دفتر خاطرات مجازی من

به نقل از خبرگزاریها در مورد دفتر خاطرات مجازی من : از قسمت پیوند ها کلیپ های صوتی رو کنید. کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ های صوتی خاطرات - کلیپ . دوستم مژگان با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که 5 ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، این آقا هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم! از فردای اون روز مژگان و من نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش ، من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، 10 جو. و خاطرات نه مجال گریز مى دهند، نه رخصت خلوتى! خاطرات، روح تو را مى درند در رخوت سرد روزهایت! چنان بارانى ات مى کنند که برگ ریزان سهم تو مى شود! خاطرات، از تو و لحظه هایت عبور مى کنند؛ مى دوى و مى دوند و نمى دانى کدامیک زنده تر است . . . شاعر: نیکی فیروزکوهی سلام به دوستان و همکلاسیای عزیز... تقریبا همه در جریانن ک دیگه داریم کم کم به خط پایان میرسیم و تاجشن فارغ حصیلی و در نهایت خود فارغ حصیلمون چیزی نمونده. خب حتما الان میگید خسته نباشی خودمون اینارو میدونم!!! من اینارو گفتم ک بگم میخام یه دفتر خاطرات البته تو وبلاگ از خاطرات خوشیا تلخیا شیطونیا خستگیا عصبی شدنا دعوا ا کارآموزیا کارورز. رکنا:فرزند ارشد آیت الله هاشمی گفت: دفتر نشر آثار پدرم که خوشبختانه با حضور خود ایشان شکل گرفت، پشتوانه قابلی از ایشان داشت. اما تا زمان حیات ایشان، ما در کنار فعالیت های دیگرمان اگر جای خالی ای بود،… "باجازه ی بزرگ ترها" منوچهر میرزایی سی و هشت سال دارد و در تهران دفتر ازدواج دارد. ده سال است که محضردار است. اوایل دفترش اتاقی بوده در دفتر وک برادرش اما بعدتر برای خودش دفتر مستقلی زده. در یکی از مناطق پر خانه و پر خانواده ی تهران. یک شغل این شماره خاطرات اوست از مراجعانش. گفت و گو و تنظیم این متن را زهرا الوندی انجام داده است. عقد و ازدواج این عطش من براى نوشتن،سابقه ای دیرینه دارد!!یادم می آید قبلترها که تب دنیای مجازی اینقدر تند نبود و چیزی از وبلاگنویسی نمیدانستم،کاغذی مینوشتم،دفتر خاطرات داشتم اما خب دفتر خاطرات این بدی را دارد که هر آن ممکن است توسط افراد نزدیک زندگی آدم خوانده شود و این ترس از خوانده شدن توسط خانواده باعث میشد که همیشه با خودسانسوری هرچه تمام . پیام رسانی اسیران جنگی ایران در اردوگاه های عراق پدید آورنده: موضوع: ،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - اسیران - خاطرات، ،،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - آزادگان - خاطرات، ،،جنگ ایران و عراق ? 1359 - 1367 - اردوگاه های اسیران، ،،اردوگاه های اسیران - عراق، ،،اسیران جنگی - عراق وضعیت نشر و پخش و غیره
تهران
سازمان تبلیغات ی ? حوزه هنری ? سوره مهر
1383 م. فرزند ارشد آیت الله هاشمی در دیدار اعضای انجمن قلم با بیان این که هنوز هم بخش هایی از اسناد مربوط به خاطرات هاشمی رفسنجانی، ح محرمانه دارد، اظهار کرد: دفتر نشر آثار آیت الله هاشمی با کمک یک گروه شمند… روح من،مملو از احساس سرد و یخ زده بود با آمدن زمستان بارانی از خاطرات بر آشیانه ای که سالهاست روحم در آن مخفی شده بود و با گرمای آن زندگی می کرد شروع به بارش کرد افکارم آشفته شد سعی می راهی بیابم اما آن آشیانه با سیلی از خاطرات ویران شده بود و همچنان باران خاطرات بر روح من می بارید به فکر فرو رفتم! من به آن مخفیگاه اکتفا کرده بودم آیا ا.
