درگذشتگان خالداباد

به نقل از خبرگزاریها در مورد درگذشتگان خالداباد : آیین یادبود درگذشتگان حادثه سقوط خودروی یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان در رشت برگزار شد. پنجشنبه آ سال رفتیم سر خاک درگذشتگان
اونا سرجاشون بودند
ما بودیم که ی ال بهشون نزدیکتر شدیم زیارت اهل قبور و فاتحه خوانی برای درگذشتگان در پنج شنبه آ سال/ رسمی که همچنان در خاروانا پابرجاست اختصاصی خاروانا نیوز: یکی از رسومات سنتی که اهالی شهر خاروانا تا به امروز آن را زنده نگه داشته اند، سر زدن دسته جمعی به آرامستانهای شهر و فاتجه خوانی برای درگذشتگان عموم اهالی به ویژه درگدشتگان طی یک سال اخیر در پنج شنبه آ سال می باشد. پس از فاتحه خوانی به صورت دسته جمعی، اهالی به صورت جداگانه بر سر مزار درگذشتگان خود حاضر شده و برای شادی ارواح آنها فاتحه ای قرائت می کنند. در این روز مردم با تقسیم و توزیع ما، شکلات، ویفر، حلوا و ... به نوعی برای اموات خود طلب آمرزش می کنند. زیارت اهل قبور و یاد مردگان سنتی ارزشمند است که افراد را مدت زمانی از مسائل دنیوی و کارهای مادی باز داشته و کمک می کند تا لحظه ای به خود آمده و درک بیشتر و عمیق تری از مسئله مرگ و زندگی داشته باشند. رییس فدراسیون فوتبال در پیامی،حلول سال نو را پیشاپیش به اصحاب رسانه تبریک و شادباش گفت. در حاشیه انتشار لیست جعلی حامیان قالیباف که علاوه بر تکذیب بسیاری از چهره ها، نام چندنفر از درگذشتگان شناخته شده نیز در آن دیده می شد! به منظور احیای یاد و خاطره عزیزان در خاک ه و یادبود درگذشتگان بیت (س) و ی انقلاب ی و دفاع مقدس مراسم شب آ سال در حرم مطهر بنیانگذار ایران برگزار می شود. جشن فروردینگان فروَردینگان یا فرودُگ یکی از جشن های ماهانهٔ زرتشتی است. روز برگزاری این جشن نوزدهم فروردین ماه است. فروردینگان جشنی است برای یادبود درگذشتگان و از آنجا که در دین زرتشت، آیین های سوگواری به اشکالی که می شناسیم، وجود ندارد، این مراسم به صورت جشن برگزار می شود و مردم روان درگذشتگان را هم در شادی خود شرکت می دهند. جشن ه. استاندار کرمانشاه گفت: سه یادمان از درگذشتگان ز له غرب کشور توسط شهرداری تهران طراحی و ساخته شده است. رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، با ارسال نامه ای به مهدی تاج، درگذشت جان باختگان ز له کرمانشاه را تسلیت گفت. کشتی ایران در سال 95، قهرمانان و پیش وتان بسیاری را از دست داد که در آ ین روزهای سال یادشان را گرامی داشته و برای آن ها آرزوی غفران الهی می کنیم. سال ۹۶ برای یان سالی غم بار بود. سالی که ذهن زیبای مریم میرزاخانی خاموش شد و تعدادی از یان در دریای آتش سانچی و آسمان یاسوج، زندگی فانی را وداع گفتند. باشگاه چلسی برنامه جشن خیابانی خود برای قهرمانی در لیگ برتر را به احترام درگذشتگان حادثه تروریستی شهر منچستر لغو کرد. بدعت ها و رفتارهای غلط اجتماعی برای مراسم ترحیم و خیرات برای شادی روح درگذشتگان، این روزها خواسته یا ناخواسته گریبان گیر عده ای خاص شده است. کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه شب گذشته، میزبان مریم سعادت بود. سعید شیخ زاده حضور تک تک مردم در روز 22 بهمن را نشانه اثبات اقتدار ایران به همه دشمنان نظام مقدس انقلاب می داند. سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آ ین وضعیت سیل زدگان در برخی استان های کشور را تشریح کرد و گفت: در آذربایجان شرقی ۳۶ نفر، آذربایجان غربی یک نفر، کردستان ۵ نفر و هشترود یک نفر بر اثر سیلاب جان خود را از دست داده اند.
دقایقی بعد از درگذشت ناگهانی علی معلم، نیوشا ضیغمی و هنرمندان بسیاری نسبت به این واقعه تلخ ناغافل… در حالیکه چند روزی از ز له مهیب و بی سابقه کرمانشاه می گذرد و آمارهای متعددی از تعداد درگذشتگان، مصدومان و آسیب های مالی در بخش های مختلف منتشر و به روز شده است، ی در وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی آنچه بر سر بخش کشاورزی و دامی این استان آمده، نیست. اهالی ورزش با خانواده درگذشتگان حادثه سقوط هواپیمای آسمان در مسیر تهران-یاسوج همدردی د. به مناسبت گرامیداشت یادوخاطره درگذشتگان حادثه ز له اخیر استان کرمانشاه بازی فوتبال در س ل ذهاب برگزار می شود. سینمای ایران در سالی که گذشت در سوگ تعدادی از هنرمندان خود نشست، عزیران به خاک آرمیده ای چون خالق «پدر سالار»، بردار سریال «مختارنامه»، دو تن از پیش وتان عرصه دوبله «مرتضی احمدی» و «احمد رسول زاده» ، منتقد شناخته شده سینما «زاون قوکاسیان» و هنرمندان محبوب و مردمی دیگری از این دست که یاد و خاطره آنان همواره در ذهن علاقمندان سینما جاودان خواهد ماند. یادی از«درگذشتگان»سینما در آ ین پنج شنبه سال
به لحظه های فرا رسیدن سال جدید نزدیک می شویم اما امسال هم عده ای از هنرمندان عرصه سینمای کشورمان را از دست دادیم. هنرمندانی که از میان ما پر کشیدند و رفتند اما همین بزرگان روزی با هنر خود برای ما دنیای دست یافتنی را خلق د. به هر صورت فقدان تک تک این عزیزان در سال آتی احساس خواهد شد و یادشان همواره در دل همه ما باقی خواهد ماند. با رفتن این سرمایه ها کمتر می توان برایشان جایگزینی پیدا کرد اما یادشان همواره با ما و همراه ما خواهد بود.

