دروغ غول های تکنولوژی درباره امنیت گوشی های اندرویدی

به نقل از خبرگزاریها در مورد دروغ غول های تکنولوژی درباره امنیت گوشی های اندرویدی : آیات عظام شبیری زنجانی، دفتر اردبیلی، مکارم ، نوری همدانی و سبحانی به پرسش هایی درباره حکم دروغ گفتن پاسخ داده اند.
از صادق(ع) پرسیدند: آیا کذاب ی است که درباره چیزی دروغ می گوید؟
حضرت فرمود: «لا... ولکن المطبوع علی الکذب» نه، کذاب ی است که به دروغ خوگرفته باشد! (بحارالانوار، ج 69، ص 250)
در روایتی دیگر از باقر(ع) آمده است که حضرت سجاد(ع) به فرزندان خود می فرمود: از هر دروغ کوچک و بزرگ و جدی و شوخی بپر د، که آدمی چون دروغ کوچک گفت، بر دروغ بزرگ جرئت.

ی که دروغ می گوید تا پول بگیرد گداست.

ی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد قاضی است.

ی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد است.

ی که جز راست چیزی نمی گوید بچه است.

ی که به خودش هم دروغ می گوید متکبر و خود پسند است.

ی که دروغ خودش را باور می کند ابله است.

ی که سخنان د. با بررسی وعده های تی ها درباره بنزین، به این نتیجه می رسیم که مقامات ت تدبیر درباره رسیدن به خودکفایی در این محصول استراتژیک، دروغ گفتند. افشاگری یکی از مسئولان سابق درباره روح الله زم گزارش ۲۰:۳۰ از دروغ پردازی درباره دختر رئیس قوه قضاییه روایتی از حضرت علی(ع)درباره دروغ گفتن را در اینجا بخوانید. آیا دروغ به شوخی حرام است؟دروغ گفتن به شوخی عذاب ندارد، ولی شایسته است این کار انجام نشود. در روایات از دروغ گفتن به شوخی هم مذمت و نهی شده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وبگاه یمنی النجم الثاقب نوشت، خارجه عربستان در برو ل درباره یمن دروغ های متعددی گفت، عربستان از هیچ تلاشی برای ت یب صلح دریغ نکرده و نیز برای فروش سلاح و احیای اقتصادش خواستار توقف جنگ یمن نیست. «دروغ مصلحت آمیز به از راست فتنه انگیز»؛ شاید تمام مشکل از همین توجیه ناشی می شود. وقتی استثنا و مفری قائل می شویم و همه راه ها و روزنه ها را به روی دروغ کور نمی کنیم و دریچه ای را باز گذاشته ایم که دروغ در هوای آن نفس بکشد و ریشه کند دائم در سازمان ملل با اشاره به اینکه زمان پایان دروغ ها و انحراف افکار عمومی درباره جنگ تحمیلی ضد این کشور فرا رسیده است بر حل و فصل بحران تاکید کرد. کانال دروغ پرداز آمدنیوز درباره ضد اغت گران مردم بوشهر مرتکب اشتباه شد. همانا ستمگری و دروغ پردازی، انسان را در دین و دنیا رسوا میکند، و عیب او را نزد عیب جویان آشکار می سازد. آیا تا کنون دروغ گفته اید ؟چرا دروغ گفته اید ؟؟؟ دروغ گفته اید تا به عشقتان برسید. دروغ گفته اید تا به پول برسید . دروغ گفته اید تا احساس زرنگی کنید . یا .....
در زندگی به خاطر دروغ دیگران ضربه های بدی دیدم بعضی اوقات فکر می کنم آیا واقعا آنها احساس گناه یا عذاب وجدان ندارند.... آهنگ دروغه رئیس جمهور گفت کشورهای غربی با ادامه حمایت خود از تروریست ها، درباره اوضاع این کشور دروغ پردازی می کنند. - ی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ، فیلسوف است. ی که راست و دروغ برای او یکی است متملق و چاپلوس است. . ی که پول میگیرد تا دروغ بگوید دلال است.. ی که دروغ می گوید تا پول بگیرد گداست. . ی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد قاضی است. . ی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد است. . ی که جز راست چیزی نمی گوید بچه است. . ی که به خودش هم دروغ می گوید متکبر و خود پسند است. . ی که دروغ خودش را باور می کند ابله است. . ی که سخنان دروغش شیرین است شاعر است. . ی که علی رغم میل باطنی خود دروغ می گوید زن و شوهر است. . ی که اصلا دروغ نمی گوید مرده است. . ی که دروغ می گوید و قسم هم می خورد بازاری است. . ی که دروغ می گوید و خودش هم نمی فهمد پر حرف است. . ی که مردم سخنان دروغ او را راست می پندارند سیاستمدار است. ی که مردم سخنان راست او را دروغ می پندارند و به او می خندند دیوانه است.... بولیوی در شورای امنیت؛
روزی کالین پاول روی همین صندلی شورای امنیت نشست و درباره عراق و در اختیار داشتنن سلاح کشتار جمعی به ما دروغ گفت ... انگلستان در جواب به بولیوی: انگار شما از حمله به بیشتر از حمله اسد به مسلحین ناراحت شده اید!
چقدر خودشون رو قشنگ به نفهمی میزنن! انگار نه انگار که نخست انگلستان بعد از جنگ عراق و افغانستان به دروغ گویی ها و کمبود مدارک اذعان د! در اینفوگرافیک زیر دروغ های بزرگ درباره سند۲۰۳۰ را می بینید که هدف آن جنگ روانی علیه و ایجاد هراس در شهروندان مذهبی است. ایران خود را متعهد به بخش هایی از چارچوب ااقدام آموزش ۲۰۳۰ که به هر شکلی در تعارض با مقررات و اولویت های ملی، باورهای دینی و ارزش های فرهنگی جامعه ایرانی تفسیر و تعبیر شوند، نمی داند. نظرتان درباره "حق دروغ " و "دروغ مصلحتی" چیست؟

