دربهای اتوماتیک ام جی ای

به نقل از خبرگزاریها در مورد دربهای اتوماتیک ام جی ای :
کرکره برقی (تیغه پانچی)
کرکره های اتوماتیک از نظر کاربردی به سه دسته عمده تجاری ، صنعتی و خانگی تقسیم می شود. نوع تجاری بیشترین کاربرد را در کرکره های اتوماتیک به خود اختصاص داده که از نظر زیبایی و ایمنی قابل توجه می باشد. در نوع صنعتی که دارای دربهای کرکره ای بزرگ می باشد از موتورهای قدرتمند ساید استفاده می شود . کرکره . درب اتوماتیک سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که توسط لولاهای فولادی به یکدیگر متصل شده اند . این درب اتوماتیک با استفاده از ریل های جانبی قادر خواهند بود که از ح عمودی ( بسته ) به ح افقی و موازی با سقف (باز ) در آیند، بنابر این نحوه عملکرد سبب می شود تا بهترین میزان باز شو در عرض و ارتفاع حاصل آید .
درب اتوماتیک لولایی پارکینگی:
این . آریان سیستم رو نماد کیفیت و نوآوری
عرضه دربهای اتوماتیک آسانسور:
دربهای سماتیک رو و x7 با دو سال گارانتی،
دربهای سلکوم پلاس با سه سال گارانتی،
و ده سال خدمات پس از فروش
02188331012


کرکره برقی (تیغه پانچی)
کرکره های اتوماتیک از نظر کاربردی به سه دسته عمده تجاری ، صنعتی و خانگی تقسیم می شود. نوع تجاری بیشترین کاربرد را در کرکره های اتوماتیک به خود اختصاص داده که از نظر زیبایی و ایمنی قابل توجه می باشد. در نوع صنعتی که دارای دربهای کرکره ای بزرگ می باشد از موتورهای قدرتمند ساید استفاده می شود . کرکره در نوع خانگی بیشتر جهت پنجره و درب پارکینگ ( به دلیل محدودیت نصب دربهای بازوئی) استفاده می شود. کرکره های اتوماتیک از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم می شوند از جمله آلومینیوم ا ترود ، فومدار و شفاف … در سیستم کرکره های اتوماتیک بسته به نوع کاربرد آنها اعم از وزن و ابعاد و میزان تردد از انواع مختلف موتور وتیغه استفاده می شود. امروزه اکثر افراد برای رفاه بیشتر از سیستمهای متنوع اختراع شده در زندگی خود استفاده میکنند.یکی از سیستم های اتوماتیکی روزمره جک درب پارکینگ می باشد که باعث شده که دیگر برای باز درب پارکینگ از خودرو پیاده نشویم و با زدن یک کلید ریموت درب بطور خ ر توسط جک نصب شده باز شود.
این سیستم روی درب پارکینگ های تک لنگه و دو لنگه نصب خواهد شد.. یو پی اس برای درب های اتوماتیک یو پی اس برای درب های اتوماتیکدرب های اتوماتیک از جمله مهمترین تجهیزات نصبی ساختمانهای مدرن هستند. انواع مختلفی از این دربها در ادارات و ساختمانهای اداری و تجاری و محتمعهای مس ی و کارخانحات استفاده میشوند. بسته به محل کاربرد آن ممکن است ختی بصورت ۲۴ ساعته در حال کار باشند. عملکرد درست این دربهل بمنظور اطمینان از ورود و وج روان در ساختمان بسیار ضروری است. از اینرو همواره یک سیستم یو پی اس برای تامین برق اضطراری به مدت ۳ تا ۸ ساعت بسته به میزان دسترسی به برق شهری، ضروری است. انواعی از دربهای اتوماتیک مانند دربهای پارکینگ و انبار در طول شبانه روز به دفعات کمتری نسبت به ساختمانها بتز و بسته میشوند ولی اطمینان از باز و بسته شدن کامل درب در هنگام وح یا ورود به پارکینگ از اهمیت امنیتی بالایی برخوردار است. در این نقاط پارکینگ عمومی و شخصی در صورتی که برق شهر در حین باز یا بسته شدن درب قطع کردد، بلافاصله سیستم یو پی اس وارد مدار شده و عملیات درب را کامل میکند و سپس آنرا بطور کامل میبندد. کارایی این دستگاه در دربهای اتوماتیک بانکها مشخصتر است. دربهای بانکها و بطور کلی همه سیستم بانکی و ایمنی و امنیتی باید مجهز به سیستمهای یو پی اس قدرتمند چندگانه باشند تا در هر شرایطی دربها بطور کامل و مطابق برنامه باز و بسته شوند. بویژه هنگام بروز سرقت، برقهای اظطراری وارد مدار شده و عملیات بستن همه دربهای داخلی و خارحی را انجام میدهند. یو پی اس برای درب های اتوماتیک یو پی اس برای درب های اتوماتیکدرب های اتوماتیک از جمله مهمترین تجهیزات نصبی ساختمانهای مدرن هستند. انواع مختلفی از این دربها در ادارات و ساختمانهای اداری و تجاری و محتمعهای مس ی و کارخانحات استفاده میشوند. بسته به محل کاربرد آن ممکن است ختی بصورت ۲۴ ساعته در حال کار باشند. عملکرد درست این دربهل بمنظور اطمینان از ورود و وج روان در ساختمان بسیار ضروری است. از اینرو همواره یک سیستم یو پی اس برای تامین برق اضطراری به مدت ۳ تا ۸ ساعت بسته به میزان دسترسی به برق شهری، ضروری است. انواعی از دربهای اتوماتیک مانند دربهای پارکینگ و انبار در طول شبانه روز به دفعات کمتری نسبت به ساختمانها بتز و بسته میشوند ولی اطمینان از باز و بسته شدن کامل درب در هنگام وح یا ورود به پارکینگ از اهمیت امنیتی بالایی برخوردار است. در این نقاط پارکینگ عمومی و شخصی در صورتی که برق شهر در حین باز یا بسته شدن درب قطع کردد، بلافاصله سیستم یو پی اس وارد مدار شده و عملیات درب را کامل میکند و سپس آنرا بطور کامل میبندد. کارایی این دستگاه در دربهای اتوماتیک بانکها مشخصتر است. دربهای بانکها و بطور کلی همه سیستم بانکی و ایمنی و امنیتی باید مجهز به سیستمهای یو پی اس قدرتمند چندگانه باشند تا در هر شرایطی دربها بطور کامل و مطابق برنامه باز و بسته شوند. بویژه هنگام بروز سرقت، برقهای اظطراری وارد مدار شده و عملیات بستن همه دربهای داخلی و خارحی را انجام میدهند.
