رضا عابدی تراب

به نقل از خبرگزاریها در مورد رضا عابدی تراب : حاج آقا تراب (یا دوقلو ) در محله علی آباد واقع در بافت قدیمی شهر نهاوند قرار دارد در سر در ورودی این بنا ، کتیبه ای نصب شده که نام بانی و تاریخ ساخت آن را ، سال 1230 هجری شمسی در زمان ناصرالدین شاه قاجار بیان می کند ولی به سبک دوران صفویه ساخته شده است . علت شهرت آن به دوقلو به این است که از دوقسمت تشکیل شده قسمت اول دارای سردینه ( سرد ) و گرمینه ( گرم ) بزرگ بوده و فقط مورد استفاده رجال ، اشراف و شاهزادگان قرار می گرفته و قسمت دوم همان که آن هم به نوبه خود دارای سردینه و گرمینه بوده ( ولی در ابعاد کوچک ) ویژه افراد عادی و طبقات پایین جامعه بوده است . بر هلالی بالای ستون های تصاویر زیبایی از شاهنامه نقش بسته است ، که گویای داستان جنگ رستم با دیو سفید است . این تصاویر با هفت رنگ ، صحنه هایی از داستان شاهنامه را نشان : می دهد . که به طرز ماهرانه ای کاشی کاری شده است . قسمت رخت کن نیز با گچ بری های اسلیمی ، به زیبایی تزئین شده است. حاج آقا تراب در سال ۱۳۵۶ در فهرست با شماره 1492ثبت ملی شده است. حاج آقا تراب که در بافت قدیمی شهر نهاوند قرار دارد از دو بخش مردانه و نه تشکیل شده است. بنای این ساختمان مربوط به دوران قاجار بوده و یکی از معدود جاذبه های تاریخی و قابل بازدید در نهاوند است. تزئینات بین بنا شامل گج بری، کاشی کاری و نقاشی یکی از نبردهای شاهنامه است. این علاوه بر دو قسمت ماکتها سرد و گرم، حجره شاه نشین و خزینه نیز دارد بهترین و کامل ترین کتاب آموزش نت و الفبای موسیقی کتاب تئوری موسیقی نوشته مصطفی کمال پور تراب است. این کتاب به صورت گام به گام و به زبانی ساده شما را با الفبای موسیقی آشنا کرده و تئوری موسیقی را به شما علاقه مندان یادگیری این هنر می آموزد. مصطفی کمال پورتراب آهنگساز ایرانی و از اساتید تئوری موسیقی است. او از اعضای هیأت مؤسس و نایب رئیس شورای عالی خانه موسیقی ایران است. . فایل پ ی دی اف (pdf)
ابو تراب به معناى پدر خاک ، یا دمساز خاک ، یا پدر و رئیس خاکیان است . این لقب از محبوب ترین القاب در نزد علی علیه السلام و یکی از زیباترین القاب آن حضرت به شمار می آید . شیخ علاء الدین سکتوارى در محاضرة الأوائل ( ص 113 ) گوید : نخستین ى که به کنیه ( ابو تراب ) نامیده شد على بن ابى طالب رضى الله عنه است ، این کنیه را رسول خدا صلى الله علیه و آله . شهید تراب پورقلی در تاریخ 9/9/1338 در بخش سنگر رشت دیده به جهان گشود. او مقاطع ابت و راهنمایی را در زادگاه خود و مقطع دبیرستان را در شهر رشت با موفقیت پشت سر گذاشت. دوران جوانی او همزمان بود با اوج مبارزات مردمی علیه رژیم سفاک طاغوت، تراب هم که یکپارچه شور و نشاط بود به سرعت جذب گروههای مردمی شد و همراه با دوستانش علی الخصوص شهید دانا فعالیت های گسترده ای را در سطح منطقه سازمان دهی کرد. روزی در جواب یکی از دوستان که او را از شر کت در این فعالیت ها منع می کرد گفت: « من جانم را در این راه گذاشته ام و از هیچ چیز هراسی ندارم و به فعالیت ها یم ادامه می دهم تا انقلاب پیروز شود. »
بعد از پیرزی انقلاب مدتی را در کمیته مرکزی سنگر گذراند و پس ازشکل گیری رشت به جمع پاسداران انقلاب ی پیوست، او در تمام این مدت به افراد بی بضاعت محل کمک می کرد و حقوقی را که از می گرفت و 1500تومان بیشتر نبود صرف رسیدگی به این خا نواده ها می کرد و خود به حد اقل وسائل و امکانات شخصی بسنده می نمود. او که خود در کودکی طعم تلخ یتیمی را چشیده بود از هیچ کوششی برای رسیدگی به خا نواده های بی سر پرست دریغ نمی کرد و همیشه سفارش آنها را به دوستان و آشنایان می نمود. همزمان با اوج گیری غائله کردستان همراه با گروهی از پاسداران منطقه راهی آنجا شد، او که خود را آماده شهادت می دید وصیت نامه ای نوشت ودر خانه به امانت گذاشت امّا از آنجا که حضرت دوست سر نوشت دیگری برای او رقم زده بود به سلامت به وطن باز گشت و او که آرزویش را برای شهادت نقش بر آب می پنداشت وصیت نا مه اش را کرد و با دلخوری به خانواده اش گفت: « معلوم است هنوز لیاقت شهادت را پیدا نکرده ام . »

