دکه مجازی ایرانیان

به نقل از خبرگزاریها در مورد دکه مجازی ایرانیان : ملاحظات سیاستگذاری فضای مجازی در کشور فضای مجازی محل امتحان ها و تکلیف های جدید ماست؛ امتحاناتی که ماهیت متفاوتی نسبت به دیگر آزمایش های آدم ها، در قرون و اعصار گذشته ندارد، ولی متناسب با وضعیت انسان معاصر مختصات خاصی پیدا کرده است. همچون تمام امتحانات دنیا، نه می توان کاملاً آن را کنار گذاشت و نه می توان به راحتی از آسیب هایش در امان بود. همۀ دنیا همینطور است. ییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای ی گفت که پرونده ایرانیان از دستور کار این کمیسیون خارج شده است.

به گزارش الف‏‏، موضوع برداشت غیرقانونی از حساب تنخواه ت در روزهای پایانی ت قبل به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع شده بود. حالا محمدعلی پورمختار به ایسنا می گوید: شکایتی مربوط به برداشت ۱۶ میلیارد تومانی به حساب ایرانیان در کمیسیون اصل ۹. همیشه دلم پره حرفه...ولی نمینویسم/ نمیدونم شاید حس میکنم این دنیای مجازی بدجور آدم رو معتاد و وابسته میکنه... هدف زندگیم آرامشه... من از این دنیای ! نمیتونم بهش برسم/یعنی یه جور اثر منفی میذاره روم... این نظر شخصی خودمه/خیلی ها هستن آروم میشن اینجا /ولی من نه : ) صمدی با اشاره به اینکه برای سهولت در رفت و آمد ایرانیان مقیم سایر کشورها، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است، گفت: به استناد قانون اساسی، تابعیت برای ایرانیان یک حق مسلم است در حالی که بحثی در فضای مجازی مطرح شده آن هم با هدف ایجاد شکاف این جمعیت میلیونی خارج از کشور از سرزمین مادریشان تا آن ها را نسبت به نظام بدبین و جدا کنند. آیا میدانید... آیا میدانید : اولین مردمانی که سیستم اگو یا فاضلاب را جهت تخلیه آب شهری به بیرون از شهر اختراع کرد ایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که اسب را به جهان هدیه د ایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که حیوانات خانگی را تربیت د و جهت بهره مندی از آنان استفاده د ایرانیان بودند .

آیا میدانی. با واردات مواد غذائی ، بخشی از آبی را که برای تولید داخلی محصولات نیاز است را برای استفاده در سایر مصارف حیاتی تر حفظ می کنند.در حال حاضر از 5 هزار میلیارد متر مکعب آبی که در بخش کشاورزی صرف تولید محصول می شود. و 1 هزار میلیارد مترمکعب آن (معادل20درصد) بین کشورهای مختلف جابجا می شود (صادرات و واردات) که همان تجارت آب مجازی محسوب می گردد. در ایران نیز به دلیل توزیع نامناسب بارندگی، نقش قابل ملاحظه بخش کشاورزی در اقتصاد کشور، بهره وری پایین در مصرف آب و ضایعات بالای محصولات کشاورزی از مرحله تولید تا مصرف، استفاده کارآمد از مفهوم آب مجازی می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای در بهبود وضعیت موجود داشته باشد. در حال حاضر در کشور ما، به طور متوسط سالانه بیش از 6 میلیارد مترمکعب آب مجازی وارد، و حدود یک میلیارد متر مکعب آب مجازی صادر می نماید. نقشه تجارت آب مجازی محصولات کشاورزی در مناطق جغرافیایی جهان در جلسه شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان، مجید فراهانی به عنوان دبیرکل موقت حزب و سید محمد صادق ازی به عنوان رئیس شورای مرکزی موقت انتخاب شدند. سخنگوی حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: در جلسه اخیر هیات موسسین حزب ندای ایرانیان اعضای شورای مرکزی موقت انتخاب شدند که این شورا وظیفه اداره حزب تا برگزاری اولین کنگره را به عهده خواهد داشت. حسن یونسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «ندای