رستوران

به نقل از خبرگزاریها در مورد رستوران : بهترین رستوران های شیرازدر طول دهه گذشته، رواج غذاهای حاضری در رژیم غذایی مردم ایران غیرقابل انکار است و هر روز بر تعداد رستوران های فست فود افزوده می شود. در شهر شیراز نیز تعداد بسیاری از این رستوران ها وجود دارند که در ادامه به تعداد محدودی از رستوران های شیراز خواهیم پرداخت.در بخش اول مقاله بهترین رستوران های شیراز، تعدادی از ر. صاحب رستوران ها، همواره با روش های خاصی سعی در جذب بیشتر مشتری دارند. در اینجا به 4 ابتکار جدید در زمینه رستوران داری می پردازیم. پای انسان در رستوران چینیپای انسان در رستوران چینی , یک رستوران چینی پس از آنکه پیشخدمت آن ع وحشتناکی از سرو پای انسان را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، متهم شد.یک رستوران چینی در ایتالیا پس از آنکه پیشخدمت آن ع وحشتناکی ازسرو پای انسان برای شام در این رستوران را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، متهم شد.این پیشخدمت که ادعا کرده این ع ر. نگاه متفاوت صاحب این رستوران به مسائل، باعث شده تا اشتباهاتی که بطور معمول باعث عصبانیت مشتری می شود، در این رستوران آن ها را به خنده وا دارد.
این رستوران که بهترین رستوران زیر آب دنیا لقب گرفته، پنج متر در سطح زیرین اقیانوس قرار دارد و چشم اندازی 180 درجه ای را به مشتریان عرضه می کند. این رستوران قوانین خاصی نیز دارد. مثلا ک ن تنها برای ناهار می توانند در این رستوران باشند و حضور آنها در شب ممنوع است. قیمت های اتاق های هتلی که این رستوران در آن واقع شده از 490 دلار آغاز می شود. نگاه متفاوت صاحب این رستوران به مسائل، باعث شده تا اشتباهاتی که بطور معمول باعث عصبانیت مشتری می شود، در این رستوران آنها را به خنده وا دارد. کویینس (quince) نام رستورانی است که به تازگی تصمیم گرفته تا کمی رویه ی خود را در مورد تجربه ی صرف غذا در رستوران هیجان انگیزتر کند و به آن بعد هیجان انگیزی دهد. این رستوران، در شهر سانفرانسیسکو و در کشور قرار دارد و اخیرا بشقاب های عجیب و غیر معمولی را برای صرف غذا به مشتریان انتخاب کرده است این رستوران به جای بشقاب های معمول، از آی پد بر. گشت تعزیرات حکومتی به همراه نمایندگان دستگاه های نظارتی به صورت سرزده از رستوران معروفی در جنوب تهران بازدید کرد که این رستوران تخلفات متعدد بهداشتی و صنفی داشت. رستوران گیلکی" src="http://s3.picofile.com/file/8210540150/%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86_%da%af%db%8c%d9%84%da%a9%db%8c.jpg" alt="رستوران گیلکی" width="440" height="274" /> رستوران گیلکی" src="http://s3.picofile.com/file/8210540184/%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86_%da%af%db%8c%d9%84%da%a9%db%8c.jpg" alt="رستوران گیلکی" width="451" height="281" /> رستوران گیلکی" src="http://s6.picofile.com/file/8210540234/%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86_%da%af%db%8c%d9%84%da%a9%db%8c.jpg" alt="رستوران گیلکی" width="451" height="281" /> در کنار فست فودی های زیادی که در نقاط مختلف شهر می بینیم، خوردن غذا در یک رستوران با غذاهای خانگی لذت زیادی خواهد داشت. رستوران گیلکی همانطور که از نامش معلوم است منویی کاملا گیلکی دارد. تجهیز رستوران به دکوراسیونی شیک و مدرن، فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. پخش موزیک، سالاد بار و وای فای رایگان در رستوران وجود دارد. در حوالی رستوران جای پارک به راحتی پیدا می شود. رستوران در بلوار فرحزادی، خیابان طاهرخانی قرار دارد.
