راهنمای تشخیص ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن لینو

به نقل از خبرگزاریها در مورد راهنمای تشخیص ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن لینو : تفاوت ویندوز 32 بیتی با 64 بیت؟در کشور ما به روز بودن مساله مهمی است . مردم دوست دارند در همه چیز به روز باشند : لباس - ماشین - تلویزیون - ضبط - گوشی موبایل ... ویندوز ! مثلا مایکروسافت امروز خبر ویندوز 8 را می دهد فردا شما با خیل عظیم کاربرانی مواجه هستید که از شما می خواهند ویندوز 8 روی سیستمشان نصب کنید حال اگر بپرسید مگر چه مزیتی دارد نمیدانند . همین قضیه راجع به ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی نیز صادق است . اما آیا واقعا تاثیری برای کار این دوستان دارد ؟ برای یک کاربر عادی هیچ تفاوتی ندارد . اجازه بدهید خیلی ساده مقایسه ای داشته باشیم... تفاوت ویندوز 32بیت با 64 بیت این روزها با ارزان تر شدن و رایج شدن قطعات جدید خیلی ها سراغ سیستم عامل های 64 بیتی را می گیرند. سوالاتی از جنس ویندوز 32 بیتی یا 64 بیتی خیلی زیاد شده است. و روز به روز هم نوشته های پراکنده ( درست یا غلط ) در مورد این نوع سیستم ها، زیادتر می شود. در این نوشتار سعی می کنیم تمام جرئیات کاربردی در زمینه ویندوزهای 64 بیتی را پاسخ بدهیم. این که سیستم عامل 64 بیتی چی است و چه فرقی با 32 بیتی دارد یک سوال رایج است که با آن شروع می کنیم و می پردازیم به سوالاتی که حتما برای شما هم پیش خواهد. ببینیم آیا باید با 32 بیت خداحافظی کنیم؟ تفاوت ویندوز 32بیت با 64بیت تفاوت بین سیستم عامل 32 بیتی و 64 بیتی سوالی که برای خیلی از کاربران در هنگام نصب ویندوز و ید سخت افزار برایشان پیش می آید تفاوت بین سیستم عامل های 32 بیتی و 64 بیتی می باشد . وقتی میخواهید ویندوز نصب کنید ، این سوال از شما پرسیده می شود که چه سیستم عاملی را می خواهید بر روی کامپیوتر نصب کنید...بیشتربخوانید » سلام خوبان همراه در پردازنده های 64 بیتی، کانال ها(bus)، عریض تر از کانال ها در پردازنده های 32 بیتی هستند و به همین دلیل این پردازنده ها می توانند دو برابر پردازنده های 32 بیتی عملیات پردازش انجام دهند. برای ایجاد تصوری روشن جهت مقایسه این دو نوع پردازنده، می توان دو بزرگراه را در نظر گرفت که یکی 32 لاین دارد و دیگری 64 لاین. قاعدتا تردد در. وقتی ios 11 اوا امسال منتشر شود، عقیده ی عموم این است که اپل پشتیبانی از اپلیکیشن های ۳۲ بیتی را حذف خواهد کرد. یک قابلیت کوچک اما کاربردی در ios 10.3 صحه ای بر این ادعا می گذارد، چرا که در آ ین نسخه ی این فرم ور اکنون قابلیت شناسایی اپ هایی که هنوز پردازش های ۳۲ بیتی اجرا می کنند اضافه شده[ادامه مطلب]
در پردازنده های 64 بیتی، کانال ها(bus)، عریض تر از کانال ها در پردازنده های 32 بیتی هستند و به همین دلیل این پردازنده ها می توانند دو برابر پردازنده های 32 بیتی عملیات پردازش انجام دهند. برای ایجاد تصوری روشن جهت مقایسه این دو نوع پردازنده، می توان دو بزرگراه را در نظر گرفت که یکی 32 لاین دارد و دیگری 64 لاین. قاعدتا تردد در بزرگراه دوم بسیار راحتر و سریعتر است!
اکثر پردازنده های بعد از سال 2007 از 64 بیت پشتیبانی می کنند بنابر این اگر کامپیوتر خود را بعد از این سال یده اید به احتمال زیاد می توانید ویندوز 64 بیتی روی سیستم خود نصب کنید . در ادامه روش تشخیص پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از 64 بیت را توضیح خواهم داد.

مهمترین تفاوت سیستم عاملهای 32 بیتی و 64 بیتی مربوط است به دسترسی به حافظه، مدیریت حافظه و ویژگی های امنیتی .
یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از سیستم عامل های 64 بیتی امکان دسترسی به حافظه های موقت(ram) بیش از 4 گیگابایت است چرا که همانطور که گفته شد در سیستم عاملهای 32 بیتی این امکان وجود ندارد.

بسته به نسخه سیستم عامل 64 بیتی ای که روی سیستم خود نصب کرده اید می توانید از 1 تا 128 گیگابایت رم روی سیستم خود داشته باشید. و همانطور که می دانید هرچه رم سیستم بیشتر باشد این امکان برای سیستم جهت کارآمد پردازشها و بهبود عملکردها فراهم خواهد بود.

