دبیرستان حضرت زینب س ماکو

به نقل از خبرگزاریها در مورد دبیرستان حضرت زینب س ماکو : عصر شیعه ـ حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما بزرگتر است یا مصیبت حضرت آدم ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آدم بعد از فراق حضرت حوا به وصال رسید اما من بعد از فراق به شهادت مى رسم . حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما نسبت به مصیبت حضرت ابراهیم خلیل در مقام مقایسه چگونه است ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آتش به روى حضرت ابراهیم گلستان شد، اما آتش جنگ من سوزان . عصر شیعه ـ حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما بزرگتر است یا مصیبت حضرت آدم ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آدم بعد از فراق حضرت حوا به وصال رسید اما من بعد از فراق به شهادت مى رسم . حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما نسبت به مصیبت حضرت ابراهیم خلیل در مقام مقایسه چگونه است ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آتش به روى حضرت ابراهیم گلستان شد، اما آتش جنگ من سوزان . عصر شیعه ـ حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما بزرگتر است یا مصیبت حضرت آدم ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آدم بعد از فراق حضرت حوا به وصال رسید اما من بعد از فراق به شهادت مى رسم . حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما نسبت به مصیبت حضرت ابراهیم خلیل در مقام مقایسه چگونه است ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آتش به روى حضرت ابراهیم گلستان شد، اما آتش جنگ من سوزان . کربلا در کربلا میماند اگر زینب نبود... سر نی در نینوا می ماند، اگر زینب نبود کربلا در کربلا می ماند، اگر زینب نبود
چهره ی سرخ حقیقت بعد از آن طوفان رنگ پشت ابری از ریا می ماند اگر زینب نبود

