داستان های جالب

به نقل از خبرگزاریها در مورد داستان های جالب : جالب ترین افسانه ها و داستان ها را درباره خورشیدگرفتگی مشاهده نمایید.
تصویری از سوژه های  خنده دار و جالب  گلچینی از ع های خنده دار و جالب را برای شما عزیزیان فراهم نموده ایم با دیدن این ع ها لذت ببرید  ع های خنده دار و جالب (3)
ع های خنده دار و جالب (3)
ع های خنده دار و جالب ع های خنده دار و جالب (3)
ع های خنده دار و جالب (3)
ع های خنده دار و جالب (3) 

[ادامه مطلب را در اینجا بخ. روش سخنرانی - روش داستانی ایجاد انگیزه

#آموزش_روش_سخنرانی
#ایجاد_انگیزه
#روش_داستانی

روش داستانی ایجاد انگیزه

روشی که در آن با بیان یک داستان جذّاب در ابتداى سخنرانى، مى‏توان در مخاطب انگیزه استماع ایجاد کرد. اغلب مردم (عالم و عامى) از داستان تأثی ذیرند و از آن لذّت مى‏برند؛ از این‏رو، در قرآن کریم براى تربیت انسانها، از داستان به وفور استفاده شده است.

شرایط اختصاصی:

1. داستان انتخ بسیار جذاب و مهم و تاثیر گذار باشد.

2. قسمت بسیار جذاب و جالب داستان ابتدا مطرح شود.

3. حتما پرورش داده شود و پرورش به اندازه و مناسب باشد.

پرورش داستان:

1 – پرورش مکان وقوع داستان

2 – پرورش زمان وقوع آن

3 – پرورش شخصیت اصلی داستان

4. داستان مستند باشد و تحریف نداشته باشد ، استناد داستان به ذکر نام شخصیتهای داستان ، مکان ، تاریخ و زمان داستان و یا ذکر منبع داستان می تواند باشد.

5. داستان اصل قرار نگیرد و بلافاصله بعد از داستان ارتباط قوی با موضوع منبر ایجاد شود.


رمان من پیش از تو جالب لینک رمان من پیش از تو جالب بهترین رمان من پیش از تو جالب جالبترین رمان من پیش از تو جالب خاصترین رمان من پیش از تو جالب زیباترین رمان من پیش از تو جالب نازترین رمان من پیش از تو جالب
ادامه مطلب داستان من و دلارام بهترین داستان من و جدید ترین داستان من و داستان من و در تلگرام داستان ها من و ادامه مطلب چند وقت پیش من کتاب همسفر دانه برف را یدم . بسیار جالب بود . داستان درباره ی دانه ی برفی است که هنگام افتادن از آسمان به زمین به همراه خواهر و برادر هایش بسیار شگفت زده است و هنگامیکه مانند همه ی خواهر و برادرانش خود را از اسمان به زمین پرتاب می کند برایش اتفاق های بسیار جالبی می افتد .این داستان درس های اخلاقی بسیار دارد . و به ما می آموزد که ما باید زندگی را دوست داشته باشیم حتی با این که گاهی در زندگی سختی هایی در پیش رو داریم، ماباید از تمامی اتفاقات زندگی درس بگیریم.این کتاب برایم جالب بود .بسیار بسیار جالب. سلام
دوباره یه مطلب جالب دیگه از همه چیزستان.... لینکش این بغل هست... یه سر به اونجابزنید ضررنمی کنید!! خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره (ع ) ایران مطلب : هنرمندی به نام pejac حدود 3 سال پیش در خانه ای پر از پنجره اقامت کرد تا با استفاده از مناظر شهری والنسیا در اسپانیا آثاری جالب و زیبا خلق کند. او با نقاشی کشیدن بر روی پنجره و عکاسی از آن در زاویه مناسب آثاری بسیار جالب و خلاقانه خلق کرد. این نقاشی های ساده که با رنگ سیاه کشیده شده اند وقتی در زاویه مناسبی قرار بگیرند شبیه به منظره هایی هستند که انگار نور خورشید از پشت به آنها می تابد و موقع ع برداری تیره دیده می شوند.