امّا بالا ه نوبت او هم شد، با شروع جنگ تحمیلی از سوی عراق جزء اولین اعزامیان استان گیلان به منطقه بود و در 8/7/59 در منطقه عملیاتی سر پل ذهاب روح آسمانی اش به معبود پیوست و گیلان همیشه سر فراز اولین شهید خود را تقدیم دفاع مقدس نمود. نفر اول از سمت چپ شهید تراب پور قلی، نفر وسط هامون محمدی، نفر سوم؟ او در طول حضور کوتاهش در با تمام لیاقتی که از خود نشان داد مدتی را به عنوان فرمانده عملیات لنگرود و مدتی را هم به عنوان معاون عملیات رشت ایفای وظیفه نمود.
دوست و همکار تراب آقای نجد باقری در مورد او می گوید: « تراب اخلاق مردانه ای داشت، خیلی هم نترس و بی باک بود. او در مبارزه با افراد شرور کوچک ترین نرمشی از خود نشان نمی داد. اوایل انقلاب فرد شروری بود که مردم را مورد اذیت و آزار قرار می داد و مردم از او به شکایت کرده بودند فرمانده وقت ما را مأمور کرد تا او را دستگیر کنیم، روزی از طریق مردم به ما خبر دادند که همان شخص را در یکی از خیابان های شهر دیده اند ما هم بلافاصله خودمان را به محل مورد نظر رس م به او گفتیم که فلانی تو هستی و گفت بله، گفتیم از شما شکایت شده باید بیایید برویم ، گفت نمی آیم و شروع کرد به داد و بیداد راه انداختن و به قولی ترساندن ما، تراب که در حین گفتگوی من و آن فرد خودش را به پشت سر او رسانده بود با قندان اسلحه اش به کمر او زد و او افتاد بعد هم سر اسلحه را زیر گلویش گذاشت و گفت به ابو الفضل قسم اگر نیایی همین جا می کشمت. با این کار تراب ابهت کاذبی که آن فرد شرور در بین مردم از خودش ایجاد کرده بود ش ت و آن غائله با تدبیر و شجاعت تراب ختم به خیر شد.
تراب آدم قاطعی بود اما و اگر را در کار نمی پذیرفت، بچه ای بود که عقب نشینی نداشت. ما یک بار از شهید داوود حق وردیان خواستیم که به عنوان مسئول عملیات به لنگرود بروند ولی ایشان گفتن: « تا وقتی که تراب هست بهتر است که ایشان بروند .»
بدن مطهر این شهید بزرگوار هم اکنون در تازه آباد رشت دفن می باشد. نکته قابل ذکر بی توجهی مسئولین امر نسبت به مرمت مزار این شهید می باشد، به نحوی که هم اکنون مزار این شهید با فاصله بسیاری خارج از مزار و بدون هر گونه نشانه ای دفن شده است، که با توجه به آنکه ایشان اولین شهید جنگ تحمیلی از استان هستند، جا دارد که مسئولین امر توجه بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند. منبع:گیلان نیوز تا جسم بو تراب نهان در تراب شد گردون به فرق خاک نشینان اب شد با یک مدینه غربت و یک کوفه درد و غم مانند شمع سوخت و لب بست و آب شد وقتی که بازگشت حسن از کنار قبر از سوز ناله اش دل زینب کباب شد چندین ستاره در دل شب خون گریستند تا نیمه شب به خاک نهان آفتاب شد پاداش آن مروّت و مردانگیّ و عدل روی علی ز خون سر او خضاب شد کاش این چنین نبود و نباشد . اجاره ویلا - سوئیت - آپارتمان باتمام امکانات رفاهی درشهر و روستاهای سرسبز شاندرمن آماده پذیرایی می باشد جهت رزرو تماس بگیرید مشاور املاک آشیانه تراب ظهر ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ [email protected] مراسم آغازین سال جدید تحصیلی در مدرسه استثنایی تراب با حضور آقایان هاشمی، فراهانی،خلیل آبادی اعضای شورای شهر تهران و سلیمی شهردار منطقه ۳ برگزار شد. در همین حال محمدعلی شهردار تهران در دبیرستان ماندگار البرز حضور یافت و زنگ اول مهر را در این مدرسه نواخت. آیت الله مجتهد سیستانی:
شیخ انصاری، ملا احمد نراقی صاحب معراج السعاده گفتند: برای حیات دل و روشنایی قلب، در سحر ها سلام به بده و با تکرار این شعر را بخواه آن معرفت و نورانیت مطلوبت را: یا علی، یا ایلیا، یا ابو الحسن، یا ابا تراب حل مشکل، سرور دین ،شافع یوم الحساب اگر مشکلی برایت پیش آمد و نرفتی سمت خدا، بدان آن مشکل پابرجاست.
اگر م. یکباب ویلابازیربنا ۶۰ مترمربع بامجوز ساخت نیمه آماده ی زمین۵۷۰ مترمربع دمشاع دورحصارشده امتاز آب - برق - گاز قیمت ۰۰۰/۰۰۰/۷۰ تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) کد۲۱ ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ تراب ظهر