مزایای سیستم عامل 64 بیتی:
1- افزایش حجم دسترسی مستقیم به حافظه رم تا یک ترابایت(بسته به نسخه سیستم عامل)
2- افزایش عملکرد نرم افزارهایی که به توان پردازش بیشتری نیاز دارند (مثل نرم افزارهای ویرایش و ساخت تصور و ، بازی های سنگین گرافیکی و ...)
3- افزایش قابلیتهای امنیتی

معایب سیستم عاملهای 64 بیتی:
1- ممکن است درایور64 بیتی، بعضی از سخت افزارهای موجود نباشد( لذا گاهی اوقات، امکان استفاده از این سخت افزارها وجود نخواهد داشت و این امکان برای قطعات قدیمی تر بسیار محتمل است.-برای این که درایور یک سخت افزار قابل اجرا باشد باید ابتدا مورد تایید ماکروسافت قرار گرفته باشد - یعنی دارای مجوز دیجیتال باشد- در غیر این صورت قابل استفاده نخواهند بود)
2- سخت افزارهای 32 بیتی به هیچ وجه قابل استفاده نخواهند بود.
3- ممکن است نرم افزارهای 32 بیتی در سیستم عامل های 64 بیتی قابل اجرا نباشد.(در حال حاضر اکثر نرم افزارهای 32 بیتی هستند)
4- تعداد کم نرم افزارهایی که برای سیستم عاملهای 64 بیتی نوشته شده اند.

