رفاقت تعطیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد رفاقت تعطیل : رفاقت چیز مز فیه. مخصوصا رفاقتای دوران هیجده نوزده سالگی. اصلا بزارین یه راز بزرگ بهتون بگم! اساسا رفاقت همینه. آدما به خاطر کمبوداشون تو برهه ای از زمان کنار هم قرار می گیرن و احساس می کنن می تونن کنار هم کمبودهاشون رو برطرف کنن و اسم این نیاز رو می زارن رفاقت. اما دقیقا همین کمبودها باعث می شه به هم زخم بزنن و همدیگه رو برنجونن. نتیج. موقت تهران با بیان اینکه دیگر زمان مناظره و رقابت تمام شده و زمان رفاقت فرا رسیده است، گفت: از امروز رقابت باید به رفاقت تبدیل شود. در رفاقت رسم ما جان دادن است هرقدم را صد قدم پس دادن است هرکه برماتب کند جان میدهیم ناز او راهرچه باشد می یم همه ما در زندگی خود انی را داریم که به عنوان نزدیک ترین دوست خود انتخاب می کنیم. این مرد رفاقت را برای دوستش به حد کمال رساند. دومین ماراتن بیست و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی، امدادی رفاقت مهر برادران به میزبانی استان کرمان آغاز شد. پست جدید علی و اشاره به رفاقت 20 ساله با خداداد عزیزی. وقتی رفاقت را از انتها شروع کرده باشی، انگار از ابتدا همزادی داشته باشی که بی هیچ پلک زدنی از چشمانت از همان ابتدا همه چیز را آشکارا ببیند... بعضی آدم ها هم اینطورند، انقدر به دلت می نشینند، آنقدر خوب خانه سازی میکنند گوشه قلبت که چشم باز میکنی و خودت را میان یک رفاقت خوب میبینی که اول و آ ش از یک جا شروع شده باشد ...هروقت دلت گرفته باشد. مهاجم ملی پوش پرسپولیس در واکنش به اتفاقات و درگیری های بعد از دربی با هم تیمی خود بار دیگر بر رفاقت خود با مسلمان تاکید کرد. ایسنا نوشت: ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون والیبال گفت: زمان رقابت تمام شده و حالا وقت رفاقت است. معاون اول رییس جمهوری گفت: به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: بیست و هشتمین دوره استانی مسابقه های فرهنگی و امدادی رفاقت مهر با قهرمانی جم و بوشهر به پایان رسید. میگویند زمان آدمها را عوض میکند
اشتباه نکن !! زمان قیمت رفاقت ها را معلوم میکند ...
ازت متنفرم دخترخانوم مثلا رفیق بامرام ...توف تو ذاتت معاون اول رییس جمهوری گفت: به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. معاون اول رییس جمهوری گفت: به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. اختتامیه بیست وهشتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهردر مرحله استانی در بیرجند برگزار شد. سرمربی تیم ملی جوانان از علیرضا منصوریان به خاطر آنکه وطن پرستی و رفاقت را معنا کرد، تقدیر و تشکر کرد. امدادگران جمعیت هلال احمر مهاباد، مقام نخست مسابقات کشوری رفاقت مهر را از آن خود د. قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان آنقدر دلش ش ته است که می گوید دیگر از هیچ ی کمک نمی خواهد چرا که برخی از دوستان که ادعای رفاقت دارند نه تنها مرهمی روی زخم هایش نمی گذارند بلکه نمک هم می پاشند. ع نوشته جدید سنگین رفاقت هم مثل سبیل به بعضیا نمیاد جدیدترین ع نوشته ها در مورد رفاقت و دوستی ع نوشته جدید سنگین رفاقت اختصاصی آچار فرانسه ع نوشته جدید سنگین رفاقت هم مثل سبیل به بعضیا نمیاد ادامه مطلب اصفهان گفت: مردم ما نیاز به سفارش ندارند و راه خود را پیدا د و امیدواریم با آرامش هم رای خود را به صندوق آراء بریزند و هم رفاقت و دوستی خود را پس از انتخابات حفظ کنند. حضرت آیت الله مکارم گفت: زمانی برخی می گفتند با یی ها کنار بیاییم و رفاقت کنیم تمردان انسان هستند و شرمنده می شوند و رفاقت می کنند ولی ها بالا رفت و مشخص شد آنها پیمان شکن هستند. ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: اگر قرار باشد رانت، دوستی و رفاقت و غیره در تنظیم بودجه نقش داشته باشد، نمی توان آن را حسن قدیر دانست. راهی برای یک زندگی متعادل و بادوام به رفاقت های ساده بین خودتان و دوستان تان نگاه کنید. فکر می کنید چه چیزی شما را به رفاقت هایتان پایبند می کند؟! حتی در یک رفاقت ساده هم نیاز به وجوه مشترک است، چه برسد به ازدواج و زندگی مشترک! خوشبختی محسن خلیلی در رابطه با ادامه همکاری با علی گفت: رفاقت من با از 10 سال پیش و با جام قهرمانی آغاز و با قهرمانی نیز ادامه یافت. سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: دو تیم با هم دوست هستند و مربیان و بازیکنان در درجه اول رفاقت دارند تا رقابت. تهران-ایرنا-عضو فرا یون امید مجلس شورای ی با تاکید بر این که در پساانتخابات باید رقابت را به رفاقت تبدیل کنیم، گفت: همدلی و وحدت را بایدبعد از انتخابات بیشتر در جامعه مشاهده کنیم.
من همونم که همیشه غم و غصه م بیشماره اونی که تنهاترینه، حتا سایه هم نداره
این منم که خوبیام و ی هرگز نشناخته اون که در راه رفاقت همه ی هستی شو باخته

