راهنمای تشخیص ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن لینو

به نقل از خبرگزاریها در مورد راهنمای تشخیص ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن لینو : تفاوت ویندوز 32 بیتی با 64 بیت؟در کشور ما به روز بودن مساله مهمی است . مردم دوست دارند در همه چیز به روز باشند : لباس - ماشین - تلویزیون - ضبط - گوشی موبایل ... ویندوز ! مثلا مایکروسافت امروز خبر ویندوز 8 را می دهد فردا شما با خیل عظیم کاربرانی مواجه هستید که از شما می خواهند ویندوز 8 روی سیستمشان نصب کنید حال اگر بپرسید مگر چه مزیتی دارد نمیدانند . همین قضیه راجع به ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی نیز صادق است . اما آیا واقعا تاثیری برای کار این دوستان دارد ؟ برای یک کاربر عادی هیچ تفاوتی ندارد . اجازه بدهید خیلی ساده مقایسه ای داشته باشیم... تفاوت ویندوز 32بیت با 64 بیت این روزها با ارزان تر شدن و رایج شدن قطعات جدید خیلی ها سراغ سیستم عامل های 64 بیتی را می گیرند. سوالاتی از جنس ویندوز 32 بیتی یا 64 بیتی خیلی زیاد شده است. و روز به روز هم نوشته های پراکنده ( درست یا غلط ) در مورد این نوع سیستم ها، زیادتر می شود. در این نوشتار سعی می کنیم تمام جرئیات کاربردی در زمینه ویندوزهای 64 بیتی را پاسخ بدهیم. این که سیستم عامل 64 بیتی چی است و چه فرقی با 32 بیتی دارد یک سوال رایج است که با آن شروع می کنیم و می پردازیم به سوالاتی که حتما برای شما هم پیش خواهد. ببینیم آیا باید با 32 بیت خداحافظی کنیم؟ تفاوت ویندوز 32بیت با 64بیت تفاوت بین سیستم عامل 32 بیتی و 64 بیتی سوالی که برای خیلی از کاربران در هنگام نصب ویندوز و ید سخت افزار برایشان پیش می آید تفاوت بین سیستم عامل های 32 بیتی و 64 بیتی می باشد . وقتی میخواهید ویندوز نصب کنید ، این سوال از شما پرسیده می شود که چه سیستم عاملی را می خواهید بر روی کامپیوتر نصب کنید...بیشتربخوانید » سلام خوبان همراه در پردازنده های 64 بیتی، کانال ها(bus)، عریض تر از کانال ها در پردازنده های 32 بیتی هستند و به همین دلیل این پردازنده ها می توانند دو برابر پردازنده های 32 بیتی عملیات پردازش انجام دهند. برای ایجاد تصوری روشن جهت مقایسه این دو نوع پردازنده، می توان دو بزرگراه را در نظر گرفت که یکی 32 لاین دارد و دیگری 64 لاین. قاعدتا تردد در. وقتی ios 11 اوا امسال منتشر شود، عقیده ی عموم این است که اپل پشتیبانی از اپلیکیشن های ۳۲ بیتی را حذف خواهد کرد. یک قابلیت کوچک اما کاربردی در ios 10.3 صحه ای بر این ادعا می گذارد، چرا که در آ ین نسخه ی این فرم ور اکنون قابلیت شناسایی اپ هایی که هنوز پردازش های ۳۲ بیتی اجرا می کنند اضافه شده[ادامه مطلب]
در پردازنده های 64 بیتی، کانال ها(bus)، عریض تر از کانال ها در پردازنده های 32 بیتی هستند و به همین دلیل این پردازنده ها می توانند دو برابر پردازنده های 32 بیتی عملیات پردازش انجام دهند. برای ایجاد تصوری روشن جهت مقایسه این دو نوع پردازنده، می توان دو بزرگراه را در نظر گرفت که یکی 32 لاین دارد و دیگری 64 لاین. قاعدتا تردد در بزرگراه دوم بسیار راحتر و سریعتر است!
اکثر پردازنده های بعد از سال 2007 از 64 بیت پشتیبانی می کنند بنابر این اگر کامپیوتر خود را بعد از این سال یده اید به احتمال زیاد می توانید ویندوز 64 بیتی روی سیستم خود نصب کنید . در ادامه روش تشخیص پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از 64 بیت را توضیح خواهم داد.

مهمترین تفاوت سیستم عاملهای 32 بیتی و 64 بیتی مربوط است به دسترسی به حافظه، مدیریت حافظه و ویژگی های امنیتی .
یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از سیستم عامل های 64 بیتی امکان دسترسی به حافظه های موقت(ram) بیش از 4 گیگابایت است چرا که همانطور که گفته شد در سیستم عاملهای 32 بیتی این امکان وجود ندارد.

