در پی اعتراض کارگردان کوپال لغو اکران های هنروتجربه در پردیس سینمایی کوروش

به نقل از خبرگزاریها در مورد در پی اعتراض کارگردان کوپال لغو اکران های هنروتجربه در پردیس سینمایی کوروش : مشخص نیست رویه ای که در حوزه اکران برقرار است، متکی بر یک سیاست گذاری اعلام نشده است یا صرفاً تحت تاثیر تعداد بالای هایی است که در صف متراکم اکران قرار دارد اما در هر حال این نوع اکران ها چیزی فراتر از سوزی و حکم ذبح های سینمایی در چاله فروش است.
مراسم اکران مردمی زرد با حضور عوامل و بازیگران در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. گروه هنر و تجربه در دوره جدید اکران خود (تا 30 مهر 1396) فرصت تماشای بیش از 30 سینمایی، مستند و کوتاه را برای علاقه مندان این نوع سینما فراهم کرده است. مهر نوشت: کارگردان «کوپال» با بیان اینکه این اثر ۱۵ دقیقه نسبت به نسخه ای که در جشنواره فجر اکران شد، کوتاه شده است از برنامه ریزی برای حضور در جشنواره های خارجی گفت. گروه هنر و تجربه در دوره جدید اکران خود (تا 23 اسفند 95) فرصت تماشای بیش از 30 سینمایی، مستند و کوتاه را برای علاقه مندان این نوع سینما فراهم کرده است. اخیراً مسئولان شورای صنفی نمایش قانونی قرار دادند که قرار بود بر مبنای آن، هایی که در هفته های پیش رو از سال 1396 اکران می شوند، در همین دوره زمانی روی باقی بمانند و اکران شان در سال 1397 استمرار نیابد و در همین چارچوب قرار بود سینمایی «من یک ایرانی ام» اثر احمد در گروه سینمایی اکران شود. هنوز مرکب این قانون خشک نشده بود که این قانون تغی. اولین اکران سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی دوشنبه 23 بهمن با حضور هنرمندان در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. برای اکران و حضور در جشنواره های خارجی و طبق بازخوردها در جشنواره فجر، حدود پانزده دقیقه از زمان کوپال کوتاه شد. اکران مردمی «به وقت شام» شامگاه دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور ابراهیم حاتمی کیا «کارگردان»، هادی حجازی فر «بازیگر»، جوزف سلامه «بازیگر نقش عمر شیشانی معروف به چطوری ایرانی»و کارن همایونفر «آهنگساز» و با اجرای گروه نمایشی و استقبال مردم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. مراسم اکران مردمی رگ خواب با حضور لیلا حاتمی و کوروش تهامی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. پنج شنبه شب مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش اکران شد. پنج شنبه شب مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش اکران و با استقبال بی…
مراسم اکران مردمی زرد با حضور عوامل و بازیگران در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. اولین سالن اختصاصی سینمای هنروتجربه در مجموعه سینمایی فرهنگ تهران از فردا، شنبه ۲۶ اسفند آغاز به کار می کند. تهیه کننده سینمایی «سه بیگانه» از لغو اکران مردمی این در پردیس کوروش خبر داد . پخش کننده ساعت ۵ عصر می گوید؛ این در عید سعید فطر اکران نمی شود.
پنج شنبه شب مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش اکران و با استقبال بی…
چهارشنبه شب مجید مجیدی به همراه محمدرضا گ ار در پردیس سینمایی کوروش برای اکران آن سوی ابرها…
پخش کننده ساعت ۵ عصر می گوید؛ این در عید سعید فطر اکران نمی شود. پردیس سینمایی سام رقیب پردیس کوروش شد. ریاست این مجموعه به مرتضی شایسته، تهیه کننده سینما واگذار شد. آشوب شنبه شب در پردیس کوروش به همراه برخی از بازیگران و عواملش اکران شد. سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی در ماه اکتبر به نمایندگی از سینمای ایران در بخش مسابقه ی دو جشنواره سینمایی در به روی می رود. مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. کاوه صباغ زاده نویسنده و کارگردان سینمایی «ایتالیا ایتالیا» در اعتراض به نحوه اکران ش گفت: فروش قابل قبولی داشته و مخاطب خودش را پیدا کرده است. از انجایی که بودجه زیادی برای تبلیغات محیطی نداشتیم فقط به صورت مجازی روی تبلیغات کار کردیم. اخبار «۲۰:۳۰» گزارشی در انتقاد از شرایط اکران تعدادی از آثار سینمایی و حواشی پیش آمده در کمیسیون فرهنگی مجلس پخش کرد که بخشی از این گزارش را سخنان قدیمی حمید نعمت الله تشکیل می داد٬ این ماجرا اعتراض نعمت الله… تهیه کننده «من یک ایرانی ام» نسبت به وضعیت اکران ها و همچنین اکران نشدن ی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، اعتراض کرد. محمدحسین مهدویان، کارگردان «ماجرای نیمروز»، از اکران این در حرم رضا (ع) ابراز خوشحالی کرد.
