درددل

به نقل از خبرگزاریها در مورد درددل : سلام ممنون از نظرات و امیدی که بهم دادید یکی از کاربرا گفت که عاشق یه دختری شده که خوشگل نیست آفرین بهشون که ظاهربین نبودن و خوشبحال اون دختر ولی خوب بعضیها زشتها رو مس ه میکنن تو جامعه و درک نمیکنن که اونا هم دل دارن که برخلاف ظاهر زمختشون نازکه و میشکنه اینجارو برای درددل آدمایی که تو سایت http://khabaronline.ir/detail/141444/weblog/alamifariman# درددل کرد. اصلاً این انسان هایی که مدام از گل و بلبل و چمن و چمنزارِ بهار تعریف می کنند، خودشان از نزدیک بنفشه و میخک واقعی دیده اند؟ پای درددل لاله ی دل سوخته نشسته اند؟ گاهی اوقات ی قبل از تو و بهتر از تو از زبانت حرف دلت را گفته است؛ شاید این موضوع در مورد پست جدید سحر تشاهی نیز صدق کند. اگر شما هم یک دختر خل و چل (دور از جان شما اما عین خودم!) دارید که میتوانید کل روز را با او بخندید و گریه کنید و حرف بزنید و درددل کنید و ب ید و شاد باشید،بدون اینکه خسته شوید که هیچ! اگر هم ندارید . . . خو راه نداره میخاستین داشتینp:
چه شد ای مه درخشان ز افق برون نیایی؟ توکه مخبر جهانی ، تو که باخبر زمایی چو بیان درد هجرت به طبیب شرح دادم.... بنوشت نسخه ای را که تواش همی دوایی ز دو زلف مشکبویت، ز دهان حمد گویت... زتبسّم لبانت نمکی بر آن فزایی سید مسلم ایرانی از تهدید نمی ترسد؛ جشنواره فجر را از اعتبار انداختند؛ هرج و مرج در کاخ سفید؛ درددل پلاسکویی ها؛ ادامه حمایت اروپا از تروریست ها و صعود شیرین با گل خسرو؛ از جمله عناوین صفحه اول رو مه های امروز کشورند. باز هم روزهای آ سال و گرانی اقلام مصرفی خانوار. باز هم عیدی هایی که به جایی نمی رسند، باز هم..... گزارش پیش رو درددل مختصری از سنگینی مخارج شب عید از سوی قشر ضعیف جامعه یعنی کارمندان معمولی ت است.
خانواده رضا شفیعی، آتش نشان 27 ساله در تدارک برگزاری جشن عروسی او و همسر عقد کرده اش بودند که… محمد هاشمی رفسنجانی رفتن رئیس جمهور به استان گلستان و شنیدن درددل معدن کاران را کاری ارزشمند توصیف کرد. خبر کوتاه است: ز له آمد. اتفاق هم کوتاه است؛ فقط چند ثانیه ولی تبعات ز له زیاد است؛ بیش از یک کتاب، شاید یک کتابخانه؛ طولانی است، شاید به اندازه ی یک عمر یا عوض شدن یک نسل. دیگر از این به بعد در خاطرات و قصه های س ل ذهاب، ز له ی ۲۱ آبان همیشه یک جای پا خواهد داشت؛ مثل ز له ی رودبار و بم و ورزقان و ... رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران درخصوص شایعه کشف جسد مومیایی رضا پهلوی گفت: ت یب مقبره رضاخان در اول انقلاب احساسی بود و رضاخان واقعیت تاریخ ایران است! به گزارش نسیم صبا:یکی حنجره اش را از دست داده، یکی قلبش با باتری کار می کند و ریه هایش عفونت کرده، یکی کمرش آسیب دیده، یکی آرتروز گرفته و همه اینها برای چه؟ برای سال ها شستن اموات من و شما. این حال و روزِ امروزِ غسال های دیروز است. معاون سیما در جریان بازدید از روند ساخت سریال های تلویزیونی، این بار در پشت صحنه سریال گمشدگان حاضر شد و ضمن شنیدن انتقادها و درددل های بازیگران، بار دیگر به مشکل ضعف نامه های تلویزیونی اشاره کرد. حوادث رکنا: متهم ی که پس از آشنایی با زن جوانی در شبکه اجتماعی لاین با تهدید انتشار اطلاعات شخصی او در فضای مجازی از او اخاذی می کرد در سانحه رانندگی