راننده فانتزیام اینه

به نقل از خبرگزاریها در مورد راننده فانتزیام اینه : مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد، چون می خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از ج کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده. شهروند نوشت: دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است.
مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد چون می خواست ازش یه سوال بپرسه راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد
نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس…از ج کنار خیابون رفت بالا…نزدیک بود که چپ کنه…اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد برای چندین ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود تا این که راننده. یک کمپانی خودروسازی اعلام کرده، در حال ساختن واسطی بین مغز و خودرو است. این واسط اعمال راننده را حدس می زند و زودتر از راننده آنها را عملی می کند.با ورود ماشین های خودران به خیابان های بعضی کشورها می شود حدس زد، تجربه رانندگی سنتی بدون تغییر نخواهد ماند، اما خیلی ها مخصوصا راننده های قدیمی علاقه ای ندارند، کنترل ماشینشان را به هوش ب. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .


آقا چند روز پیش سوار تا ی شده بودم
که راننده تا ی ما با راننده یه تا ی دیگه دعواش میشه!
نمی دونم چی شد که راننده ما به اون یکی راننده
گفت : من واسه مسافر به اندازه هم بهش احترام نمی ذارم.
یعنی الان من چی بگم؟ یک راننده قزاق پس از دور زدن در خیابان با سقوط درخت در مقابل خودرو مواجه شد.
سلامتی پسری که وقتی دل بست تا آ ش در رو روی همه بست...
.
.
.
.
.
.
.
کصافط در رو رو خود منم بست : روانی درو وا کن منم! ()()()()()()
خدایا...

هیچ وقت ما رو محتاج بنده هات نکن...

میبینی که میخوان یه کامنت بذارن زورشون میاد... ()()()()()() یکی دیگه از فانتزیام اینه :
سوار یه پیکان تا ی بشم ، یه تراول 100 تومنی تا نخورده رو بدم به راننده …
راننده بگه آقا یه نفرید ؟؟؟
منم یه کم مکث کنم و با یه لبخند معنی دار بگم : خعلی وقته …
بعدش پیاده بشم و تو افق حرکت کنم !
راننده هم از پشت صدام بزنه خانم … خانم ، بقیه پولتون !!!
منم کُتمو بندازم رو دوشمو بی
توجه به راننده تو افق محو شم... ()()()()()()
یکی از فانتزیام اینه توی یه پارک شلوغ شروع کنم به دویدن
و همزمان با موبایلم بگم:
لعنتیا تا من نگفتم هیچ شلیک نکنه، کلی آدم بیگناه اینجا هست!!