حجت ال عرب نیا، دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی با صدور پیامی، درگذشت محمد عابدی کُر، اهل سنت بندر ترکمن را تسلیت گفت. نگار عابدی یک بازیگر زن ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ حصیل شده است. وی در های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم یک دایره» حضور چشم گیری داشته است. فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش هایی چون «باز گشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید پورآذری ایفای نقش نموده است. نگار عابدی در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ […]ادامه ع های نگار عابدی-۴ برچسب ها : بازیگر - بازیگر ایرانی - بازیگر تلویزیون - بازیگر زن - بازیگر زن ایران - بازیگر زن ایرانی - بازیگر مرد - بازیگران ایرانی - بیوگرافی - بیوگرافی بازیگران - تلویزیون - خانواده - دست - ع - ع بازیگر - ع بازیگر تلویزیون - ع بازیگران - ع بازیگران ایرانی - ع نگار عابدی - ع های نگار عابدی - ع های بازیگران - ع های نگار عابدی - - نگار عابدی - گالری ع نگار عابدی --a ع های نگار عابدی-۴ یک باب ویلا بازیربنا 110مترمربع آماده مشتمل برزمینی به مساحت 400مترمربع مدرک قولنامه ای دورحسارکشی شده بامجوزساخت ازشهرداری شهرشاندرمن امکانات آب - برق - گاز- واقع دراستان گیلان شهر شاندرمن شماره تلفن مالک: آقای جمشیداحمدی 09195392621 قیمت کلاً 000/۰۰۰/16۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان تراب ظهر ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵. یک باب ویلا بازیربنا 110مترمربع آماده مشتمل برزمینی به مساحت 400مترمربع مدرک قولنامه ای دورحسارکشی شده بامجوزساخت ازشهرداری شهرشاندرمن امکانات آب - برق - گاز- واقع دراستان گیلان شهر شاندرمن شماره تلفن مالک: آقای جمشیداحمدی 09195392621 قیمت کلاً 000/۰۰۰/16۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان تراب ظهر ۰۱۸۲۴۸۹۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۸۲۴۸۵. یک باب ویلا بازیربنا 110مترمربع آماده مشتمل برزمینی به مساحت 400مترمربع مدرک قولنامه ای دورحسارکشی شده بامجوزساخت ازشهرداری شهرشاندرمن امکانات آب - برق - گاز- واقع دراستان گیلان شهرستان ماسال شهر شاندرمن شماره تلفن مالک: آقای جمشیداحمدی 09195392621 قیمت کلاً 000/۰۰۰/16۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان تراب ظهر ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸. فروش ویلا واقع درگیلان شاندرمن روستای اسطلخ زیر ویلا بازیربنا ۸۰ مترمربع ساخت قدیم بازمینی به مساحت ۴۵۰۰مترمربع چهار جهت فنس کشی شده درمحیطی آرام مدرک قولنامه ای -برای دریافت سندنقشه برداری شده با امکانات آب - برق - فقط زمین متری۳۵۰۰۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خ ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ (تراب ظهر ) فروش ویلا واقع درگیلان شاندرمن روستای اسطلخ زیر ویلا بازیربنا ۸۰ مترمربع ساخت قدیم بازمینی به مساحت ۴۵۰۰مترمربع چهار جهت فنس کشی شده درمحیطی آرام مدرک قولنامه ای -برای دریافت سندنقشه برداری شده با امکانات آب - برق - فقط زمین متری۳۵۰۰۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خ ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۸۲۴۸۹۰۰۵۰- ۰۱۸۲۴۸۵۲۴۳۴ (تراب ظهر ) با عرض تسلیت به مناسبت شهادت بی بی دو عالم!این شعر رو چند روز قبل گفتم امیدوارم حضرت از این بنده ی ناچیز قبول کنن! ای چراغ خانه ام سو سو نزن
مرغ حقّم ناله ی کو کو نزن