خاطرم هست از زمانی که خوندن و نوشتن رو کامل یاد گرفتم، خاطره نویسی می . هر اتفاقی می افتاد و می نوشتم. حالا یا روزنوشت بوده یا هرازچند گاهی یکی دو خطی می نوشتم. فقط یه دختر میتونه درک کنه که نوشتن در دفتری به اسم دفتر خاطرات چه معنی داره؟ +اکثر آقایون خاطره هاشونو تو هر دفتری، می نویسن! اوایل دفتر هایی بود که جلدشون یه برجستگی هایی داشت. کمی که گذشت، روی این برجستگی ها اکلیل پاشیدن، مثلا تنوع به ج دادن. دوباره که پیشرفت کرد یه سرقفلی هم بهشون اضافه شد. تقریبا تمام این دفاتر و داشتم. نه اینکه پر از خاطره باشه، نه! الان که به اون روزا فکر می کنم می بینم فقط اسراف بوده و بس. چون یادم نمیاد تا برگه ی آ ش استفاده کرده باشم. سالها گذشت تا اینکه، تو دبیرستان، یکی از بچه ها دفتر خاطراتشو آورد تا هر یک از بچه ها تو دفترش واسش خاطره بنویسن. سرآغاز خاطره نویسی هم، همیشه با نام خدا شروع میشد، ولی هر کی واسه خودش یه ابداعی داشت مثلا: به نام یگانه معبود بی همتا، به نام خالق هستی یا با یه بیت شعر شروع میشد مثل: به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست اگه دفتر مال من بود می نوشتن« هو المحبوب» مثلا با این کارشون ارادتشونو نشون میدادن. خلاصه که هر ی برای صاحب دفتر چند خطی رو می نوشت و آ شم با یه بیت شعر، تاریخ همان روز و مهم تر از همه امضا، خاطراتشو به پایان می رسوند ( یادش بخیر همیشه آ زنگا که میشد دفتر خاطراتو از بچه ها می گرفتیم تا ببینیم امضای بچه ها یا دبیرا و مهم تر از اون اسامیشون چی بود) بعد از دبیرستان، یکی دوبار دیدم، اطرافیان دفتر خاطراتمو خوندن و بعد منو سوژه می کنن، واسه همین خیلی کم می نوشتم، یا تمام جزئیات و نمی نوشتم. دیگه چیزی به اسم دفتر خاطرات واسم نمونده ولی تا دلتون بخواد دفتر یادداشت دارم. تا اینکه به فکرم زد وبلاگ بزنم و اونجا بشه دفتر خاطرات مجازیم.
همه ی اینا رو گفتم تا بگم، تنها جایی که میتونه افکارمو آروم کنه اینجاست. مینویسم تا سبک بشم. اگه از بعضی از پست ها ح ون گرفته میشه، عذرخواهم. هر چی می نویسم حال همون موقع منه. ممنونم که گاه نوشته هامو می خونید...
+یکی دوتا از دفترام تو جابجایی ها و اثاث یا اسباب کشی ها گم و گور شدن.( چه دختر منظمی هستم من :دی) +این دفتر واسه سال ۸۳ بود.. تاریخ زیر خاطرات بچه ها اینو نشون میده. + نزدیک بود فراموش کنم؛ بعضی از بچه ها که نقاشی هاشون خوب بود، برای صاحب دفتر همیشه هنرنمایی می . +اگه به خاطراتتون خیلی وقته سر نزدین، همین الان پاشید برید دفتراتونو بیارید و بخونید. حس خوبی بهتون میده.