هر رفیق راهی با من دو سه روزی همسفر بود ادعای هر رفاقت واسه من چه زودگذر بود
هر کی با ی عشق دو سه روزی عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه ی دقایقم شد
اون که عاشق بود و عمری از جدا شد. این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده و از طریق فید قابل مشاهد نمی باشد. شما با مراجعه به وبلاگ نویسنده و وارد رمز عبور می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده نمایید.

[برای مشاهده این مطلب در وبلاگ اینجا را کلیک کنید] نمایش کمدی سریالی "رفاقت به سبک تانک" به کارگردانی صادق محمدی در محمود آباد نمونه به روی صحنه می رود. محمد سرور رجایی نوشت: نمایشگاه کتاب تهران فرصت مغتنمی است برای آشنایی‏ ها و رفاقت‏ های فرهنگی دو ملت بزرگ افغانستان و ایران. کتاب می ‏تواند خاطرات خوشی را برای فرد فرد ما رقم بزند. به یه نتیجه ای رسیدم
اینکه وقتی آدمی که واقعااااااا دوست داری باهاش گپ بزنی و یا رفاقت کنی رو نمیتونی تو جامعه پیدا کنی مجبور که نیستی که حتما یکی رو جایگزین کنی!
تنها باش!

رابطه رو با همه حفظ کن، با همه خوب باش، ولی مجبور نیستی حتما دوست صمیمی صمیمی داشته باشی! آدم تنها باشه بهتره تا با یه احمق رفاقت کنه. آیت الله موحدی کرمانی یکشنبه این هفته در ویژه برنامه "دست خط " که ساعت ۱۷ از شبکه پنج پخش خواهد شد ناگفته هایی از شاگردی خود در محضر (ره) و رفاقت هفتاد ساله با مرحوم هاشمی رفسنجانی می گوید. مرحله استانی بیست وهشتمین دوره مسابقات رفاقت مهر با حضور تیم های برتر ۲۰ شعبه استان در محل مرکز اموزش های تخصصی مشهد مقدس برگزار می شود. امدنت را حیران بمانم !!
یـــــــــــــــــا
رفتنت را مات!!!
باد اورده را باد میبرد قبول!!
دلم کجا رفت ان را که باد نیاورده بود!!
بعد تــــــــــــــــــو رفاقت تعطیل!!
حتی با خودت!!!تموم هرچی که بود!!
این چاره های بی سرانجام موقتی که بی هیچ منطقی الکی محض دلگرمی صف میکشند جلوی چشمانم این وعده های سر من عقل به دل که : درست می شود من از سقط ایمان در رحم تنهایی می گویم از سر درد های سنگین ام عمری به تنهایی مان باج دادیم رفاقت های کالِ مان را رفاقت هایی پوک و تاربخ مصرف دار که فقط به درد یام دردهای موضعی می خورد وَ حالا ایستاده ام روبروی . رئیس شورای سیاست گذاری گفت: اصلاح طلبان با رعایت اخلاق اصل رقابت را پذیرفته اند و اعتقاد دارند که فردای رقابت باید تبدیل به رفاقت شود. با حقیران سفر اول من نیست سفر
سالها راهیِ راهِ دل و مقصد دور است
من امیدم همه تغییر ولی ره تاریک
ذات شب تیره وآبستنی اش هم نور است
بازهم هست امید اینکه صداقت باشد
شب و دیو و سحر و نور چه باهم جور است
همه تعریف کنانندو من از بد گویان
تجربت گفت رفاقت و خیانت جور است.
+احمد یزدانی رفاقت یعنی؟
هر وقت بگی:حال ندارم!
بگه: پاشو بریم بیرون یه دوری بزنیم! منم حالم گرفتس... رفاقت یعنی
هر وقت بگی: داغونم! دیوونه ام!دلم گرفته!
بگه:عزیزمی!
تا من هستم نمیذارم دلت بگیره. رفاقت یعنی
هر وقت خسته باشی!
مونده باشی!
دلخور باشی!
رفیقت با مس ه بازیاش تو رو بخندونه!
دل تنگیت از یادت بره!
خستگی از تنت دربیاد! شور زیبا و فوق العاده در جواب شور رفاقت ممنوع
جواد مقدم
رفاقت خوبه با رفیقای حسینی[لطفاً برای دریافت مداحی و مشاهده متن به ادامه مطلب بروید...]
ادامه مطلب تیم اسکان اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد مقام نخست بیست و هشتمین دوره مسابقات امدادی رفاقت جمعیت هلال احمر کشور را ب کرد. سخنگوی هیأت رئیسه مجلس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات تأکید کرد: باید از این به بعد رقابت های انتخاباتی جای خود را به رفاقت دهد.
برای آهنگ زیبای رسم رفاقت امید ساربانی اینجا کلیک کنید رضا مارمولک یادتون هست رضا مارمولک چی میگفت؟؟؟

