راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد : راننده فراری از سوانح مرگبار بعد از زیر گرفتن ۲ نفر در برخورد با تیر برق دستگیر و راهی بیمارستان شد. ریس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گفت: راننده خواب آلوده یک دستگاه خودروی مزدا دو ک ن از پشت با تریلی ماک برخورد کرد در این حادثه خونبار همسر راننده در دم جان باخت و راننده نیز به سدت مجروح شد. روزی یک مرد دانایی،در جایی سخنرانی داشت و می خواست در آن جا،برای دانشجویان در یک ،صحبت کند. آن روز،مرد دانا،بیمار شده بود و نمی توانست سخنرانی کند ولی به سختی به همراه راننده اش تا کنار در رفت و در آن جا حالش بسیار بد تر شد و به راننده اش گفت:تو به جای من برو و سخنرانی کن؛آن ها من را ندیده اند و نمی شناسند.راننده گفت:من که نمی توانم؛من. پلیس اومده بود تو خیابون و به ماشینایی که خلاف پارک کرده بودن توی بلندگو تذکر میداد : پیکان!!!.... راننده پیکان!!... حیف گواهینامه که به تو دادن!!!!! پراید!!!!!! پراید!!!!!!پراید زودحرکت کن، آخه تو توی کدوم آموزشگاهی گواهینامه گرفتی؟!؟!؟ راننده مینی بوس!!!اینجا جای پارک ه؟!؟! وتا اینکه رسید به یه پورشه!!!! تن صداش رو آورد پایین و با یه لحن خیلی مهر. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در تصادف نیمه شب گذشته یک دستگاه پراید با کامیون، راننده پراید به شکل دل اشی جان باخت. مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد، چون می خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از ج کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده. در اثر واژگون شدن یک دستگاه پراید راننده خودرو فوت کرد. دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است. بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده بادرود- کاشان، راننده 48 ساله این خودرو جان خود را از دست داد. سقوط خودرو پراید به یکی از دره های ارتفاعات وردیج در انتهای بزرگراه همت، مرگ راننده جوان را رقم زد. شهروند نوشت: دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است.
مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد چون می خواست ازش یه سوال بپرسه راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد
نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس…از ج کنار خیابون رفت بالا…نزدیک بود که چپ کنه…اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد برای چندین ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود تا این که راننده. یک کمپانی خودروسازی اعلام کرده، در حال ساختن واسطی بین مغز و خودرو است. این واسط اعمال راننده را حدس می زند و زودتر از راننده آنها را عملی می کند.با ورود ماشین های خودران به خیابان های بعضی کشورها می شود حدس زد، تجربه رانندگی سنتی بدون تغییر نخواهد ماند، اما خیلی ها مخصوصا راننده های قدیمی علاقه ای ندارند، کنترل ماشینشان را به هوش ب. 1 – کشیدن بقیه کمربند ایمنی راننده و نگهداشتن آن هنگام مشاهده افسر راهنمایی و رانندگی 2 – دادن شماره تلفن راننده به سرنشینان خودروی بغلی 3 – تعویض دنده هنگامی که راننده در حال مکالمه با تلفن است 4 – تیکه انداختن به عابرین پیاده 5 – جیغ زدن هنگام عبور از داخل تونلها 6 – دادن به دیگر رانندگان بخاطر رانندگی بد آنها 7 – تشویق راننده برا. راننده سواری مسافر را به جای بردن به بیمارستان در بیرون از شهر شیراز دفن کرد. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .


آقا چند روز پیش سوار تا ی شده بودم
که راننده تا ی ما با راننده یه تا ی دیگه دعواش میشه!
نمی دونم چی شد که راننده ما به اون یکی راننده
گفت : من واسه مسافر به اندازه هم بهش احترام نمی ذارم.