روش تشخیص 32 یا 64 بیتی بودن سیستم:
در دسکتاپ روی my computer راست کلیک کرده و روی properties را انتخاب کنید . پنجره ای باز می شود روبروی system information در ویستا و یا computer در xp ، نوع سیستم نوشته شده است.
اگر 32 بیتی باشد نوشته است: 32-bit operating system یا عبارت 32x
واگر 64 بیتی باشد نوشته است: 64-bit operating system یا عبارت 64x فروش نرم افزار کرک شده ی lumerical 2015 + lumerical 2013 فروش ویژه این دو نرم افزار فقط 35 هزارتومان برای ید نرم افزار های بسته lumerical به قیمت 35 هزارتومان ( در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی) با ما تماس بگیرید. 09364847193 محمد جواد یحیی پور گروه وب سایت ی اپتیک و لیزر ایران تفاوت ویندوز 32 بیتی با 64 بیت؟ در کشور ما به روز بودن مساله مهمی است . مردم دوست دارند در همه چیز به روز باشند : لباس - ماشین - تلویزیون - ضبط - گوشی موبایل ... ویندوز ! مثلا مایکروسافت امروز خبر ویندوز 8 را می دهد فردا شما با خیل عظیم کاربرانی مواجه هستید که از شما می خواهند ویندوز 8 روی سیستمشان نصب کنید حال اگر بپرسید مگر چه مزیتی دارد نمیدانند . همین قضیه راجع به ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی نیز صادق است . اما آیا واقعا تاثیری برای کار این دوستان دارد ؟ برای یک کاربر عادی هیچ تفاوتی ندارد . اجازه بدهید خیلی ساده مقایسه ای داشته باشیم : بقیه در ادامه مطلب
تفاوت ویندوز 32 بیتی با 64 بیت؟ در کشور ما به روز بودن مساله مهمی است . مردم دوست دارند در همه چیز به روز باشند : لباس - ماشین - تلویزیون - ضبط - گوشی موبایل ... ویندوز ! مثلا مایکروسافت امروز خبر ویندوز 8 را می دهد فردا شما با خیل عظیم کاربرانی مواجه هستید که از شما می خواهند ویندوز 8 روی سیستمشان نصب کنید حال اگر بپرسید مگر چه مزیتی دارد نمیدانند . همین قضیه راجع به ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی نیز صادق است . اما آیا واقعا تاثیری برای کار این دوستان دارد ؟ برای یک کاربر عادی هیچ تفاوتی ندارد . اجازه بدهید خیلی ساده مقایسه ای داشته باشیم : بقیه در ادامه مطلب
اپل در ios 11 از اپلیکیشن های 32 بیتی پشتیبانی نمی کند
پیغام‌های هشدار جدید در نسخه‌ی بتا ios 10.3 نشان می‌دهند که اپل در نسخه‌ی بعدی ios از اپلیکیشن‌های ۳۲ بیتی پشتیبانی نمی‌کند. انویدیا به پشتیبانی از سیستم عامل ۳۲ بیتی خاتمه می دهد
شرکت انویدیا طی بیانیه رسمی اعلام کرد که در پایان ماه جاری، به پشتیبانی از سیستم‌های ۳۲ بیتی پایان خواهد داد. مریم پاک و تنهای شرقی! ای عروس غزلهای شرقی! رفته در هاله ی خواب و رؤیا ه در سایه ی نیروانا مانده در ساحل بی پناهی نیمی از آدم و نیم ماهی ای شکوه بلند اهورا آه... سارای غمگین بودا آسمان در نگاه تو خندید عطر سیب از گلویت تراوید برق تند نگاه تو، الماس رنگ سرخ لبان تو، گیلاس چشم هایت دو دریای پُر راز مثل ایجاز در اوج اعجاز ای سراپای ماهت دو ب. سیستم عامل جدید اپل پلتفرمی فوق العاده است، ولی با اپلیکیشن های ۳۲ بیتی سر ناسازگاری دارد! این مسئله بر روی اجرای اپلیکیشن های ۳۲ بیتی تاثیر منفی داشته و توسعه دهندگان را م م به به روز برنامه هایشان می کند. gameover.blog.ir بعد از بریزید توی c:\windows\systemr32 این 64 بیتی:
http://www.dll er.com/mscoree-dll/ /965aa4b087dd8ff6965bbf75642e8b34/
این 32 بیتی :
http://www.dll er.com/mscoree-dll/ /474b1e2cd879e25692e4d14c22a732e3/
کباب بیتی خانگی ev yapımı beyti kebap مواد لازم برای کباب مواد لازم برای کباب نیم کیلو چرخ کرده ( دنده و سردست گوساله مخلوط ) پیاز 1 عدد رنده شده سیر سه حبه رنده شده نان سوخاری 3 ق غ تخم مرغ 1 عدد نمک فلفل سیاه و قرمز به مقدار لازم آویشن نصف ق چ مواد لازم برای نان بیتی آرد نیم کیلو ( 4 لیوان ) مایع خمیر ( ) 1 ق غ نمک 1 ق غ آب ولرم به مقداری که خمیر لازم باشد تا به خمیری نرم تبدیل شود مواد لازم برای سس بیتی کره 2 ق غ رب گوجه فرنگی 1 ق غ آب داغ نصف استکان نمک فلفل قرمز مواد لازم برای سرویس بیتی ماست مقدار کم جعفری تازه فلفل و گوجه فرنگی کباب شده طرز تهیه مواد لازم برای کباب را در یک ظرف ریخته و مخلوط میکنیم و کمی ورز میدهیم. مواد را به 4 قسمت تقسیم و به صورت طولی کمی کلفتر از سوسیس درست میکنیم. برای خمیر نان را در یک ظرف با نصف استکان آب ولرم حل کرده منتظر ور آمدن آن می شویم و سپس نمک و آرد را به آن اضافه می کنیم. سپس آب ولرم را کم کم اضافه کرده و با کمک آرد خمیری نرم که به دست نچسبد درست کنید و نیم ساعت بگذارید بماند. خمیر را به 4 قسمت مساوی تقسیم کرده و به کلفتی نان لواش آنها را باز کنید. مواد کباب را داخل نانها گذاشته بپیچید ( زیاد سفت نپیچید ) . داخل فر 180 درجه 25 الی 30 دقیقه بپزید. برای سس بیتی کره را آب کنید و مواد سس را به نوبت داخل آن ریخته بهم زده و 2 الی 3 دقیقه بچوشانید. کباب های پخته شده را با چاقو بریده ( مطابق شکل ) و در بشقاب سرویس قرار داده و وسط آنها ماست بریزید و روی کباب ها با سسی که آماده کرده اید تزیین کنید. دور بشقابها را با فلفل و گوجه کباب شده و روی کبابها را با جعفری تاره تزیین کنید. نوش جان مواد و طرز تهیه این دستور کمی طولانی ممکنه باشه ولی ولی .... با توجه به افزایش سیستم های 64 بیتی، نویسندگان نرم افزارهای م ب در جهت انطباق کد های خود با این سیستم ها نیز پیش روی می کنند. نوع جدیدی از تروجان kivars که پیش تر نسخه های 32 بیتی آن را در سیستم های کامپیوتری مشاهده کرده بودیم، در سیستم های 64 بیتی نیز یافت شده است. محققان امنیت اطلاعات در trend micro نمونه های تازه از این بد افزار را مورد بررسی قرار دادند و متوجه تفاوت های کمی در مقایسه با نسخه های 32 بیتی شدند.