رئال قیمت فروش گرت بیل را مشخص کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد رئال قیمت فروش گرت بیل را مشخص کرد : رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهادی مناسب اقدام به فروش مهاجم جوان و اسپانیایی خود خواهد کرد. رئال مادرید و هازاردرسانه های انگلیسی بار دیگر خبر از پیشنهاد رئال مادرید برای جذب ادن هازارد وینگر بلژیکی چلسی دادند و مبلغ پیشنهادی ک شانی ها برای ید این بازیکن را مشخص د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اسطوره باشگاه بایرن و فوتبال آلمان، تصمیم مدیران بایرن برای فروش تونی کروس به رئال را زیر سئوال برد. ترکیب تیم های رئال و اتلتیکو برای دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد. مرد اول رئال مادرید تاکید کرد ستاره فرانسوی تیمش را نمی فروشد. مرور رو مه های اسپانیایی خبر از انتقالی بزرگ بین رئال مادرید و پی.اس.جی می دهد. طی ملاقات روز فلورونتینو پرز با ناصر الخلیفه مالک پاری سن زرمن در پایتخت اسپانیا، صحبت هایی راجع به انتقال آنخل دی ماریا ، ستاره آرزانتینی رئال مادرید به باشگاه پاریسی با مبلغ 60 میلیون یورو انجام شد. در صورت قطعی شدن این خبر دی ماریا گران ترین فروش تاریخ. مرجع خبری رئال مادرید : خامس رودریگز و کروس دو ید مهم رئال در تابستان هستند که باشگاه با فروش دو بازیکن هزینه انتقال آنها را تامین می کند.

اولی کروس بود که با ۲۵ میلیون یورو رئالی شد. رئال برای انتقال وی موراتا را با ۲۰ میلیون یورو به یووه فروخت. نفر دوم خامس خواهد بود. قیمت او حدودا ۷۰ میلیون یورو خواهد بود که هزینه ید وی نیز از فروش دی ماریا با ۶۰ میلیون یورو تامین می شود. باشگاه رئال مادرید از مصدومیت های پیاپی بیل به تنگ آمده و قصد دارد ستاره و ی خود را در لیست فروش قرار دهد. بر اساس این گزارش، واسطه های باشگاه رئال مادرید حتی با باشگاه های منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام تماس گرفته اند باشگاه رئال مادرید اسپانیا حق استفاده از وب سایت رسمی خود را به مبلغ 500 میلیون یورو برای فروش گذاشته است. از بین ایکر کاسیاس افسانه ای و دیه گو لوپز یکی باید رئال را ترک می کرد. اکنون مشخص شده که این قرعه به نام دیه گو لوپز افتاده است. واضح بود پس از پیوستن کیلور ناواس دروازه بان تیم ملی فوتبال کاستاریکا به رئال مادرید یکی از این دو دروازه بان باید جمع سپیدپوشان مادریدی را ترک کند: ایکر کاسیاس و دیه گو لوپز. در حالی در هفته های اخیر گمانه زنی های متعددی در این رابطه صورت گرفت در نهایت مشخص شد که دروازه بانی که باید برود لوپز است. قرعه به نام لوپز افتاد نیمکت نشینی موارتا در رئال مادرید شایعات زیادی را درباره آینده این ستاره اسپانیایی به راه انداخته است. تنها یک روز پس از برگزاری مراسم معارفه جیمز رودریگز در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو و حضور او در میان طرفداران پرشمارش که با دردسرهایی هم برای نیروی های امنیتی این ورزشگاه همراه بود، رئال مادرید نسبت به فروش پیراهن شماره 10 خود که به این بازیکن اختصاص پیدا کرده اقدام کرد که با استقبال گسترده ای از سوی هواداران رئال مواجه شد.

پس از قرار گرفتن پیراهن رودریگز در فروشگاه پیراهن های بازیکنان رئال مادرید، تنها در یک ساعت 900 دست (دقیقه ای 15 پیراهن) از آن به فروش رفت که درآمدی نزدیک به 90 هزار یورو عاید ک شانی ها کرد.