ایرانیان»، با اشاره به برگزاری جلسه هیات موسس و به دنبال آن جلسه شورای مرکزی موقت که صبح برگزار شد، اعلام کرد: در این شورا آقای سید محمد صادق ازی به عنوان رئیس شورای مرکزی موقت انتخاب شد. یونسی تصریح کرد: در جلسه شورای مرکزی موقت به پیشنهاد این شورا و تایید هیات موسسین، آقای مجید فراهانی به عنوان دبیر کل موقت حزب انتخاب شد. بر اساس اعلام سخنگوی حزب ندای ایرانیان، اسامی 21 عضو شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان که در جلسه امروز هیات موسسین انتخاب شدند، به این شرح است: مرضیه ی، سامان بختیاری، مهدی جعفری، عیسی چمبر، سید محمد صادق ازی، یاسر م، پیمان خواجوی، داوود روشنی، سجاد سالک، ساعده سیما، بهروز شجاعی، رضا شریفی، سید هادی شفیعی، محمد صابری، سید شهاب الدین طباطبایی، پریسا غزنوی، مجید فراهانی، محمد کیهانی، سعید نورمحمدی، سید حنظله هدایتی، حسن یونسی. شدت علاقه ایرانیان به فضای مجازی و به ویژه استفاده از برخی شبکه های اجتماعی به قدری ا ست که بسیاری از مردم، اعمال محدودیت های اخیر را تاب نیاورده اند؛ محدودیت هایی که تمردان تأکید دارند موقتی است، ولی کاربرانِ پرشماری علاقه مندند از این شرایط موقت به هر روشی عبور کنند. مدتی است پویش کمپین گسترده ای از اعلان امادگی طیف های گسترده ای از جامعه برای حمایت از تولید ملی و کارگرایرانی در رسانه های مجازی راه افتاده است این کمپین اتحاد مجازی ایرانیان برای ید پوشاک تولید داخل و کارگز ایرانی و کلا هرمحصولات داخلی تولید کارگر کارافرین ایرانی و برای حمایت اقتصاد مقاومتی داخلی است تا بجای اینکه کارگر کارفرم.

آیا میدانید : اولین مردمانی که سیستم اگو یا فاضلاب را جهت تخلیه آب شهری به بیرون از شهر اختراع کرد ایرانیانبودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که اسب را به جهان هدیه دایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که حیوانات خانگی را تربیت د و جهت بهره مندی از آنان استفاده د ایرانیان بودند.

آیا میدانید : اولین مردمانی که مس را کشف کرد ایرانیانبودند .
بقیه درادامه مطلب باســــــلام... و خسته نباشید به دوستان گرامی و همیشگی کتابخانه ی مجازی په پوله...
اینجانب مدیر کتابخانه بهنام شریفی قصد بر این دارم تا انجمنی فرهنگی و هنری به نام انجمن ئاسۆ تشکیل دهم و فعالیت های فرهنگی و هنری خود را در این انجمن شروع نمایم...
بنابراین از از تاریخ 93/1/15 این انجمن شروع به ثبت نام مینماید و تا تاریخ 93/1/30 ادامه دارد. انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393
راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنیراهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه زبانهای خارجی منبع: سازمان سنجش
راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه زبانهای خارجی راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393 راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسر. شاید بنده و شما مقاله ها و کتاب های بسیاری درباره ی ایران و ایرانیان خوانده باشیم و روایاتی نیز در عظمت و شأن این قوم دیده باشیم.
حتی از قدرت علمی ایرانیان در ادوار مختلف تاریخ بسیار دیده و شنید ه باشیم.
در روایات بسیار درباره ی نقش ایرانیان سخن به میان رفته است و این روایت معروف حضرت المؤمنین علیه السلام شاهدی است بر این مدّعا که در توصیف اهل طالقان فرمودند: «خوشا به حال طالقان! که برای خدا در آن گنج هایی است، ولی نه از طلا و نقره، بلکه مردانی است که خدا را به حقّ شناخته اند، آنها یاوران حضرت مهدی(ع) در آ ا ّمان هستند».