شرکت ی پیشتاز شهر
مشاور ومجری پروژه های حفاظتی و اتوماسیون

درب اتوماتیک بازویی مخصوص درب حیاط و پارکینگ با کمترین هزینه و با دوسال گارانتی و ده سال خدمات معتبر شرکتی
دارای موتور قوی و کیفیت بی نظیر
تعمیر و فروش انواع درب های شیشه ای اتوماتیک با موتور قوی دانکر آلمان و اپراتور های بی نظیر ساخت ایران با 3 سال گارانتی
سرویس درب های اتوماتیک باعقد قرارداد با مجتمع های مس ی و و نهاد های تی....
کار رابه کاردان بسپارید..
09128345066


نمایندگی فروش و خدمات انواع درب های اتوماتیک
درب های پارکینگی ریلی و لولایی ، کرکره اتوماتیک ، درب های اتوماتیک شیشه ای ، راهبند و ...
فروش و خدمات انواع مارک های ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، چین و ایران
تعمیرات و سرویس کلیه دربهای اتوماتیک و فروش و ارائه انواع قطعات جانبی و لوازم مصرفی درب های اتوماتیک (درب برقی)
کادر مجرب و آموزش دیده زیر نظر ین ورزیده

ارائه خدمات تخصصی دربهای اتوماتیک برقی
beninca, faac, fadini, sommer, bft, nice, somfy, cab, powertech, b i, eurotech, e, genius, euromatic, … تعمیرات درب ریموتی پارکینگ اتوماتیکال شماره ما را به خاطر بسپارید قطعا روزی تنها راه حل مشکل درب اتوماتیک شما خواهد بود: 09128345066 پیشتاز شهر مرکز تخصصی نصب و تعمیر درب اتوماتیک , درب شیشه ای
جک های راهبند ستونی در تهران
نمایندگی اصلی فروش و خدمات انواع درب اتوماتیک درب اتوماتیک پارکینگی, درب های ریلی و لولایی, درب های کشویی, درب کرکره ای, راه بند ستونی ( ایرانیا و خارجی), درب های اتوماتیک, درب اتوماتیک شیشه ای, ساخت انواع درب ها , تعمیر کلیه دربهای اتوماتیک (ایرانی و خارجی) و ..... تعمیر درب اتوماتیک تعمیر و سرویس انواع دربهای اتوماتیک توسط کادر آموزش دیده.. فروش برندهای ایرانی, چینی, ایتالیایی, آلمانی, فرانسوی. شرکتی را انتخاب کنید که پس از ید خدمات بهتری به شما ارائه دهد. پیشتاز شهر پیشتاز در خدمات به مشتری با توجه به اینکه استفاده از دربهای ایمنی (ضد سرقت) بیش از دو دهه است که در اکثر کشور های جهان از جمله ترکیه که در تولید دربهای ایمنی یکی ازپیش تازان این صنعت میباشد و صادرات وسیعی به مناطق مختلف جهان از جمله اروپا, آسیای مرکزی,افریقا و کشورهای حوزه خلیج فارس دارد ; آغاز شده است ولی در ایران به دلیل عدم آشنایی مردم با مزایای چنین دربهای, دربهای سنتی چوبی و با ایمنی پایین متدوال میباشد که سالهاست در کشورهای دیگر استفاده از آن منسوخ گردیده است.بطور مثال در کشور ترکیه استفاده از دربهای ایمنی به یکی از شروط شرکت های بیمه گدار جهت بیمه منازل و دفاتر تبدیل شده است. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق سنسورهای دربهای اتوماتیک فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 6 صفحه سنسورهای دربهای اتوماتیک امروزه سه نوع مختلف از سنسورهای دربهای اتوماتیک در بازار وجود دارد: 1. سنسورهای مادون قرمز اکتیو: این دسته از سنسورها ی استاتیک تنها اشخاص و اشیایی را تشخیص میدهند که باعث ش ته شدن پرتو نور ماودون قرمز شوند. محل تشخیص شامل نقاطی وابسته به یک سطح وسیع است که روی فواصل مرکزی نوری لنزهای فرستنده و گیرنده قرار میگیرند. این سنسورها امروزه در دو دسته ی مجزا تقسیم بندی میشوند: حذف زمینه: این دتکتورها در قسمتهای متحرک مانند دربهای گردان یا چرخان استفاده میشوند (دقت کنید بنا بر چرخشی بودن درب امکان ایجاد زمینه background وجود ندارد). بنابراین این سیستم نیازی به زمینه مانند دیوار یا سطح زمین ندارد. آنالیز کننده زمینه: این نوع دتکتورها به سیگنالی از زمینه نیاز دارند تا بتوانند وجی داشته باشند. در این سیستمها (1) سنسور نصب شده نیاز به بک گراند دارد (دیوار یا کف زمین). (2) سطح مورد نظر برای اسکن شدن درون فواصل ممکن از پیش تعریف شده بصورت مکانیکی تنظیم می شود. ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 09128345066 فروش و تعمیر دربهای اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای فروشگاهی تعمیر برد درب اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای فروشگاهی تعویض چشمی یا فتوسل درب اتوماتیک پارکینگی