بسته به نسخه سیستم عامل 64 بیتی ای که روی سیستم خود نصب کرده اید می توانید از 1 تا 128 گیگابایت رم روی سیستم خود داشته باشید. و همانطور که می دانید هرچه رم سیستم بیشتر باشد این امکان برای سیستم جهت کارآمد پردازشها و بهبود عملکردها فراهم خواهد بود.

مزایای سیستم عامل 64 بیتی:
1- افزایش حجم دسترسی مستقیم به حافظه رم تا یک ترابایت(بسته به نسخه سیستم عامل)
2- افزایش عملکرد نرم افزارهایی که به توان پردازش بیشتری نیاز دارند (مثل نرم افزارهای ویرایش و ساخت تصور و ، بازی های سنگین گرافیکی و ...)
3- افزایش قابلیتهای امنیتی

معایب سیستم عاملهای 64 بیتی:
1- ممکن است درایور64 بیتی، بعضی از سخت افزارهای موجود نباشد( لذا گاهی اوقات، امکان استفاده از این سخت افزارها وجود نخواهد داشت و این امکان برای قطعات قدیمی تر بسیار محتمل است.-برای این که درایور یک سخت افزار قابل اجرا باشد باید ابتدا مورد تایید ماکروسافت قرار گرفته باشد - یعنی دارای مجوز دیجیتال باشد- در غیر این صورت قابل استفاده نخواهند بود)
2- سخت افزارهای 32 بیتی به هیچ وجه قابل استفاده نخواهند بود.
3- ممکن است نرم افزارهای 32 بیتی در سیستم عامل های 64 بیتی قابل اجرا نباشد.(در حال حاضر اکثر نرم افزارهای 32 بیتی هستند)
4- تعداد کم نرم افزارهایی که برای سیستم عاملهای 64 بیتی نوشته شده اند.

