دکه مجازی ایرانیان

به نقل از خبرگزاریها در مورد دکه مجازی ایرانیان : ملاحظات سیاستگذاری فضای مجازی در کشور فضای مجازی محل امتحان ها و تکلیف های جدید ماست؛ امتحاناتی که ماهیت متفاوتی نسبت به دیگر آزمایش های آدم ها، در قرون و اعصار گذشته ندارد، ولی متناسب با وضعیت انسان معاصر مختصات خاصی پیدا کرده است. همچون تمام امتحانات دنیا، نه می توان کاملاً آن را کنار گذاشت و نه می توان به راحتی از آسیب هایش در امان بود. همۀ دنیا همینطور است. ییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای ی گفت که پرونده ایرانیان از دستور کار این کمیسیون خارج شده است.

به گزارش الف‏‏، موضوع برداشت غیرقانونی از حساب تنخواه ت در روزهای پایانی ت قبل به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع شده بود. حالا محمدعلی پورمختار به ایسنا می گوید: شکایتی مربوط به برداشت ۱۶ میلیارد تومانی به حساب ایرانیان در کمیسیون اصل ۹. همیشه دلم پره حرفه...ولی نمینویسم/ نمیدونم شاید حس میکنم این دنیای مجازی بدجور آدم رو معتاد و وابسته میکنه... هدف زندگیم آرامشه... من از این دنیای ! نمیتونم بهش برسم/یعنی یه جور اثر منفی میذاره روم... این نظر شخصی خودمه/خیلی ها هستن آروم میشن اینجا /ولی من نه : ) صمدی با اشاره به اینکه برای سهولت در رفت و آمد ایرانیان مقیم سایر کشورها، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است، گفت: به استناد قانون اساسی، تابعیت برای ایرانیان یک حق مسلم است در حالی که بحثی در فضای مجازی مطرح شده آن هم با هدف ایجاد شکاف این جمعیت میلیونی خارج از کشور از سرزمین مادریشان تا آن ها را نسبت به نظام بدبین و جدا کنند. آیا میدانید... آیا میدانید : اولین مردمانی که سیستم اگو یا فاضلاب را جهت تخلیه آب شهری به بیرون از شهر اختراع کرد ایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که اسب را به جهان هدیه د ایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که حیوانات خانگی را تربیت د و جهت بهره مندی از آنان استفاده د ایرانیان بودند .

آیا میدانی. با واردات مواد غذائی ، بخشی از آبی را که برای تولید داخلی محصولات نیاز است را برای استفاده در سایر مصارف حیاتی تر حفظ می کنند.در حال حاضر از 5 هزار میلیارد متر مکعب آبی که در بخش کشاورزی صرف تولید محصول می شود. و 1 هزار میلیارد مترمکعب آن (معادل20درصد) بین کشورهای مختلف جابجا می شود (صادرات و واردات) که همان تجارت آب مجازی محسوب می گردد. در ایران نیز به دلیل توزیع نامناسب بارندگی، نقش قابل ملاحظه بخش کشاورزی در اقتصاد کشور، بهره وری پایین در مصرف آب و ضایعات بالای محصولات کشاورزی از مرحله تولید تا مصرف، استفاده کارآمد از مفهوم آب مجازی می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای در بهبود وضعیت موجود داشته باشد. در حال حاضر در کشور ما، به طور متوسط سالانه بیش از 6 میلیارد مترمکعب آب مجازی وارد، و حدود یک میلیارد متر مکعب آب مجازی صادر می نماید. نقشه تجارت آب مجازی محصولات کشاورزی در مناطق جغرافیایی جهان در جلسه شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان، مجید فراهانی به عنوان دبیرکل موقت حزب و سید محمد صادق ازی به عنوان رئیس شورای مرکزی موقت انتخاب شدند. سخنگوی حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: در جلسه اخیر هیات موسسین حزب ندای ایرانیان اعضای شورای مرکزی موقت انتخاب شدند که این شورا وظیفه اداره حزب تا برگزاری اولین کنگره را به عهده خواهد داشت. حسن یونسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «ندای ایرانیان»، با اشاره به برگزاری جلسه هیات موسس و به دنبال آن جلسه شورای مرکزی موقت که صبح برگزار شد، اعلام کرد: در این شورا آقای سید محمد صادق ازی به عنوان رئیس شورای مرکزی موقت انتخاب شد. یونسی تصریح کرد: در جلسه شورای مرکزی موقت به پیشنهاد این شورا و تایید هیات موسسین، آقای مجید فراهانی به عنوان دبیر کل موقت حزب انتخاب شد. بر اساس اعلام سخنگوی حزب ندای ایرانیان، اسامی 21 عضو شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان که در جلسه امروز هیات موسسین انتخاب شدند، به این شرح است: مرضیه ی، سامان بختیاری، مهدی جعفری، عیسی چمبر، سید محمد صادق ازی، یاسر م، پیمان خواجوی، داوود روشنی، سجاد سالک، ساعده سیما، بهروز شجاعی، رضا شریفی، سید هادی شفیعی، محمد صابری، سید شهاب الدین طباطبایی، پریسا غزنوی، مجید فراهانی، محمد کیهانی، سعید نورمحمدی، سید حنظله هدایتی، حسن یونسی. کانال روز عشق ایرانیان باستان کانال روز عشق ایرانیان باستان کانال روز عشق ایرانیان باستان کانال روز عشق ایرانیان باستان کانال روز عشق ایرانیان باستان کانال روز عشق ایرانیان باستان ادامه مطلب ماه رمضان امسال، فرصت مغتنمی بود که صفحه ای مجازی ایجاد کنم و برخی دیدگاه های خودم رو در این صفحات بگنجونم.گاهی نوشتن به انسان، نوعی آرامش یا یک فراغت لحظه ای دور از زندگی و هیاهوی دود و آهن میده. تصورم اینه که اگر انسانها ، نسبت به ارائه ی دیدگاه های خودشون اقدام می د و در یک حوزه و حیطه ای، این دیدگاه ها به نقد کشیده میشد، فرهنگ نقاد.

