دو سال محرومیت و ۱۸ ماه حبس برای زیباکلام

به نقل از خبرگزاریها در مورد دو سال محرومیت و ۱۸ ماه حبس برای زیباکلام : صادق زیباکلام در واکنش به انتقاداتی که در مورد دریافت حقوق او از دو مطرح شده است، نوشت: آنها معتقدند که این اعتماد عمومی به زیباکلام بایستی از بین برود. دارند خودشان را به در و تخته می زنند که به مردم نشان دهند اشتباه کردید که به این آدم اطمینان کردید. صادق زیباکلام در پی سخنان اخیر ، در توییتی از رئیس جمهور انتقاد کرد. صادق زیباکلام علوم اعلام کرد: از اینکه حقوق بهمن ماه من را پرداخت ن د متوجه شدم که ا اجم کرده اند. بعد از درگیری بازیکن جوان پرسپولیس با داور که منجر به محرومیت او شد، صادقیان از هفته بعد با پایان دوران محرومیت اش می تواند برای پرسپولیس به میدان برود. صادقیان در گفت و گو با "ورزش سه" درباره شرایط اردوی تیمش در کیش اینطور گفت: با توجه به تعطیلی لیگ این اردو کاملا به موقع بود و اینجا تمرینات پرفشار و خوبی را زیر نظر کادرفنی پشت سر می. صادق زیباکلام معتقد است که بسیاری از اعضای ت را در طول انتخابات تنها گذاشته بودند. حضور صادق زیباکلام در حسینیه ارشاد برای شرکت در انتخابات. در حاشیه اظهار نظر صادق زیباکلام برای بستن تنگه دلار، مسعود ماهینی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد. انصاف نیوز با صادق زیباکلام در باره تحریم افطاری رئیس جمهور از سوی بازیگران مصاحبه کرده است. رو مه شرق به نقل از صادق زیباکلام نوشت: حملات تریبونی به ت و رئیس جمهور کاهش می یابد؛ چون راه به جایی نمی برد. دادگاه عالی ورزش محرومیت اعلام شده توسط کمیته انضباطی فیفا برای سوارز را تائید کرد. بازیکن اروگوئه ای به علت گاز گرفتن شانه کیه لینی در جام جهانی به چهار ماه دوری از میادین فوتبال محروم شده بود.
این بازیکن گذشته در دادگاه عالی ورزش از خود دفاع کرد اما در نهایت این نهاد محرومیت قبلی وی را تائید کرد و وی باید چهار ماه از میادین فوتبال دور باشد.
این دادگاه البته اعلام کرد که بر خلاف حکم فیفا ، این بازیکن حق تمرین با بارسا را خوهد داشت. او در هفته های اخیر فرصت تمرین با هم تیمی های جدید خود را پیدا نکرده بود. صادق زیباکلام - تهران - در رو مه «شرق» می نویسد: یکی از محصولات مدرنیته، «حاکمیت قانون» است که در آن مخالفان می توانند با سیاست ها و تصمیم ها مخالفت کنند. صادق زیباکلام در مورد سازهای حکومتی توئیتی منتشر کرد. صادق زیباکلام، تهران در نامه ای به رییس این نسبت به بازنشستگی اجباری خود اعتراض کرد. صادق زیباکلام در اعتماد نوشت: حدود ٢٠ روز تا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و آقای گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات آتی است. صادق زیباکلام و ابراهیم فیاض درباره وضعیت حاکم بر نهاد دیدگاه‎های خود را بیان د. آنها معتقد بودند: کارکرد در بعد اطلاع رسانی با وضعیت فعلی منسوخ شده و جذ تی برای جامعه ندارد. صادق زیباکلام در رو مه آرمان نوشت: قرارداد اخیر ت با توتال فرانسه موجبات حملات شدیدی از سوی تندروها به ت را فراهم کرده است. صادق زیباکلام، معتقد است که دست کم در کوتاه مدت بعد از وج امریکا از به واسطه معضلات اقتصادی ای که به دنبال آن می آید، وضعیت جریان اصلاح طلب از این هم که هست ضعیف تر خواهد شد. به گفته زیباکلام ش ت به نفع تندروهای ایران تمام می شود. اگر زیباکلام در ساخت د ده امید موفق شود، الگوی بازسازی در کشور تغییر خواهد کرد و این برای مسؤولانی که عاشق سه گانه "کلنگ زدن - سر هم بندی - روبان افتتاح را قیچی " هستند، اصلاً خبر خوبی نیست. کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال محرومیت مهاجم اروگوئه ای بارسلونا را کاهش نداد. کمیته انضباطی فیفا محرومیت از هشت بازی (محرومیت او در یک بازی سپری شده است) و چهار ماه را برای لوئیس سوارز تأیید کرد. کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال در خصوص سایر محرومیت ها در جام جهانی نیز تصمیم گیری کرد. فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی فوتبال یونان از حضور در هشت بازی محروم شد در حالی که آلدو اسپوسیتو از کادر فنی ایتالیا نیز با محرومیت حضور در 6 مسابقه مواجه شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه محرومیت از حضور در یک مسابقه را پشت سر گذاشته است. وی همچنین اجازه ندارد به مدت چهار ماه در هرگونه فعالیت فوتبالی شرکت کند.