نتایج پژوهشی که بتازگی منتشر شده نشان می دهد برخی خاطرات زندگی ما در برابر زوال عقل و آ ایمر آسیب پذیرتر از دیگر خاطرات هستند. خب من یه دفتر خاطرات دارم که چیزایی که اینجا نمیتونم بگم رو اونجا مینویسم و بعضی از چیزایی که اونجا نمیشه رو اینجا مینویسم.چهارشنبه آ ای شب داشتم تو دفتر مینوشتم که علی با ایمو تماس گرفت، دفتر رو دید و هی پرسید چیه و چی مینویسم؟ هی پیچوندمش تا بیخیال شد.اما ب که اومد خونمون، گفت کو اون دفتر؟خلاصه که از من انکار و از اون اصرار و دفتر ر. دفتر آیت الله صافی گلپایگانی در اطلاعیه ای درباره فعالیت های دفتر این مرجع تقلید در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد. دانشمندان علوم اعصاب در مرکز پزشکی کلمبیا و مک گیل کانادا با انجام یک سری از آزمایشات، موفق شدند تا به صورت انتخ انواع مختلف خاطرات ذخیره شده در یک نورون اختصاصی متعلق به یک ح ون دریایی… دفتر خاطرات قنبر گاه شمار زندگی او در خدمت مولایش علی(ع) است و آن را از زبان خود او می‌شنویم. نگاه ما و شما به این دفتر با هر خاطرات دیگری متفاوت است. او در واقع روزشمار زندگیش با مولایمان علی (ع) را مقابل ما قرار داده است.
در این مجموعه، داستان‌هایی که درباره قنبر غلام و خدمتگزار المومنین (ع) به ما رسیده، جمع آوری شده که 66 خاطره است. در مرحله بعد، این داستان‌ها به عنوان دفتر خاطرات، از زبان قنبر به صورت متکلم و اول شخص مفرد برگردان شده است، به گونه‌ای که گویا داستان‌ها را خود قنبر نقل می‌کند و لحظات زندگی خویش را برای ما بازگو می‌کند.

در نگاه دیگر، داستان‌ها به ترتیب زمانی چینش شده که جهت‌گیری دفتر خاطرات در آن معنادار شود و ح روزشمار پیدا کند. در شیوه ترجمه، اصل داستان و محتوای آن به طور کامل حفظ شده و در بعضی از فرازها که نیاز به توضیح بوده جملاتی بدون تغییر در معنی اضافه شده است.
حقیقت آن است که قنبر را باید از نگاه‌های متفاوتی، که در همه آنها حضور پررنگی داشته نگریست.(برگرفته از مقدمه کتاب) به نقل از نویسنده، انگیزه تدوین کتاب حاضر نیز از همین جا آغاز شده است، که با حضور در متن زندگی او ابعاد مختلف شخصیتش را بی م و بدون نیاز به تحلیل اصل وقایع را مطالعه کنیم.

 کتاب «دفتر خاطرات قنبر غلام المومنین (ع)» به قلم محمدرضا انصاری از سوی انتشارات دلیل ما، در چاپ ششم با قیمت 7 هزار تومان و در 180 صفحه در قطع رقعی برای علاقه‌مندان منتشر شده است. منبع: ایبنا   یه دفترچه خاطرات کوچولو بود که گهگاهی اون اولا خاطرات آبجی کوچیکه رو مینوشتم توش... ولی خب دو سال اول که درگیر مدرسه و کنکور بودم و بعدشم دیگه شهر دیگه و... خاطره ها دیر به دیر نوشته شدن و از یه جایی کلا قطع شده... دیروز میگفت بیا بازم خاطراتمو بنویس. گفتم خب خودت بنویس... خاطرات تو هستن... من چی بنویسم آخه؟!!
