دبیرستان حضرت زینب س ماکو

به نقل از خبرگزاریها در مورد دبیرستان حضرت زینب س ماکو : عصر شیعه ـ حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما بزرگتر است یا مصیبت حضرت آدم ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آدم بعد از فراق حضرت حوا به وصال رسید اما من بعد از فراق به شهادت مى رسم . حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما نسبت به مصیبت حضرت ابراهیم خلیل در مقام مقایسه چگونه است ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آتش به روى حضرت ابراهیم گلستان شد، اما آتش جنگ من سوزان . عصر شیعه ـ حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما بزرگتر است یا مصیبت حضرت آدم ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آدم بعد از فراق حضرت حوا به وصال رسید اما من بعد از فراق به شهادت مى رسم . حضرت زینب : اى برادر! مصیبت شما نسبت به مصیبت حضرت ابراهیم خلیل در مقام مقایسه چگونه است ؟ حضرت حسین : اى خواهرم ! آتش به روى حضرت ابراهیم گلستان شد، اما آتش جنگ من سوزان . رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: در ماه گذشته ۵۰۵ مورد بازرسی صنفی در ماکو انجام شد. به همت روابط عمومی سازمان، مستند محرومیت عشایر منطقه آزاد ماکو تولید می شود مستند عشایر ماکو با هدف نشان دادن محرومیت و مشکلات عشایر منطقه آزاد ماکو ساخته می شود. به گزارش ماکو و توسعه به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، اکیپ مستندساز روابط عمومی با حضور در ییلاقهای عشایری و به تصویر کشیدن مسائل و مشکلات عشایر گام مهمی در جهت کمک به این قشر تولید کننده و موثر در اقتصاد کشور برداشته است. در این مستند زندگی عشایر در زمینه های اقتصاد، فرهنگ و بهداشت و سلامت و نحوه امرار معاش در طبیعت به تصویر کشیده شده است. رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: در سال گذشته هشت هزار و 156 مورد بازرسی صنفی در شهرستان ماکو انجام شد. در هفته ت امسال ۳۱ طرح عمرانی و اشتغا ایی با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در ماکو افتتاح می رسد. ایسنا نوشت: فرماندار ماکو از مشارکت بیش از ۸۵ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات خبر داد. مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ، به همراه مدیر عامل و مدیران سازمان منطقه آزاد ماکو از طرحهای عمرانی و پروژه های در دست احداث منطقه آزاد ماکو بازدید و دستورات لازم در خصوص آنها صادر کرد. استیکر حضرت زینب در تلگرام
جدید ترین استیکر حضرت زینب استیکر های حضرت زینب حضرت زینب استیکر زینب استیکر حضرت
ادامه مطلب توسعه منطقه آزاد ماکو از داد سال آینده نمایان می شود رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو اعلام کرد: توسعه این منطقه از داد ماه سال آینده خود را نشان خواهد داد. ماکو و توسعه ، برنامه «مناطق آزاد» شبکه رادیویی اقتصاد این هفته موضوع خود را به منطقه آزاد ماکو اختصاص داده بود که به همین علت «حسین فروزان» به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در استودیوی این برنامه حاضر شده و پاسخگوی سوالات شد. در ابتدای این برنامه و پس از توضیحات فروزان از ویژگی های جغرافیایی منطقه آزاد ماکو، «اکبر ترکان» دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، پشت خط برنامه آمد تا درباره منطقه آزاد ماکو صحبت کند. وی با بیان این که هر یک از مناطق آزاد ما با یک پُرت به تجارت جهانی متصل هستند، اظهار کرد: منطقه ای از طریق فرودگاه، منطقه دیگری با بندر و منطقه ای نیز به وسیله خشکی این ارتباط تجاری را دارد که در این بین منطقه آزاد ماکو از طریق خشکی با تجارت جهانی در ارتباط است. به مناسبت هفته معلم از معلمان فعال و نمونه ماکو، با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو تجلیل شد. مدیرعامل منطقه آزاد ماکو گفت: امسال با ایجاد پایانه صادراتی بازرگان حجم ترخیص کالا از منطقه آزاد ماکو به ۸۰۰ میلیون دلار افزایش یافت. ع ویژه ولادت حضرت زینب ع ویژه ولادت حضرت زینب ع ویژه ولادت حضرت زینب ع ویژه ولادت حضرت زینب ع ویژه ولادت حضرت زینب ع ویژه ولادت حضرت زینب ادامه مطلب کاخ باغچه جوق ماکو یادگاری از زمان قاجاریان که با ویژگیهای ممتاز معماری گردشگران را به سوی خود می خواند. مهر نوشت: فرماندار ماکو از زخمی شدن ۴ نفر از نیروهای مرزبانی و کارشناسان سازمان آب در اثر تیراندازی در منطقه بورالان خبر داد. کانال ولادت حضرت زینب کانال ولادت حضرت زینب کانال ولادت حضرت زینب کانال ولادت حضرت زینب کانال ولادت حضرت زینب کانال ولادت حضرت زینب ادامه مطلب مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: قاچاقچی ارز در ماکو به پرداخت ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. ماکو و توسعه : ماکو با افزایش تعاملات تجاری با کشورهای همسایه در دوره رفع تحریم ها، در اقتصاد ملی بیش از گذشته نقش آفرینی می کند حسین فروزان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پی اجرایی شدن ، در گفت وگویی به تشریح تاثیرات اجرای در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و منطقه آزاد ماکو پرداخت. به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، مشروح این گفت وگو به شرح زیر است:
مشاور رئیس جمهور، هیات همراه و خبرنگاران، نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو، از ماکو به مقصد تهران پرواز د.