از قابلیت هایی که در هر دو نسخه ی ان هستند می توان قدرت ، ارسال داده ها به سرور، اجرا و دستکاری فایل ها، حذف برخی از سرویس های ضد تروجان، فعال یا غیر فعال بخش ورود به سیستم و سرقت اطلاعات موس و کیبورد را نام برد. kivars برای تکثیر خود از دو فایل اجرایی و یک فایل word استفاده می کند که این فایل word به عنوان ط ای برای کاربران عمل می کند. این فایل که troj_fakeword.a نام دارد بسیار شبیه سند word است و در نگاه اول بسیار بی خطر به نظر می رسد، اما در واقع فایل اجرایی بسیار خطرناکی است. هرچند با نگاه به جزئیات این فایل امکان تشخیص م ب بودن آن وجود دارد اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از کاربران معمولا فایل های مشکوک را بررسی می کنند. در نسخه 64 بیتی kivars ارتباط با مرکز فرماندهی و کنترل پنل سرویس دهنده نیز متفاوت است، به طوری که از یک بسته تصادفی کلیدی تولید می کند که باعث ارسال پاسخ از طرف سرور راه دور می شود. سپس این تروجان شروع به ارسال اطلاعات مهم کامپیوتر از جمله آدرس ip، نسخه سیستم عامل، نسخه نرم افزار م ب، طرح بندی صفحه کلید اسناد تازه و یا پوشه دسکتاب به سیستم ر می کند. منبع: news.softpedia.com با توجه به افزایش سیستم های 64 بیتی، نویسندگان نرم افزارهای م ب در جهت انطباق کد های خود با این سیستم ها نیز پیش روی می کنند. نوع جدیدی از تروجان kivars که پیش تر نسخه های 32 بیتی آن را در سیستم های کامپیوتری مشاهده کرده بودیم، در سیستم های 64 بیتی نیز یافت شده است. محققان امنیت اطلاعات در trend micro نمونه های تازه از این بد افزار را مورد بررسی قرار دادند و متوجه تفاوت های کمی در مقایسه با نسخه های 32 بیتی شدند.از قابلیت هایی که در هر دو نسخه ی ان هستند می توان قدرت ، ارسال داده ها به سرور، اجرا و دستکاری فایل ها، حذف برخی از سرویس های ضد تروجان، فعال یا غیر فعال بخش ورود به سیستم و سرقت اطلاعات موس و کیبورد را نام برد. kivars برای تکثیر خود از دو فایل اجرایی و یک فایل word استفاده می کند که این فایل word به عنوان ط ای برای کاربران عمل می کند. این فایل که troj_fakeword.a نام دارد بسیار شبیه سند word است و در نگاه اول بسیار بی خطر به نظر می رسد، اما در واقع فایل اجرایی بسیار خطرناکی است. هرچند با نگاه به جزئیات این فایل امکان تشخیص م ب بودن آن وجود دارد اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از کاربران معمولا فایل های مشکوک را بررسی می کنند. در نسخه 64 بیتی kivars ارتباط با مرکز فرماندهی و کنترل پنل سرویس دهنده نیز متفاوت است، به طوری که از یک بسته تصادفی کلیدی تولید می کند که باعث ارسال پاسخ از طرف سرور راه دور می شود. سپس این تروجان شروع به ارسال اطلاعات مهم کامپیوتر از جمله آدرس ip، نسخه سیستم عامل، نسخه نرم افزار م ب، طرح بندی صفحه کلید اسناد تازه و یا پوشه دسکتاب به سیستم ر می کند. منبع: news.softpedia.com تک بیتی ناب: زنبــــور درشــــتِ بی مــــــروت
گر عسل نمی دهی، نیش مزن پی نوشت: دوران راهنمایی وقتی در و دیوار مدرسه رو ت یب می کردیم، معلممون این تک بیتی رو خطاب به ما میخوند. یادش بخیر، معلم زبان فارسی و قرآن، آقای مجیدی، خداوند نگهدارش باشه. بعدا نوشت: بعضی از دوستان تذکر دادن که این تک بیتی مال سعدیه و درستش اینه:
زنبور درشت . طبق تازه ترین گزارشی که از سوی سایت فون آرنا منتشر شده، ظاهرا اپل قصد دارد که از انتشار به روزرسانی های جدید سیستم عامل ios برای آن دسته از کاربرانی که از آیفون های 32 بیتی اپل استفاده می کنند؛ صرف نظر… لینو دیگر از پردازنده های ۳۲ بیتی پشتیبانی نخواهد کرد دو کمپانی intel و amd طی سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ میلادی اولین پردازنده های ۶۴ بیتی خود را راهی بازار د. حال پس از گذشت بیش از یک دهه از زمان عرضه ی این پردازنده ها به بازار، توزیع کنندگان نسخه های مختلف لینو در نظر دارد تا پشتیبانی از سخت افزار ۳۲ بیتی را متوقف کنند. به نام خداوند مهربان و با سلام خدمت شما دوستان عزیز!
در روزهای گذشته سومین سالگرد راه اندازی وبلاگ "تک بیتی های ناب" رو پشت سر گذاشتیم، به همین دلیل گلچینی از تک بیتی های دادماه سال 92 تا الان رو خدمت شما تقدیم میکنیم، لطفا شما هم تک بیتی برگزیده ی یک سال اخیر رو به سلیقه خودتون انتخاب کنید. یا علی
سعدی:
هر که به جور رقیب یا به ج. هات اسپات های wifi می توانند باز یا منبع باشند . اگر یک spot باز باشد ، بنابراین هر ی با یک کارت wifi می تواند به spot دسترسی پیدا کند . اما اگر ایمن باشد ، کاربر نیاز به آگاهی از یک wep key برای اتصال خواهد داشت . wep به معنای wired equivalent privacy است و یک سیستم رمز گذاری برای داده هایی است که ۸۰۲.۱۱ از طریق هوا ارسال می کند . wep دارای دو نسخه است . رمز گذاری ۶. راهنمای نصب و استفاده از پوسته لینو bash در ویندوز 10
با قابلیت bash یا پوسته‌ی لینو می‌توان دستورها و اپلیکیشن‌های لینو را در محیط ویندوز اجرا کرد. در ادامه روش استفاده از این ویژگی را در ویندوز تشریح می‌کنیم. برای استفاده از ویندوز 64 بیتی باید cpu از قابلیت 64 بیت پشتیبانی کند. محدودیت حافظه رم در ویندوز 32 بیتی 4 گیگابایت ( 2 به توان 32 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) و در ویندوز 64 بیتی 17.2 میلیارد گیگابایت ( 2 به توان 64 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) می باشد . در نسخه 64 بیتی home edition محدودیت حافظه رم 16 گیگابایت و در نسخه های ultimate و profissional مقدار آن 192 . برای استفاده از ویندوز 64 بیتی باید cpu از قابلیت 64 بیت پشتیبانی کند. محدودیت حافظه رم در ویندوز 32 بیتی 4 گیگابایت ( 2 به توان 32 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) و در ویندوز 64 بیتی 17.2 میلیارد گیگابایت ( 2 به توان 64 و نتیجه به گیگابایت تبدیل شود ) می باشد . در نسخه 64 بیتی home edition محدودیت حافظه رم 16 گیگابایت و در نسخه های ultimate و profissional مقدار آن 192 . از زمان عرضه گوشی آیفون ۵ اس در سال ۲۰۱۳ سیستم عامل ios از نرم افزارهای ۶۴ بیتی پشتیبانی نموده است. ادامه مطلب  ubuntu v17.10.1 desktop x64 + server x86/x64 - لینو اوبونتوubuntu یکی از توزیع های لینو است که بر اساس دبیان پایه گذاری شده است اما در چندین مورد با دبیان تفاوت دارد. نام اوبونتو از یکی از مفاهیم افریقای جنوبی به معنی «انسانیت نسبت به دیگران» (humanity towards others) گرفته شده است.اوبونتو هر شش ماه یک بار نسخه جدیدی را به بازار عرضه می کند. علاوه بر این برای هر نسخه از اوبونتو، تا 9 ماه پس از انتشار آن نسخه، پشتیبانی ارائه می شود. برای نسخه lts مثل 16.04 (xenial)، به جای پشتیبانی 9 ماهه، سه سال پشتیبانی برای نسخه ویژه رایانه های شخصی و پنج سال پشتیبانی برای نسخه های سرور ارائه می شود. ...

