دانشجویان کامپیوتر نبی اکرم

به نقل از خبرگزاریها در مورد دانشجویان کامپیوتر نبی اکرم : دبیر کل مجمع تفریب مذاهب گفت: تفرقه گرایان هیچ ارتباط هویتی با رسول اکرم(ص) ندارند، هویت رسول اکرم(ص) و قومش وحدت است. در حاشیه پخش آ ین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد! نخستین وقف در طبق اسناد تاریخی توسط اکرم (ص) تحقق یافت؛ آن حضرت در سال سوم هجرت، یعنی پس از جنگ اُحد هفت بوستان و مزرعه آباد را به نام «بستان السبعه» که به ایشان هدیه شده بود، وقف د. قرآن کریم به نکات بسیاری اشاره کرده که در گزارش زیر می توانید از رمز موفقیت اکرم (ص) بیشتر بخوانید و آشنا شوید. اکرم صلی الله علیه و آله فرموده اند خدا دانش را در رنج و تلاش و گرسنگی قرار داده اما مردم آن را در سیری و آسایش می جویند. در سالروز رحلت اکرم (ص) و سالروز شهادت حسن مجتبی (ص) مراسم قرائت زیارتنامه حضرت رسول اکرم (ص) در شهر شور و شعور حسینی برگزارشد. عید عترت از آیینه ام کیست در غار حرای ام رگ رگم پیغام احمد می دهد ام بوی محمد می دهد میلاد اکرم و صادق (ع) تهنیت باد صادق که اساس دین ازاو شد معمور بودند ملایک پی امرش میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق، صادق(ع) بر شما تبریک وتهنیت باد ای ششم پیشوای اهل ولا خلق را ی ب. به مناسبت هفته وحدت، مسلمانان اهل تسنن جنوب فارس همگام با شیعیان در مسجد رسول اکرم شیراز میلاد اکرم را جشن گرفتند. روز عید غدیر خم، یعنی روز 18 ذی الحجه روزی است که رسول اکرم (ص) در بازگشت از آ ین سفر حج خویش، علی (ع) را به جانشینی خود به مردم معرفی کرد. به مناسبت فرا رسیدن میلاد اکرم (ص) و صادق (ع) پیامک های تبریک مخصوص این روز را برای شماگردآوری کرده ایم. همزمان با ولادت اکرم (ص)، شما می توانید گزارشی از معجزات رس رسول الهی را در اینجا بخوانید. حرم مطهر احمدی و محمدی (ع) در غم رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی (ع) سوگوار شد. ..............................بانک ایمیل دانشجو.......................... -ایمیل یکصد هزار دانشجو - ایمیل ها و دانشجویان تهران - تربیت بدنی و علوم ورزشی - دانشجویان مکانیک (2) - دانشجویان رشته حقوق - دانشجویان رشته های کامپیوتر - دانشجویان زبان های خارجه - دانشجویان علوم پایه - دانشجویان علوم اجتماعی و ارتباطات - دانشجویان متفرقه اختصاصی از اینو دیدی بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)	بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) 
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
اختصاصی از سورنا فایل بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص) بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت محمد (ص) - psd اعظم - اکرم (ص)
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: پیام هفته وحدت این است که با وحدت حول محور رسول اکرم (ص) بتوانیم به برترین درجات برسیم. حدیث رسول اکرم(ص) درباره رستاخیز را در اینجا بخوانید. اکرم (ص) معیارهای را برای ازدواج معرفی کرده اند، که سالم ترین و مطمئن ترین معیارها است. ادامه مطلب محمدجواد ظریف طی پستی توئیتری به زبان عربی فرارسیدن ولادت با سعادت اکرم را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت. دهمین مسابقه رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان به میزبانی استان البرز برگزار شد و اکرم محمدی امینی به مقام قهرمانی رسید.

ورزش بانوان گفت و گو جذاب با اکرم خدابنده گفت و گو جذاب با اکرم خدابنده ورزش , ورزشی , ورزش بانوان , ورزش بانوان
لینک های : رحلت اکرم (ص)و شهادت حسن مجتبی (ع)و رضا (ع)تسلیت باد رحلت اکرم (ص)و شهادت حسن مجتبی (ع)و رضا (ع)تسلیت باد در سال یازدهم هجرت رسول اکرم (ص) در آ ین سفرحج (در عرفه)، در مکه و در غدیرخم، در مدینه قبل از بیمارى و بعد از آن در جمع یاران و یا در ضمن ‏سخنرانى عمومى، با صراحت و بدون هیچ ابهام، از رحلت ‏خود خبر داد. چنان که قرآن رهروان رسول خدا (ص) را آگاه ساخته بود که ‏ هم در نیاز به خوراک و پوشاک و ازدواج و وقوع بیمارى و پیرى مانند دیگر افراد بشر است و همانند آنان خواهد مرد. اکرم (ص) یک ماه قبل از رحلت فرمود: «فراق نزدیک شده و بازگشت ‏به سوى خداوند است. نزدیک است فراخوانده شوم و دعوت حق را اجابت نمایم و من دو چیز گران در میان شما مى گذارم و مى ‏روم: کتاب خدا و عترتم، و خداوند لطیف و آگاه به من خبر داد که این دو هرگز از یکدیگر جدا نشوند تا کنار حوض کوثر برمن ‏وارد شوند. پس خوب بین ید چگونه با آن دو رفتار خواهید نمود». حضرت رسول اکرم (ص) : وقتی خواستی کاری را انجام دهی ، تأمل کن تا خدا راه آن را به تو نشان دهد . مراسم عزاداری به مناسبت رحلت اکرم (ص) در روستای شرفویه شهرستان لارستان برگزار شد.

