راه خورشید

به نقل از خبرگزاریها در مورد راه خورشید : چرا آسمان آبی و خورشید زردرنگ است؟ چرا آسمان آبی و خورشید زردرنگ است؟
آیا واقعا آسمان آبی است؟ در آسمان نورهای فراوانی منتشر می شوند، اما چرا خورشید زرد رنگ است؟
آسمان به نظر ما آبی رنگ است، اما در حقیقت آسمان بی رنگ است و چشمان ما به دلیل مولکول های نور منتشر شده درون جو، فقط آن را با رنگ آبی تشخیص می دهد.
دلیل این پدیده معر. حرف هایی در برای آنان که خورشیدند.
خوانندگان عزیز شک نکنید این مطلب حتماً به کتابخانه و کتابداران ربط دارد. "خورشید که باشی هر روز می آیی و هر روز می روی منظم و دقیق ی قدرت را نمی داند در حضورت سایه بانی جستجو می کنند سایه را می پسندند و بر تو ترجـیح می دهند با آن که تمام وجود و هست آن سایه از توست تمام زندگی شان را از تو دارند، اما ا. حرف هایی در برای آنان که مثل من خورشیدند.
خوانندگان عزیز شک نکنید این مطلب حتماً به کتابخانه و کتابداران ربط دارد. ببخشید اگر مجبورم به واسطه این متن که متأسفانه منبعش را نمیدانم از خودم تعریف کنم . "خورشید که باشی هر روز می آیی و هر روز می روی منظم و دقیق ی قدرت را نمی داند در حضورت سایه بانی جستجو می کنند سایه را می پسندند و بر تو . هنگامی که ابراهیم پسر رسول خدا صلی الله علیه و آله چشم از جهان فرو بست . در همان روز خورشید گرفت . عده ای گفتند: خورشید نیز به خاطر مرگ ابراهیم غمگین است (و این علامت عظمت رسول خداست ). صلی الله علیه و آله فورا پیش از دفن جنازه ابراهیم ، مردم را به مسجد دعوت کرد و بالای منبر رفت و فرمود: ای مرم ! خورشید و ماه دو نشانه از نشانه های خداست و به. fr7 شعر های انقل برای 22 بهمن خورشید گل کرد
در آسمان جان ما، خورشید گل کرد
پیش از دعا ،وقت سحر ،خورشید گل کرد
چون لاله ای خونین کفن، در خاک
با یاد میر کربلا،خورشید گل کرد
گل می کند از سوی مشرق،چهره روز
چون چشمه مهر و صفا،خورشید گل کرد
در مغرب شط فرات و دجله، ا ین بار
با پیک پیغام شما،خورشید گل کرد
وقتی که تیرحادثه زد بوسه بر او
در خاک سرخ نینوا،خورشید گل کرد
در دشت شب، بی روشنای کورسوئی
هنگام طوفان بلا ،خورشید گل کرد
از پشت دیوار افق ،آرام آرام… آیه شماره 38 از سوره مبارکه یس
حرکت خورشید وَالشَّمْسُ تَجْرِی لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ذَلِکَ تَقْدِیرُ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ
(ترجمه)و خورشید به [سوى] قرارگاه ویژه خود روان است تقدیر آن عزیز دانا این است
(تفسیر)یک برنامه ثابت در طول تاریخ، آن هم بدون خلل نشانه‏ى وجود حسابگرى حکیم و علیم است. «ذلک تقدیر العزیز العلیم»