یعنی الان من چی بگم؟ یک راننده قزاق پس از دور زدن در خیابان با سقوط درخت در مقابل خودرو مواجه شد. مدیرعامل اپلیکیشن درخواست آنلاین تا ی با مجوز از شهرداری تهران گفت: با توجه به این که ممکن است مردم نگاه مثبتی به راننده های تا ی نداشته باشند، استانداردها و شاخص های مشخصی را برای احراز صلاحیت فعالیت راننده های تا ی در کا ینو درنظر گرفته ایم. رئیس پلیس راهور استان همدان گفت: برخورد شدید پراید با یک دستگاه کامیون، مرگ راننده جوان پراید را رقم زد. رکنا: ان موتور سواری که تلفن همراه راننده پرایدی را سرقت کرده بودند، هنگام تعقیب و گریز با خودروی مالباخته تصادف د و به کام مرگ رفتند. در حادثه تصادف جاده نوشهر راننده پراید پس از نصف شدن خودرو نجات یافت. عدم توجه به جلوی راننده پراید مرگ عابر پیاده را در محور فومن به صومعه سرا رقم زد. رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد خونین یک دستگاه نیسان با کمک راننده کامیون خبر داد. ۲ سال پس از قتل راننده ایرانی در افغانستان و بی نتیجه ماندن تحقیقات اینت ل برای دستگیری عاملان جنایت، قضات دادگاه کیفری به پرداخت دیه راننده به خانواده اش رأی دادند. رکنا: راننده خودروی سنگین پس از تصادف با یک خودروی سواری به شدت با وی درگیر شد. یک برنامه ای وجود دارد که در آن هم به راننده هم به مشتری با توجه کیفیت کارشان و اخلاقشان امتیاز داده می شود که در این ویدئو رقابت جالب و خنده دار بین راننده و مسافر را خواهید دید. راننده پراید که با حرکت در خلاف جهت در جاده مخصوص کرج در حال فرار از دست پلیس بود، با شلیک ان متوقف شد. یک تست غیرقانونی برای آزمایش عملکرد موانع ضد تروریستی در آلمان منجر به جراحت شدید راننده شد. راننده بی احتیاط بدون اطمینان از وضعیت ترمزها، از خودروی خود پیاده می شود و خودرو بدون راننده بعد از به حرکت درآمدن در سرازیری دو عابر پیاده را زیر می گیرد. داخل تا ی نشسته بودم، دو تا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.
نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون... یکی گفت:
به خدا اگه بزارم دست تو جیبت ی! من حساب میکنم...
بعد از راننده پرسید : ببخشید چقدر شد؟
راننده: هزار تومن !
یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمــــــی ؟؟!!
راننده گفت : جـــان ؟
مرد : گفتم آدمی یا نه؟
راننده گفت : حرف دهنتو بفهم. شب- خارجی - بیابون.
راننده در ماشین و باز میکنه- اسلحه ش و میگیره طرف زن و میگه:بیا پائین!
زن با ترس و لرز کیف دستیش و میگیره طرف راننده میگه:چی از جونم میخوای-هرچی دارم بهت میدم؟!
راننده: میگم ییا پائین!
زن از ماشین بیرون میاد .
راننده:زانو بزن!
زن:چرا؟
راننده: سوال نکن!
زن: من چه بدی به تو ؟
راننده:داد بزن-فریاد بزن،اینجا هی. عابر پیاده در بابل به دلیل بی احتیاطی راننده خودروی پراید جان باخت. روزی در یک اتوبوس پشت سر راننده یک پیرزن نشسته بود و هر چند دیقه به راننده میگفت : ننه مغز بادام میخوری و راننده جواب میداد بله و میگرفت و میخورد وبعد از چند دفعه گرفتن مغز بادام و خوردن یکدفعه پرسید ننه جون این بادامها رو از کجا میاری و چطوری مغز میکنی و... پیرزن جواب میده :ننه اینا مغز شکلات هستند و من کاکاوهاشو میک میزنم و چون دندون . بمبئی> ی که از یک راننده کامیون هندی در فضای مجازی پخش شده او را نشان می دهد که در حال حرکت این خودروی سنگین، فرمان را رها کرده و یک دور کامل ک ن راننده را دور زده و سپس دوباره داخل ک ن می آید و فرمان را به دست می گیرد. راننده کامیونی وارد رستوران شد دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند بعد از چند دقیقه پچ پچ اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد راننده به او چیزی نگفت دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد وقتی راننده . تعدادى پیرزن با اتوبوس عازم تورى تفریحى بودند. پس از مدتى یکى از پیر ن به پشت راننده زد و یک مشت بادام به او تعارف کرد راننده تشکر کرد و بادام ها را گرفت و خورد. در حدود ٤٥ دقیقه بعد دوباره پیرزن با یک مشت بادام نزد راننده آمد و بادام ها را به او تعارف کرد راننده باز هم تشکر کرد و بادام ها را گرفت و خورد. این کار دوبار دیگر هم تکرار شد تا . همشهری آنلاین: معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با اشاره به انتشار ی با عنوان حرکت ناشایست یک راننده تا ی در اصفهان گفت: این حادثه به دلیل اختلاف راننده تا ی با همسرش اتفاق افتاده است و به هیچ عنوان مربوط به برخورد راننده و مسافر نبوده است. زن و شوهری داخل تا ی شدند.پس از دقایقی راننده تا ی به مرد گفت: به خانومتون بگید رژش را عوض کند.من از این رنگ خوشم نمی آیدمرد عصبانی شد.یقه ی راننده را گرفت .چندین نصار راننده کرد و به او گفت چرا به مردم نگاه میکنی.مگه خودت نداری؟رنگ رژ خانوم من به تو چه ربطی داره؟راننده لبخندی زد و گفت:اگر به من ربطی نداره پس برای کی آرایش کرده؟اگر برای. رو مه اسان نوشت:4 جوان که در ماجرای خنجرکشی خونین به خاطر عبور خودروها از کوچه ای باریک، دست به جنایت زده بودند، در اعترافات خود اظهار داشتند: وقتی سوار بر خودرو در کوچه ای باریک با راننده خودروی دیگر شاخ به شاخ شدیم هر کدام از ما می خواست راننده دیگر دنده عقب برود و راه را باز کند که همین موضوع به خنجرکشی شبانه انجامید و در این میان ر. تعدادى پیرزن با اتوبوس عازم تورى تفریحى بودند. پس از مدتى یکى از پیر ن به پشت راننده زد و یک مشت بادام به او تعارف کرد راننده تشکر کرد و بادام ها را گرفت و خورد. در حدود ٤٥ دقیقه بعد دوباره پیرزن با یک مشت بادام نزد راننده آمد و بادام ها را به او تعارف کرد راننده باز هم تشکر کرد و بادام ها را گرفت و خورد. این کار دوبار دیگر هم تکرار شد تا. رکنا:پرایدی زیر تانکر سیمان له شد و راننده اش از پای درآمد.
انیشتین و راننده اش!
انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به روزی به رضا شاه خبر دادند که نرخ درشکه خیلی زیاد شده. رضاشاه تا این خبر را شنید لباس مبدل شخصی پوشید و رفت میدان توپخانه. و یک درشکه چی را صدا کرد و گفت تا شمیران چـقـدر میگیری؟
درشکه چی که نمیدانست طرفش کیست، گفت برو ما با نرخ تی کار نمی کنیم!
رضاشاه گفت پنج شاهی کافیه؟
درشکه چی: برو بالا
رضاشاه: ده شاهی؟
راننده: برو بالا!. گرمای بی سابقه هوا در جنوب کشور باعث شده یک راننده تا ی در زابل برای فرار از گرما راه حل متفاوتی را به کار گیرد. گزارشی از کار جالب این راننده پیکان را در ویدئوی زیر ببینید. راننده ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ تهران را در دام ی خود گرفتار می کرد، بازداشت شد. یک راننده پس از چپ وحشتناک در جاده به طرز عجیبی زنده ماند. اصلا انگار من که از درب خونه میام بیرون سوژه ها پشت درب منتظرن و تا منو میبینن بهم سلام میدن :))
امروز صبح دلم برای مردای شهرمون سوخت میبینی یه پیکان ِ داغون ه ِ ل ِ ک هِلِک میاد غااااان غااااان کنان راننده اش یه مرد هست کنارش یه پراید مدل قدیم ایستاده که نصف سپر جلوش هم ش ته راننده اش یه مرد هست بعد یه اسپورتیج میاد بغلشون ترمز میکن. تحقیقات درخصوص ناپدید شدن راننده پژو، نشان داد که او در جاده قم به تهران به قتل رسیده است.