جان باخت. مهدی مهدوی کیا امروز با خبرنگار خبرآنلاین در روسیه گپ و گفتی داشت و در بخشی از صحبت های خود از مشکلات اقتصادی و اجتماعی امروز ایران گفت. صحبت های او را در ویدئوی زیر بشنوید. با سلام خدمت عزیزان . از من بی معرفتی و دیر سر زدن و از شما گذشت و لطف و محبت . ولی در همین جا به اطلاع خالق وبلاگ دبستان صائب،می رسونم که چندین بار برای سر زدن به شما خدمت رسیدم. اما نمی تونم نظر بذارم. قسمت نظرها بسته است و باز نمیشه . امیدوارم این مساله رو به حساب کم کاری بنده نگذارید. متشکرم. خلاصه که ببخشید دیگه . بریم سر اصل مطلب . یه . ایلنا نوشت: دریانوردی شغلی جهانی است، imo مگر جهانی نیست؟ چرا تلاش نمی‎کنند؟ ما همه انسانیم، همه حق زندگی داریم باید کمک کنند. 31 نفر حبس شده اند، چرا کمک جهانی و بین المللی نمی‎رسد؟ می گفت : ما نسل "غیرت روی خواهر" و "روشنفکری روی یم" نسل کادوی یواشکی نسل پول ماهانه نسل شینیون زیر روسری نسل خو دن با sms نسل درددل با غریبه مجازی نسل جمله های کوروش و نسل ترس ازمنکرات نسل سوخته !!!

حالا من برایش می گویم : ما نسل غیرتیم روی وطن، ، دیــــن نسل شب یواشکی نسل پول ماهانه صدقه نسل چــادر روی روسری نسل خو دن بانوای حسیـــــن(ع) نسل درددل با بی بی نسل جمله های آقــا و شهـــدا نسل ترس از نسل شکفتن مولا... نمی گذارم نسلی را که تـــو صاحبشی نسل سوخته بنامند!!! نسل غربتـــ بچه شیعه... سرمربی تیم فوتبال استقلال با گلایه از مسئولانی که باعث محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات زمستانی شدند گفت: استقلال در شرف یک اتفاق خطرناک است.
دختری با مادرش در رختخواب درددل می کرد با چشمی پر آب
گفت:مادر حالم اصلا خوب نیست زندگی از بهر من مطلوب نیست
گو چه خاکی را بریزم بر سرم؟ روی دستت باد مادرم! ادامه مطلب شوش گفت: مسئولان درددل مردم را بشنوند و ثابت کنند که خدمتگزار هستند و هدف خود را برای رفع مشکلات مردم متمرکز کنند. بابای من، یه که سعی میکنه 41 سال اختلاف سنی اصلا احساس نشه! یه که خیلی سختی کشیده!واسه همینه هیچوخ باهاش درددل نمیکنم!نمیخوام به درداش اضافه کنم چون میدونم مهمم براش!چون دیدم که هر وخ که باش درددل میکنم از فشار زندگی میزنم زیر گریه و اون ناراحت میشه!بابای من بهترین مردک سیبیلوی مهربون دنیاس!حتی اگه برای شنیدن تبریک من وقت نداشته باش. امروز با حضور در بازار تبریز وارد چندین مغازه شد و پای دردل کاسبان نشست تا از نزدیک با مشکلات تولیدکنندگان کفش آشنا شود. ساعتی پیش رئیس جمهور در بازار تبریز حضور یافت و با تولید کنندگان، کارگران و فروشندگان کفش دیدار و گفت و گو کرد. بارالها! شد من یه بار بخوام شکایت کنم بعد هنوز لب از لب باز نکرده یه دوستام با یه مشکل عجیب و داغون نیاد باهام درددل کنه بعد من دلم نخواد با مشت بزنم دندونامُ بریزم تو حلقم؟ خب فدات شم! یه لطفی کن بزن تو دهنم وقتی شکایت چرا مشکلات دوستامُ تو سرم میزنی که بیشتر اعصابمُ به هم بریزی؟ از تو بعیده... ولی هرجور خودت صلاح میدونی در حالی بیش از ۲۰ روز از آغاز سال حمایت از کالای ایرانی می گذرد که تصمیمات ضدتولید ت یک به یک از راه می رسد و با بازار ملتهب ارز هم خبری از حمایت از تولیدکنندگان داخلی نیست. اقتصادنیوز: مسعود نیلی مشاورعالی رئیس جمهوری دریادداشت خود در رو مه اعتماد به چالش های اخیر اقتصادی کشور پرداخت وبه صورت تلویحی از احتمال کناره گیری خودسخن گفت.     