راستی گمشده ات کیست کجاست

به نقل از خبرگزاریها در مورد راستی گمشده ات کیست کجاست : سالها رفت و هنوز یک نفر نیست بپرسد از من! که تو از پنجره عشق چه ها میخواهی؟ صبح تا نیمه شب منتظری همه جا مینگری گاه با ماه سخن میگویی گاه با رهگذران خبر گمشده ای می جویی؟ راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟ صدفی در دریاست؟ نوری از روزنه ی فرداهاست؟ یا خ است که از روز ازل ناپیداست؟ یوسف، ای گمشده در بی سروسامانی ها!
این غزل خوانی ها، معرکه گردانی ها

سر بازار شلوغ است، تو تنها م
همه جمع اند، چه شهری، چه بیابانی ها

چیزی از سورۀ یوسف به عزیزی نرسید
بس که در حق تو د مسلمانی ها

همه در دست، ترنجی و از این می رنجی
که به نام تو گرفتند چه مهمانی ها...

«این چه شمعی ست که عالم همه پروانۀ اوست؟»
این چه. سالها رفت و هنوز یک نفر نیست بپرسد از من که تو از پنجره ی عشق چه ها می خواهی؟ صبح تا نیمه ی شب منتظری همه جا می نگری گاه با ماه سخن می گویی گاه با رهگذران، خبر گمشده ای می جویی راستی گمشده ات کیست؟ کجاست؟ صدفی در دریا است؟ نوری از روزنه فرداهاست یا خ است که از روز ازل ناپیداست...؟! شهر گمشده باستانی شهر افسانه ای آتلانتیس، شهری گمشده در زیر آب است که هنوز به صورت یک راز باقی مانده است. ای گمشده دیگری نیز وجود دارند که واقعیت داشته و به دلایل مختلفی زیر آب مدفون شدند. در ابن مطلب به 10 شهر گمشده باستانی زیر آب می پردازیم. شهر فاناگوریا (phanagoria) شهر گمشده باستانی فاناگوریا تقریبا 2550 سال پیش بنا ... نوشته 10 شهر گمشده باستانی که زیر آب مدفون شده اند اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. پیدا گمشده : یا حکیم برای پیدا گمشده یا معلوم شدن مجهولی در طی شبانه روز مداومت شود یا شهید برای پیدا گمشده خود روی چهار گوشه کاغذ سفید بنویسید و در وسط آن اسم گمشده نوشته شود سپس در هر روز هفت مرتبه یا شهید الحق گفته شود و کاغذ همراه شخص باشد یا فالق 211 مرتبه هنگام شروع برای پیدا گمشده انسان یا شی خوانده شود یا قاهر 200 مرتبه بعد از یکی . عطر دفترهای کاهی کفشهای ِ تا به تا و وصـــــــــله دار ِ من کجاست؟ خاطرات ِ خوب و شیرین ِ بهـــــــــار ِ من کجاست؟ کوچه هــــــــــــــای ِ خاکی و باهم دویدن هایمان شور و شوق ِ خنده ی ِ بی اختیــار ِ من کجاست؟ کاهگل ها عطر ِ دفتـــــــــــــرهای ِ کاهی داشتند خاک ِ باران خورده ی ِ ایل و تبــــــار ِ من کجاست؟ کو دبستان؟ کو کلاس ِ د. رسانه های اصولگرا و اصلاح طلب کشور در سرمقاله های خود، خوانش های مختلفی را از اوضاع روز کشور ارائه می کنند. این همه بیداد، یارب! غرب را وجدان کجاست؟
در حقوق آدمیت، ارزش انسان کجاست؟
بمب می بارد چو باران، بر سر د و کلان
مدعی با ما بگو پس بانی بحران کجاست؟