مفهوم «دروغ» به معنای منحرف عامدانه و آگاهانه یک گروه اجتماعی به وسیله گروهی دیگر است. این فرایند می تواند با اه مختلفی انجام بگیرد اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد در دروغگویی فرد به دنبال سود واقعی یا توهمی به صورت کوتاه مدت یا میان مدت است که می تواند حتی ناخودآگاهانه باشد.در . خدایا خسته شدم از این حس های پوچ ، خسته شدم از این همه دروغ. تنم میلرزد وقتی دوستت دارم ها بوی هوس میدهند به خاک س میشوم وقتی مردم با دروغ به عشق میپردازند چه روح هایی که به دست هوس به قتل نرسیدند چه عشق هایی که به زیر پای دروغ ش ته شدند ازامروز قیام خواهم کرد بر علیه تمامی دروغ ها . آری من تنها هستم اما روحم پر از احساسات است و با تمامی . رسانه خبری امنیت اطلاعات : درست است. برای این کار نیازی به تأییدیه نیست و حالا محققان امنیت اطلاعات در استنفورد متوجه شده اند که گوشی های اندرویدی (به خصوص گوشی هایی مانند گل ی سامسونگ) نفوذپذیر بوده و از روی ژیروسکوپ تعبیه شده روی آن ها به راحتی می توان جاسوسی کرد.
دروغ گفتن اثرات منفی و نامطلوبی بر روح و جسم می گذارد. آیا با عوارض دروغ بر مغز خود آشنا هستید؟ می… دروغ در لباس حقیقت !

روزی دروغ به حقیقت گفت: میل داری با هم به دریا برویم و شنا کنیم؟ حقیقت ساده لوح پذیرفت و گول خورد. آن دو با هم به کنار ساحل رفتند.

وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباسهایش را در آورد. دروغ حیله گر لباسهای او را پوشید و رفت.