حال که دستت ش ته لا اقل
چند روزی خانه را جارو نزن

ای جوان نیمه جان پیرم نکن
زیر چادر دست بر پهلو نزن

چند روزی هم اگر شد دست بر
زخم های گوشه ی ابرو نزن

یا دگر در پیش پایم پا نشو
یا دگر پیش علی زانو نزن

خواستی برخیزی از بستر بگو
یا که بر دیوار خانه رو نزن

ای همه دار و ندار بو تراب
ای چراغ خانه ام سو سو نزن
یک ویلا نوساز با زیربنا100متربامجوزساختمان زمین500متر دمالکیت دورحصارکشی شده درمحیطی روستایی جایی دنج و آرام با امتیازات آب - برق - گاز قیمت ۰۰۰/۰۰۰/140تومان استان گیلان شهرستان ماسال شهرشاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) مشاوراملاک آشیانه۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ تراب ظهر

پیامک شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)


ای روح آفتاب چرا پا نمی شوی
بانوی بو تراب چرا پا نمی شوی
پهلوی منهم از خبر رفتنت ش ت
رکنم شده اب چرا پا نمی شوی
سلام بر تو که از ، آفتاب می آیی به سمت مشرق سیر از سراب می آیی سلام بر تو که همچون از مریم ز بطن کعبه دل بو تراب می آیی سلام بر تو که با مرگ آ ین لبخند پر از تبسم شیرین و ناب می آیی مرا ببخش اگر صبح و شام می خوابم شنیده ام که تو گاهی به خواب می آیی شنیده ام که تو گاهی به خاطر یک شعر سراغ شاعر د و اب می آیی دلم گرفته از این مردم سراپا گوش بگو ک. فروش یک قطعه زمین به مساحت 920 مترمربع مدرک قولنامه ای قواره بصورت مستطیل شکل یک طرف حصارشده ویو رو به کوه جای ت وآرام قیمت متری ۴۵۰۰۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) ۰۱۸۲۴۸۹۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۸۲۴۸۵۲۴۳۴ تراب ظهر رئیس مجلس شورای ی در پیامی درگذشت حاج عباسقلی عابدی را تسلیت گفت. بسم رب الحسن

http://dl.aviny.com/album/mazhabi/ahlbeit/zahra/kamel/124.jpg

باعرض تسلیت به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت ولی عصر و شیعیان المومنین (ع)

