راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد راننده پراید راننده پژو را راهی بیمارستان کرد : راننده فراری از سوانح مرگبار بعد از زیر گرفتن ۲ نفر در برخورد با تیر برق دستگیر و راهی بیمارستان شد. ریس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گفت: راننده خواب آلوده یک دستگاه خودروی مزدا دو ک ن از پشت با تریلی ماک برخورد کرد در این حادثه خونبار همسر راننده در دم جان باخت و راننده نیز به سدت مجروح شد. روزی یک مرد دانایی،در جایی سخنرانی داشت و می خواست در آن جا،برای دانشجویان در یک ،صحبت کند. آن روز،مرد دانا،بیمار شده بود و نمی توانست سخنرانی کند ولی به سختی به همراه راننده اش تا کنار در رفت و در آن جا حالش بسیار بد تر شد و به راننده اش گفت:تو به جای من برو و سخنرانی کن؛آن ها من را ندیده اند و نمی شناسند.راننده گفت:من که نمی توانم؛من. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در تصادف نیمه شب گذشته یک دستگاه پراید با کامیون، راننده پراید به شکل دل اشی جان باخت. پلیس اومده بود تو خیابون و به ماشینایی که خلاف پارک کرده بودن توی بلندگو تذکر میداد : پیکان!!!.... راننده پیکان!!... حیف گواهینامه که به تو دادن!!!!! پراید!!!!!! پراید!!!!!!پراید زودحرکت کن، آخه تو توی کدوم آموزشگاهی گواهینامه گرفتی؟!؟!؟ راننده مینی بوس!!!اینجا جای پارک ه؟!؟! وتا اینکه رسید به یه پورشه!!!! تن صداش رو آورد پایین و با یه لحن خیلی مهر. مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد، چون می خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از ج کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده. در اثر واژگون شدن یک دستگاه پراید راننده خودرو فوت کرد. دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است. بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده بادرود- کاشان، راننده 48 ساله این خودرو جان خود را از دست داد. سقوط خودرو پراید به یکی از دره های ارتفاعات وردیج در انتهای بزرگراه همت، مرگ راننده جوان را رقم زد. شهروند نوشت: دو راننده که ناگهان از پرونده بزرگ فساد نفتی ایران سر درمی آورند. بابک زنجانی که به گفته خودش راننده نوربخش رئیس سابق بانک مرکزی بوده و حالا دستیار او که به تازگی در دومینیکا دستگیر شده و گفته می شود راننده یکی از مدیران میانی ت گذشته بوده است.
مسافر تا ی آهسته روی شونه ی راننده زد چون می خواست ازش یه سوال بپرسه راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد
نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس…از ج کنار خیابون رفت بالا…نزدیک بود که چپ کنه…اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد برای چندین ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود تا این که راننده. 1 – کشیدن بقیه کمربند ایمنی راننده و نگهداشتن آن هنگام مشاهده افسر راهنمایی و رانندگی 2 – دادن شماره تلفن راننده به سرنشینان خودروی بغلی 3 – تعویض دنده هنگامی که راننده در حال مکالمه با تلفن است 4 – تیکه انداختن به عابرین پیاده 5 – جیغ زدن هنگام عبور از داخل تونلها 6 – دادن به دیگر رانندگان بخاطر رانندگی بد آنها 7 – تشویق راننده برا. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کر. روزی به رضا شاه خبر دادند که نرخ درشکه خیلی زیاد شده. رضاشاه تا این خبر را شنید لباس مبدل شخصی پوشید و رفت میدان توپخانه و یک درشکه چی را صدا کرد و گفت چـقـدر میگیری تا شمیران بری؟ درشکه چی که نمیدانست طرفش کیست، گفت برو ما با نرخ تی کار نمی کنیم!
رضاشاه گفت پنج شاهی کافیه؟
درشکه چی: برو بالا
رضا: ده شاهی چی؟
راننده: برو بالا!
رض. رکنا: ان موتور سواری که تلفن همراه راننده پرایدی را سرقت کرده بودند، هنگام تعقیب و گریز با خودروی مالباخته تصادف د و به کام مرگ رفتند. اختلاف دو راننده زن و مرد بر سر جای پارک سوژه رسانه ها شد. عدم توجه به جلوی راننده پراید مرگ عابر پیاده را در محور فومن به صومعه سرا رقم زد. رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد خونین یک دستگاه نیسان با کمک راننده کامیون خبر داد. از پنجره سرک ها کشیدم تا واکنش راننده را ببینم. بعد از چند ساعت راننده رسید و یادداشتم را در کاغذ یادداشت با طرح پروانه دید. یادداشت را خواند. با عصبانیت کاغذ را مچاله کرد و روی زمین انداخت. رکنا: راننده خودروی سنگین پس از تصادف با یک خودروی سواری به شدت با وی درگیر شد. یک برنامه ای وجود دارد که در آن هم به راننده هم به مشتری با توجه کیفیت کارشان و اخلاقشان امتیاز داده می شود که در این ویدئو رقابت جالب و خنده دار بین راننده و مسافر را خواهید دید. راننده پراید که با حرکت در خلاف جهت در جاده مخصوص کرج در حال فرار از دست پلیس بود، با شلیک ان متوقف شد. یک تست غیرقانونی برای آزمایش عملکرد موانع ضد تروریستی در آلمان منجر به جراحت شدید راننده شد. ا ام شود که در کنار راننده و کمک راننده، یک نفر از آموزش و پرورش مستقر شود تا بر عملکرد راننده از نظر میزان سرعت مجاز، حرکت و توقف و سایر نکاتی که به ایمنی سرنشینان مربوط می شود نظارت کند. داخل تا ی نشسته بودم، دو تا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.
نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون... یکی گفت:
به خدا اگه بزارم دست تو جیبت ی! من حساب میکنم...
بعد از راننده پرسید : ببخشید چقدر شد؟
راننده: هزار تومن !
یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمــــــی ؟؟!!
راننده گفت : جـــان ؟
مرد : گفتم آدمی یا نه؟
راننده گفت : حرف دهنتو بفهم.  اطلاعیه جذب نیرو شرکت فن آوران پارس در عسلویه در مشاغل زیر استخدام می کند 1- حراست 80 نفر 2- راننده سواری 50 نفر 3- راننده مینی بوس 30 نفر 4- کارمند دفتری 15 نفر 5- دبیرخانه 4 نفر 6- مکانیک 15نفر 7- ایمنی 7 نفر 8- شیمی کلیه گرایشها 15 9- برق ( قدرت ، تاسیسات ) 23 نفر 10- آشپز 5 نفر 11- کمپاس 7 نفر 12- راننده کمپرسی 16 نفر 13- راننده اتوبوس b7 بیابانی 8 نف. عابر پیاده در بابل به دلیل بی احتیاطی راننده خودروی پراید جان باخت. راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند . بعد از چند دقیقه پچ پچ ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد . امروز صبح دلم برای مردای شهرمون سوخت میبینی یه پیکان ِ داغون ه ِ ل ِ ک هِلِک میاد غااااان غااااان کنان راننده اش یه مرد هست کنارش یه پراید مدل قدیم ایستاده که نصف سپر جلوش هم ش ته راننده اش یه مرد هست بعد یه اسپورتیج میاد بغلشون ترمز میکن. درتصادف مرگبار پراید با پیکان وانت در محور دلیجان - خمین هردو راننده فوت د. یک راننده استرالیایی در حالی که روی تشک رانندی می کرد، بازداشت شد. انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز انیشتین در حالی که در راه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می کند؟ راننده اش پیشنهاد داد که آن.