دیدار ظریف و مسعود بارزانی در مونیخ

به نقل از خبرگزاریها در مورد دیدار ظریف و مسعود بارزانی در مونیخ : در دیدار نیچروان بارزانی نخست اقلیم کردستان عراق با محمد جواد ظریف، در خصوص زمینه های مختلف توسعه روابط، به ویژه همکاری های اقتصادی گفت و گو و تبادل نظر به عمل آمد. همه پروازهای خارجی به منطقه کردستان از روز لغو می شود مسعود بارزانی: جهان باید به نتیجه همه پرسی احترام بگذارد رئیس حزب اتحادیه میهنی کردستان، زمانی «مسعود بارزانی» را هم پیمان صدام و بخشی از رژیم او اعلام کرده بود. مهر نوشت: از روز چهارشنبه برای اولین بار در طول ۳۰ سال گذشته مسعود بارزانی در رأس قدرت اقلیم نخواهد بود، همه پرسی که قرار بود رویای کُردها را محقق کند به کابوسی برای پایان عهد کاک مسعود تبدیل شد. مسعود بارزانی رئیس سابق اقلیم کردستان عراق دفتر ریاست خود در این منطقه را ترک کرد. خارجه ترکیه فردا در اربیل با مسعود بارزانی دیدار می کند. رئیس جمهوری نامه ای به مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق فرستاد. «فؤاد معصوم» رئیس جمهور عراق ظهر امروز (دوشنبه) به اربیل رفت و با «مسعود بارزانی» درباره روابط میان اربیل و بغداد گفت و گو کرد. «فؤاد معصوم» رئیس جمهور عراق ظهر امروز با «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق در اربیل دیدار کرد. سفر بارزانی به کوبانی
سایت رسمی حزب دموکرات کردستان عراق، به نقل از سر لشکر جمال محمد فرمانده کل وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق اعلام کرد: مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرده است در صورت وم به کوبانی سفر خواهد کرد و وی... ۱۰ روز قبل از مناطق گویر، خازر و مخمور (۴۰ کیلومتری اربیل) از سوی ، قاسم سلیمانی ملقب به حاجی، فرمانده قدس ایران، به اربیل سفر می کند و به مسعود بارزانی هشدار می دهد. ایرنا نوشت: مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق و رئیس پیشین اقلیم، در پیامی به قاسم سلیمانی درگذشت پدر وی را تسلیت گفت. مسعود بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق اعلام کرد که در انتخابات ریاستی که در نوامبر پیش رو برگزار می شود ک د نخواهد شد. رئیس جمهور نامه ای به مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق فرستاد. ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گرو منافقین اشرف نیوز به نقل از منابع آگاه در سفارت عراق در پاریس از ملاقات مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق با از سرکردگان گرو تروریستی منافقین خبر داد. به گزارش ایسنا این منابع که نامی از آنها برده نشده، اعلام د که مسعود بارزانی طی سفر ماه گذشته اش به فرانسه با از سرکردگان گرو تروریستی منافقی. نخست عراق برای اولین بار پس از برگزاری همه پرسی غیرقانونی اقلیم کردستان، در تماسی تلفنی با مسعود بارزانی گفتگو کرده است. «مسعود بارزانی» بار دیگر بغداد را تهدید کرد که اگر حقوق کردستان عراق را براساس قانون اساسی این کشور به رسمیت نشناسد بر ج از عراق اصرار خواهد کرد. بارزانی: نیروهای ائتلاف به وعده هایش عمل نکرده است. "مسعود بارزانی" روز در مصاحبه با شبکه "فرانس-24" گفت: نیروهای پیشمرگه سلاح سنگینی را که برای مقابله با گروه درخواست کرده بود، دریافت نکرده است.
