دف ترکه بازی و سرکویری

به نقل از خبرگزاریها در مورد دف ترکه بازی و سرکویری : به ترکه میگن: یه موجود نام ببر
میگه: یخ!…
میگن یخ که موجود نیست؟!
میگه: چرا نیست؟! آخه همه جا نوشته: یخ موجود است!!! به ترکه میگن: خبر داری پسرت رکورد ش ته؟! ترکه میگه: ای خاک بر سرش . گفته باشم……من یه ریال هم خسارت نمیدم !!!!
قاضی: چرا دست کردی تو جیب این آقا
ترکه: جناب قاضی خیال جیب خودمه
قاضی: پس چرا پول هاش رو برداشتی
ترکه: یعنی. مالکیت ورثه نسبت به ترکه متوفی مستقر نمی شود مگر پس از ادای حقوق و دیونی که به ترکه میّت تعلق گرفته و مقصود از استقرار مالکیت وارثان، الحاق قطعی سهم هر وارث از ترک به دارایی او و انحلال شرکتی است که از مال وارثان و طلبکاران و موصی لهم تشکیل شده و به«ترک» تعبیر می شود. ادامه مطلب معنی مهر و موم ترکه چیست از لحاظ حقوقی، مهروموم ترکه عبارت است از اقدامی که توسط مراجع قضایی صورت می گیرد، تا ورثه از هرگونه استفاده و دخل و تصرف در ترکه ممنوع شوند و این امر به منظور حفظ و نگهداری از ترکه انجام می گیرد. مهروموم ترکه صرفا با درخواست هر یک از ورثه متوفی یا قانونی آنان، موصی له در صورتی که وصیت به جزء مشاع شده باشد، طلب. یکی از سرگرمی ها و های محلی و هنری در جعفرجن (چوپی) نام داشت. هنگام عروسی توانگران روستا، گرگعلی((گرگو مهتر)) را از خشت می آوردند و ساز و نقاره می نواخت. گرگعلی مرد قد بلند ی بود. در رشته هنری خود ی به تمام معنا بود. نام او به عنوان یک هنرمند در تاریخ جشن های دشت خشت تا همیشه پایدار خواهد ماند. نمایش ترکه بازی در سراسر دشت خشت و جعفرجن رسم. سهم ارث زن از اموال همسرش

ماده 913 قانون مدنی می گوید:
«هر یک از زوجین که زنده باشند فرض خود را می برد و این فرض عبارت است نصف ترکه برای زوج و ربع آن برای زوجه در صورتی که میت اولاد یا اولاد اولاد نداشته باشد و از ربع ترکه برای زوج و ثمن آن برای زوجه، در صورتی که میت اولاد یا اولاد اولاد داشته باشد، مابقی ترکه بر طبق مقررات بین سا. ترکه میاد تهرون میره هتل..صبح روز اول میره تو رستوران هتل صبحانه بخوره میبینه تابلو نوشته از ساعت ۷الی۱۱ صبحانه..از ساعت ۱۱الی ۵ ناهار و از ساعت ۵الی ۱۱ شب شام سرو میشود..پیش خودش میگه پس من کئ وقت کنم برم شهر رو ببینم؟ از یه نفر می پرسن:اگه گفتی خط وسط قرص برای چیه ؟ میگه برای اینکه وقتی تو گلوم گیر کردبا پیچ گوشتی بدم بره پایین یه ترک. افتخارم ترک بودنمه همه درباره ترکا جوک میگن)یه روز یه ترکه............( ومیخندن ولی اصلا به اینا توجه نمیکنن که:
یه روز یه ترکه لقب ملی رو گرفت(ستارخان)
یه روز یه ترکه اولین خلبان زن مسلمان شد(لیلا محمد اوا)
یه روز یه ترکه اولین مدرسه کرولال هارو تو ایران تاسیس کرد(جبار باغچه بان)
یه روز یه ترکه تو المپیک برای سالیان متمادی قویتر. جلد چهارم کتاب «ترکه های درخت آلبالو» اثر اکبر خلیلی تا حدود دو هفته دیگر منتشر می شود. جک های فوق العاده جالب
حتما تا ا بخونید :

