درگیری بین بازیکنان نفت شایعه است

به نقل از خبرگزاریها در مورد درگیری بین بازیکنان نفت شایعه است : در اوا بازی تراکتورسازی و استقلال، بین بازیکنان دو تیم درگیری بوجود آمد. در میانه های نیمه دوم دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان درگیری سختی بین بازیکنان دو تیم به وقوع پیوست، یک درگیری با میانداری بازیکن کره ای آبادانی ها! دلیل واقعی سرآغاز درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم شهر منچستر پس از مصاف رو در روی آنها در ورزشگاه اولدترافورد مشخص شد. در اوا بازی تراکتورسازی و استقلال، بین بازیکنان دو تیم درگیری بوجود آمد. این کشور زیبا فرش، نفت و خاویار و همچنین شایعه دارد. فکر می کنم بعضی ها نمی توانند بدون شایعات زندگی کنند. این خبر هم شایعه است. این شایعات مثل صحبت هایی است که ترامپ در خصوص ایران مطرح می کند! سرانجام شایعه مرگ علی ضیا در منا +ع علی ضیا با انتشار ع و متن زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به شایعه مرگش در فاجعه منا پایان داد. پایگاه خبری انتخاب: علی ضیا با انتشار ع و متن زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به شایعه مرگش در فاجعه منا پایان داد.
علی ضیا نوشت: «نمى خواستم الآن ع بذارم کلن ولى از بس شایعه شد همین الآن منا هستم اوضاع مردم خوب نیست دعا کنید تا الآن پیششون بودم». سرانجام شایعه مرگ علی ضیا در منا +ع بازی تراکتورسازی و استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر کشور در پی درگیری بازیکنان دو تیم در دقیقه ۹۲ به حاشیه کشیده شد. هنگامی که بازیکنان ذوب آهن قصد رفتن به رختکن را داشتند نیمکت نشینان این تیم با وینفرد شفر درگیری لفظی پیدا د که این درگیری ادامه دار شد. در ویدئوی زیر بخشی از تنش ها، دعواها و درگیری های بازیکنان در زمین فوتبال را می بینید. کاپیتان تراکتورسازی توضیحاتی را درباره شایعه اختلافش با ارطغرول ساغلام سرمربی ترکیه ای در پایان دیدار با الغرافه قطر ارائه کرد. شایعه جلسه شبانه بازیکنان لستر و مدیریت باشگاه در مورد سرنوشت این تیم، سوژه عمر مامونی در سایت گل شده است. کاپیتان استقلال نسبت به شایعه درگیری با مربی ایرلندی سابق این تیم واکنش نشان داد. بعد از سوت پایان دیدار آرسنال برابر تاتنهام بین بازیکنان درگیری ایجاد شد. گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه . وقت کشی بازیکنان نفت تهران باعث درگیری لفظی هاشم بیک زاده با کاپیتان پرسپولیس شد. شایعه ج بازیکنان تیم فوتبال لیگ برتری بدون پرداخت پول از سوی ۲ باشگاه مظنون تکذیب شد. به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر ورزش نیوز به نقل از ورزش سه در روزهایی که سازمان نظام وظیفه به هیچ وجه حاضر نیست از موضع خود در مورد سربازها کوتاه بیاید، گفته می شود فدراسیون فوتبال در تلاش است تا امکانی را فراهم کند تا بازیکنان سرباز بتوانند پول خدمتشان را پرداخت کنند و در نیم فصل دوم برای تیم هایشان بازی کنند. با این حال احمد کمالی جانشین منابع انسانی کل نیروهای مسلح این صحبت ها را فقط در حد شایعه می داند و ادعا می کند که بازیکنان متخلف باید مجازات شوند.

سروش رفیعی نباید به تیم ملی دعوت می شد
عده ای امروز به من زنگ زدند و گفته اند که چرا سروش رفیعی از فرودگاه دیپورت شد و نتوانست به آفریقای جنوبی برود. این نکته های کوچک چیزی نیست که لازم باشد ما در مورد آن صحبت کنیم. طبیعتا بازیکنی که سرباز است و کارت پایان خدمتش باطل شده است، نمی تواند از کشور خارج شود و این چیز عجیبی نیست.