تعمیر و تعویض و تنظیم چشمی یا سنسور تردد درب شیشه ای فروشگاهی تعمیر موتور درب اتوماتیک پارکینگ تعمیر موتور و گیرب درب اتوماتیک شیشه ای تعمیر اینکودر درب شیشه ای رفع ایراد مکانیکی درب شیشه ای برقی رفع ایراد مکانیکی درب برقی پارکینگی رفع   و مشکل باز ماندن درب اتوماتیک رفع ایراد کار ن ریموت کنترل رفع ایراد خود به خود باز شدن درب اتوماتیک تعویض تسمه،هرزگرد،هنگر و... درب شیشه ای اتوماتیک تعمیردرب اتوماتیک پنوماتیک یا بادی تعمیرات کلی و جزئی انواع دربهای اتوماتیک فروش انواع جک های درب برقی اتوماتیک قرارداد سرویس و نگه داری انواع درب اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای اتوماتیک و پنوماتیک یا بادی اختصاصی از اینو دیدی سنسورهای دربهای اتوماتیک با و پر سرعت .
دسته بندی : برق و الکترونیک فرمت فایل :  doc ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) word قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 6 صفحه سنسورهای دربهای اتوماتیک امروزه سه نوع مختلف از سنسورهای دربهای اتوماتیک در بازار وجود دارد: 1.
سنسورهای مادون قرمز اکتیو: این دسته از سنسورها ی استاتیک تنها اشخاص و اشیایی را تشخیص میدهند که باعث ش ته شدن پرتو نور ماودون قرمز شوند.
محل تشخیص شامل نقاطی وابسته به یک سطح وسیع است که روی فواصل مرکزی نوری لنزهای فرستنده و گیرنده قرار میگیرند.
این سنسورها امروزه در دو دسته ی مجزا تقسیم بندی میشوند: حذف زمینه: این دتکتورها در قسمتهای متحرک مانند دربهای گردان یا چرخان استفاده میشوند (دقت کنید بنا بر چرخشی بودن درب امکان ایجاد زمینه background وجود ندارد).
بنابراین این سیستم نیازی به زمینه مانند دیوار یا سطح زمین ندارد.
آنالیز کننده زمینه: این نوع دتکتورها به سیگنالی از زمینه نیاز دارند تا بتوانند وجی داشته باشند.
در این سیستمها (1) سنسور نصب شده نیاز به بک گراند دارد (دیوار یا کف زمین).
(2) سطح مورد نظر برای اسکن شدن درون فواصل ممکن از پیش تعریف شده بصورت مکانیکی تنظیم می شود.
(3) هر شیئ درون این ناحیه بصورت استاتیکی نمایان میشود.
شکل یک - سنسور اکتیو مادون قرمز نصب شده در بالای درب شکل دو - ناحیه تحت اسکن 2.
سنسورهای مادون قرمز پسیو: طرز کار این نوع سنسورها بسیار شبیه دوربین های مادون قرمزی است که برای یافتن تلفات حرارتی ساختمانها بکار میروند.
سنسورهای حساس به مادون قرمز تصویری حرارتی از محل مشخص شده را بوجود می آورند. متن بالا فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا نمایید بعد از پرداخت ، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
با
سنسورهای دربهای اتوماتیک
وی تو / v2 کمپانی موفق در عرضه سیستمهای درب اتوماتیک شیشه ای بازویی است . این سوال پیش می آید که آیا سیستمهای اتوماتیک ریلی این کمپانی نیز به مانند سیستمهای درب اتوماتیک بازویی این شرکت موفق هستند؟ در جواب باید گفت شاید فروش این سیستم به مانند مدلهای کالیپسو و موو بالا نباشد اما مدلهای ریلی وی تو نیز با ترکیب امکانات کارکرد ، تنوع سی. استاندارد چاه آسانسور
1. دیواره های چاه آسانسور باید بدون شکاف باشند. تنها جاهای باز مجاز دربهای طبقات، دریچه های بازدید و سوراخهای محل عبور سیم ب لها و کابلهای برق و فرمان می باشند. 2. دیواره های جانبی و سقف چاه آسانسور باید مقاومت مکانیکی کافی برای عملکرد ترمز ایمنی (پاراشوت) داشته باشند. 3. در صورتی که چاه دارای دربهای اضطراری و بازرسی است حرکات ک ن منوط به بسته بودن کلیه این دربها نیز می باشد. ۴. چاه بایددارای روشنایی مناسب در هر طبقه بوده و هوای داخل آن قابل تهویه طبیعی باشد. 5. هیچ وسیله ای غیر از تجهیزات آسانسور نباید از چاه آسانسور عبور داده شود. استاندارد چاه آسانسور
1. دیواره های چاه آسانسور باید بدون شکاف باشند. تنها جاهای باز مجاز دربهای طبقات، دریچه های بازدید و سوراخهای محل عبور سیم ب لها و کابلهای برق و فرمان می باشند. 2. دیواره های جانبی و سقف چاه آسانسور باید مقاومت مکانیکی کافی برای عملکرد ترمز ایمنی (پاراشوت) داشته باشند. 3. در صورتی که چاه دارای دربهای اضطراری و بازرسی است حرکات ک ن منوط به بسته بودن کلیه این دربها نیز می باشد. ۴. چاه بایددارای روشنایی مناسب در هر طبقه بوده و هوای داخل آن قابل تهویه طبیعی باشد. 5. هیچ وسیله ای غیر از تجهیزات آسانسور نباید از چاه آسانسور عبور داده شود. جک پارکینگی سورنا شرکت آیفون تصویری الکتروپیک که نام سری جکهایش را یوتاب نامیده، نام جک جدیدش را سورنا گذاشته و عرضه نموده است. جک درب اتوماتیک سورنا جک پارکینگی سورنا بر خلاف درب اتوماتیک یوتاب 689 که تلسکوپی بود، ماردونی ساخته شده واز این جهت تنوع خوبی در سری جکهای یوتاب ایجاد نموده است. قدرت هر لنگه جک سورنا 400 کیلوگرم است که تقری. پخش و تعمیر انواع جک های اتوماتیک پارکینگی
