دفتر خاطرات مجازی من

به نقل از خبرگزاریها در مورد دفتر خاطرات مجازی من : از دور که دید کمی خنده اش گرفت همیشه از تصور بزرگ شدن هم بازی های کودکی و نوجوانی اش چندش اش می شد مثل اینکه هیچ چیزی نمی توانست جای روزهای سر به هوای آن دورانش را بگیرد حتی اگر آدمهایی را که حالا روبرویش می دید آنقدر برای خود جا افتاده شده باشند که دیگر با شوخی ها و خاطرات گذشته لبخندی روی لبشان ننشیند اما مگر اهمیت داشت؟ آن ها را با . آن زمان که خبر مرگ مرا می شنویکاش روی تورا می دیدمو شانه بالا زدنت را بی قید که مهم نیست زیاد...و تکان دادن دستت که عجیب! عاقبت مُرد! # حمید مصدقپ.ن: دفتر شعر بی پناه من سلام به دوستان و همکلاسیای عزیز... تقریبا همه در جریانن ک دیگه داریم کم کم به خط پایان میرسیم و تاجشن فارغ حصیلی و در نهایت خود فارغ حصیلمون چیزی نمونده. خب حتما الان میگید خسته نباشی خودمون اینارو میدونم!!! من اینارو گفتم ک بگم میخام یه دفتر خاطرات البته تو وبلاگ از خاطرات خوشیا تلخیا شیطونیا خستگیا عصبی شدنا دعوا ا کارآموزیا کارورز. مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تبیین خاطرات بزرگان تاکید کرد. "باجازه ی بزرگ ترها" منوچهر میرزایی سی و هشت سال دارد و در تهران دفتر ازدواج دارد. ده سال است که محضردار است. اوایل دفترش اتاقی بوده در دفتر وک برادرش اما بعدتر برای خودش دفتر مستقلی زده. در یکی از مناطق پر خانه و پر خانواده ی تهران. یک شغل این شماره خاطرات اوست از مراجعانش. گفت و گو و تنظیم این متن را زهرا الوندی انجام داده است. عقد و ازدواج انتخاب نوشت:مشاور مرحوم آیت الله هاشمی می گوید: در رفسنجان ازعماد نوه هاشمی بزرگ پرسیدم دفتر روز نوشتها را دیدی؟ حاج آقا خاطرات را تا چه روزی نوشته؟ گفت : تا یک روز قبل_ شنبه _نوشته است. خاطرات یک شنبه هاشمی نوشته نشد. مهاجم تنومند سال های نه چندان دور سلسائو، دفتر خاطرات خود را مرور کرده است. فرزند ارشد آیت الله هاشمی در دیدار اعضای انجمن قلم با بیان این که هنوز هم بخش هایی از اسناد مربوط به خاطرات هاشمی رفسنجانی، ح محرمانه دارد، اظهار کرد: دفتر نشر آثار آیت الله هاشمی با کمک یک گروه شمند… روح من،مملو از احساس سرد و یخ زده بود با آمدن زمستان بارانی از خاطرات بر آشیانه ای که سالهاست روحم در آن مخفی شده بود و با گرمای آن زندگی می کرد شروع به بارش کرد افکارم آشفته شد سعی می راهی بیابم اما آن آشیانه با سیلی از خاطرات ویران شده بود و همچنان باران خاطرات بر روح من می بارید به فکر فرو رفتم! من به آن مخفیگاه اکتفا کرده بودم آیا ا. چه حس خوبیست باز صفحه ای که شده تنها راه مجازی بین ما ... وقتی بعد مدت ها برایم می نویسی.... هرچند بی عشق .... اما پر از دلتنگی....و من دلم ضعف می رود ... ضعف می روم برای بی قراری های قدیم .... ضعف می روم برای برگشتن به گذشته ... . . . سهم من اما این روزها ....غرق شدن در خاطرات توست ... دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در اطلاعیه ای درباره فعالیت های دفتر این مرجع تقلید در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد. یکی از دوستام با یه دختر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که ۵ ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه، دختره هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم!!
از فردای اون روز نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش!
من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم، ۱۰ جور خ ر واسش عوض ، پوست پرتقال مالیدم به بعضی برگاش…، چایی ریختم روش و گل گذاشتم لای برگه ها و…
اونم تا میتونست خودشو خوب نشهنوز ون داد و همش نوشت از تنهایی و من با هیچ دختری دوست نیستمو خیلی پاکم و اصلا دنبال مادیات نیستم و فقط انســــانیت برام مهمه و …

