رئال قیمت فروش گرت بیل را مشخص کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد رئال قیمت فروش گرت بیل را مشخص کرد : سن لورنزو یا ناسیونال، رقیب رئال در جام باشگاه های جهان مرجع خبری رئال مادرید : رقیب احتمالی رئال در جام باشگاه های جهان به زودی و با برگزاری فینال کوپا لیبرتادورس مشخص می شود. از میان سن لورنزو آلماگرو آرژآنتین و ناسیونال پاراگوئه یکی حریف رئال می شوند. مسابقات جام باشگاه های جهان در ماه آذر در مراکش برگزار می شود که تا کنون حضور رئال مادرید، کروز آزول مکزیک، آئوکلند سیتی از اقیانوسیه و مغرب تطوان از مراکش قطعی شده است. در طول هفته های آینده قهرمان جام باشگاه های های آفریقا و آسیا نیز مشخص می شود. رئال مادرید و هازاردرسانه های انگلیسی بار دیگر خبر از پیشنهاد رئال مادرید برای جذب ادن هازارد وینگر بلژیکی چلسی دادند و مبلغ پیشنهادی ک شانی ها برای ید این بازیکن را مشخص د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئال مادرید نمی خواهد دوباره با فروش گرت بیل به بایرن مونیخ، دوباره انتقادات را به جان ب د. اسطوره باشگاه بایرن و فوتبال آلمان، تصمیم مدیران بایرن برای فروش تونی کروس به رئال را زیر سئوال برد. به نظر می رسد اخبار فروش گرت بیل، ستاره و ی رئال مادرید در حال جدی تر شدن است. مرد اول رئال مادرید تاکید کرد ستاره فرانسوی تیمش را نمی فروشد. پس از تمدید قرارداد لیونل مسی، ساز ج ستاره پرتغالی از تیم رئال مادرید قوت گرفت. مرجع خبری رئال مادرید : خامس رودریگز و کروس دو ید مهم رئال در تابستان هستند که باشگاه با فروش دو بازیکن هزینه انتقال آنها را تامین می کند.

اولی کروس بود که با ۲۵ میلیون یورو رئالی شد. رئال برای انتقال وی موراتا را با ۲۰ میلیون یورو به یووه فروخت. نفر دوم خامس خواهد بود. قیمت او حدودا ۷۰ میلیون یورو خواهد بود که هزینه ید وی نیز از فروش دی ماریا با ۶۰ میلیون یورو تامین می شود. به نظر می رسد که پس از حرف و حدیث های بسیار، آینده په په، م ع پرتغالی رئال مادرید مشخص شده باشد. به نظر می رسد که پس از حرف و حدیث های بسیار، آینده په په، م ع پرتغالی رئال مادرید مشخص شده باشد. باشگاه رئال مادرید اسپانیا حق استفاده از وب سایت رسمی خود را به مبلغ 500 میلیون یورو برای فروش گذاشته است. با نظر زیدان ۱۱ بازیکن اصلی رئال مقابل لگانس مشخص شد. هواداران رئال نتوانستند از درخشش بیل در فینال چمپیونزلیگ، مدت زیادی لذت ببرند و آینده ستاره و ی حالا نامشخص است.
پرز از فروش هیگوائین، دی ماریا و اوزیل ، سه بازیکنی که با ن یتی در دو سال اخیر از باشگاه جدا شدند سودی ۱۰۰ میلیون یورویی عایدش شده است.
در حقیقت رئال توانست ال پیپیتا را با ۴۰ میلیون ب د و او را با ۱۲ میلیون بفروشد. در مورد اوزیل نیز ، بازیکن آلمانی با ۳۲ میلیون رئالی شد و با ۵۰ میلیون از رئال رفت. امسال نیز دی ماریایی که با ۳۵ میلیون به رئال ملحق شده بود با ۷۵ میلیون راهی منچستر شد. تنها یک روز پس از برگزاری مراسم معارفه جیمز رودریگز در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو و حضور او در میان طرفداران پرشمارش که با دردسرهایی هم برای نیروی های امنیتی این ورزشگاه همراه بود، رئال مادرید نسبت به فروش پیراهن شماره 10 خود که به این بازیکن اختصاص پیدا کرده اقدام کرد که با استقبال گسترده ای از سوی هواداران رئال مواجه شد.