م. خورشید بیداره، تو چی؟یا خواب می بینی؟ شاید ستاره از شبِ مهتاب می چینی فرقی نداره آسمون با ماه یا خورشید وختی که قد ک شون می شی و غمگینی این روزها این زندگی، تکراره غمهاته این ردِّ پای روبه روتم جای پاهاته رو دور این دنیایی و سرگیجه می گیری هرچی سند از درد مونده، پاش امضاته پوموهای کالیفرنیای شمالی بر این باور بودند که سی بزرگ، لقمه ای از خورشید نوش جان می کند و سپس به سراغ ماه می رود. به همین دلیل، اندکی پس از خورشید گرفتگی، ماه گرفتگی روی می دهد. و در کره ـ هر دو کره ـ جفتی از سگ های آتشین خورشید را نمی خورند، بلکه آن را می ند. 1- فاصله عطارد با خورشید: 58 میلیون کیلومتر 2- فاصله زهره با خورشید: 108 میلیون کیلومتر 3- فاصله زمین با خورشید: 149/5 میلیون کیلومتر 4- فاصله مریخ با خورشید: 227 میلیون کیلومتر 5- فاصله مشتری با خورشید: 778 میلیون کیلومتر 6- فاصله زحل با خورشید: 1428 میلیون کیلومتر 7- فاصله اورانوس با خورشید: 2873 میلیون کیلومتر 8- فاصله نپتون با خورشید: 4500 میلیون کیلو. فرمولی ساده جهت اندازه ی فاصله سیارات نسبت یه خورشید براساس فاصله زمین که به این شرح است .nx0.3+0.4که در این جا n در سیارات مختلف متفاوت است .عطارد =0 ، زهره =1 ، زمىین =2 ، مریخ =3 ، کمربند سیارکی =4 و...عدد حاصل در این فرمول فاصله آن سیاره به خورشید را نسبت به زمین می سنجد . درباره اوقات خداوند در آیه 114 هود و سوره 11 میفرماید:
را در دو طرف روز و ای از شب بر پا دار...
منظور از دو طرف روز ظاهراً قبل از طلوع و بعد از غروب خورشید میباشد. یعنی صبح و مغرب.
و در آیه 78 بنی (اسراء) سوره 17 میفرماید:
را از غروب خورشید تا تاریکی شب و سپیده صبح بخوان...
در این دو آیه بصورت صلوة، آمده است.
آیه 130 طه سوره 20 می. روزى رسول خدا صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم به دخترش فرمود: در روز ساعتى وجود دارد که هر در آن ساعت چیزى را از خداوند بخواهد، عطایش مینماید. حضرت فاطمه از پدرش درباره این ساعت پرسید و فرمود: آن هنگامى است که نصف خورشید غروب کرده و نیمه دیگر آن نمایان است. هنگامى که فاطمه علیها السّلام این سخن را شنید به یکى از خدمتکاران خود فرمود که به. دشت می بلعید کم کم پیکر خورشید را برفراز نیزه می دیدم سر خورشید را
آسمان گو تا بشوید با گلاب اشکها گیسوان ه در خا تر خورشید را
چشمهای ه در خون شفق را واکنید تا ببیند ک شان پ ر خورشید را
بوریایی نیست در این دشت تا پنهان کند پیکر از بوریا تر خورشید را
نیمی از خورشید در سیلاب خون افتاده بود کاروان می برد نیم دیگر خورشید را