مطالب مرتبط: ubuntu v16.04.3 lts desktop + server x86/x64 - لینو اوبونتو kali linux 2017.3 x86/x64 - کالی لینو ، سیستم عامل تست نفوذ و امنیت backtrack 5 r3 gnome + kde x86/x64 - بک ترک، سیستم عامل تست نفوذ و امنیت debian linux v9.3 - لینو دبیان mandriva linux powerpack 2011 i586/x86_64 - لینو مندریوا پاو ک red hat enterprise linux v6 update 2 i386/x86_64 - لینو ردهت اینت رایز ubuntu v17.04 desktop + server x86/x64 - لینو اوبونتو fedora v26 workstation x86/x64 - لینو فدورا centos v7.3.1611 x86_64 - لینو سنت او اس دسته بندی: » نرم افزار » سیستم عامل » لینو
برچسب ها: 32 بیتی, 64 بیتی, linux, لینو , نرم افزار, x64, x86
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! شرکت اپل توسعه دهندگان را ترغیب کرده تا با به روزرسانی اپلیکیشن ها، پشتیبانی از ساختار 64 بیتی را به آن اضافه کنند. اپل مدت هاست که تمرکز خود را روی توسعه اپلیکیشن های 64 بیتی گذاشته است. با وجود این، به نظر می رسد این سیاست باعث شده اپل با عرضه ios 11 تغییرات جدی را ایجاد کرده و برخی از دستگاه های قدیمی مجهز به ios قربانی این تصمیم شوند. cyberfox cyberfox 34.1 مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی طراحی شده است. cyberfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی cyberfox نصب کند. 40322923438215139275 نسخه جدید waterfox 27.0.1 x64 final مرورگر پرسرعت 64 بیتی واترفا waterfox 27.0.1 x64 final مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. waterfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی واترفا نصب کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار waterfox : مرورگر سیستم های 64 بیتی کارآمد تر و سریعتر از فایرفا طراحی خاص امنیت بالا فایرفا بهینه سازی شده قابل نصب در ویندوز vista/7/8 64bit
به دوستانی که سیستم عامل 64 بیتی دارند پیشنهاد میشه این مرورگر ور نصب کنند..به امتحانش می ارزه… دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر.(عاشقانه و احساسی)در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان دو بیتی بابا طاهر را فراهم آورده ایم.دو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهردو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهرچه باغ است اینکه دارش آذرینهچه دشت است اینکه خونخوارش زمینهمگر بوم و بر سنگین دلان استمگر صحرای عشق نازنینه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دو بیتی بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دل ارمهرت نورزه بر چه ارزهگل است آندل که مهر تو نورزهگریبانی که از عشقت شود چاکبیک عالم گریبان و رزه♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥  waterfox v30.0 + cyberfox v32.0.3 x64 - نرم افزار مرورگر واترفا و سایبرفا (فایرفا 64 بیتی) waterfox مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. waterfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوز های 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی واترفا نصب کند. cyberfox (سایبرفا ) نیز مرورگری شبیه به واترفا است. به گزارش ایسنا به نقل از یاهوتک، وقتی اپل به روزرسانی بعدی خود را برای ios 10 عرضه کند که همانios 10.3.2 خواهد بود، این به روزرسانی نرم افزار تنها قادر به اجرا برروی دستگاه هایی است که از ویژگی های یک پردازنده ۶۴ بیتی بهره مند باشند، به عبارت دیگر، این به روزرسانی در ios آینده تنها برای دستگاه های آیفون 5s و بعد از آن در دسترس است.همچنین برای کاربران آیپد نیز با به روزرسانی ios 10.3.2، تنها دستگاه های عرضه شده پس از اکتبر ۲۰۱۳ از این به روزرسانی بهره خواهند برد.در حالی که این موضوع از مهم ترین تحولات پیش آمده نیست، به نظر بعید به نظر میرسد که اپل پشتیبانی از دستگاه های قدیمی تر را در اواسط چرخه قطع کند. اپل معمولا تنها زمانی پشتیبانی از دستگاه های قدیمی را متوقف می کند که به روزرسانی عظیم ios در ماه سپتامبر عرضه شود.اما با اشتیاق اپل به استقبال از انحصار آینده ۶۴ بیتی، این حرکت اجتناب ناپذیر بود. همچنین به نظر نمی رسد سیستم عامل ios 10.3.2 یک به روزرسانی عمده باشد، بلکه تنها چند پیشرفت برای سیری و برخی ویژگی های جزئی دیگر را معرفی می کند.همزمان با انتقال همه جانبه اپل به دستگاه های ۶۴ بیتی، نرم افزارهای ۳۲ بیتی در اپ استور نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. با عرضه ios ۱۱ ، تمام پشتیبانی ها از برنامه های ۳۲ بیتی برداشته می شود. بنابراین انی که بخواهند همچنان از برخی برنامه های قدیمی تر ۳۲ بیتی استفاده کنند، باید روی سیستم عامل ios 10 باقی بمانند. تخمین زده شده که در حال حاضر ۱۸۷ هزار برنامه ۳۲ بیتی در فروشگاه آنلاین اپ استور وجود دارد. انویدیا پشتیبانی از سیستم عامل ۳۲ بیتی را متوقف می کند
انویدیا طی سه خبر رسمی، مواردی را که در آینده‌ی نزدیک پشتیبانی آن‌ها را متوقف می‌کند اعلام کرد. cpu من 64 بیتی است یا 32 بیتی ؟ یک روش ساده برای تشخیص ساختار پردازشی cpu آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید بدانید پزدازنده کامپیوتر شما، از ساختار 32 بیتی پیروی میکند یا از ساختار 64 بیتی؟ این روش به شما کمک می کند که ساختار سیستم عامل خود را در یک کامپیتر ویندوزی را بدانید. شما می توانید نسخه 32 بیتی و یا 64 بیتی یک سیستم عامل را روی سخت افزار 64 بیتی نصب کنید. با 2 روشی که در زیر بیان کرده ام، میتوانید به راحتی جواب این پرسش را بی د.

