درگیری بین بازیکنان نفت شایعه است

به نقل از خبرگزاریها در مورد درگیری بین بازیکنان نفت شایعه است : عصر امروز درگیری فیزیکی مختصری بین لیدرهای باشگاه پرسپولیس و راننده مدیرعامل این باشگاه به وجود آمد. عصر امروز در جریان جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بین لیدرهای این باشگاه و راننده رحیمی درگیری فیزیکی به وجود آمد و طرفین در این درگیری حس از خج هم در آمدند. در نهایت با دخ پلیس 110 این درگیری خاتمه یافت.

نکته قابل توجه اینکه این درگیری بر سر کیف راننده مدیرعامل پرسپولیس زمانی به وجود آمد که یکی از لیدرها این کیف را بدون اجازه این راننده به جای دیگری منتقل کرده بود.

*یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب علیه علی موضع گیری کرده و با فریادهای بلند علیه سرمربی پرسپولیس حرف هایی را مطرح کرد که البته این حرف ها بیشتر شبیه توهین بود.

*دو هوادار پس از اینکه رحیمی از دفتر باشگاه خارج شد مقابل او ایستاده و از وی خواستند تا به جای جذب عبدالله کریمی بازیکنان جوانی مانند خانزاده، انصاری فرد یا افشین جذب پرسپولیس شوند که رحیمی در پاسخ به آنها گفت: اختیارات فنی بر عهده کادر فنی است ضمن اینکه فقط ما می توانیم در لیگ برتر 5، 6 بازیکن جذب کنیم نه 11 بازیکن. در میانه های نیمه دوم دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان درگیری سختی بین بازیکنان دو تیم به وقوع پیوست، یک درگیری با میانداری بازیکن کره ای آبادانی ها! در اوا بازی تراکتورسازی و استقلال، بین بازیکنان دو تیم درگیری بوجود آمد. جاسم کرار این بار مانع درگیری شد جاسم کرار هافبک عراقی استقلال که همیشه به جنجال معروف بود این بار نقش میانجی را برعهده گرفت در دقیقه ۶۰ بازی برخورد ف الدینی با بازیکن پدیده به درگیری لفظی این دو منجر شد که کرار با میانجی گری مانع از شدت این درگیری شد. سرمربی تیم ملی فوتبال قطر با اشاره به اتفاقات رخ داده در بازی رفت این تیم و ایران در تهران، گفت: جواد ن ام مقصر شروع درگیری ها بود ولی رسانه های ایرانی به بازیکنان قطر اتهام زدند. خورخه سامپائولی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، شایعات اخیر در مورد درگیری اش با لیونل مسی در آستانه دیدار مقابل ونزوئلا در مقدماتی جام جهانی 2018 را رد کرد. شایعه جلسه شبانه بازیکنان لستر و مدیریت باشگاه در مورد سرنوشت این تیم، سوژه عمر مامونی در سایت گل شده است. کاپیتان استقلال نسبت به شایعه درگیری با مربی ایرلندی سابق این تیم واکنش نشان داد. بعد از سوت پایان دیدار آرسنال برابر تاتنهام بین بازیکنان درگیری ایجاد شد. گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه . شایعه ج بازیکنان تیم فوتبال لیگ برتری بدون پرداخت پول از سوی ۲ باشگاه مظنون تکذیب شد. شایعات اخیر در مورد دوپینگ بازیکنان پرسپولیس، هافبک موفق هفته های اخیر این تیم را به واکنش واداشت. پرسپولیس در دیداری حساس به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت و این در حالی است که این روزها شایعه دوپینگ بازیکنان پرسپولیس به موضوعی بین رسانه ها تبدیل شده است. مشکلات مالی تیمهای لیگ برتری به جایی رسیده که بازیکنان حاضر در آن به دلیل بدهی، کارشان به دعوا و درگیری کشیده می شود. رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:این رفتارها در شان بازیکنان 2 تیم بزرگ کشور نیست. سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل در رابطه با شایعه جابه جایی استاندار گفت: به افرادی که با اه خاص به شایعات این چنینی دامن می زنند هشدار می دهم که با ندانم کاری فضای مثبت استان را دچار هاب کاذب نکنند. کمال الدین پیرمؤذن در گفت وگو با خبرنگار فارس در اردبیل با رد کامل شایعه تغییر استاندار اظهار داشت: بنده اطلاع واثق دارم که با توجه .
س رست تیم فوتبال استقلال گفت:درگیری عمدی نورافکن با کریمی برای حضور در اردوی تیم ملی جوانان شایعه… سایت خبری - تحلیلی پیک امید - دیدار موج گناوه و بیمارستان کوثر شیراز به درگیری انجامید . این درگیری از زمانی آغاز شد که داور این دیدار پس از زدن سوت پایان بازی، ازسوی بازیکنان تیم بیمارستان قلب کوثر شیراز موردحمله قرارگرفت و دراین میان بازیکنان و مسوولان موج گناوه به کمک داور شتافتند و از آن محافظت د تا آسیبی به او وارد نشود.

