دختری از جنس مهتاب

به نقل از خبرگزاریها در مورد دختری از جنس مهتاب : در اینجا گزارشی از پرداخت وجوه جمع آوری شده برای درمان مهتاب که در همین راه هزینه و به پدر او تحویل داده شد، جهت استحضار خیرین و مخاطبان آمده است. رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: مجتمع مهتاب دریزد دچارحریق شد. مهتاب کرامتی بر این باور است که مقوله اکران در ایران بسیار بی رحم است و گاهی ها… رکنا: مهتاب کرامتی: ««من از ۱۵سالگی مشغول به کار شدم و کارهای متنوعی انجام دادم. نخستین بار مراقب کنکور شدم و از آنجایی که قد بلندی داشتم، ی متوجه سن کم من نشد.» می خوام یه قصه بگم از آسمون از خورشید از ماهی که چه زیبا اون بالا می درخشید یک شبی مهتاب خانم رفت دیدن ستاره تو راه که ابرا رو دید می گفت چه کیفی داره ستاره در رو وا کرد مهتاب خانم نیگا کرد ماه به ستاره هدیه داد ستاره اون رو واکرد ستاره خانم به مهتاب گفت تو چه مهربونی سفید و خوشگل و ناز وای چه شیرین زبونی راستی چرا خورشید خانم نمیاد تو . ب موقع خواب در خیالم یک مرد بود.یک مرد با سیبیل های قدیمی.قد بلند که یک پارچه هم گذاشته بود روی شانه اش.دمپائی پایش بود و تی مشکی تنش.سوار یک پیکان سفید رنگ بود در ظهر.موهایش هم چرب بود.در عقب نشسته بود در ماشین هم باز بود در سایه.هی توی سرم داد میزد+مهتاب....+مهتـــــــاب....+مهتاب مهتاب کرامتی: حسن جوهرچی انگیزه خیلی ها برای عاشق شدن به سینما بود همشهری آنلاین: مهتاب moonlight با واکنش خیره کننده منتقدان همراه بود و در هشت رشته از جمله بهترین نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد» ضمن اشاره به جزئیات جلسه دیدار با معظم انقلاب این دیدار را مایه آرامش دردهایش خواند. مهتاب مهتاب وسوسه های تاریکی شب را از بین میبرد ای بهترینم مهتاب دل من شو وسوسه های تاریک دلم را بکش و روشنی بخش دلم شو .... انگاه به دور از هر وسوسه ای خواهم گفت دوستت دارم ... و تو باور خواهی کرد.... ای بهترینم مهتاب دل من شو *********** مهتاب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تیم بسکتبال مهتاب قم درمسابقات بسکتبال قهرمانی کشور در خانه برابر مهمان خود تن به ش ت داد. مهتاب کرامتی تصویری از خودش کنار گری لوییس سازمان ملل در ایران منتشر کرد. مهتاب کرامتی گفت: هرچه چهره ساده تر ولی کاریزماتیک تر باشد بهتر است و مسیر ورود به سینما را برای… شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.
مهتاب کرامتی نخستین بار مراقب کنکور شد و از آنجایی که قد بلندی داشت، ی متوجه سن کم وی نشد و به… مهتاب را گفتند: خدای را می شناسی؟ گفت: آنقدر که انکارش نتوانم کرد و بدو کافر نتوانم بود. گفتند: چگونه برای او که چندان نمی شناسی، می گزاری و روزه می گیری و زکات می دهی؟ گفت: این سخن با آنان بگویید که برای این ناشناخته، گردن می زنند و خون می ریزند و روزگار را بر خلایق سیاه می کنند. در عبادت ما اگر سود یا معنایی نیست، زیانی هم نیست.

