دروغ غول های تکنولوژی درباره امنیت گوشی های اندرویدی

به نقل از خبرگزاریها در مورد دروغ غول های تکنولوژی درباره امنیت گوشی های اندرویدی : ی که سخنانش نه راست است و نه دروغ "فیلسوف" است.

ی که راست و دروغ برای او یکی است، "چاپلوس" است.

ی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، "دلال" است.

ی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، "گدا" است.

ی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، "قاضی" است.

ی که پول می گیرد تا راست و دروغ را بهتر نمایان سازد، " " است.

ی که ب. آیات عظام شبیری زنجانی، دفتر اردبیلی، مکارم ، نوری همدانی و سبحانی به پرسش هایی درباره حکم دروغ گفتن پاسخ داده اند. رئیس جمهور پس از اعتراف مشاور امنیت ملی سابق خود به دروغ گفتن به اف بی آی، تاکنون در این باره هیچ اظهارنظری نکرده است.
از صادق(ع) پرسیدند: آیا کذاب ی است که درباره چیزی دروغ می گوید؟
حضرت فرمود: «لا... ولکن المطبوع علی الکذب» نه، کذاب ی است که به دروغ خوگرفته باشد! (بحارالانوار، ج 69، ص 250)
در روایتی دیگر از باقر(ع) آمده است که حضرت سجاد(ع) به فرزندان خود می فرمود: از هر دروغ کوچک و بزرگ و جدی و شوخی بپر د، که آدمی چون دروغ کوچک گفت، بر دروغ بزرگ جرئت. روایتی از حضرت علی(ع)درباره دروغ گفتن را در اینجا بخوانید. با بررسی وعده های تی ها درباره بنزین، به این نتیجه می رسیم که مقامات ت تدبیر درباره رسیدن به خودکفایی در این محصول استراتژیک، دروغ گفتند. از ابتدای شروع مذاکرات و حتی بعد از ش ت با وج امریکا، بعضی از تمردان و فعالین در داخل، به دروغ اعلام د که گزینه بعد از ، جنگ است. همشهری آنلاین: همان طور که ادعای دونالد ترامپ درباره به دنیا آمدن باراک اوباما در کنیا دروغ بود، ادعای تازه او درباره تولد پدرش در اروپا هم درست نیست. روایتی از حضرت علی(ع)درباره دروغ گفتن را در اینجا بخوانید. آیا دروغ به شوخی حرام است؟دروغ گفتن به شوخی عذاب ندارد، ولی شایسته است این کار انجام نشود. در روایات از دروغ گفتن به شوخی هم مذمت و نهی شده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وبگاه یمنی النجم الثاقب نوشت، خارجه عربستان در برو ل درباره یمن دروغ های متعددی گفت، عربستان از هیچ تلاشی برای ت یب صلح دریغ نکرده و نیز برای فروش سلاح و احیای اقتصادش خواستار توقف جنگ یمن نیست. درباره خانواده آیت الله آملی مصداقی است از استراتژی "دروغ را آنقدر بزرگ بگویید که ی نتواند آن را تکذیب کند!" داستان خنده داری که حتی یک خط راست در آن نیست و ی اگر اهل کتابت باشد. دائم در سازمان ملل با اشاره به اینکه زمان پایان دروغ ها و انحراف افکار عمومی درباره جنگ تحمیلی ضد این کشور فرا رسیده است بر حل و فصل بحران تاکید کرد. همانا ستمگری و دروغ پردازی، انسان را در دین و دنیا رسوا میکند، و عیب او را نزد عیب جویان آشکار می سازد. جان کری، خارجۀ پیشین ایالات متحده گفت که ت کنونی دربارۀ توافق هسته ای ایران «دروغ» می گوید. آیا تا کنون دروغ گفته اید ؟چرا دروغ گفته اید ؟؟؟ دروغ گفته اید تا به عشقتان برسید. دروغ گفته اید تا به پول برسید . دروغ گفته اید تا احساس زرنگی کنید . یا .....
در زندگی به خاطر دروغ دیگران ضربه های بدی دیدم بعضی اوقات فکر می کنم آیا واقعا آنها احساس گناه یا عذاب وجدان ندارند.... آهنگ دروغه رئیس جمهور گفت کشورهای غربی با ادامه حمایت خود از تروریست ها، درباره اوضاع این کشور دروغ پردازی می کنند. چه ی درباره ینگ تلگرام دروغ می گوید؟ روایت خبرگزاری را ببینید. وقتی که توی دستها ساز دروغ است لبها پر از تصنیف و آواز دروغ است... دنیا پراز نامردی و مکر ودورویی دیگر چه پایانی در آغاز دروغ است؟ اینجا صداقت مرده و نوری ندارد در چشمها یک آسمان راز دروغ است پرواز را در واقعیت نیست مفهوم ما هرچه می بینیم پرواز دروغ است.. بر مردگان هرگز بخشد زندگی دنیا پر از اظهار اعجاز دروغ است... شکیباشهیدی تمردان و حامیانش بعد از اینکه متوجه خالی بودن صندوقچه شدند، به جای عذرخواهی از مردم برای گره زدن همه امورات مملکت به تصویب ، به دروغ اعلام د اگر نبود، جنگ می شد! سخنگوی وزارت خارجه گفت: ادعای بن سلمان درباره حضور ان القاعده در ایران دروغ است. او نمی تواند با این دروغ ها نقش عربستان در ایجاد خطرناک ترین گروه های تروریستی را کتمان کند. 1-مجله معتبر یی تایم با تحقیق و مشاوره گرفتن از روانشناسان و کارشناسان سازمان های جاسوسی 5 علامت یک انسان در هنگام گفتن دروغ را منتشر کرد. اولین مورد افت و خیزهای آنی در تن صدا و تغییر صدایشخص است. اگر هنگام جواب دادن به سوال اینگونه علائم مشاهده می شود می تواند یکی از علائم دروغ باشد. 2-اگر هنگام صحبت از گفتن کلمه " من " فرار می کند و به . خدایا خسته شدم از این حس های پوچ ، خسته شدم از این همه دروغ. تنم میلرزد وقتی دوستت دارم ها بوی هوس میدهند به خاک س میشوم وقتی مردم با دروغ به عشق میپردازند چه روح هایی که به دست هوس به قتل نرسیدند چه عشق هایی که به زیر پای دروغ ش ته شدند ازامروز قیام خواهم کرد بر علیه تمامی دروغ ها . آری من تنها هستم اما روحم پر از احساسات است و با تمامی . این که می گویند آموزش و پرورش کتاب "لک لکی در کار نیست" را چاپ کرده و در برخی مدارس نیز آموزش آن شروع شده،دروغ محض است.اگر چنین چیزی بود، چرا ابتدای سال تحصیلی ی خبردار نشد ولی ناگهان در اوا سال تحصیلی و موعد انتخابات، برخی ستادهای تبلیغاتی جار و جنجال راه انداخته اند؟! معلوم است که این دروغ را ساخته اند تا خانواده ها را بترسانند و رأ.
دروغ گفتن اثرات منفی و نامطلوبی بر روح و جسم می گذارد. آیا با عوارض دروغ بر مغز خود آشنا هستید؟ می… دروغ در لباس حقیقت !

