ردپای عشق

به نقل از خبرگزاریها در مورد ردپای عشق : ساری - درحالی که ردپای دایناسورهای ۱۷۰ میلیون ساله در بلده نور گزارش می شود اما هنوز این ادعا از سوی متولیان امر در مازندران اثبات نشده است. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در پرونده تخلف بانکی پرداخت تسهیلات ۱۵۰ میلیارد تومانی بدون وثیقه در کرمان ردپای «م.ج» که هم اکنون در زندان دوران محکومیتش را سپری می کند به همراه یکی از مسئولان اتاق بازرگانی تهران وجود دارد. در روز 29 دی، پربازدیدترین خبر به دفاع ممدوحی از ائمه اختصاص داشت. خبرهایی هم درباره ردپای در اعتراضات اخیر و 100 میلیاردی در وزارت نفت بازدید زیادی داشتند. ست_گادین (seth godin) در یکی از مصاحبه های اخیرش گفت:
مهم ترین تغییری که در آینده نزدیک در «جذب منابع انسانی» مشاهده می کنم، کاهش ارزش رزومه ها و افزایش اهمیت «ردپای دیجیتال» یا «digital footprint» است. مجموعه نوشته های یک نفر دروبلاگ خود، در شبکه های_اجتماعی، ع هایی که در اینستاگرام به نمایش می گذارد، نوشته هایی که توییت می کند، ع پروفایل او. بر شانه های زنی ایستاده بر امواج یک پرستوی کوچک نشسته بود و می لرزید دریا – از همیشه طوفانی تر وقتی که زن ردپای مرد رفته را در ساحل می گریست .... ردپای برخی مسئولان در واردات یا تولید محصولات غذایی تراریخته، با واکنش های زیادی همراه بوده است. تسنیم نوشت: دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد گفت: احتمال ردپای پارس آبادی در سومین قتل نیز وجود دارد و ما در پرونده قضایی "آتنا اصلانی" با یک قاتل سریالی مواجهیم. م آباد - معاون امنیتی استانداری لرستان از ردپای گروه های تکفیری و معاند در درگیری های شهر دورود و کشته شدن دو نفر در این رابطه خبر داد. شهروندخبرنگار ما تصویری جالب از پرواز ردپای 3 فروند جت در آسمان تهران را ارسال کرده است. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری هشت نفر از مدیران کانال های تلگرامی در این استان خبر داد و گفت: ردپای سرویس های جاسوسی استکبار در حوادث اخیر روشن است. دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد گفت: احتمال ردپای پارس آبادی در سومین قتل نیز وجود دارد و ما در پرونده قضایی «آتنا اصلانی» با یک قاتل سریالی مواجه هستیم.
حاشیه های مهر 95 ؛ از مصلحت ی برای تا ردپای آقای خاص در ماجرای /داستان دنباله دار نجومی بگیران/ ماجرای استعفای دسته جمعی! رویدادهای خبری آبان 95 از حواشی بی بهره نماند. ادامه مطلب شهید بهشتی به هایزر چه چیزی را فهماند؟/ ردپای چپ دیروز و اصلاح طلب امروز در یی خواندن آیت الله شهید/ شهید بهشتی می گفت این آدم بسیار خطرناک است یکی از اصلی ترین بهانه های شان برای یی خواندن شهید بهشتی سندی بود که از سفارت بدست آورده بودند؛ سندی که در افشای تحریف شده آن ردپای یکی از چپ های تندرو آن زمان و اصلاح طلب امروز دیده می شود. ( کل گزارش را در ادامه مطلب درج ) خبرگزاری فارس: شهید بهشتی به هایزر چه چیزی را فهماند؟/ ردپای چپ دیروز و اصلاح طلب امروز در یی خواندن آیت الله شهید/ شهید بهشتی می گفت این آدم بسیار خطرناک است ارائه کتاب هایی با محتوای نامناسب یا بعضا بدون مجوز به نمایشگاه کتاب از اتفاقاتی است که نیازمند نظارت هر چه بیشتر است. ردپای کتاب های ممنوعه در نمایشگاه کتاب سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نیمه رسید و مسئولان نمایشگاه سعی دارند این دوره را در آرامش و سکوت برگزار کنند در حالی که هیچ سالی نمایشگاه کتاب بی حاشیه نبوده است و این اتفاق به مدیریت و برنامه ریزی آنها بستگی دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

عصر ایران ردپای نژادپرستی در بزرگترین جشنواره ی علمی ایران خوارزمی , نژادپرستی , جشنواره خوارزمی , عصر ایران
لینک های : کشف ردپای شگفت انگیز دایناسور در مرکز سفرهای فضایی گودارد ناسا
یک دیرینه‌شناس در سال ۲۰۱۲ موفق شد کشفی شگفت‌انگیز در مرکز سفرهای فضایی گودارد ناسا انجام دهد. اکنون جزئیات بیشتری از این کشف منتشر شده است. وقتی ردپای خدا را در زندگی ام پیدا ،
فهمیدم می توانم پاهایم را از گلیمم درازتر کنم!