آیا میدانید : اولین مردمانی که سیستم اگو یا فاضلاب را جهت تخلیه آب شهری به بیرون از شهر اختراع کرد ایرانیانبودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که اسب را به جهان هدیه دایرانیان بودند .

آیا میدانید : اولین مردمانی که حیوانات خانگی را تربیت د و جهت بهره مندی از آنان استفاده د ایرانیان بودند.

آیا میدانید : اولین مردمانی که مس را کشف کرد ایرانیانبودند .
بقیه درادامه مطلب باســــــلام... و خسته نباشید به دوستان گرامی و همیشگی کتابخانه ی مجازی په پوله...
اینجانب مدیر کتابخانه بهنام شریفی قصد بر این دارم تا انجمنی فرهنگی و هنری به نام انجمن ئاسۆ تشکیل دهم و فعالیت های فرهنگی و هنری خود را در این انجمن شروع نمایم...
بنابراین از از تاریخ 93/1/15 این انجمن شروع به ثبت نام مینماید و تا تاریخ 93/1/30 ادامه دارد. انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393
راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنیراهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه زبانهای خارجی منبع: سازمان سنجش
راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه زبانهای خارجی راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393 راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسر. شاید بنده و شما مقاله ها و کتاب های بسیاری درباره ی ایران و ایرانیان خوانده باشیم و روایاتی نیز در عظمت و شأن این قوم دیده باشیم.
حتی از قدرت علمی ایرانیان در ادوار مختلف تاریخ بسیار دیده و شنید ه باشیم.
در روایات بسیار درباره ی نقش ایرانیان سخن به میان رفته است و این روایت معروف حضرت المؤمنین علیه السلام شاهدی است بر این مدّعا که در توصیف اهل طالقان فرمودند: «خوشا به حال طالقان! که برای خدا در آن گنج هایی است، ولی نه از طلا و نقره، بلکه مردانی است که خدا را به حقّ شناخته اند، آنها یاوران حضرت مهدی(ع) در آ ا ّمان هستند».
 یا ما در روایاتی که درباره ی ت کریمه ی زمان علیه السلام بیان شده است بسیار می بینیم که از ایرانیان به عنوان وزرای ت ایشان سخن گفته شده است.
اما مسلم می دانم که هیچ کدام از این منظر به قوم ایرانی نگاه نکرده ایم که این قوم، نشان شده است برای انجام مأموریتی خطیر که این مأموریت یاری رسانی به آ ین حجّت الهی است.
اما باید گفت که موضوع و محتوای «قوم نشان شده»، مجاهدتی است برای درک تدبیر طرّاح تقدیر، در کار آمد و شد «ایران» و ایرانیان بر پهنة هستی و البتّه به دور از نگاه تماشاگر انسانی محصور در قید زمان و مکان فانی.
باید بدانیم که به گفته شفیعی سروستانی: نه ایران و ایرانیان و نه هیچ قوم و سرزمین دیگری یله و رها در میان طوفان نیست؛ جملگی بی آنکه بدانند، در دست کارساز بنده نوازی رقم زده می شوند تا واسپس صد آزمون در میان سنّت های لایتغیّر دریابند که چه بودند، از کجا آمدند و ل به کجا خواهند رفت. صفحه رسمی این بنیاد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با هدف اطلاع رسانی و ارتباط هر چه بیشتر با فرهیختگان و دانشجویان و جوانان فعال شد .به گزارش روابط عمومی بنیاد امید ایرانیان با توجه به اهمیت روز افرون فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ارزشمند دانستند این فضا جهت افزایش سرمایه اجتماعی و پل ارتباطی هر چه بیشتر با مردم صفحه رسمی این بنیاد . دبیر شورای عالی فضای مجازی بر وم توسعه بیشتر پژوهش در کشور تاکید کرد و گفت: امیدوارم تا جایی که ممکن است همه ایرانیان بتوانند از محتوای تولید شده فارسی استفاده کنند. سید ابوالحسن فیروزآبادی از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) بازدید کرد. وی در این بازدید برای توسعه بیشتر پژوهش‌هایی که در کشور انجام می‌شود اظهار. حضرت فرمودند: به خدا قسم! همچنان که شما در ابتدای کار، با ایرانیان برای خواهید جنگید، روزی هم ایرانیان، به خاطر تازه شدن و حمایت از دین و بازگرداندن شما به دین با شما خواهند جنگید. نویسندة محقّق حجّت السلام والمسلمین شیخ علی کورانی، از جمله صاحب نظران معدودی هستند که در حوزة سرزمین های درگیر در عصر ظهور دارای اثر می باشند.


