دختری خسته

به نقل از خبرگزاریها در مورد دختری خسته : از زندگی از این همه تکرار خسته ام
از های و هوی کوچه و بازار خسته ام دلگیرم از ستاره و آزرده ام ز ماه
امشب دگر ز هر که و هر کار خسته ام
دل خسته سوی خانه تن خسته می کشم آوخ ... کزین حصار دل آزار خسته ام
بیزارم از خموشی تقویم روی میز
وز دنگ دنگ ساعت دیوار خسته ام
از او که گفت یار تو هستم ولی نبود از خود که بی شکیبم و بی یار خس. خسته ام; از آدم های اطرافم آن هایی که خودشان را دلسوز آدم نشان می دهند ولی درکش نمی کنند آن هایی که برای دیگران تصمیم می گیرند خسته ام از آن هایی که ادعای دوستی می کنند ولی از هزار دشمن بدترند خسته ام از آدم های خبرچین و دروغگو آن هایی که پشت سر آدم هزار جور حرف می زنند خسته ام از روز ها و آدم های تکراری خسته ام از یکنواختی زندگی خسته ام...از خودم:) به حق این عزیز بیاین دعا کنیم همه مریض ها شفا پیدا کنن آمیـــــــــــــــــن
گاهی خسته می شود ...
خسته از سرنگ های بی رحم همیشگی
خسته از انتظار بر روی تخت
خسته از تهوع های بی وقت
خسته از نگاه دیگران
خسته از جمله تکراری "خدا شفا بده
خسته از اینکه صدای بازی بچه ها همیشه آنسوی پنجره است
گاهی با خود می گوید : کِی تمام می شود
بدون آنکه معنیِ "تمام" برایش معلوم باشد هم جان و هم گلوله به شر خسته می شوند در جنگ ساقه ها و تبر خسته می شوند چون عشق هی مناظره با عقل می کند گاهی در این میان دل و سر خسته می شوند تصویر گم نمی شود و سنگ و آینه تنها در این مصاف خطر خسته می شوند سربازها از آن همه تیری که خورده اند اقلیم ها از این همه شر خسته می شوند *** چون ماه سهم روشنی این حوالی است تنها پلنگهای بپر خسته می شوند . خسته ام مثل جوانی که پس از سربازی بشنود یک نفر از نامزدش دل برده مثل یک افسر تحقیق شرافتمندی که به پرونده ی جرم پسرش برخورده خسته ام مثل پسر بچه که درجای شلوغ بین دعوای پدر مادر خود گم شده است خسته مثل زن راضی شده به مهر طلاق که پس از بخت بدش سوژه ی مردم شده است خسته مثل پدری که پسر معتادش غرق در درد خماری شده فریاد زده مثل یک پیرزنی که. خسته امخسته از آدم ها ،از مرگ آرزو ها، آرزو هایی که بدست آدم ها به قتل می رسندخسته از دل ش ته ای که در سوگواری آرزو هامیزبان است...از اشک هایی که در هر مراسم سوگواری برای تسکین دل ش ته حضور پیدا می کنندخسته ام،خسته ی خسته...(ستاره) خسته ام مثل جوانی که پس از سربازی / بشنود یک نفر از نامزدش دل برده/ مثل یک افسر تحقیق شرافتمندی/ که به پرونده ی جرم دخترش برخورده / خسته ام مثل پسر بچه که درجای شلوغ / بین دعوای پدر مادر خود گم شده است / خسته مثل زن راضی شده به مهر طلاق / که پس از بخت بدش سوژه ی مردم شده است/ خسته مثل پدری که پسر معتادش/ غرق در درد خماری شده فریاد زده/ مثل یک . از زندگی از این همه تکرار خسته ام
از های و هوی کوچه و بازار خسته ام

دلگیرم از ستاره و آزرده ام ز ماه
امشب دگر ز هر که و هر کار خسته ام
دل خسته سوی خانه تن خسته می کشم

کزین حصار دل آزار خسته ام
بیزارم از خموشی تقویم روی میز
وز دنگ دنگ ساعت دیوار خسته ام
از او که گفت یار تو هستم ولی نبود

از خود که بی شکیبم . سرکلاس نشسته بودیم: یکی از بچه ها گفت :خسته نباشید آقا دبیر : خسته نیستم عزیزم (همراه با نیشخند)

5 دقیقه بعد یکی دیگه از بچه ها : اقا خسته نباشید !!

معلم :گفتم که عزیزم ... خسته نیستم ....

