رخش سفید

به نقل از خبرگزاریها در مورد رخش سفید : عبدالرضا رحمانی فضلی کشور روز پنج شنبه 5/6/94 همزمان با پنجمین روز از هفته ت از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه بزرگ فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری قرار گرفت و گفت: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت بسیارخوبی برخوردارشده است، از این رو از تلاش همه دست اندرکاران این شرکت تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فول. من میگم ٢٠۶ سفید مقصر بوده!!!
اول ٢٠۶ سفید زده به اون ٢٠۶ سفیده، بعدش ٢٠۶ سفید زده به این ٢٠۶ سفیده که میبینید :))
٢٠۶ سفید هم دیده، ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠۶ سفید زنگ زده به پلیس و گفت:
یه ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!!
حال من میگم مقصر ٢٠۶ سفیدس
نظر شما چیه !!؟ به بهانه توافق :

میدانید چرا کبوتر سفید نماد صلح است ؟؟؟

داستان این انتخاب به حضرت نوح و کشتى مشهور او بازمى گردد. پس از آنکه نوح درگیر آن توفان سهمناک شد و از هر جاندار جفتى را انتخاب کردو در کشتى گذاشت و... با پایان گرفتن خشم طبیعت از پرندگان خواست، هر کدام به سمتى پرواز کنندو براى او از خشکى هاى اطراف خبر آورند. مدتى گذش. قلم های وجودم را در مرکب سفید ستاره های آسمان خواهم زد و نگین های پیراهنت را آرایش می کنم. باد صبا چه موجی به ساحل آرام افسون موهایت داده، و چه معطر گشته هوا از وجود تو، ای بارش بی انتهای دلواپسی، پایان راه است، باید از اینجا سفر کنی و فرش زمین را به قدم های خورشید من مزین کنی برو، برو، که اینجا برای تو نیست، خوابگه آواز است. ------------------. بردیا فوق العاده زیااااااااااااااااااد به رنگها علاقه داره بطوری که رنگ همه چیز رو می پرسه مثلن خفاش چه رنگیه ؟؟؟؟ مارمولک چه رنگیه ؟؟؟؟؟؟؟ یک روز که آدرینا مشغول نقاشی بود بردیا رنگ سفید و برداشت و گفت مامان این سفیده ؟؟؟؟ گفتم آره مامان سفید مریضه :( چون رنگ نداره رنگ آبی مال پسراس ( آبی آسمونی و سرمه ایی رو درست تشخیص میده ) رنگ سی. اول ٢٠۶ سفید زده به اون ٢٠۶ سفیده، بعدش ٢٠۶ سفید زده به این ٢٠۶ سفیده که میبینید :)) ٢٠۶ سفید هم دیده، ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠۶ سفید زنگ زده به پلیس و گفت: یه ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!! حال من میگم مقصر ٢٠۶ سفیدس نظر شما چیه !!؟ aks khandedar tir 93 radsms 009 ع نوشته های طنز و خنده دار تیر ماه 93 یه بازاریاب جارو برقی اومد در خونمون رو زد.
تا درو وا قبل از اینکه حرف بزنم پرید تو خونه و یه کیسه کود ى خالى کرد رو فرشامون، بعد برگشت گفت اگه من قادر به جمع و تمیز همه ی اینا تو 3دقیقه با این جاروبرقی قدرتمند نباشم حاضرم همه ی اینا رو بخورم.