اسانی ها در دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم ماه شعبان مراسم ویژه ای برای انی که به تازگی عزیزی را از دست داده اند با پهن فرش، خیرات، پخش انواع خوراکی و خواندن روضه یاد و خاطره تازه گذشته را گرامی می دارند و قرائت قرآن و فاتحه نیز در این جهت، هدیه ای است که از سوی مردم نثار روح درگذشتگان می شود. تصاویر/ منزل درگذشتگان حادثه ی سیل کوهدشت بعد از واقعه+ سروده ای برای آدرینا 0 به گفته ی حامد نادی شاهد عینی ماجرا که به زیر آب رفته بود، در نفس های آ گرد هم آمده و به خواب رفته بودند… علی دوست، همسرش و آدرینا کوچولو… برای روح بزرگ «آدرینا محمدی» کوچک و تسلای کوهدشت من به آدرینا فکر می کنم و تو به زیبائی باران دشمنی من و باران […] به گ. سال ۹۵، سال تلخی برای موسیقی ایران زمین بود زیرا اگر نگاهی به اسامی درگذشتگان موسیقی ایران بیندازیم متوجه خواهیم شد که چه چراغ های فروزانی از عرصه موسیقی خداحافظی د. اذربایجان تسلیت. در گذشت بیش از 37نفر از هموطنان اذربایجان،کردستان در حادثه سیلاب را به خانواده داغدار درگذشتگان این حادثه و مردم منطقه تسلیت گفته وبرای انان از خداوند صبر ارزومندم. اماده هرگونه کمک در حد توان جهت امداد رسانی و کاهش مصیبت وارده می باشم. علی باقری کاکش در پی حادثه تلخ آتش سوزی مرکز ید پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار کشور، حجت ال حاج علی اکبری با صدور پیام تسلیتی، از عموم مردم برای حضور در مراسم های بزرگداشت و دعا و نیایش برای درگذشتگان این حادثه در مساجد تهران دعوت کرد.
http://uupload.ir/files/bfl_%d9%85%d8%a7%d9%87_%d9%85%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%a9_%d8%b1%d9%85%d8%b6%d8%a7%d9%86.jpgماه مبارک رمضان  و یادی از درگذشتگان اللّهُمَّ اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ ، تَابِع بَینَنَا وَ بَینَهُم بِالخَیراتِ اِنَّکَ مُجیبُ الدَعَوَاتِ اِنَّکَ غافِرَ الذَنبِ وَ الخَطیئَاتِ وَ اِنَّکَ عَلَی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ بِحُرمَةِ الفَاتِحةِ مَعَ الصَّلَوَاتِ عصر پنجشنبه است، با ذکر فاتحه و صلوات، یادی کنیم از اونایی که سال های  قبل سر سفره های افطاری و سحری  کنار ما بودن روحشون شاد و یادشون گرامی خبرگزاری صداوسیما سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تاسف عمیق از وقوع سانحه هوایی در روسیه، با ت و ملت این کشور و خانواده درگذشتگان ابراز همدردی کرد. در گزارش زیر به دو پرسش " برای مردگان چه سوره هایی بخوانیم؟ " و " در ح احتضار و شب اول قبر چه کار کنیم؟" پرداخته ایم. انا لله و انا الیه راجعون مرحوم رحمان توسلی یکی از خوبان رازقانی و از محبان اهل بیت علیهم السلام به قافله ی درگذشتگان پیوست .برای این پیر مرد طناز و خوش مشرب از خداوند بزرگ مغفرت وئ برای بازماندگان صبر و اجر خواهانیم . خداوند رحمتش کند و در بهشت برین جایگاهش دهد . مهرداد میناوند و حامد آهنگی به همراه بنر تیم ملی پانتومیم ایران و همچنین دو پیراهن با شماره هادی نوروزی و سیروس قایقران را به نادری و رادش تقدیم و یادی از درگذشتگان تیم ملی فوتبال ایران د. نزدیک شدن روز پدر چقدر سخته برای پسرک 8 ساله ای کهبرای شادی روح پدرش ,در کلاس بین بچه ها نان و ما پخش کرد. خدایا قلب ش ته اش لایک تو را می خواهد...!!! "برای شادی روح درگذشتگان صلوات"

