دانشجویان کامپیوتر نبی اکرم

به نقل از خبرگزاریها در مورد دانشجویان کامپیوتر نبی اکرم : دبیر کل مجمع تفریب مذاهب گفت: تفرقه گرایان هیچ ارتباط هویتی با رسول اکرم(ص) ندارند، هویت رسول اکرم(ص) و قومش وحدت است. در حاشیه پخش آ ین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد! نخستین وقف در طبق اسناد تاریخی توسط اکرم (ص) تحقق یافت؛ آن حضرت در سال سوم هجرت، یعنی پس از جنگ اُحد هفت بوستان و مزرعه آباد را به نام «بستان السبعه» که به ایشان هدیه شده بود، وقف د. سلام بر تو ای فرستاده خوبی ها، ای مهربان ترین فرشته خاک. تو از ملکوت آسمان به زمین فرا خوانده شدی تا انسان را با معنای واقعی اش آشنا کنی. تو، آفتاب روشن حقیقت بودی در شام تیره زندگی. از مشرق دل ها برآمدی و اکنون، آسمان تب دار غروب جانگداز توست. سالروز رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی(ع) تسلیت باد.
رحلت اکرم اکرم صلی الله علیه و آله فرموده اند خدا دانش را در رنج و تلاش و گرسنگی قرار داده اما مردم آن را در سیری و آسایش می جویند. عید عترت از آیینه ام کیست در غار حرای ام رگ رگم پیغام احمد می دهد ام بوی محمد می دهد میلاد اکرم و صادق (ع) تهنیت باد صادق که اساس دین ازاو شد معمور بودند ملایک پی امرش میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق، صادق(ع) بر شما تبریک وتهنیت باد ای ششم پیشوای اهل ولا خلق را ی ب. السلام علیک یا شهر الله الاکبر و یا عید اولیائه/ درهای آسمان در شب اول ماه رمضان گشوده می شود وتا آ ین شب این ماه بسته نمی شود. اکرم (ص) بدبخت واقعی ی است که این ماه را پشت سر گذارد و گناهانش آمرزیده نشود . اکرم (ص) رمضان ، رمضان نامیده شد ؛ زیرا گناهان را می سو زاند . اکرم (ص) خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه ای برای آفریدگان خود قرار داده . فایلهای صوتی ویژه مبعث رسول اکرم(ص) دراینجا آماده دریافت است. انصارالله یمن طی سخنانی به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت اکرم (ص) اعلام کرد که نجات امروز بشریت در بازگشت به انبیا و مشخصا در پیش گرفتن سیره رسول اکرم (ص) است. درخلوت شب آمنه زیبا پسری زاد تنها نه پسر بربشریت پدری زاد در فتنه بیدادگران دادگری زاد چشم همه روشن که چه قرص قمری زاد میلادحضرت رسول اکرم (ص) و جعفرصادق (ع) مبارک باد حرم مطهر احمدی و محمدی (ع) در غم رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی (ع) سوگوار شد. نخستین وقف در طبق اسناد تاریخی توسط اکرم (ص) تحقق یافت؛ آن حضرت در سال سوم هجرت، یعنی پس از جنگ اُحد هفت بوستان و مزرعه آباد را به نام «بستان السبعه» که به ایشان هدیه شده بود، وقف د. موقوفاتی که اکرم (ص) از خود به جای گذاشترفتار و شیوه اکرم (ص) به صورت قول و فعل و ترویج و گسترش وقف در جامعه ی دارای اهمیت زیادی است؛ به موجب تاکید که آن حضرت به وقف و آثار مثبت آن در جامعه داشتند بسیاری از مومنان سعی می د بخشی از امکانات مالی خود را وقف امور خیریه کنند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از سورنا فایل بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)	بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) 
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
مراسم میلاد اکرم (ص) فردا در مسجد جامع بندرعباس برگزار می شود. اختصاصی از نیک فایل بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
مختصری از زندگی نامه اکرم(ص) خلاصه از زندگی نامه اکرم(ص) ادامه مطلب انتقاد ملایم یک کارتونیست به فصل دوم سریال شهرزاد؛ شهاب جعفرنژاد با انتشار کارتونی در اینستاگرامش نوشت: همیشه پای یک اکرم در میان است! خلاصه فصل اول و دوم و احتمالا سوم شهرزاد... همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری رحلت اکرم (ص) و شهادت جانسوز حسن مجتبی (ع)، ایران ی غرق در ماتم و عزاداری شد. به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و جعفر صادق (ع)، شبکه های سیما ویژه برنامه های متفاوتی را تدارک دیده اند. جشن میلاد اکرم (ص) و حضرت جعفرصادق (ص) امروز/چهارشنبه/ در مسجد آل رسول (ص) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان برگزار شد. به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) مراسم جشن و سرور با حضور زائران و مجاوران بارگاه منور ثامن الائمه (ع) در رواق (ره) حرم رضوی برگزار می شود. همزمان با سالروز رحلت اکرم (ص)، زیارت آن حضرت (ص) در استان چهارمحال و بختیاری قرائت می شود. در گزارش تصویری زیر حرم مطهر رضا(ع) در شب مبعث اکرم(ص) را می بینید. محمدرضا اصلانی با همکاری انتشارات رشد در حال تالیف «فرهنگ اکرم(ص)» برای گروه سنی نوجوانان است. فرمانده حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دانشجویان براساس هویت ظلم ستیزی که دارند حافظ انقلاب و دستاوردهای آن در تمام ابعاد و بخش ها باشند. به مناسبت رحلت اکرم (ص) و سالروز شهادت حسن مجتبی (ع) متن ها ، اس ام اس ها و پیامک هایی را در این بسته خبری برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید دریافت کنید. با توجّه به این شب مبارک، روایتی میخوانم که البته یک دعا است.
این روایت را عامّه نقل میکنند.
حسن(علیه السلام) در ایّامی که طفل بود، خدمت پیغمبر اکرم آمد،
در حالی که گردنبندی به گردن داشت.
«فَالْتَزَمَهُ رَسُولُ اللَّهِ وَ الْتَزَمَ هُوَ رَسُولَ اللَّهِ»؛
پیغمبر اکرم حسن را در آغوش کشید، حسن هم پیغمبر را بغل کرد..
بعد پیغ. به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و ولادت جعفر صادق علیه السلام موسس مذهب جعفری، شبکه های سیما ویژه برنامه هایی تدارک دیده و پخش می کنند. مراسم بزرگداشت میلاد اکرم (ص) و جعفرصادق (ع) در ح سنندج برگزار شد. ما به و کارگران سراسرکشور ایران ی توهین روز نامه حقیر فرانسوی رابه ساحت مقدس رحمت و رئفت ، حضرت ختمی مرتبت اکرم محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) را به شدت محکوم می نماییم و به همه مسلمانان تسلیت عرض مینماییم. و به روح وروان پاک رسول اکرم (ص) صلوات می فرستیم. اهانت به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه رابشدت محکوم می نماییم " لبیک یا رسول الله،لبیک یا صاحب ا مان"
نعت (ص) در ادبیات فارسی/ رسول اکرم مظهر رحمت عام و خاص است  اکرم ادامه مطلب رسول اکرم صلی الله علیه و آله در حدیثی گهربار، بهداشت غذا خوردن و تاثیر پرخوری بر روح و جسم را بیان فرموده اند.
اکرم حضرت محمد صلی الله علیه و آله: هر کم بخورد، بدنش سالم می ماند و صفاى دل می یابد، و هر که پرخورى کند، بدنش بیمار و قلبش سخت می شود.


