دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند

به نقل از خبرگزاریها در مورد دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند : بعد از دیدن «مراکز سالمندان» تازه می فهمید که چرا در بروشورهای تبلیغاتی از نام «خانه سالمندان» استفاده نمی کنند. شاید بهتر باشد بگوییم هتل سالمندان، جایی که تضادی دردناک بین دورافتادگی سالمند از خانه واقعی و زیبایی ظاهری خانه جدیدش دارد. درحالی که برخی از خانه های سالمندان مکان های محزون و افسرده کننده ای هستند و اساسا افراد به آنجا می روند تا بمیرند،این خانه طراحی شده تا سالمندان را فعال و مشغول نگه دارد. وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند غیب پرور رئیس  سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند.

بررسی مقایسه ای سلامت روانی بین سالمندان ن خانه سالمندان و سالمندان ن در منزل
بررسی-مقایسه-ای-سلامت-روانی-بین-سالمندان- ن-خانه-سالمندان-و-سالمندان- ن-در-منزل مقاله بررسی مقایسه ای سلامت روانی سالمندان ن در خانه سالمندان و ن در منزل، در قالب word و در 31 صفحه، قابل ویرایش فایل

به مناسبت سالروز جهانی سالمند و همچنین ترویج اکرام و احترام به سالمندان، س رست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر با همراهی اعضای محترم شورای این بندر از خانه سالمندان محمدیه بوشهر بازدید د. اجتماع در مساجد را همچنان باید نگاه داشت. جوانها مسجد را کلاس درس و صحنه رزم بدانند. به مساجد رو کنند مساجد خانه خداست و خانه بندگان خداست. مساجد کلاس دین و درس سیاست و درس رزمندگی با دشمنان دین است. مساجد را گرم بدارید محافل مذهبی را مانند دوران اختناق رژیم همچنان گرم نگاه دارید سعی کنید مسائل تبلیغاتی مذهبی و ی سمعی و بصری را به مسا. گربه ای به نام اسکار قدرت پیش بینی مرگ بیماران را در خانه سالمندان دارد و در ساعات آ عمر بیماران به آنان نزدیک می شود. دقت او، که در 25 مورد مشاهده شده، باعث شده وقتی بیماری را انتخاب می کند، کارکنان خانه سالمندان در پراویدنس، رود آیلند، ، به اعضای خانواده او خبر دهند. بیمار انتخ گربه معاون هنری بسیج هنرمندان استان اصفهان گفت: امسال ابلاغ شد تا هسته های هنری در مساجد با کمک پایگاه های بسیج شکل گیرد و برنامه هایی که با مساجد سنخیت دارد در مساجد برگزار شود، امید داریم که در سال های آینده مساجد به آموزشگاه های هنری تبدیل شود. بازدید از خانه سالمندان و مرکز توان بخشی توسط هیات جانبازان و معلولین و ن نایان شهرستان گناباد به همراه ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و بنیاد شهید شهرستان گرامی داشت دهه ولایت به منظور عرض خداقوت و خسته نباشید به پرسنل محترم خانه ی سالمندان و مرکز توانبخشی انجام گردید. مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان می خواهند مساجد مرکز سالمندان باشد گفت: مسجد محوری را می توان مهم ترین تغییر در رویکرد های بسیج در دوره جدید دانست. توی خانه ی سالمندان برای راحتـــــــی سالمندان یه سطالی بوده توش پر تـــف و خلــــط و دماغشونو میریختــن..
یکی میاد تف کنه دندون ـــش میوفته اونجا ..
هیچــــی دیگه میخاد با دست ور داره دلش نمیاد سلطو سر میکشه تا دندونش بیاد سر جاش
مدیونی اگه فوش بدی ... خودمم حالم بد شد تا ی حال بهم زنی دیگه خدا نگهدار...