حسرت به دلی کربلات که تو این دل موند که موند که موند ... اما ... پایی که یاری نکرد ؛ اگر هدیه کوچیک به کربلای شما بود و قبول کنید ، حسرت به دلی ها هم نیشی ان که نوش میشن ... این درددل صادقانه ای بود در آستانه روز میلادت ؛ یاحسین. اگاهم ..واقفم...باخبرم از اونچه ازم پنهان شد... می گفت : ما نسل "غیرت روی خواهر" و "روشنفکری روی یم" نسل کادوی یواشکی ، نسل پول ماهانه نسل خو دن با sms نسل درددل با غریبه مجازی ، نسل جمله های کوروش و ... نسل ترس ازمنکرات ، نسل سوخته ، حال من برایت می گویم : ما نسل "غیرتیم" روی "وطن"، " " ، "دیــــن" نسل " شب یواشکی " نسل پول ماهانه " صدقه " نسل "خو دن با نوای حسیـــــن" نسل " درددل با بی بی " نسل جمل. این روزا هرجا میری پای صحبت هرکی میشینی میگه ما نسل سوخته ایم ما فلانیم ما بدبختیم اونقد میگن که آدم دیگه زبونش بند میاد چی بگه به این جماعت همشون دهه هفتادیارو نسل سوخته میدونند اماچرا ؟؟ منکه نسل سوخته نمیدونم آخه این نسل اسمش سوخته نیست اسمش نسل منتظر پسر یوسف زهرا(عج) هستش .
می گفت....
ما نسل "غیرت روی خواهر"و "روشنفکری روی یم"
نسل کادوی یواشکی، نسل پول ماهانه ، نسل شینیون زیرروسری
نسل خو دن با sms، نسل درددل باغریبه مجازی ،نسل جمله های کوروش و ...
نسل ترس ازمنکرات،نسل سوخته http://www.up-cnc88.ir/uploads/1409563813952.jpg اما حالا من میگویم :
"ما" نسل "غیرتیم" روی "وطن"،" "،"دیــــن"
نسل " شب یواشکی"
نسل پول ماهانه "صدقه"
نسل "چــادرروی روسری"
نسل "خو دن بانوای حسیـــــن "
نسل "درددل با بی بی "
نسل جمله های آقــا و شهـــدا
نسل ترس از
نسل شکفتن http://www.up-cnc88.ir/uploads/1409563813941.gif
مولا
نمی گذارم نسلی را که تـــوصاحبش هستی
نسل سوخته بنامند
اینجا نسل غربتـــ بچه شیعه است. •انتشار مطلب جایز• پست قبلیم رو بعضی از دوستان تصور د با لحن عصبانی نوشتم ولی اینطور نبود بیشتر ح درددل داشت... بامید خدا شنبه ضمن اینکه از خیر اون اتاق خواهم گذشت میرم تو یه اتاق معمولی و البته خالی میشینم آقای کوتوله هم قدشون کوتاه نبود بلکه قد فکرشون کوتاه بود در هر صورت اینا طبیعیه...من بهتره به کارم فکر کنم بقول دو پست قبلم هم: مرنج و مرنجان..... عاشقان را بگذارید بنالند همه ...
مصلحت نیست این خاموش کنید
 من بگویم با درددل من گوش کنید
 بهتر ان است که این قصه فراموش کنید
 من از این پس به همه عشق جهان میخندم
 به هوس بازی این بی خبران میخندم
 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است
 کارم از گریه گذشته است بدان میخندم... غم از این غمناک تر نشسته رو به دیوار پشت به سایه ات برای خودت از خودت شعر بخوانی برگرد بنشین رو به سایه ات شاید درک ات کند پ ن : وقتی آدم می ترسد با دوستش، با زنش، با همکارش و با هر دیگر درددل کند و حرف بزند ناچار فقط با سایه خودش می تواند حرف بزند(بوف کور صادق هدایت) همسر افسر اول تدارکات کشتی سانچی از صدا و سیما انتقاد می‎کند، این فاجعه خیلی بدتر از پلاسکو است چرا این ها گفته نمی شود؟ صدا و سیما چکار می‎کند؟ چرا به زیرنویس اکتفا کرده؟


پی نوشت: امشب چه ها گفتم و چه ها گفتی...... درددل میکنم باهات... از این احساسها نکن... برای خودت میگم..
