دشان دیگر از پاسخ دادن درباره بنزما خسته شده ام

به نقل از خبرگزاریها در مورد دشان دیگر از پاسخ دادن درباره بنزما خسته شده ام : کریم بنزما انگار هنوز دوری از تیم ملی فرانسه و دعوت نشدن از سوی دیدیه دشان را هضم نکرده است. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه تاکید کرد که ژیرو با گ نی پاسخ منتقدینش را می دهد. رئیس جمهور فرانسه هم به غیبت کریم بنزما در لیست نفرات دیدیه دشان واکنش نشان داد. مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید از دیدیه دشان خواست به او دلیل دعوت نشدنش به اردوی وس ها را توضیح دهد. دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه پس از قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه بر روی دستان بازیکنان تیمش به هوا پرتاب شد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه مدعی شد تیمی را به میدان می فرستد که قادر به غلبه بر دانمارک باشد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به شایعات درباره احتمال حضور بنزما در آرسنال واکنش نشان داد و علت این شایعات را فرانسوی بودن بنزما دانست. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، پس از پیروزی 2-0 مقابل اروگوئه، علی رغم رضایت از نمایش بازیکنان، تایید کرد که هنوز در دقایقی بی تجربگی شان به چشم می آید. شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ،در این کلیپ جالب از باشگاه رئال مادرید کریم بنزما به نمایش ۸ گل زیبای کریم بنزما به مالاگا می پردازد . نوشته ؛ کریم بنزما فورواردی افسانه ای !!! اولین بار در پارس… تنها دو روز پس از قهرمانی فرانسه در جام جهانی، بن عرفا خواستار استعفای دیدیه دشان شد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه نسبت به توانایی های لیونل مسی به بازیکنانش هشدار داد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به مهاجم گ ن تیمش در مورد آینده مشاوره داده است. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل اروگوئه حضور یافت. وبسایت رسمی برنامه نود - ماتیو والبوئنا مهاجم فرانسوی فنرباغچه در مصاحبه با لوپاریزین در مورد اختلافش با بنزما صحبت کرد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، پس از پیروزی تیمش مقابل کرواسی، تاکید کرد که این قهرمانی، حاصل کار بازیکنانش بوده است. دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، با ابراز خشنودی از پیروزی تیمش مقابل بلژیک، ادعا کرد که تیمش می توانست این دیدار را با گل های بیشتری به سود خود تمام کند. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، پس از پیروزی 4-2 تیمش مقابل کرواسی در فینال جام جهانی 2018، قدرت ذهنی شاگردانش را تحسین کرد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، تایید کرد که پل پوگبا مقطع پیچیده ای را سپری می کند اما معتقد است که این ستاره منچستریونایتد خیلی زود به روزهای اوجش بازخواهد گشت. کریم بنزما یک شب ناامیدکننده دیگر را پشت سر گذاشت و در گ نی برای رئال ناکام ماند. بعد از رسوایی اخلاقی که برای کریم بنزما پیش آمد و پرونده ای که متئو والبوئنا علیه او به جریان انداخت، مهاجم تیم رئال مادرید هموطن خود را به دروغگویی متهم کرد که والبوئنا خیلی زود به این اظهارات واکنش نشان داده است. کریم بنزما در دیدار فرانسه و اسپانیا یک گل زد اما کمک داور پرچم زد و آفساید گرفت تا گل مهاجم فرانسه قبول نشود. تصاویر آهسته نشان دادند، موقعی که موسی سیسوکو به بنزما پاس داده، او در آفساید نبوده است.