بعد از یک هفته کار مداوم ما و پیچوندن طرف، دفتر خاطرات رو بُرد تقدیم ایشون کرد… دختره در ایکی ثانیه دفتر خاطرات رو بر فرق سرش کوبید و گفت: منو چی فرض کردی؟ اینکه سالنامه ۱۳۹۰ هست!! تو ۵ ساله داری تو این خاطره می نویسی؟ و اینگونه بود که دوست من مجرد است. دفتر خاطرات قنبر گاه شمار زندگی او در خدمت مولایش علی(ع) است و آن را از زبان خود او می‌شنویم. نگاه ما و شما به این دفتر با هر خاطرات دیگری متفاوت است. او در واقع روزشمار زندگیش با مولایمان علی (ع) را مقابل ما قرار داده است.
در این مجموعه، داستان‌هایی که درباره قنبر غلام و خدمتگزار المومنین (ع) به ما رسیده، جمع آوری شده که 66 خاطره است. در مرحله بعد، این داستان‌ها به عنوان دفتر خاطرات، از زبان قنبر به صورت متکلم و اول شخص مفرد برگردان شده است، به گونه‌ای که گویا داستان‌ها را خود قنبر نقل می‌کند و لحظات زندگی خویش را برای ما بازگو می‌کند.

در نگاه دیگر، داستان‌ها به ترتیب زمانی چینش شده که جهت‌گیری دفتر خاطرات در آن معنادار شود و ح روزشمار پیدا کند. در شیوه ترجمه، اصل داستان و محتوای آن به طور کامل حفظ شده و در بعضی از فرازها که نیاز به توضیح بوده جملاتی بدون تغییر در معنی اضافه شده است.
حقیقت آن است که قنبر را باید از نگاه‌های متفاوتی، که در همه آنها حضور پررنگی داشته نگریست.(برگرفته از مقدمه کتاب) به نقل از نویسنده، انگیزه تدوین کتاب حاضر نیز از همین جا آغاز شده است، که با حضور در متن زندگی او ابعاد مختلف شخصیتش را بی م و بدون نیاز به تحلیل اصل وقایع را مطالعه کنیم.

 کتاب «دفتر خاطرات قنبر غلام المومنین (ع)» به قلم محمدرضا انصاری از سوی انتشارات دلیل ما، در چاپ ششم با قیمت 7 هزار تومان و در 180 صفحه در قطع رقعی برای علاقه‌مندان منتشر شده است. منبع: ایبنا   خاطرات قطره قطره ذهن را متلاشی میکنند ذوب میشوند و قطره قطره میچکند بر دیواره های روحت و آن را میسوزانند خاطرات یکجوری تو را آتش میزنند در ذهن که لبخند خا تریت را باد میبرد و اندک اندک از بین میرود و این خاطرات هستند که میچکند و تو را آب میکنند "سونیا"

صبح زود، از دیدن خانم توی ماشبن و آقایی که داره در رو می بنده، یاد یکی از اون خاطرات آزارنده افتادم :  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یکی از دوستان همراه با خانواده، به دست بوسی حضرت (ره)، نائل شدند. بعد از دستبوسی به حقیر مراجعه کرد و گفت: "این پسرم که کلاس پنجم دبستان است، دفتر نقاشی اش را برای تقدیم به (ره) آورده بود که محافظان مانع آوردن آن به خدمت (ره) شدند. برای همین خیلی ناراحت شده است". دفتر نقاشی را گرفتم و در روز بعد، ضمن توضیح، خدمت (ره) تقدیم .

حضرت (ره) با دقت تمام اوراق آن را ملاحظه فرمودند و به ویژه با رویت پشت آن که عبارت از تانکی بود که چرخ های آن را مدادتراش و تنه آن را کتاب و لوله شلیک آن را یک مداد و سرنشین آن را یک طفل دانش آموز تشکیل داد بود و ... متبسم شدند. سپس دستور فرمودند که برای تشویق این دانش آموز دسال و همچنین طراح آن دفتر که به وسیله امور تربیتی منطقه 3 آموزش و پرورش تهران تهیه شده بود جایزه ای متناسب پرداخت شود که جایزه همراه با نامه ای ازسوی دفتر به ایشان تقدیم شد.

