رد تخلف رانندگی ۲ بازیکن استقلال

به نقل از خبرگزاریها در مورد رد تخلف رانندگی ۲ بازیکن استقلال : کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلف بازیکن فوتبال بانوان تیم استقلال خوزستان صادر کرد. یکی از مدیران باشگاه استقلال از آ ین وضعیت مالی و نقل و انتقالاتی آبی های پایتخت خبر داد. همزمان با افشاگری ها در خصوص بازیکنانی که با مدارک جعلی کارت پایان خدمت گرفتند ، نمونه های دیگری از تخلف نیز لو رفته است . به نقل از "نامه نیوز" ؛ بحث تخلف بازیکنانی که با ارایه ی مدارک جعلی توانسته اند کارت معافیت ازخدمت دریافت کنند ، این روزها مهم ترین بحث فوتبال است . در حاشیه ی رسیدگی به تخلف بازیکنان اما اطلاعات تازه یی در مورد نو. کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلف تماشاگران تیم استقلال برابر نفت تهران صادر کرد. بیش ۱۶هزار و ۵۰۰ مورد تخلف رانندگی با استفاده از دوربین های ثبت تخلف از ابتدای اجرای طرح نوروزی در جاده های استان ثبت شده است. مدیرعامل پیشین استقلال می گوید که ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال می تواند نسبت به تخلف رخ داده اعلام جرم کند.
جی لوید ساموئل بازیکن سابق استقلال در یک سانحه رانندگی در سن 37 سالگی درگذشت. بیش از ۵۰۰ هزار تخلف رانندگی، طی ۶ ماه گذشته، درجاده های استان گلستان صورت گرفته است. رئیس پلیس راهور تهران در خصوص کورس گذاشتن بازیکنان تیم استقلال در یکی از بزرگراه های تهران گفت: همین امروز دستور احضار آنها صادر شده تا برخورد قانونی نسبت به تخلف آنها صورت گیرد. رو مه پیروزی در واکنش به استقلالی ها از تخلفات استقلال رونمایی کرد. سرهنگ کرمی اسد گفت: نداشتن گواهی معتبر معاینه فنی، رانندگی با وسیله نقلیه دودزا و همراه نداشتن برچسب معاینه فنی ٣ تخلف مهم مرتبط با سلامت خودرو هستند که یک طی ۱۰ ماهه امسال ۱ میلیون برگه جریمه برای این ٣ تخلف صادر شده است. تخلف.تیم.شیروان.محرز.شد.البته.این.اولین.بار.نیست.که.این.تیم.شیروان.تخلف.میکنه .این.تیم.قبلا.هم.سابقه.فحاشی.به.داوران.و.جریمه.از.سوی.هیات.را.دارد .همچنین.این.تیم. .بازیکن.تقلبی.و.مخصوصا.در.رده.های.پایه.صغرسنی.اس ت.این.ع .هم.گواه.یک.تخلف.دیگر.از.این.تیم.شیروان.است. کاش.به.جای.گذراندن.اینهمه.کلاسهای.مربیگری. هیات.یک.کلاس.عدم.تقلب.برای.مربیان.به.اصطلاح.با.دانش.استانمان.بگذارد. خدا.ا .عاقبت.ورزش.استانو.بخیر.کنه دعوت از بازیکن متخلف پرسپولیس به تیم ملی، پاداش تخلف بزرگی است که این بازیکن مرتکب شد و آرزوهای فوتبالی بسیاری از هواداران را تاراج کرد. هافبک تیم استقلال ضمن رد شایعه تخلف رانندگی و کورس گذاشتن با جابر انصاری در خیابان اعلام کرد از عاملان این خبر شکایت خواهد کرد....
م ع جوان فصل گذشته استقلال به تیم فوتبال صبای قم پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، احمد نعمت الهی، م ع جوان فصل گذشته استقلال به تیم فوتبال صبای قم پیوست.

احمد نعمت الهی بازیکن جوان فصل گذشته استقلال که سابقه بازی در جام باشگاه های آسیا در ترکیب اصلی استقلال را در کارنامه دارد تا پایان فصل بعد به تیم فوتبال صبا پیوست.

