دفتر خاطرات مجازی من

به نقل از خبرگزاریها در مورد دفتر خاطرات مجازی من : از قسمت پیوند ها کلیپ های صوتی رو کنید. کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ . دوستم مژگان با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که 5 ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، این آقا هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم! از فردای اون روز مژگان و من نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش ، من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، 10 جو. و خاطرات نه مجال گریز مى دهند، نه رخصت خلوتى! خاطرات، روح تو را مى درند در رخوت سرد روزهایت! چنان بارانى ات مى کنند که برگ ریزان سهم تو مى شود! خاطرات، از تو و لحظه هایت عبور مى کنند؛ مى دوى و مى دوند و نمى دانى کدامیک زنده تر است . . . شاعر: نیکی فیروزکوهی سلام به دوستان و همکلاسیای عزیز... تقریبا همه در جریانن ک دیگه داریم کم کم به خط پایان میرسیم و تاجشن فارغ حصیلی و در نهایت خود فارغ حصیلمون چیزی نمونده. خب حتما الان میگید خسته نباشی خودمون اینارو میدونم!!! من اینارو گفتم ک بگم میخام یه دفتر خاطرات البته تو وبلاگ از خاطرات خوشیا تلخیا شیطونیا خستگیا عصبی شدنا دعوا ا کارآموزیا کارورز. خاطرات را باید سطل سطل از زندگی بیرون کشید…
خاطرات نه سر دارند،نه ته!!!
بی هوا می آیند تا خفه ات کنند…
میرسند گاهی وسط یک فکر،گاهی وسط یک خیابون…
وگاهی حتی وسط یک صحبت سردت میکنند؛
رگ خوابت را بلدند! زمینت میزنند…
خاطرات تمام نمیشوند،تمامت میکنند…!!! دفتر کار مجازی فانوس ، تنها دفتر کار مجازی آنلاین در سراسر کشور، سرویس یک هفته ای رایگان خود را راه اندازی کرد !! مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تبیین خاطرات بزرگان تاکید کرد. پیام رسانی اسیران جنگی ایران در اردوگاه های عراق پدید آورنده: موضوع: ،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - اسیران - خاطرات، ،،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - آزادگان - خاطرات، ،،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - اردوگاه های اسیران، ،،اردوگاه های اسیران - عراق، ،،اسیران جنگی - عراق وضعیت نشر و پخش و غیره
تهران
سازمان تبلیغات ی ? حوزه هنری ? سوره مهر
1383 م. فرزند ارشد آیت الله هاشمی در دیدار اعضای انجمن قلم با بیان این که هنوز هم بخش هایی از اسناد مربوط به خاطرات هاشمی رفسنجانی، ح محرمانه دارد، اظهار کرد: دفتر نشر آثار آیت الله هاشمی با کمک یک گروه شمند… روح من،مملو از احساس سرد و یخ زده بود با آمدن زمستان بارانی از خاطرات بر آشیانه ای که سالهاست روحم در آن مخفی شده بود و با گرمای آن زندگی می کرد شروع به بارش کرد افکارم آشفته شد سعی می راهی بیابم اما آن آشیانه با سیلی از خاطرات ویران شده بود و همچنان باران خاطرات بر روح من می بارید به فکر فرو رفتم! من به آن مخفیگاه اکتفا کرده بودم آیا ا.