بهش گفتم: سس سفید میخوای یا قرمز؟
گفت چرا؟
گفتم: قبض برقو ندادیم ، صبح اومدن برقمونو ق. رمان ازدواج سفید رمان ازدواج سفید رمان ازدواج سفید رمان ازدواج سفید رمان ازدواج سفید رمان ازدواج سفید ادامه مطلب تن بال :
بازی ten ball با ده توپ بازی می شود که از 1 تا 10 شماره گذاری شده و یک توپ سفید اصلی ، این توپها به صورت صعودی به نسبت شماره شان بازی می گردند و برای برقرار یک ضربه قانونی ، توپ با کمترین عدد را باید با توپ سفید زد. اگر در موقع break توپها، توپ 10 پاکت شود، این توپ دوباره به بازی بازگشت داده می شود و بازیکن به بازی ادامه می هد. در هر ضرب. باغداران مگس های سفید را یک تهدید می دانند. آفتی که می تواند برای مدتی طولانی دردسر ساز باشد. مگس های سفید بارها و بارها ناپدید می شوند و دوباره باز می گردند. کنترل مگس های سفید کار بسیار سختی است. منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... اسکاراموچی مدیر سابق روابط عمومی کاخ سفید گفت: در کاخ سفید همه از هم می ترسند؛ شبیه پادگان شده است و موج جدیدی از استعفاها در راه است. گاهی ممکن است سفید شدن مو ها به دلایل مختلف زود تر از موعد خود رخ دهد. این سفید شدن به علل مختلف از جمله فشار های عصبی و یا برخی بیماری ها رخ دهد. رنگ می تواند درمانی موقت برای سفید شدن مو ها باشد اما اگر به دنبال راه حلی قطعی هستید […] تهران دلش گرفته بود. در گوشم گفت شعر بگو. من کلماتم را ریخته بودم توى رود جاجرود. سکوت شده بودم. تهران کر شد. خودم را بغل ، لال بودم. زبانم را گذاشته بودم لاى در تا ى هاى زرد رنگ، میان خیابان هاى طرح کوچک! پشه هاى سفید جیغ مى کشیدند. تهران سر به بیابان گذاشت. مانده بودم وسط خیابان نواب که دیگر نبود، له مى شدم زیر سایه اى کش آمده از برج میل. با استعفای استیو بنن از کاخ سفید، دسترسی جان بولتون به کاخ سفید قطع شده است. بولتون گفته بنن به او یت داده بود تا طرح لغو یکجانبه از سوی را تهیه و به کاخ سفید بفرستد. ریشه های نامگذاری کوههای ایران
1 رنگ : از رنگ بیشترین بهره در نامگذاری کوه های ایران شده است . بسیاری از کوههای برفگیر که مدّت -
طولانی برف رویشان می ماند سفید کوه نامیده شده اند . در ایران نزدیک به 07 کوه هست که نام آنها سفید است
و این به غیر از کوه هایی است که پیشوند یا پسوند سفید دارند ، مانند : سفیدخانی ، سفید چشمه ، کمرسفید و تشدید اختلاف نظر کاخ سفید و کنگره بر سر ایران رسانه های یی گزارش داده اند موج ج ها از کاخ سفید با استعفای رئیس کارکنان کاخ سفید ادامه خواهد یافت. «رومانا احمد»، کارمند پیشین شورای امنیت ملی کاخ سفید، تنها زن محجبه کاخ سفید بود که تنها چند روز بعد از نشستن دانلد ترامپ بر کرسی ریاست جمهوری، با وجود این که می توانست در شغل خود باقی بماند، کاخ سفید را ترک کرد. سیاره خواری توسط یک کوتوله سفید!/کشف جدیدی که توسط تلسکوپ کپلر صورت گرفت سیاره خواری توسط یک کوتوله سفید!/کشف جدیدی که توسط تلسکوپ کپلر صورت گرفت دانش > نجوم - محققان با استفاده از تلسکوپ فضایی کپلر شواهدی به دست آورده اند که نشان می دهد یک ستاره کوتوله سفید در حال از بین بردن سیاره کوچکی است که در مداری ما یچ به گرد آن می چرخد. شواهد به دست آمده نشان می دهد که سیاره سنگی کوچکی که در مدار ما یچی به گرد ایت ستاره کوتوله سفید می چرخد دارد به تدریج د می شود. این تحقیق نظریه ای که در حدود یک دهه قبل مطرح شده را تقویت می کند. بر اساس این نظریه کوتوله های سفید می توانند سیاره های بازمانده در سامانه خودشان را "بخورند" و نابود کنند.