دارالقران الکریم جرقویه علیا

به نقل از خبرگزاریها در مورد دارالقران الکریم جرقویه علیا :


پیام نور جرقویه علیا در مهر و بهمن 96 - 97 در رشته هایی که در ادامه گفته شده ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) انجام می دهد . شاید علی رغم اطلاع رسانی های گسترده در این زمینه همچنان نان جرقویه علیا از ثبت نام بدون کنکور پیام نور جرقویه علیا و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور جرقویه علیا در.


چندین سال است که  پیام نور جرقویه علیا اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است. هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 5 سال است که ثبت نام بدون کنکور پیام نور جرقویه علیا بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش&nbs. به گزارش مهر، شهردار محمدآباد جرقویه گفت: هشت خانه به دنبال جریان سیل و بارش تگرگ در محمدآباد جرقویه ت یب و محصولات کشاورزی صد در صد نابود شد. جلسه کارگروه 6 کانونهای استان با حضور مدیران کانونهای منطقه جرقویه علیا ،جرقویه سفلی ،شهرضا ،دهاقان،سمیرم و مبارکه در روز دوشنبه 26 دادماه در محل دهاقان برگزار گردید و در این جلسه مدیران کانونها در خصوص کلاسهای اوقات فراغت ؛ بررسی مسائل ومشکلات کانونهای همجوار ،و طرحهای در آمدزایی و سایر مسائل به بحث و گفتگو پرداختند. مسئول دارالقران اداره تبلیغات ی کهنوج از توزیع ۳۰۰جلد قران کریم در ماه مبارک رمضان بین مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی کرمان، حجت ال ناوکی مسئول دارالقران اداره تبلیغات ی کهنوج با بیان این خبر اظهار داشت: توزیع ۳۰۰ جلد قران کریم بین مساجد سطح شهر و روستاهای این شهرستان در راستای گسترش فرهنگ تلاوت قران کریم بین جوانان و نوجوانان انجام شد.
وی سعادتمندی انسان، باروری ایمان، استجابت دعا و صفای دل را از آثار تلاوت قرآن کریم بیان و اشاره کرد، صادق (ع) می فرماید: بر شما باد به خواندن قرآن، به درستی که درجات بهشت به عدد آیات قرآن است پس زمانی که روز قیامت شد به خواننده قرآن گفته می شود: قرآن بخوان و بالا برو، پس به اندازه هر آیه ای که می خواند درجاتش بالا می رود.
ناوکی با بیان اینکه قرآن کریم،انسان را به زندگی با معیارها و ارزش‎های انسانی و دعوت می‎کند واشاره کرد حضرتعلی ـ علیه السّلام ـ می‎فرماید: « آگاه باشید که دانش آینده، اخبار گذشته و درمان دردهایتان و نظم میان شما در قرآن است. »
وی افزود: به همت اداره کل تبلیغات ی استان کرمان و همکاری خیرین ۳۰۰ جلد کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان اختیار مساجد شهرستان کهنوج قرار گرفت. به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: مرادمند به همراه شهردار و اعضای شورای ی شهر از بخش کشاورزی شهر حسن اباد بازدید بعمل آورد.
با پیگیری های انجام شده توسط اعضای شورا و شهرداری مرادمند صبح امروز از بخش کشاورزی جرقویه علیا بازدید بعمل آوردند و از نزدیک با مشکلات و کمبود های این بخش زحمت کش قرار گرفتند در این بازدید با چند ت.
