رهگذر باد نام

به نقل از خبرگزاریها در مورد رهگذر باد نام : رهگذر باش تنها بنگر و برو دل نبند دل بستن پشیمانی دارد چو دیگران بگذر و برو دل در گرو واژه های زیبا نسپار ظاهری ست نیاز امروزشان است برای رسیدن به فردا فردا فقط خاطره ای خواهیم شد گاهی در گوشه ی اتاقی یا موزه ای یا ،،،،،،، هر جا باشیم خاطره ای خواهیم شد که همه از ما گذر خواهند کرد تنها شاید گاهی گردی از روی قاب بر گیرند(فردا13938/23) خندوانه محمدرضا سرشار مشهور به رضا رهگذر یکشنبه 17 بهمن 95 خندوانه محمدرضا سرشار مشهور به رضا رهگذر شبکه نسیم خندوانه مهمان محمدرضا سرشار با / خندوانه محمدرضا سرشار و رامبد جوان امشب  خندوانه محمدرضا سرشار مشهور به رضا رهگذر 17 بهمن 95 کیفیت عالی و کم حجم ادامه مطلب پسر در حال دویدن...زاااارت (صدای زمین خوردن) رفیق پسر:اوه اوه...چت شد؟خاک بر سرت آبرومونو بردی پاشو تن لش! (شبلخخخخخخخ"صدای پس گردنی)یک رهگذر:چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب! یک خانم جوان رهگذر:ایشششش پسر دست و پا چلفتی خنگ! دختر در حال راه رفتن...دوفففففک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش) رفیق دختر:آخ جیگرم خوبی؟فدات شم!اله. پسر در حال دویدن... زااااارت (صدای زمین خوردن) رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو! (شپلخخخخخ "صدای پس گردنی") یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!! یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ! . . . . . دختر در حال راه رفتن… دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش) رفیق دخ. پسر در حال دویدن… زااااارت (صدای زمین خوردن) رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو! (شپلخخخخخ "صدای پس گردنی") یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!! یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ! . . . . . دختر در حال راه رفتن… دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش) رفیق دخ. پسر در حال دویدن...
زااااارت (صدای زمین خوردن)
رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟
خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو!
(شپلخخخخخ “صدای پس گردنی”)
یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!!
یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ!
.
.
.
دختر در حال راه رفتن…
دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در .
در داستانهاى پیشین آورده اند که ى درختى را دید که مردم آنرا عبادت می د، پس رفت و تبر را برداشت تا اینکه درخت را قطع کند تا مردم آنرا عبادت نکنند. در راه شخصى به او برخورد و از او پرسید: با این تبر کجا میروى؟ گفت: مردم این درخت را عبادت میکنند و مرتکب شرک شده اند و من میخواهم آنرا قطع کنم تا اینکه دست از عبادت آن بردارند. آن شخص رهگذر . پسر در حال دویدن… زااااارت (صدای زمین خوردن) رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو! (شپلخخخخخ “صدای پس گردنی”) یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!! یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ!