روزی دروغ به حقیقت گفت: میل داری با هم به دریا برویم و شنا کنیم؟ حقیقت ساده لوح پذیرفت و گول خورد. آن دو با هم به کنار ساحل رفتند.

وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباسهایش را در آورد. دروغ حیله گر لباسهای او را پوشید و رفت.

از آن روز همیشه حقیقت و زشت است، اما دروغ درلباس حقیقت با ظاهری آراسته نمایان می ش. اسماعیل رمضانی: دروغ، دروغ است. بزرگ و کوچک دارد، مصلحتی و غیرمصلحتی هم هست، اما ذاتش یکی است. دروغ پردازی های رسانه ها و شبکه های بیگانه در اغت ات اخیر ایران به حدی بوده که باور آن برای خودشان هم سخت شده است. یکی از مشاوران کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ اتهام دروغ گفتن به اف بی آی درباره زمان ملاقات ها با انی که ادعا می شود رابط روسیه بوده اند را پذیرفت. در سال 2013 ی با عنوان jobs درباره استیو جابز ساخته شد که گاهی از حقایق تاریخی فاصله می گرفت و بیشتر به افسانه و داستان شبیه میشد. در اینکه استیو جابز از بزرگترین شخصیت های دنیای تکنولوژی بود و تاثیر زیادی بر مسیر پیشرفت آن داشت شکی وجود ندارد، اما نادیده گرفتن تاریخ و نسبت دادن دروغ برخی اختراعات و ابداعات مهم به جابز و شرکت اپل بی انصا. عصر ایران/ اگر گوشی شما جایی باشد که نتوانید صدای زنگ آن را بشنوید، محل گوشی در نقشه گوگل نمایش داده می شود.
با قابلیت جدید گوگل اگر شما گوشی اندرویدی خود را در خانه یا محل کار گم کنید با یک جست وجوی ساده در اینترنت، به راحتی می توانید آن را پیدا کنید. به گزارش خبرگزاری فرانسه، قابلیت جدید، ساده و رایگان گوگل هم اکنون با تمام گوشی . رئیس ستاد مشترک انتخاباتی اقوام ایرانی و فعال اصلاح طلب گفت: اینکه "روحانى" در مناظره ادعا کرد که معاون از عزیزان اهل سنت داریم دروغ بود. دادستان کل درحال بررسی گزینه آزمایش دروغ سنج برای تمام کارکنان شورای امنیت ملی به منظور شناسایی عاملان درز اطلاعات تی است. دروغ پردازی های عادل الجبیر درباره میزبانی بیش از یک میلیون آواره یمنی در عربستان با واکنش انصارالله روبرو شد. امنیت گوشی های سامسونگ با تکنولوژی جدید بلک بری بیشتر خواهد شد همکاری سامسونگ و بلک بری در زمینه امنیت گوشی های سامسونگ از مدت ها پیش آغاز شده است. به تازگی، این همکاری بیشتر شده و به ایجاد تکنولوژی جدیدی انجامیده است. روز گذشته، با رونمایی از تکنولوژی جدید secuvoice در knox سامسونگ ، همکاری این دو غول بزرگ دنیای تکنولوژی در زمینه امنیت گوشی های سامسونگ ... نوشته امنیت گوشی های سامسونگ با تکنولوژی جدید بلک بری بیشتر خواهد شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. عده ای میگویند دروغ عامل بسیاری از ج هاست!
اما نه!
این حقایق هستند که انسانها را از هم دور میکنند!
وگرنه ما دروغ می گوییم که نزدیک باقی بمانیم!
شاید دردناک باشد ،