هم اکنون تیمی از توسعه دهندگان در نظر دارند با خلق خورشید ، این واقعیت را تا حدودی تغییر دهند.

پیشنهاد تیم طراح سوئدی به نام visiondivision، «خورشید میامی» نام گرفته و به عنوان بخشی از رقابت نصب شا ار جدید در پارک bayfront میامی، صورت می گیرد.

این سازه خورشیدی، افق و غروبی دیجیتالی و همچنین رنگ های خورشیدمانند را در طول روز به این شهر می دهد. در طول شب نیز، بنای پیشنهادی ظاهر ماه را تقلید می کند.

نیم کره این ساختمان نیز به عنوان یک تفرجگاه به کار می رود و به تماشاگران امکان مشاهده کل شهر را در درون خورشید می دهد. تابستان و دریا فصل عشق و گرما خورشید جون میگیره تو دستهامون با گرمای خورشید ... خورشید با عشق مهربون با گرمای خورشید جون میگیره امید با یک عشق تازه خورشید عشق خیلی مهربونه عشق ما کوتاه بود و ای خیلی باشکوه بود.... بعد از این تابستان سرمای زمستانه اما عشقمون همیشه میمونه زنده می مونه....
انرژی خورشیدی خورشید عامل و منشاء انرژی های گوناگونی است که در طبیعت موجود است از جمله: سوخت های فسیلی که در اعماق زمین ذخیره شده اند، انرژی آبشارها و باد، نمو گیاهان که حیوانات و انسان برای رشد خود از آلفا استفاده می کنند، کلیه مواد آلی که قابل تبدیل به انرژی حرارتی و مکانیکی هستند، امواج دریاها، قدرت جزر و مد که بر اساس جاذبه و حر. ما هر روز برای خوراک خود از برنج استفاده می کنیم ولی تا به حال نشده است با خود بی شیم این خوراکی خوشمزه از کجا می آید. هم اکنون شما می توانید ع های هوایی بسیار زیبا از مزارع رویایی برنج را ببینید. گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید

گروه اینترنتی خورشید این مزارع به قدی زیبا و شگفت انگیز هستند که شاید خیال کنید آنها نقاشی یا غیر واقعی هستند ! ب رتبه برتر جشنواره فرهنگی وهنری هشتمین خورشید ولایت ویژه دانش آموزن مدارس ایران در خارج از کشور در رشته دل نوشته توسط دانش آموزان عزیز زینب نور منور و کوثر مستقیمان را به دانش آموزان گرامی و خانواده های محترم و همکاران ارجمند تبریک می گوییم . خورشید خورشید یکی از پروژه های جالب ناسا که برای رصد خورشید در نظر گرفته شده solar dynamics observatory نام دارد که با نام خلاصه sdo نیز شناخته می شود. این یت ناسا از یازدهم فوریه سال ۲۰۱۰ شروع شده و قصد آن رصد اتفاقات مربوط به خورشید است. امروز ویدیویی بسیار جالب از طرف sdo درباره خورشید منتشر شده است. رصدخانه خورشیدی و هلیوسفری(soho) ناسا که در فاصله ۱٫۵ میلیون کیلومتر دورتر از زمین به سمت خورشید قرار دارد همیشه جو خارجی خورشید یا تاج های خورشیدی را نظاره می کند. آمار بیماری های بالقوه مرگبار مانند ام اس و سرطان لوزالمعده در کشورهایی که طی سال از نور خورشید کمتری بهره می برند، بیشتر است. این شرایط احتمالا به واسطه سطوح پایین تر ویتامین d ناشی از کمبود نور خورشید شکل می گیرد. زمستان تمام شده و بهار آمده بود؛تکه یخ کنار سنگ بزرگ جای خوبی برای خواب داشت؛از میان شاخه های درخت نوری را دید؛با خوشحالی به خورشید نگاه کرد و با صدای بلند گفت:سلام خورشید..‏.من تا الأن دوستی نداشته ام با من دوست می شوی‏? خورشید گفت:‏"سلام‏'اما...‏" یخ با نگرانی گفت:‏"اما چی‏?‏‏"‏ خورشید گفت: "تو نباید به من نگاه کنی‏‏‏;باور کن من . همشهری آنلاین: یک تصور غلط رایج این است که استفاده از کرم ضد آفتاب، کلاه آفت و لباس های آستین دار، از رسیدن اشعه خورشید به پوست جلوگیری می کنند. اما به هر حال نمی توان به طور کامل جلوی اشعه خورشید را گرفت.