 یا ما در روایاتی که درباره ی ت کریمه ی زمان علیه السلام بیان شده است بسیار می بینیم که از ایرانیان به عنوان وزرای ت ایشان سخن گفته شده است.
اما مسلم می دانم که هیچ کدام از این منظر به قوم ایرانی نگاه نکرده ایم که این قوم، نشان شده است برای انجام مأموریتی خطیر که این مأموریت یاری رسانی به آ ین حجّت الهی است.
اما باید گفت که موضوع و محتوای «قوم نشان شده»، مجاهدتی است برای درک تدبیر طرّاح تقدیر، در کار آمد و شد «ایران» و ایرانیان بر پهنة هستی و البتّه به دور از نگاه تماشاگر انسانی محصور در قید زمان و مکان فانی.
باید بدانیم که به گفته شفیعی سروستانی: نه ایران و ایرانیان و نه هیچ قوم و سرزمین دیگری یله و رها در میان طوفان نیست؛ جملگی بی آنکه بدانند، در دست کارساز بنده نوازی رقم زده می شوند تا واسپس صد آزمون در میان سنّت های لایتغیّر دریابند که چه بودند، از کجا آمدند و ل به کجا خواهند رفت. با سلام به عنوان اولین پست خیلی سریع و خلاصه در خصوص تغییرات ویرتاپی اطلاع رسانی می کنم و بعد سر فرصت راجع به این وضعیت جدید اطلاعات کافی به شما انتقال خواهم داد. سرانجام پس از چند سال سایت ویرتاپی (virtapay) که موجودی بی ارزش و مجازی و غیر قابل فروش رو در حساب کاربران خودش شارژ می کرد (البته از طریق لاگین شدن روزانه) نهایتا این موجودی های. آیا ایرانیان باستان ، عزت داشتند ؟ / هخا ان ، عزت ایرانیان را نابود د هخا ان (بخش995)
" مورخ مشهور ، بارتولد گءورگ نیبور : "یکی از ویژگی های خاص ایرانیان در دوران باستان ، بندگی و سرسپردگی مطلقشان بود . یک ایرانی (باستان) هیچ گاه انسانی آزاد و سرافراز نزیسته است . اما میان ایرانیان و عرب ها و حتی میان ایرانیان و کردها که میانشان رابطه ی . فضای مجازی هم محضر خداست... در روز حساب تمام این سایت ها... تمام این کلیک ها... یاهو مسنجر...آیدیها...چت روم ها... به حرف می آیند و گواهی می دهند بر کارهایمان... نکند که شرمنده شویم.. امان از لحظه غفلت که او شاهد است و ما بی خبر... گاهی باید روی مانیتور بچسبانیم ورود ممنوع!! مراقب دستمان که کلیک میکند و چشمانمان که نظاره میکند باشیم.. ((کل اولئک ک. حضرت فرمودند: به خدا قسم! همچنان که شما در ابتدای کار، با ایرانیان برای خواهید جنگید، روزی هم ایرانیان، به خاطر تازه شدن و حمایت از دین و بازگرداندن شما به دین با شما خواهند جنگید. صفحه رسمی این بنیاد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با هدف اطلاع رسانی و ارتباط هر چه بیشتر با فرهیختگان و دانشجویان و جوانان فعال شد . به گزارش روابط عمومی بنیاد امید ایرانیان با توجه به اهمیت روز افرون فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ارزشمند دانستند این فضا جهت افزایش سرمایه اجتماعی و پل ارتباطی هر چه بیشتر با مردم صفحه رسمی این بنیاد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با هدف اطلاع رسانی و ارتباط هر چه بیشتر با فرهیختگان و دانشجویان و جوانان فعال شد .
این صفحه علاوه بر اطلاع رسانی سعی در نمایش هر چه بهتر و شایسته اه بنیاد را برای عموم مردم دارد .