اما ما به نوعی محکوم به دروغ گفتن هستیم! درست به همان اندازه که محکوم به زندگی ! چار بوکفسکی البته که دروغ، بخشی از انسان است و این در گذر روزگار تغییری نکرده است. دونالد ترامپ، اولین ی نیست که دروغ را اختراع کرده است؛ او اولین ی هم نیست که دروغ را یک مرحله بالاتر برده است؛ حالا ما در سال… دروغ مصلحتی" عنوانی است که بدون آنکه تعریف و قاعده آن دانسته شود بهانه ای برای دروغ گفتن افرادی شده که دروغ گفتن عادتی ناپسند شده است. از آنجا که دروغ یکی از گناهان کبیره است و در حقیقت کلید سایر گناهان می باشد، باید همواره انسان از آن پرهیز نماید، امّا گاهی همین گناه کبیره، جائز گشته و زمانی واجب می شود. پس بر ما واجب است که شرایطی را که در آن دروغ جائز یا واجب می شود بشناسیم.و ای از این موارد را که در کتب فقهی استدلالی آمده است می آوریم: ترس این روزهایم این است که همه شک هایم تبدیل به واقعیت می شوند...
آدم ها خیلی ساده دروغ می گویند و برای چه را احتمالا خودشان هم نمی دانند.
سعی می کنم زیاد دروغ نگویم!
رییس جمهور در بیانیه ای خطاب به ملت ایران با بیان اینکه تا پایان ت دوازدهم فقر مطلق از کشور ریشه کن خواهد شد، گفت: عده ای برای ب نامشروع قدرت، دروغ های زیادی را درباره امضای سند ۲۰۳۰ و قصد ت برای… البته این موضوع جالبی است که بدانیم چرا یک کودک در یک موقعیت دروغ می گوید؛ درباره علل دروغگویی در ک ن می توان گفت ترس در کودک می تواند یکی از علل دروغگویی باشد. در واقع گاهی کودک دروغ می گوید، زیرا از راست گفتن و پیامدهایش و تنبیه و سرزنش شدن می ترسد. همچنین گاهی کودک برای جلب توجه دروغ می گوید، زیرا فکر می کند والدینش به اندازه کافی ا. در پی مشهد و اغت در تهران، جریان اصلاح طلب با دروغ گویی و شایعه پردازی درباره شلوغی های اخیر، به دنبال - جناحی حوادث اخیر هستند. برای توجیه اینکه چرا بعضی از افراد نمی توانند دروغ نگویند، تئوریهای گوناگونی وجود دارد. همه ی ما از سنین سه یا چهار سالگی دروغ گفتن را شروع کرده ایم. اما دیر یا زود یاد گرفتیم که دروغ گفتن، بد است و ما نباید آن را انجام دهیم. اما همه ی ما گهگاه دروغ می گوییم. اما بعضی از افراد انگار به طور بیمارگونه ای دروغگو هستند! یعنی نمی توانند در م. رئیس جمهور ضمن غیرواقعی دانستن اتهامات مطرح شده ضد دمشق درباره استفاده از سلاح شیمیایی گفت: یی ها دروغ می گویند و فورا حمله می کنند. رو مه کیهان نوشت: یک اصلاح طلب فراری تصریح کرد خاتمی برای پیگیری «آشتی ملی» باید عذرخواهی و اعلام کند ادعای تقلب دروغ بوده است اما او دارای چنین شجاعتی نیست؛ ضمن اینکه اعتراف به دروغ، خودکشی است. گوشی اندرویدی دونالد ترامپ گوشی اندرویدی دونالد ترامپ (donald trump) که مدت زمان زیادی است توسط وی مورد استفاده قرار می گیرد، برای فردی در رده او همانند یک کابوس است، چرا که از نظر بسیاری از افراد، شدیدا غیر ایمن و نامطمئن است. بر اساس گزارش رو مه نیویورک تایمز، رییس جمهور منتخب کنونی ایالات متحده که کمتر ... نوشته آیا گوشی اندرویدی دونالد ترامپ برای امنیت کاخ سفید خطرساز است؟ اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. دروغ پردازی، شایعه افکنی و سیاه نمایی سه حربه ای است که رسانه ها و کانال های تلگرامی معاند در جریان آشوب اخیر کشور علیه ملت ایران به کار می گیرند. رو مه یی با انتشار یادداشتی، درباره نوع نگاه رییس جمهور به واقعیت ها و نحوه تاثی ذیری وی از یک کشیش یی سخن گفت.  اس ام اس های دروغ گفتن جدید (4)