- یه روز یه ترکه میره سبزی فروشی تا کاهو ب ه
> عوض اینکه کاهوهای خوب را سوا کند ، همه ی کاهو های نامرغوب را سوا میکنه و می ه

- ازش می پرسند چرا اینکار را کردی میگه : صاحب سبزی فروشی پیرمرد فقیری هست
- مردم همه ی کاهوهای خوب را میبرند و این کاهوها روی دست او میمانند و من
- بخاطر . یار دبستانی من ، با من و همراه منی چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه ترکه ی بیداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علفاش خوب اگه خوب ؛ بد اگه بد ، مرده دلای آدماش دست باید این ها رو کنه کی میتونه جز درد مارو چاره کنه یار دبستانی من ، با من و همراه منی چوب الف بر سر ما ، بغض من و آه منی حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما یار دبستانی من ، با من و همراه منی چوب الف بر سر ما ، بغض من و آه منی حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه ترکه ی بیداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علفاش خوب اگه خوب ؛ بد اگه بد، مرده دلهای آدماش دست باید این ها رو کنه کی میتونه جز درد مارو چاره کنه ؟ یار دبستانی من ، با من و همراه منی چوب الف بر سر ما ، بغض من و آه منی حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه ترکه ی بیداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما اگه با یه قزوینی افتادی تو کوچه بن بست سه راه داری :آب بشی بری تو زمین - دود بشی بری تو هوا - دستتو بزنی به دیوار و توکل کنی به خدا به رشتیه باsms خبر میدن که زنت داره میده اونم با sms جواب میده لعنت بر پدر و مادر ی که sms تکراری بده..... یه ترکه جلوی در مسجد برای ختم فامیلش ایستاده بود یکی میاد یک مشت ما بر میداره - ترکه میاد جلو میگه یه نفر مرده . اختصاصی از نیک فایل تحقیق در مورد خواندنی های جالب 41 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 42   تهیه کننده : حامد عطاراندبیر مربوطه : آقای عادلیدبیرستان زنده یاد صادقیکلاس 102فروردین 1385 لطیفه ------------------------------------ 2ضرب المثل ----------------------------- 13حکایت---------------------------------- 17کاری. می خواستن ترکه رو کنن، ازش می پرسن: آ ین حرفت رو بزن.
می گه: لعنت بر پدر و مادر اون ی که بزنه زیر چهار پایه! sms عاشقانه از طرف ترک: کاش مغز داشتم و مرگ مغزی می شدم و قلبم را به تو اهداء می ... ترکه خواب می بینه ماکارونی می خوره. صبح که بیدار می شه می بینه کش شلوارش نیست! از ترکه می پرسن اسم سعدی چیه میگه: ... میدون در اتوبان زندگی وقتی تابلوی . توقیف دادرسی در دعاوی تقسیم ترکه و مطالبه سهم الارث حسین قربانیان1 چکیده: در توقیف دادرسی، ممکن است فوت یا حجر یا زوال سمت یکی از اصحاب دعوا تأثیری در دادرسی نسبت به دیگران داشته باشد و در برخی موارد نیز هیچ گونه تأثیری بر سایرین نداشته باشد، در تقسیم ترکه به لحاظ اینکه عمل تقسیم مست م اعمال و اقداماتی است که جز با شرکت و طرفیت قرار . یه روز یه ترکه، یه اصفهانیه، یه قزوینیه، یه لره، یه مشهدی، یه شمالی، یه جنوبی ... اینو می دونید اینا کیا هستن ؟! جوک اصولا ما ایرانیها ملتی بذله گو و شوخ طبع هستیم .همین قدرت خندیدن و بخنده درآوردن دیگران دراثرگفتن جوک و داستانهای شادکننده خودیکی از خصوصیات مثبت ما ایرانیان شمرده میشود یه روز یه ترکه میره سبزی فروشی تا کاهو ب ه و عوض اینکه کاهو های خوب رو سوا کنه همه ی کاهو های نا مرغوبو سوا میکنه. ازش میپرسن چرا این کار رو میکنی میگه:
صاحب سبزی فروشی پیر مرد فقیری هست که مردم همه ی کاهوهای خوب رو میبرند و این کاهو ها روی دست او میمونند و من به خاطر این که کمکی به او م این کارو میکنم. اما میخوام هم آبرویش محفوظ بماند و هم به گرفتن مال بلا عوض عادت نکند! اینها رو هم میشه خورد...
این ترکه ی نبود جز:
عارف بزرگ آیت الله سید علی قاضی طباطبایی تبریزی
برای شادی روحش صلوات مورد داشتیم مشدیه بهش شله نرسیده..........خود کشی کرده!!!!!!!!!!! * عربه نصفه شب زنگ میزنه به ترکه میگه:انتنی.ترکه میگه:انتنی ان باباته ان عموته ............ * یک زن انگلیسی میاد ایران . توی تا ی میشینه . عطرش خوشبو بوده راننده میگه: این چه عطریه؟ زنه میگه: نینا ریچی از رم . راننده می ه زنه میگه: این چه بوییه؟ راننده میگه: لوبیا چیتی از قم.... * از مشدی مُ. ... قسمت اصلی برنامه قبل از حضور در سالن آمفی تئاتر بود که پای حرفها و درددلهایش نشستیم. تا عمر او به دنیاست باید پای حرفهایش نشست و از تجاربش بهره برد و از بلاهایی که ناشران بر سر آثارش آوردند و بی مهری هایی که در حق رمان ترکه های درخت آلبالو د و توزیع آن را 23 سال عقب انداختند شنید. کتاب 3جلدی فتوا نیز ده سال است به سرنوشت ترکه ها دچار شده و بدون پرداخت حق نویسنده به صورت زیرزمینی به فروش می رسد. رمان ترکه ها هم فعلا نایاب شده و این قصه تا کی ادامه دارد الله اعلم! .... «یَأَیُّهَا الَّذِینَ ءَامَنُواْ لَا یَسْخَرْ قَوْمٌ مِّن قَوْمٍ عَسَى‏ أَن یَکُونُواْ خَیْراً مِّنْهُمْ وَلَا نِسَآءٌ مِّن نِّسَآءٍ عَسَى‏ أَن یَکُنَّ خَیْراً مِّنْهُنَّ وَلَا تَلْمِزُواْ أَنفُسَکُمْ وَلَا تَنَابَزُواْ بِالْأَلْقَابِ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِیمَنِ وَمَن لَّمْ یَتُبْ فَأُوْلَئِکَ هُمُ الظَّلِمُونَ‏»(11حجرات) یه روز یه ترکه میره سبزی فروشی تا کاهو ب ه عوض اینکه کاهوهای خوب را سوا کنه ، همه ی کاهو های نامرغوب را سوا میکنه و می ه ازش می پرسند چرا اینکار را کردی میگه : صاحب سبزی فروشی پیرمرد فقیری هست. مردم همه ی کاهوهای خوب را میبرند و این کاهوها روی دست او میمانند. و من بخاطر اینکه کمکی به او م اینها را می م اینها را هم میشود خورد. این ترکه ی نبود جز عارف بزرگ آقا سید علی قاضی تبریزی رحمه الله 11ptgs.jpg ........................... یه روز یه ترکـــه میره جبهه بعد از یه مدت فرمانده میشه یه روز بهش می گن داداشت شهید شده افتاده سمت عراقی ها اجازه بده بریم بیاریمش .جواب میده کدوم داداشم؟ اینجا همه داداش من هستن اون ترکـــه تا آ ین نفس بود جنگید و به داداش های شهیدش ملحق شد. اون ترکـــه ی نبود جز مهدی باکری رحمه الله 2ha9od.jpg .......................... یه ترکه خواست کتاب بنویسه برای تالیف آن کتاب حدود چهل سال تحقیق و مطالعه کرد و بیش از ده هزار کتاب را تمام خواند و به حدود صد هزار کتاب، مراجعه مکرر داشت او برای یافتن منابع و کاوش در کتابخانه- های هند، ترکیه، ایران، عراق و ...، سفرهای متعدد انجام داد و بالا ه یک کتاب یازده جلدی نوشت . این ترکه ی نبود جز علامه امینی رحمه الله و آن کتاب نیز همان الغدیر بود 3kuukb.jpg ......................... یه روز یه ترکه در حال عبادت بوده عبادتش هنوز تمام نشده بود که یک حوری بهشتی با جامی در دست از سمت راست او می آید و جام بهشتی را تعارف میکند اما چون ترکه محو در مناجات بود به حوری اعتنا نمیکنه حوری از سمت چپ میآید ولی بازهم ترکه اعتنا نمیکنه و حواسش را جمع حقتعالی میکند تا اینکه حوری از نظر ناپدید میشه و ترکه بالا ه ذکر خدا را همانگونه که ش گفته بود کامل میکنه این ترکه ی نبود جز علامه طباطبایی رحمه الله 4ffgjb.jpg پ ن: در این مدت دوستان لطف های بیشماری نصیب حقیر د شاید خواست خدا بود دوباره آمدنم. ولی می دانم نا خواسته وناگهانی بود. الهی من خورشید بشم تو ماه بشی که تا قیامت ریختتو نبینم.