در فروشگاهی که هوادران رئال مادرید برای ید پیراهن رودریگز به آن هجوم برده بودند، پنج صندوقدار به طور همزمان اقدام به فروش این پیراهن می د به طوری که انبار قفسه های محتوی پیراهن ستاره 23 ساله کلمبیایی جدید ک شانی ها چهار نوبت خالی و پر شد. با این حال گروهی از هوادارانی که دیرتر از راه رسیده بودند مجبور شدند پشت درِ فروشگاه در انتظار چاپ نام و شماره رودریگز روی پیراهن رئال مادرید بمانند.

پیش بینی شده که پیراهن جیمز رودریگز یکی از پرفروش ترین پیراهن های رئال مادرید در فصل پیش رو باشد. شگفت زدگی سران رئال از ناپدید شدن دی ماریا شگفت زدگی سران رئال از ناپدید شدن دی ماریا مرجع خبری رئال مادرید : هر چند که آنج به حفظ دی ماریا علاقمند است اما رفتار عجیب و عریب این بازیکن باعث شده است که روز به روز شایعات افزایش پیدا کنند. رئال مادرید از این که این بازیکن پس از جام جهانی کاملا ناپدید شده است و هیچ تماسی با باشگاه از سوی او یا ش گرفته نمی شود، شگفت زده است. به واقع او و ش تا پیش از جام جهانی خواستار بیش از دو برابر شدن دستمزد بودند اما حالا کلا ناپدید شده است و هیچ تمایلی بها بشاگاه ندارد. پی اس جی جدی ترین مشتری اوست و خود این بازیکن نیز اصرار به ج دارد. او در حال حاضر در رئال ۴ میلیون یورو دستمزد می گیرد اما به ناگهان طلب دستمزد ۹ میلیونی را از باشگاه کرد که با شگفت زدگی سران رئال همراه شد. در حال حاضر تنها مشکل پی اس جی برای ید این بازیکن نیاز به فروش پیش از ید است چرا که باید قوانین فی لی مالی را رعایت کنند. قیمت فروش او حدودا ۶۰ میلیون یورو خواهد بود. یوونتوس هم شرایط ایسکو را در نظر دارد.
به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه رئال مادرید که تقریبا از موافقت ایسکو برای تمدید قرارداد ناامید شده است، قصد دارد در صورت رسیدن پیشنهادی 35 میلیون یورویی، هافبک اسپانیایی و ملی پوش خود را به فروش برساند.
به گزارش mundodeportivo ، ایسکو یکی از بازیکنانی ست که با توجه به نیمکت نشینی های پیاپی در ترکیب رئال مادرید و با توجه به در پیش بودن جام جهانی 2018، قصد دارد در صورت رسیدن یک پیشنهاد خوب از جمع ک شانی ها جدا شود. ایسکو اخیرا گفته بود نسبت به آینده اش مطمئن نیست و گزارش ها حاکی از آن است که پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه را نیز رد کرده و همه چیز را به آ فصل موکول کرده است.
همه این موارد باعث شده تا بسیاری ایسکو را اولین وجی سفیدپوشان در تابستان بدانند. از طرفی محرومیت رئال مادرید از فعالیت در بازار نقل و انتقالات نیز کاهش پیدا کرده و این هم احتمال فروش ایسکو را تقویت می کند. حالا در چنین شرایطی امروز نشریه توتو اسپورت ادعا کرد رئال مادرید که تقریبا از تمدید قرارداد با ایسکو ناامید شده؛ برای جلوگیری از فروش رایگان او در تابستان 2018 قصد دارد در تابستان آتی در صورت رسیدن پیشنهادی 35 میلیون یورویی هافبک خود را به فروش برساند.