به نام خدای مهربان- م! سلام. اجازه دهید این فصل درددل من با شما باشد. آقا جان! در توصیف عظمتتان کم آورده ام! آ ین معصوم علیه السلام! ما؛ اهل عالم که قرنهاست از درک حضور معصوم محرومیم و نمی دانیم هم صحبتی با چگونه باید باشد، بلد نیستیم با چه زبانی، واژه ای، ادبیاتی با شما حرف بزنیم؟! برای ما صولت علوی(1) و هیبت محمدی صلی الله علیهما تنها ی.
 درددل شعرگونه یک معلم بازنشسته 
رفتم امروز به داروخانهنسخه در دست پی داروهامبلکه درد کمر و پا و سرملحظه ای چند بگیرد آرام
ی را که در آن جا دیدمیادم افتاد که شاگردم بودسال هشتاد و سه، هشتاد و چهاردر همین مدرسه ی بالا رود
شاد و پرهلهله از دیدارشگفتم ای جان چه گلی پروردمسرد و بی روح تماشایم کردآن چنان سرد که بد یخ ن بر. در بین کارگرهای شرکت، یک نفر هست که قیافه روشنفکری دارد. هر روز یک سؤال تازه مطرح می کند. می خواهی آن را جواب دهی، یک سؤال دیگرمطرح می کند. خیلی ها را بی کرده است. روزه خواری را رواج داده هر روز اعتفادات ما را مس ه می کند... چه باید کرد؟ اینها درددل های یک جوان بود که در ماه مبارک رمضان در یک دفترخانه در زرین شهر با هم صحبت می کردیم. به نظر. امروز نشستم حرف زدم با بچه ها. با ایی که بارها و بارها کنار یک سفره نشسته بودیم با هم و خندیده بودیم با هم و گریه کرده بودیم حتی و درددل و زندگی کلّاً. نمی خواستم حرف بزنم. حوصله اش را نداشتم و دلم هم نمی خواست اصلاً. دوست داشتم توی دلم بماند همه چیز. بارش را دوست داشتم خودم به دوش بکشم. آ گفت تو هم وقتی حرف می زنی و درد دل می کنی پشیمون می. این روزا هرجا میری پای صحبت هرکی میشینی میگه ما نسل سوخته ایم ما فلانیم ما بدبختیم اونقد میگن که آدم دیگه زبونش بند میاد چی بگه به این جماعت همشون دهه هفتادیا رو نسل سوخته میدونند اماچرا ؟؟ منکه نسل سوخته نمیدونم آخه این نسل اسمش سوخته نیست اسمش نسل منتظر پسر یوسف زهرا(عج) هستش . می گفت.... ما نسل "غیرت روی خواهر"و "روشنفکری روی یم" نسل کادوی یواشکی، نسل پول ماهانه ، نسل شینیون زیرروسری نسل خو دن با sms، نسل درددل باغریبه مجازی ،نسل جمله های کوروش و ... نسل ترس ازمنکرات،نسل سوخته http://www.up-cnc88.ir/uploads/1409563813952.jpg اما حالا من میگویم : "ما" نسل "غیرتیم" روی "وطن"،" "،"دیــــن" نسل " شب یواشکی" نسل پول ماهانه "صدقه" نسل "چــادرروی روسری" نسل "خو دن بانوای حسیـــــن " نسل "درددل با بی بی " نسل جمله های آقــا و شهـــدا نسل ترس از نسل شکفتن http://www.up-cnc88.ir/uploads/1409563813941.gif مولا نمی گذارم نسلی را که تـــوصاحبش هستی نسل سوخته بنامند اینجا نسل غربتـــ بچه شیعه است. + نی نیه ی زشتِ ی نیموی بدمزه ! + طرف تو وبلاگش نوشته " آرژانتین جان " ... منظورش تیم آرژانتین بود و در مورد جام جهانی و اینا باهاش درددل کرده بود ... میخوای بگی طرفداری ؛ خو باش ... میخوای بگی خعـــــــــلی دوسش داری ؛ خوب داشته باش ... ن اینکه بگی آرژانتین جان و باهاش حرف بزنی ؟؟؟؟؟؟؟ + دیگه انگور دونه ریز سیاه نیس تو بازار؟؟؟؟ ... داداشم اینب. خونه ام صدای بخاری تنها ص هست که این جا هست تنم خسته است و حس می کنم توان جسمیم ته کشیده . امروز نزدیک بود لب باغچه بیمارستان زمین بخورم بندری امروز باز هم مراتب انزجارش از گربه ها رو اعلام کرد ... گاهی سخته نقاب خوب بودن رو روی چهره نگه داری... باقلوا برام هدیه آورده بهش عذرخواهی بد ارم . با ر ن هود و جان کوچولو خیلی درددل ... امروز می خواس. یک روز وقتی دخترم بیاید و بگوید که دارد از غم میمیرد، به او خواهم گفت که غم آدم را نمیکشد.