+ پدرم روزت مبارک + داداشای گلم که فردا پدر میشین روز شوماهم مبارک به پدر آینده بچه هامم تبریک میگم :)+ موزیک وب رو عوض نظرتون؟؟؟+ امتحانام شروع شده دیه کم. کتابداران و همکاران عزیز، با سلام؛
۱. وظیفه­ خود می دانم از پیام های تسلیت و همدردی که از راههای مختلف به مناسبت درگذشت پدرم ارسال کردید تشکر و قدردانی کنم. برای درگذشتگان شما آمرزش الهی و برای شما و خانواده های گرامی تان سلامت و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواستارم... جعبه‌های ناوبری خاورمیانه اکبر هاشمی رفسنجانی آیت‌الله‌های اهل ایران آیت‌الله‌های اهل ایران اعضای حزب اعضای حزب کارگزاران سازندگی اعضای شورای انقلاب ی ایران اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اعضای هیئت بازنگری قانون اساسی ایران افراد مربوط به انقلاب ۱۳۵۷ ایران ان شهر تهران اهالی رفسنجان ترورشدگان توسط گروه فرقان خانواد. شفقنا- مشاور معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ی مرگ را ادامه حیات و ی مرگ را پایان زندگی می داند، نوع نگاه ما به این حقیقت زندگی تعیین کننده است. به گزارش خبرنگار شفقنا، حجت ال و المسلمین سید عبدالله حسینی در نشست آیین و فرهنگ نکوداشت درگذشتگان نزد ایرانیان اظهار کرد: […] اول ماه رجب باشد و اولین پنجشنبه اش هم باشد و لیلةالرغائب هم باشد و یادی نباشد از خیلی ها که امروز کنارمان نیستند ... چه با شتاب فاصله می افتد بین زندگی روزمره ی مثلا صنعتی مان با اعتقاداتمان !!
فاتحه و صلوات هدیه به روح درگذشتگان دور و نزدیک ، غریب و آشنا و ...

