در پی اعتراض کارگردان کوپال لغو اکران های هنروتجربه در پردیس سینمایی کوروش

به نقل از خبرگزاریها در مورد در پی اعتراض کارگردان کوپال لغو اکران های هنروتجربه در پردیس سینمایی کوروش : رکنا: پوران درخشنده با اعتراض نسبت به اکران زودهنگام اش گفت: واقعا دیگر از این سینما دلسرد شده ام. «کوپال» اولین بلند “کاظم ملایی” است که سال گذشته در بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فجر حضور داشت گروه هنر و تجربه در دوره جدید اکران خود (تا 30 مهر 1396) فرصت تماشای بیش از 30 سینمایی، مستند و کوتاه را برای علاقه مندان این نوع سینما فراهم کرده است. اخیراً مسئولان شورای صنفی نمایش قانونی قرار دادند که قرار بود بر مبنای آن، هایی که در هفته های پیش رو از سال 1396 اکران می شوند، در همین دوره زمانی روی باقی بمانند و اکران شان در سال 1397 استمرار نیابد و در همین چارچوب قرار بود سینمایی «من یک ایرانی ام» اثر احمد در گروه سینمایی اکران شود. هنوز مرکب این قانون خشک نشده بود که این قانون تغی. گروه هنر و تجربه در دوره جدید اکران خود (تا 11 بهمن 1396) فرصت تماشای بیش از 30 سینمایی، مستند و کوتاه را برای علاقه مندان این نوع سینما فراهم کرده است. گروه هنر و تجربه در دوره جدید اکران خود (تا 31 تیر 1396) فرصت تماشای بیش از 30 سینمایی، مستند و کوتاه را برای علاقه مندان این نوع سینما فراهم کرده است.
مراسم اکران مردمی رگ خواب با حضور لیلا حاتمی و کوروش تهامی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. جدید ایرانی کوپال با ایرانی جدید کوپال با
سینمایی کوپال با
کوپال با

در صورت ن یتی صاحب اثر لینک برداشته خواهد شد .ایرانی کوپال 1080p, رایگان کامل سینمایی ایرانی کوپال کم حجم کیفیت بالا عالی مراسم اکران مردمی رگ خواب با حضور لیلا حاتمی و کوروش تهامی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. پنج شنبه شب مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش اکران شد. پنج شنبه شب مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش اکران و با استقبال بی…
مراسم اکران مردمی زرد با حضور عوامل و بازیگران در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. اولین سالن اختصاصی سینمای هنروتجربه در مجموعه سینمایی فرهنگ تهران از فردا، شنبه ۲۶ اسفند آغاز به کار می کند. تهیه کننده سینمایی «سه بیگانه» از لغو اکران مردمی این در پردیس کوروش خبر داد . کاظم ملایی از جمله کارگردان های اولی جشنواره سی وپنجم فجر است که فضای ش کمی متفاوت تر از سایر رقبایش است و لوون هفتوان نقش محوری سینمایی «کوپال» را برعهده داشته؛ نقشی که برای او تجربه ویژه ای بوده است. در حاشیه جشنواره فجر با هفتوان گفت وگوی کوتاهی کردیم. کارگردان «خوک» تأکید کرد ش دارای مجوز اکران است و به زودی در ایران اکران خواهد شد. مانی حقیقی کارگردان سینمایی «خوک» در نشست خبری این سینمایی اعلام کرد انتخاب او ارائه تصویر زن قدرتمند ایرانی در هایش هست. اکران مردمی سینمایی آن سوی ابرها به کار گردانی مجید مجیدی با حضور کارگردان و محمدرضا گ ار شامگاه چهارشنبه دوم اسفند در پردیس سینمایی کورش با استقبال فوق العاده مخاطبان برگزار شد. با نهایی شدن مراحل فنی سینمایی «کوپال»، وجی dcp این تحویل دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فجر شده است. پردیس سینمایی سام رقیب پردیس کوروش شد. ریاست این مجموعه به مرتضی شایسته، تهیه کننده سینما واگذار شد. اولین اکران سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی شب گذشته با حضور هنرمندان در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی در ماه اکتبر به نمایندگی از سینمای ایران در بخش مسابقه ی دو جشنواره سینمایی در به روی می رود. سینمایی “کوپال” به همراه سینمایی “خفه گی” ساخته فریدون جیرانی روز آ جشنواره ( یکشنبه 25 فوریه ) نمایش داده می شوند. اخبار «۲۰:۳۰» گزارشی در انتقاد از شرایط اکران تعدادی از آثار سینمایی و حواشی پیش آمده در کمیسیون فرهنگی مجلس پخش کرد که بخشی از این گزارش را سخنان قدیمی حمید نعمت الله تشکیل می داد٬ این ماجرا اعتراض نعمت الله… تهیه کننده «من یک ایرانی ام» نسبت به وضعیت اکران ها و همچنین اکران نشدن ی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، اعتراض کرد. اخبار «۲۰:۳۰» گزارشی در انتقاد از شرایط اکران تعدادی از آثار سینمایی و حواشی پیش آمده در کمیسیون فرهنگی مجلس پخش کرد که بخشی از این گزارش را سخنان قدیمی حمید نعمت الله تشکیل می داد٬ این ماجرا اعتراض نعمت الله را به همراه داشته است. محمدحسین مهدویان، کارگردان «ماجرای نیمروز»، از اکران این در حرم رضا (ع) ابراز خوشحالی کرد. کارگردان سینمایی ماجان گفت: زمان دقیق اکران این مشخص نیست اما تا پایان سال جاری اکران خواهد شد. مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. رکنا: اولین سانس از اکران " نگار " دقایقى قبل با حضور رامبد جوان و نگار جواهریان در پردیس کورش برگزار شد. کوپال نخستین تجربه ی سینمایی کاظم ملایی است که تاکنون در بخش مسابقه ی 25 جشنواره ی بین المللی به نمایش درآمده است... تیزر سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی رونمایی شد. شرق نوشت: پوران درخشنده، کارگردان و تهیه کننده سینما، به اکران زودهنگام جدیدترین ش، «زیر سقف دودی» اعتراض کرد. « سینمایی کوپال» ساخته ی کاظم ملایی در ادامه ی حضور بین المللی خود برای ب جایزه ی اصلی بخش مرزهای این جشنواره رقابت می کند.
مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. دو کارگردان سینما با اشاره به ترکیب اکران نوروزی به بررسی علت افت این فصل از اکران پرداختند. کوپال اولین بلند کاظم ملایی است که چندی پیش توانست پروانه نمایش سینمایی خود را اخذ کند تا در اوایل سال جاری به نمایش عمومی درآید. اکران یک داستانی ، ۳ مستند و ۶ کوتاه از روز ۲۱ شهریورماه در هنروتجربه آغاز می شود. کارگردان «وقتی برگشتم» به چگونگی وضعیت اکران خود و تراکم نمایش های سینمایی در این فصل از سال گفت.
نیوشا ضیغمی در صفخه شخصی اش ع ی از خودش در مراسم اکران مردمی هفت مع در پردیس کوروش منتشر کرد. کارگردان «نقطه کور» اکران ها در این برهه زمانی را مورد بررسی قرار داد. اکران سینمایی «زیر سقف دودی» جدیدترین اثر اجتماعی پوران درخشنده با حضور این کارگردان یکشنبه ۲۳ مهرماه در شهر واشنگتن دی سی پایتخت کشور آغاز می شود. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کارگردان «وقتی برگشتم» به چگونگی وضعیت اکران خود و تراکم نمایش های سینمایی در این فصل از سال گفت. با توجه به روزهای شروع سی و پنجمین جشنواره فجر در سال 95 سینماهای تهران برنامه و ساعت اکران های حاضر در این جشنواره را اعلام نموده اند که طبق ج زیر می باشد. برنامه اکران سینما برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران شهر فرنگ / شهر قصه (سینما ) برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهرانشهر هنر و شهر  هفتم ( سینما ) برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران برنامه سینما استقلال تهران در جشنواره فجر 95 برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران برنامه و ساعات اکران های جشنواره فجر درسینما اریکه ایرانیان برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران ساعت اکران های جشنواره فجر 1395 درسینما راگا برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما کیان تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران برنامه اکران های سی و پنجمین جشنواره فجر / سینما ماندانا تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما فرهنگ 1 برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما فرهنگ 2 برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما توگراف و فردوس (موزه سینما) برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران برنامه اکران های جشنواره فجر در سینما جوان برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما تماشا برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما بهمن 1 برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در پردیس چارسو تهران (1/2/4/5)
برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران پردیس سینمایی زندگی برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران فاروس و خورشید نو / پردیس سینمایی کورورش برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران گراند سینما و سینما نادر / پردیس سینمایی کوروش تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران سینما لاله زار و مایاک / سینما کوروش تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران ساعت اکران های جشنواره فجر 35 در سینما پیروزی تهران برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران ج اکران های جشنواره فجر در خانه هنرمندان برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران ج زمان بندی و تایم اکران در کاخ مردمی جشنواره فجر 95 برنامه و ساعت اکران های جشنواره فجر 95 در سینماهای تهران ج اکران های جشنواره فجر 95 کاظم ملایی به جزئیات اکران و نمایش های داخلی و خارجی ش اشاره کرد. بدون شک کارگردان یا تهیه کننده سینمایی، ش را در اکران خصوصی با لوگوی «بازبینی» پخش نمی کند، چرا که به نسخه اصلی دسترسی دارد و اگر رئیس سازمان سینمایی یک بار به اکران های خصوصی در سالن یا منازل سینماگران رفته باشد، به این بدیهیات آگاهی دارد. مهر نوشت: مدیر پردیس سینمایی درباره اکران های نوروزی بیان کرد که به دلیل تنوع این ها، همه سلایق راضی بودند. اولین اکران مردمی «عصبانی نیستم!»: چهارشنبه ۲۹ آذر از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر در پردیس کوروش/ با حضور باران کوثری و نوید محمدزاده. بدون شک، کارگردان یا تهیه کننده سینمایی، ش را در اکران خصوصی با لوگوی «بازبینی» پخش نمی کند، زیرا به نسخه اصلی دسترسی دارد و اگر رئیس سازمان سینمایی، یک بار به اکران های خصوصی در سالن یا منازل سینماگران رفته باشد، به این بدیهیات آگاهی دارد. همزمان با روز دانشجو، در تکریم مقام این دانش آموختگان، تماشای سینمایی در پردیس کوروش شنبه ۱۸ آذر نیم بهاست.