له میکند،فلج میکند، تکه تکه میکند اما نمیکشد. میگذارد زنده بمانی و خاک بنشیند روی غمت و هربار که دست میکشی روی دلت، بی هوا دوباره چنگ بیندازد به جانت.
دستت را بگیر جلوی دهانت و تا اشک ها به لبه چشم ها نرسیده پلک بزن که نریزد .که سرباز نکند. ک. می گویند.... ما نسل "غیرت روی خواهر" و "روشنفکری روی یم" نسل کادوی یواشکی، نسل پول ماهانه ، نسل شینیون زیرروسری نسل خو دن با sms، نسل درددل باغریبه مجازی ، نسل جمله های کوروش و نسل ترس ازمنکرات، نسل سوخته حال من برایت می گویم... "ما" نسل "غیرتیم" روی "وطن"،" "،"دیــــن" نسل " شب یواشکی" نسل پول ماهانه "صدقه" نسل "چــادرروی روسری" نسل "خو دن بانوا. چقدر احمقانه که من انقدر احمقمعصر امروزیک نفر داشت با من درددل میکرددلگیر بوداز بلایی که سرش اومده و خب من خیلی دلم سوختخیلی خیلی زیادتوی ذهنم فکر  خدایا شکرت که من توی اون شرایط نیستم
بعد از چهار ساعت فهمیدم چقدر احمقمکه منم توی شرایط مشابه اون هستم و نمی دونستمخدایا انصافت شکرخدایا می دونم هرچیزی حکمتی داره ولی واقعا&. پرویز بهرام - صدای ماندگار دوبله - که همه ایرانیان با صدای دوست داشتنی او در «جاده ابریشم» آشنا هستند، این روزها در منزل استراحت می کند و بیشتر کتاب می خواندپرویز بهرام - هنرمند پیش وت دوبله - که در هفته های اخیر به علت مشکلات کلیوی راهی بیمارستان شده بود، پیش از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) از بیمارستان به منزل منتقل شد و این روزها. صبح ترجمان سیاهی ست به زبان رنگ ها و شب ترجمان آفتاب به لهجه ی ستارگان درخت مترجم خاک است وقتی می خواهد با آسمان حرف بزند و باران مترجم آسمان وقتی می خواهد با خاک درددل کند تولد ترجمه ی آدمی ست به زبان زندگی و مرگ آدمی را ترجمه می کند به زبان سکوت اما این ماهیگیر پیر برگردان عاشقانه های ساحل است برای خلیج خلیجی که جهان را ترجمه می کند. می گفت.... ما نسل "غیرت روی خواهر" و "روشنفکری روی یم" نسل کادوی یواشکی، نسل پول ماهانه ، نسل شینیون زیرروسری نسل خو دن با sms، نسل درددل باغریبه مجازی ، نسل جمله های کوروش و نسل ترس ازمنکرات، نسل سوخته حال من برایت می گویم... "ما" نسل "غیرتیم" روی "وطن"،" "،"دیــــن" نسل " شب یواشکی" نسل پول ماهانه "صدقه" نسل "چــادرروی روسری" نسل "خو دن بانوای .

ویدئو گردی جواد یساری: چرا ممنوع الصدا هستم.؟ جواد یساری , ممنوع الصدا , درددل , ویدئو گردی
لینک های : کیفیت 180p ده یه چیزی تو دلت سنگینی کنه….؟؟؟ خیلی سخته آدم ی رو نداشته باشه... دلش لک بزنه که با یکی درد دل کنه ولی هیچکی نباشه. نتونه به هیچکی اعتماد کنه هر چی سبک سنگین کنه تا دردش رو به یکی بگه نتونه آ ش برسه به یه بن بست تک و تنها با یه دلی که هی مجبورش می کنه اونو خالی کنه اما راهی رو نمی بینه سرش روکه بالا می کنه آسمون رو می بینه به اون هم نمی ت.