در مورخه:1 /93/10 به مناسبت شب شهادت رضا ( ع ) در حسینیه حسین ( ع ) حاجیکلا ی لفور مقرر گردید انی که توانایی مالی تا مبلغ یک میلیون تومان جهت کمک به اجرای سقف سوم را دارند به هیت امنای حسینیه مراجعه یا به شماره حساب 917818304 بانک تجارت قائمشهر واریز نماید ضمنا پذیرای شام توسط خانواده محترم احمدی به نیت پدر مرحوم کربلایی علی مدد احمدی بر گزار ش. به بهانه روز پنجشنبه یادی میکنم از امواتی که چشم به راه دعاها و نیکی هایی هستند که در حق ایشان میکنیم بزرگانی که همیشه یادشان برای تک تک مردمان روستا زنده بوده و هست و خواهد بود نثار روح کلیه درگذشتگان روستا اعم از درگذشتگان خانواده های اسرافیلی- نوری-مرادی -فرهادی -عبدالهی-عطایی- اوجاقی- نظافت-سعادتی-سیادتی - قراری -کوهی-کیشی زاده-. مهدی یراحی کنسرتش را به احترام درگذشتگان فاجعه منا لغو کرد کنسرت دوشنبه شب مهدی یراحی در سالن میلاد نمایشگاه تهران به احترام به درگذشتگان فاجعه منا لغو شد. http://www.honaronline.ir/image/news/2015/9/62093_635790386572793464_m.jpg به گزارش هنرآنلاین، کنسرت مهدی یراحی قرار بود در دو سئانس به روی صحه برود و با استقبال طرفداران این خواننده بلیت های کنسرت رو به اتمام بود.

مانند دیگر برنامه های فرهنگی هنری فاجعه دل اش منا این برنامه را تحت تأثیر خودش قرار داد. این خواننده با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"به نامِ خدا

آتش بگیر تا که ببینى چه می کشم

احساس سوختن به تماشا نمی شود

با سلام، عرض احترام به شما همراهانِ گرانقدر، که مانندِ همیشه براى دیدنِ فرد فردتان در کنسرت هایم لحظه شماری می کنم و چه لحظاتِ با شکوهى است براى من، شمردنِ دقایق پایانى براى دیدار با شما مخاطبینِ نازنینم.

اما وراى این اشتیاقِ غیر قابل وصف رس دیگرى هم دارم که آن را از شما مردمان اصیل و انسان دوست سرزمینم آموخته ام.

تماشا ، درک ، همراه و همدرد شدن.

با گذشتِ چند روز ابعاد عمیق تر و گسترده تری از فاجعه انسانى “منا” هویدا می شود. درگذشت تعداد کثیرى انسان و تعداد قابل توجهى هموطن، شمارى از مصدومان و هنوز هموطنان مفقود!

من مسافرى را راهىِ منا نکرده بودم اما در این چند روز در اطرافِ خود تعدادى از چشم به راهانِ مسافرینِ منا را دیدم. آشفته، عزادار، مبهوت و حیرت زده در انتظار بازگشت پیکر بی جان عزیزانشان.

عشق، تأمل، شادى، عهد من با شماست تا پایانِ عمرم. شادى از صورتمان رخت بسته، اخبار و تصاویرِ ارسالى غمگینمان کرده. می دانم این قاعده دنیاست، می دانم این حس کوتاه است! اما می توان بی تفاوت نبود، می توانیم شریک باشیم در این لحظاتِ سخت با هموطنانً داغدارمان.

کارى از منِ کم بضاعت براى یام بخشیدن به این دردِ مشترکِ انسانى ساخته نیست، جز گذشتن از شیرین ترین لحظاتِ عمرم، یعنى خواندن براى شما روى صحنه و تماشاى شما.