این بازیکن که اص اً قمی می باشد از معدود بازیکنان بومی صبا خواهد بود که در پست دفاع برای صبا به میدان خواهد رفت. دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته هفدهم لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه 7 دی ماه در اهواز برگزار شد که از سوی سرور جپاروف بازیکن استقلال تهران تخلفاتی رخ داد. ورزش سه نوشت:هافبک تیم استقلال ضمن رد شایعه تخلف رانندگی و کورس گذاشتن با جابر انصاری در خیابان اعلام کرد از عاملان این خبر شکایت خواهد کرد. معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: بیش از 6هزار تخلف رانندگی در راه های لرستان ثبت شد. جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که بازرسان نامحسوس، تخلف جعل و مخدوش پلاک و همچنین حرکات پرخطر رانندگی را به پلیس اعلام می کنند. پیش وت استقلال گفت: برد روحیه بخشی که استقلال مقابل نساجی بدست آورد حکم دوپینگ روحی برای تک تک بازیکنان را داشت تا با انرژی بالا به دربی بروند. هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - فولاد خوزستان هفته دهم: ذوب آهن - استقلال هفته یازدهم: استقلال - ملوان انزلی ه. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا سه باشگاه ایرانی را به دلیل تخلف در فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا جریمه کرد. بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران می گوید استقلال از لحاظ بازیکن تیم قدرتمندی است و ابزار مناسبی برای موفقیت دارد. 4 بازیکن از استقلال تهران و یک بازیکن از استقلال خوزستان با هشدار جدی afc به خاطر رفتار غیر ورزشی مواجه شدند. کار انتقال منتظری تقریبا قطعی شده و این بازیکن پس از دیدار با ازب تان قراردادش را با استقلال امضا خواهد کرد. سه بازیکن در لیست وج قرار دارند. بازیکنانی که گفته می شود سال گذشته در پست دفاع چپ و دفاع راست برای استقلال بازی کرده اند. هافبک فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید.


مهدی کریمیان هافبک فصل گذشته تیم تراکتورسازی پس از مذاکره با مسئولان باشگاه اه استقلال برای لیگ چهاردهم با این تیم به توافق رسید.

به نقل از فارس، مدت قرارداد کریمیان با استقلال دو سال است و قرار است این بازیکن بعد از انجام امور تسویه با تراکتورسازی از چند روز دیگر در تمرینات آبی پوشان شرکت کند.

باشگاه استقلال پیش از این با امید ابراهیمی،میلاد ف الدینی، سجاد شهباززاده و محمد رضا سند نیا قرارداد امضا کرده و چند بازیکن جوان را هم جذب کرده است. دو بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان تا چند روز آینده قطعا لباس استقلال تهران را بر تن خواهند کرد. یکی از بازیکنانی که منصوریان به شدت روی حذف او در استقلال تاکید دارد امید ابراهیمی است این بازیکن به شدت در بین هواداران استقلال نیز محبوب است حال رو مه استقلال جوان تیتر اصلی شماره جدید خود را به قول… یعقوب کریمی هافبک مهاجم ان با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.این بازیکن صبح امروز پس از توافق با مسئولان استقلال به مدت یک سال راهی این تیم شد.به گزارش فارس، این آ ین ید استقلال برای لیگ چهاردهم بود. مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بازیکن گره گشایی در این تیم وجود ندارد، گفت: در تیمی مثل استقلال باید حداقل چهار، پنج بازیکن بزرگ داخل زمین باشند. در حالی که ج پر سر و صدای م ع استرالیایی فصل گذشته سرخپوشان به سوژه اصلی رسانه ها تبدیل شده و این بازیکن البته از باشگاه شکایت کرده، مسوولان این تیم اعتقاد به تخلف او دارند. سرعت، عبور از چراغ قرمز و عبور از منطقه ویژه و اضطرار سه تخلف عمده موتورسواران است که از امروز توسط دوربین های ثبت تخلف، ثبت و اعمال قانون می شود. هافبک تیم استقلال ضمن رد شایعه تخلف رانندگی و کورس گذاشتن با جابر انصاری در خیابان اعلام کرد از عاملان این خبر شکایت خواهد کرد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با 127 تخلف پرداخت نشده خبر داد. کادر فنی تیم فوتبال استقلال در انتظار نظر نهایی نوروزی پیرامون دو بازیکن تأثیرگذار استقلال بعد از بازگشت از کنگره پزشکی فیفا است. طبق بازرسی از مجموع ۲۴۲۶ پرونده تخلف متشکله، واحد های ده فروش با ۱۱۲۵ مورد و واحد های پخش با ۵ فقره پرونده تخلف، بیشترین و کمترین تعداد پرونده های تخلف متشکله را به خود اختصاص داده اند. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر رامین رضاییان به اروپا نرود مطمئنا آ ین بازیکن استقلال در نقل و انتقالات خواهد بود. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امشب آسمان استقلال پر از ستاره شد و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. امید نورافکن، بازیکن جوان استقلال که مقصر درگیری روی نیمکت استقلال در بازی اخیر این تیم مقابل فولاد شناخته شده، امروز در تمرین این تیم حاضر می شود اما احتمالا با جریمه ای از سوی منصوریان روبرو خواهد شد. رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: در قانون راهنمایی و رانندگی ۲ کد تخلف برای سرعت غیرمجاز تعریف شده که مبلغ جریمه به نسبت تخلف متفاوت است.
هافبک سابق تیم استقلال دچار سانحه تصادف رانندگی شد امید روانخواه از چهره های محبوب و دوست داشتنی تیم استقلال دچار سانحه تصادف شد.  امید روانخواه هافبک سابق استقلال در حالی که به شیراز سفر می کرد دچار سانحه شده و خودروی وی در جاده دچار واژگونی شد که خوشبختانه آسیب جدی به وی نرسید.تصادف شدید امید روانخواه بازیکن سابق استق. فدراسیون فوتبال ایران به دلیل تخلفاتی که در جریان صدور کارت بازی چند بازیکن استقلال و تراکتور انجام داده مجازات سنگینی را متحمل خواهد شد. اعضای کمیته فنی استقلال قرار است امروز در مورد حضور یک بازیکن برزیلی نظر بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، فانتون توسکی در حالی قرار است از فردا در تمرینات استقلال شرکت کند که گفته می شود یک بازیکن برزیلی هم در اختیار کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال قرار گرفته است و در صورتی که آنها تایید کنند، این بازیکن برای تست فنی به تمرینات . سرمربی استقلال پیش از عقد قرارداد با این باشگاه قول مهمی به مدیران استقلال داده است. یک بازیکن جدید دیگر نیز برای استقلال در راه است و عنوان شده است که این بازیکن فرزاد حاتمی است که پیش از این در تیم بود. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفته می شود که بازیکن سابق تیم استقلال با شرایط خاص روبرو شده و از تیم مس ا اج شده است که به استقلال بیاید و در این تیم به فعالیت خود ادامه دهد.