دو بازیکن باتجربه نفت تهران با هم درگیری لفظی پیدا د. به دنبال درگیری دو بازیکن در بسکتبال سایر اعضای تیم نیز در چشم بر هم زدنی به جان هم افتادند. مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: شایعه دعوتم به سازمان بازرسی بخاطر قرارداد بازیکنان استقلال صحت ندارد. رو مه مارکا اسپانیا از اختلاف و درگیری دو م ع یوونتوس بر سر لباس مسی خبر داد. لئوناردو بونوچی، م ع ایتالیایی و باتجربه یوونتوس تمام شایعات مربوط به درگیری در بین نیمه دیدار فینال برابر رئال را تکذیب کرد. فکر می کنم نیاز به توضیح بیشتری در این خصوص نیست؛ باز هم تاکید می کنم آنهایی که شایعه سازی د، یک تماس با کمیته ضد دوپینگ برقرار کنند و همه چیز را متوجه شوند. ضمن اینکه تیم تراکتورسازی هم بدون توجه به حواشی کارش را می کند و مطمئن هستم که بازیکنان بهترین بازی خود را مقابل پرسپولیس انجام می دهند اریک بایی، م ع منچستریونایتد به علت درگیری در دیدار شب گذشته مقابل سلتاویگو و کارت قرمزی که دریافت کرد، دیدار فینال لیگ اروپا را از دست خواهد داد. رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خوزستان با رد شایعه درگیری در ستاد انتخابات شهرستان اهواز، گفت: هیات های نظارت و اجرایی با دقت تمام از آرا مردم صیانت می کنند. بنگر 2 سال قراردادش را تمدید کرد پس از جذب چند بازیکنان جدید و پرداخت مطالبات بازیکنان فصل گذشته، امروز در نیز علی در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در جلسه ای با علیرضا رحیمی در خصوص بازیکنان جدید و عقد قرارداد با بازیکنان فصل قبل به بحث و گفت وگو پرداخت.

به نقل از فارس، همچنین محسن بنگر نیز که همراه با راهی باشگاه شده بود، برای دو سال دیگر قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد.

در فصل جاری با وجودی که فقط چند روز از آن می گذرد مذاکرات بسیار خوبی را با بازیکنان جدید و حتی فصل گذشته برای تمدید قرارداد داشته است س رست تیم هندبال نیروی زمینی گفت: درگیری بازی برابر تیم نفت و گاز گچساران میان هواداران رخ داد و به بازیکنان و کادر فنی ارتباطی نداشت. یک داستان جالب: هر زمان شایعه ای روشنیدید و یا خواستید شایعه ای را تکرار کنید این فلسفه را در ذهن خود داشته باشید: در یونان باستان سقراط به دلیل د و درایت فراوانش مورد ستایش بود. روزی فیلسوف بزرگی که از آشنایان سقراط بود، با هیجان نزد او آمد و گفت : سقراط میدانی راجع به یکی ازشاگردانت چه شنیده ام؟
پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال، لیدرهای این تیم با چندتن از بازیکنان استقلال درگیر شدند.
[درگیری در تمرین استقلال]

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه پس از پایان بازی دیروز تیم های استقلال و پدیده، تعدادی از هواداران تیم استقلال قصد شعار دادن علیه قلعه نویی و بازیکنان این تیم را داشتند با ممانعت برخی از بازیکنان این تیم از جمله محسن فروزان روبرو شده بودند که با حرکات دست، از آنها می خواست شعار ندهند و به مربی و بازیکنان تیم بی احترامی نکنند.