5 دقیقه بعد یکی دیگه از بچه ها :

آقــــــــــا خســـــــــــــته نبـــــــــــاشید دیگه !

معلم : چه خبرتونه تنبلا !

اصل. من دلم می‌خواست آنجا، روی چمنها بخوابم و خو دم. دلم می‌خواست همانجا یا بمیرم، که نمردم و یا نوری، آرامشی، اطمینانی به قلبم بتابد که نت د. خسته رفتم، خسته خو دم، خسته بلند شدم، خسته و شرمنده برگشتم. *فریدون مشیری من یه روزی دختری بودم که از ته دل میخندیدم من یه روز آروم ترین اعصاب دنیا رو داشتم اکنون بی آنکه شاد باشم نفس میکشم بی آن که شاد باشم زیر بارون قدم میزنم بی آنکه شاد باشم زندگی میکنم دیگران از کنارم عبور میکنند،سرد و سنگین. بی آنکه نامم را به یاد بیاورند جوری عبور میکنن که انگار نیستم حرفی نیست فقط خسته ام... من دختری هستم که با تمام توان با سرنوشت میجنگد... وچه جنگ نابرابری!!!! من خسته ام... خسته از روزهای تکراری و سخت خسته از دی و بی برگی درخت خسته از آنان که هستند پول پرست خسته از حرص و طمع ِهرچه پست خسته از بی خانمان ِ مغمـــــــوم شده خسته از داغ ِ جوان ِ(نان آور ) مرحوم شده خسته از ترس ، بغض و بی ی خسته از نا امنی ، اعتیاد و دلواپسی خسته از ناله ی یتیم بر کوی و بام خسته از روزگار نامراد و بی مرام خسته از فقر و خسته از منت . جان کافی : من خسته ام رییس! خسته از این راه! مثل یه پرستویی که توی بارون باشه! خسته از نداشتن رفیق، خسته از این که نمی فهمم از کجا اومدم و قراره کجا برم! و از همه بیشتر از زشتی هایی که این مردم با هم انجام میدن خسته ام رییس! از این همه درد و رنجی که توی این دنیاست خسته ام! انگار توی مغزم شیشه خورده ریخته باشن! می فهمی؟!!
دیالوگ جان کافی (مایکل کلارک دانکن) در مسیر سبز http://static.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-14-04-26/13/2402d79575a85ea8d626cd674149f798-425 «من اصلا خسته نیستم» از زبان ی پیامی روشن برای مدیران، ده مدیران و همه دلبستگان انقلاب ی و ایران دارد، خسته نباشیم و خسته نشویم از کار و صلاح و اصلاح امور. خدایا کمکش کن...... گاهی خسته می شود .. خسته از سرنگ های بی رحم همیشگی .. خسته از انتظار بر روی تخت .. خسته از تهوع های بی وقت .. خسته از نگاه دیگران .. خسته از جمله تکراری "خدا شفا بده " .. خسته از اینکه صدای بازی بچه ها همیشه آنسوی پنجره است .. ... گاهی با خود می گوید : کِی تمام می شود .. بدون آنکه معنیِ "تمام" برایش معلوم باشد .. ... خدایا .. هنوز به تو امیدوار است .. و هنوز از این امید خسته نشده .. به فکرش باش .. بی گناه ترین است ... خدا در این ماه عزیز شفا بدهد این طفل معصوم عزیز را...امین یا زمان تو همین ماهه عزیز از خدا بخواه که شفاش بده ...چرا که تو پیشش عزیز تری... اگر روزی قرار است بیاید که تمام ِ خستگی هایت را به آغوش ِ من بریزی ، پس همه ی این روزهای بی رحم را خسته شو ! تا می توانی خسته شو ..
دوباره سیب بچین حوا

من خسته ام . . .

بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند . . .

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
دلم کمی هوا می خواهد …

اما در سرنگ!

از زندگی خســته ام....

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
این شب ها

چشم های من خسته است

گاهی اشک

گاهی انتظار

این سهم چشم های من است

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
خسته که می شوم سرم را میان دستهایم می گیرم

آنقدرتکرارت می کنم که بالا بیــاورم

من انتقام زجــر ِتمام لحظه های بی تو بودن را

بالا ه از خود خواهم گرفت . . .

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
به چشمان خسته ام بنگر

نگاهم را ببین

بر آن خواهی یافت که بر من چه گذشت.

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
این بـــــار

فقـط می گــویم:

ببیـن!

من خستــه ام.....

کمی آراممـکــــن...

همـیـن....