روش تشخیص 32 یا 64 بیتی بودن سیستم:
در دسکتاپ روی my computer راست کلیک کرده و روی properties را انتخاب کنید . پنجره ای باز می شود روبروی system information در ویستا و یا computer در xp ، نوع سیستم نوشته شده است.
اگر 32 بیتی باشد نوشته است: 32-bit operating system یا عبارت 32x
واگر 64 بیتی باشد نوشته است: 64-bit operating system یا عبارت 64x فروش نرم افزار کرک شده ی lumerical 2015 + lumerical 2013 فروش ویژه این دو نرم افزار فقط 35 هزارتومان برای ید نرم افزار های بسته lumerical به قیمت 35 هزارتومان ( در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی) با ما تماس بگیرید. 09364847193 محمد جواد یحیی پور گروه وب سایت ی اپتیک و لیزر ایران تفاوت ویندوز 32 بیتی با 64 بیت؟ در کشور ما به روز بودن مساله مهمی است . مردم دوست دارند در همه چیز به روز باشند : لباس - ماشین - تلویزیون - ضبط - گوشی موبایل ... ویندوز ! مثلا مایکروسافت امروز خبر ویندوز 8 را می دهد فردا شما با خیل عظیم کاربرانی مواجه هستید که از شما می خواهند ویندوز 8 روی سیستمشان نصب کنید حال اگر بپرسید مگر چه مزیتی دارد نمیدانند . همین قضیه راجع به ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی نیز صادق است . اما آیا واقعا تاثیری برای کار این دوستان دارد ؟ برای یک کاربر عادی هیچ تفاوتی ندارد . اجازه بدهید خیلی ساده مقایسه ای داشته باشیم : بقیه در ادامه مطلب
اپل در ios 11 از اپلیکیشن های 32 بیتی پشتیبانی نمی کند
پیغام‌های هشدار جدید در نسخه‌ی بتا ios 10.3 نشان می‌دهند که اپل در نسخه‌ی بعدی ios از اپلیکیشن‌های ۳۲ بیتی پشتیبانی نمی‌کند. مریم پاک و تنهای شرقی! ای عروس غزلهای شرقی! رفته در هاله ی خواب و رؤیا ه در سایه ی نیروانا مانده در ساحل بی پناهی نیمی از آدم و نیم ماهی ای شکوه بلند اهورا آه... سارای غمگین بودا آسمان در نگاه تو خندید عطر سیب از گلویت تراوید برق تند نگاه تو، الماس رنگ سرخ لبان تو، گیلاس چشم هایت دو دریای پُر راز مثل ایجاز در اوج اعجاز ای سراپای ماهت دو ب. موسیقی چیپ تیون یا ۸ بیتی یکی از انواع برجسته ی موسیقی است که قصد فراموش شدن ندارد. با وجود این که دهه ها از وج این نوع آهنگ از بازار موسیقی می گذرد، ولی سبک c64 که با چیپ sid تولید می شد هنوز به شدت محترم است. اما sid به اندازه ی نصف این سبک شناخته شده نیست. […] gameover.blog.ir بعد از بریزید توی c:\windows\systemr32 این 64 بیتی:
http://www.dll er.com/mscoree-dll/ /965aa4b087dd8ff6965bbf75642e8b34/
این 32 بیتی :
http://www.dll er.com/mscoree-dll/ /474b1e2cd879e25692e4d14c22a732e3/
فرق ویندوز ۳۲ بیتی با ۶۴ بیتی در چیست ؟ 32or64bit ویندوزها در دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ارائه می شود، شما بایستی بتوانید از این میان نسخه مورد نیاز خودتان را تعیین کنید. اینطور نیست که هر نسخه ای که موجود بود را بر روی سیستم نصب کنید و تصور کنید که نیاز شما برطرف شده است . ممکن است بسیاری از سخت افزارهای و نرم افزارها نتوانند با نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی این سیستم عامل خود را وفق دهند ، بنابراین عملکرد شما دچار مشکل خواهد شد. تفاوت هایی در بین نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم. 1- پردازنده های ۶۴ بیتی می توانند در هر سیکل زمانی داده های بیشتری را پردازش کنند ، از این رو نرم افزارهای شما نیز بر روی این پرازنده ها با سرعت بیشتر اجرا و کار می کند. طبیعی است که شما صرفا با نصب ویندوز ۶۴ بیتی نمی توانید از این قابلیت استفاده کنید و قطعا سخت افزار پردازنده شما نیز بایستی دارای ساختار ۶۴ بیتی باشد. ۲- سیستم عامل ۶۴ بیتی می تواند نسبت به سیستم عامل ۳۲ بیتی از حافظه رم بیشتری استفاده کند و در واقع دسترسی بیشتری به منابع موجود بر روی سخت افزار سیستم داشته باشد. برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی سقف استفاده از حافظه رم سیستم به اندازه ۴ گیگابایت تعیین شده است که شامل حافظه ی موجود بر روی کارت گرافیک شما نیز می شود. بنابراین شما هر چقدر هم بر روی سیستم خود رم اضافه کنید اما سیستم عامل شما ۳۲ بیتی باشد در نهایت فقط ۴ گیگابایت آن قابل استفاده است که در بیشتر مواقع به دلیل محدویت های سیستم عامل ۳۲ بیتی صرفا ۳ و نیم گیگابایت آن به شما نمایش داده می شود. ۳- با استفاده از پرازنده های ۶۴ بیتی سیستم عامل شما قادر خواهد بود تا از امکانات امنیتی بیشتری که در ویندوز تعبیه شده است استفاده کنید. ۴- نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۸ از نرم افزارهای قدیمی ۱۶ بیتی که در گذشته های دور استفاده می شدند پشتیبانی نمی کند . برای اجرای این نرم افزارها یا بایستی از سیستم عامل های ۳۲ بیتی استفاده کنید یا اینکه بر روی یک ساختار مجازی سازی در ویندوز یک سیستم عامل ۳۲ بیتی نصب کنید و داخل آن این نرم افزار را نصب کنید . ۵- نرم افزار های ۶۴ بیتی روی سیستم عامل ۳۲ بیتی قابل اجرا نیست. ولی اکثر نرم افزار های ۳۲ بیتی در ویندوز ۶۴ بیتی قابل اجرا می باشد. پس شما هم نسبت به سخت افزار خود و نرم افزارهایی که قرار است استفاده کنید سیستم عامل خود را انتخاب و نصب کنید. طریقه تشخیص 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوز ستگی دارد بر روی سیستم شما ویندوز i32-bit نصب باشد یا ویندوز i64-bit. برای اینکه این موضوع را متوجه شوید: برای windows xp: در run تایپ کنید winmsd و ok کنید. اندکی تحمل کنید تا پنجره ای باز شود. در سمت راست پنجره عبارت processor را بی د. اگر با x86 آغاز شده باشد ، ویندوز شما i32-bit است و اگر با ia64 آغاز شده است ویندوز شما i64-bi. تک بیتی ناب: زنبــــور درشــــتِ بی مــــــروت
