راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد : راننده فراری از سوانح مرگبار بعد از زیر گرفتن ۲ نفر در برخورد با تیر برق دستگیر و راهی بیمارستان شد. روزی یک مرد دانایی،در جایی سخنرانی داشت و می خواست در آن جا،برای دانشجویان در یک ،صحبت کند. آن روز،مرد دانا،بیمار شده بود و نمی توانست سخنرانی کند ولی به سختی به همراه راننده اش تا کنار در رفت و در آن جا حالش بسیار بد تر شد و به راننده اش گفت:تو به جای من برو و سخنرانی کن؛آن ها من را ندیده اند و نمی شناسند.راننده گفت:من که نمی توانم؛من. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در تصادف نیمه شب گذشته یک دستگاه پراید با کامیون، راننده پراید به شکل دل اشی جان باخت. پلیس اومده بود تو خیابون و به ماشینایی که خلاف پارک کرده بودن توی بلندگو تذکر میداد : پیکان!!!.... راننده پیکان!!... حیف گواهینامه که به تو دادن!!!!! پراید!!!!!! پراید!!!!!!پراید زودحرکت کن، آخه تو توی کدوم آموزشگاهی گواهینامه گرفتی؟!؟!؟ راننده مینی بوس!!!اینجا جای پارک ه؟!؟! وتا اینکه رسید به یه پورشه!!!! تن صداش رو آورد پایین و با یه لحن خیلی مهر. پلیس اومده بود تو خیابون و به ماشینایی که خلاف پارک کرده بودن توی بلندگو تذکر میداد :
پیکان!!!.... راننده پیکان!!... حیف گواهینامه که به تو دادن!!!!!
پراید!!!!!! پراید!!!!!!پراید زودحرکت کن، آخه تو توی کدوم آموزشگاهی گواهینامه گرفتی؟!؟!؟
راننده مینی بوس!!!اینجا جای پارک ه؟!؟!
وتا اینکه رسید به یه مرسدس بنز!!!!!
تن صداش رو آورد پایین و . مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد، چون می خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از ج کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده. انحراف به چپ پراید و برخورد با کامیون، باعث جان باختن راننده پراید شد. تصادف شدید خودروی سواری با گاردریل بزرگراه آزادگان، راننده را روانه بیمارستان کرد. رئیس پلیس راه نهاوند گفت: بی مبالاتی راننده پژو 405 و به چپ این خودرو، 6 کشته و مجروح به همراه داشت. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: پراید بر اثر خواب آلودگی راننده از مسیر خود منحرف و زیر چرخ های کامیون له شد/ در این سانحه 4 نفر از سرنشینان پراید در دم جان باختند. نقش سرنشین کنار راننده در ایران ا_کشیدن بقیه کمربند ایمنی راننده و نگهداشتن آن هنگام مشاهده افسر راهنمایی و رانندگی ۲- دادن شماره تلفن راننده به سرنشینان خودروی بغلی ۳- تعویض دنده هنگامی که راننده در حال مکالمه با تلفن است ۴- تیکه انداختن به عابرین پیاده ۵- جیغ زدن هنگام عبور از داخل تونلها ۶- دادن به دیگر رانندگان بخاطر رانندگی بد . یک کمپانی خودروسازی اعلام کرده، در حال ساختن واسطی بین مغز و خودرو است. این واسط اعمال راننده را حدس می زند و زودتر از راننده آنها را عملی می کند.با ورود ماشین های خودران به خیابان های بعضی کشورها می شود حدس زد، تجربه رانندگی سنتی بدون تغییر نخواهد ماند، اما خیلی ها مخصوصا راننده های قدیمی علاقه ای ندارند، کنترل ماشینشان را به هوش ب. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .


آقا چند روز پیش سوار تا ی شده بودم
که راننده تا ی ما با راننده یه تا ی دیگه دعواش میشه!
نمی دونم چی شد که راننده ما به اون یکی راننده
گفت : من واسه مسافر به اندازه هم بهش احترام نمی ذارم.