رستوران کف شیشه ای کیش رستوران کف شیشه ای کیش اولین و تنها رستوران کف شیشه ای در ایران می باشد که دارای محیط زیبا و رمانتیک است. این رستوران دارای ظرفیت 250 نفر می باشد. رستوران کف شیشه ای کیش در مقابل رستوران پدیده ش ز و مجاور بازار پدیده در جاده جهان نرسیده به میدان غروب و کشتی یونانی واقع شده است. به گردشگران تور کیش پیشنهاد می کنیم که حتما به این رستوران زیبا و جذاب سری بزنند و از  غذاهای لذیذ آن میل نمایند. رستوران کف شیشه ای کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/kafshisheekish.jpg" alt="رستوران کف شیشه ای کیش" /> رستوران کف شیشه ای کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/kafshisheekish1.jpg" alt="رستوران کف شیشه ای کیش" /> تور کیش تابستان 96 تور کیش تیر 96 تور کیش مرداد 96 تور کیش شهریور 96 در طبقه بیست و هفتم برج العرب جمیرای دبی، رستورانی با عنوان "الذهب 27" وجود دارد که ساخت آن چیزی نزدیک به 18 ماه طول کشیده است، اگر وارد این رستوران شوید به هر طرف که می نگرید زرق و برق طلاهای تعبیه شده در نقاط و وسایل مختلف این رستوران چشم را می زند.
رستوران بابا قدرت کیش رستوران سنتی بابا قدرت کیش از بهترین رستوران های جزیره کیش است که آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش تابستان 96 می باشد. در این رستوران انواع کباب ها، ماهیچه، غذاهای دریایی، سالادها و پیش غذا سرو  می شود. رستوران بابا قدرت کیش با استانداردهای کیفیت از انگلستان و در فضای زیبا و آرام همراه با موسیقی زنده آماده خدمت رسانی می باشند. پیشنهاد می کنیم که حتما با سفر به کیش به رستوران  بابا قدرت سری بزنید و از غذاهای خوشمزه آن میل نمایید. رستوران بابا قدرت کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/babaghodratekish.jpg" alt="رستوران بابا قدرت کیش" /> رستوران بابا قدرت کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/babaghodratekish1.jpg" alt="رستوران بابا قدرت کیش" /> رستوران بابا قدرت کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/babaghodratekish2.jpg" alt="رستوران بابا قدرت کیش" /> تور کیش تابستان 96 تور کیش تیر 96 تور کیش مرداد 96 تور کیش شهریور 96 مسکو همیشه با یک نسیم سرد به استقبال میهمانانش می‌آید و چه بهتر از صرف غذایی گرم و محلی در یک رستوران خوب. برای آشنایی با رستوران‌های مسکو با کجارو همراه باشید مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> مدل دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ (1)" title="مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ (1)" /> دکوراسیون ایده آل خود را بسازید اصول دکوراسیون بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها دکوراسیون برای ن باردار دکوراسیون در آپارتمان اتاق هایتان را رنگ کنید! ایده برای رنگ آمیزی یک میزپاتختی ناتمام!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

«تصاویری از دکوراسیون رستوران و کافی شاپ» دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ   دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ   دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون ایده آل خود را بسازید اصول دکوراسیون بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها دکوراسیون برای ن باردار اتاق هایتان را رنگ کنید! ایده برای رنگ آمیزی یک میزپاتختی ناتمام! تزیین منزل با رنگ بنفش !


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین از مهار شعله های آتش در یک رستوران مملو از مشتری خبر داد و گفت: در این حادثه ۷ نفر ار پرسنل رستوران نجات پیدا د. در پی انفجار در داخل یکی از شعبه های رستوران مک دونالد در شهر گرونوبل فرانسه، پلیس تمام خیابان های اطراف رستوران را مسدود کرد. طراحی داخلی رستورانطراحی داخلی این رستوران توسط luchetti krelle و با همکاری steelman partners انجام شده است. طراحی داخلی رستوران با الهام از نمادهای ژاپنیایده اصلی این طراحی الهام گرفتن از سنت ها و آئین های مردم ژاپن می باشد؛ به همین علت ازنمادهای این کشور در دکوراسیون داخلی رستوران استفاده شده است.طراحی داخلی رستوران با الهام از نمادهای ژاپ.