گر عسل نمی دهی، نیش مزن پی نوشت: دوران راهنمایی وقتی در و دیوار مدرسه رو ت یب می کردیم، معلممون این تک بیتی رو خطاب به ما میخوند. یادش بخیر، معلم زبان فارسی و قرآن، آقای مجیدی، خداوند نگهدارش باشه. بعدا نوشت: بعضی از دوستان تذکر دادن که این تک بیتی مال سعدیه و درستش اینه:
زنبور درشت . با توجه به افزایش سیستم های 64 بیتی، نویسندگان نرم افزارهای م ب در جهت انطباق کد های خود با این سیستم ها نیز پیش روی می کنند. نوع جدیدی از تروجان kivars که پیش تر نسخه های 32 بیتی آن را در سیستم های کامپیوتری مشاهده کرده بودیم، در سیستم های 64 بیتی نیز یافت شده است. محققان امنیت اطلاعات در trend micro نمونه های تازه از این بد افزار را مورد بررسی قرار دادند و متوجه تفاوت های کمی در مقایسه با نسخه های 32 بیتی شدند.از قابلیت هایی که در هر دو نسخه ی ان هستند می توان قدرت ، ارسال داده ها به سرور، اجرا و دستکاری فایل ها، حذف برخی از سرویس های ضد تروجان، فعال یا غیر فعال بخش ورود به سیستم و سرقت اطلاعات موس و کیبورد را نام برد. kivars برای تکثیر خود از دو فایل اجرایی و یک فایل word استفاده می کند که این فایل word به عنوان ط ای برای کاربران عمل می کند. این فایل که troj_fakeword.a نام دارد بسیار شبیه سند word است و در نگاه اول بسیار بی خطر به نظر می رسد، اما در واقع فایل اجرایی بسیار خطرناکی است. هرچند با نگاه به جزئیات این فایل امکان تشخیص م ب بودن آن وجود دارد اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از کاربران معمولا فایل های مشکوک را بررسی می کنند. در نسخه 64 بیتی kivars ارتباط با مرکز فرماندهی و کنترل پنل سرویس دهنده نیز متفاوت است، به طوری که از یک بسته تصادفی کلیدی تولید می کند که باعث ارسال پاسخ از طرف سرور راه دور می شود. سپس این تروجان شروع به ارسال اطلاعات مهم کامپیوتر از جمله آدرس ip، نسخه سیستم عامل، نسخه نرم افزار م ب، طرح بندی صفحه کلید اسناد تازه و یا پوشه دسکتاب به سیستم ر می کند. منبع: news.softpedia.com با سلام خدمت دوستان لیست نهایی پروژه های درس پردازش تصاویر به شرح زیر است: 1- باز نمودن یک تصویر 8 بیتی و تولید و نمایش تصاویر 7و6و5و4و3و2و1 بیتی از روی آن.
2- باز نمودن یک تصویر رنگی 8 بیتی یا همان rgb و تولید و نمایش تصویر hsi از روی آن.
3- باز نمودن تصویر لندست-8 ارسال شده در کانال و تولید و نمایش انواع مختلف شاخص های صحبت شده در کلاس.
4- باز. اختصاصی از فایلکو پردازشگرهای ۶۴ بیتی با و پر سرعت .
پردازشگرهای ۶۴ بیتی
پردازشگرهای ۶۴ بیتی فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 8 صفحه مهمترین مزیت تراشه های ۶۴ بیتی برای تولید کننده های برنامه های دیجیتالی ، امکان آدرس دهی منطقه بیشتری از حافظه توسط پردازشگر است.از سال گذشته ، وقتی شرکت amd ، تراشه های ۶۴ بیتی اپترون خود را به بازار عرضه کرد ، در عرصه محاسبات ۶۴ بیتی برای خلق آثار دیجیتالی
با
پردازشگرهای ۶۴ بیتی
درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce 340.52 whql درایور مخصوص ویندوز xp ویرایش 32 بیتی (pc) درایور مخصوص ویندوز xp ویرایش 64 بیتی (pc) درایور مخصوص ویستا، 7 و 8 ویرایش 32 بیتی (pc) درایور مخصوص ویستا، 7 و 8 ویرایش 64 بیتی (pc) درایور مخصوص ویستا، 7 و 8 ویرایش 32 بیتی (notebook) درایور مخصوص ویستا، 7 و 8 ویرایش 64 بیتی (notebook) هات اسپات های wifi می توانند باز یا منبع باشند . اگر یک spot باز باشد ، بنابراین هر ی با یک کارت wifi می تواند به spot دسترسی پیدا کند . اما اگر ایمن باشد ، کاربر نیاز به آگاهی از یک wep key برای اتصال خواهد داشت . wep به معنای wired equivalent privacy است و یک سیستم رمز گذاری برای داده هایی است که ۸۰۲.۱۱ از طریق هوا ارسال می کند . wep دارای دو نسخه است . رمز گذاری ۶. عرضه نسخه ی 64 بیتی مرورگر کروم برای سیستم عامل مک حدود یک ماه پیش گوگل اعلام کرد که نسخه کروم قناری سیستم عامل مک (نسخه آزمایشی مرورگر کروم) از معماری ۶۴ بیتی پشتیبانی می کند، نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی کروم به برنامه نویسان و آزمایش کنندگان این نسخه امکان دسترسی بیشتری می داد...بیشتربخوانید » برای استفاده از ویندوز 64 بیتی باید cpu از قابلیت 64 بیت پشتیبانی کند. محدودیت حافظه رم در ویندوز 32 بیتی 4 گیگابایت ( 2 به توان 32 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) و در ویندوز 64 بیتی 17.2 میلیارد گیگابایت ( 2 به توان 64 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) می باشد . در نسخه 64 بیتی home edition محدودیت حافظه رم 16 گیگابایت و در نسخه های ultimate و profissional مقدار آن 192 . برای استفاده از ویندوز 64 بیتی باید cpu از قابلیت 64 بیت پشتیبانی کند. محدودیت حافظه رم در ویندوز 32 بیتی 4 گیگابایت ( 2 به توان 32 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) و در ویندوز 64 بیتی 17.2 میلیارد گیگابایت ( 2 به توان 64 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) می باشد . در نسخه 64 بیتی home edition محدودیت حافظه رم 16 گیگابایت و در نسخه های ultimate و profissional مقدار آن 192 . از زمان عرضه گوشی آیفون ۵ اس در سال ۲۰۱۳ سیستم عامل ios از نرم افزارهای ۶۴ بیتی پشتیبانی نموده است. ادامه مطلب     شرکت اپل قصد دارد جلوی اجرای برنامه های قدیمی ۳۲ بیتی را بر روی رایانه های مک بگیرد و این برنامه ها از اول ژانویه ۲۰۱۸ بر روی این رایانه ها قابل اجرا نخواهند بود. به گزارش مهر به نقل از فایومک، اپل رسما اعلام کرده که با آغاز سال میلادی جدید برنامه های مک ۳۲ بیتی برای نصب بر روی رایانه های تولیدی این شرکت قابل پذیرش نخواهند بود.   