داروخانه

به نقل از خبرگزاریها در مورد داروخانه : مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مطالبات داروخانه ها تا اول مهر امسال، از امروز خبر داد و گفت: مطالبات مهرماه داروخانه ها بزودی پرداخت می شود. رئیس علوم پزشکی تهران با اشاره به بالا بودن حجم مراجعین به داروخانه 13 آبان از راه اندازی داروخانه ایثار برای ارائه تمامی خدمات دارویی به بیماران خبر داد. علی جعفریان رئیس علوم پزشکی تهران با اشاره به حجم مراجعین به داروخانه فوق تخصصی ۱۳ آبان درمجموعه دانشکده داروسازی گفت: ما در علوم پزشکی تهران هفت داروخانه در مجموع دانشکده داروسازی داریم؛ حجم مراجعین به داروخانه ۱۳ آبان بسیار بالا است و بهداشت سال گذشته تاکید د تا اقدامی برای کاهش تراکم بیماران در در این داروخانه انجام دهیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل دفتر طب سنتى وزارت بهداشت با اشاره به کم لطفی های انجمن داروسازان، از علل به تعویق افتادن داروخانه هاى گیاهى خبر داد. با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی باند حرفه ای سرقت داروهای گران قیمت از یک داروخانه در شهر مشهد شناسایی و دستگیر شدند. داروخانه ای در غرب تهران با فروش 6 میلیون تومان نقدی و 50 میلیون تومان به صورت بیمه را به همراه ملک و مجوز داروخانه دو میلیارد و دویست میلیون تومان قیمت گذاشته اند. ایرنا نوشت: موضوع بده و بستان در روابط اجتماعی و تجاری همواره مطرح است که در این میان روابط سازمان های بیمه گر از یک سو و داروخانه داران از طرف دیگر در روابط کاری با مشکلات پرداخت و دریافت مواجه شده و سازمان های بیمه گر و داروخانه داران می گویند ما از طرف مقابل خود طلب داریم. معاون بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو به جزئیات عرضه سرم های خارجی در داروخانه های کشور پرداخت. رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به آ ین مطالبات داروخانه ها از سازمان های بیمه گر گفت: با بدعهدی بیمه ها، داروها در داروخانه ها نقدی حساب می شوند. مژدهی آذر رئیس انجمن داروسازان ایران با بیان اینکه بدهی بیمه ها به داروخانه سالیان سال است که یکی از مشکلات اصلی پزشکان داروساز و داروخانه ها محسوب می شود، گفت: بر اساس قانون، سازمان های بیمه گر باید حداکثر سه ماه بعد مطالبات داروخانه ها را پرداخت کنند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس دانشکده داروسازی علوم پزشکی شهید بهشتی به تفاوت های قیمت داروها در داروخانه ها پرداخت. در طبیعت هر ماده غذایی برای عملکرد ارگان ویااندام خاصی دربدن می تواند مفید باشد. از داروخانه خدا استفاده کنیم.. متصدیان داروخانه ای در یکی از ای استان اصفهان، با جوان شروری روبرو شدند که برای رسیدن به خواسته غیرقانونی خود از سلاح سرد استفاده کرد. دبیر انجمن داروسازان تهران به این پرسش که آیا داروخانه ها می توانند به صورت اینترنتی داروهایشان را به فروش رسانند؟ پاسخ داد. دبیر انجمن داروسازان ایران گفت: سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت تا کنون بدهی های خود را به داروخانه پرداخت نکرده اند و فقط سازمان تامین اجتماعی بدهی یک ماهه خود را به داروخانه های شهر تهران پرداخت کرده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تعطیلی یک داروخانه در رشت خبر داد. با سلام و تبریک به مناسبت خجسته زادروز محمد زکریای رازی و روز داروساز خدمت همکاران و کاربران گرامی آ ین نسخه برنامه داروخانه مربوط به شهریور سال 1394 در این وبلاگ تقدیم حضور میگردد. گروهی تحت نام برنامه داروخانه فجر در محیط تلگرام راه انداری نموده ام که همکاران گرامی جهت ورود به گروه به شماره اینجانب 09123068113 پیام بدهند (با ذکر نام داروخانه و نام موسس محترم و کد تامین اجتماعی داروخانه) تا در گروه وارد نمایم و منبعد سوالات و اشکالات و بروز رسانی برنامه ها از طریق گروه تلگرامی برنامه انجام خواهد شد. با تشکر ابوالفضل رضایی لینک برنامه کامل داروخانه 4 شهریور 1394 http://s3.picofile.com/file/8208661168/barname_darukhane_tarikh_1394_06_04.zip لینک برنامه آپ گرید داروخانه 4 شهریور 1394 http://s3.picofile.com/file/8208659100/upgrade_darukhane_tarikh_1394_06_04.zip افتتاح داروخانه دامپزشکی در کدکن وافتتاح نان سنگکی کدکن به همت شورای ی شهر وشهرداری وبخشداری شهر کدکن وبا پیگیریهای مستمر معاونت فرمانداری جناب آقای لاری داروخانه دامپزشکی ونان سنگکی کدکن افتتاح وآماده خدمات دهی به مردم بزرگوار کدکن می باشد. سلام دوستان سوالی داشتم ... در مورد تکنسین داروخونه .... قصد داشتم دوره تکنسین داروخانه را بگذرونم و تو داروخانه ها مشغول شم ... داروخانه