با استفاده از command line به کامپیوتر خود log on کنید. به command prompt وارد شود. (run را باز کرده، عبارت cmd را تایپ کنید و کلید enter را فشار دهید) عبارت "set processor" را تایپ کنید. (بدون علائم نقل قول و بدون در نظر گرفتن حروف کوچک و بزرگ) وجی هایی مانند زیر مشاهده خواهید کرد: 1 processor_architecture=x86 یا 1 processor_architecture=x64 image

عدد جلوی علامت تساوی، بیانگر ساختار پردازنده کامپیوتر شما می باشد. کپی شده از اینجا waterfoxwaterfox 26.0 x64 مرورگری است که بر مبنای مرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده است. waterfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی واترفا نصب کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار waterfox :مرورگر سیستم های 64 بیتیکارآمد تر و سریعتر از فایرفا طراحی خاصامنیت بالافایرفا بهینه سازی شدهو ... cyberfox مرورگری است که بر مبنایمرورگر فایرفا و مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی طراحی شده است. cyberfox علاوه بر امنیت بالا، تمام قابلیت های فایرفا ویندوزهای 32 بیتی را در خود جای دارد و از سرعت بالاتری نیز برخوردار است که می تواند صفحات را نیز با سرعت بسیاار بالاتر برای شما بارگذاری کند. همچنین شما قادر خواهید بود تا تمامی افزونه های مخصوص فایرفا را نیز بر روی cyberfox نصب کند. قابلیت های نرم افزار cyberfox : کارآمد تر و سریعتر از فایرفا امنیت بالا فایرفا بهینه سازی شده و ... یاس پ ر شده و پژمرده