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
یه روز سرد!

سرمایی که سوز نداشت

یه جسم خسته!

خستگی ای که درمان نداشت

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
دلم خسته شده

میخواهد برود!

اما ...

راه را گم کرده

جاده چند راه است و بی انتها ...!

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
از زنـــدگی خسته ام

از نبــودن و از بودن خسته ام

از دردها و شادی بی سود خسته ام

از این هوای ابــری پـر دود خسته ام

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
خدایا برای خاموشیه شبهای انتظارم

فقط یک فوت کافیست!

خاموشم کن ....خسته ام
-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
خسته ام

خسته تر از آنی که خیانت کنم

تنهایم

تنها تر از آنی که عاشق شوم

-♥
--♥
---♥
-----♥
-------♥
--------♥
---------♥
-----------♥
خدایا گله نمیکنم

ولی...

کمی آرامتر امتحانم کن

به خودت قسم خسته ام ادم با جمله ی "خسته شدم" میتواند ادعای بزرگی کند؟ مگر خسته شدن رنج سنی دارد؟ من نمیتوانم خسته باشم از خودم؟ از علاقه ام به رنگ مشکی؟ از وابسته شدنم به شخصیت کتابها؟ از لحن تندم؟ از زود ناراحت شدن هایم؟
من نمیتوانم از اینکه بعضی وقتها نمیتوانند تحملم کنند، خسته شوم؟ من نمیتوانم از گریه م خسته شوم؟ من حتی اگر از زرشک پلو با مرغ خسته ش. حالم داره از این رابطه به هم میخوره ولی هنوز دیوونه شم ...دلم نمیخواد باهاش بمونم ولی بدون اون میمیرم ...خسته نشدم ...میدونم که خسته نشدم ...خسته شدم ...ولی نه از ...از اینکه وقت نداره ...جواب نمیده ...سراغمو نمیگیره ...خسته م ...از زندگی ...از خودم ...از این رابطه ...ولی دوسش دارم ...بیشتر از هرچیزی که فکرشو کنی عاشقشم ...اه ...نمیدونم چمه !+ پارسال همچ. خسته ام دلم گرفتهاز این بی عد ی ها.از خستگی های پایا ن ناپذیر.از ندانم کاری ها.از اینکه چرا فراموش کرده ایم و فراموش شدیم.خسته ام از بعضی دیر شدن ها .از تمام دل رنجوری ها.از سنگ دلی ها.خسته ام از ناباوری ها و نابرابری ها.خسته ام از صبر و تحمل از درخواست های نابجااﺯ ﻋﺸﻖ ﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻏﻴﻦ.اﺯ ﺩﻟﻮاﺑﺴﺘﮕﻲ ﻫﺎﻱ ﺑﻲ ﺟﺎ.ﺧﺴﺘﻪ اﻡ اﺯ ﻧﺎ. یکی از بچه ها سر کلاس (زنگ آ ) : آقاخسته نباشید ! دبیر : خسته نیستم عزیزم (همراه با نیشخند) 5 دقیقه بعد یکی دیگه از بچه ها : اقا خسته نباشید !! معلم :گفتم که عزیزم ... خسته نیستم .... 5 دقیقه بعد یکی دیگه از بچه ها : آقــــــــــا خســـــــــــــته نبـــــــــــاشید دیگه ! معلم : چه خبرتونه تنبلا ! اصلا اینایی که خسته هستن دستاشون بالا ببینم ! فقط 5 نفر دستشون رفت بالا ! معلم هم گفت بیا از کلاس 23 نفری فقط 5 نفر خسته شده ! یکی از بچه ها از ته کلاس : آقـــا ما اینقد خسته ایم حسش نیست دستمونو بالا ببریم http://asheganeh.ir/ خسته از لحظات باقی مونده… خسته از خاطرات جا مونده… خسته از ضربان این قلب خسته… خسته از بیقراری های این دل ش ته… خسته ازتکرار این بغض شبونه… خسته ازاین زمین و