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

تصاویر خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی داستان های کوتاه می توانند جالب باشند و حتی مورد استقبال هم قرار بگیرند اما من شخصا آن را به عنوان یک سبک ادبی نمی پذیرم. داستان جالب «خوک و »
مجموعه: شهر حکایت
 
سرگرمی,سایت سرگرمی
داستان جالب «خوک و »
 
مرد ثروتمندی به کشیشی می گوید:نمی دانم چرا مردم مرا خسیس می پندارند.کشیش گفت:بگذار حکایت کوتاهی از یک و یک خوک برایت نقل کنم.

خوک به گفت: مردم از طبیعت آرام و چشمان حزن انگیز تو به نیکی سخن می گویند و تصور می کنند تو خیلی بخشنده هستی. زیرا هر روز برایشان شیر و سرشیر می دهی.

اما در مورد من چی؟...من همه چیز خودم را به آنها می دهم از گوشت ران گرفته تا... را. حتی از موی بدن من برس کفش و ماهوت پاک کن درست می کنند. با وجود این ی از من خوشش نمی آید. علتش چیست؟می دانی جواب چه بود؟جوابش این بود:شاید علتش این باشد که "هر چه من می دهم در زمان حیاتم می دهم"
  با سلام خدمت خواهر خوبم، خانم ولی نژاد عزیز!
رمان زیبای "جان شیعه, اهل سنت" را خواندم و از همراهی با رنج ها و شادی های شخصیت اصلی، یعنی " الهه" بسیار محظوظ شدم!
خیلی دلم می خواهد بدانم با توجه تاریخ های دقیقی که در داستان به آن اشاره کرده اید, آیا این داستان واقعی است و آیا می توان با شخصیت اصلی داستان از نزدیک آشنا شد؟
چون دوستی . داستان زندگی هلن کلر، نویسنده ناشنوا و ن نای یی را شنیده باشید، خواهید دانست که اتهام سرقت ادبی چه بر سرش آورد؛ داستان کلر البته مربوط به قرن گذشته است اما جالب خواهد بود بدانیم در دور و اطرافمان هنوز افراد زیادی با مدارک عالیه هستند که نه این داستان را می دانند و نه ترسی از سرقت ادبی و عواقبش دارند. تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب ادامه مطلب داستان ضرب المثل کف دست مو نداردوقتی ی مورد تهدید قرار بگیرد و بخواهد جواب تهدید کننده و مأیوس کننده بدهد کف دستش را نشان می دهد و  می گوید کف دست مو ندارد . داستان ضرب المثل کف دست مو ندارد را در ادامه ببینید:  داستان ضرب المثل کف دست مو نداردداستان ضرب المثل کف دست مو ندارد  داستان ضرب المثل کف دست مو نداردآورده اند که . مصابا و رویای گاجرات از نادر ابراهیمی برای بار چندم خواندمش البته این نادر با ما فامیل نیست و دست نیافتنی و عجیب در نثر و داستان داستانهای 55 کلمه ای انتشارات کاروان برای کاوش در معنای داستان کوتاه گرفتمش دو زبانه بود و بعضی داستلنهاش جالب مشتاق شدم یرای ندشتن کت جالب که شما را عاشق خواندن می کند! کتاب پوشیدنی!! + ع در حالی که لغات کتاب می تواند حس شخصیت های داستان را به خواننده متن منتقل کند اما دانش پژوهان فناوری ماساچوست(mit) معقتدند فقط جملات نمی تواند خواننده را به بطن داستان بکشاند.
این پژوهشگران در پروژه ای موسوم به "داستان قابل حس" کتاب پوشیدنی ساخته اند که می تواند با تاثیرات فیزیکی خود موجب شود خواننده احساسات شخصیت های داستان را درک کند.
به عنوان بخشی از این پروژه، این گروه نمونه اولیه ای از این کتاب را ساخته اند که با محرک و حسگرهایی پوشانده شده و می تواند به لباس فرد متصل شود. داستان ضرب المثل ها داستان ضرب المثل ها داستان ضرب المثل ها داستان ضرب المثل ها داستان ضرب المثل ها ادامه مطلب داستان شیخ صنعان داستان شیخ صنعان داستان شیخ صنعان داستان شیخ صنعان داستان شیخ صنعان ادامه مطلب داستان اصلی و کرم با فرمت pdf