از شما اجازه نمی گیرم، عذرخواهى هم نمی کنم چون ایمان دارم مخاطبین فهیم من انسان های عاشق و آزاده ای هستند که نه تنها سازنده دردِ دیگران نیستند بلکه دردِ دیگران را مرهم می شوند. حتىٰ با یک گذشت و احترامِ ساده به اندازه لغوِ یک شب همصدایى با شما. فقط یک شب، به همین سادگى!

در پایان از همراهى و درکِ انسانىِ تهیه کنندگان و مسئولینِ برگزارکننده به جهتِ نهایتِ همدلى و ابراز لطف سپاسگزارم.

با حمایت و همراهىِ شما مخاطبینِ فهیم و ارجمند، به احترامِ درگذشتگان، بازماندگان و چشم های منتظر براى بازگشتِ پیکر عزیزانشان، کنسرت روز دوشنبه به تاریخ ششم مهر نودوچهار لغو خواهد شد و اجرا به روزِ دیگرى که در آینده نزدیک اعلام می شود موکول می گردد.

با احترام مهدى یراحى" سلام صبح پنجشنبه شما عزیزان بخیر و شادی خداوند در اول صبح به ما لبخند زد و حیات امروز ما را هدیه داد و چشمان ما را به روشنایی امروز گشود. ما هم به شکرانه این لطف الهی امروز را با لبخند به اطرافیان خود آغاز کنیم. با لبخند و سلام و صبح بخیر جانانه و عاشقانه به همسر مهربان و فرزندان و عزیزان امروز را آغاز کنیم. درود بفرستیم به روح و روان ه. به فاصله چند روز دو نفر در طبر دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند . مرحوم حبیب فلاح به علت کهولت سن و مرحوم سید احمد حسینی هم بعد از تحمل چند سال رنج بیماری دار فانی را وداع گفتند . ضمن تسلیت به خانواده های محترم و بستگان ایشان علو درجات را برای درگذشتگان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت می نماییم . روحشان شاد بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلسَّلامُ عَلی اَهْلِ لا إِلهَ إلاَّ اللهُ مِنْ أَهْلِ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ یا أَهْلِ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ بِحَقِّ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ کَیْفَ وَجَدْتُمْ قَوْلَ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ مِنْ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ یا لا إِلهَ إِلاّ اللهُ بِحَقِّ لا إِلهَ إِلاّ اللهُ اِغْفِرْ لِمَنْ قالَ لا إِلهَ إ. آ ین پنج شنبه سال است ، کاش امسال هم کنارمون بودی مادربزرگ سخت ترین قسمت خونه ت ی پاک گرد و خاک ع ِ عزیزانی هست که دیگه در بین ما نیستند چقدر دلتنگتم مادربزرگـــــ شادی روح همه درگذشتگان « صلوات » 17 توصیه مهم به کوه نوردان و علاقه مندان به صعودهای زمستانی! ۱- توجه داشته باشید که بسیاری از شیب های کوهستانی کشورمان، استعداد لازم برای تولید بهمن را دارا هستند اما به دلیل عدم بارش کافی ممکن است سالها هیچگونه خطری ایجاد نکنند. این شیبها در شرایط فعلی میتوانند خطرآفرین بوده و موجب ریزش بهمن شوند(سابقه ریزش بهمن در سالهای گذشته و خ. نوروز از راه می رسد درختان یکی پس از دیگری لباس سبز به تن می کنند شکوفه ها لب باز نموده و سرود شادی می خوانند . چه زیباست تپه های جنگلی و درختان کاج سرسبز کنار کاخ زیبای صفی آباد همان اثر تاریخی و شناسنامه اشرف البلاد ( بهشهر ) همان که با زیبایی اش چشم هر بیننده تازه از راه رسیده ای را از دور به خود خیره می کند . چه زیباست صدای گنجشگ ها د. ع گزارش درگذشتگان خبرگزاری مهر - گروه سیاست: سال ۹۳ با تمام شادی ها و غم ها و تلخی ها و شیرینی ها سپری شد. در این سال کم نبودند رجال و شخصیت های بزرگ و اخلاقی که رخت بستند و به دیار باقی شتافتند؛ شخصیت هایی که بسیاری از آنها، از سال ها پیش از انقلاب ی مبارزات خود را علیه رژیم شاهنشاهی آغاز د و زندگی هر کدام از انها، صفحه ای از شناسنامه انقلاب ی شد. در روزهای آغازین بهار ۹۴ و در طلیعه سالی که قرار است، همدلی و همزبانی تمرین شود، مروری کوتاه بر نام و یاد و زندگی شخصیت هایی که در سال ۹۳ چهره در نقاب خاک کشیدند، خالی از لطف نیست. اولین پنجشنبه ی ماه مبارک رمضان  و یاد درگذشتگان اللّهُمَّ اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ ، تَابِع بَینَنَا وَ بَینَهُم بِالخَیراتِ اِنَّکَ مُجیبُ الدَعَوَاتِ اِنَّکَ غافِرَ الذَنبِ وَ الخَطیئَاتِ وَ اِنَّکَ عَلَی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ بِحُرمَةِ الفَاتِح.
http://uupload.ir/files/bfl_%d9%85%d8%a7%d9%87_%d9%85%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%a9_%d8%b1%d9%85%d8%b6%d8%a7%d9%86.jpgماه مبارک رمضان  و یادی از درگذشتگان اللّهُمَّ اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ ، تَابِع بَینَنَا وَ بَینَهُم بِالخَیراتِ اِنَّکَ مُجیبُ الدَعَوَاتِ اِنَّکَ غافِرَ الذَنبِ وَ الخَطیئَاتِ وَ اِنَّکَ عَلَی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ بِحُرمَةِ الفَاتِحةِ مَعَ الصَّلَوَاتِ عصر پنجشنبه است، با ذکر فاتحه و صلوات، یادی کنیم از اونایی که سال های  قبل سر سفره های افطاری و سحری  کنار ما بودن روحشون شاد و یادشون گرامی خبرگزاری صداوسیما درگذشت «علی » در فاجعه منا " " علی ستاره فوتبال ایران یکی از جانباختگان فاجعه منا است.