پایان نامه بررسی مقایسه ای سلامت روانی بین سالمندان ن خانه سالمندان و سالمندان ن در منزلپایان-نامه-بررسی-مقایسه-ای-سلامت-روانی-بین-سالمندان- ن-خانه-سالمندان-و-سالمندان- ن-در-منزلقسمتی از متن: در طول قرن بیستم انسان پیش از تمام تاریخ بشریت دستخوش دگرگونی از نظر شیوه های زندگی روابط اجتماعی و مسائل اقتصادی گردیده است. تلاش در جهت صنعتی شدن و گسترش شهرنشینی و زندگی مکانیزه که لازمه آن قبول شیوه های نوین برای زندگی است. اثر مع بر سلامت انسان گذاشته و در ارتباط با مقوله سلامت فایل
مید قادری، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بسیاری از مردم در ایام نوروز از مراکز بهزیستی و خانه سالمندان به رسم دیرین بازدید می کنند. آتش سوزی در یک خانه سالمندان واقع در جنوب انگلیس، دو نفر را به کام مرگ فرستاد. انتشارات پوشش گستر کتاب راهنمای پیش گیری از افتادن سالمندان را منتشر کرد.در این کتاب که با حمایت مالی شرکت بیمه دانا چاپ شده است نویسنده آن، سید داوود حسینی معاون فنی بیمه اشخاص در این شرکت پس از تشریح عواقب مالی افتادن سالمندان،اقداماتی را برای پیشگیری از این عارضه توصیه کرده است. برای مثال، در مقدمه این کتاب آمده است که افتادن ی. در پی تیراندازی فردی مسلح در یک خانه سالمندان در ای اوهایو در ، سه تن کشته شدند. محمد مهاجری، تحلیل گر اصولگرا، در گفتگو با هفته نامه ون گفت: ناگزیرم مشفقانه به دوستان اصولگرایم عرض کنم که امروز، اصول گرایی و اصول گرایان به لحاظ شه و عمل، استراتژی و تاکتیک، عملا به درد خانه سالمندان می خورد. اختصاصی از سورنا فایل مجمعوه 15 مقاله در رابطه با روابط اجتماعی سالمندان در فرمت pdf با و پر سرعت .
عنوان برخی مقالات رابطه مراحل رشد روانی - اجتماعی اری ون با سلامت روانی در سالمندان استان خوزستان سلامت روان سالمندان شهرکرد و ارتباط ان با عوامل جمعیتی و اجتماعی  بررسی تاثیر روابط اجتماعی و اعتماد به نفس در سلامت روان سالمندان م. مسئول روابط عمومی کل در تشریح مأموریت ها و اقدامات در کمک به ز له زدگان گفت: فضاسازی های غیرواقعی از اقدامات ناشی از بغض دشمن نسبت به این نهاد است. سالمندان قائم شهری قهرمان مسابقات دارت مراکز توانبخشی سالمندان استان مازندران شدند. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از ارائه خدمات مشاوره پزشکی و سلامت ویژه سالمندان، برگزاری تقدیر از سالمندان فعال و نخبه، بازدید از سراهای سالمندان و برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی در سطح شهر تهران به مناسبت «هفته تکریم سالمندان» خبر داد.

ماهنامه ارمون:مرکز نگهداری سالمندان ساری، یکی ازمکان هایی که احتمالا گذر بعضی از ما به آن افتاده است، معمولا در روز سالمند بیشتر مهدهای کودک، مدارس، خانواده ها و مسئولان سری به این محل می زنند تا دیداری با این افراد داشته باشند.