میگه تو که یه جایی خاطرات منو. توی دفترچه خاطرات من همه چی نوشتم... ورق که میزنم میرسم به اول آشناییمون... به اولین پیام که به من دادی و ابراز علاقه کردی... منم درحوابت گفتم که دوستت دارم... از اون اولا میگفتی که من تا ابد کنارتم... قسم خوردی اما من نمیدونستم از روعادته قسم خوردنت... توی دفتر خاطراتم نوشتم باهم راه که میرفتیم تو به بعضی پسرا نگاه میکردی و میگفتی ببین چه مدل موی قشنگی داره تو هم اینطوری مدل موهاتو بزن... من میزاشتم به پای کنجکاویت... اما تکرار که شد...مثلا میگفتی برادر دوستم دوست داره با من دوست بشه... پسر همسایمون همیشه یه جور خاص نگام میکنه... به اینجای خاطره که میرسم انگار آب ریخته شده روی دفتر خاطرات...بزار فکر کنم چیه...آهان موقع گفتن این حرفات اشکام میومده ریخته روی دفتر... حرفهای خوب هم نوشته شده توی دفتر مثل انتخاب اسم بچه... بچه پسر زیاد دوست داشتی... دوست داشتی خیاطی یاد بگیری و خودت واسش پیراهن و شلوار بدوزی... عجب خیالات قشنگی داشتی... نمیدونم الان واسش لباس میدوزی یا براش می ی... نمیدونم تو هم دفتر خاطرات داری یا نه... اما من دارم باز مینویسم... مینویسم از این روزای خودم.... شبا تاصبح بیدار توی فضای مجازی... مینویسم تا بخونن و ی دیگه به سرنوشت
عشق دچار نشه... عشق خوبه اما ما آدما قدر عشق رو نمیدونیم... بعضی از پسرا عشق و برای جذب دختر
برای هوسشون میخوان... بعضی دخترها هم برای شارژگوشی و ی باشه
مالیشون کنه... من مینویسم واسه ایی که عشق رو با جون و دل تجربه .... شباشون سوخت به پای عشق... روزاشون هدر رفت برای عشق... عمرشون نابود شد برای خاطرات عشق.. هرنوشته عاشقانه ای خوندن... هر آهنگی گوش یاد عشق افتادن... اما تو کنار اون خوش باش... ماها چشم به مال مردم نداریم... با همین وبلاگ و باهمین دفتر خاطرات و باهمین آهن دیسلاو زندگیمونو میگذرونیم... ************** به امید روزای خوب برای دختر و پسرای پاک و باوفای سرزمینم ایران... یاعلی یکی از دوستان همراه با خانواده، به دست بوسی حضرت (ره)، نائل شدند. بعد از دستبوسی به حقیر مراجعه کرد و گفت: "این پسرم که کلاس پنجم دبستان است، دفتر نقاشی اش را برای تقدیم به (ره) آورده بود که محافظان مانع آوردن آن به خدمت (ره) شدند. برای همین خیلی ناراحت شده است". دفتر نقاشی را گرفتم و در روز بعد، ضمن توضیح، خدمت (ره) تقدیم .

حضرت (ره) با دقت تمام اوراق آن را ملاحظه فرمودند و به ویژه با رویت پشت آن که عبارت از تانکی بود که چرخ های آن را مدادتراش و تنه آن را کتاب و لوله شلیک آن را یک مداد و سرنشین آن را یک طفل دانش آموز تشکیل داد بود و ... متبسم شدند. سپس دستور فرمودند که برای تشویق این دانش آموز دسال و همچنین طراح آن دفتر که به وسیله امور تربیتی منطقه 3 آموزش و پرورش تهران تهیه شده بود جایزه ای متناسب پرداخت شود که جایزه همراه با نامه ای ازسوی دفتر به ایشان تقدیم شد.