رستوران میتا کیش رستوران میتاکیش در پارک شهر کیش واقع شده است. این رستوران مخصوص بچه های کیش و مسافران  کوچولو عزیز می باشد که در زمینه برنامه های فرهنگی، هنری و غذای سالم به بچه ها فعالیت می نماید. رستوران میتا کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/mitakishresturant.jpg" alt="رستوران میتا کیش" /> رستوران میتا کیش" src="http://www.kishnets.net/images/stories/mitakishresturant1.jpg" alt="رستوران میتا کیش" /> تور کیش تابستان 96 تور کیش تیر 96 تور کیش مرداد 96 تور کیش شهریور 96 مجموعه: عجایب گردشگری

رستورانی شبیه به بیمارستان + تصاویر
هاسیتالیس، نام رستورانی در شهر ری کشور لتونی است که سرمایه گذاران آن با الهام از شمایل بیمارستان آن را ساخته اند. در این رستوران شما باید با ادوات جراحی غذای خود را میل کنید و در کنار آن سعی شده تا فضای ویژه و متفاوتی برای مشتریان بوجود آید.   رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi3137.jpg" alt="رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" /> رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi3136.jpg" alt="رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" /> رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi3135.jpg" alt="رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" /> رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi3134.jpg" alt="رستوران,رستوران های عجیب غریب,رستوران هاسیتالیس" />   منبع : yjc.ir دور دنیا با یک کلیک 10 سرزمین تشنه دنیا 5 مکان از عجیب ترین مکانهای دنیا! +تصاویر 5 مکان وحشتناک مذهبی از سراسر جهان! (+ع ) آشنایی با کاخ شنبرون در اتریش + تصاویر درخت رنگین کمان + تصاویر سفر به دنیای بیگانه + تصاویر


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معاون علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه 961 هتل و رستوران در گیلان تحت پوشش نظارتی قرار دارند، گفت: از ابتدای سال 95 تاکنون 106 مورد تخلف? بهداشتی? در هتل ها و رستوران های رشت مشاهده شد که همگی آن ها?… معاون دامپزشکی شهرستان دره شهر از شناسایی سه رستوران متقلب در طبخ غذا خبرداد. صبح امروز فریادهای بلندی از یک رستوران به گوش می رسید اما دلیل این همه سر و صدا چه بود؟ سرمربی سابق استقلال این روزها شدیدا درگیر کارهای رستوران هایش است. در بسته ع زیر تصاویری را از یک رستوران خارق العاده در زیر آب مشاهده خواهید کرد. رستوران رویال استار کیش یکی از بهترین و شیک ترین رستوران های جزیره کیش رستوران رویال استار کیش است. در حال حاضر این رستوران ظرفیت پذیرایی از 1500 میهمان را دارا می باشد که صد نفر در داخل رستوران و پنجاه نفر در تراس رستوران پذیرایی می گردند. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت بالا برای مسافران تور کیش سرو می شود. آدرس : کیش، صدف، فاز 1، مجتمع خدماتی ب ، طبقه 3 تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

«تصاویری از دکوراسیون رستوران و کافی شاپ» دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ   دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ   دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون رستوران و کافی شاپ دکوراسیون <font style=رستوران و کافی شاپ" title="دکوراسیون رستوران و کافی شاپ" /> دکوراسیون ایده آل خود را بسازید اصول دکوراسیون بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها دکوراسیون برای ن باردار اتاق هایتان را رنگ کنید! ایده برای رنگ آمیزی یک میزپاتختی ناتمام! تزیین منزل با رنگ بنفش !
آموزش طرز تهیه نان پرتقالی در منزل
404 not found not found the requested url /rand was not found on this server. لیونل مسی، روز گذشته میزبان هم تیمی های خود بود و بارسایی ها ساعتی را در رستوران مجلل مسی کنار هم گذراندند. تیراندازی در یک رستوران در استانبولتیراندازی در یک رستوران در استانبول , رسانه های ترکیه از تیراندازی در رستورانیدر استانبول و کشته شدن حداقل یک نفر خبر دادند.تیراندازی در یک رستوران در استانبولتیراندازی در رستورانی در استانبول ترکیهبراساس گزارش راشا تودی، بر اثر این تیراندازی حداقل یک نفر کشته و 2 نفر دیگرمجروح شده اند. برخی من. لباس فرم هتل و رستوران تولیدی مانتو مزون جلال تولید کننده لباس فرم هتل ها و لباس فرم رستوران ها با پشتوانه ای از طرح و شه نو و جدید با اه بلند در زمینه تهیه و تولید و پخش انواع لباس فرم هتل و رستوران فعالیت دارد.
تولید لباس فرم هتل
تولید لباس فرم رستوران
تولید لباس فرم کترینگ ها
تولید لباس فرم تالار ها
تمامی لباس های فرم هتل و رستوران ذکر شده دارای رنگ بندی و با استفاده از بهترین پارچه جهت تولید مورد استفاده قرار میگیرد.
در لباس های فرم هتل و رستوران امکان تولید در رنگ بندی های مختلف با توجه به مانتو و شلوار فرم اداری ، می باشد . لباس فرم هتل مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر ماهشهر گفت: رستوران مجتمع تجاری جام جم این شهر دچار آتش سوزی شد.