خاطرم هست از زمانی که خوندن و نوشتن رو کامل یاد گرفتم، خاطره نویسی می . هر اتفاقی می افتاد و می نوشتم. حالا یا روزنوشت بوده یا هرازچند گاهی یکی دو خطی می نوشتم. فقط یه دختر میتونه درک کنه که نوشتن در دفتری به اسم دفتر خاطرات چه معنی داره؟ +اکثر آقایون خاطره هاشونو تو هر دفتری، می نویسن! اوایل دفتر هایی بود که جلدشون یه برجستگی هایی داشت. کمی که گذشت، روی این برجستگی ها اکلیل پاشیدن، مثلا تنوع به ج دادن. دوباره که پیشرفت کرد یه سرقفلی هم بهشون اضافه شد. تقریبا تمام این دفاتر و داشتم. نه اینکه پر از خاطره باشه، نه! الان که به اون روزا فکر می کنم می بینم فقط اسراف بوده و بس. چون یادم نمیاد تا برگه ی آ ش استفاده کرده باشم. سالها گذشت تا اینکه، تو دبیرستان، یکی از بچه ها دفتر خاطراتشو آورد تا هر یک از بچه ها تو دفترش واسش خاطره بنویسن. سرآغاز خاطره نویسی هم، همیشه با نام خدا شروع میشد، ولی هر کی واسه خودش یه ابداعی داشت مثلا: به نام یگانه معبود بی همتا، به نام خالق هستی یا با یه بیت شعر شروع میشد مثل: به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست اگه دفتر مال من بود می نوشتن« هو المحبوب» مثلا با این کارشون ارادتشونو نشون میدادن. خلاصه که هر ی برای صاحب دفتر چند خطی رو می نوشت و آ شم با یه بیت شعر، تاریخ همان روز و مهم تر از همه امضا، خاطراتشو به پایان می رسوند ( یادش بخیر همیشه آ زنگا که میشد دفتر خاطراتو از بچه ها می گرفتیم تا ببینیم امضای بچه ها یا دبیرا و مهم تر از اون اسامیشون چی بود) بعد از دبیرستان، یکی دوبار دیدم، اطرافیان دفتر خاطراتمو خوندن و بعد منو سوژه می کنن، واسه همین خیلی کم می نوشتم، یا تمام جزئیات و نمی نوشتم. دیگه چیزی به اسم دفتر خاطرات واسم نمونده ولی تا دلتون بخواد دفتر یادداشت دارم. تا اینکه به فکرم زد وبلاگ بزنم و اونجا بشه دفتر خاطرات مجازیم.
همه ی اینا رو گفتم تا بگم، تنها جایی که میتونه افکارمو آروم کنه اینجاست. مینویسم تا سبک بشم. اگه از بعضی از پست ها ح ون گرفته میشه، عذرخواهم. هر چی می نویسم حال همون موقع منه. ممنونم که گاه نوشته هامو می خونید...
+یکی دوتا از دفترام تو جابجایی ها و اثاث یا اسباب کشی ها گم و گور شدن.( چه دختر منظمی هستم من :دی) +این دفتر واسه سال ۸۳ بود.. تاریخ زیر خاطرات بچه ها اینو نشون میده. + نزدیک بود فراموش کنم؛ بعضی از بچه ها که نقاشی هاشون خوب بود، برای صاحب دفتر همیشه هنرنمایی می . +اگه به خاطراتتون خیلی وقته سر نزدین، همین الان پاشید برید دفتراتونو بیارید و بخونید. حس خوبی بهتون میده.

نتایج پژوهشی که بتازگی منتشر شده نشان می دهد برخی خاطرات زندگی ما در برابر زوال عقل و آ ایمر آسیب پذیرتر از دیگر خاطرات هستند. چه حس خوبیست باز صفحه ای که شده تنها راه مجازی بین ما ... وقتی بعد مدت ها برایم می نویسی.... هرچند بی عشق .... اما پر از دلتنگی....و من دلم ضعف می رود ... ضعف می روم برای بی قراری های قدیم .... ضعف می روم برای برگشتن به گذشته ... . . . سهم من اما این روزها ....غرق شدن در خاطرات توست ... دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در اطلاعیه ای درباره فعالیت های دفتر این مرجع تقلید در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد. دانشمندان علوم اعصاب در مرکز پزشکی کلمبیا و مک گیل کانادا با انجام یک سری از آزمایشات، موفق شدند تا به صورت انتخ انواع مختلف خاطرات ذخیره شده در یک نورون اختصاصی متعلق به یک ح ون دریایی… خب من یه دفتر خاطرات دارم که چیزایی که اینجا نمیتونم بگم رو اونجا مینویسم و بعضی از چیزایی که اونجا نمیشه رو اینجا مینویسم.چهارشنبه آ ای شب داشتم تو دفتر مینوشتم که علی با ایمو تماس گرفت، دفتر رو دید و هی پرسید چیه و چی مینویسم؟ هی پیچوندمش تا بیخیال شد.اما ب که اومد خونمون، گفت کو اون دفتر؟خلاصه که از من انکار و از اون اصرار و دفتر ر. دفتر خاطرات قنبر گاه شمار زندگی او در خدمت مولایش علی(ع) است و آن را از زبان خود او می‌شنویم. نگاه ما و شما به این دفتر با هر خاطرات دیگری متفاوت است. او در واقع روزشمار زندگیش با مولایمان علی (ع) را مقابل ما قرار داده است.