پیش از این سیستم عامل آیفون نیز با برنامه های ۳۲ بیتی خداحافظی کرده بود. بنا بر اعلام اپل برنامه های مذکور قابل نصب بر روی سیستم عامل ios۱۱ به بعد نیستند. اپل در همان زمان هشدار داده بود که این ممنوعیت را برای سیستم عامل macos high sierra به اجرا درخواهد آورد.   بنابراین از اول ژانویه سال ۲۰۱۸ برنامه های ارائه شده به فروشگاه اپ مک باید از معماری ۶۴ بیتی پشتیبانی کنند و برنامه های موجود نیز باید تا ژوئن سال ۲۰۱۸ با معماری ۶۴ بیتی سازگار شوند. اپل به کاربران توصیه کرده که در زمان استفاده از برنامه های خارج از فروشگاه مک نیز به این توصیه توجه کنند. cyberfoxcyberfox 26.0.0 x64 مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. cyberfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی cyberfox نصب کند.
قابلیت های نرم افزار cyberfox :مرورگر سیستم های 64 بیتیکارآمد تر و سریعتر از فایرفا امنیت بالافایرفا بهینه سازی شدهقابل نصب در ویندوز vista/7/8 64bitو ... 40322923438215139275 نسخه جدید waterfox 27.0.1 x64 final مرورگر پرسرعت 64 بیتی واترفا waterfox 27.0.1 x64 final مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. waterfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی واترفا نصب کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار waterfox : مرورگر سیستم های 64 بیتی کارآمد تر و سریعتر از فایرفا طراحی خاص امنیت بالا فایرفا بهینه سازی شده قابل نصب در ویندوز vista/7/8 64bit
به دوستانی که سیستم عامل 64 بیتی دارند پیشنهاد میشه این مرورگر ور نصب کنند..به امتحانش می ارزه… دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر.(عاشقانه و احساسی)در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان دو بیتی بابا طاهر را فراهم آورده ایم.دو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهردو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهرچه باغ است اینکه دارش آذرینهچه دشت است اینکه خونخوارش زمینهمگر بوم و بر سنگین دلان استمگر صحرای عشق نازنینه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دو بیتی بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دل ارمهرت نورزه بر چه ارزهگل است آندل که مهر تو نورزهگریبانی که از عشقت شود چاکبیک عالم گریبان و رزه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥ شرکت امنیتی وب چندین هزار دستگاه لینو آلوده را تشخیص داد. به گزارش ایسنا به نقل از یاهوتک، وقتی اپل به روزرسانی بعدی خود را برای ios 10 عرضه کند که همانios 10.3.2 خواهد بود، این به روزرسانی نرم افزار تنها قادر به اجرا برروی دستگاه هایی است که از ویژگی های یک پردازنده ۶۴ بیتی بهره مند باشند، به عبارت دیگر، این به روزرسانی در ios آینده تنها برای دستگاه های آیفون 5s و بعد از آن در دسترس است.همچنین برای کاربران آیپد نیز با به روزرسانی ios 10.3.2، تنها دستگاه های عرضه شده پس از اکتبر ۲۰۱۳ از این به روزرسانی بهره خواهند برد.در حالی که این موضوع از مهم ترین تحولات پیش آمده نیست، به نظر بعید به نظر میرسد که اپل پشتیبانی از دستگاه های قدیمی تر را در اواسط چرخه قطع کند. اپل معمولا تنها زمانی پشتیبانی از دستگاه های قدیمی را متوقف می کند که به روزرسانی عظیم ios در ماه سپتامبر عرضه شود.اما با اشتیاق اپل به استقبال از انحصار آینده ۶۴ بیتی، این حرکت اجتناب ناپذیر بود. همچنین به نظر نمی رسد سیستم عامل ios 10.3.2 یک به روزرسانی عمده باشد، بلکه تنها چند پیشرفت برای سیری و برخی ویژگی های جزئی دیگر را معرفی می کند.همزمان با انتقال همه جانبه اپل به دستگاه های ۶۴ بیتی، نرم افزارهای ۳۲ بیتی در اپ استور نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. با عرضه ios ۱۱ ، تمام پشتیبانی ها از برنامه های ۳۲ بیتی برداشته می شود. بنابراین انی که بخواهند همچنان از برخی برنامه های قدیمی تر ۳۲ بیتی استفاده کنند، باید روی سیستم عامل ios 10 باقی بمانند. تخمین زده شده که در حال حاضر ۱۸۷ هزار برنامه ۳۲ بیتی در فروشگاه آنلاین اپ استور وجود دارد. انویدیا پشتیبانی از سیستم عامل ۳۲ بیتی را متوقف می کند
انویدیا طی سه خبر رسمی، مواردی را که در آینده‌ی نزدیک پشتیبانی آن‌ها را متوقف می‌کند اعلام کرد. cpu من 64 بیتی است یا 32 بیتی ؟ یک روش ساده برای تشخیص ساختار پردازشی cpu آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید بدانید پزدازنده کامپیوتر شما، از ساختار 32 بیتی پیروی میکند یا از ساختار 64 بیتی؟ این روش به شما کمک می کند که ساختار سیستم عامل خود را در یک کامپیتر ویندوزی را بدانید. شما می توانید نسخه 32 بیتی و یا 64 بیتی یک سیستم عامل را روی سخت افزار 64 بیتی نصب کنید. با 2 روشی که در زیر بیان کرده ام، میتوانید به راحتی جواب این پرسش را بی د.