خدا که فقط متعلق به آدم های خوب نیست، خدا خدای آدم های خلاف کار هم هست و فقط خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت اند بخشش اند بیخیال شدن و اند چشم پوشی و اند رفاقت است. رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت می گذارد. بایستی ما یک فکری به حال اهلی شدن آدم ها اهلی یعنی ایجاد علاقه و این تنها راه رسیدن به خداست و خیلی هم مهم است... »
ساده گفت .. ولی حق میگفت تو ناخدای عشقی ، من ساحلی غریبم / لنگر بزن مسافر ، من خاک هر رفیقم


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


نمی داند در این بحر عمیق،سنگ ریزه قرب دارد یا عقیق

من همین دانم که در این کوی و بر، هیچ چیز ارزش ندارد جز رفیق* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *ما زنده به عشقیم ولی عشق تب دوست ، ما طالب مرگیم ولی در طل.


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از برگزاری دوره های بازآموزی و تمرین های عملی ویژه اعضای شرکت کننده در مسابقات امدادی رفاقت مهر استان قم خبر داد. ادامه مطلب دل گرفته های رضا.
شراره حسادت، رفاقت شیرین و دیرین ما را نشانه گرفت. رفیق ندانست و پی در پی بهانه گرفت.
هر بار آب زلال دل را گل کرد. هر بار به توهمی دست پیمان بسته را ول کرد.
هر بار به تحریکی سنگ بر شیشه جان زد، گاهی آرام، گاهی با تمام توان زد.
هر بار زورق دل را به تیزی دشنه ای سوراخ کرد. اما آنقدر زیاد شد روزنه ها، که زورق به زی. دایره رفاقت بعضی آدمها آنقدر کوچک است که اگر ثانیه ای دور بمانی برای همیشه از این دایره رفاقت و دوستی خارج شده ای و این عجب حکایت تلخی ست آنقدر اوایلش بزرگنمایی این حیطه اغراق می شود که فکر میکنی عجب رفیق شفیقی ست که تو را به بودن خود معتاده کرده است و تو با تنفس صبح به صبح و شب به شبش زنده ای اما ناگاه مثل شیشه ای که با سنگ خیلی کوچک ت. دایره رفاقت بعضی آدمها آنقدر کوچک است که اگر ثانیه ای دور بمانی برای همیشه از این دایره رفاقت و دوستی خارج شده ای و این عجب حکایت تلخی ست آنقدر اوایلش بزرگنمایی این حیطه اغراق می شود که فکر میکنی عجب رفیق شفیقی ست که تو را به بودن خود معتاده کرده است و تو با تنفس صبح به صبح و شب به شبش زنده ای اما ناگاه مثل شیشه ای که با سنگ خیلی کوچک ت. رفاقت و دوستی حکایت رفاقت، حکایت سنگ های کنار ساحله، اوّل یکی یکی جمعشون می کنی تو بغلت، بعدشم یکی یکی پرتشون می کنی تو آب، امّا بعضی وقتا یه سنگ های قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمی تونی پرتشون کنی ... -------------------------------------------- پیام ۲۷/ ۰۴/ ۱۳۹۳ دریافت از جناب آقای حسینی نژاد از شاهرود ✔بم میگن خیلی مغروری هــــــــــه ✔چون مث خیلیا همزمان به 3.4 نفر پی ام نمیدم ؟؟؟ ✔میدونی چیه ما به این میگیم لاشی بازی باهات گرم نمیگیرم؟؟؟؟؟؟بداخلاقم؟؟؟؟؟؟ツ ✔نه عزیز اتفاقا خوش اخلاقم ولی قرار نیس برا هر ی رو خوش نشون بدم(: ✘پشتم حرفه؟؟؟؟؟؟؟؟✔ مهم نیس خیلی وقته دایورتهツ ♥♥پشت آدمای بزرگ همیشه حرف هس، شایع هست،♥♥ ツآویزونا.