دیدار ظریف و دی مستورا تصویر

به نقل از خبرگزاریها در مورد دیدار ظریف و دی مستورا تصویر : دیدار محمد جواد ظریف با قطر حاشیه هایی را به همراه داشت، زیرا قطر در دیدار با امور خارجه کشورمان با دمپایی یا نعلین در این دیدار حاضر شد. انتشار تصویر دیدار محمد جواد ظریف با قطر که در این ملاقات دمپایی (نعلین) به پادارد، حاشیه ساز شد. دیدار ظریف و سلیمانیدیدار ظریف و سلیمانی , قاسم سلیمانی که در سال ۱۳۳۵ خورشیدی در شهرستان رابر از توابع کرمان به دنیا آمد،در نوجوانی به کار بنایی مشغول بود اما پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ به پاسداران پیوست.قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی است. او در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حمد جواد ظریف امور خارجه ایران روز با شوکت میرضیایف رئیس جمهوری ازب تان دیدار و گفت وگو کرد. محمدجواد ظریف در روز چهارشنبه در آنکارا با رجب طیب اردوغان دیدار و رایزنی کرد.  تصویر در ادامه مطلب 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ژان مارک آیرو و محمد جواد ظریف صبح روز در محل وزارت خارجه کشورمان با یکدیگر دیدار د. محمد جواد ظریف بعدازظهر امروز با دفاع ارمنستان دیدار و گفت وگو کرد. مدیر اجرایی دفتر مقابله با و جرم ملل متحد با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان با قطر دیدار و گفتگو کرد. خارجه روسیه روز ، بعد از دیدار با محمد جواد ظریف، همتای ایرانی اش بر مواضع مشترک دو کشور در حل و فصل تنش های ایجاد شده میان کشورهای عربی و قطر تأکید کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان که به قطر سفر کرده است، عصر امروز در دوحه با "شیخ تمیم بن حمد آل ثانی" قطر دیدار و در خصوص روابط دو جانبه و موضوعات منطقه ای گفتگو کرد. محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان با قطر دیدار و گفت وگو کرد. امور خارجه اسپانیا در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد. «محمد جواد ظریف» خارجه ایران بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی با «خمیس الجهیناوی» همتای تونسی خود دیدار و گفت و گو کرد. محمد جواد ظریف، امور خارجه کشورمان که بعد از ظهر امروز وارد مسکو شد، با سرگئی لاوروف همتای روس خود دیدار کرد. «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز یکشنبه با محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان دیدار و گفت و گو کرد. محمدجواد ظریف، امور خارجه کشورمان که به منظور پیگیری حادثه تروریستی میرجاوه به پا تان سفر کرده است، با مقام های این کشور دیدار و گفتگو کرد. وکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. تصاویری از دیدار های روزگذشته محمد جواد ظریف خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان را مشاهده می کنید. "محمد جواد ظریف " امورخارجه در سفر یک روزه خود به پا تان روزچهارشنبه با مقامات تی، نظامی و پارلمانی پا تان دیدار و گفت و گو کرد. محمدجواد ظریف و ارلان عبدال دایف امورخارجه قرقیزستان با یکدیگر دیدار د و در مورد مسایل و جانبه و منطقه ای به رایزنی پرداختند. سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به حضور محمدجواد ظریف در اجلاس امنیتی مونیخ و دیداری که وی با تعدادی از مقامات شرکت کننده در این اجلاس خواهد داشت، گفت: آقای ظریف با بیش از۲۰ مقام شرکت کننده در این اجلاس دیدار و رایزنی می کند . محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان پس از دیدار با سرگئی لاوروف همتای روس، با انتشار پستی توئیتری بر ضرورت پایبندی ایالات متحده به تاکید کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان در حاشیه اجلاس جهانی داووس با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه فنلاند و سوئیس به طور جداگانه دیدار کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان که در قزاقستان حضور دارد امروز با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد. «محمد جواد ظریف» امورخارجه ایران روز در حاشیه اجلاس قلب آسیا با «الهام علی اف» رئیس جمهوری آذربابجان در باکو دیدار کرد. دو طرف در خصوص روابط دو جانبه و مسائل منطقه ای گفت وگو و تبادل نظر د. خبرگزاری ایسنا: ظریف پس از دیدار عصر پنجشنبه خود با همتایان روسی و یی، با موگرینی نیز جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.