با استفاده از command line به کامپیوتر خود log on کنید. به command prompt وارد شود. (run را باز کرده، عبارت cmd را تایپ کنید و کلید enter را فشار دهید) عبارت "set processor" را تایپ کنید. (بدون علائم نقل قول و بدون در نظر گرفتن حروف کوچک و بزرگ) وجی هایی مانند زیر مشاهده خواهید کرد: 1 processor_architecture=x86 یا 1 processor_architecture=x64 image

عدد جلوی علامت تساوی، بیانگر ساختار پردازنده کامپیوتر شما می باشد. کپی شده از اینجا نام لینو اغلب با ارزان بودن همراه شده است. در واقع این موضوع زیاد عادلانه نیست، اما اگر بخواهید کامپیوتری با سیستم عامل رایگان داشته باشید، می توانید مبلغ زیادی صرفه جویی کنید! تا چه مبلغی؟ برای این… cyberfox مرورگری است که بر مبنایمرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی طراحی شده است. cyberfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی cyberfox نصب کند. قابلیت های نرم افزار cyberfox : کارآمد تر و سریعتر از فایرفا امنیت بالا فایرفا بهینه سازی شده و ... برای رفع پیغام خطای windows cannot access the specified device, path, or file. you may not have the appropriate permissions to access the item در ویندوز سون که مشابه با ع زیر نمایش داده می شود . می بایست فایل زیر را و ا ترکت نمایید : فایـل دو فایل بدست می آید که یکی مخصوص ویندوز 32 بیتی و دیگری مخصوص ویندوز 64 بیتی است.
با توجه به نسخه ی ویندوز سون خود (اینکه 32 بیتی است یا 64 بیتی) فایل مربوط . یاس پ ر شده و پژمرده