در این مجموعه، داستان‌هایی که درباره قنبر غلام و خدمتگزار المومنین (ع) به ما رسیده، جمع آوری شده که 66 خاطره است. در مرحله بعد، این داستان‌ها به عنوان دفتر خاطرات، از زبان قنبر به صورت متکلم و اول شخص مفرد برگردان شده است، به گونه‌ای که گویا داستان‌ها را خود قنبر نقل می‌کند و لحظات زندگی خویش را برای ما بازگو می‌کند.

در نگاه دیگر، داستان‌ها به ترتیب زمانی چینش شده که جهت‌گیری دفتر خاطرات در آن معنادار شود و ح روزشمار پیدا کند. در شیوه ترجمه، اصل داستان و محتوای آن به طور کامل حفظ شده و در بعضی از فرازها که نیاز به توضیح بوده جملاتی بدون تغییر در معنی اضافه شده است.
حقیقت آن است که قنبر را باید از نگاه‌های متفاوتی، که در همه آنها حضور پررنگی داشته نگریست.(برگرفته از مقدمه کتاب) به نقل از نویسنده، انگیزه تدوین کتاب حاضر نیز از همین جا آغاز شده است، که با حضور در متن زندگی او ابعاد مختلف شخصیتش را بی م و بدون نیاز به تحلیل اصل وقایع را مطالعه کنیم.

 کتاب «دفتر خاطرات قنبر غلام المومنین (ع)» به قلم محمدرضا انصاری از سوی انتشارات دلیل ما، در چاپ ششم با قیمت 7 هزار تومان و در 180 صفحه در قطع رقعی برای علاقه‌مندان منتشر شده است. منبع: ایبنا   با ثبت خاطرات بد(کلا حس های بد و گزنده)موافقید یا نه؟فی الواقع دارم میپرسم که آیا اگه در گذشته روزهای بدتونو ثبت کردین(دفتر،وبلاگ،وات اور)الان از این کارتون راضی هستین یا پشیمون؟


صبح زود، از دیدن خانم توی ماشبن و آقایی که داره در رو می بنده، یاد یکی از اون خاطرات آزارنده افتادم :  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا. فتح الله زاده گفت: رئیس جمهو یا به فضای مجازی سر نمی زند که این بد است یا اگر سر می زند و سکوت می کند بعید به نظر می رسد یا دفتر ایشان پیامک ها و پیغام های مردم در فضای مجازی را به اطلاع او نمی رسانند یکی از دوستان همراه با خانواده، به دست بوسی حضرت (ره)، نائل شدند. بعد از دستبوسی به حقیر مراجعه کرد و گفت: "این پسرم که کلاس پنجم دبستان است، دفتر نقاشی اش را برای تقدیم به (ره) آورده بود که محافظان مانع آوردن آن به خدمت (ره) شدند. برای همین خیلی ناراحت شده است". دفتر نقاشی را گرفتم و در روز بعد، ضمن توضیح، خدمت (ره) تقدیم .

حضرت (ره) با دقت تمام اوراق آن را ملاحظه فرمودند و به ویژه با رویت پشت آن که عبارت از تانکی بود که چرخ های آن را مدادتراش و تنه آن را کتاب و لوله شلیک آن را یک مداد و سرنشین آن را یک طفل دانش آموز تشکیل داد بود و ... متبسم شدند. سپس دستور فرمودند که برای تشویق این دانش آموز دسال و همچنین طراح آن دفتر که به وسیله امور تربیتی منطقه 3 آموزش و پرورش تهران تهیه شده بود جایزه ای متناسب پرداخت شود که جایزه همراه با نامه ای ازسوی دفتر به ایشان تقدیم شد.

علاقه مندان به خواندن خاطرات می توانند هر روز راس ساعت 6 صبح با مراجعه به سایت باشگاه خبرنگاران، چند مورد از این خاطرات را مطالعه کنند و البته روند نقل این خاطرات در رسانه مذکور تا زمان رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب ی ادامه خواهد داشت. کندی این مطلب را در سن 28 سالگی و زمانی که به اروپا سفر کرده بود در دفتر خاطرات روزانه خود نوشت. این به سر و زدنها یک دفتر ندارد. در دفتر خدا ثبت است، اول در کتاب او، لوح محفوظ او، چون یگانه کنیز او فاطمه زهرا است. دوم در دفتر خاتم ثبت است، برای اینکه این شور و نوای شما مرهمی به جراحت قلب خاتم انبیاء است، "قل لا اسألکم علیه اجراً الا المودة فی القربی". در دفتر المؤمنین ثبت است، در دفتر حسن بن علی ثبت است، در دفتر سیدال ء که آن شب با . اگر چه قهرمانان آتش نشان در روز وقوع حادثه پلاسکو در میان شعله های بی رحم آتش خا تر شدند اما، حکایت شجاعت آن ها تا ابد بر جان خاطرات مردم این سرزمین مانا و ماندگار است.