. . . . . دختر در حال راه رفتن… دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش. همشهری آنلاین: تصویری که یک رهگذر ساعت ۱۱.۵۳ به وقت محلی ۳۰ داد در ایستگاه مرکزی قطار برو ل پایتخت بلژیک گرفته است فردی چند گردو به رهگذری داد و گفت : بشکن و بخور و برای من دعا کن !
رهگذر گردوها را ش ت ولی دعا نکرد .
آن مرد گفت: گردوها را میخوری نوش جان ، ولی من صدای دعای تو را نشنیدم !
رهگذر گفت: «مطمئن باش اگر در راه خدا داده ای ، خدا خودش صدای ش تن گردوها را شنیده است!» منِ من، اگر روزی عشق را گم کردی، به دنبالش کنار هر ی نگرد.سر هر گذرگاهی بساط عاشقی پهن نکن به امید رهگذری که بیاید و دو سه روزی مهمان دلت باشد و برود. منِ من رهگذر، رهگذر است... هرگاه عشق را گم کردی، کافیست چشمانت را ببندی و حواست را جمع کنی آن وقت است که گرمایش را در وجودت حس میکنی... عشق همه آن چیزی است که به خانه ما گرما میبخشد و در جانم. این سایه های رهگذر که پا به پای من میان این دیوارای کاه گلی خیلی به چشمم آشنان شاید همین لحظه ها بود که مردمو ویرون شدم که ا خط گریز با جاده ها هم خون شدم همینجا چشم به رام بمون اینجا صدام زخمی تره اینجا که تو کولاک شب نقابارو باد میبره باد میبره همسفر دستامو گم نکن چشماتو هرگز ازم نگیر همسفر پلی اگه ش ت تو فقط طاقت بیار نمیر همینجا چش. عربستان سعودی و پا تان چند دهه است که از نزدیک ترین متحدان یکدیگر به حساب می آیند؛ روابطی محاسبه شده و برای تحقق اه ی خاص. الا ای رهگذر منگر چنین بیگانه بر گورم چه میخواهی چه میجوئی از این کاشانه عورم؟ چسان گریم؟ چسان گویم؟ حدیث قلب رنجورم ازین خو دن درزیرسنگ وخاک خون خوردن نمی دانی چه می دانی که آ چیست منظورم؟ تن من لاشه فقر است و من زندانی زورم کجا میخواستم مردن؟ حقیقت کرد مجبورم چه شبها تا سحر به سوز فقر لرزیدم چه ساعتها که سرگردان به ساز مرگ یدم ازای.
فردی چند گردو به رهگذری داد و گفت : بشکن و بخور و برای من دعا کن !
رهگذر گردوها را ش ت ولی دعا نکرد .
آن مرد گفت: گردوها را میخوری نوش جان ، ولی من صدای دعای تو را نشنیدم !
رهگذر گفت:
«مطمئن باش اگر در راه خدا داده ای ، خدا خودش صدای ش تن گردوها را شنیده است!»


خواستم همسفر قلبم باشی نه یک رهگذر بی وفا!
پیش خود می گفتم تویی نیمه گمشده من، اما بعد فهمیدم که هم تو را گم کرده ام هم نیمه ی دیگر خودم
خواستم خزان زندگی ام را بهاری کنی ، بهار نیامد و همیشه زندگی ام رنگ پریشانی داشت
به ظاهر قلبت عاشق بود و مهربان ، اما انگار درونت حال و هوای پشیمانی داشت
خواستم همیشگی باشی ، اما دل کندی از من خ. خواستم همسفر قلبم باشی نه یک رهگذر بی وفا!
پیش خود می گفتم تویی نیمه گمشده من، اما بعد فهمیدم که هم تو را گم کرده ام هم نیمه ی دیگر خودم
خواستم خزان زندگی ام را بهاری کنی ، بهار نیامد و همیشه زندگی ام رنگ پریشانی داشت
به ظاهر قلبت عاشق بود و مهربان ، اما انگار درونت حال و هوای پشیمانی داشت
خواستم همیشگی باشی ، اما دل کندی از من خ. گویندگی فرخ نعمتی و بانیپال شومون در انیمیشن «آ ین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر آغاز شد. فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف 15 کیلو و 450 گرم و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد. نخستین جلد رمان گرافیکی «جمشید غروب» نوشته اشکان رهگذر با ویرایش یاسر نوروزی منتشر شد. به نام خدامسافری در یک روز سرد و بارانی کنار خیابان ایستاده بود تا تا ی سوار شود. در همین لحظه یک ماشین مدل بالا از کنارش عبور کرد... غصه خورد و با خودش گفت که ای کاش من هم ماشینی داشتم تا مجبور نبودم که تا ی سوار شوم ...