از آن روز همیشه حقیقت و زشت است، اما دروغ درلباس حقیقت با ظاهری آراسته نمایان می ش. توی تمام رابطه ها، هیچ چیزی به اندازه ی دروغ گفتن یا دروغ شنیدن، ت یب کننده نیست... دروغ پردازی های رسانه ها و شبکه های بیگانه در اغت ات اخیر ایران به حدی بوده که باور آن برای خودشان هم سخت شده است. سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: حرف هایی که گوشه و کنار درباره ک داتوری بنده زده می شود، همه دروغ محض است و اعضای هیات موسس نباید ک دای انتخابات باشند. در سال 2013 ی با عنوان jobs درباره استیو جابز ساخته شد که گاهی از حقایق تاریخی فاصله می گرفت و بیشتر به افسانه و داستان شبیه میشد. در اینکه استیو جابز از بزرگترین شخصیت های دنیای تکنولوژی بود و تاثیر زیادی بر مسیر پیشرفت آن داشت شکی وجود ندارد، اما نادیده گرفتن تاریخ و نسبت دادن دروغ برخی اختراعات و ابداعات مهم به جابز و شرکت اپل بی انصا.
رییس ستاد انتخاباتی قالیباف کناره گیری وی از دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را دروغ شاخدار… دادستان کل درحال بررسی گزینه آزمایش دروغ سنج برای تمام کارکنان شورای امنیت ملی به منظور شناسایی عاملان درز اطلاعات تی است. امنیت گوشی های سامسونگ با تکنولوژی جدید بلک بری بیشتر خواهد شد همکاری سامسونگ و بلک بری در زمینه امنیت گوشی های سامسونگ از مدت ها پیش آغاز شده است. به تازگی، این همکاری بیشتر شده و به ایجاد تکنولوژی جدیدی انجامیده است. روز گذشته، با رونمایی از تکنولوژی جدید secuvoice در knox سامسونگ ، همکاری این دو غول بزرگ دنیای تکنولوژی در زمینه امنیت گوشی های سامسونگ ... نوشته امنیت گوشی های سامسونگ با تکنولوژی جدید بلک بری بیشتر خواهد شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. علی علیه السلا در نامه ای به معاویه در صفین: همانا ستمگری و دروغ پردازی، انسان را در دین و دنیا رسوا می کند، و عیب او را نزد عیب جویان آشکار می سازد، و تو می دانی آنچه که از دست رفت باز نمی گردد. عده ای میگویند دروغ عامل بسیاری از ج هاست!
اما نه!
این حقایق هستند که انسانها را از هم دور میکنند!
وگرنه ما دروغ می گوییم که نزدیک باقی بمانیم!
شاید دردناک باشد ،
اما ما به نوعی محکوم به دروغ گفتن هستیم! درست به همان اندازه که محکوم به زندگی ! چار بوکفسکی البته که دروغ، بخشی از انسان است و این در گذر روزگار تغییری نکرده است. دونالد ترامپ، اولین ی نیست که دروغ را اختراع کرده است؛ او اولین ی هم نیست که دروغ را یک مرحله بالاتر برده است؛ حالا ما در سال… دروغ مصلحتی" عنوانی است که بدون آنکه تعریف و قاعده آن دانسته شود بهانه ای برای دروغ گفتن افرادی شده که دروغ گفتن عادتی ناپسند شده است. از آنجا که دروغ یکی از گناهان کبیره است و در حقیقت کلید سایر گناهان می باشد، باید همواره انسان از آن پرهیز نماید، امّا گاهی همین گناه کبیره، جائز گشته و زمانی واجب می شود. پس بر ما واجب است که شرایطی را که در آن دروغ جائز یا واجب می شود بشناسیم.و ای از این موارد را که در کتب فقهی استدلالی آمده است می آوریم: ترس این روزهایم این است که همه شک هایم تبدیل به واقعیت می شوند...
آدم ها خیلی ساده دروغ می گویند و برای چه را احتمالا خودشان هم نمی دانند.
سعی می کنم زیاد دروغ نگویم!
البته این موضوع جالبی است که بدانیم چرا یک کودک در یک موقعیت دروغ می گوید؛ درباره علل دروغگویی در ک ن می توان گفت ترس در کودک می تواند یکی از علل دروغگویی باشد. در واقع گاهی کودک دروغ می گوید، زیرا از راست گفتن و پیامدهایش و تنبیه و سرزنش شدن می ترسد. همچنین گاهی کودک برای جلب توجه دروغ می گوید، زیرا فکر می کند والدینش به اندازه کافی ا. دروغ دروغه. فرقی نمی کنه عمدی باشه یا مصلحتی یا از رو شوخی گفته بشه. میگن وقتی ی دروغ میگه بوی تعفنی ازش بلند میشه و تا عرش میره. اون وقت تمام فرشته های خدا نفرینش می کنن. انقد که بده. انقد که متعفنه. شاید یه دروغ کوچیک و از رو شوخی که برا هیچ مهم نباشه زندگی یکی رو اب کنه. مثه دروغ رفیق من که امروزم رو اب کرد. که نگرانم کرد. که منو ترسوند. . یکی از برتری هایی که اندروید نسبت به ios دارد، متن باز بودن آن است که به کاربرانش اجازه می دهد گوشی خود را شخصی سازی کنند. در این مطلب با برخی از ترفندها و نکاتی که هر کاربر اندروید لازم است بداند آشنا می شوید. 10ترفندی که هر اندرویدی باید بداند استفاده ازgoogle now : از google now می توانید به عنوان یک دستیار شخصی هوشمند استفاده کنید. رو مه کیهان نوشت: یک اصلاح طلب فراری تصریح کرد خاتمی برای پیگیری «آشتی ملی» باید عذرخواهی و اعلام کند ادعای تقلب دروغ بوده است اما او دارای چنین شجاعتی نیست؛ ضمن اینکه اعتراف به دروغ، خودکشی است. رسانه خبری امنیت اطلاعات: در این پرونده که شاکی آن پسری ن شهرستان فسا است مدعی شد مدتی است شخصی ناشناس با دسترسی غیر مجاز بازی اندرویدی clash of clan (بازی استراتژیک گروهی تحت شبکه اینترنت) وی را نموده و اقدام به ایجاد تغییر و اختلال در این نرم افزار کرده است. صداقت و راستگویی از عناصر اصلی یک زندگی ایمانی و از ویژگی های مهم یک انسان مؤمن است و دروغ مایه ی اصلی از هم پاشیدگی زندگی اجتماعی و باعث نابودی و هلاکت انسان است. دروغ به جز اثرات م ب در وجود شخص ، باعث از بین رفتن امنیت روانی جامعه می شود و تار های بی اعتمادی را در جای جای جامعه می تند ؛ بد بینی حاکم میدان زندگی می گردد و هلاکت در ابعا. کیهان نوشت:سفیر سابق انگلیس در با اعترافاتی جنجالی، روایت شش ساله کشورها و رسانه های غرب درباره مناقشه را رد کرد و گفت غرب 6 سال است که درباره به دنیا دروغ می گوید.  اس ام اس های دروغ گفتن جدید (4)