.
مهتاب کرامتی نیز در نشست خبری جاده قدیم حضور داشت و به سوالات منصور ضابطیان در توضیح نقشش پاسخ داد. منیژه حکمت، مهتاب کرامتى و گروه سینمایى جاده قدیم در حوزه انتخابات خیابان ت حاضر شدند تا آرای خود را به صندوق بیندازند.
مهتاب کرامتی با انتشار ع ی از الهه منصوریان در اینستاگرام به او تبریک گفت. مهتاب کرامتی که یکی از داوران جشنواره داکا در بنگلادش است، با انتشار ع ی، این حضور را تجربه ای تازه در کارنامه هنری اش خواند. تیم بسکتبال مهتاب قم در در مسابقات بسکتبال قهرمانی دسته دوم کشور در خانه برابر میهمان خود پیروز شد. «وقتی مهتاب گم شد»؛ واقعیتی شبیه اساطیر
در مراسم ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت که صبح امروز (چهارشنبه) در حسینیه ی (رحمه الله) شهر همدان برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت الله بر کتاب «وقتی مهتاب گم شد» رونمایی شد.
به همین مناسبت پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir نماهنگ مستند «وقتی مهتاب گم شد؛ واقعیتی شبیه اساطیر» را درباره ی کتاب «.
مهتاب کرامتی ستاره سینمای ایران در آینده ای نزدیک همکاری هایی را با علی کریمی آغاز خواهد کرد. لا به لای این خاطرات ... هم گریه ... هم خندیدم ... هم عاشق شدم
عاشق دو تا علی
علی محمدی و علی چیت ساز
وقتی خاطرات ی رو بخونی و عاشق شخصیت های فرعی داستان بشی
فقط یک چیز ب ذهنم می رسه
راوی ... یکی از بنده های مخلص خداست ... یک انسان خوش معنا