و خواسته هایم از قد خودم بزرگتر باشند!
حتی آرزوهای محال …
وقتی لبخند خدا را در میان دعاهایم دیدم…
"ترس" برایم معنایش را از دست داد
و جایش را "ایمان" پر کرد ..
وعدۀ خدا این است :
دستانت را به من بده
تا فتح کنی دنیا را
و ممکن کنی، ناممکنها را
وبه دست بیاوری دست نیافتنی ها را
پس تو ای جانا …
❤️ خود را به خدا بسپار ❤ محمد مجد: ردپای معماری ی در محله های قدیمی تهران هنوز هم به چشم می آید ♕♕ داستان خدا و انسان ♕♕
یکی بود یکی نبود، یه نفر مُرد، رفت پیش خدا. گفت خدایا سرنوشت ما رو نشون میدی ببینیم تو دنیا چیکار کردیم. خدا یه چیزی مثل یه نمودار نشون داد که پر بود از پستی و بلندی ادم گفت این چیه؟ خدا گفت پستی ها و بلندی های زندگی خودته. وقتی دقیق نگاه کرد دید یه رد پا روی پستی ها و بلندی ها هست گفت خدایا این رد پای کیه؟ خدا گفت ردپای خودته . وقتی دقیق تر نگاه کرد دید یه رد پای دیگه هم هست گفت خدایا این ردپای کیه؟ گفت این ردپای منه ،همیشه پشت سرت بودم و مواظب ، بلاهای زیادی رو ازتو دور که خودت هیچ وقت نفهمیدی ادم وقتی خوب نگاه کرد دید یه بلندی هست که خیلی بلندتر از بقیه بلندی هاست گفت خدایا این چیه؟ خدا گفت این بزرگترین مشکل زندگی تو بود. ادم گفت اره یادمه ، وقتی خوب نگاه کرد دید فقط یه ردپا روی این بلندی هست گفت: خدایا پس رد پای تو کجاست چرا نمی بینم؟ خدا گفت: نه اشتباه نکن اون ردپای تو نیست ردپای منه چون می دونستم تو نمی تونی این سربالایی رو بری، تو رو در آغوش گرفتم و بالا بردم . در این ویدئو به شما گفته خواهد شد که چطور مواد غذایی موجود در جهان تلف می شوند. جذاب ترین اخبار استان یزد در روز چهارم فروردین ماه را در اینجا مشاهده نمایید. مسعود میر: چند روزی است که ردپای خونین قابل اعتنا و سیاه و سفید جشنواره سی و پنجم در خیابان ها و رو مه ها و شبکه های مجازی توی ذوق می زند. گاهی اوقات نیاز است تاریخچه برخی فعالیت های مجازی خود را از بین ببریم تا راه طمع سودجویان به اطلاعات شخصی مان را ببندیم. منتخب اخبار باشگاه شبانه در این بسته خبری جمع آوری شده اند. ردپای منافقین در کشتار حجاجبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی رجویسم ،و به نقل از وبسایت مجاهدین (سایت اعضای جداشده از فرقه رجوی ) اسنادی که اکنون در دسترس قرار دارد کوچکترین شکی را باقی نمی گذارد که منافقین شریک جرم آل سعود در کشتار صدها تن از زائران ایرانی در سال۶۶ بوده اند. نوروز علی رضوانی، عضو سابق گرو منافقین در مورد دست داشتن منافقین در جنایت کشتار زائران ایرانی در مکه و حضور عناصر نفاق در عربستان می نویسد: «اسامی بعضی از افراد کاروان را که توانسته ایم به دست آوریم عبارتند از : حاج ، حاج صادقی ، حسین مسلمی ، هرام (تقی) ، اصغر (معروف به اصغر رادیو) ، جواد صالح تهرانی ، کاوه روابط ، حسین فیلی ، حمید باطبی ، جواد ، حسن عنایت ، رئیس اکیپ عراقی فردی به نام سروان خالد بود . » برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود تصاویر صفحه نخست رو مه های استان همدان چهار شنبه 16 فروردین ماه را مشاهده کنید. تلویزیون برای پایان اسفند ماه ۲۷ سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در نظر گرفته است که از شبکه های مختلف پخش خواهند شد. تلویزیون برای پایان اسفند ماه ۲۷ سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در نظر گرفته است که از شبکه های مختلف پخش خواهند شد. ستون طنز رو مه شهروند به اتفاقات عجیب پیرامون قطر و جدیدترین تصویر از محمود خاوری واکنش نشان داد. محققان می گویند، این یافته بر اساس مطالعه محققان موسسه mcafee در است. محققان در این مطالعه ردپای کربن از هر مه ها را بررسی د. به این ترتیب ارسال 65 نامه الکترونیکی با طی مسافت یک کیلومتر با یک خودرو با سرعت متوسط برابر است.