تعمیرات تخصصی و نصب انواع جکهای پارکینگی
نمایندگی رسمی bft
(بی اف تی- فک- پروتکو- زومر- لایف- لیفت مستر- وی تو- -تیتان...)
تعمیر برد- جک و ساخت انواع ریموت یدک
خدمات و تعمیرات:
جک برقی ، کرکره و راهبندهای اتوماتیک – درب شیشه ای:
تعمیر و نگهداری انواع جکهای اتوماتیک،کرکره و راه. automatic system for sliding door سیستم درب اتوماتیک الکتروهیدرولیک برای دربهای ریلی. • مجهزبه برد فرمان دیجیتال برای دربهای ریلی • در 3 مدل مناسب برای وزن های 400، 600 و 1200 کیلوگرم • بدون نیازبه سرویس ونگهداری
• ضدآب بودن کلیه قطعات ومتعلقات
• مجهز به چشم الکترونیک برای ایمنی دربرخورد با موانع
• قابلیت فرمان برای روشن چراغهای پارکینگ توسط ریموت کنترل • کاملا بدون صدا وحرکت بسیار روان
• بدون محدودیت درتعداد باز وبسته شدن
• مجهزبه سیستم خلاص کن درزمان قطع برق • قابلیت فرمان توسط ریموت کنترل (به تعداد دلخواه)، کلیددستی ، کارت خوان، کلیدهای دیجیتالی
• طراحی بسیارزیبا درساخت قطعات واستفاده از موادمرغوب با کنترل کیفی بسیار بالا
• فرمان بسته شدن درب به طور خ ربا تنظیم زمان دلخواه
• پکیج کامل شامل موتور الکترونیکی، 1 جفت چشم الکترونیکی، 1 عدد تابلو فرمان، 1 عدد ریموت، 1 آنتن، 1 فلاشر می باشد شرکت فنی و ی اوژن تنها مرکز تخصصی تولید بیش از 30 مدل راه بند اتوماتیک در ایران
تولید انواع راه بند های اتوماتیک میله ای الکترومکانیک
تولید انواع راه بند های اتوماتیک میله ای هیدرولیک
تولید انواع راه بند های اتوماتیک زنجیری
تولید انواع راه بند های اتوماتیک ستونی
تولید انواع راه بند های اتوماتیک امنیتی نیزه ای
تولید انوا.
درب اتوماتیک شیشه ای 09128345066 درب اتوماتیک شیشه ای  یا همان اسلایدینگ درب شیشه ای اتوماتیک یکی ار پر کار برد ترین درب های  اتوماتیک شیشه ای میباشد پخش و توضیح انواع درب اتوماتیک شیشه ای انواع موتور درب شیشه ای تولید کننده فریم و تمام م ومات درب اتوماتیک شیشه ای این روزه دربهای اتوماتیک شیشه ای بازار خوبی در کشور مان پیدا کرده است این درب در مصرف انرژی سرمایشی و گرمایش محیط خیلی کاربرد عالی و مورد استقبال هموتنان گرامی در امده است این نوع دربهای کشوییاکثرا برایه بیشتر محیط ها عالی است و پر مصر در مراکز اداری تی شرکتی تجاری و غیره….. مورد استفاده میباشد این نو در کاملا هوشمند و با بسیار پایین برخورد دار است   09128345066 درب کشویی در 2 مدل تک لنگه و دو لنگه مورد استفاده میشود و این کار بستگی به کار شناسی محل نصب دارد محاصبه باز شو از عرض کل تقریبا نیم از انرا بازشو میدهد .برایه بازشو دقیق احتیاج به کار شناسی دارد فروش و نصب انواع دربهای  کشویی تاشو نیمه گرد و تمام گرد تلسکوپی با سازه های  استاندار روز دنیا بدونه و بی صدا فروش انواع م ومات درب شیشه ای فریم درب شیشه ای باریک و پهن در وزن مختلف و رنگهای  متنوع تعمیرات مکانیک و الکترونیک انواع برد و لوازم بردی درب اتوماتیک پخش انواع یدکی درب شیشه ای تهران تکنیک چندین سال در صنعت درب اتوماتیک بخصوص درب شیشه ای اتوماتیک فعال بوده و در زمینه تولید قطعات درب اتوماتیک شیشه ای مانند ریل کاور هنگر مقطعه ریل فریم قطعات پلاستیکی انواع چرخ دنده فولی و غیره نیز فعال میباشد فروش انواع موتور درب شیشه از ایرانی چینی ایتالیایی و سویسی تایوان با قیمت های  تجاری بی واسطه فریم های خاص استیل و فولادی فریم لو وارداتی تهران تکنیک درب اتوماتیک شیشه ای 09128345066 فروش پایان یک معامله نیست اغاز یک تعهد است ممکن است این مسئله برای شما نیز پیش آمده باشد که دوست داشته باشید سیستم خود را به ح ی تنظیم کنید که به فرض پس از یک ساعت به شکل اتوماتیک خاموش شود. برای این کار راه های مختلفی همانند استفاده از نرم افزارهای متفرقه وجود دارد.اما راه حل مخفی و ساده تری در ویندوز (xp یا 7) وجود دارد.برلی این کار:از منوی start وارد run شده و عبارت زیر را وارد نما.   تکنولوژی درب های اتوماتیک برخلاف تصور رایجی که فکر میکند تکنولوژی جدیدی است اینطور نیست و تاریخچه قدیمی و طولانی دارد.همه ی ما از میان دربها اتوماتیک بسیاری عبور کرده ایم و نحوه عملکرد آنها را مشاهده کرده ایم یکی از انواع درب های اتوماتیک، دربهای کشویی هستند اما نحوه کارکرد دربهای کشویی به چه صورت است؟   