غزه یک باریکه، در خون است و آتش غوطه ور
عدل و داد سازمان بی در و بنیان کجاست؟
غاصبان، خون در دل طفلان غزه می کنند
قاضی بین الملل، پس این سر و سامان کجاست؟
این تهاجم را، اوباما هم حمایت می کند
در میان حاکمان جور، پس وجدان کجاست؟
ک ن در دامن مادر بخون غلطیده اند
پس سزای این گروه پست و نافرمان کجاست؟
این همه دم از حقوق عالم و آدم زنند
در قبال این ستم با ما بگو تاوان کجاست؟
بی گمان عدل الهی دامنت خواهد گرفت
وای بر تو آن زمان یک فرصت جبران کجاست؟
عبدالمجید فرایی دانشمندان احتمالاً یک قاره گمشده را کشف کرده اند
به‌تازگی دانشمندان اعلام کرده‌اند که شواهدی از یک قاره گمشده یافته‌اند. طبق گفته دانشمندان، این قاره‌ی گمشده، موریشا (mauritia) نام دارد.  قطعا همه شما صاحب این شئ گمشده را می شناسید، چون او شخص بسیار مشهوری است. هوای هلهله امشب هوای هلهله دارم؛ دَفَم کجاست؟ با آسمان ملازمه دارم مَهَم کجاست؟ آن باده ای که می کشد و زنده می کند عقل از سرم رباید و هوش از کفم کجاست؟ ما رهروان جاده ی تقدیر دلبریم زلفی که استخاره به تابش زنم کجاست؟ ما را ازل اسیر دل شب نوشته اند راهی که حصر گیسوی مه بشکنم کجاست؟ با دیگران حدیث غم خود نمی کنم گوشی که بشنود غزل هر شبم. آفا چند وقت پیش تو یه کتاب خوندم نوشته بود نیمه گمشده آدم اون چیزیه که وقتی بهش میرسه احساس آرامش میکنه حالا میتونه ی کتاب باشه یا یاحالا هرچی!!!
بعد که کلی فک به این نتیجه رسیدم که نیمه گمشده من سنگه تو ه!!!!!!!!!!!:-
ها ؟ چته ؟ اونجوری نگاه میکنی ؟ باهاش به آرامش میرسم میفهمی؟ آرامــــــــــــــــــــــــــش:)))))) .
.
.
 « حکمت، گمشده هر مؤمن »
على علیه السلام:
خُذِ الحِکمَةَ أنّى کانَت؛ فَإِنَّ الحِکمَةَ ضالَّةُ کُلِّ مُؤمِنٍ؛
حکمت را هر کجا یافتى فراگیر . به درستى که حکمت ، گمشده هر مؤمن است.
غرر الحکم، ح5043؛ دانش نامه المؤمنین (ع): ج4، ص374
ماه برکت زِ آسمان می آید صوت خوش قرآن و اذان می آید تبریک به مؤمنینِ عاشق پیشه تبریک،بهار رمضان می آید امشب طلب عشق زِدلدار کنیم رجیم را سر دار کنیم امر فرجش اگر مهیا باشد این ماه کنار یار افطار کنیم(انشاالله) حسین ی زارچ آنکه از فرط گنه ناله کند زار کجاست؟ آنکه زاغیار برد شکوه بر یار کجاست باز ماه رمضان آمد و بر بام فلک می زند بانگ م. خوابم می پرد، باران هست، تو نیستی، موسیقی هست، اتفاقا قشنگ هم هست، تو اما هنوز نیستی، تو در نفهم ترین ح ِ ممکنِ خودت نشسته ای آن دورها و هیچ چیز از ترانه نمی دانی. دستگیره ی پنجره گیر کرده و باز نمی شود، وقت گیر آورده! بیچاره من، بیچاره باران، بیچاره خوابم که خودش هم نمی داند الان کجاست در این هوا! خوابم کجاست؟ خواب من که بال نداشت، پر. باد بهر که طرف برود
موی ما
پریشان ست ..