علاقه مندان به خواندن خاطرات می توانند هر روز راس ساعت 6 صبح با مراجعه به سایت باشگاه خبرنگاران، چند مورد از این خاطرات را مطالعه کنند و البته روند نقل این خاطرات در رسانه مذکور تا زمان رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب ی ادامه خواهد داشت. آیت الله العظمی وحید اسانی : این به سر و زدنها یک دفتر ندارد. در دفتر خدا ثبت است، اول در کتاب او، لوح محفوظ او، چون یگانه کنیز او فاطمه زهرا است. دوم در دفتر خاتم ثبت است، برای اینکه این شور و نوای شما مرهمی به جراحت قلب خاتم انبیاء است، "قل لا اسألکم علیه اجراً الا المودة فی القربی". در دفتر المؤمنین ثبت است، در دفتر حسن بن علی ثبت است. ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا. این به سر و زدنها یک دفتر ندارد. در دفتر خدا ثبت است، اول در کتاب او، لوح محفوظ او، چون یگانه کنیز او فاطمه زهرا است. دوم در دفتر خاتم ثبت است، برای اینکه این شور و نوای شما مرهمی به جراحت قلب خاتم انبیاء است، "قل لا اسألکم علیه اجراً الا المودة فی القربی". در دفتر المؤمنین ثبت است، در دفتر حسن بن علی ثبت است، در دفتر سیدال ء که آن شب با . بیش از هر چیز ناراحت نظراتی هستم که پ د. همیشه گمان می دفتر خاطرات خوبی است و سال ها بعد می توان برگشت و خاطرات را مرور کرد. حالا اما، بی اعتمادم و مدتی هم بود که به سالنامه ی معمولی ای برگشتم که ی به دفتر خاطرات بودنش شک نکند. اما خیلی اوقات دلم تنگ شد که بنویسم، که دوستانم را بخوانم، که بفهمم حال بقیه چطور است. اینکه این دو ماه چه اتفا. «من هم گریه » به زودی روانه ی بازار کتاب کشور می شود.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه ی هنری استان کرمان، خاطرات جانباز «ابراهیم سعادت فر» سال گذشته توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه ی هنری کشور تایید و شایسته ی توزیع در سطح ملی شناخته شده است.
«من هم گریه » خاطرات جانباز شیمیایی «ابراهیم سعادت فر» است که توسط «عباس میرز. مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب ی، از ساخت موشن کمیک «خاطرات و مخاطرات» خبر داد و گفت: موشن کمیک «خاطرات و مخاطرات» زندگینامه ی را در دوره های مختلف به تصویر کشیده است. مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

با طراجی داخلی جدیدترین دفتر کار گوگل آشنا شوید. طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل منبع : seemorgh.com