این نشریه ادعا کرده که یوونتوس کاملا ایسکو را زیرنظر دارد و در صورت مهیا شدن شرایط برای ید وی اقدام خواهد کرد. از بارسلونا نیز به عنوان دیگر مشتری ایسکو یاد می شود. با وجود گمانه زنی های رسانه ها در خصوص پیوستن دخه آ به رئال مادرید، باشگاه شیاطین سرخ از عدم فروش دروازه بان خود برداشت. رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد فوق ستاره تیمش را به فروش برساند هفته گذشته، په په، م ع پرتغالی رئال مادرید پس از 10 سال به حضورش در این تیم پایان داد. این روزها اخباری جدی از انتقال دانیلو، م ع راست برزیلی رئال به چلسی به گوش می رسد. رئال مادرید و بارسلونا 37 روز دیگر در کاپ اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. خبرگزاری آ.اس مدعی شد که باشگاه رئال مطمئن است په په فصل بعد در این تیم حضور نخواهد داشت و رئال از حالا جانشین او را پیدا کرده است. خبرگزاری دون بالون مدعی شد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در فصل 19-2018، کریستیانو رونالدو را به فروش خواهد رساند. ممکن است در تابستان امسال شاهد ج متئو کواچیچ، ستاره جوان و خلاق خط میانی رئال مادرید باشیم. استیکر رئال بایرن خنده دار ترین و با ح رین استیکر رئال بایرن بهترین استیکر رئال بایرن خاصترین استیکر رئال بایرن زیباترین استیکر رئال بایرن خوشگلترین استیکر رئال بایرن خنده دار استیکر رئال بایرن
ادامه مطلب رکورد جدید رئال مادرید رئال مادرید در صدر فروش لباس در گزارش رو مه میرر به فروش جالب یک میلیون و چهارصد هزار عدد پیراهن تیم رئال مادرید و منچستریونایتد در یک سال گذشته اشاره شده است.

فهرست فروش پیراهن های ۱۰ تیم مطرح اروپا به شرح زیر است:
۱-رئال مادرید ۱،۴۰۰،۰۰۰ عدد
۱-منچستر یونایتد ۱،۴۰۰،۰۰۰ عدد
۳-بارسلونا ۱،۱۵۰،۰۰۰ عدد
۴-چلسی ۹۱۰،۰۰۰ عدد
۵-بایرن مونیخ ۸۸۰،۰۰۰ عدد
۶-لیو ول ۸۱۰،۰۰۰ عدد
۷-آرسنال ۸۰۰،۰۰۰ عدد
۸-یوونتوس ۴۸۰،۰۰۰ عدد
۹-اینتر میلان ۴۵۰،۰۰۰ عدد
۱۰-میلان ۳۵۰،۰۰۰ عدد روز گذشته نشریه اکیپ فاش ساخت که زیدان در تماس تلفنی با امباپه به وی تضمین داده است که از بین رونالدو، بیل و بنزما یکی رئال را ترک خواهد کرد و او مشکلی برای فی شدن در رئال نخواهد داشت. 1 بیلیون پوند رقم نجومی برای فسخ قرارداد گرت بیل با رئال در 3 هفته گذشته شایعاتی مبنی بر انتقال گرت بیل به منچستریونایتد به ارزش 120 میلیون پوند تا 150 میلیون پوند در رسانه های انگلیسی انتشار یافت. بیل که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس با تاتنهام را دارد بعید است از رئال جدا شود.
در پی انتشار این خبر، رسانه های اسپانیایی و به خصوص رسانه های شهر مادرید اعلام د که منچستر برای جذب گرت بیل باید مبلغی بالغ بر 1 بیلیون پوند (پنج هزار میلیارد و پانصد میلیارد تومان) یا به عبارتی 2 ماه یارانه مردم ایران را پرداخت کنند. این رقم فسخ قرار داد ستاره و ی رئال مادرید است. بدین معنی است اگر منچستر قصد جذب او را دارد باید چنین مبلغی را فراهم کند.