دلیل های رفیعی قانونی نبود
رفیعی در مراجعه به سازمان نظام وظیفه ادعا کرد که معافیتش قانونی است اما مدارک او مورد تایید سازمان نظام وظیفه قرار نگرفت. او به دلیل مریضی پدرش معافیت گرفته اما یک نکته وجود دارد، زمانی که رفیعی پدرش مریض بوده اصلا به سن سربازی نرسیده بوده حالا اینکه چطور به این بازیکن کارت معافیت داده اند، من نمی دانم.
کی روش از قوانین ایران خبر ندارد
متاسفانه کی روش فکر می کرده که رفیعی نمی تواند در بازی ملی بازی کند و به همین دلیل او را به تیم ملی دعوت کرد. من فقط این را می گویم که کی روش از قوانین ایران خبر نداشته و مساله دیگری در این باره وجود ندارد. از مصاحبه ای که سرمربی تیم ملی امروز کرد، هم این مساله کاملا مشخص بود.

نمی خواهیم به آینده بازیکنان بازی کنیم
با توجه به تخلفی که این افراد د موافقت افکار عمومی ما به این بازیکنان گفتیم که در13 هفته لیگ برتر نمی توانند بازی کنند. اما پرونده آنها هم اکنون در دادگاه قضایی است. حالا دادگاه می تواند آنها را تبرئه کند، جریمه کند یا هر چیز دیگری. عده ای از بازیکنان سرشان را پایین انداختند و به سازمان نظام وظیفه آمدند. پس ما صددرصد برای آنها تخفیف های ویژه ای قائل هستیم. اما من چند روز پیش یکی از بازیکنان را روی جلد یکی از رو مه ها دیدم که دارد صورتش را می تراشد و در مورد سربازی اش صحبت می کند. من فکر می کنم رسانه ها نباید از چنین افرادی که تخلف انجام داده اند حمایت کنند.

بحث ید خدمت مطرح نشده است
حرف هایی که زده می شود و در آن مطرح می شود که قرار است این بازیکنان پولی را به سازمان نظام وظیفه پرداخت کنند تا بتوانند در نیم فصل دوم در تیم هایشان بازی کنند، شایعه است و به هیچ عنوان صحت ندارد ما طبق قانون با تمام این بازیکنان برخورد خواهیم کرد. سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل در رابطه با شایعه جابه جایی استاندار گفت: به افرادی که با اه خاص به شایعات این چنینی دامن می زنند هشدار می دهم که با ندانم کاری فضای مثبت استان را دچار هاب کاذب نکنند. کمال الدین پیرمؤذن در گفت وگو با خبرنگار فارس در اردبیل با رد کامل شایعه تغییر استاندار اظهار داشت: بنده اطلاع واثق دارم که با توجه . رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:این رفتارها در شان بازیکنان 2 تیم بزرگ کشور نیست. در جریان دیدار دوستانه تیم های فوتبال لیل فرانسه و مک حیفا از اسراییل که روز چهارشنبه (مورخه 23 جولای/ 1 مرداد) در اتریش در حال برگزاری بود، گروهی که پرچم های فلسطین را در دست داشتند وارد زمین فوتبال شدند و به سمت بازیکنان باشگاه اسراییلی مک حیفا حمله د. البته سایر بازیکنان ی نیز به سمت آنها هجوم بردند و به شدت گرفتن درگیری کمک د. این د. ی از درگیری های عجیب بازیکنان با داوران را مشاهده می کنید. دیدار تیم های سایپا و صبا قم با حواشی و درگیری های مختلفی همراه شد. دو بازیکن باتجربه نفت تهران با هم درگیری لفظی پیدا د. به نظر می رسد در رختکن، درگیری میان بازیکنان رئال مادرید و یوونتوس رخ داده است. تمرین استقلال در کمپ حجازی تحت تاثیر اعتصاب بازیکنان و درگیری هواداران بود. مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: شایعه دعوتم به سازمان بازرسی بخاطر قرارداد بازیکنان استقلال صحت ندارد. بنگر 2 سال قراردادش را تمدید کرد پس از جذب چند بازیکنان جدید و پرداخت مطالبات بازیکنان فصل گذشته، امروز در نیز علی در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در جلسه ای با علیرضا رحیمی در خصوص بازیکنان جدید و عقد قرارداد با بازیکنان فصل قبل به بحث و گفت وگو پرداخت.