آشوب شنبه شب در پردیس کوروش به همراه برخی از بازیگران و عواملش اکران شد. کارگردان «وقتی برگشتم» به چگونگی وضعیت اکران خود و تراکم نمایش های سینمایی در این فصل از سال گفت. مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. رکنا: اولین سانس از اکران " نگار " دقایقى قبل با حضور رامبد جوان و نگار جواهریان در پردیس کورش برگزار شد. کوپال نخستین تجربه ی سینمایی کاظم ملایی است که تاکنون در بخش مسابقه ی 25 جشنواره ی بین المللی به نمایش درآمده است...
مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. اکران نشدن سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان، بار دیگر صدای اعتراض این ساز را درآورد. شرق نوشت: پوران درخشنده، کارگردان و تهیه کننده سینما، به اکران زودهنگام جدیدترین ش، «زیر سقف دودی» اعتراض کرد. جدید ایرانی کوپال با ایرانی جدید کوپال با
سینمایی کوپال با
کوپال با

در صورت ن یتی صاحب اثر لینک برداشته خواهد شد .ایرانی کوپال 1080p, رایگان کامل سینمایی ایرانی کوپال کم حجم کیفیت بالا عالی
مراسم اکران مردمی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده شب شنبه در پردیس کوروش برگزار شد. گروه فرهنگی: از امروز نمایش عمومی «نهنگ عنبر 2: سلکشن رویا» در سینمای تهران و شهرستان آغاز شد. سامان مقدم کارگردان این در اکران خصوصی این که صبح امروز در پردیس کوروش برگزار شد به انقاد… دو کارگردان سینما با اشاره به ترکیب اکران نوروزی به بررسی علت افت این فصل از اکران پرداختند.
شب گذشته مراسم اکران دلم میخواد با حضور عوامل و بازیگران در پردیس کوروش برگزار شد. اکران یک داستانی ، ۳ مستند و ۶ کوتاه از روز ۲۱ شهریورماه در هنروتجربه آغاز می شود. سیفی آزاد کارگردان گفت: سینمایی «ماجان» ساخته رحمان سیفی آزاد اکران دوم عید فطر خواهد بود و اوا مردادماه در سینما ها اکران می شود.
نیوشا ضیغمی در صفخه شخصی اش ع ی از خودش در مراسم اکران مردمی هفت مع در پردیس کوروش منتشر کرد. مدیر پردیس سینمایی تماشا گفت: «اکران سینمایی «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم قرار بود از امروز در پردیس سینمایی تماشا آغاز شود، اما به دلیل تحویل ندادن دی سی پی به تعویق افتاد.» نیوشا ضیغمی در صفخه شخصی اش ع ی از خودش در مراسم اکران مردمی هفت مع در پردیس کوروش منتشر کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کارگردان «وقتی برگشتم» به چگونگی وضعیت اکران خود و تراکم نمایش های سینمایی در این فصل از سال گفت. این بار ساعتی پیش مقابل دفتر شورای صنفی نمایش حضور یافت و در این مجموعه را گل گرفت. او نسبت به آنچه امروز بخش خصوصی سینما خوانده می شود و اختیار توزیع اکران به آن س شده نیز اعتراض کرد و عملاً یران و پردیس کوروش را هدف قرار داد و شمشیرش را به سمت علیرضا سرتیپی و غلامرضا نشانه رفت. کاظم ملایی به جزئیات اکران و نمایش های داخلی و خارجی ش اشاره کرد. گروه هنروتجربه حدود سه سال است که بستر لازم را برای دیدن هایی که امکان اکران عمومی ندارند، مهیا می کند.