نصب درب اتوماتیک . چینی ها هتلی را افتتاح کرده اند که می تواند گزینه مناسبی برای انی باشد که در طول روز به یک استراحت کوتاه نیاز دارند. این هتل که می‎توان آن را پیشرفته ترین هتل کپسولی دنیا نامید مجهز به اینترنت پرسرعت، دستگاه تهویه هوا، تلویزیون، دربهای اتوماتیک، چراغ های مناسب مطالعه و ظاهری جذاب است. نرخ هر اتاق در یک شب از ۶ یوان چین است که این مب. این دربها به دلیل عملکرد ساده کشویی آن یکی از پر مصرف ترین انواع دربهای کشویی محسوب می د ودر ح استاندارد می تواند 2/1 عرض دهانه را بعنوان باز شو در اختیار قرار دهند و در انواع زیر قابل ارائه هستند. 1- درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه ثابت و 2 لنگه متحرک در این درب ها عموما عرض دهانه به 4 قسمت تقسیم و 2 قسمت برای پانل با لنگه های ثابت و 2 قسمت برای پانل با لنگه های متحرک در نظر گرفته می شود . به ترتیبی که لنگه های در جهت خلاف هم روی لنگه های ثابت حرکت می کنند. 2 ـ درب اتوماتیک کشویی با یک لنگه شیشه متحرک و یک لنگه شیشه ثابت این دربها برای ورود ی محل هایی که عرض دهانه از اندازه استاندارد کمتر است و بطور معمول در دهانهد هایی که عرض آن حداکثر 250 سانتی متر است ، مناسب هستند . در این دربها یک لنگه متحرک به صورت کشویی روی لنگه ثابت حرکت می کند و معمولا حدودا از 2/1 عرض دهانه به عنوان بازشو می توان سود برد 3- درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه متحرک بدون لنگه ثابت عموما در مکانهایی نصب پانل یا لنگه ثابت باعث محدودیت در عرض بازشو می شود و از فضاهای جانبی مانند دیوارها بعنوان پانل ها ی ثابت بهره گرفته می شود و 2 لنگه ثابت روی فضای خالی به صورت کشویی به حرکت در می آیند تا تمام عرض دهانه که معمولا هم محدود و کوچک است ، بعنوان بازشو قابل بهره برداری گردد . 4- درب اتوماتیک با یک لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت این نوع درب کشویی نیز برای فضاهایی که بازشو کمتر از 150 سانتی متر و دارای محدودیت هستند ، قابل بهره برداری می باشد. دیوار یا فضای جانبی در این دربها به عنوان لنگه یا پانل ثابت مورد استفاده قرار می گیرند . 5- درب اتوماتیک کشویی دایره ای این درب ها راه حلی مناسب برای سازه هایی ست که مایلند زیبایی و سهولت تردد همراه با شاخص بودن ورودی ساختمان خود را همراه هم داشته باشند . این درب های دایره ای معمولا از 2 نیم دایره تشکیل می گردند که با هم تشکیل یک دایره را می دهند دربهای دایره ای با ایجاد یک فضای ایزوله از تبادل هوا ی داخل و بیرون ساختمان جلوگیری می کنند در جهت صرفه جویی در انژی نیز راه حل بسیار ایده آلی بشمار می آیند. 6-درب منحنی کشویی این درب ها با انحنا های مختلف و منطبق بر ظاهرسازه و معماری ساختمان و با بهره گیری از مکانیزم کشویی همواره به عنوان یکی از انتخابهای آرشیکت ها و معماران خلاق محسوب می گردند . در این درب ها 2 لنگه شیشه منحنی بر روی 2 شیشه منحنی ثابت به صورت کشویی به حرکت در می آیند . شرکت سایپا اولین محصول بومی با جعبه دنده ی اتوماتیک خود را با نام ساینا اتوماتیک ارائه خواهد کرد. ساینا اتوماتیک چه زمانی عرضه می شود. به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی , تجهیزات صنعتی ,سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از : 1- فیوزها 2-کلید فیوزها 3- کلید های اتوماتیک استفاده می شود. دلیل استفاده از کلید های اتوماتیک : 1- فیوزها همیشه نمی توانند عمل حفاظت موضعی و سلکتیو را در انواع مختلف شبکه ها بطور کامل و بدون خطا انجام دهند. 2-در صورتی که نیاز. درب اتوماتیک لولایی جک پارکینگ ایتالیایی مدل faac(کد: ) درب اتوماتیک لولایی جک پارکینگ ایتالیایی مدل faac zoom بزرگنمایی تصویر درب اتوماتیک لولایی جک پارکینگ ایتالیایی مدلfaac
ولتاژ : 220 ولت
حداکثر تحمل وزن درب : 600 کیلوگرم
مناسب برای تردد تا : 40 واحد آپارتمان
حداکثر بازشو طول درب : 120 درجه
حداکثر طول درب : 1.8 متر
بازو : 1 عدد
چشم : 1 جفت
فلاشر 1 عدد
ریموت : 2 عدد
دو سرعته : دارد
قابلیت نصب قفل : دارد
