رئال هواداران هواداران رئال

به نقل از خبرگزاریها در مورد رئال هواداران هواداران رئال : سرخیو راموس در بازی امشب رئال مادرید برابر سلتا در یک چهارم نهایی کوپا دل ری مورد حمایت ویژه هواداران رئال قرار گرفت. مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید احساس واقعی اش از «هو» شدن توسط هواداران را شرح داد. خامس رودریگس، ید جدید رئال مادرید با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش از هواداران رئال به خاطر " 3 سال فوق العاده" تشکر کرد. حالا دیگر هواداران رئال مادرید می توانند با خیالی آسوده و با نشان باشگاه مورد علاقه خود از دنیا بروند! په په، م ع پرتغالی رئال مادرید نامه ای برای خداحافظی با هواداران رئال را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. سرمربی ناپولی برای جبران ش ت 3-1 بازی رفت مقابل رئال، چشم به حمایت هواداران پرشور حاضر در سن پائولو دارد. این خبری بود که با واکنش نه چندان مثبت هواداران رئال مادرید در شبکه های اجتماعی روبه رو شده است. بنزما سال ۲۰۰۹ از لیون به رئال پیوست و در ۸ سال گذشته همواره مهاجمی توانا نشان داده و زننده ۱۷۳ گل نیز… گرت بیل، ستاره رئال مادرید، معتقد است اگر هواداران تیمش آرامش شان را حفظ کنند، این تیم می تواند بار دیگر به شرایط ایده آل برگردد. هواداران رئال مادرید در سایت مارکا به بهترین ید های سال ۲۰۱۷ رای دادند و نیمار در صدر قرار گرفت. مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید بعد از قهرمانی تیمش در لالیگا از رویکردی که هواداران رئال مادرید در طول فصل در قبال او داشته اند به شدت انتقاد کرد. بیشتر هواداران رئال مادرید تصمیم جدید رونالدو بر ترک اسپانیا را درک نمی کنند. باشگاه رئال مادرید درباره پرونده شکایت هواداران در سال 2012 بیانیه رسمی داده و آنها را به آرامش، صبوری و منطق دعوت کرده است. بر اساس یک نظرسنجی، هواداران رئال مارید معتقد هستند پدیده فصل اخیر فوتبال اروپا گزینه مناسبی برای جانشینی رونالدو است. هواداران رئال مادرید به تصمیم زیدان در دیدار برابر لگانس اعتراض د. امشب کریستیانو رونالدو نیز از سوت های اعتراضی هواداران رئال در امان نماند و او نیز مثل دانیلو و بنزما هو شد. به نظر می رسد حالا زمانی فرا رسیده که هواداران رئال مادرید به جای ت یب فضای تیم، به حمایت همه جانبه از شاگردان زیدان بپردازند. بر اساس نظر سنجی های به عمل آمده اکثریت هواداران رئال مادرید ترجیح می دهند تیمشان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف همشهری خود برود.
عادت هواداران رئال به هو اسطوره ها / برنابئو همیشه بی رحم هواداران رئال خیلی زیاد عاشق بازیکنان می شوند اما وقتی آنها دچار مشکلی می شوند، با بی رحمی قضاوت می کنند. ایکر کاسیاس اولین نفری نبود که در این یوم هو می شود و مسلما آ ین نفر نیز نخواهد بود.

حتی آلفردو دی استفانو، بزرگترین بازیکن تاریخ رئال مادرید نیز از سوتهای هواداران بی نصیب نماند. شاید تنها انی که از این سوتها جان سالم بدر برده باشند، دسته پنج کر بودند. برای هواداران رئال مسائلی مثل تکنیکی بودن، جنگندگی ، تعصب و ... خیلی مهم است و میشل یا بوتراگوئنو این عناصر را در خود داشتند.

