رشیدپور الان نه جای دفاع از است نه

به نقل از خبرگزاریها در مورد رشیدپور الان نه جای دفاع از است نه : من حداقل 15 حقیقت رو راجع به شما میدونم:

1.الان توی اینترنتی

2.الان تووبلاگ منی

3.یک انسان هستی

4.الان داری پست منو میخونی

5.تو نمیتونی با زبون بیرون بگی ژ

7.الان داری امتحان میکنی

8.الان خنده ات گرفت

9.اصلا ندیدی که عدد 6 رو جا انداخته ام

10.الان چک کردی ببینی واقعا جاانداختم عدد 6 رو یا نه

11.الان باز خند. سلام نمی خوام مقدمه چینی کنم. نمی خوام ادبی حرف بزنم. رک و صرح... چرا الان که بیشتر از همه باید سنگرهای مجازیمون پر و پیمون و مجهز باشه، خالی گذاشتیمش؟؟ چند روزه دارم دنبال وبلاگ ها و سایت های بروز درباره حجاب می گردم ولی اکثرا آ ین پستشون مربوط به سال قبل هست. همون چندتایی هم که بودن نویسنده شون خانم ها بودن. خب طبیعی هم هست. چرا؟؟ چون . یکی از بچه های فامیل رو خیلی دوست داشتم . البته تا ۱ سال پیش. الان تبدیل شده به یه بچه بی ادب و پررو. منم که اصلا تحمل چنین بچه هایی رو ندارم . استدلال پدر مادرش اینه که تو این دوره و زمونه اگه بچه یکم پررو نباشه بقیه بهش زور میگن و نمیتونه از خودش دفاع کنه. من متانت و ادب داشتن رو به توانایی دفاع از خودش ترجیح میدم حتی . من حداقل 15 حقیقت رو راجع به شما میدونم:
1.الان توی اینترنتی
2. الان تو سایت منی
3. یک انسان هستی
4.الان داری پست منو میخونی
5.تو نمیتونی با زبون بیرون بگی ژ
7.الان داری امتحان میکنی
8.الان خنده ات گرفت
9.اصلا ندیدی که عدد 6 رو جا انداخته ام
10. الان چک کردی ببینی واقعا جاانداختم عدد 6 رو یا نه
11. الان باز خندیدی
12. نمیدونی که من. من الان ۱۴ حقیقت رو درمورد شما میدونم:۱- الان بیداری۲-سیستمت روشنه۳-یه انسان هستی۴-داری مطلبه منو میخونی۵-تو نمیتونی وقتی زبونت یرونه بگی ژ۷-الان داری امتحان میکنی۸-الان خندت گرفت۹-اصلا ندیدی که عدد ۶رو جا انداختم۱۰-الان برگشتی ببینی جا انداختی یانه۱۱-الان باز خندیدی۱۲-نمی دونی که من یه عددرو هم چن بار نوشتم۱۳-الان چک کردی ببینی ک. مسافرت کوتاه اما پر از حس خوب و آرامش تمام شد  ب این موقع ها حرف حضرت معصومه بودم و الان اتاق خوابم هستم.فردا باید برم برای گرفتن پایان نامه .دوستم  دفاع داشت و نمره کامل نگرفت .واسش ناراحت شدم.یکم استرس دارم برای دفاع.سفر خوبی بود هوا سرد بود اما خیلی خوش گذشت. جای خواهری و فندق خالی بود خیلی.
در روزهای گذشته شبکه نسیم ی از اجرای رضا رشیدپور در سال 75 پخش کرد که در شبکه های اجتماعی بازخورد زیادی داشت. رشیدپور امروز در برنامه حالا خورشید به این واکنش نشان داد و گفت: کدام یک از شما در دهه ۷۰ جرج کلونی بودید که من باشم؟ شوخی رشیدپور با این را در ویدئوی زیر ببینید. رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به دفاع دستگاه قضا از حق در بحث مالکیت گفت: در حال حاضر دفاع از سند از دفاع از حق توسط برخی از کارکنان حقوقی و قضایی رجحان پیدا کرده است. شاعران در نشست شعر دفاع مقدس و مخاطب امروز بر این باور بودند که باید میان شعر جنگ و شعر دفاع مقدس تفاوت قائل شد و آنها را یکی نپنداشت. دفاع در نشستی در کنگره این کشور از ساخت بمب های اتم با توان ت یب کمتر دفاع کرد و گفت این اقدام راه را برای پاسخ اتمی به روسیه باز می کند. دو بازیکنی که به بازی در پست دفاع وسط آشنایی دارند اما ذاتا دفاع وسط نیستند.علاوه بر حضور این دو بازیکن در دفاع وسط، پرسپولیس در پست دفاع راست و چپ باید ترکیب جدید را آزمایش کند. یکی از بچه های فامیل رو خیلی دوست داشتم . البته تا ۱ سال پیش. الان تبدیل شده به یه بچه بی ادب و پررو. منم که اصلا تحمل چنین بچه هایی رو ندارم . استدلال پدر مادرش اینه که تو این دوره و زمونه اگه بچه یکم پررو نباشه بقیه بهش زور میگن و نمیتونه از خودش دفاع کنه. من متانت و ادب داشتن رو به توانایی دفاع از خودش ترجیح میدم حتی . سلام دوستان. پنج شنبه 1393/06/13 جلسه دفاع یکی از دانشجویان رشته مدیریت است که در علم و هنر شعبه یزد برگزار می شود ساعت 8 صبح . پیشنهاد میکنم هر که می تواند برای دیدن جلسه دفاع بیاید چون دیدن جلسات دفاع می تواند خیلی خیلی مفید بوده و کار ما را برای دفاع از پایان نامه خود راحت تر سازد. شماره کلاس برگزاری جلسه دفاع معلوم نیست باید همان روز از . من حـداقل 15 حـقیقت رو راجع بهـ شما میدونم:

1.الان توۓ اینترنتۓ

2.الان توۓ سایت باـحـالۓ هــستی
3. یڪً انسان هــستۓ

4.الان دارۓ پست منو میـخـونۓ

5.تو نمیتونۓ با زبون بیرون بگۓ ژ

7.الان دارۓ امتـפـان میڪًـنۓ

8.الان פֿـندهـ ات گرفت

9.اصلا ندیدۓ ڪًـهـ عدد 6 رو جا انداـפֿـتهـ ام

10.الان چڪً ڪًـ. ژانر دفاع مقدس طبیعتاً سرمایه اش را برنمی گرداند. الان تلویزیون هم به آن نمی پردازد. این ها در موقعیت فعلی جامعه درآمد ندارند و ی هم نیست که مثلاً سرمایه گذار بگوید من یک میلیارد می گذارم و ساخته می شود. این ها موضوعاتی هستند که مردم توقع ندارند بابت شان پول بدهند و در سینما ببینند من حداقل 14حقیقت رو راجع به شما میدونم 1.الان بیداری2.گوشیت روشنه3.یه انسان هستی4.داری اس ام اس منو میخونی5.تو نمیتونی وقتی زبونت بیرونه بگی ژ7.الان داری امتحان میکنی8.الان خندت گرفت9.اصلا ندیدی که عدد6رو جا انداختم10.الان برگشتی چک کنی ببینی جا انداختم یا نه11.الان باز خندیدی12.نمیدونی که من یه عدد رو هم چندبار نوشتم13.الان چک کردی ببینی کد. اسامی و اصطلاحات مربوط به دفاع های دست جودان اوکه دفاع فوقانی (قسمت سر و گردن) jodan uke چودان سو تو اوکه دفاع میانی (حرکت از خارج بدن) chudan soto uke چودان اوچی اوکه دفاع میانی (حرکت از داخل بدن) chudan uchi uke گدان بارای رد ضربه از قسمت پائین gedan bari اوچی اوکه گدان بارای دفاع همزمان با دو دست uchi uke gedan barai موروته اوکه دفاع از داخل با کمک دست ع العمل morote u. حجت ال و المسلمین در مراسم افطاری با وزرا، معاونین و استانداران گفت: دفاع از ت، دفاع از ملت، رأی مردم و اکثریت است. محمد انصاری در دفاع وسط به قدری جا افتاده و خوب بازی می کند که دیگر دیدن او در دفاع چپ عجیب است و انگار فراموش شده که او در اصل یک دفاع چپ تخصصی بوده است. شناخت از مشخصه های یک دفاع قوی خیلی اهمیت داره و ما در این پست سعی کردیم که این معیارها و مشخصه های اصلی و کلیدی مرتب و جمع آوری کنیم که شما با اشراف و شناخت از آنها قدم در مسیر دفاع بگذارید و دفاعی قوی و با نمره قوی داشته باشید این روزها که مدتی از دفاعم گذشته افسردگی پسا دفاع گرفتم... با تمام پوست و استخونم دارم بیکاری رو درک می کنم... کاش امسال سال کار باشه ... برام دعا کنین به هر دری میزنم نمیشه. دعا کنین گر زحکمت ها تموم بشه ز رحمت ها شروع بشه چقدر سخته ... الان بیشتر هر چیزشرمنده پدر و مادرمم الان فکر می کنن چه بچه ی بی عرضه ای دارند ولی من تلاشمو ... کاش تموم ب. در جریان دیدار معاون دفاع کشورمان با دفاع عراق، طرفین بر تعمیق روابط دفاعی دو کشور تاکید د. وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح علام کرد: ویگن سرکیسیان دفاع جمهوری ارمنستان در صدر هیاتی عالیرتبه دفاعی- نظامی به دعوت رسمی سرتیپ پاسدار حسین دهقان، دفاع کشورمان امشب وارد تهران می شود. اگرچه در گفت و گوی تلویزیونی امشب رییس جمهور، رشیدپور مدعی شد که ع ی دال بر حضور بین مردم ز له زده کرمانشاه وجود ندارد، تصاویری در این زمینه در فضای مجازی منتشر شد. ع ‎های خبرگزاری برنا این ادعای رشیدپور را رد می‎کنند. در شبی که تمام بازیکنان تیم ملی والیبال ایران از اوج خود به دور بودند دفاع های وسط از تمام پست ها کم کار تر نشان دادند به طوریکه 4 دفاع وسط ایران یعنی محمد ، مسعود غلامی، علی شفیعی و سامان فائری حتی یک امتیاز دفاع مستقیم هم نتوانستند به دست بیاورند تا کمی حمله حریف با اخلال رو به رو شود. من حداقل 14 حقیقت رو راجع به شما میدونم:

1. الان توی اینترنتی

2.یک انسان هستی

3.الان داری پست منو میخونی

4.تو نمی تونی با زبون بیرون بگی ژ

5.الان داری امتحان میکنی

7.الان خندت گرفت

8.اصلا ندیدی عدد 6 رو جا انداختم

9.الان چک کردی ببینی واقعا جا انداختم عدد 6 رو یا نه

10.الان باز می خندی