به گزارش ماکو و توسعه به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، هیات همراه و خبرنگاران رسانه های گروهی، به عنوان نخستین مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو به سمت تهران پرواز د.
این پرواز ظهر امروز و با حضور و بدرقه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسوولان محلی به سمت تهران صورت گرفت. نمایشگاه آثار نگا رگری ، نقاشی و سازسازی در ماکو دایر شد به گزارش ماکو و توسعه ،به همت معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو و با همکاری میراث فرهنگی ماکو هنرمندان شهرستان ، نمایشگاه آثار نگارگری ،نقاشی و سازسازی منوچهر قربانپور و ندا صادق زاده با عنوان بال در بال با حضور مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان ،معاون فرماندار ماکو و جمعی از علاقمندان آثار هنری افتتاح شد.
این نمایشگاه از 15 تا 23 مرداد ماه در محل ساختمان تیموری ماکو آماده بازدید علاقمند ان است .14 ساز دست ساز و 38 اثر نگارگری از تولیدات هنرمندان جوان ماکویی در این نمایشگاه مورد بازدید قرار خواهد گرفت.


ثبت نام مدارس نمونه تی ماکو برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط آموزش پرورش برگزار می شود . ثبت نام نمونه تی ششم ابت 96 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس ماکو و ثبت نام نمونه تی نهم به دهم 96 برای ورود دانش آموزان نهم به پای. به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، مانوری با موضوع مدیریت سانحه ز له و حوادث ثانویه در این شهر برگزار گردید که اکیپ 122 و رفع اتفاقات ماکو در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیده و وظیفه خود را به نحو عالی انجام دادند. گفتنی است در بین ادارات شرکت کننده اکیپ 122 و رفع اتفاقات ماکو دارای سرعت عمل بالایی بود که در پایان مانور فرماندار شهرستان ماکو از فعالیت عالی تعدادی از ادارات و علی الخصوص امور آبفای ماکو قدردانی نمودند. شرکت مدیرعامل محترم شرکت درجلسه منطقه آزاد ماکو به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، رسول اکبری مدیرعامل محترم شرکت درمعیت هیات همراه در جلسه ای که با حضور مسئولین شهرستانی و استانی در خصوص حل و فصل مشکلات ساختگاه تصفیه خانه فاضلاب ماکو در محل ساختمان اداری منطقه آزاد ماکو ترتیب یافته بود شرکت کرده و به بیان نکته نظرات فنی و تخصصی پرداخته و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. ماکو و توسعه : در چهارمین روز از ثبت نام ک داهای مجلس شورای ی 5 نفر دیگر به لیست حوزه انتخ ه ماکو افزوده شد . آقایان 1 - علی اسماعیل زاده - عضو اسبق شورای شهر ماکو 2 - رضا منصرف - مدیر مسئول آوای ماکو، 3 - خانم لاله صمدپور - 4 - خانم گلشن پسیانی با مراجعه به فرمانداری برای انتخابات مجلس شورای ی از حوزه انتخ ه ماکو ثبت نام د. گفتنی است محمد عباس . کانال شهادت حضرت زینب عضو شدن در کانال شهادت حضرت زینب لینک عضویت در کانال شهادت حضرت زینب بهترین کانال شهادت حضرت زینب خاصترین کانال شهادت حضرت زینب لینک کانال شهادت حضرت زینب عضویت در کانال شهادت حضرت زینب ادامه مطلب مدیرعامل منطقه آزاد ماکو گفت: در دو سال اخیر ۷ هزار فرصت شغلی در منطقه آزاد ماکو ایجاد شده است. فرماندار شهرستان ماکو گفت: ۴ نفر از نیرو های مربانی و کارشناسان سازمان آب در اثر تیراندازی در منطقه بورالان ماکو زخمی شدند. در درگیری نیروهای مرزبانی هنگ مرزی ماکو با اشرار و قاچاقچیان یک سرباز به داخل رودخانه سقوط کرد و به شهادت رسید.

