راننده فانتزیام اینه

به نقل از خبرگزاریها در مورد راننده فانتزیام اینه : مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد، چون می خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از ج کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده. شهروند نوشت: دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است.
مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد چون می خواست ازش یه سوال بپرسه راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد
نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس…از ج کنار خیابون رفت بالا…نزدیک بود که چپ کنه…اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد برای چندین ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود تا این که راننده. 1 – کشیدن بقیه کمربند ایمنی راننده و نگهداشتن آن هنگام مشاهده افسر راهنمایی و رانندگی 2 – دادن شماره تلفن راننده به سرنشینان خودروی بغلی 3 – تعویض دنده هنگامی که راننده در حال مکالمه با تلفن است 4 – تیکه انداختن به عابرین پیاده 5 – جیغ زدن هنگام عبور از داخل تونلها 6 – دادن به دیگر رانندگان بخاطر رانندگی بد آنها 7 – تشویق راننده برا. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .


آقا چند روز پیش سوار تا ی شده بودم
که راننده تا ی ما با راننده یه تا ی دیگه دعواش میشه!
نمی دونم چی شد که راننده ما به اون یکی راننده
گفت : من واسه مسافر به اندازه هم بهش احترام نمی ذارم.
یعنی الان من چی بگم؟ یک راننده قزاق پس از دور زدن در خیابان با سقوط درخت در مقابل خودرو مواجه شد.
سلامتی پسری که وقتی دل بست تا آ ش در رو روی همه بست...
.
.
.
.
.
.
.
کصافط در رو رو خود منم بست : روانی درو وا کن منم! ()()()()()()
خدایا...

هیچ وقت ما رو محتاج بنده هات نکن...

میبینی که میخوان یه کامنت بذارن زورشون میاد... ()()()()()() یکی دیگه از فانتزیام اینه :
سوار یه پیکان تا ی بشم ، یه تراول 100 تومنی تا نخورده رو بدم به راننده …
راننده بگه آقا یه نفرید ؟؟؟
منم یه کم مکث کنم و با یه لبخند معنی دار بگم : خعلی وقته …
بعدش پیاده بشم و تو افق حرکت کنم !
راننده هم از پشت صدام بزنه خانم … خانم ، بقیه پولتون !!!
منم کُتمو بندازم رو دوشمو بی
توجه به راننده تو افق محو شم... ()()()()()()
یکی از فانتزیام اینه توی یه پارک شلوغ شروع کنم به دویدن
و همزمان با موبایلم بگم:
لعنتیا تا من نگفتم هیچ شلیک نکنه، کلی آدم بیگناه اینجا هست!!

()()()()()() ﻣـﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷـﺘﯿﻢ ﮔﻔﺘﻪ : ﻫﻮﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻭﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ………… ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻗﺘﻮﻥ ﺗﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻋﺎﺑﺮﯾﻦ !!… ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﻬﻣﻪ … مریضم خودتی ()()()()()() تا بعد بابای مدیرعامل اپلیکیشن درخواست آنلاین تا ی با مجوز از شهرداری تهران گفت: با توجه به این که ممکن است مردم نگاه مثبتی به راننده های تا ی نداشته باشند، استانداردها و شاخص های مشخصی را برای احراز صلاحیت فعالیت راننده های تا ی در کا ینو درنظر گرفته ایم.
سلامتی پسری که وقتی دل بست تا آ ش در رو روی همه بست...
.
.
.
.
.
.
.
کصافط در رو رو خود منم بست : روانی درو وا کن منم! ()()()()()()
خدایا...

هیچ وقت ما رو محتاج بنده هات نکن...

میبینی که میخوان یه کامنت بذارن زورشون میاد... ()()()()()() یکی دیگه از فانتزیام اینه :
سوار یه پیکان تا ی بشم ، یه تراول 100 تومنی تا نخورده رو بدم به راننده …
راننده بگه خانم یه نفرید ؟؟؟
منم یه کم مکث کنم و با یه لبخند معنی دار بگم : خعلی وقته …
بعدش پیاده بشم و تو افق حرکت کنم !
راننده هم از پشت صدام بزنه خانم … خانم ، بقیه پولتون !!!
منم

توجه به راننده تو افق محو شم... ()()()()()()
یکی از فانتزیام اینه توی یه پارک شلوغ شروع کنم به دویدن
و همزمان با موبایلم بگم:
لعنتیا تا من نگفتم هیچ شلیک نکنه، کلی آدم بیگناه اینجا هست!!