گشت ارشاد جلو ترکه رو میگیره دهنشو بو میکنه میگه : دهنت بو الکل میده خوردی ترکه میگه : شما صبح از خواب بلند میشی دهنت بو گوه میده یعنی !؟؟
جدیدترین شعر سعدی !
به جز قول لر که ویرانگرند بنی آدم اعضای یکدیگرندادامه مطلب برو به ترکه میگن: اردبیل چندماه هواش سرده؟ میگه: 14ماه! میگن: سال که 12ماهه! میگه: اینجا تا 2 ماه بعد از عید هم هوا سرده!! اگهی استخدام گشت ارشاد. . . . به تعدادى خانم زشت , عقده اى , عبوس , خواستگار ندیده , باابروى پاچه بزى , دماغ عقابى , صورت اصلاح نشده جهت گشت ارشاد نیازمندیم...!!! (ضمنآسبیل داران در اولویت هستند): ئ پیر زنه از مکه میاد تو ش سه تا شیش. و سوگند به اشرف مخلوقات! که نادانی و تفرقه انسان را به نابودی می کشاند! به نام یگانه آفریدگار هستی بخش! این روز ها... نه مدت هاست آزارم می دهد آنچه به بهانه شاد به بهای تفرقه در کام ایران ریخته می شود! چه بخواهید چه نخاهید من و امثال من کم نیستیم که هنوز برایمان ترک و لر و عرب فارس و کرد و... یعنی ایران و ایرانی! برای ما ترک ها و لر ها نه تن. یه روزی روزگاری/یه دشت بی نشون بود/یه دشت تشنه ای که/غریب و غرق خون بود/ تو دشت بی نشونه/که عرش آسمونه یه غنچه یاس تنها/گرفته باز بهونه/ شازده خانم نازی/که روی خاک نشسته/از ترس سنگ و ترکه/دوتا چ و بسته سرش به روی زانو/دستاشو برده بالا/میگه به نانجیبی/نزن جلوی بابا/بابام به روی نیزه/ببین که بازه چشماش اون می دونه که ترکه/چه سخته درد زخماش/. بازی آنلاین، بازیهای آنلاین، بازی فلش، بازی دخترانه، بازی کم حجم، بازی دخترانه آنلاین، بازی باربی، بازی آنلاین دخترانه، بازی آشپزی، بازی آرایشگری، بازی باربی آنلاینبازی آنلاین,بازیهای آنلاین,بازی فلش,بازی دخترانه,بازی کم حجم,بازی دخترانه آنلاین,بازی باربی,بازی آنلاین دخترانه,بازی آشپزی,بازی آرایشگری,بازی باربی آنلاین,بازی آن. حسین ماهینی جوانک ترکه ای بوشهری که نزدیک به یک دهه قبل در استقلال اهواز شناخته شد حالا کاپیتان دوم و یکی از بزرگترهای پرسپولیس به حساب می آید. دلم خدا داره می ترکه، وقتی از خونه مامانم میام خونه، انگار می خوام دق کنم..... دلم می خواد با صدای بلند گریه کنم و نعره بزنم ولی نمیشه...... همین فقط... یه روز یه ترکه…
یه روزی یه عربه…
یه روزی یه قزوینیه… یه روزی یه آبادانیه…
یه روزی یه اصفهانیه…
یه روزی یه شمالیه…
یه روزی یه ه… مثل مرد جلو دشمـــــن وایسادن تا ـی نگـاه چپ به خاکــــــ و نامـوسمون نکنه لــــره………..بروجردی بود
ترکــــه……… مهدی باکری بود
عربــــــه……… علی هاشمی بود
قــــــزوینیه…… عباس بابایی بود
آبادانیـــــه……. طاهری بود