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی آزاد ی واحد ماکو دومین اردوی تفریحی فرهنگی با حضور جمعی از کارکنان این واحد برگزار شد.

ماکو و توسعه ، این اردوی فرهنگی و تفریحی با محوریت اخلاق و مهرورزی و در راستای همدلی و ایجاد شور و نشاط و تقویت بنیه ورزشی بیشتر بین کارکنان آزاد ی واحد ماکو برگزار شد.

این اردو که به مدت سه روز برگزار شد، کارکنان این واحد از مناطق تفریحی سرعین و آستارا و اردبیل دیدن د. رئیس آزاد ی واحد بین الملل ماکو گفت: هیات حاجت تپه ترکیه برای انعقاد پروتکل های همکاری و تفاهم نامه های علمی به ارومیه و ماکو سفر می کنند. ماکو و توسعه : مستند عشایر منطقه آزاد ماکو به کارگردانی و تصویر برداری شمیل شیرعلیزاده مراحل تدوین ، نریشن و صدا گذاری را طی می کند که بعد از اتمام این پروژه در شبکه های محتلف سیما پخش خواهد شد . عوامل مستند عشایر : نویسنده و گوینده : خداداد یوسف زاده ع و دستیار تصویر بردار: شهروز قربانزاده می و صدا: رضا شیرعلیزاده نور و برق : عادل حسن زاده تدارکات : محمد پاشازاده حمل و نقل : اکبر اسکندرزاده تهیه شده در روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن تشکر از حراست سازمان منطقه آزاد ماکو ، هنگ مرزی ، امور عشایر ماکو و عشایر غیور و مرز نشین منطقه آزاد ماکو برای دیدن تصاویر مرتبط به ادامه مطلب مراجعه نمائید مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ازآغازفصل دوم کارگاه مرمت و ساماندهی قلعه تاریخی قبان ماکو خبرداد. ارزش صادرات کالا در سال 95 از منطقه آزاد ماکو 60 میلیون دلار عنوان شد. سخنگوی وزارت خارجه ایران از تماس تلفنی خارجه ترکیه با ظریف در پی حادثه تیراندازی در منطقه مرزی ماکو خبر داد و گفت که چاووش اوغلو قول پیگیری فوری این موضوع را داده است. ماکو و توسعه : در هفته ای که گذشت ۱۷ مرداد مصادف بود با شهادت خبرنگار خبرگزاری ایرنا در مزارشریف افغانستان ( روز خبر نگار )،برخود لازم می دانم از همه دوستان وبزرگوارانی که که این روز بزرگ را گرامی داشتند ودر نشست هایی که داشتیم با حوصله تمام به دغدغه های این قشر فرهنگی و پرتلاش منطقه گوش فرادادند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.عزیزان. مشاور امور نمایشگاهی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:نمایشگاه توانمندی های منطقه آزاد ماکو با 65 غرفه آغاز به کار کرد. ماکو توسعه : منوچهر فرضی از مجری برتر کشوری ودارنده میکرفون طلایی از باشگاه مجریان ایران مجری خدادداد یوسف زاده فرهنگی بازشسته وعضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر ماکو به دلیل خدمات نامبرده در عرصه فرهنگی شهرستان تجلیل کرد. آبیاری قطره ای مدیر جهاد کشاورزی ماکو در گفت وگو با تسنیم: تنها نیم درصد از اراضی کشاورزی ماکو مجهز به آبیاری نوین است مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت: متاسفانه تنها نیم درصد از اراضی کشاورزی ماکو مجهز به سیستم آبیاری نوین است. شیرزاد سلطانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ماکو، اظهار داشت: امسال 14.5 تار از اراضی کشاورزی ماکو به سیستم آبیاری نوین مجهز شده که نیم درصد اراضی منطقه را تشکیل می دهد. مدیر جهاد کشاورزی ماکو تصریح کرد: در نیمه دوم امسال 86 تار از اراضی کشاورزی ماکو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال مکانیزه می شود. وی هزینه های بالای اجرای مکانیزه اراضی کشاورزی را مهم ترین مشکل کشاورزان منطقه ذکر کرد و افزود: برای اجرای کامل طرح مکانیزه اراضی شهرستان 10 میلیارد ریال بودجه نیاز است که نیازمند عزم جدی مسئولان هستیم. رئیس جهاد کشاورزی ماکو از اجرای سامانه نوین آبیاری در ۳ هزار تار از اراضی پایاب سد شهید قنبری ماکو خبرداد. ایران ترکیه عصر امروز نشست مشترک ایران و ترکیه با حضور سرکنسول جمهوری ترکیه در ایران در منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از ماکو، محمد به بولوت امروز با همراهی وابسته