()()()()()() ﻣـﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷـﺘﯿﻢ ﮔﻔﺘﻪ : ﻫﻮﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻭﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ………… ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻗﺘﻮﻥ ﺗﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻋﺎﺑﺮﯾﻦ !!… ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﻬﻣﻪ … مریضم خودتی ()()()()()() تا بعد بابای مدیرعامل اپلیکیشن درخواست آنلاین تا ی با مجوز از شهرداری تهران گفت: با توجه به این که ممکن است مردم نگاه مثبتی به راننده های تا ی نداشته باشند، استانداردها و شاخص های مشخصی را برای احراز صلاحیت فعالیت راننده های تا ی در کا ینو درنظر گرفته ایم. اختلاف دو راننده زن و مرد بر سر جای پارک سوژه رسانه ها شد. رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد خونین یک دستگاه نیسان با کمک راننده کامیون خبر داد. ۲ سال پس از قتل راننده ایرانی در افغانستان و بی نتیجه ماندن تحقیقات اینت ل برای دستگیری عاملان جنایت، قضات دادگاه کیفری به پرداخت دیه راننده به خانواده اش رأی دادند. در اثر برخورد خودروی پراید با راننده پژو در اراک راننده زخمی راهی بیمارستان شد. راننده بی احتیاط بدون اطمینان از وضعیت ترمزها، از خودروی خود پیاده می شود و خودرو بدون راننده بعد از به حرکت درآمدن در سرازیری دو عابر پیاده را زیر می گیرد. داخل تا ی نشسته بودم، دو تا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.
نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون... یکی گفت:
به خدا اگه بزارم دست تو جیبت ی! من حساب میکنم...
بعد از راننده پرسید : ببخشید چقدر شد؟
راننده: هزار تومن !
یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمــــــی ؟؟!!
راننده گفت : جـــان ؟
مرد : گفتم آدمی یا نه؟
راننده گفت : حرف دهنتو بفهم.  اطلاعیه جذب نیرو شرکت فن آوران پارس در عسلویه در مشاغل زیر استخدام می کند 1- حراست 80 نفر 2- راننده سواری 50 نفر 3- راننده مینی بوس 30 نفر 4- کارمند دفتری 15 نفر 5- دبیرخانه 4 نفر 6- مکانیک 15نفر 7- ایمنی 7 نفر 8- شیمی کلیه گرایشها 15 9- برق ( قدرت ، تاسیسات ) 23 نفر 10- آشپز 5 نفر 11- کمپاس 7 نفر 12- راننده کمپرسی 16 نفر 13- راننده اتوبوس b7 بیابانی 8 نف. روزی در یک اتوبوس پشت سر راننده یک پیرزن نشسته بود و هر چند دیقه به راننده میگفت : ننه مغز بادام میخوری و راننده جواب میداد بله و میگرفت و میخورد وبعد از چند دفعه گرفتن مغز بادام و خوردن یکدفعه پرسید ننه جون این بادامها رو از کجا میاری و چطوری مغز میکنی و... پیرزن جواب میده :ننه اینا مغز شکلات هستند و من کاکاوهاشو میک میزنم و چون دندون . بمبئی> ی که از یک راننده کامیون هندی در فضای مجازی پخش شده او را نشان می دهد که در حال حرکت این خودروی سنگین، فرمان را رها کرده و یک دور کامل ک ن راننده را دور زده و سپس دوباره داخل ک ن می آید و فرمان را به دست می گیرد. راننده کامیونی وارد رستوران شد دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند بعد از چند دقیقه پچ پچ اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد راننده به او چیزی نگفت دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد وقتی راننده . روزی در یک اتوبوسی پیر زنی پست سر راننده نشسته بود ... پیر زن بسیار مهربان بود و هر چند دقیقه به راننده مغز بادام و مغر پسته تعارف میکرد راننده هم تشکر میکرد و قبول میکرد ... وقتی به مقصد رسیدند راننده خیلی تشکر کرد و گفت ننه این مغز بادوم و پسته هارو از کجا میاری ؟؟ پیرزن جواب داد ک ننه اینا شکلات مغز دار هستن .... من دندون ندارم کاکائو ها. ازفانتزی های من اینه که.... یکی از فانتزی هام اینه که ازدواج کنم و بچه دار شم اسمشو بزارم « پرچم »… هر روز بفرستمش بالا پشت بوم که هر وقت مامانش پرسید پرچم کجاس؟؟ بگم : « پرچم بالاس»
...
یکی از فانتزیام اینه با یه عرب بشینم اسم فامیل بازی کنم بعد بگم: اسم با ” پ ” بعد همینجور که داره زور می زنه اسم پیدا کنه من تند تند همرو پر کنم:)) .... یکی از فانتزی هام اینه که وقتی میرم مسواک بزنم عین تو ا صورتم تمیز باشه لامصب هیچ وقتم نمیشه و تمام پًک و پوزم پر کف میشه .... یکی از فانتزیام اینه که دست کنم تو دماغ این دختر بینی عملی ها ببینم تا کجا میره ... یکی از فانتزیام اینه که :با تفنگ برم تو بانک داد بزنم دستا بالا شلوارا پایین بعد بخندم و از بانک برم بیرون… دیوونه هم خودتی!.. راننده کامیون راننده کامیونی وارد رستوران شد دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند بعد از چند دقیقه پچ پچ اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد راننده به او چیزی نگفت دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کر. در این ویدیو سیستم راننده ی خ ر خودروی تسلا مدل ای را امتحان کرده ایم. اگرچه که سپردن کنترل کامل ماشین به کامپیوتر در ابتدا نامطمئن به نظر می رسید اما بعد از چند ساعت راننده کاملا به سیستم اعتماد پیدا می کند. صبح امروز به دنبال تصادف یک دستگاه خودروی نفتکش و وانت پیکان در بزرگراه شهید اردستانی راننده هر دو خودرو جان باختند.
انیشتین و راننده اش!
انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به پسردخترزیبایی دیدعاشقش شد

چندساعتی توخیابون قدم میزدن که یه هو یه بنزگرون قیمت
جلوی پاشون ترمزکرددختره به پسره گفت

خوش گذشت ولی نمیتونم همیشه پیاده راه برم بای...!