کتاب« وقتی مهتاب گم شد » خاطرات علی خوش لفظ رو در دوران جنگ روایت میکنه که آقا حم. سینمایی «مهتاب» که در ۸ رشته نامزد دریافت جایزه از هشتاد و نهمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار شده، جایزه ۱۰ هزار دلاری برگزیده تماشاگران را از چهل و ششمین دوره جشنواره روتردام از آن خود کرد. رضا یزدانی ع ی از خودش کنار مهتاب کرامتی و مصطفی زمانی را در اینستاگرام منتشر کرد. به دنبال حادثه تلخ روز گذشته در کابل مهتاب کرامتی به این اتفاق واکنش نشان داد. می تراود مهتاب
می درخشد شبتاب
نیست یک دم شکندخواب به چشم ولیک
غم این ه چند
خواب در چشم ترم می شکند
نگران با من ایستاده سحر
صبح می خواهد از من
کز مبارک دم او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر
در جگر لیکن خاری
از ره این سفرم می شکند
نازک آرای تن ساق گلی
که به جانش کشتم
و به جان دادمش آب
. تیم بسکتبال مهتاب قم در تلاش برای ب نخستین پیروزی خود در فصل جدید رقابت های لیگ بسکتبال مردان باشگاه های کشور این هفته از هیأت همدان پذیرایی می کند. مسافر خونه؟ آره عصری به آقای اقبال هم گفتم اینجوری راحت تریم. قرار نبود که خونه مردم بمونیم. امروزم بخاطر تعارفشون رفتیم. مهتاب بی حوصله بلند شد و باشه ای زیر لب گفت. من می رم از مامانت خداحافظی کنم و رفت و مهتاب را همانجا تنها گذاشت. چه جوری می ره ترمینال حالا؟ خدایا این سهیل یعنی اینقدر بی شعوره؟ دستش را به پیشانی اش زد و با بی حالی ف. بری جنکینز به غیر از «مهتاب» در کارنامه اش تنها یک بلند سینمایی دیگر دارد، اثری با نام «دارویی برای مالیخولیا» محصول سال ۲۰۰۸. اثری متوسط که حتی برای سال ها جنکینز را از جریان سینمای اصلی دور کرد. مهتاب نصی ور به عنوان اولین بازیگر «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی به این پروژه پیوست. مسابقه کتابخوانی آب و مهتاب به همت معاونت فرهنگی انصارالحسین(ع) استان در همدان برگزار می شود. انقلاب در دیدار با شاعران مذهبی فرمودند: برادرانی که اهل شعر و ذوق و هنر هستید کتاب وقتی مهتاب گم شد را بخوانید. این هنر بزرگ مجاهدت فی سبیل الله و عشق به شهادت را در این کتاب ها مزمزه کنید. ارام باش ای دختر مهتاب ! ارام باش ! انها لیاقت ماه را ندارند ! انها لیاقت چهره ی زیبا را ندارند ! انها خودشان چهره ی الوده می خواهند ! چهره ای الوده به ارایش می خواهند ! انها خودشان می خواهند که لباس های رنگ و وارنگ ببینند ! انها خودشان می خواهند مردم چند رنگ ببینند ! انها لیاقت سفیدی بی الایش تو را ندارند ! انها خودشان می خواهند هر دختری که می بینند خود را زیر هزار جور ارایش پنهان کند ! انها لیاقت زیور چشمان تو را ندارند ! چرا فکر می کنی عقب افتاده ای ؟! اری تو عقب افتاده ای ! ولی نه از خوبی ها ! تو از زشت شدن عقب افتاده ای ! وروزی می رسد که می فهمی انهایی که در دستان هزار مرد سر می خورند هیچ گاه همسری نخواهند داشت ! اری دختر مهتاب ! پسر هایی که با هزاران دختررنگی می گردنند خود دنبال سادگی اند ! اری دختر مهتاب ! تو صبر کن تا ببینی که بهترین خواهی بود ! تا ببینی که همه دنبال مروارید پنهانند ! نه سنگ بی ارزش رنگی ! اری دختر مهتاب ! ادعای رو مه اصولگرای «جوان» در تخصیص ۴۰۰ میلیون به خانم بازیگری که مشاور هنری دبیر جشنواره فجر بوده بیش از هر چیز ذهن را به سمت مهتاب کرامتی مشاور دبیر جشنواره برد. ع های بازیگران ایرانی : ع های جدید ایستاگرام مهتاب کرامتی ع های جدید ایستاگرام مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی : پروژه ک ن امید سامسونگ، افتتاح کتابخانه گویا براى ک ن ن نا در کرمانشاه برای دیدن بیوگرافی مهتاب کرامتی کلیک کیند ع های جدید ایستاگرام مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی امیدوارم دلتون همیشه گرم باشه از سرى ع هاى علیرضا لاجورد عزیز ع های مهتاب کرامتی بازیگر مشهور کشورمون, ع بازیگران زن ع های جدید ایستاگرام مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی با انتشار ع بالا نوشت : جشنواره سى و پنجم فجر،اکران ماجان … ع از دوست هنرمندم یوسف عبدالرضایى ع های ایستاگرام مهتاب کرامتی + بیوگرافی مهتاب کرامتی ع های جدید ایستاگرام مهتاب کرامتی ع های ایستاگرام مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی : اولین روز ،گرجستان جشنواره باتومى http://parlin.ir/new-p os-instagram-keramati
رضا یزدانی ع ی از خودش کنار مهتاب کرامتی و مصطفی زمانی را در اینستاگرام منتشر کرد. در آئین تجلیل از نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فجر، مهتاب کرامتی در بخش بهترین مستند مورد تقدیر قرار گرفت. روز هشتم اردیبهشت سینمایی «تیک آف» با حضور مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، رضا یزدانی، سوگل قلاتیان، محسن شریفیان (س رست گروه موسیقی لیان) و مهتاب کرامتی در سینما ماندانا اکران می شود.
مهتاب کرامتی بازیگر 46 ساله کشورمان ع جدیدی از خودش در کنار مدیر برنامه هایش را منتشر کرد. یکی را دوست می دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند نگاهش میکنم شاید بخواند از نگاه من که او را دوست می دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند به برگ گل نوشتم من که او را دوست می دارم ولی افسوس او گل را به زلف کودکی آویخت تا او را بخنداند به مهتاب گفتم ای مهتاب سر راهت به کوی او سلام من رسان و گو تو را من دوست می دارم ولی افسوس چون مهتاب به روی بسترش ل. یکی را دوست می دارمولی افسوس او هرگز نمی داندنگاهش میکنم شایدبخواند از نگاه منکه او را دوست می دارمولی افسوس او هرگزنگاهم را نمی خواندبه برگ گل نوشتم من که او را دوست می دارم ولی افسوس او گل رابه زلف کودکی اویخت تا اورا بخنداندبه مهتاب گفتم ای مهتابسر راهت به کوی او سلام من برسان و گوتو را من دوس دارمولی افسوس چون مهتاب به روی بسترش .
مهتاب آسمونم چرا انقد بیت توم مثل من شبا انگاری نمیخو توم دلت واسه ای خورشید انگار تنگ شده میگم چرا این شبا انقده بیرنگ شده ببین آسمون امشب بدجوری عذاداره ستاره ها که دارن چشم هاشون خون میباره شب از مهتاب سر میره... تمام ماه تو ابه شبیه ع یک رویاست تو خو دی...جهان خوابه... . . . تو اما بیداری... انگار درد دل های من با مهتاب خواب را از دیدگانت ربوده... من... لا به لای حجم مخفی واژه هایی که م ن معصومیت نگاه تو و شعرهای من جاری اند,,, طالعم را با تو در قاب سپیدها و نثرها و مثنوی ها می سرایم و به دیوار لحظه هایم با خی سنجاق میکنم... تو از دل هم. ماهرشالا علی بازیگر 42 ساله امریکایی که به تازگی جایزه انجمن بازیگران سینمای امریکا را برای اجرای تحسین برانگیزش در درام مستقل «مهتاب» از آن خود کرد، این روزها مشغول مذاکره با استودیوی «پارامونت» است تا در صورت دستی به توافق نهایی در پروژه سینمایی «مرز سه گانه» (triple frontier) مقابل دوربین برود. هتل آپارتمان مهتاب مشهد واقع در خیابان رضا 5 کوچه چهنو 3 با فاصله 7 دقیقه تا حرم مطهر رضا (ع) یکی از هتل آپارتمان های ارزان قیمت و نزدیک به حرم در مشهد می باشد.