اصفهانیـــــــه….. ابراهیم همت بود شمالیه……. شیرودی بود ه…… عباس دوران بود مشهدیه …….کاوه بود مرد واقـــــعی اینا بودن ♡شادی روح همه مردای بـی ادعــای وطنـمون صلـواتــــــــ♡ 1022 طرف میگه من حافظه کل قرانم....لره میگه گه نخور حتما ازین قران کوچیکاست لره گوشش پانسمان بوده ترکه ازش میپرسه خدا بد نده چی شده لره میگه گوشم درد میکرد رفتم کشیدمش ترکه میگه همین کارارو میکنین ک واستون حرف در میارن......حداقل پرتش میکردی «کلش آو کلنز» ( برخورد قبایل ) بازی ای است که این روزها همه به آن مشغول هستند و بر خلاف بازی های دیگری که معمولا اتفاق خاصی در آن نمی افتد شما می توانید با این بازی برای خودتان در آمد زایی کنید . این بازی برای تمام سنین کاربرد دارد و در میان خانواده ها هم زیاد بازی می شود . رقابت و چالش از مهم ترین دلایل جذاب بودن این بازی است . جک جدید درباره ترک ها یه روز یه ترکه میره سبزی فروشی تا کاهو ب ه عوض اینکه کاهوهای خوب را سوا کند ، همه ی کاهو های نامرغوب را سوا میکنه و > می ه > ازش می پرسند چرا اینکار را کردی میگه : صاحب سبزی فروشی پیرمرد فقیری هست > مردم همه ی کاهوهای خوب را میبرند و این کاهوها روی دست او میمانند و من > بخاطر اینکه کمکی به او م اینها را می م > اینها را ه. حرف کارخیرکه به میان می آید،خیلی ها پای کارمی آیند تادراین مسیر قدمی بردارند،اما کمی موشکافانه ترکه واردماجرا بشوید،متوجه خواهیدشدهدف برخی ازمؤسساتی که درقالب خیریه فعالیت می کنند، واقعاً کارخیر نیست. بسیار اتفاق می افتد که با فوت فرد، خانواده متوفی به علت عدم آگاهی از قوانین یا بواسطه داغدار بودن و عدم انجام بعضی اقدامات، بعضاً دچار مشکلاتی در آینده از قبیل مواجه شدن با طلبکاران متوفی می شوند.این درحالی است که با رعایت نکاتی که در ذیل اختصاراً بیان می شود می توان از بروز بسیاری از مشکلات آینده جلوگیری نمود. برای جلوگیری از این م. “شاکه ” و ” خان منصور” نام دو تن از شاعران بزرگ وکردی سرای استان ایلام است که چون شیر و شکر به هم آمیخته ­اند و معجونی مفرح و شگفت ساخته اند؛ به گونه­ ای که نمی توان از هم جدایشان کرد.
هم­سرایی شاعران پیشین این دیار منحصر به این دو نبوده است؛ “ترکه” و نجف ” تالی این دو­اند و خبرهایی از هم­سرایی شاعران دیگر نیز به ما رسیده است از آن جمله شعری در دست است که در طی آن چهار شاعر نام آور یعنی: ترکه و نجف و خانه و نوره در موضوع واحدی مشترکاً یه شکر افشانی پرداخته ­اند. به هر حال عهد عجیبی بوده که شاعران هم عهد برخلاف امروز، با دیگر شاعران دوست و قرین و هم­سرا بوده اند و به یک دیگر عشق می ورزیده و وفاداری می­کرده اند. یه روز یه ترکه…
یه روزی یه عربه…
یه روزی یه قزوینیه… یه روزی یه آبادانیه…
یه روزی یه اصفهانیه…
یه روزی یه شمالیه…
یه روزی یه ه… مثل مرد جلو دشمـــــن وایسادن تا ـی نگـاه چپ به خاکــــــ و نامـوسمون نکنه لــــره………..بروجردی بود ترکــــه……… مهدی باکری بود
عربــــــه……… علی هاشمی بود
قــــــزوینیه…… عباس بابایی بود
آبادانیـــــه……. طاهری بود
اصفهانیـــــــه….. ابراهیم همت بود شمالیه……. شیرودی بود ه…… عباس دوران بود مشهدیه …….کاوه بود مرد واقـــــعی اینا بودن ♡شادی روح همه مردای بـی ادعــای وطنـمون صلـواتــــــــ♡ نتایج اولیۀ همه پرسی اصلاح قانون اساسی ترکه نشان داد که شکاف میان موافقان و مخالفان افزایش اختیارات رجب طیب اردوغان بسیار زیاد است، به گونه ای که فاصلۀ آرای دو طرف تنها یک و نیم درصد بود.... یار دبستانی من یار دبستانی من ، با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی
حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما
دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علفاش
خوب اگه خوب ؛ بد اگه بد ، مرده دلای آدماش