به گزارش ایرنا این مطالعه نشان داد، هربار که فرد برای شخص دیگری رونوشت (کپی) ارسال می کند، شش گرم دیگر دی ا ید کربن. انباشت زباله در اسکله ماهی فروشان جزیره خارک موجب گلایه دوستداران محیط زیست شده است. شرکت تسلیحاتی انگلیسی bae فناوری هایی به رژیم های سرکوبگر از جمله عربستان سعودی فروخته است که برای سرکوب معترضان و مخالفان از آنها استفاده می شود. سینا رنجبران یکی از ایرانیان ن بلژیک است که در جریان انتقال رامین رضاییان به این کشور نقش مهمی داشت. مردی از خدا پرسید: چرا من را در راه هایی که پیش رو دارم همراهی نمیکنی؟! خداوند پاسخ داد: به پایین نگاه کن! مرد به زمین را نگاه کرد و دو ردپا دید! از خدا پرسید: چرا دو جای پا است؟! خداوند فرموند: یکی ردپای توست. مرد گفت: پس دیگری جای پای کیست؟! خداوند پاسخ داد: آن ردپای من است! مرد مسیر ها را پیمود و به جایی رسید که راه پر از سنگ ریزه و ناهموا. س رست واحد نجف آباد آزاد در نامه ای خطاب به رئیس هیات موسس و امنا این درخصوص حواشی روز دانشجو توضیحاتی ارائه کرد. علیرغم مصوبه مجلس شورای ی مبنی بر ممنوعیت واردات مصنوعات طلا و جواهر، هنوز این مصنوعات از خارج وارد می شوند. کوهستان «هومیو(هومیان)» جایی است که می توان از آن با نام کوهستان رنگین نگاره ها یاد کرد. این کوهستان در شمال و خاور شهرستان کوهدشت است و راه های دسترسی گوناگونی دارد. ردپای انسان های نخستین در اثری ۱۴۹ هزار ساله در کوهدشت لرستان + تصاویربه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نقوش ص ه ای ۹ هزار ساله "هومیان" در شهرستان کوهدشت بر روی اثری ۱۴۹ هزار ساله، منظره ای خارق العاده برای گردشگران داخلی و خارجی مهیا کرده است. نقوش ص ه ای هومیان در شمال شهرستان کوهدشت و در شمال غرب استان لرستان است. قدمت محوطه‎ای که این نقوش در آن قرار دارد را بر اساس تاریخ گذاریی که بر روی یک قطعه استخوان از کاوش پروفسور«مک بورنی» از کمبریج به دست آمده را به 149 هزارسال پیش نسبت داده اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در تساوی امشب رئال برابر سلتا بدون شک مارسلو از ضعیف ترین های زمین بود. روایت خبرنگار رو مه شرق از بازی بانوان فوتسال ایران و ایتالیا که با پیروزی ملی پوشان ایران به پایان رسید. شایعه همکاری یک پزشک با په په و مذاکرات م ع پرتغالی به صورت پنهانی با پاری سن ژرمن و همزمان رساندن پیغام های قطری ها به رونالدو بر سر زبان ها افتاده است. آ ین لیست کی روش برای جام جهانی که در غیاب نام لژیونرها صادرشده است یک نکته ویژه دارد. حضور پرتعداد بازیکنان فاز دفاعی در این لیست و کم تعداد بودن مهاجمان دعوت شده از لیگ. + برادر ی! چرا بردار کشی ؟ - مفتعلن فاعلات، مفتعلن فاعلات. برترین اخبار امروز سرویس فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. تاجر متمولی که با دسیسه زن ای اش، مورد اخاذی قرار گرفته بود، پس از ارسال یک پیامک برای دوستش، از چنگ گروگانگیران آزاد شد. انگلیس دست به دامن دستگاه بزرگ رسانه ای خود یعنی شده تا با ساخت یک مستند و اطلاعات ی شده پاسخ افکار عمومی را در رابطه با فروش 500 بمب خوشه ای به عربستان بدهد. اگر رد ناآرامی های اخیر کشور را بگیریم حتما یک سر آن به آمدنیوز می رسد که با دروغ هایش نقش بسزایی در دامن زدن به اغت ات ایفا می کند. مسئله «ردپای روسیه» در حملات سایبری در و اروپا دیگر به یک موضوع تبدیل شده، هرچند اکنون از شدت آن کاسته شده، ولی تاثیر آن بر روابط غرب با مسکو دائمی است. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به صادرات ۵۰ میلیارد دلاری کالا گفت: بخش عمده ای از این صادرات، کالاهای نفتی است و ردپای ارزش افزوده در آن محدود است. کمبود آب در بخش های زیادی از کره ی زمین، مشکلات زیادی را برای تامین آب شرب سالم، تولید محصولات کشاورزی و در کل روند عمومی زندگی انسان ها به وجود آورده است. به طوری که پیش بینی می شود تا سال 2025 میلادی، 50 تا 60 درصد مردم جهان با تنش آبی و مشکلات ناشی از کم آبی مواجه شوند.
کل مصرف آب در داخل یک کشور به تنهایی معیار درستی از برداشت واقعی . در ۱۹شهریورماه، روایتی تاریخی از دلیل درگذشت آیت الله طالقانی بازدید زیادی داشت.