ادرس صفحه رسمی بنیاد امید ایرانیان omid_iranian می باشد .لازم به ذکر است این صفحه تنها صفحه رسمی بنیاد در دنیای مجازی میباشد. 18 ,"بررسی دیدگاه های در مورد «عید نوروز» و فضیلت این روز است. در این اثر با استناد به روایات معصومین(ع) دیدگاه های ایشان در مورد نوروز، هفت سین، سال نو ایرانیان، مراسم نوروز، عیدبودن این روز و گرامی داشتن آن مطرح شده و واژه نوروز در فرهنگ لغت فارسی و لاتین و تاریخچه آن نزد ایرانیان باستان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده به دید. دفاع ایرانیان از حاج قاسم سلیمانینتشار اخبار در شبکه های اجتماعی همواره با بازخوردهای متفاوتی روبرو بوده، به ویژه زمانی که این اخبار به واسطه رسانه های بیگانه و ضد انقلاب مانند منتشر گردد، فضایی که در آن گاها برخی عناصر ضد انقلاب و وطن فروش با بهره گیری از این فضای مجازی اقدام به بیان اظهاراتی سخیف، ضد دینی و بر خلاف منافع ملی کشورمان می نمایند. نکته جالب در این باره، نظر متفق القول همه ی ایرانیان داخلی و خارجی در رابطه با یک شخص در همه ی فضاهای مجازی است، شخصی که این روزها بعنوان نماد سرافرازی ، بزرگ ایران، سرباز ولایت و حامی مستضعفان منطقه و دست انتقام گیر خدا در برابر تکفیری هاست و آن فرد ی جز حاج قاسم سلیمانی نیست. فارسی در روز گذشته اقدام به انتشار خبری در رابطه با محکومیت حضور حاج قاسم سلیمانی در عراق منتشر کرد. بر اساس این گزارش.... راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه زبانهای خارجی

:من مخالف بسته شدن شبکه های اجتماعی هستم در گفتگوی امشب خود با مردم از اهمیت شبکه های اجتماعی یاد کرد و گفت من همیشه مخالف قطع شدن این شبکه های اجتماعی بوده و هستم. به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،از همان روزهای آغازین مذاکرات،مردم غیور کشورمان هر لحظه و در همه جا به خصوص در فصای مجازی با ایجاد هشتگ. معاون آموزشی وزارت بهداشت با تشریح وم توسعه آموزش مجازی، گفت: علوم پزشکی مجازی به عنوان چتری آموزش های مجازی را در سطح ملی پیگیری می کند و دانشکده های مجازی در اکثر های علوم پزشکی با همکاری… معاون آموزشی وزارت بهداشت با تشریح وم توسعه آموزش مجازی، گفت: علوم پزشکی مجازی به عنوان چتری آموزش های مجازی را در سطح ملی پیگیری می کند و دانشکده های مجازی در اکثر های علوم پزشکی با همکاری این فعالیت می کنند. در راستای بهره مندی از علم و تکنولوژی نوین در زمینه آموزش و با توجـه بـه تعـدد و گسـتردگی مخاطبین آموزش های برون سازمان، دفتر آموزش وترویج سازمان اسـتاندارد اقـدام بـه راه انـدازی سامانه آموزش مجازی نموده است. در این راستا در سالجاری سه دوره آموزشـی عمـومی وتخصصـی درحال تهیه و تولید می باشد که به شرح ذیل می باشند: الف- دوره ارزی ان. هنگام ثبت نام در اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی موبایل، باید از شماره تلفن خود به عنوان شناسه استفاده کنید. اگر از کاربرانی هستید که علاقه ای به اشتراک گذاری شماره ی اصلی خود ندارید یا اینکه نیاز به ثبت نام بیش از یک بار در این برنامه ها دارید، می توانید از شماره های مجازی استفاده کنید. باما همراه باشید. ایران یک کشور باستانی و با فرهنگ است، این مسأله را همه جهانیان قبول دارند، چرا خودمان قبول نداشته باشیم، قدر این فرهنگ ارزشمند را دانسته و زبان و ادبیات پارسی را پاس بدارید، زیرا تمام هویت ایرانیان وابسته به زبان پارسی است و اگر خدای ناکرده این زبان خدشه دار شود، بنای هویت، استقلال و وحدت ارضی ایرانیان به خطر می افتد. حفظ امنیت و پاکی فضای مجازی از سال ها پیش دغدغه مسوولان مختلف بود و برای پالایش این فضا طرح های مختلفی چون اینترنت پاک و بعدها ینگ هوشمند در دستور کار قرار گرفت. ایرنا نوشت: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران که در 102 کشور و 310 شعبه برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و از کشور نیوزیلند آغاز شد، اکنون در کشورهای اروپایی با استقبال پرشور ایرانیان در حال برگزاری است. فضل بن سهل خود را روى تشک هاى نرم افکند و از آفتاب پاییزى بهره مند شد. آب انار را آهسته مى مکید. از گردش در چمنزارهاى مرو برگشته بود، مروى که پایتخت حکوتى دامنگستر بود. با آن که شصت سال داشت هر بار که آب انار را مى نوشید، احساس مى کرد جوانى سى ساله است.