ها هم دروغ میگن با اینکه تنهان همش میگن مـــــا

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++به یک دیگر دورغ نگویید
آدم است ،
باور می کند ،
دل می بندد

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

ترجیح می دهم حقیقتی آزارم بده، تا اینکه دروغی آرومم کنه .

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++میشل پوآکار: لازم نیس دروغ بگیم.درست مثل بازی گفتن حقیقت بهترین روشه .بقیه فکر می کنند داری بلوف میزنی پس برنده تویی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دروغ می گــــــویی تا من خوشــــــحال شوم!
و من احمــــــق می شوم… تا تو دلگیــــــر نشوی. .!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ

گفتن+++++++++

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو
ور میل دلت به جانب ماست بگو
ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو
گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو…!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

مــن می بافم …
تــو می بافی …
مــن برای تــو کلاه
تا سرت را گرم کنم …
تــو برای مـن دروغ
تا دلم را گرم کنی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

شیرین نمیشود طعم تلخ دروغ هایی که به خوردم دادی……..!!!!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

گرگه در خونه بزبزقندی رو میزنه؟
شنگول میگه: کیه؟
گرگه میگه : منم آقا گرگه
شنگول و منگول و حبه انگور تحت تاثیر صداقتش قرار میگیرن و درو باز میکنن

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دلم واسه میسوزه … ! دروغ نگفت. تظاهر نکرد… حتی به قیمت ا اجش از بهشت…

 اس ام اس های دروغ گفتن جدید (4)

ها هم دروغ میگن با اینکه تنهان همش میگن مـــــا

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++به یک دیگر دورغ نگویید
آدم است ،
باور می کند ،
دل می بندد

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

ترجیح می دهم حقیقتی آزارم بده، تا اینکه دروغی آرومم کنه .