زین الدین زیدان، اسطوره دیگر تاریخ رئال نیز زمانی قربانی عجله سکوهای برنابئو شد. کریستیانو رونالدو، رونالدوی برزیلی و ... نیز زمانی توسط هواداران رئال هو شدند. پس عجیب نیست که نوبت به کا برسد که تا همین چند ماه پیش رئالی ها با تمام وجود دوستش داشتند. پس از برتری 2-1 رئال بر مالاگا که با نمایش چندان خوبی نیز از سوی ک شانی ها همراه نبود، هواداران حاضر در برنابئو برخی از بازیکنان از جمله بنزما و رونالدو را هو کرده و بر علیه آنها سوت زدند. سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در مصاحبه ای جالب در مورد درگیری بین هواداران رئال و اتلتیکو در هفته های اخیر صحبت کرد. گلر تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است یارانش به خاطر هواداران بیشتر برای برد باید تلاش کنند. لیونل مسی یکشنبه شب در برنابئو، پس از زدن گل دوم خود به رئال که گل پیروزی بخش بارسا نیز بود، با بیرون آوردن پیراهن خود و نشان دادن آن به هواداران رئال، شادی گل ویژه ای را به نمایش گذاشت. هواداران رئال مادرید در ال کلاسیکو برای م ع جنجالی بارسلونا برنامه خاصی چیدند. لوئیر انریکه ، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در دیدار مقابل رئال مادرید با برخورد سرد هواداران رئال مادرید روبرو شد . وی که لقب " خائن " را از جانب هواداران رئال مادرید دریافت کرده است پیش از شروع مسابقه توسط اکثر سکو های برنابئو هو شد و پس از آن نیز 3-1 ش ت خورد تا شبی سخت و تحقیر آمیز را سپری کرده باشد . کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید از هواداران خواست آنها را حمایت کنند. یک بار دیگر موضوع ج رونالدو از رئال به سوژه مهم رسانه های اسپانیا تبدیل شده تا نگرانی در میان هواداران رئال قوت بگیرد. حضور پرتعداد هواداران بارسلونا در دیدار رئال مقابل این تیم در سانتیاگو برنابئو، باعث شد تا رئال، عضویت 357 عضو خود را لغو کند. هواداران رئال مادرید در نظرسنجی اختصاصی باشگاه خود شرکت کرده و اکثر آنها موراتا را به بنزما در ترکیب اتصلی ترجیح می دهند. رائول گونزالس، اسطوره باشگاه رئال مادرید، یک بار دیگر با حرکت خود موجب انتقاد شدید هواداران رئال در شبکه های اجتماعی شد.
پیکه وقتی که پس از وج از ورزشگاه با شعار هواداران رئال مادرید همراه شد به آنها واکنش نشان داد. هواداران رئال مادرید به شدت از نحوه بازی مهاجم پرتغالی انتقاد د و خواهان حضور او در لیگ چین شدند. نشریه مارکا نوشته که کریستیانو رونالدو در شب پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر سوسیه داد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به هواداران رئال مادرید فحاشی کرده است. هواداران رئال در نیمه نخست بازی و بخش هایی از نیمه… رئال مادرید گرچه مقابل آلاوس نمایش فوق العاده ای نداشت، اما بارقه هایی از امید برای هواداران این تیم زنده شد. سال ۲۰۰۲ درچنین روزی , هواداران بارسلونا در نیوکمپ به طرز عجیبی اعتراض خود را به لوئیز فیگو که به رئال مادرید پیوسته بود نشان دادند. گرت بیل، فوق ستاره و ی رئال مادرید از امروز به تمرینات گروهی رئال بازگشت و بدون شک این خبر بسیار خوبی برای زیدان و هواداران رئال مادرید است. گلر الجزیره امارات، تا مدت ها از یاد و ذهن هواداران و بازیکنان رئال نخواهد رفت. در نظرسنجی صورت گرفته از هواداران رئال مادرید دو سوم آنها خواستار نیمکت نشینی دروازه بان کاستاریکایی تیمشان شدند. ستاره محصول آکادمی رئال امیدوار است در این فصل بتواند رضایت زیدان و هواداران دو آتشه را جلب کند. در دیدار رئال مادرید و اسپانیول هواداران مادرید با در دست داشتن پرچم اسپانیا به اتفاقات امروز کاتلونیا و همه پرسی این ای واکنش نشان دادند. رئال مادرید امشب در برنابئو با سه گل بر ایبار پیروز شد ولی همچنان با کیفیت همیشگی خود فاصله دارد. به احتمال قریب به یقین، خامس رودریگز امشب آ ین دیدار خود با پیراهن رئال در سانتیاگو برنابئو را انجام داد. رئال مادرید از ساعتی پیش در سانتیاگو برنابئو به مصاف مالاگا رفته و نیمه اول را با برتری 2-1 راهی رختکن شد. هواداران تیم فوتبال رئال مادرید بدترین بازیکن این تیم را در شب باخت خانگی شان به بارسلونا انتخاب د. اتلتیکو مادرید توسط رئال مادرید از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا حذف شد اما این تیم توسط هواداران خودی به گرمی تشویق شد تا گ از آن ها به عنوان بهترین هواداران دنیا نام ببرد. مهاجم پرتغالی ک شانی ها برای تلافی «هو» شدنش از سوی هواداران این تیم صرفاً به تکان دادن سر و دستش بسنده نکرده بود. مهاجم پرتغالی ک شانی ها برای تلافی «هو» شدنش از سوی هواداران این تیم صرفاً به تکان دادن سر و دستش بسنده نکرده بود. پیکه در اظهاراتی جنجالی علیه رئال گفته: ما سال ۲۰۱۱ کاری کردیم که رئال از قهرمانی کوپادل ری جشن خیابانی بگیرد، روزی که رئال هم بتواند کاری کند که ما از قهرمانی کوپا جشن خیابانی بگیریم، می توان گفت که کار بزرکی کرده اند...این اظهارات با واکنش تند هواداران رئال علیه او در جشن قهرمانی مواجه شد، این ماجراها، سوژه سایت گل شده است. ویاورده پس از برخورد اتلتیکو با رئال گفت:« از اینکه برای سومین بار در چهار سال گذشته به نیمه نهایی رسیده ایم خوشحالیم. همه هواداران نیز حس خوبی دارند. ژ آلونسو هافبک 32 ساله سابق تیم رئال مادرید که در تابستان به بایرن مونیخ پیوسته است، چند روز پیش مصاحبه ای را انجام داد که به مذاق طرفداران رئال خوش نیامد.

آلونسو در گفت وگویی با یک مجله آلمانی عنوان کرده بود بزرگترین دروازه بانی که در دوران ورزشی اش، فرصت هم تیمی شدن را پیدا کرده، مانوئل نویر، دروازه بان بایرن و ژرمن ها است.

همین اظهار نظر باعث خشم هواداران رئال مادرید شده است زیرا طرفداران این تیم معتقدند که ایکر کاسیاس، بزرگترین دروازه بانی است که همراه با هافبک با تجربه افتخارآفرینی کرده است. ستاره جوان تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا از تعلل مقامات باشگاه خود دلخور است و می گوید: صبر من هم حدی دارد، بارسا تماس گرفت.