جدید ترین داستان اصلی و کرم داستان کرم داستان اصلی داستان جدید اصلی و کرم ادامه مطلب داستان جالب سه نفر میرن ی! صابخونه بیدار میشه و ا میرن هر کدوم تو یه گونی قایم میشن! صابخونه میاد و به گونی اول لگد میزنه ... صدای نون خشک در میاره! به دومی لگد میزنه ... صدای گردو در میاره! به گونی سوم لگد میزنه ... هیچ ص در نمیاد ... دویاره محکمتر لگد میزنه ... باز صدا نمیده!؟ دفعه سوم که لگد میزنه یارو با عصبانیت میاد بیرون میگه بابا ... آرده ،. کتاب مجموعه داستان های کوتاه نسخه ی سوم [جاوا ، آندروید] دراین پست از وبسایت نسخه ی سوم کتاب الکترونیکی مجموعه داستان های کوتاه وجالب برای موبایل های جاوا - آندروید که بیش از۷۰داستان جالب است را با محتویات زیر دریافت کنید. - داستان های آموزنده - داستان های طنز - داستان های عاشقانه - داستان ترسناک - داستان ادبی -داستان عاطفی داستان عجیب اما واقعی داستان خواندنی و جالب و خنده دار استخدام ، مردی به استخدام یک شرکت بزرگ چندملیتی درآمد. در اولین روز کار خود، با کافه تریا تماس گرفت و گفت: ” یک فنجان قهوه برای من بیاورید.” ص از آن طرف پاسخ داد: ” شماره داخلی را اشتباه گرفته ای. می دانی تو با کی داری حرف می زنی ؟ کارمند تازه وارد گفت: ” نه ” صدای آن طرف گفت: “من مدیر اجرایی شرکت هستم، احمق” مرد تازه وارد با لحنی حق به جانب گفت: ” و تو میدانی با کی حرف میزنی بی چاره.” مدیر اجرایی گفت: ” نه ” کارمند تازه وارد گفت: «خوبه» و سریع گوشی را گذاشت!!! تجسم بصری؛ ابزاری جالب برای تبدیل شدن به مربی خودتان
داستان جالب یک کارآفرین که با تصویر ریچارد برانسون صحبت می‌کرد، ابزاری مناسب برای تبدیل شدن به مربی شخصی در اختیار ما می‌گذارد. به نام خدا حدود سه ماهی میشود که کانون داستان نویسی کتابخانه جواد الائمه راه افتاده است . در این کانون جمعی از اهالی قلم شهرستان فاریاب هر پنج شنبه ساعت ده صبح دور هم جمع می شوند و به بحث و گفتگو در مورد داستان می پردازند و نوشته های خود را که در قالب های داستان و دلنوشته یا متن ادبی است در کانون می خوانند و مورد نقد و بررسی قرار می دهن. داستان بعثت برای تلگرام
زیبا ترین داستان بعثت بهترین داستان بعثت جدید ترین داستان بعثت داستان های بعثت ادامه مطلب جنگ جهانی اول که به جنگ خاکریزها هم شهرت دارد از ماه اوت 1914 شروع و تا نوامبر 1918 ادامه پیدا کرد. این جنگ که تا پیش از آن هیچ جنگی در تاریخ بشر به این شدت و وسعت رخ نداده بود چندین امپراطوری را از بین برد و زندگی میلیون ها تن را نابود کرد. در این ویدیو جالب همراه با تصاویر واقعی از جنگ جهانی اول داستان جالب و عبرت آموز زنجیره اتفاقات منجر .
شکار لحظه های خنده دار و دیدنی در این مجموعه از ع های خنده دار و جالب که از شکار لحظه ها در این نوع ع گرفتن ها ثانیه و صدم ثانیه تاثیرگذار را گرد آوری کرده ایم با ما همراه باشید. شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده د. طلاب عزیز سلام.دوستان من سعی دارم هر روز یک مطلب در انواع و اقسام موارد مانند زندگی نامه شهیدان و طلاب،داستان های جالب،شگفت انگیز و واقعی و خیلی چیز های دیگر است.امیدوارم که از این مطالب لذت ببرید و ما را با نظرات خوبتان یاری کنید.شما این مطالب را میتوانید در ادامه مطلب ببینید. داستان ساغر و سامیار داستان ساغر و سامیار داستان ساغر و سامیار داستان ساغر و سامیار داستان ساغر و سامیار داستان ساغر و سامیار