غنچه سر به گریبان برده


در آتش زده گلشن وحی


باغ نیلوفر سیلی خورده


همه گویند علی مظلوم است


خیمه هایی که به غارت رفتند


اهل بیتی که اسارت رفتند


قلتگاهی که در آن جا گل ها


دست بسته به زیارت رفتند


همه گویند علی مظلوم است چند تک بیتی از شاعران سبک هندی: صائب: 1- دوداگربالانشیند رشأن شعله نیست جای چشم ابرونگیرد گرچه اوبالاتراست 2- اظهارعجزپیش ستمگرزابلهی است اشک کباب موجب طغیان آتش است 3- من ازروئیدن خارسردیواردانستم که نا نمی گرددازین بالانشینیها 3- ازدل نمی رسد نفس عاشقان به لب بلبل زبی غمی است که فریاد می زند بیدل: 1- بیدل ازغفلت به تعمیرش ت دل مکوش د. 120-02 همانطور که شاهد بودید ، آموزشی مبنی بر نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی منتشر کردیم ( اگر هنوز این آموزش را ندیده اید ، بر روی لینک زیر کلیک کنید ) آموزش نصب واجرای سیستم عامل مک os x به صورت مجازی در ویندوز اما یکی از شرایط و پیش نیاز های نصب یک سیستم عامل بصورت مجازی ، پشتیبانی cpu کامپیوتر شما از قابلیت vt است ( یا virtualization technology ) اما اصلا این vt چیست ؟ vt یا virtualization technology در واقع یک قابلیتی است در cpu که به شما اجازه می دهد که چند محیط نرم افزاری را در کنار هم داشته باشید که البته کاربرد اصلی آن در سرور های مجازی است ولی در سایر موارد نیز از جمله نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی که آموزش آنرا برایتان ارائه کردیم نیز کاربرد دارد اما یکی دیگر از پیش نیاز های نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی داشتن cpu با معماری ۶۴ بیتی است چرا که سیستم عامل مک بصورت ۶۴ بیتی است و لذا نیاز مند cpu با معماری ۶۴ بیت است خب حالا که تا حدودی با این قابلیت آشنا شدید ، به سراغ آموزش فهمیدن این موضوع می بریم که آیا cpu من قابلیت vt را دارد ؟ برای فهمیدن به این موضوع ، ۲ روش را به شما آموزش می دهم : اپلیکیشن 32 بیتی آیفون تا چندی دیگر اپل نسخه نهایی آی او اس 11 را منتشر خواهد کرد. اما نکته جالب اینجاست که 180 هزار اپلیکیشن 32 بیتی نیز غیرفعال خواهند شد! درحالی که تنها چند هفته تا عرضه نسخه نهایی آی او اس 11 باقی مانده است، همواره تغییرات پیش بینی شده طولانی مدتی نیز همراه با آن خواهد ... نوشته بیش از 180 هزار اپلیکیشن 32 بیتی آیفون قادر به پشتیبانی از ios 11 نیستند! اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
#تا حالا سه بیتی شنیده بودین؟:)))))))))))) چهار بیتی چطور؟:)))))))))))))))))))))) لطفا جواب بدید:))))))))
مُلدم از خنده:)))))))))))
عاغا اگه ی ازینجا خوشش نمیاد خیلی راحت آنفالو کنه خوشحال میشم قضاوتای بیخود و حرفای الکی رو.نشنوم :)))) اینجا چیزی نوشته شه یا نشه ،ویرایش بشه یا نشه ،فقط و فقط ب خودم مربوطه نکه بیاید نیشاتونو باز کنید که هرهر فلان.چیزو.پ. در یکی از سایت های سنی سعودی بحثی در مورد زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شده بود و در آن حدیثی از اکرم صلی الله علیه و آله و سلم آورده شده است.

در این حدیث که از کتاب "مستدرک الحاکم" نقل شده، آمده: عن عبد الله بن مسعود قال: أتینا رسول الله صلى الله علیه وآله ف ج إلینا مستبشرا یعرف السرور فی وجهه، فما سألناه عن شئ إلا أخبرنا به، ولا سکتنا إلا ابتدأنا، حتى مرت فتیة من بنی هاشم فیهم الحسن والحسین، فلما رآهم زمهم وانهملت عیناه! فقلنا یا رسول الله، ما نزال نرى فی وج شیئا نکرهه! فقال: إنا أهل بیت اختار الله لنا الآ ة على الدنیا، وإنه سیلقى أهل بیتی من بعدی تطریداً وتشریداً فی البلاد، حتى ترتفع رایات سود فی المشرق فیسألون الحق فلا یعطونه، ثم یسألونه فلا یعطونه، فیقاتلون فینصرون! فمن أدرکه منکم ومن أعقابکم فلیأت إمام أهل بیتی ولو حبوا على الثلج، فإنها رایات هدى یدفعونها إلى رجل من أهل بیتی یواطئ اسمه اسمی واسم أبیه اسم أبی، فیملک الأرض، فیملؤها قسطاً وعدلاً کما ملئت جوراً وظلماًو.

مضمون این روایت این است: هنگامی که در مشرق زمین پرچم های مشکی رنگ برافراشته می شود و در سرزمین حجاز – که سرزمینی گرم و خشک است – برف می بارد، ظهور زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک خواهد بود.