تایم بسته شو : دارد مناسب برای دربهای با طول حداکثر 1.8 متر و وزن 600 کیلوگرم ( مجموع دو درب 6 متر ) حرکت کند شونده در هنگام بسته شدن جک پارکینگ دارای سیستم امنیتی در برخورد با مانع قابلیت نصب قفل برقی برای امنیت بیشتر تایم بسته شدن خ ر از 0 تا 99 ثانیه فرمان تک لنگه و نگه برد بالای ریموت کنترل مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت پک کامل شامل : دوعدد جک پارکینگ ، یک جفت چشم ، یک عدد فلاشر ، دو عدد ریموت عدم استفاده از شیشه های دو جداره در درب و پنجره های upvc میتواند بسیاری از خواص پیش گفته را مختل سازد ،لذا بمنظور دستی به تمتمی مزایای مذکور استفاده از شیشه های چند جداره در این نوع از پنجره ها نه یک انتخاب بلکه یک ا ام است. در فرایند تولید شیشه دو جداره ابتدا جامهای شیشه بوسیله دستگاه حمل بر روی رکهای دستگاه حمل اتوماتیک قرار می گیرد . درب کشویی جزء اولین طراحی درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. این سیستم دربهای اتوماتیک را به صورت کشویی باز بسته می کند بنابرین در بهینه سازی مصرف انرژی بسیار مفید است. با توجه به عملکرد کشویی و ساده این درب اتوماتیک در اکثر اماکن و مکان های عمومی که تردد نسبتا بیشتری دارند یکی از معمول ترین دربهای اتوماتیک می باشد. نصب درب اتوماتیک درب . توقف ناگهانی آسانسور به علت های مختلف بستگی دارد و برای تشخیص درست و اقدام سریع در رفع آن نیاز به یک کارشناس متخصص است تا در زمان و پرداخت هزینه صرفه جویی شود. عوامل موثر در آسانسور - استفاده بیش از ظرفیت آسانسور - بسته شدن دربهای آسانسور با سرعت و شتاب بیش از حد - زدن مکررشاستی احضار هنگامی که چراغ شاستی روشن است - روشن ماندن فن ک ن به. آچلان در

نصب درب اتوماتیک نیروی زمینی ایران (المهدی) نصب درب اتوماتیک پاسدارن انقلاب ی (انصار المهدی ، فجر ، باقری) نصب درب اتوماتیک مترو تهراننصب درب اتوماتیک صدا و سیمای نصب درب اتوماتیک سازمان میراث فرهنگی نصب درب اتوماتیک املاک و مستغلات آستان (ره) نصب درب اتوماتیک سفارت روسیه نصب درب اتوماتیک سفارت قطر نصب درب اتوماتیک . سیستم اتوماتیک برس زنی و وا ینگ بررسی مشخصات فنی دستگاه ماشین اتوماتیک ضدعفونی و پولیش میوه همراه با تصفیه آب : ماشین ضدعفونی و پولیش میوه شامل سیستم ضدعفونی پاششی و شستشوی ثانویه با آب بر بستر برسهای مخصوص می­باشد. این دستگاه مجهز به سیستم آبگیر است. دارای ابعاد 3/0 * 1/5. ماشین اتوماتیک ضدعفونی و پولیش میوه دارای برسهای ظریف است که سطح میوه را تمیز می­کند و به تناسب نوع میوه از پرکلرین یا متیل بروماید به منظور ضدعفونی به آن اضافه می­نماید. فروش ویژه دربهای ضدسرقت چینی سری یکتا :
جهت مشاهده دربها به وب سایت www.yektadoor.ir مراجعه فرمایید:
 
درب ضد سرقت چینی
مدل زنجیری
اندازه درب:210*105 سانتی متر
قطر درب :7.5 سانتی متر
قطر چهارچوب:12 سانتی متر
ضخامت ورق درب:0.7میلی متر
ضخامت ورق چهارچوب :1.2 میلی متر
تعداد کلید:5 عدد کامپیوتری-2 عدد کارگری
تعدادقفل:1 عدد
وزن:42کیلو گرم
تعداد زبانه قفل:13 عدد
رنگ درب : ونگه-الکترو استاتیک مات
خدمات پس از فروش:2 سال گارانتی قفل و یراق آلات
سایر امکانات:دارای زنگ، چشمی، آستانه استیل و دستگیره سلطنتی
توضیحات:دارای 4 لولا مخفی (استیل ،5پین،قابل رگلاژ)
www.yektadoor.ir
 
شماره تماس:44089671-09128498785
ف :44068707

ساینا اتوماتیک به عنوان اولین خودروی اتوماتیک مجهز به گیرب cvt است که یکی از بهترین گیرب های موجود در صنعت خودرو است که منشاء اروپایی دارد view-source:http://www.dcakala.com/320-thickbox_default/-bft-p45.jpg  برند بی اف تی / bft یکی از معتبرترین برند های درب اتوماتیک شیشه ای است که طیف گسترده ای محصول تولید و عرضه نموده. بی اف تی از درب های اتوماتیک نگه و کشویی گرفته تا دربهای شیشه ای و گاراژی را طراحی و تولید نموده.کیفیت بالا محصولات شعار مدیران و کارکنان این شرکت ایتالیایی می باشد. سری p درب های بی اف تی مانند سری lux هیدرولیکی هستند و تفاوت اساسی این مدل با لو در طول بزرگتر جکهاست که مناسب دربهای با طول بلند تر از 4.5 متر است. bft p4.5 مدلی است که با قدرت 500 کیلوگرم در هر لنگه مناسب دربهایی با طول جمعا 9 متر است. این مدل نیز ساخته شده تا تردد بالایی را نماید ، پس مناسب مجتمع های مس ی ، تجاری و صنعتی می باشد. ویژگی ها مشخصات عمومی مقدار گارانتی : دو ساله سایر مشخصات محصول ولتاژ جک یا موتور : 220 ولت قدرت هر لنگه یا موتور : 500 کیلوگرم قابلیت دو زمانه : مناسب دربهایی با حداکثر عرض هر لنگه : 4.5 متر قابلیت برق اضطراری ups : نیاز به قفل برقی : ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد نوع جکها : هیدرولیکی آریان سیستم رو نماد کیفیت و نوآوری