به نقل از فارس، همچنین محسن بنگر نیز که همراه با راهی باشگاه شده بود، برای دو سال دیگر قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد.

در فصل جاری با وجودی که فقط چند روز از آن می گذرد مذاکرات بسیار خوبی را با بازیکنان جدید و حتی فصل گذشته برای تمدید قرارداد داشته است لئوناردو بونوچی، م ع ایتالیایی و باتجربه یوونتوس تمام شایعات مربوط به درگیری در بین نیمه دیدار فینال برابر رئال را تکذیب کرد. رامین رضاییان در حالی از اردوی پرسپولیس ا اج شده است که جرقه این اتفاق پیش از بازی با الهلال عربستان در هتل زده شد؛ جایی که این بازیکن با دو هم تیمی خود درگیری لفظی پیدا کرد. شایعه درگیری میان رئیس بانک مرکزی و یک نزدیک به قالیباف، موضوعی بود که بعد از مطرح شدن در یک رسانه اصولگرا، با تکذیب سایر نمایندگان اصولگرا همراه شد. روز گذشته نشریه موندودپورتیوو ادعا کرد که در جریان تمرین پنجشنبه گذشته بارسا، بین نیمار و خوان کارلوس اونسوئه، دستیار اول لوئیس انریکه درگیری لفظی تقریبا شدیدی رخ داده است. س رست تیم هندبال نیروی زمینی گفت: درگیری بازی برابر تیم نفت و گاز گچساران میان هواداران رخ داد و به بازیکنان و کادر فنی ارتباطی نداشت. باشگاه تراکتورسازی از شایعه سازان در موضوع دوپینگ یکی از بازیکنان این تیم شکایت می کند. امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد اما شنیدیم یک تیم پولدار و پرحاشیه به بازیکنان حریف مستقیم خود پیشنهاد مالی داده است تا سوتی بدهند! سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وقتی برای تیم ملی بازیکن انتخاب می کنم به نام باشگاه توجه نمی کنم بلکه بر اساس بازی بازیکنان آنها را دعوت می کنم.کارلوس کی روش در خصوص بازیکنان دعوت نشده مانند رحمتی،خلیلی و خلعتبری، عنوان کرد: اگر شروع به صحبت و بخواهم در مورد بازیکنان توضیح بدهم باید در مورد کل حروف الفبا صحبت کنم. هیچ لیست سیاهی در تیم ملی فوتبال وجود ندارد پلیس فرانسه، تحقیقات خود را پس از درگیری گروهی ناشناس در فرودگاه با بازیکنان پاری سن ژرمن پس از ش ت تحقیرآمیز آنها مقابل بارسلونا را آغاز کرد. طبق گزارش داور مسابقه رئال و لاس پالماس، پس از اتمام بازی در تونل ورزشگاه برنابئو درگیری شدیدی بین اعضای دو تیم صورت گرفت. تحمل از دست رفتن پیروزی 4-0 برای نوری شاهین و سایر بازیکنان دورتموند آنقدر دشوار بود که در پایان بازی با بازیکنان حریف درگیر شدند. کامی نیا روی یک درگیری نه چندان شدید با فرزاد حاتمی در میانه میدان و ایجاد درگیری از سوی مهاجم تراکتور با حضور دیرهنگام داور یک کارت زرد گرفت که این به منزله وج او از جمع بازیکنان پرسپولیس در دربی بود. کمیته جوانان فدراسیون فوتبال سن بازیکنان رده های سنی مختلف را اعلام کرد. به نقل از ایسنا، بر این اساس سن بازیکنان در تیم های امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان به شرح زیر است:

بازیکنان لیگ امید -متولدین 72/10/11

بازیکنان لیگ جوانان - متولدین 74/10/11

بازیکنان لیگ نوجوانان – متولدین 77/10/11

بازیکنان لیگ نونهالان – متو. در دقایق پایانی نیمه دوم بازی پرسپولیس و پیکان بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. به دنبال برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در دهستان بهادران مسابقات با پیگیری شدیدی توسط مردم دهستان دنبال می شود به گونه ای که اکنون جزء جدا ناپذیری از فرهنگ و همچنین بخشی از اوقات فراغت مردم در ماه مبارک رمضان شده است. اما بازار برخی درگیری ها بین بازیکنان و داوران و همچنین درگیری بین تماشاچیان و داوران این دوره از مسابقات داغ د. از همان ابتدای انتقال نیمار به پاریس، اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به جذب او وجود داشت و نیمار نیز تنها اذعان داشت پیرامون بازیکنان بزرگ همیشه شایعه وجود دارد. رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید»به شایعه ضبطی بودن مصاحبه رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: انی که این شایعه ها را پخش می کنند، درباره مردم چه فکری می کنند؟ از بعضی شایعه ها فقط می شود شاخ درآورد. رقم قرارداد بازیکنان استقلال اعلام شد

رقم قرارداد بازیکنان تیم فوتبال استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد.


به نقل از سایت باشگاه استقلال، در راستای تاکید ورزش و جوانان و سازمان لیگ برتر فوتبال در شفاف سازی قراردادهای بازیکنان، باشگاه استقلال ریز قراردادهایش را منتشر کرد.

طبق اعلام باشگاه استقلال، رقم قراردادهای منعقده میان باشگاه استقلال و بازیکنان بزرگسال در فصل 93-94 به شرح زیر است:
لازم به ذکر است که قرارداد کلیه بازیکنان استقلال 2 یا 3 ساله بوده و فاقد هرگونه شرایط خاص ویژه بازیکنان است.

تمام قراردادها بنا به تاکید بهرام افشارزاده ، مدیرعامل باشگاه در قالب سیاست های ابلاغی وزارت ورزش و جوانان، سقف بودجه مصوب برای باشگاه و منافع دوطرفه باشگاه-بازیکن تنظیم شده است.

در پایان باشگاه استقلال، از حمایت های اسپانسر اختصاصی (شرکت توسعه صنایع نوین) و دیگر اسپانسرها و از کمیته نقل و انتقالات باشگاه به خاطر جذب بازیکنان این فصل قدردانی می کند. این دروازه بان البته در پایان این بازی به جدال لفظی با هادی محمدی، م ع تراکتورسازی پرداخت و ادامه این اتفاق به درگیری شدید بین این دو بازیکن منجر شد که با وساطت دیگر بازیکنان راهی رختکن شدند. پربازدیدترین خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان فارس در روز یکشنبه 14 دادماه را مشاهده کنید. سرمربی استقلال می گوید چهره بازیکنان این تیم تغییر کرده است. ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به خبر جایگزینی نهاوندیان با وی گفت: رفتنم شایعه است، همین الان آقای نهاوندیان هم در کنفرانس اقتصاد ایران گفت شایعه است. من چیزی برای گفتن در مورد درگیری لفظی با مسی و پیکه ندارم زیرا چنین چیزی رخ نداده است. اگرچه ما در موقعیت دشواری قرار داریم و دومین ش ت فصل را بعد از باخت در ماه آگوست در کاپ برابر رئال مادرید را تجربه کردیم، اما بازیکنان بارسا ع العمل خوبی به حذف از لیگ قهرمانان نشان داده اند