::

از بوی ِعطر
سرمستم
از قرار ِعشق
بی تاب
گمشده ای مدهوش
در ِپریشانی ِموهات

::

در پیچ و خم ِموی کمندش
سرگردانم
او خود
گمشده ی تاب و تبِ زلف دگر ..


نیلوفرثانی

مهدی جهانداریوسف، ای گمشده در بی سر وسامانی ها! این غزل خوانی ها، معرکه گردانی ها سر بازار شلوغ است، تو تنها م
همه جمع اند، چه شهری، چه بیابانی ها

چیزی از سوره ی یوسف به عزیزی نرسید
بس که در حق تو د مسلمانی ها همه در دست، ترنجی و از این می رنجی
که به نام تو گرفتند چه مهمانی ها خواب دیدم که زلیخایم و عاشق شده ام
ای که تعبیر تو پایان پریشانی ها عشق را عاقبت کار پشیمانی نیست
این چه عشقی است که آورده پشیمانی ها؟ "این چه شمعی است که عالم همه پروانه ی اوست؟"
این چه پروانه که کرده است پر افشانی ها؟ یوسف گمشده! دنباله این قصه کجاست؟
بشنو از نی که غریب اند نیستانی ها بوی پیراهن خونین ی می آید
این خبر را برسانید به کنعانی ها
در ذهن الهی زمان گمشده وجود ندارد اگر دری بسته شود دری دیگر میگشاید .  با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی های گمشده یا یده شده خود را ردی کنید و از موقعیت مکانی آن مطلع شوید. دوگروه از محققان در انگلیس و فرانسه به طور جداگانه ماده گمشده ای را کشف کرده اند که ک شان ها را بهم متصل می کند.
ز دلبرم که رساند نوازش قلمیکجاست پیک صبا گر همی کند کرمی
قیاس و تدبیر عقل در ره عشقچو شبنمی است که بر بحر می کشد رقمی
بیا که قه من گر چه رهن میکده هاستز مال وقف نبینی به نام من درمی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جنگل های بکر دربرگیرنده ای گمشده این قاره هستند
شهر گمشده در مکزیک ساختمان‌هایی به تعداد ساختمان‌های منهتن را در خود جای داده است. این شهر از دل جنگل‌های بکر کشف شده است. رو مه شهروند گزارشی از فعالیت اداره بازپیوند خانواده جمعیت هلال احمر که افراد گمشده را به خانواده شان بازمی گرداند منتشر کرده است؛ حیا در کجاست؟

گویند: حضرت آدم (ع) نشسته بود، شش نفر آمدند. سه نفر طرف راستش و سه نفر دیگر طرف چپ وی نشستند. از اینها سه نفر سفید و سه نفر سیاه بودند.

آدم به یکی از سفیدها که سمت راست او نشسته بود، گفت: تو کیستی؟ گفت: عقلم. فرمود: جای تو کجاست؟ گفت: مغز.

از دومی پرسید: تو کیستی؟ گفت: مهر هستم. آدم (ع) پرسید: جای تو کجاست؟ گفت: . هدایت هاشمی، هومن حاجی عبداللهی و کوروش تهامی به عنوان بازیگران سریال «دختر گمشده» انتخاب شدند. بررسی ترا مه مالی باشگاه پرسپولیس طی سال های ۹۴ و ۹۵ نشان می دهد حدود ۶۱ میلیارد از دارایی های ثابت مشهود این باشگاه به یکباره ناپدید شده و در هیچ سند مالی قابل ردی نیست. باران که میگیرد............... باران که می گیرد به هم می ریزد اعصابم
تقصیر باران نیست... می گویند: بی تابم...! گاهی تو را آنقدر می خواهم به تنهایی
طوری که حتی بودنم را بر نمی تابم هر صبح، بی صبحانه از خود می زنم بیرون
هرشب کنار سفره، بق کرده ست بشقابم بی تو تمام پارک های شهر را تا عصر
می گردم و انگار دستی می دهد تابم شب ها که پیشم نیستی... خوابم نمی گیرد
وقتی نمی بوسی مرا... با "قرص" می خوابم...! ******************************************************* راستی گمشده ات کیست......؟؟؟؟؟؟؟ یک نفر نیست بپرسد از من که تو از پنجره ی عشق چه ها می خواهی؟ صبح تا نیمه ی شب منتظری همه جا می نگری گاه با ماه سخن می گویی گاه با رهگذران،خبر گمشده ای می جویی راستی گمشده ات کیست؟ کجاست؟ صدفی در دریا است؟ نوری از روزنه فرداهاست یا خ است که از روز ازل ناپیداست……. توکجایی ...........؟؟؟؟؟؟؟ من بی تو در غریب ترین شهر عالمم ؛ بی من ، تو در کجای جهانی که نیستی؟ دلتنگتم............. ....................... ................ شیشه ی پنجره را باران شست

از دل من اما

چه ی نقش تو را خواهد شست؟؟؟

آسمان سربی رنگ
من درون قفس سرد اتاقم دلتنگ……..
خانه ها و خیابان ها را رها کرده ام....!!

دانه های گندم را بر پشت بام ها فراموش کرده ام.....!!!
من کبوتر توام..
به شانه های تو عادت دارم ٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬٬
آرامش....................................................................................... همین که سرت را روی شانه ام می گذاری...

و به خواب می روی...

آرامش آوار می شود روی دلم یکهو..!!!