زمان… خسته ام از این تن و جان… خسته از یک عمر یکرنگی… خسته از تکرار دلتنگی… خسته از اینجا و هرجا… خسته از بودن بیجا… خسته از این زندگی… خسته از این همه بازندگی… خسته از افسردگی… خسته ام از این همه دل خستگی… خسته ام مثل جوانی که پس از سربازی / بشنود یک نفر از نامزدش دل برده مثل یک افسر تحقیق شرافتمندی/ که به پرونده ی جرم دخترش برخورده خسته ام مثل پسر بچه که درجای شلوغ / بین دعوای پدر مادر خود گم شده است خسته مثل زن راضی شده به مهر طلاق / که پس از بخت بدش سوژه ی مردم شده است خسته مثل پدری که پسر معتادش/ غرق در درد خماری شده فریاد زده مثل یک پیرز.   جان کافی :خیلی خسته ام رییس، خسته از تنها سفر ، تنها مثل یه چلچله زیر بارون خسته از اینکه هیچ وقت رفیقی نداشتم پهلوم باشه و ازم بپرسه از کجا اومدم، به کجا میرم یا چرا ! انقدر خسته ام از اینکه آدما همدیگه رو اذیت میکنن، خسته از تمام درد هایی که تو دنیا حس میکنم و می شنوم، هر روز دردهام بیشتر میشه درد تو سرم مثل ده های شیشه ست، تمام مد. خسته از سرنگ های بی رحم همیشگی ..
خسته از انتظار بر روی تخت ..
خسته از تهوع های بی وقت ..
خسته از نگاه دیگران .....
خسته از جمله تکراری "خدا شفا بده " ..
خسته از اینکه صدای بازی بچه ها همیشه آنسوی پنجره است ..
...
گاهی با خود می گوید : کِی تمام می شود ..
بدون آنکه معنیِ "تمام" برایش معلوم باشد ..
...
خدایا ..
هنوز به تو امیدوار است ..
و هنوز از این امید خسته نشده ..
به فکرش باش ..
بی گناه ترین است ...به یاد علی کوچولوی افسر قصه ماخدایش بیامرزد... d2sckexyl8gmyd1vgil.png در سوک و سنگ قبر عزیزان: چندی است آسمان دلم وا نمی شود
یک غم نشسته روی دلم پا نمی شود احساس می کنم که دگر خاطرات تو
کنج خیال خسته ی من جا نمی شود روزی درست مثل همین روزهای غم
گفتی بیا که دست های تو تنها نمی شود حالا بیا و ببین که چه تنها و خسته ام
بعد از تو هیچ وقت دلم وا نمی شود نقل از: راجعون rajeoon.com این روزا هر چی فکر میکنم نمیدونم مریممو چطور دعا کنم شرایط سختی داره عشقم کلافست ازم خسته شده بریده از منی که نتونستم اونی باشم که باید میبودم فقط میگمم مریمم خسته نشو ، خدامون هست و با ما خواهد بود تا لحظه شیرین ماه عسل چه باید بگویم؟چه باید بنویسم؟ ی هست؟خستگی هایم را میبینی؟ اشک های روانم را میبینی؟ ش ته شذنم؟نابود شدنم؟صدای فریادم را میشنوی؟ خسته ام....خسته.... فریاد هایم کم کم در گلویم خاموش میشوند...چشمانم در آرزوی دیدار تو کم کم شعله هایشان رو به تیرگی میروند.... خسته ام از این همه دل تنگی...خسته ام از این همه تنهایی...خسته ام از این همه بی رحمی.... خ. من چیزیم نیست
من چیزیم نیست
زهرا بشین درستو بخون
دلم میخواد بخوابم و دیگه از خواب پا نشم
دختری که اگر نوزده میشد ناراحت می شد کجاست
دختری که طول ترم درس میخوندم کجاست
اون دختر خسته است
اون دختر با چشم گریان دلش میخواد با تموم وجود گریه کنه و داد بزنه
بگه خستم
ولی نمیتونه بگه
فقط آدمارو نگاه میکنه
اون دختر دلش میخوا. این روز ها روز های بودن است