پس از قرار گرفتن پیراهن رودریگز در فروشگاه پیراهن های بازیکنان رئال مادرید، تنها در یک ساعت 900 دست (دقیقه ای 15 پیراهن) از آن به فروش رفت که درآمدی نزدیک به 90 هزار یورو عاید ک شانی ها کرد.

در فروشگاهی که هوادران رئال مادرید برای ید پیراهن رودریگز به آن هجوم برده بودند، پنج صندوقدار به طور همزمان اقدام به فروش این پیراهن می د به طوری که انبار قفسه های محتوی پیراهن ستاره 23 ساله کلمبیایی جدید ک شانی ها چهار نوبت خالی و پر شد. با این حال گروهی از هوادارانی که دیرتر از راه رسیده بودند مجبور شدند پشت درِ فروشگاه در انتظار چاپ نام و شماره رودریگز روی پیراهن رئال مادرید بمانند.

پیش بینی شده که پیراهن جیمز رودریگز یکی از پرفروش ترین پیراهن های رئال مادرید در فصل پیش رو باشد. رئال مادرید آماده است تا در این تابستان گرت بیل را به فروش برساند. یوونتوس هم شرایط ایسکو را در نظر دارد.
به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه رئال مادرید که تقریبا از موافقت ایسکو برای تمدید قرارداد ناامید شده است، قصد دارد در صورت رسیدن پیشنهادی 35 میلیون یورویی، هافبک اسپانیایی و ملی پوش خود را به فروش برساند.
به گزارش mundodeportivo ، ایسکو یکی از بازیکنانی ست که با توجه به نیمکت نشینی های پیاپی در ترکیب رئال مادرید و با توجه به در پیش بودن جام جهانی 2018، قصد دارد در صورت رسیدن یک پیشنهاد خوب از جمع ک شانی ها جدا شود. ایسکو اخیرا گفته بود نسبت به آینده اش مطمئن نیست و گزارش ها حاکی از آن است که پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه را نیز رد کرده و همه چیز را به آ فصل موکول کرده است.
همه این موارد باعث شده تا بسیاری ایسکو را اولین وجی سفیدپوشان در تابستان بدانند. از طرفی محرومیت رئال مادرید از فعالیت در بازار نقل و انتقالات نیز کاهش پیدا کرده و این هم احتمال فروش ایسکو را تقویت می کند. حالا در چنین شرایطی امروز نشریه توتو اسپورت ادعا کرد رئال مادرید که تقریبا از تمدید قرارداد با ایسکو ناامید شده؛ برای جلوگیری از فروش رایگان او در تابستان 2018 قصد دارد در تابستان آتی در صورت رسیدن پیشنهادی 35 میلیون یورویی هافبک خود را به فروش برساند.