لحظه های روشن باتو بودن

کاش تمام نشود..عژیژم من دیوانه ام به همین راحتی تمام اشتباهاتم را به گردن میگیرم میگویندعاشقی باور نمی کنم مرا چه به این حرف ها میگویم اگر عاشقم اگر این دیوانگی عشق است پس بگویید معشوق کجاست؟ به من بگویید اگر این عشق است گریه ها و بی قراری اش کجاست؟ عــذاب دلــــتنگی اش کــــجاسـت؟ شب و روز های یکنواخت کجاست؟ تب وتابش کجاست؟ نه ....نیستم من دیوانه ام ایا. منطقه حفاظت شده تنگ بستانک معروف به بهشت گمشده در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شیراز در منطقه کامفیروز واقع گردیده است. سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی به نظر می رسد برای رهایی از وضعیت فعلی نیاز به یک مهره گمشده دارد! بعد از رانندگی کجا ماشینم را پارک کنم؟  هر مسافری سوالاتی دارد مانند این سوالات مسافران وقتی وارد شهر جدید میشوند چه سوالاتی میکنند؟هر تازه واردی که به سک شهری مسافرت می کند اولین جایی را که می خواهد بداند کجاست دستشویی تو هست دومین سوال این است کجا کله پاچه دارند یا قهوه حانه کجاست صبحانه بخورند سومین سوال رستوران و چهارمین سو. کفشهای تا به تا و وصله دار من کجاست؟
خاطرات خوب و شیرین بهار من کجاست؟

کوچه های خاکی و باهم دویدن هایمان
شور و شوق خنده ی بی اختیار من کجاست؟

کاهگل ها عطر دفترهای کاهی داشتند
خاک باران خورده ی ایل و تبار من کجاست؟

کو دبستان؟ کو کلاس درس؟ کو آن نیمکت؟
همکلاسی همیشه در کنار من کجاست؟

باغ سرسبز الفبا را چرا گم کرده ام؟
سطر سطر سیب های " آب" دار من کجاست؟

آتش پیراهنت مانده ست در من سالها
ریزعلی! تنهای تنهایم قطار من کجاست؟

مانده جای ترکه اش بر روی دستم، کو خودش؟
درس سارا، درس شیرین انار من کجاست؟

رفت آن روباه مکار و پنیرم را ربود
زاغ خوش آواز روی شاخسار من کجاست؟

پس چه خط میزند مشق شبم را بعد از این؟
پای تخته مهربان آموزگار من کجاست؟

ثلث اول آشنایی، ثلث دوم دوستی
ثلث سوم دستخط یادگار من کجاست؟

باز هم پاییز شد بابای پیر مدرسه!
خش خش برگ درختان چنار من کجاست؟

کاش میشد باز هم برگشت تا آن روزها
خسته ام دلهای سنگی! روزگار من کجاست؟ . . . خدانکنه که دوباره برگردیم اون زمان ها!! این شعرو الکی نوشتم خوب شد مدرسه تموم شد چی بود ۳۱ شهریور همچین خوشحال میشم که مدرسه نمیرم! خیلی از درس و مدرسه بدم میومد و میاد