گفتنی است این بازیکن زمانی که از استقلال جدا شد با قلعه نویی به مشکل خورد و با دعوا و درگیری این تیم را ترک کرد اما این در حالی است که عنوان می شود وی از استقلال پیشنهاد دارد و قرار است بازهم با آبی ها مذاکره جدی انجام دهد.

شایان ذکر است این بازیکن پس از استقلال به پرسپولیس رفت و با نیز به مشکل خورد واین تیم را نیز ترک کرد اما در حال حاضر و در اقدامی عجیب قرار است باز هم به استقلال بازگردد و این تیم و قلعه نویی را همراهی کند.
قرارداد 2 بازیکن جوان استقلال در هیات فوتبال تهران ثبت شد.

به گزارش کاپ، عظیم گوک و علی سیار، 2 بازیکنی که به عنوان سهمیه زیر 23 سال به استقلال پیوسته اند، امروز در هیات فوتبال حاضر شدند و قرارداد خود را ثبت د.

این اتفاق در حالی رخ داد که به دلیل غیبت استقلال، این 2 بازیکن بیش از یک ساعت در هیات فوتبال معطل شده بودند.

پیش از این مجتبی حقدوست قرارداد خود را با استقلال در هیات فوتبال ثبت کرد. بررسی لیست دومین حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد 6 بازیکن در ترکیب این تیم سعودی هستند که سابقه تقابل با استقلال و سایر تیمهای ایرانی را دارند. بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به عقیده من شفر می تواند استقلال را از بحران و قعرنشینی خارج کند. با وجود بازگشت میلاد زکی پور به تمرینات استقلال، آمادگی و شرایط بدنی این بازیکن برای حضور در ترکیب اصلی با ابهامات زیادی روبه رو است تا جایی که بعید به نظر می رسد کادر فنی استقلال روی استفاده از این بازیکن مقابل پارس جنوبی ریسکی داشته باشد. یعقوب کریمی هافبک مهاجم ان با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

به گزارش فارس، این بازیکن صبح امروز پس از توافق با مسئولان استقلال به مدت یک سال راهی این تیم شد.

این آ ین ید استقلال برای لیگ چهاردهم بود.