گفتنی است زمستان امسال یکی از بی سابقه ترین برف های طول تاریخ عربستان سعودی، در این کشور باریده شد و تعجب همگان را برانگیخت.


منبع: شیعه آنلاین آموزش نصب ویندوز 7 به صورت تصویری حداقل سخت افزار مورد نیاز برای نصب ویندوز 7 1 گیگابایت رم برای ویندوز 32 بیتی ویندوز 7 یا 2 گیگابایت رم برای ویندوز 64 بیتی ویندوز7
16 گیگابایت فضای خالی دیسک سخت برای ویندوز 32 بیتی ویندوز7 و 20 گیگابایت برای ویندوز 64 بیتی 7
کارت گرافیکی یا چیپ است که پشتیبانی از directx 9 با 128 مگابایت حافظه داخلی (به تم aer. با استفاده از عملگر باقی مانده ی تقسیم (%): همون طور که در ریاضیات عددی زوج است که باقی مانده ی تقسیم اش بر دو ، صفر باشد. پس به عنوان یک روش با استفاده از % زوج بودن عددی را تعیین میکنیم: boolean is_even = (n % 2 == 0); تعیین زوج و فرد با استفاده از عملیات بیتی و عملگر بیتی &: برای این کار ما به آ ین رقم از مقدار باینری عدد نیاز داریم که با and آن با یک . کمپانی سیمانتک (symantec) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های نرم افزاری در زمینه تولید برنامه های امنیتی (مثل آنتی ویروس) است. از معروف ترین نرم افزارهای این شرکت میتوان به آنتی ویروس norton اشاره کرد. در این مطلب، یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی symantec را به شما معرفی میکنیم. نرم افزار endpoint protection یک مجموعه کامل برای حفظ امنیت کامپیوتر شماست. این نرم افزار شامل آنتی ویروس، آنتی ، آنتی اسپم، آنتی تروجان، آنتی اسپای (ضد جاسوسی) و سایر م ومات امنیت کامپیوتر است. یکی از مزیت های این آنتی ویروس برای کاربران ایرانی، رایگان بودن آن است. به همین دلیل به راحتی قابل آپدیت است. البته رایگان بودن این نرم افزار به معنای ضعف آن نیست. چون symantec endpoint protection در حال حاضر یکی از قابل اطمینان ترین نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. ورژن جدید این نرم افزار به تازگی منتشر شده و در ادامه میتوانید نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آن را کنید. خبرگزاری مهر نوشت: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آریایی بودن فضل نیست، اما ایرانی بودن فضل است؛ زیرا آریایی بودن افتخار به خون و نژاد است و تفاوتی با ف جه عرب پیش از ندارد. رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آریایی بودن فضل نیست، اما ایرانی بودن فضل است؛ زیرا آریایی بودن افتخار به خون و نژاد است و تفاوتی با ف جه عرب پیش از ندارد. waterfox مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. waterfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی واترفا نصب کند. cyberfox (سایبرفا ) نیز مرورگری شبیه به واترفا است. قابلیت های کلیدی نرم افزار waterfox:
- مرورگر سیستم های 64 بیتی
- کارآمد تر و سریعتر از فایرفا
- طراحی خاص
- امنیت بالا
- فایرفا بهینه سازی شده
- و ... حجم=57.4مگابایت پسورد:www.amc-b. آپدیت آی او اس 10.3.2 (ios 10.3.2) با بهبودهایی فراوان منتشر شد اپل به تازگی آپدیت آی او اس 10.3.2 (ios 10.3.2) را برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ خود عرضه کرده است. آیا گوشی های 32 بیتی نیز قادر به دریافت این بروزرسانی خواهند بود؟ بر اساس شایعات منتشرشده در هفته های اخیر، اپل با عرضه آپدیت آی او اس 10.3.2 به پشتیبانی از محصولات 32 بیتی ... نوشته آپدیت آی او اس 10.3.2 (ios 10.3.2) با بهبودهایی فراوان منتشر شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آی پی به هر کامپیوتر متصل به اینترنت داده میشه تا بشه با کمک اون به یه کامپیوتر دسترسی پیدا کنیم ، این آدرس میتونه بصورت 32 بیتی و 64 بیتی باشه که برای راحتی ما بصورت زیر مشخص میشه . . . ادامه مطلب دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر.(عاشقانه و احساسی)در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان دو بیتی بابا طاهر را فراهم آورده ایم.دو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهردو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهرچه باغ است اینکه دارش آذرینهچه دشت است اینکه خونخوارش زمینهمگر بوم و بر سنگین دلان استمگر صحرای عشق نازنینه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دو بیتی بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دل ارمهرت نورزه بر چه ارزهگل است آندل که مهر تو نورزهگریبانی که از عشقت شود چاکبیک عالم گریبان و رزه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