چشمه ی فریاد مظلومیت لب تشنگان در کویر تفته جا می ماند اگر زینب نبود

زخمه ی زخمی ترین فریاد در چنگ سکوت از طراز نغمه وا می ماند اگر ز. به همت روابط عمومی سازمان، مستند محرومیت عشایر منطقه آزاد ماکو تولید می شود مستند عشایر ماکو با هدف نشان دادن محرومیت و مشکلات عشایر منطقه آزاد ماکو ساخته می شود. به گزارش ماکو و توسعه به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، اکیپ مستندساز روابط عمومی با حضور در ییلاقهای عشایری و به تصویر کشیدن مسائل و مشکلات عشایر گام مهمی در جهت کمک به این قشر تولید کننده و موثر در اقتصاد کشور برداشته است. در این مستند زندگی عشایر در زمینه های اقتصاد، فرهنگ و بهداشت و سلامت و نحوه امرار معاش در طبیعت به تصویر کشیده شده است. مدیر کل گمرک و ترانزیت منطقه آزاد ماکو گفت: از 180 میلیارد تومان بودجه منطقه آزاد ماکو در سال 95 به میزان 90 درصد محقق شده و نزدیک 80 درصد آن صرف پروژه های عمرانی شده و در سه سال اخیر یک ریال از درآمدهای… صدها تن مای ی که چندی قبل در شهرستان ماکو کشف شده بودند، دیروز طی مراسمی امحاء شدند. ماکو در گفت وگو با تسنیم گفت: اعضای شورای شهر جدید ماکو حل مشکلات خیابان های اصلی را اولویت خود بدانند و در این میان مشکل تعریض 40 ساله خیابان (ره) در درجه نخست اهمیت قرار گیرد. بهتربن استیکر حضرت زینب استیکر حضرت زینب در تلگرام
جدید ترین استیکر حضرت زینب حضرت زینب استیکر زینب استیکر حضرت
ادامه مطلب معاون اقتصادی منطقه آزاد ماکو گفت:فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. فرمانده هنگ مرزی ماکو از کشف بیش از 363 هزار نخ انواع سیگار قاچاق در مرزهای ماکو طی هفته گذشته خبر داد . فروزان حسینمدیرعامل منطقه آزاد ماکو: زمان لازم برای جذب سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو به ۱۰ روز کاهش یافت خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو گفت: هم اکنون با هماهنگی های انجام شده پروسه جذب سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو در یک دوره ۱۰ روزه قابل انجام شده است. مدیرعامل منطقه آزاد ماکو گفت: امسال با ایجاد پایانه صادراتی بازرگان حجم ترخیص کالا از منطقه آزاد ماکو به ۸۰۰ میلیون دلار افزایش یافت. ع پروفایل ولادت حضرت زینب ع پروفایل ولادت حضرت زینب ع پروفایل ولادت حضرت زینب ع پروفایل ولادت حضرت زینب ع پروفایل ولادت حضرت زینب ع پروفایل ولادت حضرت زینب ادامه مطلب مدیرعامل منطقه آزاد صنعتی و تجاری ماکو گفت: احداث سایت صنایع سبک منطقه آزاد ماکو نیز به مساحت ۱۳۰ تار تا پایان امسال آماده بهره برداری می شود. کاخ باغچه جوق ماکو یادگاری از زمان قاجاریان که با ویژگیهای ممتاز معماری گردشگران را به سوی خود می خواند. اولین گردهمایی معرفی جاذبه‏های منطقه آزاد ماکو برگزار می‏شود. ماکو و توسعه : به مناسبت روز جهانی گردشگری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو ،جهت توسعه گردشگری ،اولین گردهمایی آشنا سازی را در منطقه آزاد ماکو برگزار می‏کند. این گردهمایی با حضور تورگردانان، مدیران آژانس‏های خدمات مسافرتی و فعالان حوزه گردشگری در سطح منطقه‏ ای و ملی با رویکردهای تورگردانی، برنامه‏ ریزی، بازاری گردشگری و معرفی توانمندی ها، ظرفیت‏ها و پتانسیل‏های گردشگری منطقه آزاد ماکو در روزهای دوشنبه و هفته جاری برگزار خواهد شد. مهر نوشت: فرماندار ماکو از زخمی شدن ۴ نفر از نیروهای مرزبانی و کارشناسان سازمان آب در اثر تیراندازی در منطقه بورالان خبر داد. پروژه پتروشیمی ماکو یکی از سرمایه گذاری های مهم برای این منطقه آزاد تلقی می شود که هم اکنون در میانه راه متوقف مانده است. مشاور رئیس جمهور، هیات همراه و خبرنگاران، نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو، از ماکو به مقصد تهران پرواز د.
به گزارش ماکو و توسعه به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، هیات همراه و خبرنگاران رسانه های گروهی، به عنوان نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو به سمت تهران پرواز د.
این پرواز ظهر امروز و با حضور و بدرقه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسوولان محلی به سمت تهران صورت گرفت. نمایشگاه آثار نگا رگری ، نقاشی و سازسازی در ماکو دایر شد به گزارش ماکو و توسعه ،به همت معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو و با همکاری میراث فرهنگی ماکو هنرمندان شهرستان ، نمایشگاه آثار نگارگری ،نقاشی و سازسازی منوچهر قربانپور و ندا صادق زاده با عنوان بال در بال با حضور مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان ،معاون فرماندار ماکو و جمعی از علاقمندان آثار هنری افتتاح شد.
این نمایشگاه از 15 تا 23 مرداد ماه در محل ساختمان تیموری ماکو آماده بازدید علاقمند ان است .14 ساز دست ساز و 38 اثر نگارگری از تولیدات هنرمندان جوان ماکویی در این نمایشگاه مورد بازدید قرار خواهد گرفت.


ثبت نام مدارس نمونه تی ماکو برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط آموزش پرورش برگزار می شود . ثبت نام نمونه تی ششم ابت 96 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس ماکو و ثبت نام نمونه تی نهم به دهم 96 برای ورود دانش آموزان نهم به پای. فروزان حسین مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در گفت و گو با تسنیم: طرح توسعه منطقه آزاد ماکو از «پایانه مرزی پلدشت» تا «مرز رازی خوی» تقدیم مجلس می شود خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو گفت: طرح توسعه منطقه آزاد ماکو از «پایانه مرزی پلدشت» تا الحاق شهر چالدران و «مرز رازی خوی» تقدیم مجلس می شود. به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، مانوری با موضوع مدیریت سانحه ز له و حوادث ثانویه در این شهر برگزار گردید که اکیپ 122 و رفع اتفاقات ماکو در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیده و وظیفه خود را به نحو عالی انجام دادند. گفتنی است در بین ادارات شرکت کننده اکیپ 122 و رفع اتفاقات ماکو دارای سرعت عمل بالایی بود که در پایان مانور فرماندار شهرستان ماکو از فعالیت عالی تعدادی از ادارات و علی الخصوص امور آبفای ماکو قدردانی نمودند. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در ۸ ماهه امسال رقم بازصادرات در منطقه به هفت میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسید و ۱۴ برابر شد. کانال شهادت حضرت زینب عضو شدن در کانال شهادت حضرت زینب لینک عضویت در کانال شهادت حضرت زینب بهترین کانال شهادت حضرت زینب خاصترین کانال شهادت حضرت زینب لینک کانال شهادت حضرت زینب عضویت در کانال شهادت حضرت زینب ادامه مطلب سرهنگ رحمانی از بارش برف در اغلب محورهای استان کردستان، آذربایجان شرقی (محورهای جلفا - مرند و اهر - تبریز)، آذربایجان غربی (محورهای نقده - ماکو، ماکو - خوی و سردشت)خبر داد. مدرسه ماکو

