنه نبرد شه ها و غلبه گفتمان ها، «افسر جوان جنگ نرم» می دانند، این افسر جوان اما با «خودسازی»، «حفظ تدین و تعبد در عمل و گفتار» و «عقلانیت» است که گفتمان انقلاب را در محیط ی تبلیغ و ترویج می کند. رکنا: تیراندازی به افسران پلیس در واشنگتن، حال دو افسر پلیس وخیم گزارش شده و عامل این تیراندازی نیز به ضرب گلوله پلیس کشته شده است. ­­یک افسر و تحلیلگر امور امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی گفت حزب الله پیشرفته ترین دشمن است.  س رست منطقه انتظامی شهرستان گالیکش گفت: مشاجره لفظی در نیمه شب گذشته بین چهار جوان در این شهرستان، به جان باختن یک نفر از آنان با ضربات چاقو منجر شد. سرهنگ علی فرامرزی گفت : این جوان حدود 22 ساله پس از مشاجره لفظی که منجر به درگیری فیزیکی می شود، در ساعت یک بعد از نیمه شب گذشته مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و جان خود را از دست داد.
وی افزود: با اقدامات پلیسی انجام شده، سه نفر از متهمین درگیری در دو عملیات جداگانه تا ساعت 9 صبح امروز توسط نیروهای انتظامی این شهرستان دستگیر و با تشکیل پرونده، روانه دادستانی گالیکش شدند.
شهرستان گالیکش با حدود 60 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است. پس از آن که دادگاهی در ای میسوری افسر سابق پلیس را به علت شلیک و کشتن یک مرد سیاه پوست در سال ۲۰۱۱ مقصر نشناخت، صدها نفر به خیابان های شهر سنت لوئیس آمدند و با نزدیک شدن به نیمه های شب، این اعتراض ها در لحظاتی با درگیری میان معترضان و ان پلیس همراه بوده است. انفجار بمب در سینای شمالی موجب مرگ یک افسر ارشد امنیتی مصر شد. «احمد تاکان» نویسنده رو مه «ینی چاغ» ترکیه در مقاله ای از ش ت های سنگین ترکیه در عملیات موسوم به «سپر فرات» در شمال و استعفای ۵۰ افسر درجه دار برداشت. تو این ۵بار که امتحان رانندگی دادم بار اول نفر اول بودم رد شدم. بار دوم نفر آ بودم.یه دختره که نفر اول بود گفت جاتو با من عوض میکنی؟گفتم نه آخه تفر اول رد میشه. گفت آخه تو بار دومته من بار اول.خلاصه اون نفر اول امتحان داد وقبول شد.من نفر آ امتحان دادم و رد شدم بار سوم نفر دوم بودم.رد شدم.به نظرم‌چون ماشین سنگین بود و سربالایی خاموش می . پرونده قتل زن جوان که در جریان مشاجره با آشنای خانوادگی به قتل رسیده است پس از تحقیقات تکمیلی و صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان البرز فرستاده شد. تو این ۵بار که امتحان رانندگی دادم بار اول نفر اول بودم رد شدم. بار دوم نفر آ بودم.یه دختره که نفر اول بود گفت جاتو با من عوض میکنی؟گفتم نه آخه تفر اول رد میشه. گفت آخه تو بار دومته من بار پنجم.خلاصه اون نفر اول امتحان داد وقبول شد.من نفر آ امتحان دادم و رد شدم بار سوم نفر دوم بودم.رد شدم.به نظرم‌چون ماشین سنگین بود و سربالایی خاموش می.
آیا شما هم نیمکت...دارید ؟

روزی لویی شانزدهم در محوطه کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی را کنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛
از او پرسید تو برای چی اینجا قدم می زنی و از چی نگهبانی میدی ؟
سرباز دستپاچه جواب داد :
قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم !

لویی ، افسر گارد را صدا زد و پرسید: . واحد مرکزی خبر نوشت: اسناد و مدارک به دست آمده از فرماندهان گروه (تکفیری- صهیونیستی) پس از به هلاکت رسیدن شان در موصل، از نقش عربستان در حمایت مالی از این گروه و اعزام 150 افسر به موصل از طریق استان مرزی الحسکه ، برداشت. ایران نوشت:در پی مرگ ابهام آمیز یک ملوان ایرانی در آبهای چین، دادستان بندرعباس اعلام کرد افسر اول کشتی که یک تبعه اوکراینی است به عنوان مظنون اصلی در قتل ملوان ایرانی دستگیر شده است. کمند سلیمانی نیز به بازیگران سریال «افسر نمونه» به کارگردانی مسعود آب پرور پیوست.