چندین سال است که پیام نور جرقویه علیا اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است. هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 5 سال است که ثبت نام بدون کنکور پیام نور جرقویه علیا بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش پیام نور انجام می شود.. هرچند . بخشدار جرقویه علیا از سقوط یک جنگنده آموزشی در اطراف اصفهان خبر داد. رضائی سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امروز صبح 95.5.13 طی گفتگوی تلفنی با برنامه صبح بخیر اسان که بطور زنده پخش می شد به حضور کاروانهای زیارتی پیاده در دهه کرامت اشاره کرد و از علاقمندان به زیارت پیاده خواست جهت ثبت نام به دارالقران علی ابن موسی الرضا (ع) نیشابور واقع در خیابان 11 مراجعه یا با تلفن 42225060 تماس بگیرند . (function(i,s,o,g,r,a,m){i['googleanalyticsobject']=r;i[r]=i[r] function(){ (i[r].q=i[r].q []).push(arguments)},i[r].l=1*new date();a=s.createelement(o), m=s.getelementsbytagname(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentnode.insertbefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'ua-45616154-1', 'ido.ir'); ga('send', 'pageview'); مسئول دارالقران اداره تبلیغات ی کهنوج از توزیع ۳۰۰جلد قران کریم در ماه مبارک رمضان بین مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی کرمان، حجت ال ناوکی مسئول دارالقران اداره تبلیغات ی کهنوج با بیان این خبر اظهار داشت: توزیع ۳۰۰ جلد قران کریم بین مساجد سطح شهر و روستاهای این شهرستان در راستای گسترش فرهنگ تلاوت قران کریم بین جوانان و نوجوانان انجام شد.
وی سعادتمندی انسان، باروری ایمان، استجابت دعا و صفای دل را از آثار تلاوت قرآن کریم بیان و اشاره کرد، صادق (ع) می فرماید: بر شما باد به خواندن قرآن، به درستی که درجات بهشت به عدد آیات قرآن است پس زمانی که روز قیامت شد به خواننده قرآن گفته می شود: قرآن بخوان و بالا برو، پس به اندازه هر آیه ای که می خواند درجاتش بالا می رود.
ناوکی با بیان اینکه قرآن کریم،انسان را به زندگی با معیارها و ارزش‎های انسانی و دعوت می‎کند واشاره کرد حضرتعلی ـ علیه السّلام ـ می‎فرماید: « آگاه باشید که دانش آینده، اخبار گذشته و درمان دردهایتان و نظم میان شما در قرآن است. »
وی افزود: به همت اداره کل تبلیغات ی استان کرمان و همکاری خیرین ۳۰۰ جلد کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان اختیار مساجد شهرستان کهنوج قرار گرفت. $("#start").mask("9999/99/99"); $("#end").mask("9999/99/99"); dd_menu(); یکشنبه 16-6-1393 حسین صادقی جوان مالواجردی بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد. به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: نزدیک ظهر روز یکشنبه جوان ناکام حسین صادقی مالواجردی در اثر استفاده با دستگاه می بتون و بی احتیاطی و اتصالی سیم برق این دستگاه و بعلت بودن پاها و نمناک بودن مکان دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد. شایان .