با تشکر از اینکه وقت خود را در اختیار ما گذاشتید. لطفاً برای آغاز گفت و گو بفرمایید در روایات چه نقشی برای ایرانیان یاد شده است؟
به طور مختصر ملاحظه می کنیم که در احادیث نبوی ص. رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از مهم ترین عناصر هویت ملی ایرانیان، تاریخ کهن یکتاپرستی است که ما ایرانیان به آن مفت یم و از آن دفاع می کنیم. ,"بررسی دیدگاه های در مورد «عید نوروز» و فضیلت این روز است. در این اثر با استناد به روایات معصومین(ع) دیدگاه های ایشان در مورد نوروز، هفت سین، سال نو ایرانیان، مراسم نوروز، عیدبودن این روز و گرامی داشتن آن مطرح شده و واژه نوروز در فرهنگ لغت فارسی و لاتین و تاریخچه آن نزد ایرانیان باستان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده به دید. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سن امید به زندگی ایرانیان در ن به 78.4 و در مردان به 73.8 رسیده و 47 درصد ایرانیان بالای 70 سال عمر می کنند. :من مخالف بسته شدن شبکه های اجتماعی هستم در گفتگوی امشب خود با مردم از اهمیت شبکه های اجتماعی یاد کرد و گفت من همیشه مخالف قطع شدن این شبکه های اجتماعی بوده و هستم. به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،از همان روزهای آغازین مذاکرات،مردم غیور کشورمان هر لحظه و در همه جا به خصوص در فصای مجازی با ایجاد هشتگ. آغاز ایرانیان ایرانیان مقیم یمن و بحرین ـ که در عصر ساسانیان جزئی از حوزة امپراتوری ایران بودندـ نخستین گروه از ایرانیان هستند که در زمان حیات پیغمبر اکرم?، در اثر تبلیغات ی و آشنایی با مبانی ارزشمند آیین ، به این دین گرویدند. رسول خدا? با ارسال نامه به اهالی هجر(بحرین)، را بر ایشان عرضه کرد و از آنان خواست در صورت خودداری از پذیرش ،. معاون آموزشی وزارت بهداشت با تشریح وم توسعه آموزش مجازی، گفت: علوم پزشکی مجازی به عنوان چتری آموزش های مجازی را در سطح ملی پیگیری می کند و دانشکده های مجازی در اکثر های علوم پزشکی با همکاری این فعالیت می کنند. با سلام به اطلاع همکاران محترم می رساند که گروه ریاضی شهرستان س ل زهاب جهت ارتقاء کیفیت یادگیری آموزش ها کلینیک مجازی پرسش و پاسخ را دایر کرده است . لذا خواهشمند است همکاران محترم سئوالات خود را با حضور در گروه های آموزشی در روز دوشنبه یا از طریق پیامک ، تلفن ، ایمیل و ... مطرح نمایند شماره تماس با آقای غلامحسین بابلی 09183343609 پست الکتر. http://www.mantagheazad.ir/afiles/newsth/5_xzmff3pw.gdh.jpg باید بپذ یریم جهان در فضای مجازی تعریف می شود با وجود افراد با استعداد و فعال حاضر در فضای مجازی، به علت گسترده بودن این محیط، باید خود را برای حضور در این فضا مجهز کنیم فضای مجازی فرصتی است که برای همه کشورها با همه ی باورها و آیین ها فراهم شده و ما باید با توجه به شرایط فعلی دنیا بتوانیم از این فرصتی که ایجاد شده استفاده کنیم جهت مقابله با هجمه های سنگینی که علیه کشورمان در شبکه های گوناگون خارجی اجرا می شود نباید این فضا را رها کنیم؛ بلکه باید از فرهنگ و اعتقاداتمان دفاع کنیم و فرهنگ اصیل ایرانی و ی را صادر کنیم تا بتوانیم اه مبنی بر صدور انقلاب محقق شود برای دفاع از آرمان هایمان باید به حرکت خود شتاب بخشیم به علت گسترش و سهولت دسترسی به فضای مجازی دیگر پاسخگو نیست بنابراین باید به کار فرهنگی بپردازیم و خودمان را برای آن روزها تجهیز کنیم. فضایی که به اندازه انقلاب اهمیت دارد پس باید محکم در آن قدم برداشت.