تسنیم گزارش می دهد؛ مدارس بدون شیشه ماکو؛ بخاری هایی که نای گرم ندارند/تبدیل آبدارخانه به کلاس خبرگزاری تسنیم: گزارش پیش رو حاصل سفر دو روزه تیم خبری تسنیم به مدارس نقاط مرزی ماکو در شمال غربی ترین نقطه ایران است که در بردارنده زشت و زیباهای فراوانی از چگونگی تحصیل تعداد زیادی از ک ن این سرزمین در کان ها و مدارس پیشرفته است.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف 248 کیلوگرم صنعتی از نوع شیشه در سردشت ومقدار قابل توجهی سیگار قاچاق در ماکو خبر داد. در درگیری نیروهای مرزبانی هنگ مرزی ماکو با اشرار و قاچاقچیان یک سرباز به داخل رودخانه سقوط کرد و به شهادت رسید.

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی آزاد ی واحد ماکو دومین اردوی تفریحی فرهنگی با حضور جمعی از کارکنان این واحد برگزار شد.

ماکو و توسعه ، این اردوی فرهنگی و تفریحی با محوریت اخلاق و مهرورزی و در راستای همدلی و ایجاد شور و نشاط و تقویت بنیه ورزشی بیشتر بین کارکنان آزاد ی واحد ماکو برگزار شد.