چندین سال است که  پیام نور جرقویه علیا اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است. هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 5 سال است که ثبت نام بدون کنکور پیام نور جرقویه علیا بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش . بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور با ظرفیت تولید 10 م ات برق امروز با حضور نیرو و استاندار اصفهان در بخش جرقویه سفلی به بهره برداری رسید. حدود ساعت ۱۲:۳۰ امروز یک فروند هواپیمای جنگنده شکاری اف۷ در حوالی ۲۰ کیلومتری شهر حسن آباد جرقویه علیا (محدوده مزرعه رضائیه اصفهان) سقوط کرد. نوع این جنگنده آموزشی بوده و قبل از سقوط هواپیما ۲ نفر سرنشین آن بیرون پریده اند. خلبانان سالم هستند و به اصفهان منتقل شدند. محل سقوط این جنگنده توسط نیروی انتظامی و به عنوان منطقه ورود مممنوع. به مرکزیت روستای ماشمی سفلی مشتمل بر 58 روستا، مزرعه و مکان به شرح زیر:

1 - مورغم وسطی، 2 - مورغم علیشاه، 3 - نسه مورغم، 4 - بادام زار مورغم، 5 - لعل مینا، 6 - زتین علیا، 7 -
زتین سفلی، 8 - کیمه سفلی، 9 - کیمه علیا،10 - چال محمدی، 11 - برد پهن زیلایی، 12 - موشمی سفلی،
13 - بنه دراز، 14 - قلعه بنی موشمی، 15 -موشمی وسطی16 - آب بیدک زیلایی، 17 - چال باغ. کانال تلگرامی چرمله علیا به همت جناب فرهاد محمدی ارشد ایجاد گردید
همولایتی های عزیز برای تبلیغ محصولات و خدمات خود می توانند با پرداخت مبلغی به موسسه خیریه چرمله علیا توی این کانال تبلیغ کنند 14128245430269949660.jpg;https://telegram.me/charmaleh
این کانال فقط در خصوص چرمله علیا و همولایتی های عزیزمان مطلب ارسال می شود از انی که ع های قدیمی دست خط و ....دارند دریغ نکنند وخانومهای محترمه نیز می توانند عضو شوند و ازا ین اخبار واطلاعات چرمله علیا باخبر شوند
@charmaleh یکشنبه 16-6-1393 حسین صادقی جوان مالواجردی بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد. به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: نزدیک ظهر روز یکشنبه جوان ناکام حسین صادقی مالواجردی در اثر استفاده با دستگاه می بتون و بی احتیاطی و اتصالی سیم برق این دستگاه و بعلت بودن پاها و نمناک بودن مکان دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد. رضا نیک پیام ، ایمنی برق ، برق گرفتگی شایان ذکر است بلافاصله بعد از وقوع حادثه اورژانس 115 و کلانتری حسن آباد در محل حاضر شده و مصدوم را به مرکز بهداشتی درمانی شهر حسن آباد منتقل کرده و اقدام عمل شوک و احیا نمودند ولی متاسفانه بعلت برگرفتگی شدید مصدوم دچار ایست قلبی گردیده و فوت کرد. از پیمانکاران و کارفرمایان تقاضامندیم قبل از کار با وسائل برقی توسط کارگران، موارد ایمنی را به کارگران گوشزد کنند و هر چند وقت سیم های رابط وسیله ها را بازبینی کرده تا شاهد این گونه حوادث دل اش نباشیم. چرا که در اثر بی احتیاطی کوچکی امسال چند نفر جان خود را از دست دادند و اگر رسیدگی به این مساله که با اندک گوشزد و دانستن مسائل ایمنی می توان جلوی عواقب بد حادثه را گرفت. گفتنی است مالواجرد از توابع جرقویه علیا در جنوب شرقی شهرستان اصفهان می باشد. ؛ به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی مراسنم صبحگاه مدرسه دخترانه فاطمیه حسن آباد با حضورآقای بهزاد فر بخشدار بخش جرقویه علیا ، معاونین اداره آموزش وپرورش بخش و با حضور مدیران ودانش اموزان برگزار گردید. در این مراسم آقای بهزاد فر بخشدار بخش در سخنان کوتاهی به اهمیت دانش ومطالعه در دین اشاره نمودند .در ادامه آقا ی جمشیدی مسئول کتابخانه. مراکز قرآنی تا 25 تیر ماه گزارش فعالیت های فصل تابستان را در قالب فرم ا ل به دارالقران ارسال فرمایند. فرمهای شماره 3 برای همه طرح های آموزشی تکمیل شود و فرم شماره 4 برای طرح اموزش صحیح خوانی (قرائت 1 و قرائت 2) و حفظ 1 تا 3 (حفظ سوره یاسین)تکمیل شود/ در قالب سی دی یا فلش به کانون قرآن تحویل شود فرم شماره 4 بعد از تکمیل و تایپ توسط مراکز پرینت و مهر و امضا و به کانون قرآن تبلیغات ی سوادکوه به همراه ع طرح هاارسال شود. فرصت ارسال گزارش ها تا 25 تیر ماه 94 است. این جلسات که طبق معمول چهارشنبه هر هفته برگزار میشود ; این هفته نیز با جمع کثیری از اقشار مختلف اعم از دانشجویان - ون و مسولان محترم شهر برگزار شد. که پس از اتمام تلاوت آیاتی چند از مصحف شریف برادر و فعال آقای باق ور به ایراد سخن در مورد مسائل روز از جمله مسئله غزه و بیت ها و همچنین گرو هایی نظیر پرداختند. بقیه تصاویر در ادامه.... این جلسات که طبق معمول چهارشنبه هر هفته برگزار میشود ; این هفته نیز با جمع کثیری از اقشار مختلف اعم از دانشجویان - ون و مسولان محترم شهر برگزار شد. که پس از اتمام تلاوت آیاتی چند از مصحف شریف برادر و فعال آقای باق ور به ایراد سخن در مورد مسائل روز از جمله مسئله غزه و بیت ها و همچنین گرو هایی نظیر پرداختند. بقیه تصاویر در ادامه.... هو

صبح سفارش گاج می رسد، می گذارندش روی میزم. تولد حسن(ع) است امروز. و هو الکریم...ابن الکریم... و اخ الکریم... شب بازش می کنم. توی سفارش زیارت عاشورا گذاشته اند! یک لحظه می مانم؛ امروز زیارت عاشورا یادم رفته بود... همه زندگی ماست ابا عبدالله... اصلا حسین(ع) جنس غمش فرق می کند... و ذبنا فیک حبا مذ رایناک...


