دفترفروش مستقیم کارخانجات پپسی وزمزم

به نقل از خبرگزاریها در مورد دفترفروش مستقیم کارخانجات پپسی وزمزم : یک مقام مسئول گفت:شرکت بازرگانی تی ایران مرحله اول ید بخشی از شکر سفید تولیدی کارخانجات قند چغندری در کشور را از ابتدای هفته جاری آغاز کرد. اهواز با اشاره به قدمت کارخانجات فولاد در اهواز افزود : کارخانجات گروه ملی از صنایع نام آور بوده و نیازمند نوسازی در تجهیزات و احیا دوباره داشته تا بتواند به دوران شکوفایی خود برسد . دارای تاییدیه از کارخانجات معتبر و محل های نصب شده 1- تاییدیه از کارخانجات گاز ا یژن خوراکیان مشهد 2- تاییدیه از کارخانجات گاز ا یژن و co2 طوس مشهد دارای تاییدیه از اساتید فردوسی مشهد ارائه شده در شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی رکنا:رئیس هیات مدیره انجمن صنفی داران با بیان اینکه بیشتر شیر خشک دپویی در انبارها با پرداخت مشوق صادراتی، صادر شد؛ گفت:کارخانجات به قول خود در زمینه جبران ضرر و زیان دامداران عمل ن د. مدیرعامل شرکت تعاونی کارخانجات خوراک دام و طیور گفت: صنعت خوراک دام و طیور با مشکلات فراوانی روبرو است که همین امر تعطیلی و ورش تگی واحد ها را به دنبال دارد. فرمانده ناوگروه چین از کارخانجات نیروی دریایی در بندرعباس بازدید و با فرمانده این کارخانجات دیدار کرد. رئیس انجمن تولید کنندگان کاشی و سرامیک با بیان اینکه تشدید رکود مسکن در سال جاری باعث شده تا انبار کارخانجات پُر از کالا باشد، گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در کارخانه ها دپو است . کرج - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اینکه مجموعه کارخانجات ف ایران با 2 شهرک نساجی احیا می شود، گفت: مشکلات این مجموع بررسی و مشکلات احصا شده و با طرح هایی که از مدت… قائمشهر و سوادکوه اقدامات صنعت و معدن را برای حل بحران کارخانجات نساجی مازندران و قائمشهر تشریح کرد.

نقش کنترل و ممیزی مواد در مصرف انرژی حرارتی در کارخانجات سیمان
نقش-کنترل-و-ممیزی-مواد-در-مصرف-انرژی-حرارتی-در-کارخانجات-سیماندر این فایل pdf نقش کنترل و ممیزی مواد در مصرف انرژی حرارتی در کارخانجات سیمان مورد بررسی قرار گرفته است فایل

مصرف شکر در کشور سالانه ۲.۳ میلیون تن است که امسال حدود ۷۰۰ هزار تن آن وارد شده است و این در حالی است که دبیر انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران می گوید: ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن ظرفیت نصب شده کارخانجات… اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره بررسی زیست محیطی مجتمع کارخانجات سیمان مشهد با و پر سرعت .
تحقیق درباره بررسی زیست محیطی مجتمع کارخانجات سیمان مشهد
تحقیق درباره بررسی زیست محیطی مجتمع کارخانجات سیمان مشهد فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 13صفحه
با
تحقیق درباره بررسی زیست محیطی مجتمع کارخانجات سیمان مشهد
پول نیوز: پپسی، نوشیدنی گازدار غیر الکلی توسط شرکت پپسی کو تولید می شود. این نوشیدنی در سال 1893 حضور خود در بازار را با نام "نوشیدنی براد" (brad"s drink) آغاز کرد و در بیست و هشتم آگوست 1898 به پپسی کولا و در سال 1961 به پپسی تغییر نام داد.