ادامه مطلب داستان شیرین و فرهاد داستان شیرین و فرهاد داستان شیرین و فرهاد داستان شیرین و فرهاد داستان شیرین و فرهاد داستان شیرین و فرهاد ادامه مطلب کانال تلگرام داستان
کانال تلگرام داستان
لینک کانال تلگرام داستان
عضویت در کانال تلگرام داستان
گروه و کانال تلگرام داستان
ادامه مطلب
داستان جالب پارلین : داستان جالب چشم چرانی یک مرد متأهل داستان جالب چشم چرانی یک مرد داستان جالب چشم چرانی یک مرد جوان متأهل پیشنهاد میکنم حتما این داستان که درباره چشمان ناپاک و چشم چرانی یک جوان زن دار است تا آ بخوانید جوانی به حکیمی گفت: «وقتی همسرم را انتخاب ، در نظرم طوری بود که گویا خداوند مانندش را در دنیا نیافریده است. وقتی نامزد شدیم، بسیاری را دیدم که مثل او بودند. وقتی ازدواج کردیم، خیلی ها را از او زیباتر یافتم. چند سالی را که را با هم زندگی کردیم، دریافتم که همه زن ها از همسرم بهتراند.» حکیم گفت: «آیا دوست داری بدانی از همه این ها تلخ تر و ناگوارتر چیست؟» جوان گفت: «آری. حکیم گفت: «اگر با تمام زن های دنیا ازدواج کنی، احساس خواهی کرد که سگ های ولگرد محله شما از آن ها زیباترند.» جوان با تعجب پرسید: «چرا چنین سخنی می گویی؟» حکیم گفت: «چون مشکل در همسر تو نیست. مشکل اینجا است که وقتی انسان قلبی طمع کار و چشمانی هیز داشته باشد و از شرم خداوند خالی باشد، محال است که چشمانش را به جز خاک گور چیزی دیگر پر کند. آیا دوست داری دوباره همسرت زیباترین زن دنیا باشد؟» جوان گفت: «آری.» حکیم گفت: «مراقب چشمانت باش.» داستان جالب چشم چرانی یک مرد داستان جالب چشم چرانی یک مرد جوان متأهل چهار نفر بودند.
اسمشان اینها بود.
همه ، یک ی، هر ی، هیچ ی.
کار مهمی در پیش داشتند و همه مطمئن بودند که یک ی این کار را به انجام می رساند، هر ی می توانست این کار را د ولی هیچ اینکار را نکرد. یک ی عصبانی شد چرا که این کار کار همه بود اما هیچ متوجه نبود که همه این کار را نخواهد کرد.
سرانجام داستان این طوری شد هر ی، یک ی را سرزنش کرد . رامبد خانلری که می گوید شروع داستان نویسی و کتابخوانی اش با رمان مشهور «سه تفنگدار» بوده بر این باور است که داستان پناهگاه انسان برای فرارهای گاه و بی گاه از خودش است. در عصر امروز که باید آن را عصر طلایی تلویزیون نامید، سریال «بریکینگ بد» (breaking bad) را نیز باید یک شا ار هنری در عرصه ی ساخت سریال های تلویزیونی دانست. این سریال که از داستان های ش پیر الهام گرفته است داستان یک معلم شیمی آرام و فروتن را روایت می کند که ابتلا به سرطان ریه باعث می شود که به یک تولید کننده ی بزرگ تبدیل گردد. به گفته معاون آموزش ابت آموزش و پرورش برای نوروز سال ۹۷ داستان خوانی، داستان گویی و داستان نویسی توسط دانش آموزان ابت جایگزین پیک نوروزی می شود. پیش از راه اندازی استارتاپ این موضوع را یاد بگیرید
آشنایی با اصول داستان نویسی کمک می‌کند که مهارت‌های کارآفرینی تقویت شوند. یک داستان قوی و جالب مخاطبان را افزایش می‌دهد و موفقیت ب‌و‌کار را تضمین می‌کند. یک داستان جالب: پری شیطون بود و همیشه وسایلش را گم می کرد و هر چی مامان و بابا به هون تذکر می دادند که هر چیزی را که برمی داری سر جاش بذار و هر وسیله را بعد استفاده سر جاش بگذار پری کوچولوی شیطون گوش نمی کرد
تا اینکه یک روز عروسک کوچولوی یادگاری مادر بزرگش رو که مادر بزرگ مهربونش از مشهد براش اورده بود را گم کرد خیلی ناراحت شد هرچی . مجموعه: داستانهای خواندنی (2)
 