()()()()()() ﻣـﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷـﺘﯿﻢ ﮔﻔﺘﻪ : ﻫﻮﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻭﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ………… ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻗﺘﻮﻥ ﺗﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻋﺎﺑﺮﯾﻦ !!… ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﻬﻣﻪ … مریضم خودتی ()()()()()() تا بعد بابای ۲ سال پس از قتل راننده ایرانی در افغانستان و بی نتیجه ماندن تحقیقات اینت ل برای دستگیری عاملان جنایت، قضات دادگاه کیفری به پرداخت دیه راننده به خانواده اش رأی دادند. رکنا: راننده خودروی سنگین پس از تصادف با یک خودروی سواری به شدت با وی درگیر شد. راننده بی احتیاط بدون اطمینان از وضعیت ترمزها، از خودروی خود پیاده می شود و خودرو بدون راننده بعد از به حرکت درآمدن در سرازیری دو عابر پیاده را زیر می گیرد. داخل تا ی نشسته بودم، دو تا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.
نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون... یکی گفت:
به خدا اگه بزارم دست تو جیبت ی! من حساب میکنم...
بعد از راننده پرسید : ببخشید چقدر شد؟
راننده: هزار تومن !
یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمــــــی ؟؟!!
راننده گفت : جـــان ؟
مرد : گفتم آدمی یا نه؟
راننده گفت : حرف دهنتو بفهم.  اطلاعیه جذب نیرو شرکت فن آوران پارس در عسلویه در مشاغل زیر استخدام می کند 1- حراست 80 نفر 2- راننده سواری 50 نفر 3- راننده مینی بوس 30 نفر 4- کارمند دفتری 15 نفر 5- دبیرخانه 4 نفر 6- مکانیک 15نفر 7- ایمنی 7 نفر 8- شیمی کلیه گرایشها 15 9- برق ( قدرت ، تاسیسات ) 23 نفر 10- آشپز 5 نفر 11- کمپاس 7 نفر 12- راننده کمپرسی 16 نفر 13- راننده اتوبوس b7 بیابانی 8 نف. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .انیشتین و راننده اش!
انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به پسردخترزیبایی دیدعاشقش شد

چندساعتی توخیابون قدم میزدن که یه هو یه بنزگرون قیمت
جلوی پاشون ترمزکرددختره به پسره گفت

خوش گذشت ولی نمیتونم همیشه پیاده راه برم بای...!

نشست توی ماشین...!