وی در ادامه گفت: سلاح سنگینی را... مشاور رسانه ای رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که مسعود بارزانی تصمیم به ترک قدرت در اقلیم کردستان گرفته است تا به ساختاری توافقی جهت پایان دادن به بحران در کردستان دست یافته شود. خارجه بعد از ظهر یکشنبه با مسعود بارزانی تلفنی گفتگو کرده است. 25 سپتامبر روز مهمی برای عراق، اقلیم کردستان، مسعود بارزانی و حتی ایران و ترکیه است. از دید ت اقلیم برگزاری همه پرسی استقلال در این روز قطعی است. همه پرسی که ت مرکزی عراق، ایران و ترکیه آن را به رسمیت نمی شناسند و نیز خواستار به تعویق افتادن آن بوده است. با این حال بارزانی تصمیمش قطعی است و می گوید همه پرسی برگزار می شود. یک شبکه عرب زبان از حمله مسلحانه به مقر حزب «مسعود بارزانی» رئیس اقلیم کردستان عراق در سلیمانیه خبر داد. اردوغان گفت: اظهارات «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق درباره برگزاری همه پرسی بسیار اشتباه است. مسعود بارزانی در جریان دیدار با فرماندهان پیشمرگه از مناطق ایزدی نشین در سنجار به دست نیروهای حشد شعبی مخالفت کرد. یک منبع آگاه کُردی اعلام کرد که در بین اعضای خانواده بارزانی اختلافات زیادی وجود دارد و مسعود بارزانی، از عملکرد پسرش ناراضی است. یک منبع آگاه کُردی اعلام کرد که در بین اعضای خانواده بارزانی اختلافات زیادی وجود دارد و مسعود بارزانی، از عملکرد پسرش ناراضی است. رسانه های عراقی از دیدار مسعود بارزانی و هیئت مشترک ائتلاف های الفتح و ت قانون حبر دادند. «فالح الفیاض» رئیس هیأت الحشد الشعبی عراق شب گذشته با «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق دیدار و گفت وگو کرد. منابع داخلی عراق و برخی رسانه ها اعلام د، مسعود بارزانی با استعفا و تشکیل ت نجات ملی موافقت کرد به این شرط که نچیروان بارزانی رئیس آن باشد. هنگامی که نامه «ر تیلرسون» به بارزانی می رسد، عملیات اخذ رأی از شهروندان خارج نشین آغاز شده بود به همین دلیل مسعود بارزانی از پذیرش نامه و لغو رفراندوم خودداری کرده است. اقلیم کردستان عراق: هر زمان که شرایط مناسب بود، بارزانی به تهران سفر خواهد کرد. «جعفر الحسینی» سخنگوی حزب الله عراق تأکید کرد: ما مسعود بارزانی را به مانند ابوبکر البغدادی می دانیم، چراکه وی برای تجزیه کشور و تحویل آن به دشمنان، تلاش کرد. سرلشگر باقری گفت: امیدواریم دیگر شاهد خطایی مانند خطای مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق، در شمال عراق نباشیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک منبع آگاه کُردی اعلام کرد که در بین اعضای خانواده بارزانی اختلافات زیادی وجود دارد و مسعود بارزانی، از عملکرد پسرش ناراضی است. یک پارلمان عراق اعلام کرد که دادگاه عالی فدرال این کشور فردا یکشنبه مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان را احضار خواهد کرد. تیم فوتبال بایرن مونیخ احتمال دارد پدیده تکنیکی کم سن بایرلورکوزن را که به مسعود اوزیل ثانوی معروف شده، را دراختیار بگیرد. مهر نوشت: مسعود بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق گفت هدف برگزاری همه پرسی آغاز گفتگو با بغداد اعلام کرد. رئیس جمهور عراق در سلیمانیه با رئیس و نخست اقلیم کردستان این کشور دیدار کرد.
کانال تلویزیونی آسیا در یک خبر فوری اعلام کرد: مسعود بارزانی از ریاست اقلیم کردستان عراق استعفاء… در کنار خارجه ایران، فواد معصوم، رئیس جمهور عراق و مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان برای تشییع پیکر جلال ی حضور دارند. نخست‎ عراق و رئیس منطقه کردستان امروز ضمن دیدار با یکدیگر در اربیل بر افزایش همکاری‎ها و هماهنگی‎ها برای مبارزه با تروریسم تاکید د. مسعود بارزانی پس از کناره گیری از ریاست اقلیم کردستان گفت: هدف از برگزاری همه پرسی استقلال، حل مسالمت آمیز مشکلاتمان بود. آنچه بافل ی از دستور مستقیم مسعود بارزانی برای عدم مقاومت در برابر منتشر کرده است تنها علنی خیانت طبیعی به کردها و نان شمال عراق است. ظریف در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزرای امور خارجه فرانسه و انگلیس دیدار و گفتگوکرد. مجموعه «حب الحسین» در گفت و گویی صمیمانه همراه مسعود رایگان و فرهاد ظریف (دو تن از چهره های عرصه بازیگری و ورزشی) می شود و به بیان تجربه های معنوی آنها از عشق به اباعبدالله الحسین (ع) می پردازد. مسعود بارزانی در گفتگو با رو مه الشرق الاوسط ضمن مطرح شروط خود برای به تعویق انداختن همه پرسی کردستان، گفت اگر مردم این اقلیم به ج رأی منفی بدهند او از سیاست کنار می رود. «محمد جواد ظریف» در صدر یک هیأت عالیرتبه در مراسم تشییع و تدفین «جلال ی» ، در کنار خارجه ایران، فواد معصوم، رئیس جمهور عراق و مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان حضور دارند. مشاور مطبوعاتی رئیس اقلیم کردستان عراق اخبار منتشر شده مبنی بر تصمیم بارزانی برای کناره گیری از قدرت را تکذیب کرد.
مشاور مطبوعاتی رئیس اقلیم کردستان عراق اخبار منتشر شده مبنی بر تصمیم بارزانی برای کناره گیری از… ایسنا نوشت: ویژه رئیس جمهور در ائتلاف ضد اعلام کرد که واشنگتن با ماندن نیروهای مسلح غیر عراقی در شهر سنجار مخالف است.