متن حدیث:

قال رسول الله صلی الله علیه و آله: مَن قَلَّ طُعمُهُ صَحَّ بَطنُهُ و. مراسم عزاداری سالروز رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی (ع) با حضور نیروهای نظامی و انتظامی مشهر برگزار شد. ی از مراسم سمنو پزی به مناسبت سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و جعفر صادق (ع) در شهر مشهد را مشاهده می نمایید. اکرم محمدی تنها ایران در رقابت های اسنوکر بانوان آسیا با یک پیروزی و دو ش ت از صعود به مرحله حذفی بازماند.
عید مبعث,بعثت رسول اکرم,بعثت اکرم (ص) عید مبعث/ یا علی انت یعسوب المومنین ( ای علی تویی پیشوای مومنین ) 27 رجب مصادف با بعثت اکرم (ص) حرا در هاله ای از نور
خلوت غار حرا را آشوبى بر آشفته است ، نسیم آسمانى همراز روحى گشته که مانوس با آسمان است ، ستاره اى که با فروغش آتشکده ها را به دست غروب سپرد و کنگره هاى کاخ استبداد رى را فرو ریخت ، اینک پیام رس نجوا می کند. فروغ نگاهش گرما بخش ساقه هاى شکننده و ظریفى میشود که زیر وارها، خاک جاهلیت د میشدند. خنکناى گواراى کلامش ، آتش نمرودیان را به خا تر مى نشاند.بد بیضائى او بساط سحر و کفر و عناد درهم مى ریزد، دم مصطفائیش ، عطر خوشبوى زندگى مى پراکند، دلهاى فرو مرده در انتظار قاصد بیداریند.
آرى محمد (ص) قاصد بیدارى دلها می شود، آرى محمد (ص ) عازم پیکار با بت ها میشود.    