هتل آپارتمان مهتاب مشهد دارای 18 واحد در 4 طبقه و در مجموع با ظرفیت 72 نفر می باشد.  تمامی واحد های هتل به صورت آپارتمان یکخوابه با ظرفیت های 3 الی 5 نفر و با امکانات کامل می باشند.

همه واحد های هتل مهتاب دارای اجاق گاز، یخچال، ظرفشویی، تلویزیون lcd ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی،‌ سیستم سرمایش کولر گازی و گرمایش پکیج و کفپوش سرامیک می باشند.

قانون دسال : هزینه اقامت برای ک ن زیر 3 سال رایگان و 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای 6 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

فاصله تا حرم: 7 دقیقه پیاده

آدرس: مشهد - خیابان رضا 5 - کوچه چهنو 3
----------------------------------------------------------------
تلفن رزرواسیون: 33660642-051

وب سایت: www.biasafar.ir

هم اکنون رزرو کنید: رزرو هتل آپارتمان مهتاب مشهد   هتل آپارتمان مهتاب مشهد هتل آپارتمان مهتاب مشهد هتل آپارتمان مهتاب مشهد   مهتاب کرامتی، مرضیه محبوب، پوران درخشنده، کیومرث پوراحمد، رضا فیاضی، همایون اسعدیان و ... از جمله هنرمندانی هستند که در مراسم اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در اصفهان حضور پیدا د. می تراود مهتاب
می درخشد شب تاب
نیست یکدم شکند خواب به چشم ولیک
غم این ه چند
خواب در چشم ترم می شکند.

نگران با من ه سحر.
صبح میخواهد از من
کز مبارک دم او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر.
در جگر لیکن خاری
از ره این سفرم می شکند.

نازک آرای تن ساق گلی
که به جان اش کشتم
و به جان دادم اش آب.
ای دریغ.
نو عروس شب مهتاب تو باشم چه شود
ماه من باشى و مرداب تو باشم چه شود

اى که شاعر شوى و شهد بریزد ز لبت
مطلع هر غزل ناب تو باشم چه شود

تو همه صبر و قرار دل آشفته ى من
من قرار دل بى تاب تو باشم چه شود

دائم الخمرترین مرد جهانم بشوى
و من آن باده ى سرداب تو باشم چه شود

همه شب تا به سحر مست هم آغوشى تو
یا که .