به گزارش فوتبال ایران، مهاجم رئال مادرید گفت:«صحنه آهسته را ندیده ام، نمی دانم در آفساید بودم یا نه، اما کم کم دارم از اینکه گل هایم را قبول نمی کنند، خسته می شوم.» او ادامه داد:«مساله مهم این است که بردیم. امشب خیلی تفریح ... اگرچه در برخی دقایق که آنها کنترل توپ را زیاد در دست داشتند، شرایط سختی داشتیم اما فکر می کنم غافلگیرشان کردیم و در ضدحملات خوب بودیم.» دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، این ادعا را که مهار لوکا مودریچ راحت از ستاره های دیگر حریفان فرانسه در جام جهانی است را رد کرد. زیدان درباره انتقاد خبرنگاران از بازی ضعیف بنزما نیز گفت: به عقیده من بنزما خوب بازی کرد، دلیل تعویض او هم بازی بد نبود، من باید یک تغییر تاکتیکی ایجاد می کردیم. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه تایید کرد که علت غیبت دیمیتری پایت در جام جهانی، مصدومیت ستاره فرانسوی بوده است. فرانسه که زمانی به «بازنده زیبا» شهرت داشت، با فوتبال حسابگرانه دشان، دومین ستاره را روی پیراهنش می بیند. فوتبال تهاجمی هنوز منقرض نشده، ولی تجربه روسیه نشان داد که فعلا این بهترین فرمول قهرمانی است. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به تمجید از انگالو کانته پرداخت و او را یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر در جهان خواند. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است که پل پوگبا قادر نیست تمام بار انتظارات را یک تنه به دوش بکشد. 2 هفته قبل رونالدو در شرایطی که فرصت هت تریک داشت، پن ی را به بنزما سپرد تا او بعد از هفته ها موفق به گ نی شود اما بنزما این کار را تکرار نکرد تا گرت بیل که 2 گل به ثمر رساند، موفق به ثبت هت تریک نشود. به نظر می رسد که زمینه برای بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فوتبال فرانسه در حال فراهم شدن است. کریم بنزما در دیدار برابر والنسیا نیز در گ نی ناتوان بود و به نظر می رسد زمان ج شماره 9 از رئال مادرید فرا رسیده است. کریم بنزما در آغاز نیمه دوم موفق شد دومین گل خود و تیمش را مقابل بایرن مونیخ به ثمر برساند. کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید تاکید کرد که از انتقاداتی که از او، رونالدو و گرت بیل به عمل می آید، ناراحت است و وظیفه این مثلث فراتر از گ نی است. رئال مادرید در شبی که بیل و بنزما بسیار دور از انتظار ظاهر شدند در خانه مقابل والنسیا متوقف شد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به تمجید از انگالو کانته پرداخت و او را یکی از بهترین بازیکنان حاضر حاضر جهان خواند. کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید بار دیگر برای مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 که در ماه ژوئن برگزار خواهد شد، به تیم ملی فرانسه دعوت نشد. کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید معتقد است دیدارهای باقی مانده در لالیگا حکم فینال دارد. مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا طبق آمار در بازی هایی که بنزما را کنار خود نداشته، موفق تر عمل کرده است. کریم بنزما هرگز بازیکن موردعلاقه رئالی ها نبوده، ولی در ال کلاسیکو معمولا شادی را به اردوی ک شانی ها آورده است. کریم بنزما ، ستاره فرانسوی رئال مادرید امروز تولد 27 سالگی خود را جشن می گیرد . کریم بنزما در سال 2009 توسط فلورنتیتو پرز شخصا یداری شد و تا کنون موفق به ثمر رساندن 125 گل با پیراهن رئال مادرید شده است . بنزما در شهر لیون فرانسه متولد شد و در تیم لیون اولین گامهای حرفه ای خود به عنوان بازیکن را برداشت . بنزما در حال حاضر تمامی عناوین ممکن به غیر از جام باشگاه های جهان را با پیراهن رئال مادرید فتح کرده است .

بنزما در این فصل بهترین عملکرد دوران حضورش در رئال مادرید را داشته است و امیدوار است چهار روز دیگر تنها جام باقی مانده که ب نکرده در رده باشگاهی را به ویترین افتخارات خود اضافه کند . دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه از تفاوت های فینال فردا با فینال یورو 2016 سخن گفت. ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و رئال مادرید به حمایت از بنزما پرداخت. مارسلو، م ع برزیلی رئال مادرید در خصوص رفتار هواداران با بنزما و رونالدو صحبت کرد. کریستیانو رونالدو و بنزما در هفته های اخیر در گ نی در بازی های خانگی ک شانی ها ناموفق بوده اند. به نظر می رسد اتفاقات روزهای اخیر به شدت باعث ناراحتی کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید شده است. کریم بنزما، مهاجم مسلمان و فرانسوی رئال مادرید روز گذشته به مکه مکرمه رسید تا فریضه حج تمتع را به جا آورد. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مارید به تمجید از کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت. نشریه آ.اس امروز ادعا کرد که پایان همین فصل، کریم بنزما قرارداد خود را تا 2021 یا 2022 تمدید خواهد کرد. تمدید قرارداد کریم بنزمارئال مادرید قصد دارد قرارداد کریم بنزما مهاجم فرانسوی اش را تمدید نماید. به گزارش فوتبال جهان ، شایعات فراوانی در خصوص آینده کریم بنزما به گوش می رسد ، اما اکنون اخباری مبنی بر تمدید قرارداد وی منتشر شده است. به گزارش marca، رئال مادرید قصد دارد قرارداد کریم بنزما را که از سال 2009 در این باشگاه عضویت دارد تمدید کند. بنزما که تاکنون 177 گل (5 پل کمتر از پاکو خنتو) به ثمر رسانده است، یکی از بازیکنان محبوب لوس بلان است. زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز هر دو مایل به ادامه همکاری با کریم بنزما هستند و تعجب آور خواهد بود اگر این بازیکن 29 ساله به کارش در رئال مادرید ادامه ندهد. به نظر می رسد هواداران رئال علاقمندند زیدان در ال کلاسیکو از بنزما در ترکیب اصلی برابر بارسا استفاده نکند. کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید با دبل برابر بایرن مونیخ، نقش مهمی در صعود ک شانی ها به فینال لیگ قهرمانان داشت.