هیات یاران مهدی (عج) به مناسبت فاطمیه اول 3 شب اقامه عزا میکند

تا پنجشنبه از ساعت 19 -میدان -پل چوبی -خ امل-کوچه مستقیمی

بن بست لاله -منزل آقای تراب زاده ای چراغ خانه ام سو سو نزن
مرغ حقّم ناله ی کو کو نزن

حال که دستت ش ته لا اقل
چند روزی خانه را جارو نزن

ای جوان نیمه جان پیرم نکن
زیر چادر دست بر پهلو نزن

چند روزی هم اگر شد دست بر
زخم های گوشه ی ابرو نزن

یا دگر در پیش پایم پا نشو
یا دگر پیش علی زانو نزن

خواستی برخیزی از بستر بگو
یا که بر دیوار خانه رو نزن

ای همه دار و ندار بو تراب
ای چراغ خانه ام سو سو نزن
یک قطعه زمین به مساحت 920 مترمربع مدرک قولنامه ای موروثی پدری قواره بصورت مستطیلی شکل یک طرف حصارشده ویو رو به کوه جای ت وآرام قیمت متری ۴۵۰۰۰تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ تراب ظهر السلام علیک یا اباعبدالله الحسین وچه زیباست کران است ... خدا و چه زیباست ...کران است ... خدا... -من قسم می خورم اما ... به فلق یا به شفق ...یا که نه ...! و به هنگامه ی شب ... ... وچه زیباست ....کران است ...خدا .... - من نه رندم ... نه اباتی ... ونه زاهد ... و نه پیمانه به دست ... ... من فقط در طپش نیمه شبان بیدارم... و به دستم مهری است مهری از عطر دعا .... -مهری از خاک ن. نام: على بن طالب. کنیه: ابوالحسن، ابوالحسین، ابو تراب، ابو السبطین و الریحانتین. ألقاب: المؤمنین، سیّد الوصیین، سیّد المسلمین، سیّد الأوصیاء، سیّد العرب، خلیفة رسول الله، المتّقین، یعسوب المؤمنین، صهر رسول الله، حیدر، مرتضى، وصى، و... . منصب: معصوم دوم و اوّل شیعیان و خلیفه چهارم مسلمانان. تاریخ ولادت: سیزده رجب سال 30 عام الفیل، 23 س. زمینی به مساحت 2000مترمربع بامدرک قولنامه ای دارای نوبت ثبتی اقدام شده بامجوز کارگاه تیرچه وبلوک ازمحیط زیست دارای برق 32 آمپر چاه آب مته ای باندآماده شده درحال بهره برداریواقع درشاندرمن برجاده پونل به شاندرمن روستای پیرسرا پایین قیمت متری 50000 تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره)۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴.
نگار عابدی بازیگر کشورمان با انتشار ع و متنی تولد 46 سالگی اش را جشن گرفت. زمینی به مساحت 2000مترمربع بامدرک قولنامه ای دارای نوبت ثبتی اقدام شده بامجوز کارگاه تیرچه وبلوک ازمحیط زیست دارای برق 32 آمپر چاه آب باندآماده شده درحال بهره برداریواقع در بر جاده پونل به شاندرمن قیمت متری 50000 تومان مشاوراملاک آشیانه استان گیلان شهرستان ماسال شهر شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره)۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱. یک قطعه زمین به مساحت 920 مترمربع مدرک قولنامه ای موروثی پدری با مهر شورا یک طرف حصارشده ویو رو به کوه جای ت وآرام قیمت متری 50.000تومان مشاوراملاک آشیانه شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ تراب ظهر به آسمان رود و کار آفتاب کند... روزی مردی فقیر به حرم حضرت المومنین علی علیه السلام می رود و شروع به توسل به آن همام می کند و می گوید:یا المومنین اوضاع مالیم نامناسب است، کمکم کن و ... شب در عالم خواب حضرت المومنین علی علیه السلام را می بیند که به او می فرماید: فردا به فلان محله و فلان کوچه برو و بلند این جمله را تکرار کن: "به آسمان رود و ک. نقطه نیوز: images
تاریخ:۱۳ شهریور ۱۳۹۵