این نشریه ادعا کرده که یوونتوس کاملا ایسکو را زیرنظر دارد و در صورت مهیا شدن شرایط برای ید وی اقدام خواهد کرد. از بارسلونا نیز به عنوان دیگر مشتری ایسکو یاد می شود. مار یورنته امروز در مصاحبه با مارکا تایید کرد که از سوی مسئولان رئال به وی اطلاع داده شده است که فصل آتی جایگاه خاصی در برنامه های زیدان دارد. با وجود گمانه زنی های رسانه ها در خصوص پیوستن دخه آ به رئال مادرید، باشگاه شیاطین سرخ از عدم فروش دروازه بان خود برداشت. یک عضو کمیسیون انرژی گفت: مشخص نیست فروش گاز شیرین به شرکت نروژی برای تبدیل به ال ان جی با قیمت پایین با کدام استدلال انجام می شود. رئال قصد دارد برای جذب تئو هرناندس، م ع چپ آلاوس، مذاکرات خود را آغاز کند. رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد فوق ستاره تیمش را به فروش برساند ۱۱ بازیکن اصلی بارسا و رئال برای دیدار امشب مشخص شد. رئال مادرید قصد دارد در بازار زمستانی ترکیب خود را تقویت کند. تا ساعتی دیگر بیلبائو در سن مامس میزبان رئال مادرید است. هفته گذشته، په په، م ع پرتغالی رئال مادرید پس از 10 سال به حضورش در این تیم پایان داد. خبرگزاری آ.اس مدعی شد که باشگاه رئال مطمئن است په په فصل بعد در این تیم حضور نخواهد داشت و رئال از حالا جانشین او را پیدا کرده است. رئال مادرید و بارسلونا 37 روز دیگر در کاپ اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. خبرگزاری دون بالون مدعی شد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در فصل 19-2018، کریستیانو رونالدو را به فروش خواهد رساند. مرجع خبری رئال مادرید : فروش عجیب پیراهن خامس رودریگز در فروشگاه رسمی باشگاه در برنابئو با شگفت زدگی سران رئال همراه بود. در حقیقت ۹۰۰ شماره ۱۰ رئال دیروز در عرض یک ساعت به فروش رسید.

۹۰۰ پیراهن در یک ساعت یا به عبارتی ۱۵ پیراهن در هر دقیقه یا هر چهار ثانیه یک پیراهن، رکورد عجیبی بود که این پیراهن به ثبت رساند. به عبارت دقیق تر با احتساب هر پیراهن ۱۰۱ یورو، روی هم ۹۰۹۰۰ یورو در یک ساعت به جیب فروشگاه رسمی باشگاه رفت ممکن است در تابستان امسال شاهد ج متئو کواچیچ، ستاره جوان و خلاق خط میانی رئال مادرید باشیم. یک عضو کمیسیون انرژی گفت: مشخص نیست فروش گاز شیرین به شرکت نروژی برای تبدیل به ال ان جی با قیمت پایین با کدام استدلال انجام می شود. رئال ال کلاسیکو را بدون ش ت به پایان رساند ولی خبر بد اینکه رونالدو مصدوم شده و مشخص نیست که مدت دوری او از میادین چه اندازه خواهد بود. رئال مادرید در مونیخ ۱-۲ بایرن را مغلوب کرد و کارلتو کار دشواری برای بازگشت دارد. رئال مادرید: ناواس، کارواخال، راموس، ناچو، مارسلو، کاسمیرو، کروس، مودریچ، ایسکو، بنزما، رونالدو بایرن مونیخ: نویر، لام،… استیکر رئال بایرن خنده دار ترین و با ح رین استیکر رئال بایرن بهترین استیکر رئال بایرن خاصترین استیکر رئال بایرن زیباترین استیکر رئال بایرن خوشگلترین استیکر رئال بایرن خنده دار استیکر رئال بایرن
ادامه مطلب پیش فروش تندر 90 پلاس گروه خودروسازی ایران خودرو، پیش فروش تندر 90 پلاس را به مناسبت دهه فجر آغاز خواهد کرد. تندر 90 پلاس، فیس لیفتی از مدل قبلی تندر 90 ایران خودرو است که به تازگی معرفی شده و اکنون شرایط فروش و قیمت آن اعلام شده است. این خودرو از ویژگی ها و امکانات جدیدتری نسبت به مدل ... نوشته قیمت و شرایط پیش فروش تندر 90 پلاس اتوماتیک مشخص شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. این باشگاه طبق قراردادی که با یکی از نمایندگی های فروش خود در غرب آسیا بسته است و برای جلب نظر طرفدارانش در خاورمیانه که عمدتاً مسلمان هستند، قبول کرده است که پیراهن هایش را در این منطقه با لوگویی متفاوت به فروش برساند. 1 بیلیون پوند رقم نجومی برای فسخ قرارداد گرت بیل با رئال در 3 هفته گذشته شایعاتی مبنی بر انتقال گرت بیل به منچستریونایتد به ارزش 120 میلیون پوند تا 150 میلیون پوند در رسانه های انگلیسی انتشار یافت. بیل که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس با تاتنهام را دارد بعید است از رئال جدا شود.