سریال کره ای خاطرات درخشان سیم دانگ _ saimdang, light’s diary در حال پخش _ بروزرسانی سریال تا قسمت 4 _ بروزرسانی تا قسمت 4
مشخصات عنوان: خاطرات درخشان سیم دانگ saimdang, light’s diary ژانر: تاریخی ملودرام عاشقانه
شبکه : sbs تعداد قسمت ها : 30 سال پخش : 2017 کشور : کره جنوبی خلاصه سریال: سو جیون زنی است که یک دفتر تاریخی از یک هنرمند دوران چوسان به نام شین سیم دانگ را پیدا می کند و با کمک این دفتر مرموز سعی در بازگشایی یک معمای تاریخی دارد که در این میان …. ادامه مطلب مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب ی، از ساخت موشن کمیک «خاطرات و مخاطرات» خبر داد و گفت: موشن کمیک «خاطرات و مخاطرات» زندگینامه ی را در دوره های مختلف به تصویر کشیده است. دنبال خاطرات گذشتم می گردم...خاطرات زمان .... آهای تویی که تو اون دوران برگی از خاطراتم بودی ....نه بدون همه خاطراتم بودی .... باهام تماس بگیر دوس دارم بدونم کجای در چه حالی..... روزگار چطور میگذره.........منتظرم)نی نی ها( .ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ یه ﺩﺧﺘﺮ ﺟﻮﺍﻥ :
یکیﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﺧﯿﻠﯽ
ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺩﺍﺷﺖ ﻫﺮ ﻃﻮﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﻫﺎﺵ
ﻋﺮﻭﺳﯽ ﮐﻨﻪ ،ﺗﻮ ﯾﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﺯ ﺩﻫﻨﺶ ﭘﺮﯾﺪﮐﻪ 5
ﺳﺎﻟﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺷﻮ ﺗﻮﺵ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻪ ،
ﺍﯾﻦ ﺁﻗﺎ ﻫﻢ ﮔﯿﺮﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎ. ایرنا نوشت: محققان تویاما در ژاپن دریافتند که امکان قطع ارتباط بین خاطرات مختلف در مغز وجود دارد. به روز های شیرین زندگی فکر کن به خاطرات از یاد رفته وخوب به موفیت هایت خاطرات قدیمی رادور بریزخاطرات بد پس به اینده ی شیرین و خاطرات شیرین فکر کن ماه آبان برای من پر از خاطره است. اولین دیدارمون، اولین صحبت هامون، اولین قدم زدنامون و.... همه توی ماه آبان اتفاق افتاد . راستش چند بار خواستم بنویسم ولی اینقدر زیاده که منصرف میشم. البته تو دفتر خاطرات راجع به نحوه ی آشناییمون و قبل ترش که برمیگرده به شهریور و مهر و آبان 1390، نوشتم تا ریز به ریزشو یادم بمونه... اگه دیدم میشه و کیفیتش خو. پریوش سطوتی همسر حسین فاطمی خارجه ت مصدق، خبری از هدیه اش به رئیس ت سابق ندارد. برای مقابله با آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی، دفتر واکنش سریع به جرایم فضای مجازی در حوزه دادستانی اردبیل شروع به کار کرده است. همه ی آنهایی که تا قبل از 88 من را میشناختن میدانند که پرایوسی برای من از هر چیز مهمتر بود. دوستان نزدیکم هم سالهای سال نمیدانستند خانواده ام کی است، روابطمان چطور است، در سرم در دلم چه میگذرد و قس علی هذا. دوست داشتم خاطراتم برای خودم باشد. هر سال یکی از سر رسید ها که جای نوشتن خوبی داشت را بر میداشتم و برای اینکه از نگفتن بعضی چیزها د. مصطفی عق رئیس هیئت مدیره شرکت داده گستر فانوس با بیان اینکه شرکت داده گستر فانوس به منظور حمایت از بنگاه های اقتصادی و صاحبان مشاغل، ارائه سرویس دفتر کار مجازی با نام دفتر کار مجازی فانوس را از… اختصاصی از فایلکو پروژه حسابداری 60 سند حسابداری ( دفتر رو مه ، دفتر کل ، دفتر معین) با و پر سرعت .