دست باید این ها رو کنه
کی میتونه جز درد مارو چاره کنه ؟

یار دبستانی من ، ب. خدایا مفهوم مضطر چیه؟منی که دلم داره می ترکه، منی که کم آوردم، منی که بغض و اشک امونم رو بریده من که چاره ای ندارم، من که راه به جایی ندارم، مضطر نیستم؟؟خدا مضطر به کی میگن؟ من دلم داره منفجر میشه! جواب بده جان هرکی که دوستش داری! یاردبستـانی من ، با من و همـراه منی ************** یاردبستــانی من ، با من و همــــراه منی چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی
حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم، مونده هنوز رو تن ما
دشت بی فرهنگی ما، هرزه تموم علفاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دلای آدماش
دست باید این، ها رو کنه
کی می تونه جز ، درد ما رو چاره کنه؟
یار دبستانی من، با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی
حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم، مونده هنوز رو تن ما
یار دبستانی من، با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی
حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم، مونده هنوز رو تن ما
دشت بی فرهنگی ما، هرزه تموم علف هاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دلای آدماش
دست باید این، ها رو کنه
کی می تونه جز ، درد ما رو چاره کن؟
یار دبستانی من، با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما، بغض من و آه منی
حک شده اسم ، رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم، مونده هنوز رو تن ما ************** محمـد محمـودی هــرنـدی خبرنگار صدا و سیمـا و مطبوعات منطقـه ی جلگـه ( هـرند ) [email protected] 5536 216 0913 سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است: 1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل » شاعر : منصور تهرانی
» آهنگ ساز : منصور تهرانی
» تنظیم : محمد شمس
» البوم : فتنه چکمه پوش
» خواننده : فریدون فروغی