را سراغ دارم که احتمالا اون جا مشغول می شم ... یعنی از نظر پیدا کار مشکلی ندارم ... ولی وقتی میزان درامد یکی از کارکنان اش را شنیدم تعجب زیاد جالب نبود ... در ضمن من لیسانس دارم ... کلا می خواستم در مورد شغل . معاون غذا و دارو علوم پزشکی کرمانشاه از خدمت رسانی روزانه داروخانه استقراریافته در بیمارستان ت یب شده س ل ذهاب به ز له زدگان خبر داد. مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت از راه اندازی «فروشگاه های سلامت» به جای داروخانه های طبیعی خبر داد. مدیرکل نظارت بر دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو، از تشویق داروخانه هایی خبر داد که دارای سیستم نسخه الکترونیکی هستند. دبیر انجمن داروسازان با اشاره به مطالبات داروخانه ها گفت: مطالبات داروخانه ها در بخش خصوصى ماهیانه ٥٠٠ میلیارد تومان است. معاون بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در مورد فعالیت داروخانه ها در ایام نوروز، مشکلی وجود ندارد و فعالیت آنها به صورت نوبتی و شیفتی خواهد بود.

رسول دیناروند افزود: برنامه کشیک های نوروزی در همه ها تهیه و تنظیم می شود و بر این اساس، داروخانه ها به صورت نوبتی کشیک خواهند بود؛ حتی در ایی که تعداد داروخانه های شبانه روزی کم ا. ایسنا نوشت: به دنبال طولانی شدن عدم پرداخت مطالبات داروخانه ها و برخی مشکلات ایجاد شده در زمینه نحوه تامین دارو، عضو هیات مدیره انجمن داروسازان تهران، گفت: طبق آ ین گزارش ها ۵۳ قلم داروی اساسی در کشور دچار کمبود شده اند و باید توجه کرد که ادامه این روند و عدم تزریق منابع مالی پایدار به بخش دارویی کشور، باعث می شود با وضعیت مشابه دور. در این پست جملات رایج انگلیسی در داروخانه برای ید دارو، مصرف دارو و ... ارائه شده است. به امید روزی که مراجعین بعد از شنیدن جمله ۲۲ نگن : "ما که همیشه اینو همینجوری میگریم!"و از اون بالاتر جمله ۲۲رو اصلا استفاده نکنیم. الهی آمین. 1- باید بروم داروخانه این نسخه را بگیرم. i need go to drug store to get this prescription filled. 2- این قرص ها را بدون نسخه هم میشه گرفت.. اطلاعات 82 داروخانه استان در سامانه یکپارچه تبادل اطلاعات سلامت hix ثبت شد. اختصاصی از فایلکو نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه ) با و پر سرعت .
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">داروخانه</font> (تکنسین <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">داروخانه</font> )
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی <font style=داروخانه (تکنسین داروخانه )" src="../prod-images/750862.jpg" border="0"> نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه  (تکنسین داروخانه )
2 نمونه سوال ازمون نسخه پیچی در قالب word  و pdf برایتان آماده کردیم دارای 81 سوالبه همراه چند نمونه  نسخه آموزشی
 
با
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از تعطیلی یک داروخانه به علت تخلف از قوانین و مقررات در شهر اصفهان خبر داد. لحطه قمه کشیدن مردی برای گرفتن قرص تراما در یک داروخانه را در ویدئوی زیر می بینید که بعد از بهم ریختن وسایل و ش تن شیشه، به زور از متصدی، دارو را گرفته و متواری می شود. اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، داروخانه یکی از بیمارستان های خصوصی را به خاطر گران فروشی به پرداخت جزای نقدی در حق ت محکوم کرد. همشهری آنلاین: مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت از راه اندازی «فروشگاه های سلامت» به جای داروخانه های طبیعی خبر داد. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افزایش تعداد داروخانه ها بدون توجه به محاسبات تخصصی سبب پیروی از راه های خلاف ضوابط وزارت بهداشت می شود. خانه ملت نوشت:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: حدود ۳۰۰ داروخانه تی بیش از۵۰ درصد چرخش مالی صنعت دارو را در دست دارند. سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ساعات کاری داروخانه های مرکزی، تک نسخه ای و تهرانپارس را در تعطیلات نوروز ۹۵ اعلام کرد. نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه انحصار واردات دارو در کشور مشهود است، گفت: باید نظارت بر داروخانه ها ارتقا پیدا کند. بهتر است از مصرف نوشابه خودداری کنید چون این دارو می تواند باعث کاهش رشد قد در فرزندتان شود و مراحل افزایش قد وی را مورد آسیب قرار دهد. تهیه دارو فقط از داروخانه آنچه باید مردم دقت کنند، این که هر دارویی که از لحاظ علمی تایید شده باشد، به داروخانه ها راه می یابد. مردم […] اختصاصی از فایلکو پاو وینت پروژه مکانیزه سازی سیستم داروخانه با و پر سرعت .