seyed.salman نماهنگ زیبا اهدا به شیخ مجاهد و عزیز عراقی اکرم الکعبی و گروه نجباء نماهنگ زیبا از هادی فاعور به نام مشکور شیخ اکرم هادی,فاعور , seyed.sa
لینک های : کیفیت 180p همزمان با ۲۷ رجب عید سعید مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، آیین های جشن در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود. فرمانده حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دانشجویان براساس هویت ظلم ستیزی که دارند حافظ انقلاب و دستاوردهای آن در تمام ابعاد و بخش ها باشند. ازدواج از جمله دستور های الهی در دین است، که بر هر زن و مرد مسلمان واجب شده، شما می توانید روایات و احادیث رسول اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) را بخوانید. به نام خدای محمد (ص) ضمن عرض تسلیت روزهای رحلت رسول اکرم(ص) وشهادت حسن مجتبی(ص)وشهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)به عرض می رسانم که درسال91بنده دروصف نبی اکرم(ص)شعری نوشتم ودرمحفل شب شعری که درهمان سال تحصیلی دراداره آموزش وپرورش ناحیه 5برگزارشد قرائت نمودم وشعرموردعنایت کارشناسان قرارگرفت.به مناسبت د یش بودن روزرحلت حضرت محمد(ص) شعرر. یا منزل القرآن العظیم

با سلام خدمت شما قرآن دوستان عزیز

در این پست به بررسی سایر احادیثی که از جانب اکرم (ص) در مورد تلاوت قرآن نقل شده می پردازیم.

1- رسول اکرم (ص) می فرمایند :
((صیقل دهنده این دلها یاد خدا و تلاوت قرآن است.))

2- رسول اکرم (ص) می فرمایند :
(( شب زنده داری جز برای سه چیز روا نیست: تلاوت قرآن ، تحصی. مراسم بزرگداشت میلاد اکرم (ص) و جعفرصادق (ع) در ح سنندج برگزار شد. ما به و کارگران سراسرکشور ایران ی توهین روز نامه حقیر فرانسوی رابه ساحت مقدس رحمت و رئفت ، حضرت ختمی مرتبت اکرم محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) را به شدت محکوم می نماییم و به همه مسلمانان تسلیت عرض مینماییم. و به روح وروان پاک رسول اکرم (ص) صلوات می فرستیم. اهانت به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه رابشدت محکوم می نماییم " لبیک یا رسول الله،لبیک یا صاحب ا مان" حدیث رسول اکرم(ص) درباره شبیه ترین مردم به خودشان را در اینجا بخوانید. مسئولان مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص)، اخبار منتشرشده مبنی بر بیرون انداختن یک بیمار از بیمارستان به دلایل مسائل مالی را تکذیب د. علی فرمود:«شنوده غیبت شریک غیبت کننده است» رسول اکرم فرمود:« ی که غیبتی را از برادرش در مجلسی بشنود و رد کند، خداوند درب هزار شر دنیوی و ا وی را بر او میبندد، و اگر رد نکند و خوشش بیاید، گناه او همانند غیبت کننده است.» رسول اکرم فرمود: « ی که مانع آبروزی برادر مسلمانش بشود بهشت برای او واجب خواهد شد.» اکرم فرمود:مومن بر مومن هفت حق واج. مناسبتهای مشترک اقوام ایرانی در تقویم ایرانی می تواند بشکل زیر باشد فروردین ( حمل ) 1- نوروز باستانی ( اعتدالین بهاری ) روز دید و بازدید اقوام و خویشاوندان 6- روز تولد زرتشت بعنوان تنها الهی ایرانی 13- سیزده بدر بعنوان روز آشتی با طبیعت اردیبهشت ( ثور ) 1- روز تولد سعدی بعنوان روز اخلاق و تربیت 16- ولادت رسول اکرم ( ص ) بعنوان الهی اکثر ایران. حدیث رسول اکرم(ص) درباره دوست داشتن فرزندان را در اینجا بخوانید. زمانی که پیغمبر اکرم از جنگ احد به سوی مدینه بر می گشت، جهینه دختر جحش به استقبال و یارانش رفت در آن هنگام خبر شهادت برادرش عبد اللَّه بن جحش را به او دادند گفت: إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیهِ راجِعُونَ. و برای برادرش طلب آمرزش نمود. بعد خبر مرگ شوهرش مصعب بن عمیر را به او دادند. صیحه ای کشید و ناله اش بلند شد. پیغمبر اکرم فرمود: مرد نسبت به زن، مکان و موقعیت خاصی دارد. چنان که دیدید در مقابل مرگ و مصیبت برادرش صبر کرد و در مقابل مرگ شوهرش ناله کشید. ادامه مطلب اکرم محمدی تنها ایران در رقابت های اسنوکر بانوان آسیا با یک پیروزی و دو ش ت از صعود به مرحله حذفی بازماند.
عید مبعث,بعثت رسول اکرم,بعثت اکرم (ص) عید مبعث/ یا علی انت یعسوب المومنین ( ای علی تویی پیشوای مومنین ) 27 رجب مصادف با بعثت اکرم (ص) حرا در هاله ای از نور
خلوت غار حرا را آشوبى بر آشفته است ، نسیم آسمانى همراز روحى گشته که مانوس با آسمان است ، ستاره اى که با فروغش آتشکده ها را به دست غروب سپرد و کنگره هاى کاخ استبداد رى را فرو ریخت ، اینک پیام رس نجوا می کند. فروغ نگاهش گرما بخش ساقه هاى شکننده و ظریفى میشود که زیر وارها، خاک جاهلیت د میشدند. خنکناى گواراى کلامش ، آتش نمرودیان را به خا تر مى نشاند.بد بیضائى او بساط سحر و کفر و عناد درهم مى ریزد، دم مصطفائیش ، عطر خوشبوى زندگى مى پراکند، دلهاى فرو مرده در انتظار قاصد بیداریند.
آرى محمد (ص) قاصد بیدارى دلها می شود، آرى محمد (ص ) عازم پیکار با بت ها میشود.    