غنچه سر به گریبان برده


در آتش زده گلشن وحی


باغ نیلوفر سیلی خورده


همه گویند علی مظلوم است


خیمه هایی که به غارت رفتند


اهل بیتی که اسارت رفتند


قلتگاهی که در آن جا گل ها


دست بسته به زیارت رفتند


همه گویند علی مظلوم است ۶۰ ثانیه: از پایان پشتیبانی انویدیا از سیستم عامل 32 بیتی تا مشخصات احتمالی می م 3
اگر فرصت دنبال اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهیم داشت. تک بیتی کلیدی هرکه می کارد هنر در جای پــــاک شمش زر محصول وی از آب و خاک *** درد دل با ابلهان کاری عجیـب درد و بیماری رهش اندر طبیب *** حرف حق گو گر سرت ببریده اند حرف باطل زور وزر ت ـــده اند *** دیده با دیدن یاران آشناســـت گوش تر دیوار وسنگ بی بهاست *** خوش خبر باشی و لیکن راستگو غیبت و تهمت به نامردان نگو *** جاسم ثعلبی (حسّانی) 12/03/1393 120-02 همانطور که شاهد بودید ، آموزشی مبنی بر نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی منتشر کردیم ( اگر هنوز این آموزش را ندیده اید ، بر روی لینک زیر کلیک کنید ) آموزش نصب واجرای سیستم عامل مک os x به صورت مجازی در ویندوز اما یکی از شرایط و پیش نیاز های نصب یک سیستم عامل بصورت مجازی ، پشتیبانی cpu کامپیوتر شما از قابلیت vt است ( یا virtualization technology ) اما اصلا این vt چیست ؟ vt یا virtualization technology در واقع یک قابلیتی است در cpu که به شما اجازه می دهد که چند محیط نرم افزاری را در کنار هم داشته باشید که البته کاربرد اصلی آن در سرور های مجازی است ولی در سایر موارد نیز از جمله نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی که آموزش آنرا برایتان ارائه کردیم نیز کاربرد دارد اما یکی دیگر از پیش نیاز های نصب سیستم عامل مک بر روی ویندوز بصورت مجازی داشتن cpu با معماری ۶۴ بیتی است چرا که سیستم عامل مک بصورت ۶۴ بیتی است و لذا نیاز مند cpu با معماری ۶۴ بیت است خب حالا که تا حدودی با این قابلیت آشنا شدید ، به سراغ آموزش فهمیدن این موضوع می بریم که آیا cpu من قابلیت vt را دارد ؟ برای فهمیدن به این موضوع ، ۲ روش را به شما آموزش می دهم : توجه: دانشجویان گرامی تلاش کنید کدها را بخوانید و بفهمید. برای سنجش تسلطتان به کدها سوال های زیر می تواند معیار مناسبی باشد برنامه ای بنویسید که پاسخی برای مساله 7 پیدا کند. این کار را با ایجاد ح های تصادفی انجام دهید. تابعی کراس آور جدیدی بنویسید که بر پایه یک رشته بیتی فرزندان را مشخص کند. هر جا که رشته بیتی 0 باشد ژن از کروموزم اول و. cydia-pangu-untether تیم پانگو ساعاتی پیش آپدیت ۰.۴ بسته ی جیلبریک آی اواس ۸.۰ و ۸.۱ را به طور عمومی منتشر کرد. این بسته که هم اکنون با مراجعه به سیدیا قابل و نصب است مشکلات مختلفی که دستگاه های ۳۲ بیتی در اجرای برخی اپلیکیشن ها به آن ها دچار می شدند را رفع کرده و باگ کرش آن ها را برطرف می کند. عمده شکایت کاربران در زمینه ی کرش از اپلیکیشن سافاری بود. در توضیحات این پکیج از زبان تیم پانگو آمده است: ;;نسخه ی ۰.۴ این پکیج مشکلی را که در دستگاه های ۳۲ بیتی (آیپاد ۵، آیفون ۴s / ۵، آیپد ۲ / ۳ / ۴ و آیپد مینی یک) منجر به کرش اپلیکیشن ها به هنگام استفاده (بخصوص اپلیکیشن سافاری) می شد را رفع می کند.;; با زوم اپل همراه باشید... در یکی از سایت های سنی سعودی بحثی در مورد زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شده بود و در آن حدیثی از اکرم صلی الله علیه و آله و سلم آورده شده است.