پاو وینت پروژه مکانیزه سازی سیستم <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">داروخانه</font>
پاو وینت پروژه مکانیزه سازی سیستم <font style=داروخانه " src="../prod-images/891079.jpg" border="0"> پاو وینت پروژه مکانیزه سازی سیستم داروخانه45 اسلاید اماده ارائه
با
پاو وینت پروژه مکانیزه سازی سیستم داروخانه
همکاران محترم داروساز براساس مصوبه انجمن داروسازان اسان جنوبی جهت رفاه حال بیماران وجلوگیری از رفت وآمد های مکرر به داروخانه ودفاتر خدمات بیمه گری مقرر گردید هزینه تایید نسخ وبی برای هرنسخه مبلغ ده هزار ریال برابر هزارتومان از بیمار دریافت گردد. عدم وجود موضوعیت پرداخت بیمه در مورد کالاهای آرایشی و به تبع آن وجود گردش مالی سالم و به موقع سبب شده تا داروخانه ها به سمت فروش محصولات آرایشی سوق پیدا کنند. ایرنا نوشت: موضوع بده و بستان در روابط اجتماعی و تجاری همواره مطرح است که در این میان روابط سازمان های بیمه گر از یک سو و داروخانه داران از طرف دیگر در روابط کاری با مشکلات پرداخت و دریافت مواجه شده و… نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه ) نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه  (تکنسین داروخانه ) 2 نمونه سوال ازمون نسخه پیچی در قالب word  و pdf برایتان آماده کردیم دارای 117سوال تستی به همراه چند نمونه  نسخه آموزشی   ...دریافت فایل
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه ) «خبرجنوب» نوشت: نایب رئیس انجمن داروسازان فارس گفت: داروخانه های فارس به دلیل ری بودجه در وضعیت بحرانی به سر می برند. رئیس امور داروخانه ها و شرکت های پخش سازمان غذا و دارو گفت: داروهای تحت کنترل و مخدر که توسط شرکت های پخش در داروخانه ها توزیع می شوند، بدون نسخه نباید به بیمار تحویل شود. بر اساس اعلام سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، داروخانه تهرانپارس نیز در روزهای تعطیل ایام نوروز بسته است؛ اما در روزهای غیر تعطیل از 7:30 تا 13 فعال است. همشهری آنلاین: ت بلژیک، داروخانه های این کشور را موظف کرده است به طور رایگان قرص هایی که مانع از انتشار رادیواکتیو در بدن شهروندان می شود را در اختیار بلژیکی هایی قرار دهد که در معرض تشعشعات هسته ای قرار می گیرند. رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، بر ضرورت بازنگری در جایگاه کنونی داروسازان کشور تاکید کرد و گفت: داروخانه بنگاه اقتصادی نیست. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمام مطالبات داروخانه ها که مربوط به قبل از سال 96 است تا هفته آینده پرداخت می شود. طی هفته های گذشته شورای رقابت وزارت بــهداشت -مـطابق شکایت هایی که از عملکرد وزارت بهداشت برای تأسیس و ارائه مجوز داروخانه ها به شورای رقابت ارسال کرده بود - این وزارتخانه را یک میلیارد ریال جریمه کرد سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای ی گفت: کمبود داروهای وارداتی در داروخانه ها مقطعی است. اختصاصی از یاری فایل جزوه تکنسین داروخانه با و پر سرعت .
 جزوه تکنسین <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">داروخانه</font>
 جزوه تکنسین <font style=داروخانه " src="../prod-images/969921.jpg" align=right> جزوه آموزشی تکنسین های داروخانه - حاوی اطلاعات دارویی کامل ویژه آموزش تکنسین های داروخانه و سایر پرسنل داروخانه - مروری کلی بر انواع بیماریها و داروهای مرتبط با آنها  - نویسنده : مسعود سیفی - اختصاصی برای تکنسین های دارویی - با زبان فارسی و فرمت پی دی اف - 105 صفحه با مرور این جزوه به طور کلی با انواع بیماری ها و داروهای مرتبط با آنها آشنا خواهید شد و هم چنین آمادگی علمی لازم برای شرکت در آزمون های پذیرش تکنسین های دارویی و کار در داروخانه را بدست خواهید آورد.    
با
جزوه تکنسین داروخانه
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه  (تکنسین داروخانه ) 2 نمونه سوال ازمون نسخه پیچی در قالب word  و pdf برایتان آماده کردیم دارای 117سوال تستی به همراه چند نمونه  نسخه آموزشی   ...دریافت فایل
نمونه سوالات ازمون نسخه پیچی داروخانه (تکنسین داروخانه )