فرناندو سانتوس در پایان وقت های اضافه دیدار یونان و کاستاریکا از زمین مسابقه ا اج شد. بیانیه سایت فیفا اعلام کرد: وی به دلیل رفتار غیرورزشی در خصوص داوران مسابقه محروم می شود.

سانتوس در صورتی که به مربیگری در سطح ملی برگردد، با محرومیت مواجه خواهد شد. فیفا همچنین در خصوص بازیکنان ا اجی در جام جهانی اعلام کرد:

ال سانگ (کامرون): محرومیت از دو بازی در رقابت های مقدماتی جام ملت های آفریقا

آنته ربی (کرواسی): محروم از یک مسابقه

کلودیو مارکیسیو (ایتالیا): محروم از یک مسابقه

آنتونیو والنسیا (اکوادور): محروم از یک مسابقه صادق زیباکلام و حسین الله کرم در کافه خبری که مدتی قبل در خبرآنلاین برگزار شد به بررسی مسایل و فرهنگی کشور پرداختند. بخش هایی از مناظره این دو را در زیر ببینید. سقوط از عرش و س ده شدن به فرش در دنیای ستاره ها و البته میان جامعه هایی که به قضاوت های سریع و ستایش های پرشتاب عادت دارند، تازگی ندارد. ایران، بنگلادش نیست، زیباکلام هم مجیب الرحمن! صادق زیباکلام اواسط دی‎ماه امسال مهمان خبرآنلاین بود تا در مناظره‎ای با حضور ابراهیم فیاض به بررسی ریشه ناآرامی‎های خیابانی آن زمان بپردازد. یکی از حواشی آن مناظره، تلفن همراه زیباکلام بود که چهار برچسب اموال داشت! دو برچسب از آزاد، یکی از تهران و یکی هم از واحد سمعی بصری علوم پزشکی بیرجند! ایسنا نوشت: معاون اول رئیس جمهوری با اظهار تاسف از محکومیت صادق زیباکلام، ابراز امیدواری کرد که حکم صادر شده علیه این در دادگاه تجدید نظر لغو شود. صادق زیباکلام به رو مه آرمان گفت:من مطمئن هستم که اصولگرایان، شیوه ت یب علیه را ادامه می دهند. یعنی همان سیاستی را که از انتخابات ۹۴ تشدید د از این پس شدیدتر خواهند کرد. زیباکلام می گوید آدام اسمیت هم نمی تواند کاری برای اقتصاد انجام دهد. دویچه وله آلمان به صادق زیباکلام جایزه دفاع از بیان داد. زیباکلام نیز این جایزه را به انتظام (جاسوس مرتبط با لانه جاسوسی ) هدیه کرد. خبرگزاری ایسنا: صادق زیباکلام ر مراسمی که به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به نام " صبر ، صلح و اعتدال" در تهران برگزار شد ... به همت انجمن ی دانشجویان نو ش فردوسی مشهد مناظره ای با موضوع تحلیل دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و با حضور صادق زیباکلام و محمدعلی رامین در آمفی تئاتر دانشکده ی این برگزار شد. صادق زیباکلام علوم در توئیتر خود نسبت به تصاویر منتشر شده از حمید بقایی و بازداشت رحیم واکنش نشان داد. صادق زیباکلام در مناظره با حسین الله کرم با بیان اینکه من در انتخابات شورای شهر به او رای می دهم گفت: چون می دانم او را نمی توان ید. صادق زیباکلام می گوید کارنامه ت در کاهش رکود و بیکاری مردود است. زیباکلام در توییت خود به سلیمانی پیشنهاد داد که درباره دشمنی با از مردم نظرسنجی کنید. به گزارش "ورزش سه"، بازیکن جوان و تکنیکی پرسپولیس که به دلیل درگیری با داور با حکم محرومیت روبرو شده بود بعد از پایان این دوران از این هفته می تواند برای تیمش به میدان برود. صادقیان که روحیه خاصی برای جبران اتفاقات گذشته دارد در گفت و گو با ورزش سه درباره شرایط خودش، پرسپولیس و اردوی کیش صحبت کرد که در ادامه می خوانید. صادق زیباکلام با اشاره به محکومیت اش از سوی دادگاه انقلاب، گفت: روز گذشته رای دادگاه به من ابلاغ شد و حسب قانون 20 روز برای اعتراض زمان دارم و من قطعا به رای صادره اعتراض خواهم کرد. صادق زیباکلام در کانال تلگرامی خود نوشت: ای کاش مسئولین در خصوص حادثه پلاسکو توضیح می دادند که سرانه بودجه خدمات شهری در بلاد توسعه یافته چقدر است و در ایران چقدر است؟ تاج: محرومیت بازیکنان در لیگ برتر تغییر یافت
رئیس سازمان لیگ از تغییر روش در محرومیت بازیکنان در لیگ برتر چهاردهم خبر داد. مهدی تاج در مورد محرومیت بازیکنان در طول لیگ چهاردهم با کارت زرد، گفت: برای مقابله با خشونت بازیکنان تصمیم گرفته ایم در لیگ چهاردهم هر بازیکن فقط یک بار سه اخطاره شود و بازیکنی که در مرتبه اول با سه کارت زرد از مسابقه بعدی محروم می شود پس از آن در بازی های آینده با دریافت دو کارت زرد محروم خواهد شد.

