رفاقت تعطیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد رفاقت تعطیل : رفاقت به تعداد نیس به معرفته
یوسف یازده برادر داشت و حسین یه عباس

موقت تهران با بیان اینکه دیگر زمان مناظره و رقابت تمام شده و زمان رفاقت فرا رسیده است، گفت: از امروز رقابت باید به رفاقت تبدیل شود. مالانگ> مردی در اندونزی با یک ببر بنگال وحشی به قدری رفاقت دارد که تمام روز را با او وقت گذرانده و حتی شب ها در یک اتاق می خوابند. من رفاقت در این شرایط و در بازی را متوجه نمی شوم و سَرم نمی شود و فقط به دنبال برد هستم. بعد از بازی رفاقت ما سر جای خودش است. همه ما در زندگی خود انی را داریم که به عنوان نزدیک ترین دوست خود انتخاب می کینیم. این مرد رفاقت را برای دوستش به حد کمال رساند. ما که ادعای رقابت با هیچ کدام از های اکران نوروز را نداریم و اومدیم که در این ایام با همه ی ها رفاقت کنیم و امید داریم که این رفاقت عید خوبی را برای سینمای ایران رقم بزنه. بعد از سنگ تمام ملت در حماسه دیروز، رقابت جای خود را به رفاقت داده است. وقتی رفاقت را از انتها شروع کرده باشی، انگار از ابتدا همزادی داشته باشی که بی هیچ پلک زدنی از چشمانت از همان ابتدا همه چیز را آشکارا ببیند... بعضی آدم ها هم اینطورند، انقدر به دلت می نشینند، آنقدر خوب خانه سازی میکنند گوشه قلبت که چشم باز میکنی و خودت را میان یک رفاقت خوب میبینی که اول و آ ش از یک جا شروع شده باشد ...هروقت دلت گرفته باشد. مهاجم نیجریه ای تیم پرسپولیس گفت: با طارمی رفاقت دارم و رقابتی با همدیگر نداریم. ایسنا نوشت: ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون والیبال گفت: زمان رقابت تمام شده و حالا وقت رفاقت است. معاون اول رییس جمهوری گفت: به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: بیست و هشتمین دوره استانی مسابقه های فرهنگی و امدادی رفاقت مهر با قهرمانی جم و بوشهر به پایان رسید. سال ها از ا ین ضیافت مشترک سرخ ها قبل از دربی می گذرد. ع هایی از رفاقت های جلوی دوربین و اغلب ساختگی که نشانگر دوستی و رفاقت بین بازیکنان و مربیان دو تیم باشد. مهمانی بی معنی و بی فایده ای که بارها عدم کارکردش ثابت شده... میگویند زمان آدمها را عوض میکند
اشتباه نکن !! زمان قیمت رفاقت ها را معلوم میکند ...
ازت متنفرم دخترخانوم مثلا رفیق بامرام ...توف تو ذاتت معاون اول رییس جمهوری گفت: به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. چهارم به فرزندش حضرت باقر علیه السلام سفارش می کرد که با پنج طایفه رفاقت نکن که از آن جمله شخص فاسق و گنا ار است؛ که می فرماید: «و ایاک و مصاحبه الفاسق؛ فانه بایعک بأکله و أقل من ذلک» (شرح ابن الحدید، ج 4، ص 538.) از رفاقت بافاسق بپرهیز که او تو را به لقمه ای و [بلکه] به کمتر از آن می فروشد. علی علیه السلام می فرماید: «لا تصحب الشریر فان طبع. ایسنا نوشت: کشور گفت: بعد از پایان رقابت های انتخاباتی دوره رفاقت ها، تعامل و همدلی با همه دستگاه های اجرایی کشور در جهت خدمت رسانی به مردم اغاز شده و باید ادامه پیدا کند. امدادگران جمعیت هلال احمر مهاباد، مقام نخست مسابقات کشوری رفاقت مهر را از آن خود د. خواستم چای بنوشم! چایی رفاقت شاید بگذارم نامش فندکم در دست و سیگارم بر لب... نجوا کنان با خویش: "... بگو کجایی؟؟..." چای من دم کردست چشم خود دوخته ام بر ساعت هر صدای پایی... آه... اینبار هم نمیایی تو چای من دم کردست چای با عطر رفاقت شده اما از نبودنت سنگین... دو فنجان چای سنگین شده از درد لب میزنم که بسوزاندم اما چای تو باز هم سرد شده است... قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان آنقدر دلش ش ته است که می گوید دیگر از هیچ ی کمک نمی خواهد زیرا برخی دوستان که ادعای رفاقت دارند نه تنها مرهمی روی زخم هایش نمی گذارند بلکه نمک هم می پاشند. قم- ایرنا- رئیس حوزه علمیه خواهران کشور با بیان اینکه فصل رقابت تمام و دوره رفاقت و پشتیبانی از ت آغاز شده است، گفت: نامزدهای رقیب منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری باید با طرح، فکر، اقدام و عمل خود،… س رست جمعیت هلال احمر شهرستان بافت از برگزاری طرح ملی خادم ویژه کارکنان دادگستری و جلسه توجیهی تیم های رفاقت مهر توسط این جمعیت خبر داد. احسان علیخانی در صفحه اینستاگرام خود ع ی با محسن چاوشی با کپشن «رفاقت» منتشر کرد تا غائله یک شنبه شب برنامه «سه ستاره» را بخواباند. حکایت رفاقت من با تو ،