یار دبستانی من با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی
حک شده اسم رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علف هاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دل های آدماش
دست باید این ها رو کنه
کی می تونه جز درد ما رو چاره کن

یار دبستانی من با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی
حک شده اسم رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

یار دبستانی من با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی
حک شده اسم رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علف هاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دل های آدماش
دست باید این ها رو کنه
کی می تونه جز درد ما رو چاره کن

یار دبستانی من با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی
حک شده اسم رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
با


دستم را بگیر!
همین دست برایت ترانه های عاشقانه نوشته،
همین دست سوخته در حسرتِ لمس دست های تو،
همین دست پاک کرده اشک هایی را...
که در نبودت به گونه دویدند...

این دست بوی ترکه های کلاس سوم را می دهد هنوز،
این دست کابل خورده تا یاد بگیرد بنویسد:
...
این دست پینه بسته از نوشتن مداومِ نامت...

دستم را بگیر
. تا همین چند روز قبل فکر می ;که شمر یک استثناء بوده است در تاریخ بشریت!اما چندروزی ست که میبینم;سرهای بریده دور و برمان را پر کرده اند!،کافی ست یک سر به همین سایتهای خبری بزنی!
هر چه باشد اینها هم تخم و ترکه ی آن حیوان صفتانند!وقتی به این ع ها نگاه میکنم، به یک جمله فکر میکنم:چقدر ما خو م!
‎بسم الرحمن الرحیم ‏ ‏ ‏* به خندستون خوش آمدید * بازی بازی بازی از لینک کاملا مستقیم* بازی اندروید* بازی آنلاین * آرشیو قالب ها * سایت خندستون سایت ایمن و مطمئن* ‏ عناوین دعاوی امور حسبی قابل طرح در دفتر خدمات قضایی ابطال وصیت نامه تسلیم اموال غایب به ورثه تعیین مدیر تصفیه تقسیم ترکه تنفیذ وصیت نامه ثبت واقعه ولادت درخواست نصب ناظر اطلاعی صدور اجازه وج از کشور تقسیم ترکه ثبت واقعه ولادت درخواست نصب ناظر اطلاعی ابطال شناسنامه اصلاح شناسنامه تغییر نام اثبات نسب نفی نسب حجر صدور حکم رشد صدور ا. یارو لنگ بوده با کشتی میره سفر...وقتی برمیگرده رفیقش میگه خب سفر خوش گذشت؟؟ میگه نه بابا همش استرس داشتم هی می گفتن لنگرو بندازین تو آب. حیف نون به دوستش میگه کجا به دنیا اومدی؟ میگه: بیمارستان. حیف نون میگه آخی مریض بودی؟ مامانه به بچه هه می گه : می دونم شیطون گولت زد موهای خواهرتو کشیدی ! بچه هه می گه : آره ولی لگدی که زدم تو شیکمش ابتکار خودم بود. از یکی میپرسن گشنگی سخت تره یا عاشقی ؟ میگه از قدیم گفتن گشنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره ولی شما تا حالا تو خیابون دستشوئیت نگرفته که جفتش یادت بره؟؟ یارو زنش رو می بره سونوگرافی ، بهش می گن : بچت پسره یارو می گه : جدی ؟ ... تورو خدا بگو اسمش چیه ؟ یارو میره طوطی سخنگو ب ه ، فروشنده بهش یه جغد میندازه بعد از یه مدت دوستای یارو بهش می گن : یاد گرفته حرف بزنه یا نه ؟ یارو می گه : هنوز نه ، ولی خیلی توجه می کنه ! طرف داشته با ه فوتبال بازی میکرده.بهش میگن چرا با بازی میکنی؟ میگه همچینم نیست. 3 به 1 جلوئه! یه روز یه دیوونه داشته با خودش میخندیده بهش میگن چرا داری میخندی میگه یه جک به خودم گفتم خیلی باحال بود تا حالا نشنیده بودم. حیف نون رو برای اولین بار می برند توی هلی کوپتر ، توی آسمان از سمت چپی اش می پرسه : شما گرمتونه ؟ طرف می گه : نه از سمت راستی اش می پرسه شما گرمتونه ؟ اون یکی هم می گه نه بعد حیف نون بلند می گه : آقای خلبان هیچ گرمش نیست. اون پنکه سقفی رو خاموشش کن ! لره زنگ میزنه قم میگه آقا لطفا یه برای ما بفرستین… میگن: یکی فرستادیم… لره میگه: اونو کشتیم باهاش زاده ساختیم یکی دیگه بفرستین !!! ترکه میره کلانتری میگه جناب سروان طوطی من گم شده… افسره میگه خوب حالا ما چکار کنیم برات؟ ترکه میگه هیچی، فقط میخواستم بگم هر ی که به میده نظر شخصی خودشه…. ! یارو میره خواستگاری، از دختره خوشش نمیاد، به بابای عروس میگه: ما میریم یه دور میزنیم، بر می گردیم ! مگسه توی سالگرد ازدواجش، همسرش رو بغل می کنه و بهش میگه: عزیزم، من تو رو با هیچ گهی عوض نمی کنم… ترکه میره کتابخونه کتابش رو پس میده… خانم کتابدار میگه: خوب کتابش جالب بود؟ میگه والا شخصیت زیاد داشت، داستان خاصی هم نداشت… کتابداره میگه: ای وای پس این شما بودین دفترچه تلفن منو برده بودین؟ پدربزرگم آدم آزاده‏ اى بود. ما با هم هفتاد و اندى سال اختلاف سن داشتیم ولى چنان دوست بودیم که نگو و نپرس. اسمش حاج اکبر بود. معروف بود به حاج اکبر کَر . او مرا معتاد به کتاب خواندن کرد. پول جیبى را وقتى می ‏داد که کتاب می خواندم. یعنی باید کتاب را تعریف مى‏ تا پول جیبی ‏ام را بدهد. اولین کتابى که خواندم چهل طوطى بود. بعد ارسلان و حسین کُ.