به گزارش فارس، پیش از این در لیگ برتر هر بازیکن که سه کارت زرد دریافت می کرد از مسابقه بعدی محروم بود اما اکنون بازیکنان فقط یک بار سه کارته می شوند و پس از آن با دو کارت زرد از مسابقه بعدی محروم خواهد شد.

لیگ برتر چهاردهم از فردا آغاز می شود خبرآنلاین: صادق زیباکلام در مناظره با حسین الله کرم با بیان اینکه من در انتخابات شورای شهر به او رای می دهم گفت: چون می دانم او را نمی توان ید. ...
صادق زیباکلام در اظهارات تندی از محمدرضا عارف، اصلاح طلب مجلس شورای ی انتقاد کرد. صادق زیباکلام و حسین الله کرم در مناظره آنلاین خبرگزاری خبرآنلاین، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری از دلایل حمایتشان از نامزدهای مورد نظرشان گفتند.پوپولیسم که شاخ و دم ندارد! صادق زیباکلام در رو مه اعتماد نوشت: من اعتقادی به موضوع گفت وگوی ملی ندارم زیرا این موضوعات اگرچه در ظاهر بسیار زیبا هستند اما از درون پوک و خالی از محتوا هستند. دهخدا نشست پشت میزش و گفت: «امروز آزمونِ دیکته داریم. امیدوارم بدونید دیکته چیه؟» رحیم پور ازغدی اخم کرد و گفت: «معلومه که می دونیم دیکته چیه. مثلا همین زیباکلام! هی از اون ور آب براش دیکته می کنن و اینم انجام میده». زیباکلام خنده ای عصبی... صادق زیباکلام درباره بدنه اجتماعی جریان اصلاحات گفت: حالا ما نمی خواهیم به روی خود بیاوریم ولی بغض، کینه و نفرت معترضان در دی ماه سال گذشته از اصلاح طلبان، اگر از آقای و اصولگرایان بیشتر نبود، خیلی هم با آنها فاصله ای نداشت. صادق زیباکلام در مطلبی نوشت که واقعا «چه شد بعد از ۱۴۰۰سال، ما ایرانی ها سه، چهار سال است که دفعتاً به فکر اربعین افتاده ایم؟» این صحبت وی علاوه بر واکنش کاربران با پاسخ یکی از چهره های اصلاح طلب نیز روبرو شد. ایسنا نوشت:صادق زیباکلام و محمدعلی رامین با موضوع تحلیل انتخابات ریاست جمهوری با عنوان "غوغای " امروز سوم دادماه با یکدیگر مناظره د. انتخاب نوشت:صادق زیباکلام معتقد است که علی مطهری یک سر و گردن از بسیاری نمایندگان فرا یون امید بهتر فعالیت کرده است و باید در هیئت رئیسه مجلس باقی بماند. صادق زیباکلام در رو مه شرق نوشت:آمدن حجت ال رئیسی دست کم بن بست اصولگرایان در انتخاب نامزد برای رقابت های پیش ِرو را حل می کند. به استثنای محمود و جریان منتسب به او، سایر اصولگرایان دست بیعت به سمت نامزد اصلی خود دراز می کنند. زیباکلام در شرق نوشت: موفق شود یا نشود آنچه می ماند ضرورت بازنگری اصولگرایان در نگاه و رویکرد و اجتماعی خود است. صادق زیباکلام و محمدعلی رامین با موضوع تحلیل انتخابات ریاست جمهوری با عنوان "غوغای " امروز سوم دادماه با یکدیگر مناظره د. زیباکلام گفت: هر بار که در ایران تغییر و تحولاتی وجود آمده که منجر به تضعیف حکومت مرکزی شده است، ما دچار مساله قومیت شدیم و تضعیف نظام نیز باعث دخ قدرت های خارجی خواهد شد. مناظره انتخاباتی زیباکلام و جبرائیلی با موضوع بررسی عملکرد ت یازدهم در خبرگزاری فارس آغاز شد.