علاقه مندان به خواندن خاطرات می توانند هر روز راس ساعت 6 صبح با مراجعه به سایت باشگاه خبرنگاران، چند مورد از این خاطرات را مطالعه کنند و البته روند نقل این خاطرات در رسانه مذکور تا زمان رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب ی ادامه خواهد داشت. ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا. آیت الله العظمی وحید اسانی : این به سر و زدنها یک دفتر ندارد. در دفتر خدا ثبت است، اول در کتاب او، لوح محفوظ او، چون یگانه کنیز او فاطمه زهرا است. دوم در دفتر خاتم ثبت است، برای اینکه این شور و نوای شما مرهمی به جراحت قلب خاتم انبیاء است، "قل لا اسألکم علیه اجراً الا المودة فی القربی". در دفتر المؤمنین ثبت است، در دفتر حسن بن علی ثبت است. این به سر و زدنها یک دفتر ندارد. در دفتر خدا ثبت است، اول در کتاب او، لوح محفوظ او، چون یگانه کنیز او فاطمه زهرا است. دوم در دفتر خاتم ثبت است، برای اینکه این شور و نوای شما مرهمی به جراحت قلب خاتم انبیاء است، "قل لا اسألکم علیه اجراً الا المودة فی القربی". در دفتر المؤمنین ثبت است، در دفتر حسن بن علی ثبت است، در دفتر سیدال ء که آن شب با . بیش از هر چیز ناراحت نظراتی هستم که پ د. همیشه گمان می دفتر خاطرات خوبی است و سال ها بعد می توان برگشت و خاطرات را مرور کرد. حالا اما، بی اعتمادم و مدتی هم بود که به سالنامه ی معمولی ای برگشتم که ی به دفتر خاطرات بودنش شک نکند. اما خیلی اوقات دلم تنگ شد که بنویسم، که دوستانم را بخوانم، که بفهمم حال بقیه چطور است. اینکه این دو ماه چه اتفا. «من هم گریه » به زودی روانه ی بازار کتاب کشور می شود.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه ی هنری استان کرمان، خاطرات جانباز «ابراهیم سعادت فر» سال گذشته توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه ی هنری کشور تایید و شایسته ی توزیع در سطح ملی شناخته شده است.
«من هم گریه » خاطرات جانباز شیمیایی «ابراهیم سعادت فر» است که توسط «عباس میرز. خط ثابت تهران را در ۵ دقیقه بگیرید و دفتر کار خود را راه اندازی کنید
دفتر کار مجازی «دفتر شما» نام شرکتی دانش‌بنیان در حوزه خدمات ارتباطی و مرکز تماس آنلاین در ایران است. خبرآنلاین / انتخاب نوشت:مشاور مرحوم آیت الله هاشمی می گوید: در رفسنجان ازعماد نوه هاشمی بزرگ پرسیدم دفتر روز نوشتها را دیدی؟ حاج آقا خاطرات را تا چه روزی نوشته؟ گفت : تا یک روز قبل_ شنبه _نوشته است. خاطرات یک شنبه هاشمی نوشته نشد. غلامعلی رجایی در این یادداشت، آورده است؛ ...
ادامه خبر .ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ یه ﺩﺧﺘﺮ ﺟﻮﺍﻥ :
یکیﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﺧﯿﻠﯽ
ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺩﺍﺷﺖ ﻫﺮ ﻃﻮﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﻫﺎﺵ
ﻋﺮﻭﺳﯽ ﮐﻨﻪ ،ﺗﻮ ﯾﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﺯ ﺩﻫﻨﺶ ﭘﺮﯾﺪﮐﻪ 5
ﺳﺎﻟﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺷﻮ ﺗﻮﺵ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻪ ،
ﺍﯾﻦ ﺁﻗﺎ ﻫﻢ ﮔﯿﺮﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎ. ایرنا نوشت: محققان تویاما در ژاپن دریافتند که امکان قطع ارتباط بین خاطرات مختلف در مغز وجود دارد.
اصولا فراموش به طور طبیعی امکان پذیر نیست.بهترین کاری که میشه در این مورد کرد جایگزینی خاطرات غیر از خاطراتی هست که می خواهیم کمتر به ذهن بیاد.