کوتوله سفید گونه ای از اجرام فضایی است.در طی زندگی یک ستاره در دوران پیری برخی از ستارگان که از حد مشخصی (حد چاندر اسکار:۱٫۴جرم خورشید) پر جرم تر باشند به ستاره نوترونی (۱٫۴جرم خورشید مهر نوشت: منابع یی از تیراندازی فردی به خودش در دیوار شمالی کاخ سفید و اعلام وضعیت قرمز عدم ورود و وج به کاخ سفید خبر دادند. خیلی اوقات افرادی را می بینیم که ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارند اما وقتی به ما نزدیک می شوند و شروع به صحبت می کنند با دیدن دندان های شان کاملا نظرمان عوض می شود! دندان های زرد و بدشکل سن را بالا می برد و ح بیمارگونه به چهره می بخشد. درحالی که دندان های سفید، مرتب و درخشان می توانند نگاه هر ی را به خود خیره و زیبایی چهره را دو چندان کنند! در این مقاله علی آقازاده و معصومه حسنی طباطبایی، دندانپزشکان زیبایی، شما را با راه های سفید دندان آشنا می کنند. مراجعه شود به ادامه مطلب ... رسانه های یی گزارش داده اند موج ج ها از کاخ سفید با استعفای رئیس کارکنان کاخ سفید ادامه خواهد یافت. پوکه سیاه
پوکه سیاه در ایران سه نوع پوکه یافت میشود پوکه سیاه قروه و پوکه سفید و پوکه صنعتی
1.پوکه سیاه یا اسکریا (جنس سنگ پا)
2.پوکه سفید یا پومیس (جنس ا ی و نسبتا نرم)
3. پوکه صنعتی
پوکه سیاه قروه معمولا در شهرستان قروه به وفور یافت میشود ودارای 20 معدن پوکه فعال میباشد که تقریبا 80 درصد پوکه مورد نیاز در کشور از همین معادن. سفید آسان پوست به صورت طبیعی عناصر طبیعی مانند گوجه فرنگی، سیب زمینی، لیمو، پودر برنج، پوست پرتقالو…. سفید کننده های طبیعی مهمی هستند که اگر شما به شکل منظم و ادامه دار از آنها استفاده کنید، می توانند نتیجه ی قابل توجهی داشته باشند. ارزان ترین و آسان ترین روش تهیه ی یک سفید کننده ی پوست این است که پوست خشک شده ی پرتقال را پودر کنید و. رسانه غربی به نقل از مقام های ارشد ت از احتمال استعفای مشاور امنیت ملی کاخ سفید و رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید خبر داد. این پسر یازده ساله با ارسال نامه ای به کاخ سفید اعلام کرد در حالیکه برای چمن زنی از همسایه ها 8 دلار می گیرد ، این کار را برای کاخ سفید رایگان انجام بدهد. درخواست او با موافقت ترامپ همراه شد. یک راننده زن با اتومبیل شخصی خود به موانع امنیتی واقع در محوطه بیرونی کاخ سفید برخورد کرد.تمام راههای دسترسی به ساختمان اصلی کاخ سفید به دلایل امنیتی مسدود شد. 8 سال از نخستین فرونشست هایی که در روستای کوه سفید داراب ایجاد شده، می گذرد، به تازگی عملیات آماده سازی مکان جدید برای انتقال کوه سفید آغاز شده است. سطح طبیعی گلبول های سفید خون بین ۴٬۵۰۰ و ۱۰٬۰۰۰ در هر میکرولیتر است. اگر این سطح پایین تر از ۴٬۵۰۰ باشد، منجر به بروز مشکلات خواهد شد. چگونه گلبول های سفید خون را افزایش دهیم؟ برخی از علل رایج کمبود گلبول سفید عبارت اند از عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا، کمبود روی و مس، تیروئید، تب استخوان شکن، […] نوشته چگونه گلبو. رنگ های اصلی: آبی- قرمز- زردرنگ های روشن :رنگ اصلی + سفیدرنگ های تیره :رنگ اصلی+ سیاهترکیب رنگها قرمز + زرد = نارنجیآبی + قرمز = بنفشآبی+ زرد = سبز سبز + مشکی = سبز لجنیآبی + سفید = آبی آسمانیقرمز + مشکی = زرشکی( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه اینارنجی +قهوه ای = حنائیسبز + آبی = فیروزه ای پر رنگآبی + کمی مشکی = سورمه ایسفید + سیا.