تولیدی مانتو مزون جلال تولید کننده لباس فرم هتل ها و لباس فرم رستوران ها با پشتوانه ای از طرح و شه نو و جدید با اه بلند در زمینه تهیه و تولید و پخش انواع لباس فرم هتل و رستوران فعالیت دارد.
تولید لباس فرم هتل
تولید لباس فرم رستوران
تولید لباس فرم کترینگ ها
تولید لباس فرم تالار ها
تمامی لباس های فرم هتل و رستوران ذکر شده دارای رنگ بندی و با استفاده از بهترین پارچه جهت تولید مورد استفاده قرار میگیرد.
در لباس های فرم هتل و رستوران امکان تولید در رنگ بندی های مختلف با توجه به مانتو و شلوار فرم اداری ، می باشد .
لباس فرم هتل رستوران رویال استار کیش یکی از بهترین و شیک ترین رستوران های جزیره کیش رستوران رویال استار کیش است. در حال حاضر این رستوران ظرفیت پذیرایی از 1500 میهمان را دارا می باشد که صد نفر در داخل رستوران و پنجاه نفر در تراس رستوران پذیرایی می گردند. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت بالا برای مسافران تور کیش سرو می شود. آدرس : کیش، صدف، فاز 1، مجتمع خدماتی ب ، طبقه 3 تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 یکی از کارکنان شعبه رستوران های زنجیره ای مک دونالد در شهر استانبول ترکیه برای بیرون کودک آواره سوری از رستوران، روی سر او آب جوش ریخت. پیشخدمت رستوران بودن کاری بسیار دشوار است. تنها در یک شب کارمندان باید به افراد بسیاری خدمات ارائه دهند، بیشتر این افراد گرسنه هستند و بعضی از آنها نیز کمی بی ادب! کارمندان رستوران معادل یک ماراتن باید بین میزهای مشتریان و آشپزخانه راه بروند و در این مسیر ممکن است با انواع سفارشات و ماجراهای مختلف دست و پنجه نرم کنند. دنیای اقتصاد: طبق گزارشی ازquartz، اوبر تصمیم دارد سرویس ارسال محصولات یا uberrush را برای رستوران‌ها غیرفعال کند. این شرکت قصد دارد در ازای این سرویس، ubereats را معرفی کند و رستوران‌ها را تشویق… مدیرگروه بهداشت محیط و حرفه ای علوم پزشکی مشهد از رتبه بندی رستوران ها در سطح شهر مشهد خبر داد. به گزارش سایت مشهد فوری، علی اصغر حسنی  با اشاره به اجرایی شدن طرح رتبه بندی بهداشتی رستوران ها در استان، اظهار کرد: برای اولین بار در سطح اسان رضوی این طرح با نصب برچسب در رستوران های مشهد به اجرا درآمد   وی ادامه داد: پیش از این افرا. رستوران توتی فروتی کیش رستوران توتی فروتی کیش دارای 400 نفر ظرفیت پذیرایی می باشد. این رستوران تنها رستوران ساحلی جزیره کیش است که در کنار دریا و محیطی آرام از مسافران تور کیش پذیرایی می کند. منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می باشد. آدرس : کیش، انتهای بلوار دریا، رستوران توتی فروتی کیش تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 رستوران فودلند کیش رستوران فودلند کیش در ضلع غربی بازار مرجان با ارائه غذاهای ایرانی، بین المللی، فست فود و انواع سالاد آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. تنوع غذایی این رستوران در جزیره کیش و شاید کل کشور منحصر به فرد بوده و در حال حاضر بیش از 1000 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف در منوی غذایی این رستوران وجود دارد. در فضای این رستوران بزرگ دو کافی شاپ مجزا نیز طراحی شده است. رستوران فودلند کیش دارای سه سالن اصلی می باشد که هر کدام با دکوراسیون و نو ردازی متفاوت پاسخگوی هر سلیقه ای است. تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 اختصاصی از نیک فایل کارت ویزیت رستوران زمینه زرد با و پر سرعت .