این اردو که به مدت سه روز برگزار شد، کارکنان این واحد از مناطق تفریحی سرعین و آستارا و اردبیل دیدن د. رئیس آزاد ی واحد بین الملل ماکو گفت: هیات حاجت تپه ترکیه برای انعقاد پروتکل های همکاری و تفاهم نامه های علمی به ارومیه و ماکو سفر می کنند. ماکو و توسعه : مستند عشایر منطقه آزاد ماکو به کارگردانی و تصویر برداری شمیل شیرعلیزاده مراحل تدوین ، نریشن و صدا گذاری را طی می کند که بعد از اتمام این پروژه در شبکه های محتلف سیما پخش خواهد شد . عوامل مستند عشایر : نویسنده و گوینده : خداداد یوسف زاده ع و دستیار تصویر بردار: شهروز قربانزاده می و صدا: رضا شیرعلیزاده نور و برق : عادل حسن زاده تدارکات : محمد پاشازاده حمل و نقل : اکبر اسکندرزاده تهیه شده در روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن تشکر از حراست سازمان منطقه آزاد ماکو ، هنگ مرزی ، امور عشایر ماکو و عشایر غیور و مرز نشین منطقه آزاد ماکو برای دیدن تصاویر مرتبط به ادامه مطلب مراجعه نمائید مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ازآغازفصل دوم کارگاه مرمت و ساماندهی قلعه تاریخی قبان ماکو خبرداد. ارزش صادرات کالا در سال 95 از منطقه آزاد ماکو 60 میلیون دلار عنوان شد. سخنگوی وزارت خارجه ایران از تماس تلفنی خارجه ترکیه با ظریف در پی حادثه تیراندازی در منطقه مرزی ماکو خبر داد و گفت که چاووش اوغلو قول پیگیری فوری این موضوع را داده است. ماکو و توسعه : در هفته ای که گذشت ۱۷ مرداد مصادف بود با شهادت خبرنگار خبرگزاری ایرنا در مزارشریف افغانستان ( روز خبر نگار )،برخود لازم می دانم از همه دوستان وبزرگوارانی که که این روز بزرگ را گرامی داشتند ودر نشست هایی که داشتیم با حوصله تمام به دغدغه های این قشر فرهنگی و پرتلاش منطقه گوش فرادادند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.عزیزان. کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب عضو شدن در کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب لینک عضویت در کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب بهترین کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب خاصترین کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب جامع ترین کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب عضویت در کانال ع نوشته شهادت حضرت زینب ادامه مطلب مشاور امور نمایشگاهی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:نمایشگاه توانمندی های منطقه آزاد ماکو با 65 غرفه آغاز به کار کرد. ه ماکو بین ه ها یکی از سریع ترین موجودات دریایی است. دم و پوزه با شکل مناسب، تمرکز حرارت در اندام ها و عضلات و حرکت دم بهینه یکی از دلایل سرعت این ه است. مقایسه سرعت او را با سایر مجودات و توضیح چگونگی آن را در این ویدیو ببینید. اختصاصی از سورنا فایل بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س)	بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س) 
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س)
اختصاصی از هایدی بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س) با و پر سرعت .
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س)
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س) بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب  (س)
با
بنر لایه باز طرح در مورد حضرت زینب (س) - psd حضرت زینب (س)
.. جان زمان این پیامو بخون دختری در خوزستانم شبی خواب حضرت زینب را دیدم در گلوم آب ریخت و شفا پیدا .ازم خواست اینو به 7نفر بگم.این پیام دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد،به دست دیگری افتاد عملی نکرد پسرشو از دست داد.1نفر عمل کرد 20 میلیون بدست آورد.اگه به زینب اعتقادی داری به 7نفر بفرست،اگه تا 7 روز معجزه نشد به این خط تماس . رئیس جهاد کشاورزی ماکو از اجرای سامانه نوین آبیاری در ۳ هزار تار از اراضی پایاب سد شهید قنبری ماکو خبرداد. مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ماکو بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال است. کمیته امداد مدیر کمیته امداد ماکو خبر داد بهره مندی ۳۰ هزار نیازمند از خدمات کمیته امداد ماکو خبرگزاری تسنیم: مدیر کمیته امداد (ره) ماکو گفت: ۳۰ هزار و ۹۴۲ نفر از افراد نیازمند این شهرستان تحت پوشش خدمات کمیته امداد حضرت قرار گرفتند. اصغر محسن وند در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با تشریح عملکرد 3 ماهه کمیته امداد (ره) ماکو اظهار کرد: این اداره هزار و 931 خانوار را که در مجموع 30 هزار و 942 نفر جمعیت را شامل می شود تحت پوشش برنامه های حمایتی و خدماتی خود قرار داده است. وی گفت: پرداخت مستمری به مددجویان،کمکهای موردی به نیازمندان، اکرام ایتام، اهداء ج ه نوعروسان، وامهای خودکفایی و کارگشایی، طرح زکات و جمع آوری صدقات را از جمله برنامه های مورد اجرا 3 ماه نخست 93 بود. محسن وند تعداد وام های کارگشایی را 15 مورد، وام خودکفایی امداد 4 مورد، فعالیت های عمرانی 2 مورد و ج ه نوعروسان را 9 مورد ذکر کرد. رئیس کمیته امداد (ره) ماکو گفت: تعداد حامیان ایتام در ماکو 470 نفر و تعداد ایتام تحت پوشش این اداره 277 نفر است. وی مبلغ ج ه نو عروسان را 180 میلیون ریال و طرح زکات را 383 میلیون و 150 هزار ریال و جمع آوری صدقات را طی دوره 3 ماهه 556 میلیون ریال اعلام کرد. ماهای ی که سال ۹۵ در شهرستان ماکو کشف شده بود امروز طی مراسمی امحا شد. محمدعلی گلشن دومین و سرباز وطن علی مردی سومین مجروح حادثه بورالان ماکو با استقبال فرماندار و مردم منطقه از مرز بازرگان وارد کشورمان شدند. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروازهای فرودگاه این منطقه از بیست و ششم ماه جاری به مقاصد تهران و ارومیه به صورت روزانه انجام می شود. مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت : از ابتدای اجرای طرح تنظیم بازار تاکنون بیش از 110 تن میوه توسط مراکز عرضه توزیع شده است.