فرمانبرى ترک، آتش را در آتشدان برافروخت. بادهاى پاییزى ، از زمستانى سرد خبر مى دا. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در فضای مجازی، به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور واکنش نشان داد. یکی از هنرمندان کشورمان با خلق اثر هنری سفینه النجاه، عشق و ارادت ایرانیان را به سرور و سالار شهیدان نشان داد.
سوالات استخدامی فولاد زرند ایرانیان
رایگان سوالات استخدامی فولاد زرند ایرانیان،سوالاتاستخدامی فولاد زرند ایرانیان،نمونه استخدامی فولاد زرند ایرانیان سال 95، سوالات تخصصی استخدامی فولاد زرند ایرانیان،منابع استخدامی فولاد زرند ایرانیان،استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان در سال 95، رایگان سوالات آزمون استخدامی فولاد زرن. اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1393 سیستم ید سریال اعتباری جهت استفاده در سیستم راهنمای انتخاب رشته مجازی سراسری 93 راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته م. دوست مجازی من سلام چند وقت است برایت می نویسم و تو می خوانی و گاهی تو می نویسی و من می خوانم دوست مجازی من این روزها درد دلهایمان را به زبان نمی آوریم تایپ می کنیم مانده ایم اگر این دنیای مجازی نبود روی دیوار احساس چه ی می نوشتیم !؟ نامت زیباست ! می دانم پشت هر یک از این حرفهایک نفر نشسته است می خواند و فکر می کند گاهی هم گریه می کند یا م. رئیس کانون صرافان ایرانیان با بیان اینکه طبق دستورالعمل مربوط به صرافی ها، صرافان مجاز به معامله ارزهای مجازی نیستند، گفت: بیت کوین و ارزهای مجازی در صرافی ها معامله نمی شود. ب برای اولین بار به دیدن یک دوست مجازی رفتم. بعد از پنج سال حضور در دنیای مجازی یا بهتر است بنویسم زندگی مجازی جسارت و شهامت دیدن دوستی را به خودم دادم که تمام این پنج سال در غم ها و شادی ها کنارم بوده است، بعد از فوت الهام با نوشته هایش و بعد از فوت حسین با صدای گرمش دلداریم داده. سر دفاع پایان نامه و دلشوره هایم، با نوشته ها و پیگیری . اتخاذ سیاست های سخت ارزی توسط تیم اقتصادی ت برای کنترل بازار در حالی است که این روزها همچنان حجم زیادی از دارایی ایرانیان به شیوه های غیرقانونی از کشور خارج می شود. آیت الله نوری همدانی گفت:متخصصان داخلی توان اداره فضای مجازی را دارند وامکانات هم هست مابه هیچ وجه با فضای مجازی مخالف نیستیم ولی می خواهیم ازنکات مثبت فضای مجازی استفاده شود. دام های فضای مجازی، مجازی نیستند آثارشان در دنیای واقعی کشیده می شود و آسیب های آن جبران ناپذیراست. دنیای مجازی یا دنیای واقعی کدام بهتر است؟ دنیای مجازی موبایل تبلت اندروید همه ی ما درگیر دنیای مجازی شده ایم و از دنیای حقیقی اطراف خود فاصله گرفته ایم ترجیح میدهیم ساعات خود را در دنیای مجازی سپری کنیم تا در کنار خانواده باشیم ورزش کنیم مطالعه کنیم و .... آینده با این دنیای مجازی به چه سمتی حرکت خواهد کرد؟؟؟؟؟ همین چند روز پیش بود که ارتباطات اعلام کرد؛ طی دو سال گذشته ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در فضای مجازی شکل گرفته است. اینجا نگاهی به این فرصت های شغلی ایجاد شده در این فضاها انداختیم. پایگاه اطلاع رسانی ت به نقل از رییس کل بانک مرکزی نوشت: در حال حاضر بحران ایجاد شده برای حساب های بانکی ایرانیان در چین بر طرف شده است، اما انتظار شرایط بهتری داریم به طوری که ایرانیان بتوانند با آرامش فعالیت های بانکی خود را ادامه دهند. تنهام تنها تر از تنها 11 سالم بود به دنیای مجازی اومدم به خودم گفتم شاید این دنیا قشنگ تر باشه . دو ساله گذشته و فقط فهمیدم که این دنیا هممثل دنیا واقعیه ولی شاید یک کم نیرنگ و دروغ بیشتر باشه . دنیای مجازی یه دنیایی هست که فقط دل ادمارو خوش میکنه ادمایی که خیلی تنهان , ادمایی که دلش ته اند ,ادمایی که ... دنیای واقعی با تمام سخت گیری هاش ولی قشنگ تره کاش دروغ و دورویی و نیرنک و ظلم و ... تو این دنیا کنار میرفتاون موقع زیبایی بیشتری داشت . تو دنیای مجازی ادما خودشونو گول میزنن میدونن همه چی دروغه ولی بازم دل بهش میسبارند . تو دنیای مجازی عاشق شدن ریسک بالایی داره چون عشق هاهم دروغین شده . کلمه عشق کلمه مقدسی است و ادما این کلمه را روی هر رابطه ای میذارن جون بازم دارن خودشونو گول میزنن . خیلی خنده داره خودمونو گول میزنیم با اینکه میدونیم تو این دنیا سعادتی نیست حتی اگر بهترین باشی . ولی بازم به تنهاییم افتخار میکنم چون تنهایی بهتر از گ محبت است. امروزه گسترش دسترسی عمومی به فضای مجازی و ورود تلفن های همراه هوشمند به بازار، بخش زیادی از شهروندان ایرانی را به خود مشغول کرده است. آنقدر که بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه به فضای مجازی معتاد شده اند و جدا شدنشان از فضای مجازی حتی برای لحظاتی کوتاه دشوار است؛ افرادی که اگرچه باور ندارند به فضای مجازی معتاد هستند ولی با فرا رس. عضو هیات رئیسه مجلس در تشریح جلسه غیرعلنی گفت: دبیر شورای عالی فضای مجازی در این نشست گزارشی از وضعیت فضای مجازی به نمایندگان ارائه داد. شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، در این کلیپ جالب از « فضای مجازی » اقدام خطرناک دختر جوان برای شهرت در فضای مجازی مشاهده می کنید. اخیرا بازی با مرگ یکی از سوژه های داغ فضای مجازی شده است که متاسفانه… فضای مجازی در ایران هنوز به چنان حد و دامنه ای نرسیده است که بتوان از شکل گیری جامعه و سیاست مجازی نام برد ولی می توان به برخی از مشخصات سیاست ایرانی در این فضای مجازی در دو سطح جامعه و ت اشاره کرد. مجید مظفری: به نظر می رسد از شعار زیبا و آرمانی «ایران برای همه ایرانیان» رسیده ایم به نقطه ای که شاید چند سال دیگر مجبور شویم بگوییم «تهران برای همه ایرانیان!» به این معنا که پایتخت روز به روز شاهد جمعیت بیشتری می شود و روند مهاجرت به تهران از ای دور و نزدیک، این کلانشهر را به نوعی در آستانه انفجار قرار داده است.