ها هم دروغ میگن با اینکه تنهان همش میگن مـــــا

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++به یک دیگر دورغ نگویید
آدم است ،
باور می کند ،
دل می بندد

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

ترجیح می دهم حقیقتی آزارم بده، تا اینکه دروغی آرومم کنه .

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++میشل پوآکار: لازم نیس دروغ بگیم.درست مثل بازی گفتن حقیقت بهترین روشه .بقیه فکر می کنند داری بلوف میزنی پس برنده تویی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دروغ می گــــــویی تا من خوشــــــحال شوم!
و من احمــــــق می شوم… تا تو دلگیــــــر نشوی. .!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ

گفتن+++++++++

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو
ور میل دلت به جانب ماست بگو
ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو
گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو…!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

مــن می بافم …
تــو می بافی …
مــن برای تــو کلاه
تا سرت را گرم کنم …
تــو برای مـن دروغ
تا دلم را گرم کنی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

شیرین نمیشود طعم تلخ دروغ هایی که به خوردم دادی……..!!!!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

گرگه در خونه بزبزقندی رو میزنه؟
شنگول میگه: کیه؟
گرگه میگه : منم آقا گرگه
شنگول و منگول و حبه انگور تحت تاثیر صداقتش قرار میگیرن و درو باز میکنن

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دلم واسه میسوزه … ! دروغ نگفت. تظاهر نکرد… حتی به قیمت ا اجش از بهشت…

 اس ام اس های دروغ گفتن جدید (4)

ها هم دروغ میگن با اینکه تنهان همش میگن مـــــا

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++به یک دیگر دورغ نگویید
آدم است ،
باور می کند ،
دل می بندد

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

ترجیح می دهم حقیقتی آزارم بده، تا اینکه دروغی آرومم کنه .

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++میشل پوآکار: لازم نیس دروغ بگیم.درست مثل بازی گفتن حقیقت بهترین روشه .بقیه فکر می کنند داری بلوف میزنی پس برنده تویی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دروغ می گــــــویی تا من خوشــــــحال شوم!
و من احمــــــق می شوم… تا تو دلگیــــــر نشوی. .!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ

گفتن+++++++++

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو
ور میل دلت به جانب ماست بگو
ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو
گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو…!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

مــن می بافم …
تــو می بافی …
مــن برای تــو کلاه
تا سرت را گرم کنم …
تــو برای مـن دروغ
تا دلم را گرم کنی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

شیرین نمیشود طعم تلخ دروغ هایی که به خوردم دادی……..!!!!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

گرگه در خونه بزبزقندی رو میزنه؟
شنگول میگه: کیه؟
گرگه میگه : منم آقا گرگه
شنگول و منگول و حبه انگور تحت تاثیر صداقتش قرار میگیرن و درو باز میکنن

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دلم واسه میسوزه … ! دروغ نگفت. تظاهر نکرد… حتی به قیمت ا اجش از بهشت…

اصرار شورا بر ماندن ایشان به این معناست که یا دروغ می گوید بیمار است و آنان از این دروغ اگاهند یا اینکه از بیماری اطلاع دارند.