+ "با خوب و بد گدا می سازه/. حجت ال فاطمیان رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه از جلسات خانگی قرآن شهرستان رشتخوار بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی ، حجت الا سلام محمد علی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه24تیر به همراه محمد اسماعیلی کارشناس قرآنی اداره تبلیغات ی از 3 جلسه خانگی قران کریم در بخش مرکزی شهرستان رشتخوارب. ی از چشمه زیبای روستای سرارود علیا واقع در منطقه درود فرامان کرمانشاه را مشاهده می نمایید. تهران - ایرنا - استاندار تهران در دیدار سفیر اتریش و هیات اقتصادی ای اتریش علیا، بر توسعه روابط و همکاری های دو جانبه اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی اقتصادی تهران با ای اتریش علیا تاکید کرد. وقوع ز له در روستای عباس علیا شهرستان ازگله خسارت های فراوانی را به جا گذاشته است. کاروان دانش آموزان جرقویه علیا به سرزمین نور اعزام شدند

در مراسمی تعداد 42 نفر از دانش آموزان پسر پایه دهم از منطقه جرقویه علیا با یک دستگاه اتوبوس به سرزمین های جنوب اعزام شدند.


 درمراسمی   با حضور ریاست محترم اداره   ومعاونت پرورشی  وکارشناس اردوها  جهت بدرقه  تعداد 42 دانش آموز پسر پایه دهم منطقه جرقویه علیا  مدت سه روز به سرزمین های جنوب کشور اعزام شدند.
هدف از اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان اعلام شده است.
برگزاری اردوهای راهیان نور ، تجدید میثاق نسل جوان امروز با آرمان های ی هشت سال دفاع مقدس است.       


   
 
جلسه هم شی جشنواره قرآنی -فرهنگی دهه فجر د ر محل دفتر راز برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی دارالقرآن بصیرت راز ، جلسه هم شی ادارات و نهادهای شهرستان راز و جرگلان در خصوص جشنواره قرآنی -فرهنگی دهه فجر ، روز دوشنبه مورخه 93/10/29 رأس ساعت 12:30 و در محل دفتر شهر راز برگزار گردید . کنعانی با اعلام این خبر افزود : در این جلسه که به دعوت هیئت م. ز له ای به قدرت ۳ و ۷ دهم ریشتر ینگی قلعه علیا را لرزاند. رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در همایش حافظان کل قرآن کریم استان اصفهان از راه اندازی یک هزار جلسه قرآنی مردمی در سطح کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی استان اصفهان، مهدی قره شیخلو ۲۳ مردادماه در دومین همایش تخصصی حافظان کل قرآن کریم استان که با حضور ۴۵۰ نفر برگزار شد، گفت: استان اصفهان همواره یکی از استان ه. ی از هدررفت آب شرب در روستای کریم آباد علیا شهرستان رفسنجان را مشاهده می کنید. با برگزاری دیدارهای مرحله دوم مسابقات جام در جام ضیافت نوربه میزبانی شهر ورزنه تیمهای دهیاری گیشی و ان جرقویه گام به فینال این مسابقات گذاشتند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان مرحله دوم مسابقات فوتسال جام در جام ضیافت نور روز گذشته و به میزبانی هیات فوتبال بخش بن رود در شهر ورزنه برگزار گردید . در این مرحله . دشت شقایق های وحشی در روستای لیاول علیا چشم هر بیننده ای را غرق زیبایی های خود می کند. نونهالان : رضا مرتضی زاده (آفاق ساحل سنگ) ----- 9 گل حسین اسدی (امید) و محمد حسین اصغری (آفاق ساحل سنگ) ----- 7 گل مجتبی مرادی (آفاق ساحل سنگ) و مهدی اسانی (بام گستر الف) ----- 6 گل نوجوانان : حسین خطاوی (آفاق) ----- 18 گل ارسلان دلاوری (امید) ----- 9 گل مهدی اسانی (بام گستر) ----- 8 گل جوانان : میلادمحمدعلی (آفاق) ----- 6 گل رامین اسانی (بام گستر الف) ----- 4 گل فرید بی. این وبلاگ جهت عمران وآبادی جلیکان (سفلی و علیا) و انعکاس فعالیتها و به تبع انتقاد و تشویق از امورات محل طراحی گردیده است ؛ فلذا : بدینوسیله از زحمات و تلاشهای دهیار محترم و اعضای شورای ی جلیکان علیا (آقایان مهدی حسین زاده و ابراهیم ابراهیمی، بنمایندگی از شورا) به جهت اقدامات ،فعالیتها و تلاشهای خالصانه ای که در طی ی ال گذشته در زمینه. آئین نورز خوانی در روستای سمسکنده علیا ساری در حال برگزاری است . با حکم استاندار آذربایجان غربی شهردار شهر نازک علیا منصوب شد. مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از ساخت 15 کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان خبرداد و گفت: برای ساخت این جاده ها در روستاهای خواجه لر علیا، قوشقوان علیا، ناچیت، سلطان آباد صولتی و گل، 140 میلیون… مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش لرستان با اشاره به موضوع حذف «اشهد ان علیا ولی الله» در اذان و اقامه یک کتاب درسی، ضمن عذرخواهی گفت: این کتاب ها جمع آوری و اصلاح می شوند. مردم پادنای علیا شامگاه چهارشنبه به یاد کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری «atr72» شمع روشن د. عصر امروز یک تار از باغات چای منطقه توسکا محله قاسم علیا بخش چاب ر در آتش سوخت . در استان کردستان کشت و کارتوت فرنگی به طور عمده درمحدوده واقع بین شهرستانهای سنندج، کامیاران و مریوان انجام می شود. این مناطق عبارتند از شیلان، علی آباد شیلان، لنج آباد شینه، شینه، موینه، قصریان، خلیفه ترخان، آسکران، بزلانه، کچله، کانی لیلی و امسانه، کنکره، کوانه، عباس آباد، هلتوشان، بوانه، باخله، لایین، توانکش، یغواسی، بیار، .