عرضه
دربهای سماتیک رو و x7 با دو سال گارانتی،
دربهای سلکوم پلاس با سه سال گارانتی،
و ده سال خدمات پس از فروش
02188331012

تکنولوژی درب های اتوماتیک برخلاف تصور رایجی که فکر میکند تکنولوژی جدیدی است اینطور نیست و تاریخچه قدیمی و طولانی دارد.همه ی ما از میان دربها اتوماتیک بسیاری عبور کرده ایم و نحوه عملکرد آنها را مشاهده کرده ایم یکی از انواع درب های اتوماتیک، دربهای کشویی هستند اما نحوه کارکرد دربهای کشویی به چه صورت است؟ نصب درب اتوماتیک کشویی که ب. مصرف کنندگان از خودروهای سایپا ۱۱۱، تیبا هاچ بک، برلیانس اچ ۳۲۰ اتوماتیک، رنو سیمبل، سراتو اتوماتیک، سوزوکی گراند ویتارا اتوماتیک و سورنتو؛ کمترین میزان رضایتمندی را در گروه های قیمتی این خودروها دارند. عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی مشابه دربهای اتوماتیک کشویی می باشد با این تفاوت که در این دربهای اتوماتیک از لحاظ عرض بازشو حدودا ۲/۳ عرض کل دهنه بازشو مفید می باشد. تکنولوژی این سیستم درب اتوماتیک تلسکوپی جهت استفاده از بازشوی بیشتر ورودی ها می باشد. نصب درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می تواند به صورت نیمه باز برای زمانهایی که. گلاک نام کلت سبکی است که توسط شرکت اتریشی به همین نام طراحی و تولید شده است. در این ویدیو یک نوع تمام اتوماتیک این تپانچه شلیک می شود. شلیک تمام اتوماتیک با تپانچه از این رو مشکل است که با این که قدرت آتش و لگدی به اندازه یک مسلسل دستی ایجاد می کند به اندازه کافی تکیه گاه برای کنترل این لگد و تکانه وجود ندارد در نتیجه دقت شلیک به شدت پا. با مبلغ ۷۰ میلیون تومان امکان ید خودرو هایی مانند رنو ساندرو‏ اتوماتیک، جک جی ۵‏ ۱.۵ لیتر دنده ای، پژو ۲۰۷‏ اتوماتیک، رنو تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک و موارد مشابه را یداری کنید. بی اف تی / bft  یکی از معرفترین و خوشنام ترین برند های تولید کننده درب اتوماتیک شیشه ای جهان است و سعی نموده با اجناس با کیفیت مشتریان را به سوی خود بکشاند. تنوع مدلهای درب اتوماتیک ریلی bft به مصرف کننده این امکان را می دهد تا برای مکان اجرای پروژه خود بهترین انتخاب را داشته باشد.حل می خواهد برای درب های با وزن کم باشد و یا برای دربهای غول پیکر و سنگین و همینطور از مدلهای 24 ولت گرفته تا 220 و 380 ولت . اریس 1000 / ares1000 دو ویژگی شاخص دارد . با برق 24 ولت دی سی کار کرده تا این امکان را بدهد در مواقع نبود برق از برق اضطراری استفاده کرد و بسیار پر قدرت که می تواند دربهای با وزن تا 1 تن را به راحتی به حرکت در آورد. البته بجز شاخصه های اصلی نباید دیگر امکانات و کارایی های استاندارد و سطح بالا این دستگاه درب اتوماتیک شیشه ای ریلی را نادیده گرفت. مثل کارکرد روان و بی صدا ، هوشمند بودن در مقابل برخورد با اجسام و  مدار فرمانی با بیشترین امکانات ویژگی ها مشخصات عمومی مقدار گارانتی : دو ساله سایر مشخصات محصول ولتاژ جک یا موتور : 24 ولت قدرت هر لنگه یا موتور : 1000 کیلوگرم قابلیت دو زمانه : قابلیت برق اضطراری ups : دارد به همراه کیت اضافه نیاز به قفل برقی : ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد نوع جکها : الکترومکانیک view-source:http://www.dcakala.com/323-thickbox_default/-bft-deimos-bt.jpg کمپانی bft در طراحی و تولید درب اتوماتیک شیشه ای ریلی به مانند مدلهای بازویی ید طولایی دارد و کیفیت مدلهای اتوماتیک این کمپانی بسیار بالا می باشد. deimos bt یک مدل 24 ولت است که به شما این توانایی را می دهد بتوانید برق اضطراری به سیستم اضافه کرده تا در وقت نبود برق از سیستم اتوماتیک درب استفاده نمایید. قدرت 500 کیلوگرمی ، این درب های اتوماتیک شیشه ای ریلی را مناسب دربهای سبک و میان وزن می کند. طراحی زیبا و کارایی بالا و قیمت مناسب ، این سیستم را به یکی از پرفروشترین مدلها در ایران نموده. این سیستم را می توان در انواع اماکن از جمله ساختمانهای مس ی و تجاری و صنعتی به کار برد. اما محدودیت قدرت این سیستم تا 500 کیلوگرم نباید فراموش شود. ویژگی ها مشخصات عمومی مقدار گارانتی : دوساله سایر مشخصات محصول ولتاژ جک یا موتور : 24 ولت قدرت هر لنگه یا موتور : 500 کیلوگرم قابلیت دو زمانه : قابلیت برق اضطراری ups : دارد به همراه کیت اضافه نیاز به