زندگیم، روزهایم، لحظه هایم گاهی چنان تنگ میشوند که آه از نهادشان برمی آید، فریاد برمی آرن که گمشده ای دارم آری،گمشده ای دارم گمشده ای که گاهی غرق بیت ِ بودنش میشوم بیتاب و بیقرار... ----------------------------------------------- پ.ن: چرا؟ چرا حالا که به سختی تصمیممو گرفتم؟ چرا حالا که دل با عقل کنار اومده؟ چرا میذاری پای دل بلرزه؟ چرا وقتی برای محکمتر ای. در این گزارش، نکاتی درباره جلوگیری از سوء استفاده از سند گمشده منزل ذکر شده است. «شهر گمشده زی» به کارگردانی جیمز گرمی در سینماهای دنیا به نمایش در می آید. این داستان «پرسی فاوست» یک جستجوگر است، که در دهه ۱۹۲۰ میلادی، هنگام اکتشاف یک شهر مرموز در آمازون ناپدید شد. تریلر تازه این را تماشا می کنید. شعر من کو ، کجاست؟
ذوق من کو ، کجاست ؟
قلمم گم شده باز
کاغذ اما اینجاست
من نمیپرسم باز
خانه دوست کجاست
د ی بودنها
او همیشه اینجاست
در دلم آشوب است
بر لبم نام خداست
می نویسم با ترس
روح من کو ، کجاست؟
روح من گم شد و باز
این تنم ، پابرجاست
رخت بربندو برو
و نگو کار خداست "سکوت" ای باد صبا آرامگه یار کجاست ؟                                            منزل آن مه عاشق کش وعیار کجاست؟           ما منتظر آن اشاره ایم که پر است از بشارت عشق         نکته بسیار هست در این بشارت،محرم اسرار کجاست؟                  کعبه دور است و ما پاهایمان تاول زده          حکم این است که کعبه غایب است وما باید رو کنیم              چشم به راه موعد دیداریم از مبداء خویش           تا که با پای پیش باید رویم،مقصد کجاست؟               هر که آمد به جهان که نقش دارد                 ابه هیچ نداند که هوشیار کجاست             هر تار موی شما را با ما هزاران کار است                     ما کجا و ملامت گر بیکار کجا             آن شاه شمشاد خسرو شیرین دهنان    نزدیک است روزی که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان          پیش باید رویم با هم ما سلسله ی مشکین پوش            تا که دل آگاه شویم خال ماه یار کجاست...     حمله تروریستی منچستر باعث شد یک مادر، پسر گمشده اش را که آواره شده بود پیدا کند. آنکه از فرط گنه ناله کند زار کجاست؟ آنکه زاغیار برد شکوه بر یار کجاست باز ماه رمضان آمد و بر بام فلک می زند بانگ منادی که گنه کار کجاست سفره رنگین و خدا چشم به راه ست تاکه معلوم شود طالب دیدار کجاست بار عام است خدا را به ضیافت بشتاب تا نگوئی که در رحمت دادار کجاست مرغ شب نیمه شب دیده به ره می گوید سوز دل ساز بود دیده بیدار کجاست ماه رحم. کره جنوبی روز پنجشنبه اعلام کرد که تلاش نیروهای گشتی کشورهای مختلف برای یافتن اثری از کشتی گمشده باری این کشور پس از یک هفته هنوز نتیجه بخش نبوده است. یکی از تفریحات جدید جوان ایرانی، کافه نشینی یا کافه گردی است. اما به راستی کافه کجاست و کافه نشین کیست؟  کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم
 کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم که دل چه می کشد از روزگار هجرانش
حافظ

اختصاصی از فایلکو رمان شخصیت های گمشده از گابریل گارسیا مارکز با و پر سرعت .
 رمان شخصیت های گمشده از گابریل گارسیا مارکز
 رمان شخصیت های گمشده از گابریل گارسیا مارکز فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 166 نویسنده: گابریل گارسیا مارکز مترجم: محمدرضا راهور حجم: 9 مگابایت
با
رمان شخصیت های گمشده از گابریل گارسیا مارکز
منطقه حفاظت شده تنگ بستانک معروف به بهشت گمشده در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شیراز در منطقه کامفیروز واقع گردیده است.منطقه ای عمدتا با پوشش جنگلی و کوهستانی با میانگین ارتفاعی بین ۱۷۰۰ تا ۳۷۰۰ متر.دارای اقلیم… من که گم گشته راه خودمم کی بدنبال یه نیم گمشده ام اعتباری نداره هزارتا حرف پشت پا به آرزوهام زده ام عاشق پاییز و حس کودکی عاشق ستاره های پولکی روی برگا جای پا نمی بینم

عاشق قهرم و ناز الکی چه وفاداره خزون وخاطرات می پیچه صدای پاییز زیر پات دستمو به سوی ابرا می برم چشم من ش تن بغضو می خوات گمشدم تو نیمه گمشده ام کاش می شد که آرزوهامو بگم تعداد سطر ترانه 14 سروده 26/6/93 همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) رادیو قزوین در ویژه برنامه ی «ضریح گمشده» سوگوار خواهد بود. رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی خوزستان از بازگشت کیف گمشده حاوی مدارک و یک میلیارد ریال چک به صاحبش توسط پلیس وظیفه شناس هفتکل خبر داد. انیمیشن "اسمورف ها (روستای گمشده)" به کارگردانی "کِلی آسبوری" از 7 آوریل 2017 اکران خود را در سینماهای امریکا آغاز کرده است. منطقه حفاظت شده تنگ بستانک معروف به بهشت گمشده در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شیراز در منطقه کامفیروز واقع گردیده است. تئاتر خیابانی "گمشده" در آستانه اشرفیه در حال اجرا است.