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جلسه دفاعیه خواهر اکرم چربگو با موضوع "راههای توسعه­ی علمی و اخلاقی طلاب" ، به راهنمایی حجت ال والمسلمین علی محمدی و داوری جنابر محمود صمدی در تاریخ 92/7/29در محل مدرسه علمیه حضدت رقیه سلام ا...علیها برگزار شد. در چکیده این پایان نامه می خوانیم : همزمان با فرارسیدن جشن مبعث اکرم (ص) بقاع متبرکه فارس غرق در شادی و نور می شود. همشهری آنلاین: فینال سیزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان برگزار شد و طی آن اکرم محمدی با پیروزیدر مقابل ارمغان حسنی به مقام قهرمانی رسید. قابل توجه دانشجویان درس شبیه سازی بهانه اعلام شده از طرف اکثریت دانشجویان با عنوان اینکه با توجه به اشتباه تایپی در سر برگ با عث شده که آ ین سوال از طرف برخی دانشجویان حل نشود به هیچ وجه پذیرفته نیست و در صورت ارسال ایمیل های دیگر این برداشت خواهد شد که شما دانشجویان درس شبیه سازی تفاوت سوال شبیه سازی و زبان فنی را نمی دانید ! و از شم. فینال سیزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان برگزار شد و طی آن اکرم محمدی با پیروزی در مقابل ارمغان حسنی به مقام قهرمانی رسید. خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)- این روزها و شب ها مزین به یاد رسول اکرم (ص) است. هفته وحدت و ایام ولادت اکرم فرصتی است برای معرفت افزایی درباره رسول مهربانی ها. به مناسبت این ایام، اهالی قلم و کتاب در گفت وگو با ایبنا از برنامه هایشان در این ایام و پیشنهادهای خود برای مطالعه می گویند.

سید محمد سادات اخوی درباره برنامه هایش در روز ولا. حسن(ع) پس از شهادت پدر خود المؤمنین(ع) در ضمن سخنرانی خود فرمود: اکرم(ص) به من خبر داده که ت در اختیار دوازده از اهل بیت اوست که برگزیده اند. هیچ کدام از ما نیست مگر اینکه یا مسموم می شود و یا مقتول. ختمی مرتبت، به کمال رساننده رحمت و محبت و نفی کننده جاهلیت و خشونت به تمام معنا بود. رسول خدا (ص) در هدایت مردمان و در مدیریت آنان بیش از هر چ. جلسه هماهنگی جشن عید مبعث اکرم (ص) در شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان و اعضای ستاد برگزار شد.  طبق گفت و گو انجام شده با مدیریت دبیرستان آزادگان شهرستان نطنز:میلاد رسول اکرم و جعفر صادق(ع) به تمامی معلمان و دانش آموزان تبریک باد. وی افزود:دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است؟ میلاد نبی اکرم(ص)تبریک باد، ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمد قدر فلک را کمال و منزلتى نیست در نظر قدر . رحلت اکرم (ص)و شهادت حسن مجتبی (ع)و رضا (ع) تسلیت باد.... اکرم (ص) یک ماه قبل از رحلت فرمود: «فراق نزدیک شده و بازگشت ‏به سوى خداوند است. نزدیک است فراخوانده شوم و دعوت حق را اجابت نمایم و من دو چیز گران در میان شما مى گذارم و مى ‏روم: کتاب خدا و عترتم، و خداوند لطیف و آگاه به من خبر داد که این دو هرگز از یکدیگر جدا نشوند تا کنار حوض کوثر برم.