اینجا هزاران دشمن در کمینند و تو هستی و یک مکانی که جنگ در آن سلاحی متفاوت می خواهدسلاحی که در دستت میگیری مخاطبش اعتقاد است بله "نون و القلم" قسم به قلم ....و چه زیبا فرمود عشق که فضای مجازی، به اندازه همه آنهایی که روزی بند پوتین خود را محکم د وعاشقانه به سمت خدای روزی دهنده ره یافتند... به اندازه همه ی مادرانی که هنوز چشم انتظار یک سربند ویک پلاکند.... به اندازه همه آنهایی که قسمتی از عضوشان را در کربلا جا گذاشتند و جانبازانه در راهند به اندازه همه آنهایی که در راه علم برای انقلابشان فدا شدند !!و به اندازه هرچه که دادیم تا انقلاب حفظ بماند!!هرکه دارد هوس کرب و بلا بسم الله!!... سبک زندگی کاربران فضاهای مجازی فاطمه یه پژوهش حاضر به منظور بررسی سبک زندگی کاربران فضاهای مجازی انجام شده است. روش تحقیق توصیفی (پیمایشی) بوده است و جامعه آماری آن را 118 نفر از کاربران فضاهای مجازی که به شیوه نمونه­گیری گلوله برفی انتخاب شده­اند، تشکیل داده­اند. ابزار گردآوری داده­ها، پرسشنامه محقق ساخته 23 سوالی با ضریب آلفای 78/0 . ایران یک کشور باستانی و با فرهنگ است، این مسأله را همه جهانیان قبول دارند، چرا خودمان قبول نداشته باشیم، قدر این فرهنگ ارزشمند را دانسته و زبان و ادبیات پارسی را پاس بدارید، زیرا تمام هویت ایرانیان وابسته به زبان پارسی است و اگر خدای ناکرده این زبان خدشه دار شود، بنای هویت، استقلال و وحدت ارضی ایرانیان به خطر می افتد. در بیانیه حزب ندای ایرانیان آمده است: سلسله نشست های مدیریت شهری ندای ایرانیان، با حضور لاری، مسجد جامعی، مرتضی الویری و عطریانفر تشکیل شده است. سلام به وبلاگ خوبم... کلا دفترچه خاطرات ٍ مجازی ٍ من شدی... اونم توی دنیایی که آدماش دردم رو نمیدونن ولی میخونن... اونم توی مجازی بودن منی که از همین مجازی بودن بدم میاد... ولی خیلی جا ها ...خیلی موقع ها...همینجا من رو آروم کرده... بعد از کلی قطعی نت تصمیم گرفتم یه بار دیگه سر بزنم که بعله...دیدیم الان دیگه درست شد... همه اعصابم رو دیروز خورد کر. معاون آموزشی وزارت بهداشت با تشریح وم توسعه آموزش مجازی، گفت: علوم پزشکی مجازی به عنوان چتری آموزش های مجازی را در سطح ملی پیگیری می کند و دانشکده های مجازی در اکثر های علوم پزشکی با همکاری… عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در فضای مجازی، به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور واکنش نشان داد. یکی از هنرمندان کشورمان با خلق اثر هنری سفینه النجاه، عشق و ارادت ایرانیان را به سرور و سالار شهیدان نشان داد. من همه ایرانیان، ایرانیان خارج از کشور و ایرانیان داخل کشور را دعوت می کنم که همه روز به پای صندوق رای بروند. هم خودشان ، هم دوستانشان و هم خانواده و آشنایانشان را تشویق کنند که به پای صندوق رای بروند. اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1393 سیستم ید سریال اعتباری جهت استفاده در سیستم راهنمای