بدیهی است پرداخت چنین مبلغی از سوی هیچ باشگاهی قابل پرداخت نخواهد بود و غیر قابل تصور است، اما چیزی که مشخص است رئال قصد فروش این بازیکن را به هیچ قیمتی ندارد. چلسی نه ر س را می دهد ، نه از رئال بازیکن می د مرجع خبری ویوا رونالدو مربی چلسی با فروش ر س به رئال مادرید مخالف است و حاضر نیست که او را به رئال مادرید بدهد. مربی چلسی در مصاحبه با مارکا گفت :” ر س می ماند . فروشی نیست . رابطه خوبی مهم در باشگاه رئال دارم و سران رئال می دانند که ر س در چلسی خواهد ماند.” وی در مورد تمایل باشگاه آبی پوش به بازیکنان رئال مادرید گفت:” سران رئال می دانند که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم. واران ؟ خدیرا ؟ تکرار می کنم که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم . بحث تمام است.” چلسی نه ر س را می دهد ، نه از رئال بازیکن می د مرجع خبری ویوا رونالدو مربی چلسی با فروش ر س به رئال مادرید مخالف است و حاضر نیست که او را به رئال مادرید بدهد. مربی چلسی در مصاحبه با مارکا گفت :” ر س می ماند . فروشی نیست . رابطه خوبی مهم در باشگاه رئال دارم و سران رئال می دانند که ر س در چلسی خواهد ماند.” وی در مورد تمایل باشگاه آبی پوش به بازیکنان رئال مادرید گفت:” سران رئال می دانند که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم. واران ؟ خدیرا ؟ تکرار می کنم که هیچ بازیکنی از رئال را نمی خواهم . بحث تمام است.” بنا به گزارش telefoot، رئال مادرید آماده است تا گرت بیل را به فروش رسانده و فضا را برای جذب کیلیان امباپه از موناکو باز کند. لیست رئال مادرید برای بازی با اتلتیکو در جام اروپا مشخص شد. لیست رئال بدین شرح است : کاسیاس، ناواس ، پاچکو، واران، راموس، په په ، کوئنت رائو، مارسلو، کارواخال، آربلوا ، ناچو، خدیرا، کروس، خامس ، بیل ، ژ ، مودریچ، دی ماریا، ایسکو، ایارا، رونالدو و بنزما. http://static2.varzesh3.com/files/picture/01241955.jpg نشریه ال فیدنشال مدعی شد که رئال مادرید قصد دارد گرت بیل ستاره و ی را با 100 میلیون یورو به فروش برساند. به گزارش فوتبال جهان ، بیل با ش تن رکورد نقل و انتقالات با 100 میلیون یورو از تاتنهام به رئال پیوست و از بازیکنان موثر در این 4 فصل بوده است. با این حال مصدومیت های متعدد باعث شده تا او نتواند به اوج پتانسیل خود در مادرید برسد و گفته می شود که زیدان روی او حس نمی کند. بدین ترتیب او در فهرست فروش رئال مادرید قرار گرفته و هر چند که پروز علاقه زیادی به او دارد ولی می خواهد با 100 میلیون یورو او را به فروش برساند. یونایتد از مشتریان جدی اوست و احتمالا تلاش خود را برای جذب ستاره و ی شروع خواهد کرد. با توجه به جدی شدن اخبار ج خامس رودریگز، مشخص نیست چه ی بازیکن شماره 10 ترکیب رئال در فصل آتی خواهد بود. کارل هاینز رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ پیش از تقابل تیمش با رئال مادرید، تاکید کرد که آنها قصد فروش لواندوفسکی را ندارند. با توجه به جدی شدن اخبار ج خامس رودریگز، مشخص نیست چه ی بازیکن شماره 10 ترکیب رئال در فصل آتی خواهد بود. پیراهن دوم تیم های منچستریونایتد و رئال مادرید برای فصل آینده مشخص شده است. تیم داوری از مجارستان بازی حساس تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ را قضاوت خواهد کرد. یوفا به صورت رسمی اعلام کرد ویکتور کاسای داور مشهور مجارستانی بازی برگشت تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ از مرحله… ید و فروش فیش حج،مرکز ید و فروش فیش حج در سراسر