پس از پایان تمرین امروز این تیم تعداد زیادی از لیدرهای استقلال با در تمرین این تیم با چند تن از بازیکنان از جمله محسن فروزان، هاشم بیگ زاده و حسین صادقی درگیر شدند و بابت نتایج این تیم، به این بازیکنان معترض بودند و عنوان می د که چرا مانع از شعار دادن علیه بازیکنان استقلال، در بازی دیروز شدند.
جهانیان مالک فعلی تیم نفت تهران هرگونه درگیری با آتیلا حجازی را تکذیب کرد. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وقتی برای تیم ملی بازیکن انتخاب می کنم به نام باشگاه توجه نمی کنم بلکه بر اساس بازی بازیکنان آنها را دعوت می کنم.کارلوس کی روش در خصوص بازیکنان دعوت نشده مانند رحمتی،خلیلی و خلعتبری، عنوان کرد: اگر شروع به صحبت و بخواهم در مورد بازیکنان توضیح بدهم باید در مورد کل حروف الفبا صحبت کنم. هیچ لیست سیاهی در تیم ملی فوتبال وجود ندارد تحمل از دست رفتن پیروزی 4-0 برای نوری شاهین و سایر بازیکنان دورتموند آنقدر دشوار بود که در پایان بازی با بازیکنان حریف درگیر شدند. درحالی که تمرین امروز تیم فوتبال وحدت یزد به مدت ۲۰ دقیقه و آن هم فوتبال دورهمی م ن بازیکنان برگزار شده بود، برخی خبرها مبنی بر درگیری م ن دو بازیکن این تیم خبر داد. باپیگیری مطلع شدیم که در تمرین… پلیس فتا با شایعه سازی و شایعه پراکنی حادثه پلاسکو برخورد می کند
رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی اعلام کرد که با شایعه‌‌سازان و شایعه‌پراکنان حادثه‌ی آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو برخورد خواهد شد. در دقایق پایانی نیمه دوم بازی پرسپولیس و پیکان بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. به دنبال برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در دهستان بهادران مسابقات با پیگیری شدیدی توسط مردم دهستان دنبال می شود به گونه ای که اکنون جزء جدا ناپذیری از فرهنگ و همچنین بخشی از اوقات فراغت مردم در ماه مبارک رمضان شده است. اما بازار برخی درگیری ها بین بازیکنان و داوران و همچنین درگیری بین تماشاچیان و داوران این دوره از مسابقات داغ د. طبق گزارش داور مسابقه رئال و لاس پالماس، پس از اتمام بازی در تونل ورزشگاه برنابئو درگیری شدیدی بین اعضای دو تیم صورت گرفت. رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید»به شایعه ضبطی بودن مصاحبه رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: انی که این شایعه ها را پخش می کنند، درباره مردم چه فکری می کنند؟ از بعضی شایعه ها فقط می شود شاخ درآورد. پربازدیدترین خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان فارس در روز یکشنبه 14 دادماه را مشاهده کنید. این اتحادیه همچنین اعلام کرد هیچ یک از بازیکنان سیتی و یونایتد به خاطر جنجال درگیری در تونل ورزشگاه الدترافورد، جریمه نمی شوند. این درگیری پس از آن رخ داد که مورینیو به صدای بلند موزیک در رختکن سیتی اعتراض کرده بود. مربی ۳۷ ساله یکی از تیم های باشگاهی فوتسال جوانان آرژانتین پس از ضرب و شتم در جریان نزاع در سالن بازی، توسط پدر یکی از بازیکنان به قتل رسید. این مربی که در تیم “دمونرو” فعالیت می کرد در جریان بازی توسط پدر یکی از بازیکنان در جریان بازی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و راهی بیمارستان شد. این اتفاق هفته گذشته رخ داد و در حالی بود که پس از. ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به خبر جایگزینی نهاوندیان با وی گفت: رفتنم شایعه است، همین الان آقای نهاوندیان هم در کنفرانس اقتصاد ایران گفت شایعه است.
درگیری شدید بین بازیکنان نفت آبادان و شهرداری اراک جرائم سنگینی را برای بازیکنان این دو تیم به… حمله هواداران باستیا به بازیکنان لیون در پیش از شروع دیدار این دو تیم، صحنه های عجیبی را در فرانسه خلق کرد. موضوع البسه تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل به سوژه ای داغ در رسانه های ورزشی جهان تبدیل شده است.

به نقل از ایسنا، اعتراض بازیکنان و سرمربی تیم ملی ایران به کیفیت لباس های تیم ملی ایران باعث شده است تا خیلی از رسانه های ورزشی جهان به شکلی تمس آمیز این موضوع را پوشش دهند و اعلام کنند که بازیکنان ایرانی هر کدام تنها با یک دست لباس در برزیل حاضر خواهند بود و نمی توانند لباس هایشان را با بازیکنان دیگر تعویض کنند.

همچنین بازیکنان مدعی شده اند که کیفیت لباس ها به حدی بد است که پس از یک بار شست و شو کوچک می شوند.

شرکت آل اشپورت با انتشار بیانیه ای پاسخ انتقادها از لباس های تیم ملی ایران را داد. آل اشپورت در بیانیه خود پاسخ داد: ادعایی که بازیکنان به اندازه کافی لباس برای جام جهانی ندارند پوچ و واهی است. ما برای ایران نیز مانند هر باشگاه و ارگان دیگر استانداردهای لازم را به خوبی رعایت کرده ایم آره ارواح عممممممت
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از اینکه در مسابقات جام توانستیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم، خوشحالم. ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به خبر جایگزینی نهاوندیان با وی گفت: رفتنم شایعه است، همین الآن آقای نهاوندیان هم در کنفرانس اقتصاد ایران گفت شایعه است. سخنگوی وزارت خارجه در مواجهه با شایعه برکناری متبوعش، بدون آنکه حاضر شود این شایعه را تکذیب کند، گفت که تیلرسون کارش را دوست دارد و خود رئیس کارکنان کاخ سفید گفته که این شایعه نادرست است. در ع ، پسر نیمار در حال هیس دادن است و نیمار نیز زیر ع ، همه را به سکوت دعوت کرده است. پس از پایان بازی و سقوط تیم خیبر م آباد به لیگ دسته دو درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم بوجود آمد.