نشست توی ماشین...!

راننده بهش گفت:خانم ببخشید من راننده این اقا هستم لطفاپیاده شید...
گرمای بی سابقه هوا در جنوب کشور باعث شده یک راننده تا ی در زابل برای فرار از گرما راه حل متفاوتی را به کار گیرد. گزارشی از کار جالب این راننده پیکان را در ویدئوی زیر ببینید. یک خودرو به دلیل اشتباه راننده داخل یک است پر از آب سقوط کرد. یک راننده پس از چپ وحشتناک در جاده به طرز عجیبی زنده ماند. راننده سواری مسافر را به جای بردن به بیمارستان در بیرون از شهر شیراز دفن کرد. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز انیشتین در حالی که در راه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می کند؟ راننده اش پیشنهاد داد که آن. خودرویی که در حال سبقت بود، به طور ناگهانی با خودروی یک راننده عجول برخورد کرد. راننده یک خودروی سواری آئودی از لای آهن های مچاله شده بین دو تریلی، سالم نجات یافت. یک راننده تا ی بدشانسی ۱۴ مرتبه توسط یک دوربین کنترل ترافیک گرفته شد. یک دستگاه خودروی سواری که راننده نداشت، در یکی از خیابان های ترکیه حادثه ای تلخ آفرید. راننده نه تنها خود را به کام مرگ می کشاند بلکه دیگران را هم با خود به دره مرگ می برد. چه بسیار ک نی که فدای اشتباه و خود خواهی یک راننده شده اند. گمرک گوربلاغ ترکیه رسما از راننده ایرانی و تمامی هموطنان ایرانی به دلیل ضرب و شتم یک راننده در پارکینگ نزدیک به مجموعه گمرکی عذرخواهی کرد و قول برخورد با ضاربان را داد. عربستان سعودی اعلام کرد لایحه قانونی را بررسی می کند که ممکن است به ن اجازه بدهد راننده تا ی شوند. رئیس پلیس راه نهاوند گفت: بی مبالاتی راننده پژو 405 و به چپ این خودرو، 6 کشته و مجروح به همراه داشت. فرد بازداشتی با انتشار ویدئویی، سوگند خورده بود که ن راننده عربستانی را به همراه خودروی آنها آتش می زند. دستگیری راننده خودروی اوپتیما به دست مردم؛ که با دیوانگی منطقه17 تهران را جولانگاه خود کرده بود. در پی اعزام ان امدادی به محل ، مشخص شد راننده تریلر حادثه دیده به سبب جراحات وارده در محل سانحه جان باخته است. زنی در ای اوهایو به به یک راننده تا ی متهم شده است. این مطلب طنز نیس... ولی باحاله میگن یه روز یه راننده تا ی ا ای ساعت کارش تو شب داشته تو یه کوچه میرفته یه مرده رو سوار میکنه اقاهه به راننده تا ی میگه : تو منو میشناسی؟ راننده میگه نه ... چند متر جلو تر یه خانوم خوشگل رو سوار میکنه . . . . . . بقیش تو ادامه... 347_18447 زن و شوهری داخل تا ی شدند.پس از دقایقی راننده تا ی به مرد گفت: به خانومتون بگید رژش را عوض کند.من از این رنگ خوشم نمی آید مرد عصبانی شد.یقه ی راننده را گرفت.چندین نصار راننده کرد و به او گفت چرا به مردم نگاه میکنی.مگه خودت نداری؟رنگ رژ خانوم من به تو چه ربطی داره؟ راننده لبخندی زد و گفت:اگر به من ربطی نداره پس برای کی آرایش کرده؟اگر برای شما بود که در خانه این کار را میکرد مرد یقه ی راننده را ول کرد و خشمش را فرو برد.بعد یک دستمال به همسرش داد تا رژش را پاک کند. شرمنده ایم یک بار یک ی نزد من آمد و گفت: آقای قرآئتی ما داشتم به جایی می رفتم. به راننده گفتم: برای نگه دار. نگه نداشت و من قضاشد. آیا من گناه ؟ گفتم: بله! گفت: من به راننده گفتم که نگه دارد. گفتم: چه طور گفتی؟ گفت: رفتم گفتم: آقای راننده راننده فراری از سوانح مرگبار بعد از زیر گرفتن ۲ نفر در برخورد با تیر برق دستگیر و راهی بیمارستان شد. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! بقیه در ادامه مطلب