کشور قیمت فیش حج ، قیمت فیش حج در تهران ، قیمت ید فیش حج ، قیمت فروش فیش حج ، قیمت ید فیش حج واجب ، قیمت فروش فیش حج واجب ، قیمت ید فیش حج عمره ، قیمت فروش فیش حج عمره ، قیمت ید فیش حج تمتع ، قیمت فروش فیش حج تمتع ، قیمت فیش حج تمتع ، قیمت حج تمتع ، قیمت حج ، فیش حج قیمت ، یدار فیش حج ، یدار ، ری. رئال مادرید با وجود اینکه می توانست با پرداخت 15 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد سبایوس این بازیکن را جذب کند، حاضر شد با باشگاه بتیس رودر رو وارد مذاکره شود. رئال در اولین بازی سال 2015 مغلوب والنسیا شد تا نوار بردهای متوالی این تیم شود. یک هفته بعد رئال با ش ت از اتلتیکو از کوپا دل ری کنار رفت و سپس بحران مصدومیت ستاره ها گریبان ک شانی ها را گرفت. رئال آن سال را بدون جام تمام کرد. از هفته بیستم رقابت های لالیگا، تیم رئال مادرید موفق شد با ب پیروزی ۳-۰ خانگی مقابل رئال سوسیداد، صدرنشینی خود را تثبیت کند. وقتی پیشنهادات مختلف برای من به باشگاه پورتو رسید و فهمیدم که در میان آنها پیشنهاد رئال هم وجود دارد ، اطلاع دادم که نمی خواهم به جز رئال، راهی هیچ تیم دیگری شوم. نیمار به من پیغام داد که پیشنهاد رئال را رد کرده و به بارسلونا بروم؛ با این حال به او گفتم که همیشه به رئال علاقه داشتم و این یک تصمیم قلبی است. او هم به نظر من کاملا احترام گ. مخالفت کارلو با فروش آربلوا مرجع خبری ویوا رونالدو آلوارو آربلوا ، دفاع راست رئال مادرید علیرغم پیشنهاد جدی ناپولی و بنیتز فصل بعد هم در رئال خواهد بود چرا که آنج رویش حساب می کند. کارلو تمایلی ندارد که برای ید دفاع راست به ج بیافتد و اربلوا با توجه به تجربیاتش می تواند یک نیمکت نشین مطمئن باشد. پیش از آن که آربلوا به سفر برود ، آنج به او اطلاع داد که قرار نیست از رئال جدا شود و فصل بعد هم در رئال خواهد بود. کریم بنزما در دیدار برابر والنسیا نیز در گ نی ناتوان بود و به نظر می رسد زمان ج شماره 9 از رئال مادرید فرا رسیده است. مسئولان یوونتوس قصد دارند برای ید تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید اقدام کنند. رئال در انتظار مشخص شدن شرایط زانوی سوارز مرجع خبری ویوا رونالدو رئال مادرید منتظر است تا ببیند که برای زانوی لوئیز سوارز ، مهاجم اروگوئه ای لیو ول چه اتفاقی رخ می دهد و بعد برای یدنش اقدام کند. در حقیقت سوارز اخیرا جراحی کرده است و حضورش در جام جهانی نامشخص است . رئال عجله ای ندارد و منتظر است تا روند وی را ببیند و بعد اقدام کند. تمرین امروز رئال در حالی برگزار شد که کیلور ناواس و واران غایب بودند. ناواس ستاره رئال برابر تاتنهام بود و دو بار با واکنش های عالی خود رئال را از پذیرش گل نجات داد. او و واران به تازگی با پشت سر گذاشتن مصدومیت به ترکیب رئال بازگشته بودند و به نظر می رسد که بار دیگر مصدوم شده اند. هرچند پرز(رئیس باشگاه رئال) دو شب پیش به حمایتی بی سابقه از رونالدو پرداخت و به گفته آس، رونالدو از مواضع قبلی خود عقب نشینی کرده؛ با این حال باید منتظر ملاقات رودرروی cr7 و پرز ماند تا وضعیت نهایی فوق ستاره پرتغالی مشخص شود. زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که علی رغم مصدومیت های پیاپی گرت بیل، نیازی به فروش این ستاره نیست. نمی توان از پلان b رئال در فصل گذشته گفت و از نقش آن در موفقیت های بی سابقه رئال حرف نزد. فهرست منتشر شده از قیمت بازیکنان دو تیم رئال مادرید و یوونتوس نشان می دهد که مجموع قیمت بازیکنان رئال حدود 200 میلیون یورو از یووه بیشتر است.