توسعه راهها یا از بین بردن جنگل های بلوط راز داد کرمانشاه: به گزارش خبرنگار راز داد کرمانشاه در بین راه ارتباطی آبادغرب به سرمست و در روستای تراب مدتی است که ماشین آلات راه سازی مشغول توسعه راه بوده و متاسفانه درختان بلوط را از بین می برند که جای تاسف دارد . کاش مسئولان ذیربط در مورد این بازنگری انجام دهند تا درختان کمتری از بین بروند. در حالی که تصویربرداری سریال سِرّ دلبران در لوکیشن بیمارستان در شهر یزد ادامه دارد، نگار عابدی و فرخ نعمتی هم به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند. نمایش «مافیا» در ادامه اجراهای خود از سال گذشته تا پایان فروردین با بازی نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی،… ******************************************************************************* سخت بیزارم از آن کعبه که دلدار گرفت..........زان خ که زاو عشق و زمن یار گرفت (امین عابدی) (((خواهشاٌ ایراد و مشکل اگه دیدید تو نظر اعلام کنید . من کلاٌ آدم انتقاد پذیری هستم !!!!!!!))) ادامه شعرام تقریباٌ هر هفته اضافه میشه تو ادامه مطلب.... http://axgig.com/images/81568618425295143200.jpg به آسمان رود و کار آفتاب کند... روزی مردی فقیر به حرم حضرت المومنین علی علیه السلام می رود و شروع به توسل به آن همام می کند و می گوید:یا المومنین اوضاع مالیم نامناسب است، کمکم کن و ... شب در عالم خواب حضرت المومنین علی علیه السلام را می بیند که به او می فرماید: فردا به فلان محله و فلان کوچه برو و بلند این جمله را تکرار کن: "به آسمان رود و کار آفتاب کند" صبح که مرد فقیر از خواب بیدار می شود با تعجب می گوید چه خو بود ولی تصمیم می گیرد که آن کار را انجام دهد؛ مرد به همان نشانی که حضرت فرموده بودند می رود و بلند آن جمله را تکرار می کرد؛ "به آسمان رود و کار آفتاب کند" که ناگهان مردی سراسیمه از منزل خود بیرون می آید و به مرد نزدیک می شود ومی گوید چه گفتی؟ مرد فقیر می گوید: "به آسمان رود و کار آفتاب کند" ؛ آن مرد گفت: چرا این جمله را تکرار می کنی؟ ولی مرد فقیر علت را نگفت؛ مرد دوان دوان به منزل خود رفت و با یک کیسه زر برگشت و آن را به مرد فقیر داد. مرد فقیر علت را پرسید که چرا یک کیسه زر به من می دهی؟ آن مرد گفت من یک شاعرم و یک شعر در وصف حضرت المومنین علی علیه السلام سرودم اما به یک مصراع زیبا که رسیدم مصراع بعدی را نتوانستم ردیف کنم که تصمیم گرفتم هر ی مصراع بعدی را بگوید نصف اموالم را به او بدهم و آن مصراع این بود: " به ذره گر نظر لطف بو تراب کند" و با این مصراع بیت کامل شد. "به ذره گر نظر لطف بو تراب کند / به آسمان رود و کار آفتاب کند" مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت شدید راننده در حادثه واژگونی تانکر حامل سوخت خبر داد.
علی تراب پور در گفت وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ساعت 08:29 امروز و اعلام گزارش واژگونی یک تانکر حامل گاز پنتان در پل برگردان (تقاطع) برومی به سمت بزرگراه خلیج فارس اکیپ های امداد و نجات و اطفا حریق از سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده د این تانکر حامل سوخت به دلایل نامشخصی از جاده خارج و واژگون شده و در وضعیت خطرناکی قرار گرفته است که کوچک ترین حرکتی می تواند سقوط این تانکر به شیب کنار جاده را در پی داشته باشد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: در این حادثه ک ن تانکر به شدت آسیب دید و موجب صدمه شدید به راننده این تانکر از ناحیه کتف و پاها و محبوس شدن راننده در ک ن خودرو شده بود.