در همین لحظه رهگذر دیگری که به سمت ایستگاه اتوبوس میرفت با دیدن آن مسافر که منتظر تا ی بود به فکر فرو رفت و با خود. از رهگذر عملیات خود در شرق حلب قصد دارد شهر راهبردی «دیرحافر» را آزاد کند و در همین راستا 3 شهرک را در محور جنوبی این شهر آزاد کرد. قبل از خواب همه چیز طبیعی بود. و حمله در طول شب اتفاق افتاد. همسایه ها و افراد رهگذر نیز همچون کشاورز از این اتفاق متعجب هستند. مهر نوشت: دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در شب عاشورای حسینی حل مشکلات لبنان را از رهگذر گفتگو میسر دانست. فرارسیدن نوروز و فصل شاداب شدن چهره ی طبیعت، بر همگان خجسته باد. دیدوبازدیدها و رفت وآمدهای نوروزی، مهربانی ها را فزونی می بخشد و از این رهگذر زمینه ی افزایش «سرمایه ی اجتماعی» را فراهم می سازد. تعطیل… رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: حمله موشکی به مقر در پاسخ به عملیات کور تروریستی این گرو از رهگذر اتحاد و با هم بودن میسر شد. فردی چند گردو به رهگذری داد و گفت : بشکن و بخور و برای من دعا کن !
رهگذر گردوها را ش ت ولی دعا نکرد .
آن مرد گفت: گردوها را میخوری نوش جان ، ولی من صدای دعای تو را نشنیدم !
رهگذر گفت: «مطمئن باش اگر در راه خدا داده ای ، خدا خودش صدای ش تن گردوها را شنیده است!» میترسم روزی را که همچون تازه به دنیا آمده ها که چیزی از دنیا و آدمهایش نمی فهمند پس از گذشت عمری طولانی و بار و به دور از انسانیت مرگ به سراغ من بیاید و جانم را بگیرد و در سکوت و تباهی محض مرا در ابه ای به خاک بسپارند آن هم بدون هیچ نشان و اثری ,میترسم که حتی روی سنگ قبرم اسمم را ننویسند ,میترسم که اصلا هیچ سنگی را بر سر مزارم نگذارند که . اینجانب در نیمه دوم سال 1392 طی نامه ای سرگشاده ، خواستار انجام مناظره ای تلویزیونی و شفاف شدم تا از رهگذر آن ، مسائل به طور مستند برای مردم بیان شود اما تکرار اتهامات ، تنها پاسخی بود که به افکار عمومی داده شد. ملیکاشریفی نیا و زهیر یاری صداپیشگی شخصیت های انیمیشن «آ ین داستان»با برداشتی آزاد از شاهنامه را به کارگردانی اشکان رهگذر برعهده گرفتند. در این نوشتار سعی داریم مهم ترین پیش بینی های ارائه شده توسط شماری از شکده های مهم بین المللی را در خصوص وضعیت در سال 2017 بررسی نماییم تا از این رهگذر، چشم اندازهای احتمالی در این خصوص ترسیم گردد. کاش آن شب را نمی آمد سحر

کاش گم میشد در راه ،پیک بد خبر

ای عجب کان شب سحرشد، اما به ما

تیره روزی آمد و شام دگر

دیده پر خون از غم هجران و او

با لب خندان چه آسان بر سفر

ای دریغ از مهربانی های او

دست پر مهر آن کلام پرشکر

غصه ها پنهان به دل بودش ولی

شاد و م چهره اش بر رهگذر

در ارزان ز. سلام ب شماشمایی ک همراه نشدید با من و دلم در این غریبستان . آری ، با شمایم . شمایی ک مرا نخواستید ک بخوانید . با ظاهری آراسته ب عطر خون ِ خاطره ها ، با چهره ای حق ب جانب ، با ص طلبکارانه ؛ مرا مجنون خو د و رهگذر .آنچه را ک شما در این موضوع خواهید خواند را نمی دانم چگونه برایتان شرح دهم :
مهر نوشت: اشکان خطیبی بازیگر تئاتر و سینما به عنوان گوینده به انیمیشن سینمایی «آ ین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر پیوست.
sootehdelan.blog.ir