و شاید به نوعی، در زمان دیدار با سالمندان است که متوجه حقیقت دوران کهنسالی می شویم و این موضوع . پسری مادرش را بعد از درگذشت پدرش، به خانه سالمندان برد و هر لحظه از او عیادت می کرد. یکبار از خانه سالمندان تماسی دریافت کرد که مادرش درحال جان دادن است پس باشتاب رفت تا قبل از اینکه مادرش از دنیا برود، او را ببیند. از مادرش پرسید: مادر چه می خواهی برایت انجام دهم؟ مادر گفت: از تو می خواهم که برای خانه سالمندان پنکه بگذاری چون آنها پنک. همشهری آنلاین: بهداشت در یادداشتی هفته سالمند، را گرامیداشت و نوشت: از یاد نبریم که سالمندان، ستون های تکرار ناشدنی خیمه خانه و خانواده ما هستند. به مناسبت گرامیداشت روز جهانی سالمندان ، جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان اردکان با هدف ایجاد تد ر لازم به منظور بهره مندی مطلوب تر سالمندان از اماکن مذهبی با همکاری بهزیستی و اداره اوقاف و امور خیریه این شهر برگزار شد . مسئول گروه سالمندان معاونت بهداشتی علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شعار امسال روز جهانی سالمند در مورد ایجاد و گسترش مشارکت سالمندان در خانواده ها و جامعه به طور گسترده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولی هوینس نظرها درباره پیر بودن بایرن مونیخ و ناتوانی این تیم در لیگ قهرمانان را رد می کند و می گوید این باشگاه خانه سالمندان نیست. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در تصاویر زیر مسابقات ورزشی سالمندان که تحت عنوان «المپیک برای سالمندان» شناخته می شود را می بینید. این مسابقات در یومی در برو ل بلژیک برگزار شده است./ ع : reuters در تصاویر زیر مسابقات ورزشی سالمندان که تحت عنوان «المپیک برای سالمندان» شناخته می شود را می بینید. این مسابقات در یومی در برو ل بلژیک برگزار شده است. رکنا: مرکز جامع توانبخشی و نگهداری سالمندان مهرگان که از سال 1381 شروع به کار کرده است. یکی از معتبرترین مراکز سالمندان خصوصی در تهران است که با هدف ایجاد محیطی صمیمی و آرام به منظور رفاه حال بیشتر جامعه… این سمینار در تاریخ ۸ الی ۱۰ مهر ۱۳۹۳ توسط مرکز تحقیقات سلامت سالمندان پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم علوم پزشکی تهران در سالن همایش باستان حق پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم برگزار خواهد شد. مباحث این سمینار شامل آشنایی با کلیات سالمند­شناسی و طب سالمندان، اختلالات روانپزشکی در سالمندان، دمانس و انواع آن، دیابت در سالمندان، بیمار. شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت اول اکتبر، روز جهانی سالمندان، تسهیلات جدید تخفیف خود را در قالب ۳۰ درصد تخفیف برای سالمندان متقاضی سفر ارائه می کند. اولین مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان آ ایمردر اراک افتتاح شد افتتاحیه سالمندان آ ایمری شایستگان مدیرعامل انجمن آ ایمرخیریه رضا(ع)استان مرکزی گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بهزیستی و در مراسمی مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان آ ایمرشایستگان اراک راه اندازی شد. همشهری آنلاین: رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان از راه اندازی نسل سه ویژه سالمندان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: واحد علوم و تحقیقات آزاد ی برای راه اندازی این ، اعلام آمادگی کرده است. طرح ربیع القرآن شامگاه امشب در کانون های مساجد ، فرهنگی هنری و مراکز خانه های نور مازندران برگزارمی شود. کانون هلال احمر پردیس علامه طباطبایی بوشهر در نظر به مناسبت میلاد علی (ع) و هفته معلم بازیدی از خانه سالمندان استان بوشهر داشته باشند . دانشجویان علاقه مند میتوانند جهت ثبت نام به آقای منصور اراک 09339524672 مراجعه نماییند. تاریخ بازدید:14/2/94 ساعت :10 مسؤول دبیرخانه شورای سالمندان آذربایجان شرقی گفت: 49 درصد سالمندان استان بی همسر هستند. ایرنا نوشت؛ مدیرستاد اقامه قم با تاکید بر این که مساجد باید جاذبه داشته باشد گفت: برنامه های فرهنگی و معارفی جذاب باید برای جوانان در مساجد ارائه شود تا همه از فضای معنوی مساجد استفاده کنند. روز جهانی سالمندان است و رجا بلیت قطارهای خود را در قالب طرح منزلت برای متقاضیان سفر عرضه کرده. سالمندان می توانند از 9 تا 14 مهر، با تخفیف بلیت ب ند. مسئول سابق دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان به فعالیت ۲۶ مرکز خانه نور در لرستان اشاره کرد و گفت: آموزش تخصصی قرآن در بخش های مختلف وظیفه اصلی مراکز خانه های نور دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد است. چهارمین جشنواره طرح و اقدامات ابتکاری پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات استان قزوین برگزار شد. رئیس کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با اشاره به استقبال مساجد از برگزاری جشن های پیروزی انقلاب گفت: 500 ستاد مردمی دهه فجر در مساجد یزد تشکیل شد. اختصاصی از رزفایل پروژه سه بعدی طراحی خانه سالمندان در اقلیم گرم و خشک با رویکرد معماری سنتی ایران (آرشیکد) با و پر سرعت .