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دنبال خاطرات گذشتم می گردم...خاطرات زمان .... آهای تویی که تو اون دوران برگی از خاطراتم بودی ....نه بدون همه خاطراتم بودی .... باهام تماس بگیر دوس دارم بدونم کجای در چه حالی..... روزگار چطور میگذره.........منتظرم)نی نی ها( بچه که بودم تموم دلخوشیم یه دفتر10 برگی بود که مثلا خاطرات روزانه م رو توش می نوشتم اینکه صبحونه چی خوردم،کلاس چی داشتیم و ناهار و شامم چی بوده! دفتر خاطراتم رو با 10 برگ سفید که از دفتر نقاشی م کنده بودم درست کرده بودم و جلدش رو بانصف یه پوشه کوچیک منگنه کرده بودم .یه دفتر شیک و تمیز! هر روز خدا خدا می روز دیگه بشه و من بتونم خاطراات و یا. برای مقابله با آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی، دفتر واکنش سریع به جرایم فضای مجازی در حوزه دادستانی اردبیل شروع به کار کرده است. دفتر معاون اول رئیس جمهور از رسانه ها و کاربران فعال در فضای مجازی خواست تا برای بازنشر و انتشار مطالب به آدرس های رسمی متعلق به وی مراجعه کنند. ماه آبان برای من پر از خاطره است. اولین دیدارمون، اولین صحبت هامون، اولین قدم زدنامون و.... همه توی ماه آبان اتفاق افتاد . راستش چند بار خواستم بنویسم ولی اینقدر زیاده که منصرف میشم. البته تو دفتر خاطرات راجع به نحوه ی آشناییمون و قبل ترش که برمیگرده به شهریور و مهر و آبان 1390، نوشتم تا ریز به ریزشو یادم بمونه... اگه دیدم میشه و کیفیتش خو. خاطرات درخشان خسه از کوپا خسه پارسال خاطرات خوشی را در کوپا ایجاد کرد. در حقیقت او در پامپلونا گل دوم رئال را عالی زد و مقابل اسپانیول هم تک گل پیروزی بخش را زد. اگر رئال فصل گذشته قهرمان کوپا شد ، بخش زیادی از آن به خاطر عملکرد خسه بود. حالا این جواهر فرصت دارد تا امشب در صورت نیاز در ترکیب قرار بگیرد. همه ی آنهایی که تا قبل از 88 من را میشناختن میدانند که پرایوسی برای من از هر چیز مهمتر بود. دوستان نزدیکم هم سالهای سال نمیدانستند خانواده ام کی است، روابطمان چطور است، در سرم در دلم چه میگذرد و قس علی هذا. دوست داشتم خاطراتم برای خودم باشد. هر سال یکی از سر رسید ها که جای نوشتن خوبی داشت را بر میداشتم و برای اینکه از نگفتن بعضی چیزها د. اختصاصی از فایلکو پروژه حسابداری 60 سند حسابداری ( دفتر رو مه ، دفتر کل ، دفتر معین) با و پر سرعت .
پروژه ترم آ رشته کارشناسی حسابداری آزاد ی شامل 60 سند حسابداری ثبت های  کامل  جداگانه  در دفتر رو مه ، دفتر کل ، دفتر معین  در قالب ا ل بهمراه فایل اصلی ثبت شده آنها با برنامه حسابداری و قابل چاپ 
با
پروژه حساب. خبرآنلاین / انتخاب نوشت:مشاور مرحوم آیت‌الله هاشمی می‌گوید: در رفسنجان ازعماد نوه هاشمی بزرگ پرسیدم دفتر روز نوشتها را دیدی؟ حاج آقا خاطرات را تا چه روزی نوشته؟ گفت : تا یک روز قبل_ شنبه _نوشته است. خاطرات یک شنبه هاشمی نوشته نشد.   غلامعلی رجایی در این یادداشت، آورده است؛ ...   ادامه خبر کتاب «جراحی در خاک ریز» خاطرات کرامت یوسفی به چاپ چهارم رسید.
به گزارش کرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه ی هنری کرمان، کتاب جراحی در خاک ریز که شامل گزیده خاطرات کرامت یوسفی است، به چاپ چهارم رسید.
گفتنی است این اثر که به کوشش «آذر همتی» جمع آوری و تدوین شده است، برای اولین بار در اردیبهشت ماه امسال چاپ و به طور تقریبی هر م. یه بنده خ بود که این داستانو اینطوری تعریف میکرد که میگفت:…دوستم مژگان با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که 5 ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، این آقا هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم!از فردای اون روز مژگان و من نشستیم به نوشتنه یه دفتر خاطرات تقلبی واسش ، من وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، 10 جور خ ر واسش عوض ، پوست پرتقال مالیدم به بعضی برگاش …، چایی ریختم روش …مژی هم تا می تونست خودشو خوب نشون داد و همش نوشت از تنهایی و من با هیچ پسری دوست نیستمو خیلی پاکم و اصلا دنبال مادیات نیستم و فقط انســــانیت برام مهمه و …بعد از یک هفته کار مداوم ما و پیچوندن آقای ، دفتر خاطراتو بُرد تقدیم ایشون کرد … آقای در ایکی ثانیه دفتر خاطرات رو بر فرق سر مژی کوبید و گفت :
منو چی فرض کردی؟اینکه سالنامه 1390 هست! تو 5 ساله داری تو این خاطره می نویسی؟و اینگونه بود که مژی هنوز مجرد است… تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.20tools.com رئیس دفتر ارتباطات ت قطر تاکید کرده است که دفتر بر اساس موافقت ت و افغانستان در قطر ایجاد شده است و اگر این دو کشور بخواهند، دفتر در آن کشور مسدود می شود. کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» با تاکید بر پایش شبکه های اجتماعی و زیرساخت به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» نتیجه اولین فاز مطالعاتی در حوزه رصد و شناسایی فضای مجازی بین الملل در بنیاد شه . خاطره نویسی ؛ نکاتی که نباید فراموش کنیم! در دفتر خاطرات فکرها، احساسات و نظرهای شخصی شما درباره ی کار، مدرسه و هر آنچه فکرش را ید، ثبت می شود. دفتر خاطرات یا روزنوشت برای […] نوشته خاطره نویسی؛ نکاتی که برای ثبت زندگی تان باید بدانید اولین بار در چطور پدیدار شد. خاطرات در دو محل در مغز یعنی هیپوکامپ برای کوتاه مدت و کورت در دراز مدت ذخیره می شود. کنت برانا که به تازگی بازسازی کلاسیک «قتل در قطار سریع السیر شرق» را به پایان برده، این روزها مشغول مذاکره با استودیوی «فا سرچ لایت» است تا در صورت دستی به توافق نهایی، پروژه سینمایی «نگهبان خاطرات» (keeper of the diary) را با اقتباس از خاطرات آنه فرانک از قربانیان معروف هولوکاست مقابل دوربین ببرد. در این بخش نمونه هایی بسیار لو و شیک از دکوراسیون دفتر کار خانگی را برای شما کاربران گرامی به نمایش گزاشته ایم.لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر مدرن ترین دفتر کار در خانه 2015لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر لو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویرلو ترین دکوراسیون دفتر کار خانگی + تصاویر دکوراسیون اتاق کار . بیش از ۲۰ میلیون دلار برای خاطرات «اوباما»«باراک اوباما» حالا می تواند با فراغ بال به نوشتن خاطرات دوران ریاست جمهوری خود بپردازد و البته پول هنگفتی هم به جیب بزند! یه شبایى تو زندگى هست که وقتى دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنى به چیزایى میرسى که نمیدونى تقدیرت بوده یا تقصیرت... به ادمایى میرسى که نمیدونى دردن یا همدرد... به لحظه هایى میرسى که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایى میرسى که براى سن و س بزرگه... به ارزوهایى که توهم شد... رویاهایى که گذشت.... به چیزایى که حقت بود اما شد توقع... و زخمهایى که با . از شهر خاطراتمان که عبور می کنم مرز نگاهت دوباره سد راهم می شود همانجا همان نگاه همان قرار همان وقتهایی که تمام سختیها تمام ستم ها فراموشم می شد همان جایی که هنوز خاطراتم جان دارند اما فقط خاطره اند ای کاش روزگار با همان پاک کن نفرتش نگاه تو را هم در ذهنم پاک می کرد چشمهایم را بستم آری بستم تا دیگر نگاهی برایم خاطره نشود دیگر توبه حت. طرفداران فوتبال اهواز و به خصوص استقلالی ها خاطرات خوبی از سرمربی تراکتورسازی دارند. مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