پپسی توسط "کیلب برادهم" در داروخانه وی تولید و فروش آن از همین داروخانه و با نام نوشیدنی برد آغاز شد. پس . ملایربا بیان اینکه تبلیغات نامزد های انتخابات نباید به گونه ای باشد که دشمنان انقلاب را امیدوار و دوستان نظام را دچار یاس و نا امیدی کند،گفت: اولویت ک داها باید بازگشت کارخانجات و واحدهای… مردم قائم شهر و سوادکوه گفت: احیای کارخانجات نساجی مازندران در انتظار عملیاتی ساختن وعده های وزرای اقتصاد و صنعت است. رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان مرکزی با بیان اینکه بیشتر صنعت گران، کارخانجات و کارگران در ت یازدهم بیکار شده اند گفت: نبود منطق و گزارش عملکرد قابل دفاع ت را به سمت پرخاشگری کشانده است. یکی از اه اصلی توسعه مناطق آزاد به رشد و ارتقای زمینه صادرات محصولات داخلی معطوف می شود، اما در این میان،برخی از کارشناسان معتقدند افزایش واردات کالاهای لو از این مجاری می تواند به عاملی برای سوق پیدا کارخانجات به مسیر تعطیلی مبدل شود. تیم فوتبال کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق در مسابقات سراسری راه آهن کشور مقام سوم را ب کرد. جلسه باز آموزی و هماهنگی کارشناسان بهداشت حرفه ای کارخانجات دلیجان راس ساعت 30/8 مورخ 5/4/1393 در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان برگزار خواهد شد. سخنرانان: محمدرضا توکل علوم پزشکی اراک آقای حبیب محمدی کارشناس مسئول مبارزه با بیماریهای مرکز بهداشت دارای تاییدیه از کارخانجات معتبر و محل های نصب شده 1- تاییدیه از کارخانجات گاز ا یژن خوراکیان مشهد 2- تاییدیه از کارخانجات گاز ا یژن و co2 طوس مشهد دارای تاییدیه از اساتید فردوسی مشهد ارائه شده در شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی
همان طور که در مقالات گذشته اشاره شد طراحی سایت امروزه برای انواع مشاغل امری لازم به نظر می رسد . یکی از انواع طراحی وبسایت ، طراحی سایت کارخانجات می باشد که تجارت گستر در این زمینه نیز فعالیت داشته و طراحی  سایت کارخانجات معروفی را انجام داده است .
از جمله می توان به طراحی سایت کارخانه صابون سازی پیروز و طراحی سایت کارخانه ان جی و … اشاره کرد .
برای اطلاعات بیشتر از نمونه کارهای تجارت گستر نمونه کارها را ببینید یا با شماره 04135576835 تماس بگیرید .
در نگاه اول شاید به نظر برسد کارخانجات فروش خود را داشته و نیازی به طراحی سایت ندارند، زیرا مشتریان و فروش خود را دارند .
اما با رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیر تبلیغات در فروش بیشتر کارخانجات باید به فکر راه اندازی سایت برای خود باشند زیرا در غیر این صورت ممکن است با حضور قوی تر رقبا ، مشتریان ثابت خود را هم از دست دهند .
مسلما تعداد افراد که به دنبال ید محصول هستند و در اینترنت به جستجو می پردازند در حال افزایش است و در صورتی که کارخانجات به دنبال طراحی سایت کارخانجات نباشند مشتریان اینترنتی خود را از دست خواهند داد .
طراحی سایت برای کارخانجات موجب جلب اعتماد مشتریان آنها شده و اعتباری را در نزد مخاطبان ایجاد می نماید .  مزیت دیگر این کار از بین بردن محدودیت مکانی و زمانی می باشد . کارخانجات با طراحی سایت می توان بازار هدف خود را از بازار داخل کشور به خارج کشور تغییر داده و به صادرات محصولات خود بپردازند .
 