قفل برقی : ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد نوع جکها : الکترومکانیک شرکت فنی و ی حافظان حریم ان،تنها مرکز تخصصی فروش و نصب و راه اندازی انواع سیستم های راه بند اتوماتیک و انواع سیستم های کنترل تردد در استان اصفهان و چهارمحال بختیاری راهبند اصفهان راه بند اتوماتیک فک اصفهان مدیریت فروش : 09130206722 راه بند اتوماتیک لابل اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722 راه بند اتوماتیک بوش آلمان اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722 راه بند اتوماتیک اوژن اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک کامه اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک فادینی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک زومر اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک نایس اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک جنیوس اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک ارکا اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک بنینکا اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک سیماران اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک بتا اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک پروتکو اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک سوماتک اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک امنیتی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک نیزه ای اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک پارکینگی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک بازویی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک میله ای اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک ستونی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راهبند اتوماتیک نرده ای اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند اتوماتیک اهرمی اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   بالابر اتوماتیک اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند استیل اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722   راه بند هیدرولیک اصفهان مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722 خودرو جک j5 اتوماتیک در بازار با قیمت 64 میلیون و 500 هزار تومان بفروش می رسد. ساینا و سایپا 212 اتوماتیک می شوند، تیبا دستی می ماند
مدیرعامل سایپا با اعلام اینکه ساینا اتوماتیک تا پایان سال عرضه می‌شود، گفت تیبا اتوماتیک نخواهد شد اما ساینا و سایپا 212 از جعبه دنده اتوماتیک استفاده خواهند کرد.
انواع درب اتوماتیک شیشه ای از لحاظ کارایی به این صورت می باشد
1-درب اتوماتیک مثلثی 2-درب اتوماتیک تاشو 3-درب اتوماتیک تلسکوپی 4-درب اتوماتیککشویی 5-درب اتوماتیک شیشه ای منحنی curved یا درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

6-درب اتوماتیک گردان -هلالی یا درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

7-درب اتوماتیک تاشو


طرحهای کلی جهت دستی به محصورسازی(containment) عبارتند از : طرح اختلاف فشار (pressure differential concept) اختلاف فشار زیاد و جریان هوای کم، برای تولیداتی که با گرد و غبار کمی همراه هستند راه حل دربهای بسته( closed doors solution) طرح جابجایی هوا( displacement concept) اختلاف فشار کم، جریان هوای زیاد برای تولیداتی که با گرد و غبار زیادی همراه هستند راه حل دربهای باز(open doors . درب های پارتیشن ام دی اف: درب های بسیار خلاقانه و زیبایی برای پارتیشن های ام دی اف تعریف شده است که چند نوع از آنها توجیه اقتصادی بیشتری برای کارفرما دارد که در تولیدات کارخانه جای گرفته است.یکی از پرفروش ترین درب های پارتیشن ام دی اف، درب های وسط شیشه می باشند که این مدل از درب ها با دو طرح شیشه وسط مات و راه مات عرضه می گردد. از دیگر درب های پرفروش برای پارتیشن ام دی اف درب های تمام ام دی اف بوده که زیبایی خاصی به پارتیشن می دهند ولی از نظر قیمتی نسبت به درب های وسط شیشه کمی پر هزینه تر می باشند. در پارتیشن های ام دی اف امکان استفاده از درب های تمام شیشه با قطر10میلیمتر(سکوریت) یا درب های تمام چوب وجود دارد که این تنوع مصرف از امکانات خاص این محصول به شمار می آید. دربهای پارتیشن ام دی اف پارتیشن ساز