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++میشل پوآکار: لازم نیس دروغ بگیم.درست مثل بازی گفتن حقیقت بهترین روشه .بقیه فکر می کنند داری بلوف میزنی پس برنده تویی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دروغ می گــــــویی تا من خوشــــــحال شوم!
و من احمــــــق می شوم… تا تو دلگیــــــر نشوی. .!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ

گفتن+++++++++

جز من اگرت عاشق و شیداست بگو
ور میل دلت به جانب ماست بگو
ور هیچ مرا در دل تو جاست بگو
گر هست بگو،نیست بگو،راست بگو…!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

مــن می بافم …
تــو می بافی …
مــن برای تــو کلاه
تا سرت را گرم کنم …
تــو برای مـن دروغ
تا دلم را گرم کنی

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

شیرین نمیشود طعم تلخ دروغ هایی که به خوردم دادی……..!!!!!!!

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

گرگه در خونه بزبزقندی رو میزنه؟
شنگول میگه: کیه؟
گرگه میگه : منم آقا گرگه
شنگول و منگول و حبه انگور تحت تاثیر صداقتش قرار میگیرن و درو باز میکنن

++++++++++جدیدترین اس ام اس دروغ گفتن+++++++++

دلم واسه میسوزه … ! دروغ نگفت. تظاهر نکرد… حتی به قیمت ا اجش از بهشت…

به تازگی اعترافاتی درباره یکی از خاطرات مرحوم هاشمی و درباره متن سخنرانی های رئیس جمهور در سال ۹۲ منتشر شده است که یک تراژدی بزرگ را در مقابل مردم قرار می دهد. دروغ گفتن خوب است یا بد ؟ ما دروغ گفتن را از دوران کودکی یاد می گیریم و گاهی تا آ ین روزیکه زنده هستیم به این کار ادامه می دهیم . اثرات منفی دروغ گفتن در سلامتی و زندگی همه می دانند که دروغ گفتن می تواند شما را دچار مشکل کند. اکثر ما از کودکی این را یاد […] خارجه سابق با لحنی تند از تصمیم احتمالی رئیس جمهور این کشور درباره توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ انتقاد کرد. فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران طی یادداشتی به دروغ ها و تهمت های بی اخلاق های درباره سفر قائم مقام شهردار تهران به خارج از کشور پاسخ داد. پیشتر ها فکر می "دروغگویی" ترین خصوصیت آدمیزاد است. اینکه "دروغ" آدمها را از هم دور می کند و روابطشان را از دوستی به رفت و آمد های مکانیکی و حرفهای بی محتوای از پیش تعیین شده نزول می دهد. امروز اما فهمیدم دروغ علت نیست و خو د معلول "ترس" است و ترس مادر تمام دروغ ها. جاسوس پیشین سازمان سیا با اشاره به اینکه اقدام نیکی هیلی شبیه دروغی بود که «کالین پاول» در خصوص تسلیحات شیمیایی عراق مطرح کرد گفت: نیکی هیلی بخشی از عملیات دروغ پردازی است. - ی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ، فیلسوف است. ی که راست و دروغ برای او یکی است متملق و چاپلوس است. . ی که پول میگیرد تا دروغ بگوید دلال است.. ی که دروغ می گوید تا پول بگیرد گداست. . ی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد قاضی است. . ی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد است. . ی که جز راست چیزی نمی گوید بچه است. . ی که ب. هنوز هم هر خبری که درباره سفر انسان به ماه در یت آپولو منتشر می شود جنگی تمام عیار میان انی که به شواهد علمی این ماجرا اعتقاد دارند و گروهی که آن را جعل و دروغ می خوانند در می گیرد. حالا با رقابت ۲۰ میلیون دلاری گوگل احتمال دارد که این جنگ بتواند برای همیشه تمام شود.