تراب پور تصریح کرد: با توجه به محموله این تانکر و احتمال انفجار و آتش سوزی گاز، آتش نشانان ظرف نیم ساعت تلاش مداوم و بی وقفه ضمن ایمن سازی محل موفق به خارج سازی راننده تانکر از  درون آهن های ک ن تانکر شدند و مصدوم برای مداوا به فوریت های پزشکی تحویل داده شد. 
وی عنوان کرد: خوشبختانه در عملیات امداد و نجات راننده این تانکر حامل سوخت با تلاش آتش نشانان از وقوع انفجار و حریق گاز جلوگیری و این تانکر از وضعیت خطرناک اولیه خارج شد. در حال حاضر آتش نشانان به همراه کارشناسان شرکت گاز در محل حادثه حضور دارند تا این تانکر را با ایمنی کامل منتقل کنند. هدایت هاشمی و همسرش مهشید ناصری و نگار عابدی +علت طلاقهدایت هاشمی و همسرش مهشید ناصری و نگار عابدی +علت طلاقمهشید ناصری ،همسر دوم هدایت هاشمی ع های جدیدی از خودش و دخترش جانا در کنار همسرش منتشرکرده است.آقای هاشمی بازیگر تلویزیون که در سریال پایتخت بیشتر به مخاطب معرفی شد بعد
از ج از همسر اولش نگار عابدی ، با مهشید ناصری ازدواج کرده و یک دختر به نام جانا دارند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طوفان مهردادیان و نگار عابدی به عنوان ۲ چهره جدید به سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی پیوستند. زمینی به مساحت1200مترمربع د تک برک دوحصار کشی بطور مستطیل بابر16متر فاصله بادریا 70متر باویو بی نظیر بطرف دریا واقع درتازه آباد شهرستان رضوانشهر قیمت متری 550000 تومان شماره تماس فروشنده09111850115 مشاوراملاک آشیانه تراب ظهر استان گیلان شهرستان ماسال شهر شاندرمن خیابان روبروی کمیته امداد (ره) ۰۱۳۵۸۳۴۰۰۵۰ - ۰۹۱۱۹۸۸۲۶۲۴ - ۰۱۳۴۴۶۵۲۴۳۴ تلفن :. خبرهای رسیده از حاکی است، چندی پیش، سیامک نوری، فرزند جمشید نوری، در قایم شهر با دختری اص ا اهل اضماره ازدواج کرد. خبر دیگر از روستای اسکندرلو، مربوط به تولد نوزاد به نامهای سجاد عابدی فرزند حسن عابدی، و لیلا محمدی، نوه دختری حاج صمد محمدی کلاسر است. برای همه عزیزان آرزوی سلامت و سعادت داریم. شصت و هفتمین جلسه شورای شهر مشک روز دوشنبه –سی ویکم شهریور ماه نود و سه- در محل آن برگزار شد.در این جلسه که به منظور معارفه عضو جدید شورا صورت گرفت محترم,فرماندار,شهردار وجانشین حضور داشتند. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ریاست شورا دستور شورا قرائت نمود: 1.معارفه آقای تراب قلاوند 2. پیگیری موضوع کنگره 3.تعیین ن. در این مطلب در بخش ع های جدید بازیگران برای شما بیوگرافی و ع های نگار عابدی negar abedi و همسرش را آماده کرده ایم امیدواریم مورد رضایت شما قرار بگیرد ع نگار عابدی بیوگرافی نگار عابدی هدایت هاشمی همسر سابق نگار عابدی متولد ۱۳۵۳ در سبزوار است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی می باشد . او با بازی در چک برگشتی طرفداران زیادی پیدا کرد. نگار عابدی بازی در سریال دودکش در سال ۱۳۹۲ و به کارگردان محمدحسین لطیفی در بین مردم شناخته شد. ین سریال در ماه رمضان سال ۹۲ به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و با استقبال خوبی هم روبرو شد. نگار عابدی بازیگری است که اگر برای مخاطبان تلویزیون چندان نام آشنا نباشد در عوض برای تئاتری ها یک چهره شناخته شده است. او در کنار بازی در نمایش های بسیار زیادی که جوایز متعددی را برایش به ارمغان آورده است، گاهی در سینما و تلویزیون هم ظاهر می شود. عابدی اولین بار در بخش های نمایشی جنگ دوستانه به کارگردانی محمد رحمانیان به تلویزیون راه یافت و بعد از آن در چند تله بازی کرد. بعد از ۱۵ سال سابقه بازیگری حرفه ای، نقش افروز مشتاق برای نگار عابدی یک تجربه متفاوت محسوب می شود از این