حکایت "قهوه " ایست ،

که امروز به یاد تو ... ...

تلخِ تلخ نوشیدم !

که با هر جرعه ،

... بسیار شیدم ،

که این طعم را دوست دارم ?ا نه ؟ !

و آنقدر گیر بین دوست داشتن و نداشتن ،

که انتظار تمام شدنش را نداشتم !

و تمام که شد ،

فهمیدم ،

باز هم قهوه می خواهم !

ح. مرحله استانی بیست و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و امدادی رفاقت مهر در چهارمحال و بختیاری برگزار شد. یکی از مراجع تقلید با اشاره به بی اعتمادی به گفت: زمانی برخی می گفتند با یی ها کنار بیاییم و رفاقت کنیم تمردان انسان هستند و شرمنده می شوند و رفاقت می کنند ولی ها بالا رفت و مشخص شد آنها پیمان شکن هستند. سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: دو تیم با هم دوست هستند و مربیان و بازیکنان در درجه اول رفاقت دارند تا رقابت. تهران (پانا) - آزاده نامداری از رفاقت صمیمی خود با شقایق دهقان گفت.
من همونم که همیشه غم و غصه م بیشماره اونی که تنهاترینه، حتا سایه هم نداره
این منم که خوبیام و ی هرگز نشناخته اون که در راه رفاقت همه ی هستی شو باخته

هر رفیق راهی با من دو سه روزی همسفر بود ادعای هر رفاقت واسه من چه زودگذر بود
هر کی با ی عشق دو سه روزی عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه ی دقایقم شد
اون که عاشق بود و عمری از جدا شد. این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده و از طریق فید قابل مشاهد نمی باشد. شما با مراجعه به وبلاگ نویسنده و وارد رمز عبور می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده نمایید.

[برای مشاهده این مطلب در وبلاگ اینجا را کلیک کنید] محسن خلیلی در رابطه با ادامه همکاری با علی گفت: رفاقت من با از 10 سال پیش و با جام قهرمانی آغاز و با قهرمانی نیز ادامه یافت. محمد سرور رجایی نوشت: نمایشگاه کتاب تهران فرصت مغتنمی است برای آشنایی‏ ها و رفاقت‏ های فرهنگی دو ملت بزرگ افغانستان و ایران. کتاب می ‏تواند خاطرات خوشی را برای فرد فرد ما رقم بزند. به یه نتیجه ای رسیدم
اینکه وقتی آدمی که واقعااااااا دوست داری باهاش گپ بزنی و یا رفاقت کنی رو نمیتونی تو جامعه پیدا کنی مجبور که نیستی که حتما یکی رو جایگزین کنی!
تنها باش!