بازرگانی سرکنسولگری ترکیه در ایران از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو بازدید کرد. بولوت از فرودگاه در دست احداث منطقه آزاد ماکو، نیروگاه و کارخانه فروآلیاژ ماکو که هر دو با مشارکت سرمایه گذاران خارجی در دست احداث است بازدید کرد. امروز سرکنسول جمهوری ترکیه در ایران و هیئت همراه از شهرک صنعتی ماکو، پایانه صادراتی 12 تاری سازمان منطقه آزاد ماکو ،گمرک بازرگان نیز بازدید کرد. بولوت امروز با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو دیدار کرده و شامگاه امروز نیز نشست مشترک دو جانبه ایران و ترکیه در ماکو برگزار می شود. مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ماکو بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال است. .. جان زمان این پیامو بخون دختری در خوزستانم شبی خواب حضرت زینب را دیدم در گلوم آب ریخت و شفا پیدا .ازم خواست اینو به 7نفر بگم.این پیام دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد،به دست دیگری افتاد عملی نکرد پسرشو از دست داد.1نفر عمل کرد 20 میلیون بدست آورد.اگه به زینب اعتقادی داری به 7نفر بفرست،اگه تا 7 روز معجزه نشد به این خط تماس . کمیته امداد مدیر کمیته امداد ماکو خبر داد بهره مندی ۳۰ هزار نیازمند از خدمات کمیته امداد ماکو خبرگزاری تسنیم: مدیر کمیته امداد (ره) ماکو گفت: ۳۰ هزار و ۹۴۲ نفر از افراد نیازمند این شهرستان تحت پوشش خدمات کمیته امداد حضرت قرار گرفتند. اصغر محسن وند در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با تشریح عملکرد 3 ماهه کمیته امداد (ره) ماکو اظهار کرد: این اداره هزار و 931 خانوار را که در مجموع 30 هزار و 942 نفر جمعیت را شامل می شود تحت پوشش برنامه های حمایتی و خدماتی خود قرار داده است. وی گفت: پرداخت مستمری به مددجویان،کمکهای موردی به نیازمندان، اکرام ایتام، اهداء ج ه نوعروسان، وامهای خودکفایی و کارگشایی، طرح زکات و جمع آوری صدقات را از جمله برنامه های مورد اجرا 3 ماه نخست 93 بود. محسن وند تعداد وام های کارگشایی را 15 مورد، وام خودکفایی امداد 4 مورد، فعالیت های عمرانی 2 مورد و ج ه نوعروسان را 9 مورد ذکر کرد. رئیس کمیته امداد (ره) ماکو گفت: تعداد حامیان ایتام در ماکو 470 نفر و تعداد ایتام تحت پوشش این اداره 277 نفر است. وی مبلغ ج ه نو عروسان را 180 میلیون ریال و طرح زکات را 383 میلیون و 150 هزار ریال و جمع آوری صدقات را طی دوره 3 ماهه 556 میلیون ریال اعلام کرد. مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی منطقه آزاد تجاری ماکو برگزار می شود. مقاله زمین ساخت منطقه خوی و ماکو اینجا
مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت : از ابتدای اجرای طرح تنظیم بازار تاکنون بیش از 110 تن میوه توسط مراکز عرضه توزیع شده است. آماده سازی فضای داخلی حرم حضرت زینب(س) به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ازبرنامه ریزی برای آسف ۹۰ کیلومتر از راه های فرعی و اصلی شهرستان ماکو و چالدران خبر داد. جشن قصه گویی در کانون ماکو برگزار شد . nlw9z j6zg5 به گزارش کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان روز یکشنبه 2 آبان ماه 95 جشن قصه گویی با حضور 70 نفر از دانش آموزان مدارس آذربایجان ، مهر ماکو ، و جمعی از معلمان مدارس ، مربیان مهد کودک ، کتابدار و مادر بزرگ ها برگزار شد . در این جشن ابتدا حسنبیگلو مسول مرکز ماکو ضمن عرض خیر مقدم ، سخنانی در خصوص هدف این جشنواره و قصه و قصه گویی بیان نمود و سپس مربیان کانون ، مربیان کتابخانه عمومی و ولیعصر ، مربی مهد کودک ، دانش آموز دبیرستان نیک ش و دو نفر مادر بزگ قصه گفتند . در پایان مسئول کانون با اهدای لوح حضور از قصه گویان تقدیر نمود . فعالیت قصه گویی از جمله فعالیتهای مورد علاقه اجرایی توسط مربیان کانون ماکو می باشد . مهر نوشت: فرماندار ماکو از زخمی شدن ۴ نفر از نیروهای مرزبانی و کارشناسان سازمان آب در اثر تیراندازی در منطقه بورالان خبر داد.