در دیدار عجیب جام جهانی کشتی راز محبوبیت باروز در ایران چه بود ع

به نقل از خبرگزاریها در مورد در دیدار عجیب جام جهانی کشتی راز محبوبیت باروز در ایران چه بود ع : جردن باروز، کشتی گیر تاریخی در ایران هم طرفداران زیادی دارد. جردن باروز کشتی گیر یی در بین تماشاچیان ایرانی محبوبیت وی ژه ای دارد.
به گزارش"ورزش سه" از ایسنا، جردن باروز قهرمان یی کشتی آزاد المپیک لندن بعد از مراسم وزن کشی… همشهری آنلاین: جردن باروز، قهرمان جهان و المپیک کشتی آزاد گفت: ترامپ مجبور نیست در ایران باشد. او این تصمیم را در دفتر کارش می گیرد، وقتی که ما باید در مقابل ۱۳ هزار تماشاگر ایرانی حضور ی م. جردن باروز یکی از بهترین کشتی گیرهای دنیا از ایرانی ها تشکر کرد. همشهری آنلاین: چهل و پنجمین دوره جام جهانی کشتی آزاد با پیروزی ایران و ش ت روسیه در کرمانشاه آغاز شد. باران کوثری تصویری از نوشته فارسی جردن باروز در اینستاگرام گذاشت و از مردم کرمانشاه برای رفتار مهمان دوستانه با کشتی گیران یی تشکر کرد. اتحادیه جهانی کشتی در صفحه رسمی اینستاگرام خود ی از حضور جردن باروز در میان طرفداران کرمانشاهی منتشر کرد. جردن باروز در میان طرفداران کرمانشاهی. این را اینستاگرام رسمی اتحادیه جهانی کشتی منتشر کرده است. خبرگزاری فارس: به نقل از سایت espn، جردن باروز، قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال طلای المپیک لندن در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد با بیان این مطلب افزود: جایی به جز ایران نیست که من از مسابقه دادن در آن لذت ببرم ... جردن باروز یکی از بهترین کشتی‌گیرهای دنیا از ایرانی‌ها تشکر کرد.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رفتار ایرانی ها با جردن باروز به شکلی بود که او پیغامی به زبان فارسی منتشر کرد تا از همه تشکر کند. او در این پیغام نوشت: ...