راننده بهش گفت:خانم ببخشید من راننده این اقا هستم لطفاپیاده شید...
گرمای بی سابقه هوا در جنوب کشور باعث شده یک راننده تا ی در زابل برای فرار از گرما راه حل متفاوتی را به کار گیرد. گزارشی از کار جالب این راننده پیکان را در ویدئوی زیر ببینید. راننده ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ تهران را در دام ی خود گرفتار می کرد، بازداشت شد. یک راننده پس از چپ وحشتناک در جاده به طرز عجیبی زنده ماند. تحقیقات درخصوص ناپدید شدن راننده پژو، نشان داد که او در جاده قم به تهران به قتل رسیده است. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز انیشتین در حالی که در راه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می کند؟ راننده اش پیشنهاد داد که آن. راننده خودرو ی بتن ریزی درحین کار با کابل فشارقوی برخورد کرد و جان باخت . یک راننده تا ی بدشانسی 14 مرتبه توسط یک دوربین کنترل ترافیک گرفته شد. چرچیل(نخست اسبق بریتانیا) روزی سوار تا ی شده بود و به دفتر برای مصاحبه می رفت. هنگامی که به آن جا رسید به راننده گفت آقا لطفاً نیم ساعت صبر کنید تا من برگردم. راننده گفت: “ نه آقا! من می خواهم سریعاً به خانه بروم تا سخنرانی چرچیل را از رادیو گوش دهم” . چرچیل از علاقه ی این فرد به خودش خوشحال و ذوق زده شد و یک اسکناس ده پوندی به او داد. ران. یک دستگاه خودروی سواری که راننده نداشت، در یکی از خیابان های ترکیه حادثه ای تلخ آفرید. یک راننده قزاق پس از دور زدن در خیابان با سقوط درخت در مقابل خودرو مواجه شد.
لینک خبرعربستان سعودی اعلام کرد لایحه قانونی را بررسی می کند که ممکن است به ن اجازه بدهد راننده تا ی شوند. یک راننده زن هنگامی که مشغول رانندگی در یک خیابان بود، با کامیونی که قصد سبقت غیرمجاز داشت، برخورد کرد. دستگیری راننده خودروی اوپتیما به دست مردم؛ که با دیوانگی منطقه17 تهران را جولانگاه خود کرده بود. در پی اعزام ان امدادی به محل ، مشخص شد راننده تریلر حادثه دیده به سبب جراحات وارده در محل سانحه جان باخته است. زنی در ای اوهایو به به یک راننده تا ی متهم شده است. این مطلب طنز نیس... ولی باحاله میگن یه روز یه راننده تا ی ا ای ساعت کارش تو شب داشته تو یه کوچه میرفته یه مرده رو سوار میکنه اقاهه به راننده تا ی میگه : تو منو میشناسی؟ راننده میگه نه ... چند متر جلو تر یه خانوم خوشگل رو سوار میکنه . . . . . . بقیش تو ادامه... 347_18447 زن و شوهری داخل تا ی شدند.پس از دقایقی راننده تا ی به مرد گفت: به خانومتون بگید رژش را عوض کند.من از این رنگ خوشم نمی آید مرد عصبانی شد.یقه ی راننده را گرفت.چندین نصار راننده کرد و به او گفت چرا به مردم نگاه میکنی.مگه خودت نداری؟رنگ رژ خانوم من به تو چه ربطی داره؟ راننده لبخندی زد و گفت:اگر به من ربطی نداره پس برای کی آرایش کرده؟اگر برای شما بود که در خانه این کار را میکرد مرد یقه ی راننده را ول کرد و خشمش را فرو برد.بعد یک دستمال به همسرش داد تا رژش را پاک کند. شرمنده ایم یک بار یک ی نزد من آمد و گفت: آقای قرآئتی ما داشتم به جایی می رفتم. به راننده گفتم: برای نگه دار. نگه نداشت و من قضاشد. آیا من گناه ؟ گفتم: بله! گفت: من به راننده گفتم که نگه دارد. گفتم: چه طور گفتی؟ گفت: رفتم گفتم: آقای راننده راننده فراری از سوانح مرگبار بعد از زیر گرفتن ۲ نفر در برخورد با تیر برق دستگیر و راهی بیمارستان شد. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! بقیه در ادامه مطلب حامد قدوسی، کارشناس اقتصادی در کانال تلگرامی خود در رابطه با درگیری های اخیر راننده های تا ی با نرم افزارهای مجازی نوشت. راننده صفتی که دختر جوانی را به جای رساندن به حوزه امتحانی با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده بود به دام پلیس افتاد. دو راننده خودروی سواری و کامیون که پس از تصادف مشغول رصد خودرو و میزان خسارت آن بودند ناگهان با دو خطر مرگ مواجه شدند. یکی از فانتزیام اینه که از سر کار بیام خونه بعد با خانومم دعوام شه

بعد خانومم ببینه حالم خوب نیست بیاد این شعرو برام بخونه :

من اگه نباشم ، کی واسه همیشه تو رو میپرسته ؟

کی برات میمیره ؟ کی نمیشه خسته ؟

کی تورو میزاره روی دوتا چشماش ؟

کی اگه نباشی میگیره نفس هاش ؟

منم بگم : مدرسان شریف !