طراحی سایت کارخانجات ، طراحی سایت کارخانه ، طراحی سایت کارخانجات در تبریز ، طراحی وب سایت کارخانه رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: انی که با تعطیلی کارخانجات میلیون ها جوان را بیکار د نمی توانند در مورد اشتغال حرف بزنند و کاش اینقدر که برای چینی ها شغل تولید د، برای جوانان کشورمان هم ایجاد می د. مردم مبارکه گفت: رئیس جمهور هرچه سریع تر به موضوع تعطیلی کارخانجات و عدم همکاری بانک ها در حفظ و ایجاد اشتغال را رسیدگی کند. تهران -ایرنا- رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت : ورامین کمترین میزان تعطیلی کارخانجات و واحدهای صنعتی در استان تهران را دارد و اگر ی این را باور ندارد حاضریم تک تک کارخانجات فعال را… مردم قائم شهر و سوادکوه گفت: احیای کارخانجات نساجی مازندران در انتظار عملیاتی ساختن وعده های وزرای اقتصاد و صنعت است.
علی ادیانی مردم قائم شهر و سوادکوه ب ان اینکه امروز در وزارت اقتصاد و دارایی به دنبال سوال بنده از کرباسیان درباره علت عدم احیای کارخانه نساجی مازندران و اهمال و کم کاری بانک ملی در نظارت بر فرآیند کار سرمایه گذ. گزارش کارآموزی برق، کارخانجات کابل سازی ایران icmc گزارش-کارآموزی-برق-کارخانجات-کابل-سازی-ایران-icmc گزارش کارآموزی . ی برق در کارخانجات کابل سازی ایران icmc، بخشی از متن: کابل وسیله ای است که از دو یا چند سیم هادی الکتریکی تشکیل شده و معمولا در غلاف محافظی قرار دارد و برای انتقال برق بکار می رود. مهمترین و بیشترین عایقی که در ساختمان کابلها بکار میرود p.v.c (پلی وینیل کلراید) است که ... فایل مردم اسدآباد در مجلس گفت: تعطیلی کارخانجات نتیجه نبود مدیریت منسجم در کشور است و ایجاد اشتغال نیازمند ت انقل و وزرای با انگیزه است. طرح توجیهی شرکت کارخانجات پارس دارو (سهامی خاص)

طرح توجیهی شرکت کارخانجات پارس دارو (سهامی خاص) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 22   شرکت کارخانجات پارس دارو سهامی خاص شماره ثبت 253473 نخستین دارنده گواهینامه نظام مدیریت کیفیت جامع (tqm) در ایران بسمه تعالی شرکت کارخانجات پارس دارو (سهامی .

 پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات

پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات
دسته :
ی مکانیک
فرمت/ورد تعداد صفحات 93

قیمت : 5000 تومان
[توضیحات بیشتر ]

پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات

دایرکتوری کارخانجات و شرکتهای تولیدی و تجاری ترکیه با قابلیت جستجو - اورجینال دسته نرم افزار کاربردی زیردسته متفرقه بسته نرم افزاری شرکتها و کارخانجات تولید کننده کشور جمهوری ترکیه
لیست کامل تولید کنندگان لباس و پارچه ترکیه
شرکتهای تولید کننده چرم لباس پارچه وسایل الکترونیک لوازم آرایشی و بهداشتی و...
با قابلیت جستجو بر حسب کالا و نام شرکت
کاملترین مشخصات تجاری ترکیه
اطلاعات کارخانجات بهمراه راهنمای ایجاد ارتباط تجاری
دریافت کاتالوگ رایگان محصولات از طریق پست
ایمیل،وبسایت ، آدرس شرکت و تلفن و ف
هیچ بخشی از قلم نیفتاده است.
اطلاعات تجاری مورد نیاز خودتان را در این بسته نرم افزاری خواهید یافت.
با قیمتی فوق العاده ارزان
دارای گارانتی
ش م:2013-450054888 فروشنده: ایران وب قیمت: 17,000 تومان درصد :50 روش ید: برای ید دایرکتوری کارخانجات و شرکتهای تولیدی و تجاری ترکیه با قابلیت جستجو - اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.  ید دایرکتوری کارخانجات و شرکتهای تولیدی و تجاری ترکیه با قابلیت جستجو - اورجینال کارخانجات روغن فرآیند اسان آغاز ثبت نام آزمون استخدام کارخانجات نساجی فردوس : ع روابط عمومی شرکت نساجی فردوس ، طی اطلاعیه ای اعلام داشت این کارخانجات جهت تکمیل نیروهای مرد خط تولید و نیز نیروهای خانم واحد دوزندگی خود ، قصد استخدام تعدادی آقـــا و خـانــــــم را دارا می باشد . علاقمندان جهت اطلاات بیشتر و ثبت نام می توانند به دفتر موسسه کاری رهپویان کار مراجعه نمایند . شرایط آقایان : دیپلم کلیه رشته ها - حداکثر سن 27 سال - کارت پایان خدمت شرایط خانمها : دیپلم کلیه رشته ها - حداکثر سن 25 سال - داشتن مهارت خیاطی کارخانجات آرد استان کرمانشاه از آ ین تکنولوژی های روز بهره مندند. رشد بی هدف کارخانجات شیشه به منظور ب سهم بازار برای شیشه های سه تا پانزده میل با هر کیفیتی باعث شده است تا همچنان یکی از وارد کنندگان شیشه فلوت باقی بمانیم. هم اکنون بخش قابل توجهی از کارخانجات با نام شرکتهای اروپایی ید و نصب میشوند ولی قادرنیستند حتی شیشه بدون موج تولید نمایند. که یکی از ابتدایترین شروط شیشه اتومبیل است. این کارخان. سفر به ناشناخته ها (غار چشمه)