« » علی سرمربی پیشین پرسپولیس یکی از مفقودان فاجعه منا بود و امروز اعلام شد وی از جان باختگان این حادثه است. علیرضا داودنژاد خبر فوت رضا داودنژاد و همسر این بازیگر جوان سینما در سفر حج تکذیب کرد. علیرضا داودنژاد کارگردان سینمای ایران 'گفت : رضا داودنژاد و همسرش در سلامت کامل به سر می برند و هیچ کدام به سفر حج نرفته اند.این کارگردان تاکید کرد: خبر فوت رضا داودنژاد و همسرش در سفر حج را صد در صد تکذیب می کنم.به تازگی اخباری در شبکه های مجازی منتشر شده است مبنی بر اینکه رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشور به همراه غزل بدیعی همسر وی در سفر حج کشته شده اند. http://files.namnak.com/images/art/9201/253_pics/%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%88%d8%af%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1-%d8%ba%d8%b2%d9%84-%d8%a8%d8%af%db%8c%d8%b9%db%8c.jpg آ ین سلفی خبرنگار شبکه خبر که در منا کشته شد (ع ) با اعلام آمار نهایی درگذشتگان فاجعه «منا» مشخص شد که حمیدرضا حسینی خبرنگار شبکه خبر جزو درگذشتگان این حادثه است. این ع ، آ ین سلفی منتشر شده از وی است. که در خانه خدا گرفته شده است. روحش شاد.
 اللّهُمَّ اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ ، تَابِع بَینَنَا وَ بَینَهُم بِالخَیراتِ اِنَّکَ مُجیبُ الدَعَوَاتِ اِنَّکَ غافِرَ الذَنبِ وَ الخَطیئَاتِ وَ اِنَّکَ عَلَی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ بِحُرمَةِ الفَاتِحةِ مَعَ الصَّلَوَاتِ            &n.