یعنی الان من چی بگم؟ یک راننده قزاق پس از دور زدن در خیابان با سقوط درخت در مقابل خودرو مواجه شد. مدیرعامل اپلیکیشن درخواست آنلاین تا ی با مجوز از شهرداری تهران گفت: با توجه به این که ممکن است مردم نگاه مثبتی به راننده های تا ی نداشته باشند، استانداردها و شاخص های مشخصی را برای احراز صلاحیت فعالیت راننده های تا ی در کا ینو درنظر گرفته ایم. رئیس پلیس راهور استان همدان گفت: برخورد شدید پراید با یک دستگاه کامیون، مرگ راننده جوان پراید را رقم زد. رکنا: ان موتور سواری که تلفن همراه راننده پرایدی را سرقت کرده بودند، هنگام تعقیب و گریز با خودروی مالباخته تصادف د و به کام مرگ رفتند. در حادثه تصادف جاده نوشهر راننده پراید پس از نصف شدن خودرو نجات یافت. برخورد پراید با تریلر در محور سرچشمه منجر به مرگ راننده خودرو سواری شد. مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: خودروی پراید با راننده مرد از مجموعه خودروهای سرویس مدارس پایتخت حذف شد و تنها رانندگان زن به دلیل شرایط مالی مجاز به استفاده از خودروی پراید برای فعالیت در این مجموعه هستند. ۲ سال پس از قتل راننده ایرانی در افغانستان و بی نتیجه ماندن تحقیقات اینت ل برای دستگیری عاملان جنایت، قضات دادگاه کیفری به پرداخت دیه راننده به خانواده اش رأی دادند. فرمانده انتظامی شهرستان راز و جرگلان گفت: به چپ راننده موتور سیکلت و تخطی از سرعت مجاز راننده پراید جان پسر ۱۵ ساله را گرفت. در پی برخورد یک دستگاه کامیون کشنده بنز با سواری پراید در محور کوچصفهان به سنگر، راننده سواری پراید در دم جان سپرد. حوادث رکنا: بر اثر سقوط یک خودرو پراید در است ی قبل از کارخانه چرمسازی در اوه ساوه؛ راننده آن داخل خودرو محبوس شد و جان سپرد. راننده بی احتیاط بدون اطمینان از وضعیت ترمزها، از خودروی خود پیاده می شود و خودرو بدون راننده بعد از به حرکت درآمدن در سرازیری دو عابر پیاده را زیر می گیرد. داخل تا ی نشسته بودم، دو تا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.
نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون... یکی گفت:
به خدا اگه بزارم دست تو جیبت ی! من حساب میکنم...
بعد از راننده پرسید : ببخشید چقدر شد؟
راننده: هزار تومن !
یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمــــــی ؟؟!!
راننده گفت : جـــان ؟
مرد : گفتم آدمی یا نه؟
راننده گفت : حرف دهنتو بفهم.  اطلاعیه جذب نیرو شرکت فن آوران پارس در عسلویه در مشاغل زیر استخدام می کند 1- حراست 80 نفر 2- راننده سواری 50 نفر 3- راننده مینی بوس 30 نفر 4- کارمند دفتری 15 نفر 5- دبیرخانه 4 نفر 6- مکانیک 15نفر 7- ایمنی 7 نفر 8- شیمی کلیه گرایشها 15 9- برق ( قدرت ، تاسیسات ) 23 نفر 10- آشپز 5 نفر 11- کمپاس 7 نفر 12- راننده کمپرسی 16 نفر 13- راننده اتوبوس b7 بیابانی 8 نف. راننده پراید که با حرکت در خلاف جهت در جاده مخصوص کرج در حال فرار از دست پلیس بود، با شلیک ان متوقف شد. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .درشکه چی که نمیدانست طرفش کیست، گفت برو ما با نرخ تی کار نمی کنیم!
رضاشاه گفت پنج شاهی کافیه؟
درشکه چی: برو بالا
رضاشاه: ده شاهی؟
راننده: برو بالا!. برخوردی که هر دوشنبه شب، مجری 90 با صداوسیما و نظم و نسق این سازمان می کند، حکایت آن راننده ای است که در چهارراهی می زند به ماشین جلویی! راننده ماشین جلویی می آید پایین ببیند چه بلایی سر ماشینش آمده، می بیند راننده ماشین عقبی، بی آنکه زحمت پیاده شدن از ماشین را به خود بدهد، دستی بر گذاشته و سری تکان می دهد! بی احتیاطی راننده در جاده شهمیرزاد - مه هر منجر به فوت دو نفر شد. یک خودرو به دلیل اشتباه راننده داخل یک است پر از آب سقوط کرد. اصلا انگار من که از درب خونه میام بیرون سوژه ها پشت درب منتظرن و تا منو میبینن بهم سلام میدن :))
امروز صبح دلم برای مردهای شهرمون سوخت میبینی یه پیکان ِ داغون ه ِ ل ِ ک هِلِک میاد غااااان غااااان کنان راننده اش یه مرد هست کنارش یه پراید مدل قدیم ایستاده که نصف سپر جلوش هم ش ته راننده اش یه مرد هست بعد یه اسپورتیج میاد بغلشون ترمز میک. درتصادف مرگبار پراید با پیکان وانت در محور دلیجان - خمین هردو راننده فوت د. یک راننده استرالیایی در حالی که روی تشک رانندی می کرد، بازداشت شد. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز انیشتین در حالی که در راه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می کند؟ راننده اش پیشنهاد داد که آن. رییس پلیس راه زنجان گفت:تصادف پراید با وانت نیسان راننده پراید را به کام مرگ کشاند.