پروژه ترم آ رشته کارشناسی حسابداری آزاد ی شامل 60 سند حسابداری ثبت های  کامل  جداگانه  در دفتر رو مه ، دفتر کل ، دفتر معین  در قالب ا ل بهمراه فایل اصلی ثبت شده آنها با برنامه حسابداری و قابل چاپ 
با
پروژه حساب. بعضی چیزا نه جاش توی اینستاگرامه، نه توئیتر نه و نه حتی همین وبلاگی که گمنام دارم می نویسم... جاش فقط توی دفتر خاطرات قفل زده س... پ.ن: گمنامی هم مقطعی داره. کتاب «جراحی در خاک ریز» خاطرات کرامت یوسفی به چاپ چهارم رسید.
به گزارش کرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه ی هنری کرمان، کتاب جراحی در خاک ریز که شامل گزیده خاطرات کرامت یوسفی است، به چاپ چهارم رسید.
گفتنی است این اثر که به کوشش «آذر همتی» جمع آوری و تدوین شده است، برای اولین بار در اردیبهشت ماه امسال چاپ و به طور تقریبی هر م. یه بنده خ بود که این داستانو اینطوری تعریف میکرد که میگفت:…دوستم مژگان با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که 5 ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، این آقا هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم!از فردای اون روز مژگان و من نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش ، من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، 10 جور خ ر واسش عوض ، پوست پرتقال مالیدم به بعضی برگاش …، چایی ریختم روش …مژی هم تا می تونست خودشو خوب نشون داد و همش نوشت از تنهایی و من با هیچ پسری دوست نیستمو خیلی پاکم و اصلا دنبال مادیات نیستم و فقط انســــانیت برام مهمه و …بعد از یک هفته کار مداوم ما و پیچوندن آقای ، دفتر خاطراتو بُرد تقدیم ایشون کرد … آقای در ایکی ثانیه دفتر خاطرات رو بر فرق سر مژی کوبید و گفت :
منو چی فرض کردی؟اینکه سالنامه 1390 هست! تو 5 ساله داری تو این خاطره می نویسی؟و اینگونه بود که مژی هنوز مجرد است… تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.20tools.com پلیس آگاهی برای ثبت خاطرات کارآگاهان شاغل و بازنشسته از آن ها دعوت به عمل آورد تا خاطرات خود را به صورت مکتوب یا فایل صوتی جهت پیاده سازی ارسال کنند. در این خبر خاطرات شنیده نشده از آ ین ت دهم را مشاهده می کنید. امور خارجه سابق پس از 40 سال خاطرات خود را در قالب کت چاپ می کند. رئیس دفتر ارتباطات ت قطر تاکید کرده است که دفتر بر اساس موافقت ت و افغانستان در قطر ایجاد شده است و اگر این دو کشور بخواهند، دفتر در آن کشور مسدود می شود. سیگار و یاد گذشته
تلخ ترین خاطرات من است
کنت برانا که به تازگی بازسازی کلاسیک «قتل در قطار سریع السیر شرق» را به پایان برده، این روزها مشغول مذاکره با استودیوی «فا سرچ لایت» است تا در صورت دستی به توافق نهایی، پروژه سینمایی «نگهبان خاطرات» (keeper of the diary) را با اقتباس از خاطرات آنه فرانک از قربانیان معروف هولوکاست مقابل دوربین ببرد. بیش از ۲۰ میلیون دلار برای خاطرات «اوباما»«باراک اوباما» حالا می تواند با فراغ بال به نوشتن خاطرات دوران ریاست جمهوری خود بپردازد و البته پول هنگفتی هم به جیب بزند! در این بخش نمونه هایی بسیار لو و شیک از دکوراسیون دفتر کار خانگی را برای شما کاربران گرامی به نمایش گزاشته ایم.لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر مدرن ترین دفتر کار در خانه 2015لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویرلو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر دکوراسیون اتاق کار . چند روز پیش خیلی اتفاقی یه دفتر به دستم رسید....یه دفتر خاطرات که البته مال خودم بود و حالا دوباره برگشته بود دست خودم...حالا این خودش ماجرای دارد.دفتر بر میگشت برای وقتی که کلاس پنجم بودم و اتفاقای روزانه مو توش یاداشت کرده بودم. برام خیلی جالب بود که حتی اونموقع هم نوشتن رو دوست داشتم و گاهی توی وقت آزادم می نوشتم البته قبلا هم وقتی ن. طرفداران فوتبال اهواز و به خصوص استقلالی ها خاطرات خوبی از سرمربی تراکتورسازی دارند.