سفر به ناشناخته ها .(غار چشمه) باز هم ای دیگر وصعودی دیگر. یکی دیگر ازجاذبه های زیبای بافق غارچشمه هست . این غاررا بنام غارچشمه ی می شناسند.اگر دوستدار طبیعت ومناظر زیبای آن هستید فرصت صعود به این غارزیبا وشگفت انگیزرا از دست ندهید این غارمثل غاراشکفت بزرگ نیست اما بسیار زیباست. پس از […] جملات کوتاه و زیبا و اس ام اس مدیر جهاد کشاورزی ا گفت: برخی از کارخانجات قند به جای پول "چغندر" کشاورزان، شکر داده اند. با گسترش علم و تکنولوژی فناوری اطلاعات, بسیاری از معاملات تجاری نیز در این بستر انجام می شود. طراحی سایت برای کارخانجات در واقع برای دیده شدن و عقب نماندن از جریان پیشرفت و هم چنین استفاده از ظرفیت عظیم و گسترده کاربران اینترنت به صاحبان این مشاغل توصیه می شود.صرف نظر از خدمات و محصولاتی که کارخانه شما ارائه می دهد شما می توانید با . جریان مستقیم (dc)
تعریف
جریان مستقیم (dc یا جریان پیوسته)، عبور پیوسته جریان الکتریسیته از یک هادی نظیر یک سیم از پتانسیل بالا به پتانسیل کم است. در جریان مستقیم، بار الکتریکی همواره در یک جهت عبور می کند که این امر جریان مستقیم را از جریان متناوب (ac) متمایز می کند. ادامه مطلب مدیران،کارگران و ان کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی استان در روز جهانی قدس شرکت د 20140725_114246.0101 به گزارش خبرنگار فرهنگی سازمان بسیج کارگری عاشورا، طبق برنامه ریزی های قبلی با صدور بیانیه های مختلف از طرف جامعه کارگری با دعوت و هماهنگی پایگاه های بسیج کارگری استان در کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی، مدیران، کارفرمایان و کارگران و ان کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی استان همگام با مردم حزب الله و شهید پرور استان آذربایجان شرقی در مرکز استان و شهرستانها به همراه خانواده های محترمشان در روز جهانی قدس شرکت نمودند. تحقیق درباره شرکت کارخانجات پارس الکتریک تحقیق درباره شرکت کارخانجات پارس الکتریک لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعدادصفحات:51 مقدمه: شرکت کارخانجات پارس الکتریک (سهامی عام) در تاریخ 9/12/1341 تحت شماره 8567 در ایران به ثبت رسیده و فعالیتهای آن با موضوع تاسیس و ایجاد کارخانه صنعتی وتولیدی مونتاژ رادیو و تلویزیون بنیان نهاده شد. تولیدات این کارخانه در حال حاضر شامل تلویزیونهای رنگی در اندازه های مانیتور رادیو پخش اتومبیل و بلندگو می باشد. در حال حاضر کارخانجات پارس الکتریک با همکاری شرکت های معتبر و پیشرو جهانی و ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند پیشنهادی مبنی بر بستن مالیات 10 درصدی روی واردات بُرد مدارهای چاپی / pcb ارائه داده است تا به طور مستقیم کمپانی های خارجی را ترغیب به دایر کارخانجات تولیدی در… ید عمده ظروف گیاهی یکبار مصرف شرکت پخش کیمیا ظروف یکبار مصرف گیاهی once consumption herbal dishe5 تولید کننده ید فروش کارخانه فروشنده کارخانجات تولیدکنندگان شرکت های ظروف یکبار مصرف گیاهی در تهران و اصفهان بعنوان انحصاری و عرضه کننده تولیدات کارخانه ظروف گیاهی یکبار مصرف (بر پایه نشاسته ذرت) به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه، به قیمت کار. وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند پیشنهادی مبنی بر بستن مالیات 10 درصدی روی واردات بُرد مدارهای چاپی / pcb ارائه داده است تا به طور مستقیم کمپانی های خارجی را ترغیب به دایر کارخانجات تولیدی در داخل کشور کند. تولیدی های ظروف یکبار مصرف گیاهی شرکت پخش کیمیا ظروف یکبار مصرف گیاهی once consumption herbal dishe5 تولید کننده ید فروش کارخانه فروشنده کارخانجات تولیدکنندگان شرکت های ظروف یکبار مصرف گیاهی در تهران و اصفهان بعنوان انحصاری و عرضه کننده تولیدات کارخانه ظروف گیاهی یکبار مصرف (بر پایه نشاسته ذرت) به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه، به قیمت . اختصاصی از فایلکو تحقیق درباره کارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام ) با و پر سرعت .
تحقیق درباره کارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام )
تحقیق درباره کارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام ) فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 76 صفحه    بخشی از متنکارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام ) در تاریخ 9/12/1341 تحت شماره 8567 در ایران به ثبت رسیده و فعالیتهای آن با موضوع تأسیس و ا یجاد کارخانه صنعتی و تولیدی مونتاژرادیو و تلویزیون بنیان نهاده شد . تولیدات این کارخانه در حال حاضر شامل تلویزیونهای رنگی در اندازه های 14،21،28،29، مانیتور 15،17 رادیو پخش اتومبیل ، رادیو ضبط دو کاسته و بلند گو می باشد .   در حال حاضر کارخانجات پارس الکتریک با همکاری شرکت های معتبر و پیشرو جهانی و با استفاده از آ ین دستاوردهای تکنولوژی و جدیدترین ماشین های اینسرت اتوماتیک و مجربترین ین و تکن ا و نیروی کارآمد محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می نماید .کارخانجات این شرکت در مجتمع  صنعتی واقع در کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج مشغول به فعالیت بوده و مشتمل بر 4 واحد تولیدی   (1ـ تلویزیون  2ـ مانیتور  3ـ قطعات 4ـ رادیو و کوئیل سازی )و واحدهای پشتیبانی تولید (تحقیقات و توسعه ، نگهداری و تعمیرات ، برنامه ریزی و کنترل مواد ، کنترل کیفیت ) بوده و دارای کارگاههای مجهز به مدار چاپی ، قطعات پلاستیکی وف ی ، آبکاری ، پلاستو فوم، رنگ کاری و قالب سازی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز می باشد .کارخانجات پارس الکتریک در تاریخ 16/4/1358 در اجرای (بند ب ) در قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران ،ملی اعلام گردید و تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران واقع شد و در سال 1371 در اجرای سیاستهای ت محترم ایران مبنی بر خصوصی سازی کارخانجات ، نقل و انتقال سهام بین سازمان  صنایع ملی ایران و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی صورت گرفت و اداره امور شرکت را هیأت مدیره منتخب مجمع صاحبان سهام عهده دار گردید . فهرست شرکتهای تابعه پارس الکتریک :شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس شرکت خدمات پارس3شرکت کارخانجات پارس کالری شرکت طراحی و ی ساخت صنعت شرکت پارس نیک شرکت ی و بازرگانی پارس شرکت ساخت و تولید قطعات الکترونیک سیرجان شرکت پرسا رایانه شرکت عایق پلاستیک شرکت کارتن البرزسایر شرکتهای سرمایه پذیر
با
تحقیق درباره کارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام )
چهار سوی علم پارامترهای ضروری مکانیزه نمودن کارخانجات
پارامترهای ضروری مکانیزه نمودن کارخانجات
تعداد صفحات: 14
فرمت : ورد (قابل ویرایش)