ذهن ما ح چرخشی دارد.یعنی خاطرات را به طور طبیعی مورد بازبینی قرار می دهد.زیرا خاطرات بخشی از سیستم دفاعی بدن را تشکیل می دهند تا انسان را از کارهایی که او را دچار مشکل کرده اند باز دارد. ماه آبان برای من پر از خاطره است. اولین دیدارمون، اولین صحبت هامون، اولین قدم زدنامون و.... همه توی ماه آبان اتفاق افتاد . راستش چند بار خواستم بنویسم ولی اینقدر زیاده که منصرف میشم. البته تو دفتر خاطرات راجع به نحوه ی آشناییمون و قبل ترش که برمیگرده به شهریور و مهر و آبان 1390، نوشتم تا ریز به ریزشو یادم بمونه... اگه دیدم میشه و کیفیتش خو. دفتر معاون اول رئیس جمهور از رسانه ها و کاربران فعال در فضای مجازی خواست تا برای بازنشر و انتشار مطالب به آدرس های رسمی متعلق به وی مراجعه کنند. پریوش سطوتی همسر حسین فاطمی خارجه ت مصدق، خبری از هدیه اش به رئیس ت سابق ندارد. مدیر حوزه هنری کاشان گفت: دفتر ادبیات پایداری با هدف ثبت و ضبط خاطرات شفاهی دفاع مقدس به زودی در حوزه هنری کاشان افتتاح می شود. دوره ی راهنمایی و متوسطه که بودم هر سال یه دفتر به اسم دفتر عقاید دفتری که هر صفحه مخصوص به یه سوال هست سوالهای جورواجور هر ی باتوجه به شماره ای که داشت به سوالا جواب میداد هروقت دلم برای اون روزای خوب تنگ میشه میرم سراغ این دفترا .... با خوندن این دفترها تک تک خاطرات اون روزها برام زنده میشه..... یادش بخیر چه روزای خوبی بود بهترین روزای. خبرآنلاین / انتخاب نوشت:مشاور مرحوم آیت‌الله هاشمی می‌گوید: در رفسنجان ازعماد نوه هاشمی بزرگ پرسیدم دفتر روز نوشتها را دیدی؟ حاج آقا خاطرات را تا چه روزی نوشته؟ گفت : تا یک روز قبل_ شنبه _نوشته است. خاطرات یک شنبه هاشمی نوشته نشد.   غلامعلی رجایی در این یادداشت، آورده است؛ ...   ادامه خبر دفتر کار مجازی چهارشنبه هفته گذشته، کمپین همتوان با همکاری انجمن ضایعات نخاعی و دفتر مجازی دفتر شما، کارگاهی آموزشی برای 10 نفر از کارجویان توانیاب برگزار کرد. مدتی است کمپین «همتوان» با هدف فراهم شرایط برای دورکاری معلولان و کاهش هزینه های ب و کار آغاز به کار کرده است. در این کمپین شرکت ها و نهادهای بسیاری ... نوشته دفتر کار مجازی فرصتی برای اشتغا ایی معلولان اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. کتاب «جراحی در خاک ریز» خاطرات کرامت یوسفی به چاپ چهارم رسید.
به گزارش کرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه ی هنری کرمان، کتاب جراحی در خاک ریز که شامل گزیده خاطرات کرامت یوسفی است، به چاپ چهارم رسید.
گفتنی است این اثر که به کوشش «آذر همتی» جمع آوری و تدوین شده است، برای اولین بار در اردیبهشت ماه امسال چاپ و به طور تقریبی هر م. یه بنده خ بود که این داستانو اینطوری تعریف میکرد که میگفت:…دوستم مژگان با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که 5 ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، این آقا هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم!از فردای اون روز مژگان و من نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش ، من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، 10 جور خ ر واسش عوض ، پوست پرتقال مالیدم به بعضی برگاش …، چایی ریختم روش …مژی هم تا می تونست خودشو خوب نشون داد و همش نوشت از تنهایی و من با هیچ پسری دوست نیستمو خیلی پاکم و اصلا دنبال مادیات نیستم و فقط انســــانیت برام مهمه و …بعد از یک هفته کار مداوم ما و پیچوندن آقای ، دفتر خاطراتو بُرد تقدیم ایشون کرد … آقای در ایکی ثانیه دفتر خاطرات رو بر فرق سر مژی کوبید و گفت :
منو چی فرض کردی؟اینکه سالنامه 1390 هست! تو 5 ساله داری تو این خاطره می نویسی؟و اینگونه بود که مژی هنوز مجرد است… تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.20tools.com پلیس آگاهی برای ثبت خاطرات کارآگاهان شاغل و بازنشسته از آن ها دعوت به عمل آورد تا خاطرات خود را به صورت مکتوب یا فایل صوتی جهت پیاده سازی ارسال کنند. کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» با تاکید بر پایش شبکه های اجتماعی و زیرساخت به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» نتیجه اولین فاز مطالعاتی در حوزه رصد و شناسایی فضای مجازی بین الملل در بنیاد شه . .بخشی از دفترچه خاطرات ملک عبدالله پادشاه عربستان...