این روزها روزهای خواستن بودن است

خواستن بودن تو

بودن و دیدنت

بودن و حرف هایت

بودن و دلگرمی هایت

این روزها قاب ع ت کارم را راه نمی اندازد

چشمانت از پلک نزدن خسته نشد؟

تو اگر خسته نیستی

من دیگر خسته ام

خسته ام از نبودن و ندیدنت

خسته ام از نشنیدن صدایت

خسته ام از حرف زدن با ع ی که جوابم را نمیدهد

خسته ام

به اندازه تمام لحظه های نبودنت

این روزها دستانم دستانت را میخواهد

و دلم حضورت را

این روزها چشمانم به دنبال بودنت میگردد

اما نیستی

نیستی تا مرهمی بر بی قراری هایم شوی

نیستی تا دل خوش شوم از داشتن بابا

این روزها.................................. خسته ام... از صبوری خسته ام... از فریادهایی که در گلویم خفه ماند... از اشک هایی که قاه قاه خنده شد... و از حرف هایی که زنده به گور گشت در گورستان دلم آسان نیست در پس خنده های گریه های دلت را ، در بی پناهیت در پشت هزاران دروغ پنهان کنی . . . این روزها معنی را از زندگی حذف کرده ام ... #شعر #جدید #مسبب #بهنام #ترانه
#عطش دارم از تپشه، آتشه قلبه پر #تپشتشنه شدم #تشنه ی عشق، تشنه ی عشقه بی تنشاما #امان ازین عطش،ازین تپش، یا حرفای پر از تنشکه آ ش، ته تهش، دور میکنه ما رو ز #عشق
هراس دارم، #هراس و #ترس که باز بشم من سرزنشسراسیمه با تصمیمم، سبب بشم مسببه ش ت، تو عشقبشی تو هم مث ی سنگ، ساده و سخت و سرد و یخپر از سراب و سردی . دیگر خسته شدم از این تزهای روشنفکری. که مثلا اهل کتابم، اهل وبلاگ نویسیم، اهل ادبیاتم، اهل موسیقیم، اهل و نقدم. که می دانم فلان فیلسوف چه گفته یا فلانی چه نگفته. از این همه خودم نبودن ها خسته شده ام. از این همه جوگیری ها. از اینکه هر بار وبلاگم را حذف ، مدت زیادی نگذشته برگشتم، و دوباره همان آش و همان کاسه. از اینکه هربار به چیزی بند و ب. توی بارون خیس خیسم چترم و طوفان ش ته دلم از خودم گرفته خسته ام خسته ی خسته چرا آفتاب قهر کرده با من خسته و ماندهخوردم به کوچه بن بست رانده ام از همه رانده دل من سیاهی شب گریه هاتو ثبت کرده توی نیزار دلم قو آواز رفتن خونده +خدا را نمی دانم اما من . . . خیلی وقتیست از دست خودم خسته شده ام . . . . . . خسته تر از پرنده ای که کیلومتر ها پرواز کرده ، به امید رسیدن. و حال اشتباهی آمده . . . نمی دانم هدفم چیست ؟؟؟ که برایش تلاشی کنم ... بی انگیزه ام. بی انگیزه !! .
من فرق دارم. من با همه ی آدمهای دور و برم فرق دارم. اصلا نمیفهمم چرا اینجام؟ اصلا سر از ژنتیک در نمی آورم! باور کنید اگر قیافه ام انقدر به بابا شبیه نبود میگفتم شاید پرورشگاهیی ، چیزی هستم! من خسته ام. خیلی خسته... اینها نیست! اینها عین حقیقت است. من خسته ام از تصوری که همه ی اینها از من دارند و این ، من نیستم. من از این "آدم خوبه" بیزارم. خسته ام می خواهم در آغوش گرمت آرام گیرم. خسته ام بس که از سرما لرزیدم... بس که این کوره راه ترس آور زندگی را هراسان پیمودم زخم پاهایم به من میخندد... خسته ام بس که تنها دویدم... اشک گونه هایم را پاک کن و بر پیشانیم بوسه بزن... می خواهم با تو گریه کنم ... خسته ام از بس تنها گریه . خسته ام خسته. شخصی سوار الاغ بود که یکی از رهگذران با صدای بلند گفت؛ خسته نباشی! یارو گفت؛ من که سواره هستم و خسته نمی شوم و یارو گفت؛ منظورم الاغ بود، نه تو! در این دیار خسته کش دیگر بریده نفسم
هرچه تلاش می کنم به آرامش نمیرسم
در این دیار خسته کش  وجود من بیهوده شد
ارثیه های عاطفی اینجا از من ربوده شد
روز نفس نفس ن رو به سراب می روم
خشک گلو و تشنه لب به عشق آب می روم
شب که به خانه می رسم ش ته بال و خسته جان
در غم فردای دگر باز به خواب می روم