ایمنا/ شبکه تلویزیونی یورونیوز و سی ان ان روز پنجشنبه گزارش دادند: دانشمندان علم نجوم توانسته اند این سیاره که ح ی ص ه ای و شبیه به کره زمین دارد را پیرامون خورشیدی به نام ' پرو یما قنطوروس' (proxima centaur) که نزدیک ترین خورشید به خورشید منظومه شمسی درکیهان محسوب می شود، کشف کنند.
بنابراین گزارش این سیاره جدید که 'پرو یما بی' (prox. بعدازظهر امروز شنبه، 28 بهمن، ماه و خورشید در وضعیت مقارنه قرار می گیرند و به نزدیکترین فاصله خود با خورشید می رسد.
توی یک جنگل تن خیس کبود
یه پرنده آشیونه ساخته بود
خون داغ عشق خورشید تو پرش
جنگل بزرگ خورشید رو سرش
تو هوای آفت روی درختا می پرید
تنشو به جنگل روشن خورشید می کشید
تا یه روز ابرای سنگین اومدن
دنیای قشنگشو بهم زدن
هر چه صبر کرد آسمون آبی نشد
ابرا موندن هوا آفت نشد
بس که خورشیدشو تو زندون سرد ابر. باسمه تعالی

برداشتهایی از زیارت جامعه

خورشید دلها

گرامی می فرمایند من خورشید دلها هستم ،آمده ام تا دلها را روشن و گرم کنم.چهارده معصوم، همگی خورشید دلها هستند.به رضا شمس الشموس گفته می شود، یعنی خورشیدی از خورشیدها.
انسان ها نیز باید هر کدام خورشیدی از محبت و معرفت باشند.تا در دل مردم جا داشته باشند.عشق نیز خورشید . سایه چگونه تشکیل می شود؟ اگر جسم کدری در مقابل منبع نوری قرار گیرد در پشت جسم محوطه ی تاریکی بوجود می آید که به آن سایه می گویند. راههای تشکیل سایه : 1- تشکیل سایه به وسیله چشمه ی نقطه ای نور: در این ح فقط سایه کامل ایجاد می شود و مرز مشخصی بین تاریکی و روشنایی وجود دارد. 2- تشکیل سایه به وسیله چشمه ی گسترده نور: در این ح علاوه بر سایه کامل. روزی خورشید و باد ، با هم گفتگو می د . کم کم صحبتشان به یک اختلاف نظر رسید . آنها هر کدام تصور می د که از دیگری قویتر است . هر کدام از کارهای بزرگشان صحبت می د و سعی می د که دیگری را راضی کند که حرف او را بپذیرد . کم کم این اختلاف نظر بیشتر شد . یکباره مرد رهگذری را دیدند . با هم قرار گذاشتند که از مرد بخواهند تا بین آن دو داوری کند . مرد به آنها گفت : خوب بهتر است شما را بیازمایم . او گفت هر کدام از شما ها بتواند کت مرا در آورد ، او قویتر است . در شرایطی که بیشتر مردم از خطرات قرار گرفتن بیش از اندازه در معرض نور خورشید آگاه هستند، بسیاری نیز از این مساله غافل هستند که نور خورشید فواید سلامت چشمگیری را ارائه می کند. دشت می بلعید کم کم پیکر خورشید را برفراز نیزه می دیدم سر خورشید را
آسمان گو تا بشوید با گلاب اشکها گیسوان ه در خا تر خورشید را
چشمهای ه در خون شفق را واکنید تا ببیند ک شان پ ر خورشید را
بوریایی نیست در این دشت تا پنهان کند پیکر از بوریا تر خورشید را
نیمی از خورشید در سیلاب خون افتاده بود کاروان می برد نیم دیگر خورشید را
کلیپ بیهوش شدن رضا رشید پور حالا خورشید
کلیپ بیهوش شدن رضا رشید پور حالا خورشید
بیهوش شدن رضا رشید پور حالا خورشید
کلیپ جدید بیهوش شدن رضا رشید پور حالا خورشید

ادامه مطلب اگر گفتی این تصاویر چی هستن؟ این مزارع به قدی زیبا و شگفت انگیز هستند که شاید خیال کنید آنها نقاشی یا غیر واقعی هستند ! کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید

کانال تلگرام خورشید
ما هر روز برای خوراک خود از برنج استفاده می کنیم ولی تا به حال نشده است با خود بی شیم این خوراکی خوشمزه از کجا می آید. هم اکنون شما می توانید ع های هوایی بسیار زیبا از مزارع رویایی برنج را ببینید. تناسب خورشد و ماه
« خورشید و ماه در تناسب هستند». چه تناسبی میان ماه و خورشید وجود دارد؟ قطر خورشید 1400000 کیلومتراست و قطر ماه 3500 کیلومتر. فاصله خورشید تا زمین 150000000 کیلومتر است. و یکی از فاصله های متوسط ماه تا زمین 375000 کیلومتر است. تناسبی که مـیان آنها وجـود دارد این است که: قطر خورشید 400 بار از قطر ماه بزرگ تر است و
400 بار نیز از ماه دورتر است. به این خاطر تقـریباً به یک اندازه به نظر می آیند و در خسوف کامل تقـریباً بر هم منطبق می شوند. انرژی خورشید یکی از منابع تامین انرژی رایگان، پاک و عاری از اثرات م ب زیست محیطی است که از دیرباز به روش های گوناگون مورد استفاده بشر قرار گرفته است. به طور متوسط خورشید در هر ثانیه 1.1*1020 کیلووات ساعت انرژی ساطع می کند. از کل انرژی منتشر شده توسط خورشید، تنها در حدود 47% آن به سطح زمین می رسد. این بدان معنی است که زمین در هر ساعت، تابشی در حدود 60 میلیون btu دریافت می کند. یعنی انرژی ناشی از سه روز تابش خورشید به زمین برابر با تمام انرژی ناشی از احتراق کل سوخت های فسیلی در دل زمین است و بنابراین می توان نتیجه گرفت که در اثر تابش خورشید به مدت چهل روز، می توان انرژی مورد نیاز یک قرن را ذخیره نمود. بنابراین با به کارگیری کلکتورهای خورشیدی می توان تا حدودی از این منبع انرژی بی پایان، پاک و رایگان استفاده کرد و تا حد بسیار زیادی در مصرف سوخت های فسیلی صرفه جویی نمود. کشور عزیزمان ایران در بین مدارهای 25 تا 40 درجه عرض شمالی قرار گرفته است و در منطقه ای واقع شده که به لحاظ دریافت انرژی خورشیدی در بین نقاط جهان در بالاترین رده ها قرار دارد. میزان تابش خورشیدی در ایران بین 1800 تا 2200 کیلووات ساعت بر مترمربع در سال تخمین زده شده است که البته بالاتر از میزان متوسط جهانی است. در ایران به طور متوسط سالیانه بیش از 280 روز آفت گزارش شده است که بسیار قابل توجه است.
برگرفته از سایت : reaward.ir ناسا (nasa) تصاویری استنایی از خورشید را منتشر می کند. در 8 اکتبر 2014، نواحی فعال اطراف خورشید باهم ترکیب شدند تا تصویری شبیه به صورتک کدوتنبل هالووین، بر سطح خورشید ایجاد شود.

نواحی فعال اطراف خورشید روشنتر به نظر می رسد؛ زیرا این نواحی نور و انرژی بیشتری از خود ساتع کرده، و در نتیجه میدان معناطیسی مضاعف و قوی تری در اتمسفر هاله خورشید به وجود می آورد.

این تصویر جالب، از ترکیب دو دسته طول موج 171 و 193 آنگستروم به دست آمده است تا با رنگ های طلایی و زرد، ظاهری شبیه کدو تنبل هالووین ایجاد کند.