این ایرانیها مردم عجیبی هستن!!
را 1400 سال پیش به زور شمشیر در حلق نیاکانشان کردیم
،امروز آنها ادعا دارند از ما مسلمان ترند
،روزی پنج مرتبه به سوی خاک عربستان ا راست میشوند،به عربی دعا میخوانند،بر روی پرچمشان عربی نوشته شده،
نامهای عربی بر روی فرزندانشان میگذارند
. امور خارجه سابق پس از 40 سال خاطرات خود را در قالب کت چاپ می کند. رئیس دفتر ی با اشاره به اغواگری هایی که در نرم افزارها و محتوای فضای مجازی و بازی های اینترنتی است، گفت: اخیرا چیزی به نام نهنگ آبی ایجاد شده که مخاطب را اغوا می کند خود را از طبقه چندم یک…
خاطرات که دود شدنی نیستند
که مثلا یک روز
همه را ردیف کنیم
یکی یکی
آتششان بزنیم

و به خیال اینکه
دست از سر زندگیمان برداشته اند
خا ترشان را
در گوشه ی تاریک ذهنمان دفن کنیم!

خاطرات
قطاری با سرعت نورند،
هر لحظه
نزدیک می شوند

آنها سگ جان تر ازین حرفهایند
که جان دهند... در این بخش نمونه هایی بسیار لو و شیک از دکوراسیون دفتر کار خانگی را برای شما کاربران گرامی به نمایش گزاشته ایم.لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر مدرن ترین دفتر کار در خانه 2015لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویرلو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر دکوراسیون اتاق کار . چند روز پیش خیلی اتفاقی یه دفتر به دستم رسید....یه دفتر خاطرات که البته مال خودم بود و حالا دوباره برگشته بود دست خودم...حالا این خودش ماجرای دارد.دفتر بر میگشت برای وقتی که کلاس پنجم بودم و اتفاقای روزانه مو توش یاداشت کرده بودم. برام خیلی جالب بود که حتی اونموقع هم نوشتن رو دوست داشتم و گاهی توی وقت آزادم می نوشتم البته قبلا هم وقتی ن. یادآوری خاطرات چند سال بعد از وقوع یک حادثه، یکی از مهمترین و دردناک ترین بخش های اختلال استرسی پس از ضایعه روانی است. علت یادآوری این خاطرات ناخوشایند این است که مغز پیوند زدن میان رخداد ناخوشایند با یک خاطره دیگر را آموخته است و آن خاطره به عنوان محرکی برای یادآوری حادثه عمل می کند. طرفداران فوتبال اهواز و به خصوص استقلالی ها خاطرات خوبی از سرمربی تراکتورسازی دارند. کوتاه «خاطرات مخدوش یک دریاچه» در چهارمین حضور بین المللی خود در کرواسی به نمایش درمی آید. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، کوتاه «خاطرات مخدوش یک دریاچه» به کارگردانی سید وحید حسینی نامی از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر تهران به بخش مسابقه جشنواره های محیط زیستی کرواسی «smaragdni eco film festival» راه یافت. جشنواره های م. یه روز تو دفتر دلم تصویر عشقو کشیدم
تو خلوت سرد تنم یه رد پایی کشیدم
درست مث یه همسفر تو قصه ها می دیدمش
آخه توی دفتر عشق یه رنگ خوب کشیدمش
اما نمیدونم چی شد سیاهی دورش حلقه زد
از توی نقشه دلم چه بی خبر پر زد و رفت
آخه مگه نمیدونست قلبشو آبی کشیدم؟
دیگه توی دفتر دل تصویر عشق رو ندیدم
کنار ع ش خودمو با چشم گریون کشیدم
.