شرح خبر جردن باروز کشتی گیر نامدار از علاقه شدید خود برای حضور در جام جهانی ایران خبر داد. جردن باروز و اعضای تیم ملی کشتی از برج میلاد تهران دیدن د. جردن باروز یک بار دیگر با تمجید از ایران، به رئیس جمهور توصیه کرد به ایران سفر کند. فدراسیون کشتی ایران از جردن باروز و خانواده اش برای حضور در کشورمان دعوت کرد. جردن باروز کشتی گیر نامدار و پرافتخار یی در پیامی به زبان فارسی، از مردم ایران تشکر کرد و از علاقه خود به بازگشت به ایران خبر داد آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان گفت: این بار قسمت نشد باروز را ش ت دهم اما ان شاء الله دفعه بعد او را مغلوب خواهم کرد. قهرمان پرآوازه کشتی ، جام جهانی کرمانشاه را بازگشت خوبی به میدان مسابقه دانست. جردن باروز هم می بازد؛ افسانه ش ت ناپذیری او چندی پیش با دو ش ت در برابر حریفان روسی به اتمام رسید، اما هر چقدر از درخشندگی رنگ مدال های قهرمانی او کم می شود، چراغ پهلوانی او پرفروغ تر می تابد. همشهری آنلاین: جردن باروز (jordan burroughs) در روز ‏ ۸ ژوئن ۱۹۸۸ در شهر کمدن در نیو ی در امریکا به دنیا آمد. کشتی گیر یی که از ورود به ایران به همراه تیم ملی کشتی منع شده اظهار کرد آنها می خواستند با آمدن به ایران حسن نیت شان را ثابت کنند. جردن باروز کشتی گیر مطرح یی در صفحه اینستاگرام خود به زبان فارسی با مردم ز له زده کرمانشاه ابراز همدردی کرد. کشتی گیر بعد از سفر به ایران اظهار کرد اگر رییس جمهور کشورش به ایران سفر می کرد، بدون شک آنها را ستایش می کرد. قهرمان سرشناس کشتی آزاد ابراز امیدواری کرد که در فینال جام جهانی با تیم ایران روبرو شود. قهرمان سرشناس کشتی آزاد ابراز امیدواری کرد که در فینال جام جهانی با تیم ایران روبرو شوند. تیم کشتی آزاد برای شرکت در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد، وارد کرمانشاه شد. قهرمان یی کشتی آزاد جهان و المپیک اعلام کرد قصد دارد با همسرش به ایران سفر کند. پس از جردن باروز یک قهرمان کشتی دیگر هم پستی به زبان فارسی منتشر کرد. نیویورک تایمز در گزارشی ویژه به حضور تیم در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه و استقبال و میزبانی مطلوب کشورمان پرداخت. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در سومین دیدارش در جام جهانی مقابل مغولستان در حالی به پیروزی مقتدرانه ای دست یافت که نخستین ش ت را نیز تجربه کرد. با توجه به ابراز علاقه جردن باروز قهرمان المپیک و جهان و همسرش برای سفر به ایران، فدراسیون کشتی اعلام کرد در صورت تمایل آن ها برای سفری ده روزه به ایران و دیدن از ا و مناطق تاریخی کشورمان، خانواده کشتی ایران پذیرای آن ها خواهد بود. کشتی گیر صاحب نام یی هم به جمع ورزشکاران مطرح خارجی که با ز له غرب ایران همدردی د پیوست. همشهری آنلاین: کشتی گیر بعد از سفر به ایران اظهار کرد اگر رئیس جمهور کشورش به ایران سفر می کرد، بدون شک آنها را ستایش می کرد. پس از جردن باروز یک قهرمان کشتی دیگر هم پستی به زبان فارسی منتشر کرد. خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا بار دیگر توانستم به ایران بیایم این موضوع به قدری غیرقابل وصف است که باورم نمی شود. کشتی ایران را به خاطر مردم و تماشاگرانش دوست دارم. فدراسیون کشتی ایران از قهرمان یی جهان و المپیک دعوت کرد به همراه خانواده اش برای سفری تفریحی سیاحتی به کشورمان بیاید. مهرستان آنلاین:تیم ملی ایران فوتبال ایران در حالی شب گذشته مقابل آرژانتین کار را با ش ت یک بر صفر به پایان رساند که هرگز شاگردان کی روش مستحق این ش ت نبودند، اما نکته قابل توجه در پایان این دیدار آماری بود که از سوی فیفا ارائه شد.

بر همین اساس تا پایان 29 بازی برگزار شده جام جهانی 2014 برزیل که آ ین آن بامداد امروز بین بوسنی و نیجری. جردن باروز کشتی گیر نامدار و پرافتخار یی در پیامی به زبان فارسی، از مردم ایران تشکر کرد و از علاقه خود به بازگشت به ایران خبر داد. رده بندی برترین آزادکاران جهان در ماه جولای از سوی فدراسیون جهانی کشتی اعلام شد که بر اساس آن در وزن 70 کیلوگرم مصطفی حسین خانی و در وزن 97 کیلوگرم رضا یزدانی در صدر برترین های اوزان خود قرار دارند.

همچنین مسعود اسماعیل پور در 61 کیلوگرم و کمیل قاسمی در 125 کیلوگرم نفرات دوم اوزان خود هستند. میثم مصطفی جوکار در وزن 86 کیلوگرم، رضا افضلی در 74 کیلوگرم و پیمان یاراحمدی در 70 کیلوگرم عنوان سوم اوزانشان را به خود اختصاص داده اند.

* رده بندی نفرات برتر اوزان 8 گانه کشتی آزاد به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:

1- ولادیمیر خینچگاشویلی، گرجستان 2- ویکتور لبدوف، روسیه 3- رسول کالیف، قزاقستان ... 6- حسن رحیمی، ایران

61 کیلوگرم:

1- حاجی علی یف، آذربایجان 2- مسعود اسماعیل پور، ایران 3- مرشد موتالیموف، روسیه ... 8- بهنام احسان پور، ایران

65 کیلوگرم:

1- ماگومد قربان علی یف، روسیه 2- احمد چاکائف، روسیه 3- یوگیشوار دات، هند ... 9- سیداحمد محمدی، ایران

70 کیلوگرم:

1- مصطفی حسین خانی، ایران 2- روسلان دبیرگادژیف، آذربایجان، 3- پیمان یاراحمدی، ایران

74 کیلوگرم:

1- جوردن باروز، 2- جبرئیل حسنوف، آذربایجان 3- رضا افضلی، ایران 14- مرتضی رضایی قلعه، ایران ... 17- حمیدرضا رضایی، ایران ... 19- عزت الله اکبری، ایران

86 کیلوگرم:

1- عبدالرشید سعدالله یف، روسیه 2- مراد داروف، بلاروس 3- میثم مصطفی جوکار، ایران ... 7- احسان لشگری، ایران

97 کیلوگرم:

1- رضا یزدانی، ایران 2- عبدالسلام گادیسوف، روسیه 3- ختاگ گازیموف، آذربایجان

125 کیلوگرم:

1- طاها آکگول، ترکیه 2- کمیل قاسمی، ایران 3- آل اندر خوتسیانوفسکی، اوکراین ... 8- پرویز هادی، ایران ... 10- عبدالله قمی، ایران به غیر از یی ها، ایرانی ها تنها ملتی هستند که حس می کنم عشق به ورزش های مختلف با هویت ملی آنها آمیخته شده است. یی عاشق فوتبال ( یی)، بسکتبال و بیسبال هستند و ما با این رشته های ورزشی زندگی می کنیم. به طرق مختلف این خلاصه می کند که ما چه ی هستیم. در ایران اما همه چیز در کشتی خلاصه می شود. تیم ملی والیبال ایتالیا با ش ت برابر برزیل راهی دیدار رده بندی و حریف ایران در این مسابقه شد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت. برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد. ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. لیگ جهانی کشتی آزاد - جویبار بیمه رازی قهرمان لیگ جهانی کشتی شد
تیم کشتی آزاد بیمه رازی ی جویبار بر سکوی قهرمانی لیگ جهانی ایستاد. شمال اسپرت : در فینال نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد، تیم بیمه رازی ی جویبار مقابل تیم تیتان مرکوری پیروز شد و به عنوان قهرمانی رسید.

ایران در 6 کشتی اول این تقابل با نتیجه 5 بر یک پیش افتاد تا قبل از برگزاری 2 کشتی آ قهرمانی خود را قطعی کند. انتقاد از تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر لغو صدور روادید برای ورود به واکنش قهرمان کشتی این کشور را د ی داشت. ناصر نوربخش با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه هر کشور به جای 8 وزن در 7 وزن در بازی های آسیایی کشتی گیر خواهد داشت بر اساس تصمیم شورای فنی کشتی فرنگی، قرار است در وزن 59 کیلوگرم در بازی های آسیایی شرکت نکنیم. حمید سوریان نیز به ما اعلام کرد تمایلی به حضور در بازی های آسیایی ندارد.

به نقل از ایسنا، مربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص علت این تصمیم نیز خاطرنشان کرد: جدای از اینکه سوریان خود تمایلی به حضور در بازی های آسیایی نداشت دلیل مهم ما برای این تصمیم گیری این بود که در وزن 59 کیلوگرم مهم ترین رقبای ما در جهان کشتی گیران آسیایی هستند و این کار را برای ما با توجه به فاصله اندک مسابقه های جهانی تا بازی های اینچئون سخت می کرد که در نهایت این تصمیم اتخاذ شد.

وی در پایان تاکید کرد: حمید سوریان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و همین که او در جام پیتلاسینسکی لهستان با اینکه در یک وزن بالاتر کشتی گرفت باز هم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند که این نشان دهنده آمادگی بالای اوست. ما نیز در مسابقه های جهانی امید زیادی به موفقیت او داریم. دیدار شب گذشته تیم ملی با حریف ی جنوبی خود، هجومی ترین دیدار جام جهانی بود. تیم ملی ایران فوتبال ایران در حالی شب گذشته مقابل آرژانتین کار را با ش ت یک بر صفر به پایان رساند که هرگز شاگردان کی روش مستحق این ش ت نبودند، اما نکته قابل توجه در پایان این دیدار آماری بود که از سوی فیفا ارائه شد.