جابجاکننده ها و سیستم های انبار و تخلیه نظیر کامیونهای صنعتی ، چرخهای دستی، لیفت تراک ها و مسیر های فعالیت آنها بیش از 40% فضای کارخانه را می نماید. علاوه بر اینها، نیاز به ابزارها و ماشین های گران قیمت، نگهداری دقیق در محیطهای کاری و جلوگیری از صدمه پذیری نیز بعنوان معضل روشهای سنتی، نظر هر ی را به خود جلب خواهد نمود. روشی که در این مقاله ارائه خواهد شد تمامی مسائل فوق را حل نموده و مزایایی را جایگزین آنها خواهد نمود. در این مقاله ابتدا پارامترهای ضروری مکانیزه نمودن کارخانجات و سپس از این میان جابجایی بعنوان مهمترین معیار اتوماسیون صنایع انتخاب خواهد شد. بعد روش as/rs بعنوان آ ین یافته علمی در زمینه انبار ، تخلیه و جابجایی موادتعریف خواهد شد سپس نیازمندی چکیدهسیستم های انبار و تخلیه مکانیزه یا as/rsبیان خواهد شد و نهایتا آ ین کاربرد روش فوق و مزایای آن ارائه خواهد گردید.


 فایل سومین قسمت مجموعه مستند «سیم آ » درباره سختی های شغل آتشکاری در کارخانجات ذوب ف است. اخذ معافیت گمرکی جهت کارخانجات توسط ما گروه بازرگانی زرین ارائه کننده خدمات گمرکی و بازرگانی در ایران، چین و سایر کشورها دفتر: ۳۷۶۸۸۶۲۲-۰۵۱ تماس مشهد: ۰۹۱۵۵۱۰۳۶۲۸ تماس تهران و سایر شهرستان ها: ۰۹۱۲۸۸۸۲۱۲۶ ایمیل: [email protected] قابل توجه کنسرو سازان و کارخانجات خوراک دام و طیور 5000تن لوبیا چیتی دیر پز ، وارداتی از اکراین ، محصول سال جدید و خوراکی مورد مصرف برای کارخانه های کنسرو سازی و یا کارخانجات خوراک دام و طیور با قیمتی بسیار مناسب قابل تحویل میباشد . متقاضیان ید با شماره های ذیل تماس بگیرند . 021-77295114 09123503964 ایسنا نوشت:رئیس اتحادیه خواربار فروشان با تاکید بر تاثیر گرانی تخم مرغ بر کاهش ید مردم،گفت:حدود ۴۰ درصد مصرف تخم مرغ مربوط به کارخانجات است.