حکایت و داستان,داستان و حکایت،داستانهای آموزنده
حکایت های جالب
 
در یکی از روزها بچه ها توی کوچه مشغول بازی بودند. ملانصرالدین پشت دیواری ایستاده بود و یواشکی بازی آنها را نگاه می کرد.

از قضا یکی از بچه ها ملا را زیر نظر گرفته بود و از پشت سر عمامه ملا را از سر او برداشت و برای دوست دیگرش انداخت و به همین ترتیب عمامه ملا دست به دست شد و بچه ها با آن بازی د.

ملا هر چه دنبال بچه ها کرد نتوانست عمامه اش را پس بگیرد. عاقبت از خیر پس گرفتن عمامه اش گذشت و راه خانه را در پیش گرفت.

در بین راه عده ای ملا را دیدند و گفتند: ملا عمامه ات کو؟

ملانصرالدین گفت: عمامه من یاد بچگی اش افتاده، رفته پیش بچه ها بازی کند این کتاب داستان فروشنده های کتاب در کتاب فروشی هایی است که جملات و خواسته های عجیب و خنده داری از مشتریان خود می شنوند.
تمامی این مکالمات جالب و خنده دارند. در طول خواندن کتاب که کوتاه هم هست حس خوبی داشتم و لذت می بردم. یک چیز دیگر که برایم جالب بود اینست که انگار در تمام دنیا اکثریت مردم با کتاب غریبه هستند. شاید برخی کشورها خواننده زیاد داشته باشند اما واقعن کتاب خوان نیستند و کتاب و داستان را نمی شناسند. ع های جا گران سریال مرز خوشبختیع های جالب مریم معصومی و شهرزاد کمال زاده در سریال مرز خوشبختی که در ۱۵ قسمت به نویسندگی علی خودسیانی، تهیه کنندگی مهران رسام و کارگردانی حسین سهیلی زاده در شهرستان محلات برای پخش از شبکه ۲ سیما در نوروز ۹۶ کلید خورده استمریم معصومی و شهرزاد کمال زادهمریم معصومی و شهرزاد کمال زاده در سریال مرز خوشبخت. به زوی مجموعه داستان های نوروزی 2 با عناوین داستان حاکم و فقیر افسانه ی ماه تنها و داستان فرشته های کوچک نویسنده مرضیه نیایش رمان «شکار انسان» نوشته «خوئائو اوبالدو ریبیرو» با ترجمه «احمد گلشیری» دارای نثری روان و داستانی جالب است. راوی داستان، گروهبان فراری است که در تمام رمان، تنها صدای او به گوش می رسد اما طوری داستان را تعریف می کند که آدم مجبور می شود  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] داستان ثریا در اغما داستان ثریا در اغما داستان ثریا در اغما داستان ثریا در اغما داستان ثریا در اغما ادامه مطلب فردوسی ظاهراً در دوران قتل دقیقی به نظم داستان هایی مشغول بوده و داستان های منفرد است که