سید اشکان طهرانی الشیخ محمود علی البنا الاحزاب تلاوة نادرة من برنامج فی نور القرآن الکریم م تلاوات,نوادر,عباقرة_ لاوة , سید اشکان طهرانی
لینک های : کیفیت 360p السلام علیک یا المومنین ، یا علی بن طالب (صلواة الله و سلامه علیه) ناد علیا مظهر العجائب علامه مجلسی در جلد 20 بحارالانوار آورده است: در جنگ احدوقتی جبرئیل نازل شد و جمله معروف « لا فتی الا علی، لاسیف الا ذوالفقار » را آورد، این جمله از رسول خدا(ص) شنیده شد: ناد علیا مظهر العجائب تجده عونا لک فی النوائب کلُ غم و هم سینجلیّ بولایتک یا علی یا علی یا علی این مطلب در بین مردم مشهور است و از اهل سنت هم شنیده شده است. البته ممکن است فرقه های منحرف نیز این اشعار را بخوانند، ولی اشعار ذکر شده اختصاصی به آنان ندارد. میلاد علی علیه السلام مبارک روز 22 اسفند تعدادی از راهنمایان گردشگری استان اصفهان بنا به دعوت شهردار محمدآباد برای بازدید و آشنایی بیشتر به این منطقه رفتند. شهر محمدآباد در 65 کیلومتری جنوب شرقی اصفهان و در بخش جرقویه سفلی واقع شده است. درآنجا از مسجد جامع، قدیمی و قلعه قدیمی محمدآباد که قسمتی از آن بازسازی و به موزه مردم شناسی تبدیل شده است بازدید کرده و از تع. مسوول امور فاضلاب شرکت آبفار لرستان از آغاز عملیات اجرایی تاسیسات فاضلاب در روستای بدرآباد علیا شهرستان م آباد خبر داد. بیست و هفتمین سالگرد ی روستای سمسکنده علیا برگزار شد. ایستگاه صلواتی با شکوهی توسط پایگاه شهید قاسمی زرندین علیا در تاریخ جهت استقبال از 30 شهید قواص رو به روی اداره برق برگزار گردید که جا دارد از همه های این پایگاه مخصوصا از حاج اسماعیل ابراهیمی به جهت کمک های فرواوان جهت برگزاری این ایستگاه صلواتی باشکوه تقدیر و تشکر به عمل بیاوریم ع ها به زودی..................... زمان بازی: روز 1393/07/25 ساعت 08:00 مرگاب علیا 1 - 1 واودره تک گل مرگاب علیا توسط ناصر شیرزادی از روی نقطه پن ی به ثمر رسید مکان بازیها سالن هنرستان شهید خیری مقدم می باشد. آدرس سالن: ساری، میدان (ره)، بلوار پاسداران، هنرستان خیری مقدم

هفته چهارم مسابقات در روز 2 آبان برگزار میگردد که در این هفته مرگاب علیا استراحت دارد. جدید ترین فهرست کلی تقسیم بندی چای (هر واحدی که دارای حداقل یک سکنه می باشند) ۱ - بخش حاجیلار ۱.۱ - دهستان حاجیلارشمالی ۱.۲ - دهستان حاجیلارجنوبی ۱.۳ - ا ۲ - بخش مرکزی ۲.۱ - دهستان قره ضیاالدین ۲.۲ - دهستان چورس ۲.۳ - ا بخش حاجیلار ← دهستان حاجیلارشمالی اسماعیل کهریزی پیریادگار تاج خاتون شورکهریز شیرین بلاغ قره تپه قزلجه گل قوچاش حسین ابا.