از تن خشک شاخه گل توقع جوانه . خسته ام خیلی خسته عشقم دوسم نداره هر چی هم بهش میگم دوست دارم باور نمیکنه حس میکنم ازمن خسته شده،الان انقد دلم واسش تنگ شده که خدا میدونه،حسینم بلد مثل انگری بیردبخنده دلم واسه خنده هاش تنگ شده دلم میخواد همه ی آدما جمع شن بعد با صدای بلند داد بزنم بگم حسینمو دوس دارم کاش میشدا... چرا ی نمیرسد به داد روح خسته ام زمانه رحم کن به من به این دل ش ته ام نه و نه دانه ای نه حرفی و نشانه ای در ارزوی پر زدن در این قفس نشسته ام ش تم و خبر نشد دل تو از ش تنم چه بی نشانه مانده ام چه بی صدا ش ته ام تو داد میزنی بیا که صبر من سر امده و من به فکر چاره ای برای بال بسته ام چرا خبر نمیکند ی تورا زدرد من چرا ی نمیرسد به داد روح خسته ام ؟"رو. امروز از همیشه دلگیر تر و خسته ترم ، خسته از همه آدما و خسته از روزگار بی رحم ، خسته از همه چی... توی دنیای به این بزرگی ،بین این همه آدم ،خیلی سخته هیچ قلبی برای تو نزنه ، تنهایی واژه ای که خیلی وقته باهاش مانوس شدم و دارم کم کم باور میکنم که به معنای واقعی تنهام . هر روز هزاران آدم از کنارم عبور میکنن ولی هیچ نیست که بتونم بهش تکیه کنم ،. دلم عشق و ارامش می خواد ...دلم حرفهای عاشقونه می خواد ... دلم نگاههای پر از عشق می خواد ...  دلم می خواد سرم رو بذارم روی زانوت و برام حرف بزنی ... چشمهام رو ببندم و غرق بشم توی دریای صدات ...  خسته ام ... خسته ام از حرفها و گوشه ها و کنایه ها ...خسته ام از نامهربونی ها ... خسته ام از دوری تو ...  گاهی وقتی چشمهام رو می بندم تو رو گم می کنم ... می. یک روزهایی می آیند که از گفتنِ «خسته شدم » هم خسته می شویم!یاد میگیریم که هیچ در این دنیانمی تواند برای خستگی ما کاری کند .هیچ نمی تواند برای معشوقه ی از دست رفته ی مان،شناسنامه ی المثنی گم شده یمان توی سفرحقوق دو ماه عقب افتاده مان بداخلاقی که دو ترم متوالی حالمان را می گیرددندان های اب عصب کشی نشدهو برای اینکه نوبت های مان را همیشه . خسته ام، قطره، قطره بشمارم، باران دوست دارم که بر این خاک ببارم، باران دوست دارم که دل از شهر و دیارم م بروم سر به بیابان بگذارم باران سبز نه! زرد نه! آمیزه ای از سبزم و زرد بس که درهم شده، پاییز و بهارم، باران! داروک نیست، خدا! قاصدکی بود ای کاش کاش می شد به نگارم بنگارم باران! تو نمی آیی و من این همه خاکی شده ام تو اگر باشی با خاک چکارم. یه موج خسته اومده که بمونه..خسته شد از رفتن و برگشتن موج دلش تغییر میخواد حتی اگه به قیمت راکد بودنش تموم شه! موج برای دریا خیلی تلاش کرد..اما دریا ندید.طفلکی موج ... بذارید موج پر غرور ما یه کم تا ساحل بیاد..یه موج خسته آرامش میخواد..فقط همین موجم ولی خاموش و خسته! امروز دوباره حالم بده. مثل روزهای دیگه. آخه چراااا؟ خسته شدم از این وضع. چرا تموم نمیشه این حس بد. صبح با وجود اینکه بیدار بودم اما دلم نمیخواست از تو رختخواب بلند بشم نه اینکه خسته باشم خسته ی سفر نه حالم خوب نبود بغضی که از ب هنوز هست میم زنگ زد و من صدام در نمیومد . گفت چه بیحالی خسته ای ؟ تلاشمو خودمو شاد نشون بدم و الکی بخندم سخت بود ترسیدم بزنم زیر گریه پشت خط ولی موفق شدم چیزی نفهمه مثل همیشه
کیا شهرشون الان برفیه ؟ یه ع بفر. واقعا همینه ! از عشق خسته می شوی اما خلاص نه ! شرمی ست در نگاه من، اما هراس نه
کم صحبتم میان شما، کم حواس نه چیزی شنیده ام که مهم نیست رفتن ات!
درخواست می کنم نروی، ماس نه از بی ستارگی ست دلم آسمانی است
من عابری فلک زده ام، آس و پاس نه من می روم، تو باز می آیی، مسیر ما
با هم موازی است، ولیکن مماس... نه !! پیچیده روزگار تو، از دور . سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: در نیم فصل دوم داوران نزدیک به ۱۰ امتیاز از تیم ما گرفته اند و این بسیار خسته کننده است.