پروژه سه بعدی طراحی خانه سالمندان در اقلیم گرم و خشک با رویکرد معماری سنتی ایران (آرشیکد)
پروژه سه بعدی طراحی خانه سالمندان در اقلیم گرم و خشک با رویکرد معماری سنتی ایران (آرشیکد) خانه سالمندان: این طرح از یک جهت تحت تاثیر معماری سنتی و از جهتی متاثر از اقلیم میباشد.
برای مثال استفاده از بادگیرها برای ایجاد کوران در فضاهای داخلی بنا و همچنین رواق هایی در اطریف ساختمان برای ایجاد سایه و فضای نیمه باز بر اساس خاصیت اقلیمی است.
و یا بهره بردن از مصالح و عناصر سنتی و تزیینات معماری ایرانی متاثر از معماری سنتی است.     حیاط مرکزی هم که از دیر باز چه از لحاظ فرهنگی و چه از حاظ اقلیمی حایز اهمیت فراوان بوده است توضیجات : این پروژه شامل یک فایل 2بعدی اتوکد و یک فایل 3بعدی آرشیکد و آرتلانتیس و ع های رندر گرفته شده در محیط آرتلانتیس  میباشد  
با
پروژه سه بعدی طراحی خانه سالمندان در اقلیم گرم و خشک با رویکرد معماری سنتی ایران (آرشیکد)
به مناسبت روز جهانی سالمند و به همت اداره سلامت منطقه جشن بزرگی ویژه جه دگان منطقه با حضور بیش از 270 نفر از سالمندان محلات ، دبیران کانون های سالمندان محلات17گانه و کارشناسان و مدیران حوزه سلامت در سالن پذیرایی مجموعه تفریحی – ورزشی یاد یاران مورخ 10/7/92 برگزار گردید . در این مراسم که با اجرای موسیقی سنتی، سرود، اجرای برنامه طنز و... هم. روز گذشته کلیه سالمندان توسط پزشک مرکز،جناب آقای عاشقیان ویزیت و پس از معاینات انجام شده توسط پزشک و پرستار،مشخص شد که کلیه سالمندان از وضعیت جسمی خوبی برخوردار هستند،در ادامه آقای نکات تغذیه ای را راجع به ماه مبارک رمضان برای سالمندان بازگو د. دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد. باید مهیای جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندی رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل همیشه، مردانه ایستاد. ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به تاسیس ، گفت: سربازان گمنام زمان (عج) کارهای اعجازآمیز، ارزنده و بابرکتی انجام می دهند که دنیا متحیر می شود. خبرگزاری فارس: اقدامات سربازان گمنام زمان (عج) موجب حیرت جهانیان است به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت الله شیخ مصطفی علما در خطبه های عبادی این هفته کرمانشاه اظهار داشت: مسئله ولایت و ت در جایگاه ویژه ای دارد. کرمانشاه با اشاره به قرار داشتن در دهه ولایت و ت از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم، بیان داشت: امروز به برکت در دنیا مقتدر هستیم. ولی فقیه در استان کرمانشاه کمک به معلولان و احترام به سالمندان را مورد تاکید قرار داد و گفت: سالمندان برکت خانه هستند و باید از آن ها مراقبت کرد. خطیب کرمانشاه با اشاره به اینکه خداوند متعال در مقابل خدمت به پدر و مادر، سالمندان و معلولان جزای نقد می دهد، تاکید کرد: 23 مهر ماه روز جهانی ن نایان و عصای سفید است. شهروندان باید ارزنده ترین خدمات را برای زندگی توأم با آرامش دریافت کنند. بنابراین باید کانون های سالمندان تقویت شود و خدمات دهی آنها در آینده ای نزدیک افزایش یابد. رئیس سازمان اطلاعات با تشریح ابعاد ضدامنیتی اقدامات سرویس های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه های جدید رسانه ای دشمن برداشت. مرکز رسیدگی به امور مساجد در پی حادثه تروریستی تهران از ائمه جماعات جهت هماهنگی با نیروهای در حفاظت از مساجد و گذاران درخواست همکاری کرد.