این جور مواقع که دلم داره می ترکه آرزو می کنم یه غریبه جلوم سبز شه که بشه بغلش کرد و سیر گریه کرد و بعد خو د و مطمئن بود صبح خوب و سرحال بیدار می شی و میری سراغ مریض هات با تمام عشقت بهشون باید بگی سلام ....
نباید اثری از غم امروزت برا فردا بمونه ...
نباید

داستان ضرب المثل نابرده رنج، گنج میسر نمی شود  داستان ضرب المثل نابرده رنج، گنج میسر نمی شودداستان ضرب المثل نابرده رنج، گنج میسر نمی شود مورد استفاده و داستان ضرب المثل نابرده رنج، گنج میسر نمی شود: به انی گفته می شود که در مسیر زندگی با تحمل و سختی به موفقیت می رسند. داستان ضرب المثل نابرده رنج، گنج میسر نمی شودسال ها پی. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی زرند گفت: یک دستگاه موتور سیکلت طرح بیکلاچ دو ترکه با یک دستگاه موتور سیکلت 250 تریل برخورد و منجر به فوت خانم جوان همراه موتور سوار می شود. پشت لبخندهای زن،سکوتی است که هیچ این سکوت را نمیتواند درک کند.سکوت روی چیزهایی که یک روز به آن ها میبالید.در خاطراتن که سیر میکنم روزی عزیزی پرسید(تا حالا در زتدگی سختی کشیدی؟)آن روز جو نداشتم و نمیدانستم سختی چیست ولی امروز با صدای دردناک و قلبی زخمی میگویم سختی را با تمام وجودم درک میکنم سختی را با تمام سلولم درک میکنم و چه دردناک .