خارجه کشورمان و رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا پنجشنبه شب درباره مسایل منطقه و اجرای دیدار و گفت و گو د.

امور خارجه کشورمان عصر روز پنجشنبه در راس هیاتی برای شرکت در نشست وین درباره وارد اتریش شد. محمد جبراییل سیسه مشاور در امورخارجه سیرالئون عصر امروز با محمد جواد ظریف امورخارجه دیدار کرد. در این دیدار در خصوص چگونگی افزایش همکاری های دو کشور در همه زمینه ها گفتگو و تبادل نظر شد. ظهر امروز دوشنبه ۱۲ تیر سید عمار حکیم، رئیس مجلس اعلای ی عراق با محمد جواد ظریف، امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه ایران که در برو ل به سر می برد، در ادامه برنامه های خود، با دیدیه ریندزر، امور خارجه بلژیک دیدار و گفت و گو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان که به الجزایر سفر کرده است، بعد از ظهر امروز به وقت محلی با عبدالمجید تبون، نخست این کشور دیدار و گفتگو کرد. تادامیچی ی وتو، دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان پیش از ظهر امروز با محمد جواد ظریف، امور خارجه دیدار و در خصوص مسائل افغانستان گفت وگو و تبادل نظر کرد. در ۱۱ آبان، پربازدیدترین مطالب به دلایل دیدار ظریف و تیلرسون اختصاص داشت. «ژان مارک آیرو»، که به دعوت محمد جواد ظریف امور خارجه برای دیداری رسمی در تهران به سر می برد، صبح امروز با امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
مشاور اسد در دیدار هیات با ظریف، حجاب بر سر گذاشت. استفان دیمیستورا ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور با محمد جواد ظریف در مونیخ دیدار و گفتگو کرد. منابع کُردی خبر دادند که محمد جواد ظریف خارجه ایران با مسعود بارزانی رئیس کردستان عراق در حاشیه نشست امنیتی مونیخ در آلمان دیدار د. محمد جواد ظریف در ادامه سفر خود به قرقیزستان با رییس جمهور این کشور آسیا میانه دیدار کرد. رئیس مجلس ظهر امروز چهارشنبه با محمد جواد ظریف امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد. ژان ایوز لو دریان امور خارجه فرانسه پنجشنبه شب پس از دیدار با محمد جواد ظریف، امور خارجه کشورمان، این دیدار را ضروری خواند و تاکید کرد: به گفت و گو با ایران ادامه می دهیم. "مولوی عبدالحمید" اهل سنت زاهدان امروز با محمد جواد ظریف در محل وزارت امور خارجه دیدار کرد همشهری آنلاین: محمد جواد ظریف به دیدار عیدانه علی لاریجانی رییس مجلس شورای ی رفت. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین، محمد جواد ظریف در اولین برنامه خود در روز دوم از سفر آسیای میانه و قفقاز در ساختمان وزارت امور خارجه با میخاییل جانلدزه، امور خارجه گرجستان دیدار کرد. محمدجواد ظریف که پس از مذاکرات در ترکمنستان، شامگاه دوشنبه برای ادامه گفت وگوها با مقام های گرجستان وارد تفلیس شد، افزون بر دیدار با همتای خود با رئیس جمهوری، نخست ، رئیس پارلمان و اقتصاد این کشور دیدار و مذاکره می کند. محمدجواد ظریف امور خارجه ایران که پس از مذاکرات در ترکمنستان، شامگاه دوشنبه برای ادامه گفت وگوها با مقام های گرجستان وارد تفلیس شد، افزون بر دیدار با همتای خود با رئیس جمهوری، نخست ، رئیس پارلمان و اقتصاد این کشور دیدار و مذاکره می کند. "انیفه امان" امور خارجه ما ی در حاشیه اجلاس سازمان همکاری ی با " محمد جواد ظریف " امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد آقای هاینس یورگ شلینگ، دارائی اتریش که در راس یک هیات بلند پایه مالی و اقتصادی در کشورمان به سر می برد، صبح امروز با محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. خارجه کویت ظهر امروز چهارشنبه ۶ بهمن با محمد جواد ظریف خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.