انتخاب رشته مجازی سراسری 93 راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم ریاضی و فنی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم تجربی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه علوم انسانی راهنمای انتخاب رشته مجازی سال 93 گروه هنر راهنمای انتخاب رشته م. دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور: گروه جامعه: دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور اعلام کرد: ۷ درصد از ایرانیان در خارج از کشور زندگی می کنند. جواد قوام شهیدی تعداد ایرانیان خارج از کشور را پنج تا شش میلیون نفر تخمین زده است که هفت درصد از جمعیت کل کشور را شامل می شود. وی گفت: ت به دنبال ساماندهی امور ایرانیان خارج از کشور است ت. حجت ال شیخ حسن دهشیری اردستان برای دومین سال بنا به دعوت حسن نوریان سرکنسول ایران در حیدرآباد هند و انجمن ایرانیان مقیم جنوب هند جهت سخنرانی و تبلیغ امور دینی و مذهبی در دهه اول محرم به این سرزمین کهن سفر نمود. در این سفر ایشان به مدت 10 شب برای شیفتگان و علاقمندان و سوگواران ابا عبدالله الحسین (ع) سخنرانی می نماید. ایشان هر روز صبح به عنوان سخنران اصلی ، در مراسم زیارت عاشورا در محل سرکنسولگری ایران برای کارکنان و خانواده های آنان و مراسم عزاداری دانشجویان ایرانی ، انجمن ی دانشجویان و ایرانیان مقیم حیدرآباد واقع در حسینیه ایرانیان به ایراد سخن می پردازد،حضور دهشیری و سخنان ارزشمند و گوهر بارش سال گذشته با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو گردید و موجب پربار تر شدن مراسم محرم در این خطه از کشور پهناور هند شد ب برای اولین بار به دیدن یک دوست مجازی رفتم. بعد از پنج سال حضور در دنیای مجازی یا بهتر است بنویسم زندگی مجازی جسارت و شهامت دیدن دوستی را به خودم دادم که تمام این پنج سال در غم ها و شادی ها کنارم بوده است، بعد از فوت الهام با نوشته هایش و بعد از فوت حسین با صدای گرمش دلداریم داده. سر دفاع پایان نامه و دلشوره هایم، با نوشته ها و پیگیری . معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی: ۵۸۰ هزار کانال تلگرام در حال حاضر در کشور وجود دارد که در این بین ۱۶ کانال تلگرامی بالای یک میلیون نفر عضو دارند. گویا آی تی – به گفته خوراکیان، معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی کشور ؛ در حال حاضر ۴۰ میلیون ایرانی عضو پیام رسان[ادامه مطلب] از این دنیای مز ف مجازی ،از هویت مجازی خودم ،از این وبلاگ و از تمام آدم های مجازی متنفرم !  لیو می الون پلیز.... دنیای مجازی یا دنیای واقعی کدام بهتر است؟ دنیای مجازی موبایل تبلت اندروید همه ی ما درگیر دنیای مجازی شده ایم و از دنیای حقیقی اطراف خود فاصله گرفته ایم ترجیح میدهیم ساعات خود را در دنیای مجازی سپری کنیم تا در کنار خانواده باشیم ورزش کنیم مطالعه کنیم و .... آینده با این دنیای مجازی به چه سمتی حرکت خواهد کرد؟؟؟؟؟ رییس کل بانک مرکزی در مورد مشکل ایجاد شده برای حساب های بانکی ایرانیان در چین گفت: در حال حاضر بحران بر طرف شده است اما انتظار شرایط بهتری داریم به طوری که ایرانیان بتوانند با آرامش فعالیت های بانکی خود را ادامه دهند. ترکیه مدت ها انتخاب اول ایرانیان برای سفر خارجی بود، اما به دنبال اتفاقاتی که در این کشور رخ داد، ایرانیان مقاصد دیگری چون ارمنستان، آذربایجان و به تازگی گرجستان را جایگزین آن کرده اند. البته علاوه بر مساله امنیت، سطح و کیفیت خدمات و نیز قیمت تمام شده برای سفر نیز در این تغییر ذائقه، نقش دارند. امروزه گسترش دسترسی عمومی به فضای مجازی و ورود تلفن های همراه هوشمند به بازار، بخش زیادی از شهروندان ایرانی را به خود مشغول کرده است. آنقدر که بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه به فضای مجازی معتاد شده اند و جدا شدنشان از فضای مجازی حتی برای لحظاتی کوتاه دشوار است؛ افرادی که اگرچه باور ندارند به فضای مجازی معتاد هستند ولی با فرا رس. تنهام تنها تر از تنها 11 سالم بود به دنیای مجازی اومدم به خودم گفتم شاید این دنیا قشنگ تر باشه . دو ساله گذشته و فقط فهمیدم که این دنیا هممثل دنیا واقعیه ولی شاید یک کم نیرنگ و دروغ بیشتر باشه . دنیای مجازی یه دنیایی هست که فقط دل ادمارو خوش میکنه ادمایی که خیلی تنهان , ادمایی که دلش ته اند ,ادمایی که ... دنیای واقعی با تمام سخت گیری هاش ولی قشنگ تره کاش دروغ و دورویی و نیرنک و ظلم و ... تو این دنیا کنار میرفتاون موقع زیبایی بیشتری داشت . تو دنیای مجازی ادما خودشونو گول میزنن میدونن همه چی دروغه ولی بازم دل بهش میسبارند . تو دنیای مجازی عاشق شدن ریسک بالایی داره چون عشق هاهم دروغین شده . کلمه عشق کلمه مقدسی است و ادما این کلمه را روی هر رابطه ای میذارن جون بازم دارن خودشونو گول میزنن . خیلی خنده داره خودمونو گول میزنیم با اینکه میدونیم تو این دنیا سعادتی نیست حتی اگر بهترین باشی . ولی بازم به تنهاییم افتخار میکنم چون تنهایی بهتر از گ محبت است. عضو هیات رئیسه مجلس در تشریح جلسه غیرعلنی گفت: دبیر شورای عالی فضای مجازی در این نشست گزارشی از وضعیت فضای مجازی به نمایندگان ارائه داد. شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، در این کلیپ جالب از « فضای مجازی » اقدام خطرناک دختر جوان برای شهرت در فضای مجازی مشاهده می کنید. اخیرا بازی با مرگ یکی از سوژه های داغ فضای مجازی شده است که متاسفانه… فضای مجازی در ایران هنوز به چنان حد و دامنه ای نرسیده است که بتوان از شکل گیری جامعه و سیاست مجازی نام برد ولی می توان به برخی از مشخصات سیاست ایرانی در این فضای مجازی در دو سطح جامعه و ت اشاره کرد. اسمش را میگذاریم : دوست مجازی اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته است . . .
خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند . . .
وقتی دلتنگی هایش را مینویسد وقت میگذارد برایم . . .
وقت میگذارم برایش . . . نگرانش میشوم . . . دلتنگش میشوم . . .
وقتی در صحبت هایم ، به عنوان دوست یاد میشود . . .
مطمئن میشوم که حقیقی ست ، هر چند کنار هم نباشیم . . .
من برایش سلام. چند وقتیست هر چه می گردم

هیچ حرفی بهتر از سکوت پیدا نمی کنم

نگاهم اما

گاهی حرف می زند گاهی فریاد می کشد

و من همیشه به دنبال ی می گردم

که بفهمد یک نگاه خسته چه می خواهد بگوید...

اسم های مجازی

تصویر های مجازی

مشخصات مجازی

و در بین این همه چیزهای مجازی

تنها یک چیز حقیقت دارد