رابطه رو با همه حفظ کن، با همه خوب باش، ولی مجبور نیستی حتما دوست صمیمی صمیمی داشته باشی! آدم تنها باشه بهتره تا با یه احمق رفاقت کنه. آیت الله موحدی کرمانی یکشنبه این هفته در ویژه برنامه "دست خط " که ساعت ۱۷ از شبکه پنج پخش خواهد شد ناگفته هایی از شاگردی خود در محضر (ره) و رفاقت هفتاد ساله با مرحوم هاشمی رفسنجانی می گوید. مرحله استانی بیست وهشتمین دوره مسابقات رفاقت مهر با حضور تیم های برتر ۲۰ شعبه استان در محل مرکز اموزش های تخصصی مشهد مقدس برگزار می شود. امدنت را حیران بمانم !!
یـــــــــــــــــا
رفتنت را مات!!!
باد اورده را باد میبرد قبول!!
دلم کجا رفت ان را که باد نیاورده بود!!
بعد تــــــــــــــــــو رفاقت تعطیل!!
حتی با خودت!!!تموم هرچی که بود!!
این چاره های بی سرانجام موقتی که بی هیچ منطقی الکی محض دلگرمی صف میکشند جلوی چشمانم این وعده های سر من عقل به دل که : درست می شود من از سقط ایمان در رحم تنهایی می گویم از سر درد های سنگین ام عمری به تنهایی مان باج دادیم رفاقت های کالِ مان را رفاقت هایی پوک و تاربخ مصرف دار که فقط به درد یام دردهای موضعی می خورد وَ حالا ایستاده ام روبروی . رئیس شورای سیاست گذاری گفت: اصلاح طلبان با رعایت اخلاق اصل رقابت را پذیرفته اند و اعتقاد دارند که فردای رقابت باید تبدیل به رفاقت شود. با حقیران سفر اول من نیست سفر
سالها راهیِ راهِ دل و مقصد دور است
من امیدم همه تغییر ولی ره تاریک
ذات شب تیره وآبستنی اش هم نور است
بازهم هست امید اینکه صداقت باشد
شب و دیو و سحر و نور چه باهم جور است
همه تعریف کنانندو من از بد گویان
تجربت گفت رفاقت و خیانت جور است.
+احمد یزدانی رفاقت یعنی؟
هر وقت بگی:حال ندارم!
بگه: پاشو بریم بیرون یه دوری بزنیم! منم حالم گرفتس... رفاقت یعنی
هر وقت بگی: داغونم! دیوونه ام!دلم گرفته!
بگه:عزیزمی!
تا من هستم نمیذارم دلت بگیره. رفاقت یعنی
هر وقت خسته باشی!
مونده باشی!
دلخور باشی!
رفیقت با مس ه بازیاش تو رو بخندونه!
دل تنگیت از یادت بره!
خستگی از تنت دربیاد! شور زیبا و فوق العاده در جواب شور رفاقت ممنوع
جواد مقدم
رفاقت خوبه با رفیقای حسینی[لطفاً برای دریافت مداحی و مشاهده متن به ادامه مطلب بروید...]
ادامه مطلب تیم اسکان اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد مقام نخست بیست و هشتمین دوره مسابقات امدادی رفاقت جمعیت هلال احمر کشور را ب کرد. سخنگوی هیأت رئیسه مجلس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات تأکید کرد: باید از این به بعد رقابت های انتخاباتی جای خود را به رفاقت دهد.
برای آهنگ زیبای رسم رفاقت امید ساربانی اینجا کلیک کنید دوست داشتن هایم چه قدر با دوست داشتنی هایش متفاوت است...اندک مقایسه ای کافی است تا بفهمم چه قدر ضعیفم در محبتم که یاد گرفتم از مصطفی دل ببندم به پای رفاقت ولی وابسته نشوم...سراسر محبت بود ولی در اوج عقلانیت چون دلش را وابسته به ی کرده بود که لیاقتش را داشت... ی میتوانست دل بزرگ او را پر کند که که وسعتش بی نهایت باشد و سر ریزش در محبت به دو. رضا مارمولک یادتون هست رضا مارمولک چی میگفت؟؟؟

خدا که فقط متعلق به آدم های خوب نیست، خدا خدای آدم های خلاف کار هم هست و فقط خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت اند بخشش اند بیخیال شدن و اند چشم پوشی و اند رفاقت است. رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت می گذارد. بایستی ما یک فکری به حال اهلی شدن آدم ها اهلی یعنی ایجاد علاقه و این تنها راه رسیدن به خداست و خیلی هم مهم است... »
ساده گفت .. ولی حق میگفت درخت یار مهربانیست که با انسانها رفاقت عمیقی دارد درخت چتر و گیسوان زیبایش را به خاطرآسایش و آرامش انسانهامی گستراند.میوه های حاصلش که سرشار از انرژی و لذت بوده به ما تقدیم مینماید.برای حیات و تندرستی ما هوا را پالایش میکند.در جوانمردی و رفاقت کم نمیگذارد و الگوئی از گذشت و ایثار است عجب صبری دارد بی تفاوتی و آزار ما را تحمل می کند .
از چشم بدی دیدم و از دوست ندیدم
او رسم رفاقت به من شبزده آموخت
#گیتی_رسائی
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری مسابقات فینال در دو بخش برادران و خواهران و با حضور 4 تیم برتر مسابقات رفاقت مهر استانی خبر داد. ادامه مطلب دایره رفاقت بعضی آدمها آنقدر کوچک است که اگر ثانیه ای دور بمانی برای همیشه از این دایره رفاقت و دوستی خارج شده ای و این عجب حکایت تلخی ست آنقدر اوایلش بزرگنمایی این حیطه اغراق می شود که فکر میکنی عجب رفیق شفیقی ست که تو را به بودن خود معتاده کرده است و تو با تنفس صبح به صبح و شب به شبش زنده ای اما ناگاه مثل شیشه ای که با سنگ خیلی کوچک ت.