بر همین اساس تا پایان 29 بازی برگزار شده جام جهانی 2014 برزیل که آ ین آن بامداد امروز بین بوسنی و نیجریه برگزار شد، دیدار تیم ملی ایران و آرژانتین با وجود اینکه تنها یک گل در آن رد و بدل شد، به عنوان هجومی ترین دیدار جام جهانی از سوی فیفا معرفی شده است.

با اعلام فیفا در این دیدار بازیکنان دو تیم 107 بار به سمت دروازه های یکدیگر حمله د که در بین این تعداد، 4 حمله انفرادی به سمت دروازه ها صورت گرفت. همچنین در این مسابقه بازیکنان دو تیم تنها یک بار در موقعیت آفساید قرار گرفتند.

پس از این دیدار، مسابقه تیم های نیجریه و بوسنی در رده دوم هجومی ترین دیدارهای جام قرار گرفت و دیدار ایتالیا و انگلیس نیز در جایگاه سوم.

در بین 29 بازی برگزار شده، همچنین دیدار ایران و نیجریه در جایگاه بیست و چهارم این ج قرار گرفت و بازی دو تیم بلژیک و الجزار در رده آ ایستاد.

پیش از این دیدار ایران و نیجریه در پایان دور اول گروهی به عنوان دفاعی ترین دیدار جام جهانی معرفی شده بود. رقابت های کشتی آزاد قهرمانی : نفرات برتر مشخص شدند ۱۳۹۶/۲/۱۰        قهرمانی جردن باروز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی (اوپن) روزهای 8 و 9 اردیبهشت ماه در شهر لاس وگاس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این رقابت ها که انتخ تیم برای حضور در مسابقات های جهانی فرانسه نیز بود به شرح زیر است:  57 ک. رئیس اتحادیه جهانی سردفتران:پیوستن کشور بزرگ ایران به اتحادیه جهانی باعث تقویت این اتحادیه است در حاشیه اجلاس بیست و هفتمین کنگره سردفتران آفریقا که در شهر اوران الجزایر برگزار شد، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با دانیل سنگور رئیس اتحادیه جهانی سردفتران دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی در این دیدار درباره اهمیت ونقش سند رسمی و نقش ایران در جوامع بین المللی و همچنین جایگاه نظام سردفتری و نقش سند رسمی در امنیت اقتصادی در ایران گفت وگو کرد. در این دیدار دانیل سنگور، ضمن ابراز سندی از حضور رییس کانون سردفتران و دفتریاران ایران، درخصوص پیوستن ایران به اتحادیه جهانی سردفتران گفت: پیوستن کشور بزرگی چون ایران با تمدن چند هزار ساله باعث تقویت و نفوذ قوی برای این اتحادیه است. رئیس اتحادیه جهانی سردفتران ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک ایران به این اتحادیه بپیوندد. در ادامه انجم شعاع معاون سازمان ثبت اسناد و املاک ایران نیز ضمن تشریح نظام حقوقی و جایگاه دفاتر اسناد رسمی در ایران، سردفتران را امناء حاکمیت و مردم دانست. تیم ملی کشتی آزاد ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی و در سخت ترین دیدار مرحله گروهی مقتدرانه از سد ترکیه گذشت. در ادامه این رقابت ها بعد از ظهر امروز پنج شنبه ایران در دومین دیدار خود به مصاف هند می رود. در جریان جام جهانی کشتی آزاد در و پس از آن سه جلسه میان روسای فدراسیون های کشتی ایران و برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی, از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این نشست ها، اجرای مفاد تفاهم نامه بین فدراسیون های دو کشور که در سال ٢٠١٤ و در جریان جام جهانی کشتی فرنگی در ایران و با حضور لالویچ ریس اتحادیه جهانی منعقد گردید. 57 کیلوگرم: آنتونی راموس (عضو تیم در جهانی 2014) - آندره هوچتراسر 61 کیلوگرم: کلمن اسکات (برنز المپیک 2012)- مت مک دونوگ 65 کیلوگرم: برنت مت کالف (عضو تیم در جهانی 2014)- آرون پیکو (نایب قهرمان جوانان جهان 2014) 70 کیلوگرم: نیکولاس مارابل(عضو تیم در جهانی 2014) - جیمس گرین 74 کیلوگرم: جردن باروز (قهرمان جهان و المپیک) - موزا فی 86 کیلوگرم: ادوارد راث (عضو تی.