با طراجی داخلی جدیدترین دفتر کار گوگل آشنا شوید. طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل طراحی دفتر شرکت گوگل, دفتر شرکت گوگل منبع : seemorgh.com مطلب در سایت مدل موبایل
ادامه مطلب این ع ها خاطرات، شادی ها، مشکلات و دوری از وطن هستند که حالا می توان از آن به عنوان کتاب خاطرات مهاجران افغان، نام برد. در زمان سخنرانی «دونالد ترامپ» در سازمان ملل، رئیس دفتر او ح ی به خود گرفته بود که دست مایه طنز کاربران فضای مجازی شد.
مسعود بهنود در صفحه مجازی خود ویدئویی را از خاطرات اش در مورد جهان پهلوان تختی منشتر کرده که با… شهید م ع حرم، محسن حججی در بخشی از دفتر خاطرات خود، به اهمیت پروژه جنگ نرم دشمن پرداخته و به وم ایستادگی و مقاومت در برابر خطرات آن اشاره کرده است. اشتباه از نبود ، اشتباه از آنهایی بود که آ ایمر را بیماری نامیدند . میدانی ، این روز ها که می گذرد هر دقیقه اش را آرزو می کنم آ ایمر بگیرم و تمام خاطرات خوب و بد زندگی ، تمام درد ها ، تمام دنیا و آدم هایش را به فراموشی بسپارم ... تمام آدم ها به غیر از تو تمام خاطرات به غیر از خاطرات تو تمام درد ها الا درد تو ... .
#نوشته_های_من #مجید_آقاجانی