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در مراسمی امروز 4 شنبه 24 آبان ماه جشن میلاد رسول اکرم در مهد کوثر مسجد 5 تن
با حضور قرآن آموزان و مربیان مهد برگزار گردید.ر این مراسمی هدایایی هم به قرآن آمزان تعلق گرفت. همزمان با فرارسیدن جشن مبعث اکرم (ص) بقاع متبرکه فارس غرق در شادی و نور می شود. قابل توجه دانشجویان درس شبیه سازی بهانه اعلام شده از طرف اکثریت دانشجویان با عنوان اینکه با توجه به اشتباه تایپی در سر برگ با عث شده که آ ین سوال از طرف برخی دانشجویان حل نشود به هیچ وجه پذیرفته نیست و در صورت ارسال ایمیل های دیگر این برداشت خواهد شد که شما دانشجویان درس شبیه سازی تفاوت سوال شبیه سازی و زبان فنی را نمی دانید ! و از شم. رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت حسن مجتبی و حضرت رضا تسلیت رحلت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت حسن مجتبی و حضرت رضا تسلیت ادامه مطلب وحدت ی و اکرم (ص) وحدت ی و اکرم (ص)
توضیحات  ید برچسب ها : وحدت ی و اکرم (ص) , وحدت ی و اکرم (ص) , وحدت ی و اکرم (ص) , وحدت ی , اکرم (ص) , سیره ‏شناسی , سیره , تحقیق , جزوه , مقاله , پایان نامه , پروژه , تحقیق , جزوه , مقاله , پایان نامه , پروژه
حدیث از اکرم خدا (صلى الله علیه و آله): «ظُلمُ الأجِیرِ أجرَهُ مِن الکبائرِ» کم دادن مزد اجیر (کارگر)، از گناهان کبیره است.
میزان الحکمه ج1 ص44
دسته روی عزاداران و هیئت های مذهبی به مناسبت رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی (ع) در شهر مشهد برگزار شد. حوزه و زندگی با سعادت، مرگ با شهادت، نجات روز م ، سایه در گرما و هدایت در روز ضل را در گرو انس با قرآن بیان کرد و گفت: نجات از عذاب قبر و محشور شدن با اکرم(ص) و آل او مهم ترین… بشر دوستی رسول اکرم (ص) فرمود : پس از ایمان به خداوند سرآمد تمام اعمال عاقلانه ،بشر دوستی و نیکی به همه ی مردم است خواه خوب و درستکار باشند یا فاسق و گنا ار. منبع : مستدرک 2 ،ص67 رسول اکرم (ص) فرموده است :مخلوق خداوند عموماً عیالات خداوند هستند و محبوبترین فرد نزد پروردگار ی است که به عیالات خدا نفعی برساند و خانواده ای را شاد نماید. نامت شنوم دل زفرح زنده شود
حال من از اقبال توفرخنده شود
وز غیر تو هر جا سخن اید به میان
خاطربه زارغم پراکنده شود
(رودکی) به هنگام سختی مشو ناامید
کزابرسیه بارد اب سپید
درچاره سازی به حود در مبند
نفس به کز امیدیاری دهد
که ایزد خود امیدواری دهد
(نظامی) در شب معراج به رسول اکرم از سوی خداوند منان خطاب شد: یا احمد! لولاک لما خلقت الافلاک؛
و لولا علیّ لما خلقتک؛
و لولا فاطمة لما خلقتکما.
معنای این حدیث این نیست که حضرت علی و حضرت فاطمه از اکرم برتر هستند، بلکه معنایش این است که برای تداوم رس باید علی و فاطمه باشند تا حجج الهی از طریق آن ها تداوم پیدا کنند. به قلم: علی اکبر مهدی پور چراغ قرمز روی کیس کامپیوتر مشکل : کامپیوتر روشن نمی شود . علائم : 1- چراغ پاور بر روی کیس روشن نمی شود. 2- چراغ مونیتور روشن میشود. 3- فن های کامپیوتر روشن می شود. راه حل: احتمالا مشکل از پاور شما می باشد شاید برقی که به کامپوتر شما میرسد ضعیف است. مشکل ممکن است با شارژ موقتی پاور حل شود ولی برای تست پاور پاور را از جای خود کند و پیچ های آن را. اکرم صلى الله علیه و آله:
سه چیز است که هر نداشته باشد نه از من است و نه از خداى عزّوجلّ:
بردبارى که به وسیله آن جه نادان را دفع کند
اخلاق خوش که با آن در میان مردم زندگى کند
پارسایى که او را از نافرمانى خدا باز دارد.

وسایل الشیعه، ج20، ص359
ع میلاد اکرم و صادق

میلاد نور مبارک ولادت حضرت اکرم (ص) و ولادت حضرت جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را برتمام مسلمین جهان تبریک عرض می نمائیم. ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمد قدر فلک را کمال و منزلتی نیست در نظر قدر با کمال محمد