داستان بیژن ومنیژه یا رزم بیژن وگرازان از داستان های مشهور قدیم بوده که غیر از فردوسی در آثار بعضی از شعرای دیگر عهد غزنوی نیز اشاراتی در این باب دیده می شود. بخشی از صحبت های جالب رئیس ستاد اقامه در برنامه سمت خدا را مشاهده می کنید. داستان ثمره ی انتظار داستان ثمره ی انتظار داستان ثمره ی انتظار داستان ثمره ی انتظار داستان ثمره ی انتظار ادامه مطلب
روش انجام کار: به کمک کودکتان، یک داستان بگویید، داستانی که در آن حیوانات مختلف، صداهای موجود در طبیعت، و شخصیت های داستانی محبوب او در آن حضور داشته باشند.همین طور که داستان را تعریف می کنید، بعضی از کلمه ها را با لحنی آهنگین بخوانید و از او بخواهید صدای حیوانات و دیگر صداهای داستان را درآورد.سعی کنید با اجرای حرکات متناسب و خن. پتروس فداکار رو یادتونه
کتابای دوره دبستان
پسرکی هلندی که وقتی میبینه سد سوراخ شده
برای جلوگیری از حادثه ، انگشت خودش رو توی سوراخ سد میکنه !!!
و بعد هم میشه قهرمان !
خب چرا یک تکه چوب ، به جای انگشتش توی سوراخی نکرد ؟
پتروس از کجا آمد ؟
داستان پسرکی که انگشتش را در سد می کند و مردم را نجات میدهد
را یک یی به نام.

عمری است که از حضور او جام م ...
در غربت سرد خویش تنها م م ...
او منتظر است تا که ما برگردیم ...
ماییم که در غیبت کبری م م ...

داستان تشرف راننده کامیون به محضر مهدی (عج) :

به قصد یکی از ا از مشهد خارج شدم. در بین راه، هوا طوفانی شد و برف زیادی آمد، به طوری که راه بسته شد و من در برف ماندم. وقتی ماشین را نگه داشتم، موتور ماشین هم خاموش شد و از کار افتاد. هر چه کوشش حداقل ماشین را روشن نگه دارم و از سرمای طاقت فرسا خودم را حفظ کنم، نتوانستم.

بقیه داستان در ادامه مطلب 13 داستان جالب درباره ی زندگی عجیب بیل گیتس 13 داستان جالب درباره ی زندگی عجیب بیل گیتس بیل گیتس زندگی بسیار شگفت انگیزی داشته است – از انصراف دادن از هاروارد تا میلیاردر مایکروسافت و در نهایت تبدیل شدن به یکی از سرشناس ترین بشر دوستان جهان. در طی زندگی خود، بیل گیتس به عنوان فردی شناخته شده که مدیری سرسخت، متفکری بی نظیر و عاشق ظرف شستن است! در اینجا می خواهیم بهترین داستان هایی که تاکنون درباره ی زندگی عجیب بیل گیتس شنیده ایم را مرور کنیم

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]