کارت ویزیت <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">رستوران</font> زمینه زرد
 کارت ویزیت <font style=رستوران زمینه زرد" src="../prod-images/760516.jpg" border="0"> توضیحات : کارت ویزیت لایه باز رستوران و غذای آماده همراه با وکتور سرآشپز طراحی شده با رزولوشن 300 ( کارت ویزیت غذا , رستوران, کارت ویزیت psd, گارسون, خوراکحجم :   2.35 مگابایتابعاد :  5 در 9 سانتیمترساختار رنگ :   cmykفونت های مورد نیاز :  mj_talat,entezar zohoor,b yekan
با
کارت ویزیت رستوران زمینه زرد
من و پسره امروز نهار می خوایم بریم رستوران :)
کلی هم ذوق دارم از الان .
البته به این معنا نیست که رستوران نمی ریم ها خ ش دقیقا چهارشنبه پیش ، رفته بودیم رستوران بونو ، شعبه ظفر . که از وقتی که آدرسشون عوض شده بود اولین بار بود که می رفتیم که اتفاقا خیلی فضاش بزرگتر و بهتر هم شده و کیفیت غذاش هم که مثل همیشه خیلی خوب بود .
تازه دو هفته قبل هم رفته بودیم رستوران کوهستان که توی جاده میگون به سمت شمشک هست و من عاشقشم . حالا می خوام در اولین فرصت یه پست درباره کوهستان بنویسم رستوران فودلند کیش رستوران فودلند کیش در ضلع غربی بازار مرجان با ارائه غذاهای ایرانی، بین المللی، فست فود و انواع سالاد آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. تنوع غذایی این رستوران در جزیره کیش و شاید کل کشور منحصر به فرد بوده و در حال حاضر بیش از 1000 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف در منوی غذایی این رستوران وجود دارد. در فضای این رستوران بزرگ دو کافی شاپ مجزا نیز طراحی شده است. رستوران فودلند کیش دارای سه سالن اصلی می باشد که هر کدام با دکوراسیون و نو ردازی متفاوت پاسخگوی هر سلیقه ای است. تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 مادر آرین مدعی بود هنگام حادثه، وی در رستوران نبوده و برای ید بیرون رفته بود.
به دنبال حضور گشت مشترک تعزیرات در ایستگاه راه آهن پایتخت، رستوران راه آهن ۷ میلیون تومان… مجموعه: عجایب گردشگری

رستورانی ساخته شده از استخوان (+تصاویر)
دکور اصلی و مجسمه های داخل رستوران «اوئسو» در مکزیک، به معنای «استخوان»، با عناصر اسکلت و استخوان ساخته شده است. ایگناسیو کادنا (ignacio cadena) طراحی جالب و شبح وار این رستوران را بر عهده داشته است. طراحی این بنا شامل هزاران استخوان واقعی و حیوانات، در داخل ساختمانی نونما شده از دهه ۱۹۴۰ می شود. این استخوان ها شامل جمجمه، فک و ستون فقرات و دیگر اسکلت ها می شود که به صورت تزئینی در قفسه و تابلوها استفاده شده است. اما هیچ کدام از این استخوان ها، استخوان انسان نیستند.
  رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4090.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4089.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4088.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4087.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4086.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4085.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4084.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4083.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4082.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" /> رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/iran/hhi4081.jpg" alt="رستوران,رستوران ساخته شده از استخوان,عجایب گردشگری" />   منبع : mashreghnews.ir دور دنیا با یک کلیک آرامگاه سلطنتی پادشاه هیرودیس (+ع ) آشنایی با کاخ شنبرون در اتریش + تصاویر بزرگترین آب انبار تاریخی جهان (+ع ) زندان های تاریخی و معروف جهان (+تصاویر) شهر باستانی و مرموز آنی ارمنستان (+ع ) قلعه تاریخی آشفورد در ایرلند (+ع )


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رستوران در اکتبر سال ۱۹۹۷ افتتاح شد و خیلی ها به آن «خانه هزار ارواح» می گفتند چون طوری دکوراسیون شده بود تا مشتریان کاملا ترس از کاخ های تسخیر شده را در آن حس کنند. بعد از افتتاح رستوران، دکوراسیون داخلی ترسناک، صدای عجیب درها، دودی که از سقف بلند می شد و نقاشی های متحرک، حس مشتریان را شوکه کرده بود. در سواحل زنگبار تانزانیا، یک رستوران غذای دریایی به نام رستوران راک روی ص ه ای در میان اقیانوس هند نشسته است. نشت گاز در یک رستوران باعث ایجاد انفجار مهیب و آسیب رساندن به منازل اطراف شد. سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع گازگرفتگی در یک رستوران خبر داد و گفت: پنج نفر براثر این حادثه دچار مسمومیت شدند. اعضای تیم پرسپولیس برای صرف شام راهی یک رستوران تبریزی در دوحه شدند.