بابت که در یک سریال مناسبتی با پخش هر شبی در کنار بازیگرانی توانا با نقشی دوست داشتنی ظاهر شده است. ادامه مطلب در http://www.takchiz.ir/negar-abedi عامل حمله تروریستی به کنسرتی در منچستر، یک جوان 22 ساله به نام "سلمان عابدی" بوده است. خبرهای رسیده از حاکی است، چندی پیش، سیامک نوری، فرزند جمشید نوری، در قایم شهر با دختری اص ا اهل اضماره ازدواج کرد. خبر دیگر از قایم شهر، مربوط به دو تولد نوزاد به نامهای سجاد عابدی فرزند حسن عابدی، و لیلا محمدی، نوه دختری حاج صمد محمدی کلاسر است. برای همه عزیزان آرزوی سلامت و سعادت داریم. پسره از سربازی واسه باباش تلگراف میفرسه من کاظم پول لازم پدرشم تلگرافی میفرسته من تراب وضع اب غضنفر خودکشی گلوله میزنه به مغزش بعد نیم ساعت میمیره تحقیق میکنن میبینن گلوله دنبال مغز غضنفر غضنفر بوده مگسه دور سره غضنفر میچرخیده غضنفر میگه جون مادرت بیا کنار الان برام جک میسازن یه غضنفر میگن ناراحت نمیشی این همه جک برات میسازن میگه ای بابا این جکایی که شما باهاش میخندی واسه خاطرست از غضنفر میپرسن کدوم برنامه تلویزیونی بیشتر دوست داری میگه پیام بازرگانی میگن چرامیگه آخه وسطش تبلیغات میده خخخخخ خندیدی خوش بگذره نمایش «مافیا» در ادامه اجراهای خود از سال گذشته تا پایان فروردین با بازی نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی، علی تاج میر و... روی صحنه خواهد بود.
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ع های زیبا و بیوگرافی نگار عابدی + طلاق از هدایت هاشمی ع های نگار عابدی , بیوگرافی نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از هدایت هاشمی ع های زیبا و بیوگرافی نگار عابدی به همراه ماجرای طلاق از هدایت هاشمی k'hv uhfnd , بیوگرافی و ع های نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از همسرش ع های زیبا و بیوگرافی نگار عابدی + طلاق از هدایت هاشمی بیوگرافی نگار عابدی نگار عابدی متولد 18 بهمن سال 1349 در شهر اهواز می باشد. وی در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ‌ حصیل شده است. او در ابتدا در در رشته زبان انگلیسی آغاز به تحصیل کرد ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری به سمت بازیگری کشیده شد. نگار عابدی از بازیگران خوب ایرانی می باشد وی در های کوتاهی چون هدیه و خط مستقیم یک دایره بازی کرده است. او فعالیت سینمایی خود را از سال 87 و با مانا آغاز کرد. k'hv uhfnd , بیوگرافی و ع های نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از همسرش

نگار عابدی و حامد بهداد ع نگار عابدی به همراه حامد بهداد در سد معبر سد معبر ماجرای این به این شکل است که قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری در تلاش است وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشد اما در این راه با نرگس همسرش اختلاف نظر دارد. k'hv uhfnd , بیوگرافی و ع های نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از همسرش

نگار عابدی و مهران مدیری ع نگار عابدی در کنار مهران مدیری و الیکا عبدالرزاقی و محمد نادری در دورهمی k'hv uhfnd , بیوگرافی و ع های نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از همسرش بیوگرافی نگار عابدی ع نگار عابدی به همراه آشا محر و مونا فرجاد و لعیا زنگنه در سریال آرام میگیرم

خلاصه زندگی نامه نگار عابدی نام ==» نگار عابدی
سال تولد ==» 1349
ماه تولد ==» بهمن
شهر ==» اهواز
حرفه ==» بازیگر k'hv uhfnd , بیوگرافی و ع های نگار عابدی , طلاق نگار عابدی از همسرش ع های زیبا و بیوگرافی نگار عابدی + طلاق از هدایت هاشمی