چای سفید را می شناسید و با خواص آ آشنا هستید؟ چای سفید نیز مانند چای سبز خواص زیادی دارد که در…
سارا سندرز، مسئول مطبوعاتی کاخ سفید در توییتر خود نوشت: « تغییری در آرایش شورای امنیت ملی کاخ سفید… گچ کاری به دو مرحله انجام میشود مرحله اول گچ خاک که مخلوط گچ و خاک رس است و باعث مقاومت بیشتر میشود و مرحله دوم مرحله گچ سفید یا سفید کاری میباشد لازم بگذر است که مرحله دوم باید بعداز خشک شدن کامل گچ خاک انجام شود در غیر این صورت موجب طبله میشود هرگز مرحله سفید کاری را از گچ کشته استفاده نکنید در مناطق مرطوب بهتر است در مرحله سفید کار. بازداشت فردی در کاخ سفیدبازداشت فردی در کاخ سفید , منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند که نیروهای امنیتیکاخ سفید فردی را که وارد محوطه کاخ سفید محل اقامت خانواده دونالد ترامپ شد، بازداشت د.بازداشت فردی در کاخ سفید نیروهای امنیتی کاخ سفید این فرد را که با خود یک کوله پشتی حمل می کرد، در محل اقامت دونالد ترامپ رئیس جمهوری بازداشت د. کامنت گذاران اینستاگرام خیلی بامزه اند(خدای نکرده به دوستان و پلاس و هر دو تا وبلاگها برنخوره ها) امروز درگیر سفید های چرک مرده در فرغونی بودم که به عنوان تشت ازش استفاده و امشب نتیجه تلاش مذبوحانه و بی فایده  را در اینستا گذاشتم و از بچه ها پرسیدم سفید شده دیگه نه؟ یکی جواب داده: به همه می سپریم سفید شده، شما هم ازت پرسیدن بگ. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا جشن هالووین را با حضور ک ن در کاخ سفید برگزار د و به آن ها هدایایی دادند. امسال نمای بیرونی کاخ سفید نیز با عنکبوت های عظیم الجثه و تار عنکبوت تزئین شده است. این نخستین جشن هالوینی ترامپ و همسرش در کاخ سفید است. هلاکت "بیوه سفید" در اوکراینhttp://fa.alalam.ir 23 آبان 1393 - 18:7:48
رسانه های روسی از هلاکت خطرناکترین زن عضو ملقب به "بیوه سفید" خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "سامانتا لوتوایت" مشهور به "بیوه سفید" در اوکراین به هلاکت رسید. سایت "صدای روسیه" به نقل از خبرگزاری "نووروسیا" اعلام کرد که سامانتا به ضرب گلوله یکی از تک تیراندازان نیروهای دفاعی مردمی در دونتسک به هلاکت رسید.
لوتوایت بیوه تروریستی بود که در سال 2005 یکی از قطارهای متروی لندن را منفجر کرد.
سرویس های امنیتی انگلیسی تأکید د که سامانتا از چنگ عد گریخت و به آفریقای جنوبی رفت و در آنجا به گروه تروریستی "الشباب" ملحق شد.
وی اخیرا از آفریقا به اوکراین رفته بود.
سرویس های امنیتی انگلیسی تحقیقات خود را برای اطلاع از درستی این خبر آغاز کرده اند. نیروهای ویژه اوکراین حدود یک میلیون دلار برای ی که بتواند این تک تیرانداز را به قتل برساند، پاداش تعیین کرده بودند. لوتوایت متولد ایرلند شمالی و "بیوه سفید" لقب گرفته بود. برخی گزارش ها حاکی است که لوتوایت کار جمع آوری کمک مالی از طریق شبکه ای گسترده از انگلیس گرفته تا آفریقای جنوبی و پا تان و سومالی برای حمایت از عملیات القاعده در شرق آفریقا برعهده داشت، و نی را هم برای عملیات انتحاری آموزش داده بود. نام سامانتا در فهرست افراد تحت پیگرد نهادهای اطلاعاتی غربی از جمله اسکاتلندیارد، دستگاه اطلاعات کنیا و سومالی و سایر سرویس های امنیتی مانند سازمان سیا درج شده است. پس از پایان هجوم مگس های سفید بلافاصله آلودگی هوا بر سر شهروندان تهرانی آوار شد، تابستان را با مگس های سفید و پاییز و زمستان را با آلودگی هوا در شهر خا تری به سر می کنیم. دکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید + تصاویر دکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید + تصاویردکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید + تصاویر دکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید + تصاویر دکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید + تصاویردکوراسیون ویلای شیک 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کاخ سفید نیز تائید کرد سربریده شدن خبرنگار یی مستند است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ کاخ سفید روز چهارشنبه تائید کرد ویدئویی که در آن افراط گرایان سر جیمز فولی، خبرنگار یی، را از تنش جدا کرده اند، مستند است. قابل توجه شهروندان ن شهـرستانهای سراوان ،سیب سوران و مهرستان کالابرگ نفت سفید شماره 19 جهت دریافت سوخت زمستانی تمدید اعتبار گردید بدینوسیله به اطلاع شهروندان محترم ن شهـرستانهای سراوان، سیب سوران و مهرستان اعم از شهـری، روستائی و عشایـری میرساند؛ کالابرگ های نفت سفید اعلام شده قبلی به شماره های 319، 219 ، 519 و 119 تا تاریخ 15/7/1393 تمدید. همسر ترامپ در کاخ سفیدهمسر ترامپ در کاخ سفید , ملانیا و بارون ترامپ همسر و فرزند کوچک دونالد ترامپ5 ماه پس از راه ی ترامپ به کاخ سفید به اقامتگاه رسمی رییس جمهور نقل مکان د.به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت رو مه”یو اس ای تودی” ،همسر و فرزند 11 ساله ترامپ از زمان ریاست جمهوری او در ” پنت هاوس” برج ترامپ در منهتن نیویورک اقامت داشتن. از مهمترین انواع میوه توت ، توت درختی سفید ، توت سیاه و توت فرنگی است . در روستای سلم آباد توت درختی سفید و سیاه وجود دارد که برداشت این میوه از دادماه هرسال آغاز می شود و تا مردادماه ادامه دارد . ضمن ارائه چند تصاویر در این خصوص مطالبی از این میوه در ادامه مطلب قرار داده شده است که مطالعه آن خالی از فایده نیست . مردم این روستا هر ساله میزبان میهمان عزیزی هستند که جهت استفاده از این میوه به روستا سفر می کنند . گفتنی است این میوه تنها در روستاهای دهستان براکوه از شهرستان خوسف وجود دارد . توت سفید:

توت میوه ای پرخاصیت و البته پرکالری است. یکصد گرم توت که تقریبا معادل یک فنجان است حاوی 61 کالری انرژی است. هر فنجان توت حاوی 9 / 0 گرم پروتئین است. البته باید توجه داشت که پروتئین توت، پروتئین گیاهی است. این حجم توت 1/1 گرم چربی دارد و حاوی 16 میلی گرم کلسیم است. میزان کلسیم توت قابل توجه است. توت سیاه:

توت سیاه یا همان شاتوت نیز یکی دیگر از اعضای خانواده توت ها است و در نقاط مختلف می توان آن ها را کاشت و پرورش داد. این توت نیز مانند توت سیاه دارای خواص درمانی توت سفید است و البته دارای خواص مخصوص خودش نیز هست.

کاخ سفید گزارش های مربوط به انتخاب انتخاب جایگزین برای «شان اسپایسر» را به عنوان سخنگوی کاخ سفید رد کرد. رئیس جمهوری می گوید از آن جایی که بدلیل مشغله زیاد او تناقض گویی هایی میان سخنان وی و کارکنان کاخ سفید پیدا شده است شاید بهتر باشد کفرانس های خبری کاخ سفید را که بیش از یکصد سال در این کشور سابقه دارد تعطیل کند. من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!! اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید :))
٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفت:
یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!!
حال من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس
نظر شما چیه !!؟ :
http://2funny.ir چندین سال است که با شروع فصل گرم سال مگس های سفید مهمان ناخوانده پایتخت نشینان می شوند و برای آنان مزاحمت ایجاد می کنند. سال گذشته علارغم اینکه محمد حقانی-عضو شورای شهر تهران- بر وم سمپاشی زمستانه برای مهار رشد مگس های سفید تأکید کرد. این روزها فرزندان ایوانکا ترامپ دختر بزرگ ترامپ در کاخ سفید جولان می دهند. آنها حتی در اتاق کار پدر بزرگ تردد کرده و با او در محوطه چمن کاخ سفید سوار بر هلی کوپتر می شوند.