تصاویر جدید و استثنایی ناسا از خورشید

تصاویر جدید و استثنایی ناسا از خورشید

تصاویر جدید و استثنایی ناسا از خورشید

تصاویر جدید و استثنایی ناسا از خورشید سازمان فضایی ، ناسا، از پروژه فضایی جدید خود برای نزدیک شدن به خورشید خبر داده است. این کاوشگر قرار است تابستان سال آینده در فاصله ای از خورشید قرار گیرد که تاکنون هیچ کاوشگر دیگری تا این اندازه به خورشید نزدیک نشده است. پیش بینی شده است که کاوشگر خورشیدی پارکر، در این یت در فاصله ۶ تا ۷ میلیون کیلومتری خورشید قرار گیرد. این ویدیو را. غار غار کتله خور، غاری است خشکی -آبی، واقع در استان زنجان و در ۸۰ کیلومتری جنوب خدابنده و ۱۷۳ کیلومتری شمال همدان و ۴۱۰ کیلومتری تهران و ۵ کیلومتری شهر کوچک گرماب واقع است. در بعضی ازمناطق غربی ایران به کوههای کم ارتفاع کتل می گویند و احتمالاً وجه تسمیه غار نیز به همین علت باشد که غار در یکی از این کوهها قرارگرفته است و خورشید از پشت .
یونسی: پرچم سه رنگ ایران سابقه بسیار قدیمی دارد. این یک نماد ملی است. عده ای خیال می د نماد شیر و خورشید در میان پرچم ایران یک نماد سلطنتی است اما اینگونه نیست. شیر نماد حضرت علی(ع) و خورشید نماد حضرت محمد(ص) است و تنها تاجش مربوط به شاه بود. اگر به من باشد، هلال احمر را تغییر می دهم و شیر و خورشید را جایگزین آن می کنم؛ البته برای هلال احمر هم احترام قائلم.

مجموعه: دنیای بازیگران

ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه  ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه تصاویر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه تصاویر وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه   ع های وون بازیگر سریال افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه    منبع:galleryp osir از بازیگران بیشتر بدانید تصاویر سریال افسانه خورشید و ماه ع های جانگ ایل وو بازیگر نقش عالیجناب یانگ میونگ در افسانه خورشید و ماه ماجرای عاشقانه پادشاه خیالی «افسانه خورشید و ماه» دو سریال کره ای در انتظار آنتن پخش شبکه 3 سیما
دلیل ابتلا به سرطان در مردان
چطور استرس بر ناباروری اثر می‌گذارد؟+ع یک خورشید دیگر با 7 عدد سیاره مثل زمین پیدا شد  خبرهای  فضایی داغ از اینترنت جند تا خورشید در جهان داریم با چند تا سیاره مثل زمین؟ در جهان 2 تا خورشید هست با   7 عدد سیاره  مانند  زمین  اب  و  ا یزن  هم  دارد  دنیای عجیبیه به زودی علم ان قدر پیشرفت می کنه که اسمانها و دنیاهای  دیگر که از ما بی  نهایت  د. محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که خورشید دارای یک قل نا بوده است. میلیون ها یی روز گذشته شاهد خورشید گرفتگی کامل بودند؛ خورشید گرفتگی ای که از 99 سال پیش تاکنون در این کشور اتفاق نیفتاده بود. این خورشید گرفتگی دیروز دوشنبه در ساعت 15:46:50 به وقت جهانی در 14 ای آغاز شد و در ساعت 18:25:35 کامل شده و در ساعت 21:24 به پایان رسید. محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که خورشید دارای یک قل نا بوده است. اختصاصی از فایل هلپ وکتور خورشید با و پر سرعت .
وکتور خورشید
وکتور خورشید وکتور خورشید
با
وکتور خورشید
متخصصان پوست و مو دریافتند گرمای خورشید و اشعه uvبه موها آسیب می رساند. روزی که دین را یاوری می کرد خورشید
از خالقِ خود دلبری می کرد خورشید
باید وصیت نامه از خون می نوشت و -
شه ها را ی می کرد خورشید
وقتی که از عزم ِپ حرف می زد
پرواز را روشنگری می کرد خورشید
ظلم و فساد و کفر را می دید و می سوخت
باید قیام دیگری می کرد خورشید
امرِ ِبه معروف خدا بر شانه اش بود
نهی از قبولِ سامری می کرد خو. رصدخانه دینامیک خورشیدی ناسا، لحظات قابل توجهی که ماه در حال گذر از خورشید بوده را به ثبت رسانده است.