در این حدیث که از کتاب "مستدرک الحاکم" نقل شده، آمده: عن عبد الله بن مسعود قال: أتینا رسول الله صلى الله علیه وآله ف ج إلینا مستبشرا یعرف السرور فی وجهه، فما سألناه عن شئ إلا أخبرنا به، ولا سکتنا إلا ابتدأنا، حتى مرت فتیة من بنی هاشم فیهم الحسن والحسین، فلما رآهم زمهم وانهملت عیناه! فقلنا یا رسول الله، ما نزال نرى فی وج شیئا نکرهه! فقال: إنا أهل بیت اختار الله لنا الآ ة على الدنیا، وإنه سیلقى أهل بیتی من بعدی تطریداً وتشریداً فی البلاد، حتى ترتفع رایات سود فی المشرق فیسألون الحق فلا یعطونه، ثم یسألونه فلا یعطونه، فیقاتلون فینصرون! فمن أدرکه منکم ومن أعقابکم فلیأت إمام أهل بیتی ولو حبوا على الثلج، فإنها رایات هدى یدفعونها إلى رجل من أهل بیتی یواطئ اسمه اسمی واسم أبیه اسم أبی، فیملک الأرض، فیملؤها قسطاً وعدلاً کما ملئت جوراً وظلماًو.

مضمون این روایت این است: هنگامی که در مشرق زمین پرچم های مشکی رنگ برافراشته می شود و در سرزمین حجاز – که سرزمینی گرم و خشک است – برف می بارد، ظهور زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک خواهد بود.

گفتنی است زمستان امسال یکی از بی سابقه ترین برف های طول تاریخ عربستان سعودی، در این کشور باریده شد و تعجب همگان را برانگیخت.


منبع: شیعه آنلاین دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر.(عاشقانه و احساسی) در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان دو بیتی بابا طاهر را فراهم آورده ایم. دو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهر دو بیتی بابا طاهر,دو بیتی های عاشقانه و بسیار زیبا بابا طاهر,اشعار عاشقانه بابا طاهر,دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر,دو بیتی بابا طاهر,بابا طاهر چه باغ است اینکه دارش آذرینه چه دشت است اینکه خونخوارش زمینه مگر بوم و بر سنگین دلان است مگر صحرای عشق نازنینه ♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥ دو بیتی بابا طاهر ♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥ دل ارمهرت نورزه بر چه ارزه گل است آندل که مهر تو نورزه گریبانی که از عشقت شود چاک بیک عالم گریبان و رزه ♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥ دوبیتی های عاشقانه بابا طاهر ♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥♠♥   با استفاده از عملگر باقی مانده ی تقسیم (%): همون طور که در ریاضیات عددی زوج است که باقی مانده ی تقسیم اش بر دو ، صفر باشد. پس به عنوان یک روش با استفاده از % زوج بودن عددی را تعیین میکنیم: boolean is_even = (n % 2 == 0); تعیین زوج و فرد با استفاده از عملیات بیتی و عملگر بیتی &: برای این کار ما به آ ین رقم از مقدار باینری عدد نیاز داریم که با and آن با یک . خبرگزاری مهر نوشت: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آریایی بودن فضل نیست، اما ایرانی بودن فضل است؛ زیرا آریایی بودن افتخار به خون و نژاد است و تفاوتی با ف جه عرب پیش از ندارد. رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آریایی بودن فضل نیست، اما ایرانی بودن فضل است؛ زیرا آریایی بودن افتخار به خون و نژاد است و تفاوتی با ف جه عرب پیش از ندارد. کمپانی سیمانتک (symantec) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های نرم افزاری در زمینه تولید برنامه های امنیتی (مثل آنتی ویروس) است. از معروف ترین نرم افزارهای این شرکت میتوان به آنتی ویروس norton اشاره کرد. در این مطلب، یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی symantec را به شما معرفی میکنیم. نرم افزار endpoint protection یک مجموعه کامل برای حفظ امنیت کامپیوتر شماست. این نرم افزار شامل آنتی ویروس، آنتی ، آنتی اسپم، آنتی تروجان، آنتی اسپای (ضد جاسوسی) و سایر م ومات امنیت کامپیوتر است. یکی از مزیت های این آنتی ویروس برای کاربران ایرانی، رایگان بودن آن است. به همین دلیل به راحتی قابل آپدیت است. البته رایگان بودن این نرم افزار به معنای ضعف آن نیست. چون symantec endpoint protection در حال حاضر یکی از قابل اطمینان ترین نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. ورژن جدید این نرم افزار به تازگی منتشر شده و در ادامه میتوانید نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آن را کنید. نام آهنگ جدید arya x است که امروز (5 دی 1395) ساخته شد. البته این آهنگ بی کلام است! بیت جالب و شنیدنی crazy 084 از arya x را بشنوید و لذت ببرید!این بیت، دارای 3 ورس 8 بیتی و کروس 4 بیتی است (کروس در پایان هر ورس آمده است). این آهنگ دارای bpm معادل 110 است.طبق گفته ی arya x، شما می توانید شعر بنویسید و با همین بیت بخوانید (فقط در صورت ذکر نام آهنگساز).امیدوارم از شنیدن و استفاده از این بیت لذت ببرید!لینک در پایین ع آمده است. آهنگ crazy 084 از arya x