در پی انتشار این خبر، رسانه های اسپانیایی و به خصوص رسانه های شهر مادرید اعلام د که منچستر برای جذب گرت بیل باید مبلغی بالغ بر 1 بیلیون پوند (پنج هزار میلیارد و پانصد میلیارد تومان) یا به عبارتی 2 ماه یارانه مردم ایران را پرداخت کنند. این رقم فسخ قرار داد ستاره و ی رئال مادرید است. بدین معنی است اگر منچستر قصد جذب او را دارد باید چنین مبلغی را فراهم کند.
بدیهی است پرداخت چنین مبلغی از سوی هیچ باشگاهی قابل پرداخت نخواهد بود و غیر قابل تصور است، اما چیزی که مشخص است رئال قصد فروش این بازیکن را به هیچ قیمتی ندارد. لیست رئال مادرید برای بازی با اتلتیکو در جام اروپا مشخص شد. لیست رئال بدین شرح است : کاسیاس، ناواس ، پاچکو، واران، راموس، په په ، کوئنت رائو، مارسلو، کارواخال، آربلوا ، ناچو، خدیرا، کروس، خامس ، بیل ، ژ ، مودریچ، دی ماریا، ایسکو، ایارا، رونالدو و بنزما. مسئولان باشگاه رئال مادرید قصد دارند ستاره های خود را برای جذب هری کین به فروش بگذارند. چلسی نه ر س را می دهد ، نه از رئال بازیکن می د مرجع خبری ویوا رونالدو مربی چلسی با فروش ر س به رئال مادرید مخالف است و حاضر نیست که او را به رئال مادرید بدهد. مربی چلسی در مصاحبه با مارکا گفت :” ر س می ماند . فروشی نیست . رابطه خوبی مهم در باشگاه رئال دارم و سران رئال می دانند که ر س در چلسی خواهد ماند.” وی در مورد تمایل باشگاه آبی پوش به بازیکنان رئال مادرید گفت:” سران رئال می دانند که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم. واران ؟ خدیرا ؟ تکرار می کنم که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم . بحث تمام است.” مصاحبه کریستیانو رونالدو پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا درباره تصمیم گیری برای ادامه همکاری با سفیدپوشان مادریدی خاطر هواداران این تیم در دو روز اخیر را درگیر کرد. اخبار حاکی از آن است که رئال مادرید علاقه ای به فروش ایسکو، هافبک خلاق خود به بارسلونا ندارد. با توجه به جدی شدن اخبار ج خامس رودریگز، مشخص نیست چه ی بازیکن شماره 10 ترکیب رئال در فصل آتی خواهد بود. باشگاه رئال مادرید مانند سالهای اخیر طرحی را برای فروش بلیت به هواداران خود اجرا خواهد کرد. تاخیر در مشخص شدن تکلیف آینده کریستیانو رونالدو به دلیل تلاش رئال مادرید برای انتخاب هر چه سریعتر سرمربی است. بایرن مونیخ علیرغم تمایل رئال مادرید به جذب لواندوفسکی، علاقه ای به فروش ستاره لهستانی خود در تابستان امسال ندارد. 19 بازیکن رئال مادرید برای رویارویی با بارسلونا در ال کلاسیکو مشخص شد. با توجه به جدی شدن اخبار ج خامس رودریگز، مشخص نیست چه ی بازیکن شماره 10 ترکیب رئال در فصل آتی خواهد بود. پیراهن قدیمی رئال مادرید در زمان پیروزی جمهوری خواهان پس از مدت ها مجوز فروش گرفت.