به

rahgozarpic.blog.ir

تغییر یافت.
انتظار غروب درین رهگذر چه می خواهم؟ به غیر آمدنت از سفر چه می خواهم؟ برات نامه نوشتم سلام و دیگر هیچ به جز سلامتی تو دگر چه می خواهم؟ برای دادن حاجت می آیی و خوب است ولی از آمدنت خوب تر چه می خواهم؟ گمان نکن که سکوتم تو را نخواستن است ببین گرفته زبانم اگر چه می خواهم - که دوستت دارم را برات گریه کنم زبان که نیست بجز چشم تر چه می خواهم؟ ت. ت یازدهم از رهگذر سیاست های اقتصادی و مالی خود، از ابتدای روی کارآمدن و علیرغم نظام تحریم ها، اهتمام جدی به گسترش محصولات نوین بانکی و توسعه بانکداری الکترونیک کشور ورزید. اشکان خطیبی بازیگر تئاتر و سینما به عنوان گوینده به انیمیشن سینمایی «آ ین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر پیوست. جورج تاون معتقد است عربستان سعودی با نخست لبنان شبیه نوکر خود رفتار می کند و جریان المستقبل از رهگذر این موضوع ضربه خواهد دید. دهه سوم سعدی شناسی در حالی آغاز می شود که از این رهگذر می توان از یک سو داشته ها و کاستی های این عرصه را به داوری نشست و از سوی دیگر شعله سعدی پژوهی را پرفروغ تر کرد. پرویز پرستویی گویندگی ۲ نقش را در انیمیشن سینمایی «آ ین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر برعهده گرفت. پرویز پرستویی گویندگی دو نقش را در انیمیشن سینمایی «آ ین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر برعهده گرفت. رو مه شرق در گزارشی نوشت: بیش از هر ی مدیون دشمنانش است؛ دشمنانی که با حملات خود چهره ای متفاوت از او ساختند. از این رهگذر محبوبیتی عاید شد که انتظارش را نداشت، همان گونه که در سال ٩٢ او را بر کرسی ریاست جمهوری نشاندند. اگر بخواهد با شیوه سقراطی با مخالفانش عادلانه برخورد کند باید چیزی را به آنان بدهد که مستحق آنند. تصادف عجیب ستاره تنیس دنیا با یک خانم رهگذر منجر به اتفاق جالبی شد. فرارسیدن نوروز و فصل شاداب شدن چهره ی طبیعت، بر همگان خجسته باد. دیدوبازدیدها و رفت وآمدهای نوروزی، مهربانی ها را فزونی می بخشد و از این رهگذر زمینه ی افزایش «سرمایه ی اجتماعی» را فراهم می سازد. تعطیل بودن بیشتر ب وکارها نیز فرصتی است برای دور شدن از فضایی که ذهن ها را فقط معطوف به پول درآوردن می سازد. حال، بیاییم... «مجید مظفری» نقش بارمان را در انیمیشن «آ ین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر صداپیشگی کرد. خزانه داری اعلام کرد که این وزارتخانه در حال بررسی مجوزهای «شرکت بوئینگ» و «ایرباس» برای فروش هواپیما به ایران است تا از این رهگذر، فشار تحریمها بر تهران را افزایش دهد. درین سرای بی ی ی به در نمی زند
به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
یکی ز شب گرفتگان چراغ بر نمی کند
ی به کوچه سار شب در سحر نمی زند
نشسته ام در انتظار این غبار بی سوار
دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمی زند
گذر گهی ست پر ستم که اندر او به غیر غم
یکی صلای آشنا به رهگذر نمی زند
دل اب من دگر اب تر نمی شود
که خنجر غم. مسعود رضایی بیاره نسیم رهگذر
 نسیم رهـــــــگذر بــــودیم و رفتیـم کنــــــار گـُــــل نیاسودیـــم و رفتیم

گهــــی آهستــه و گاهـــــی شتابان نشیب عمــــر پیمـــودیــم و رفتیــم

چو دیدیم عشق می سوزد در آتش
بـــــر آن آتش بیفــزودیـــــم و رفتــم

کنـــــار دار دنیـــــــا می گذشتیـــم بفـــر. فریاد سرخ تو قلب جلاد را رنگین نمی کند اما بر جسم نحیف آهنگر زمان همچو پتکش رعشه بر می آورد آه! چشمان سیاه تو شب را می آفریند اما چه سود چشمان مردمان شهر ما همه کور است! فریاد مزن ای رهگذر کوچه های تنگ قلب من فریاد تو گوش کوه را کر می کند ولی از های ضمخت مردمان شهر ما پژواک آهی بر نمی آید بیا به وسعت قلبم برای خود کلبه ای بساز که زمین عقی.