روانشناسی رنگها

به نقل از خبرگزاریها در مورد روانشناسی رنگها : مطمئنا شما برای ید گزینه های زیادی را در نظر میگیرید که یکی از آنها رنگ میباشد اما ید برای دکوراسیون منزلمانند بقیه ید ها نیست و نیاز به دقت بیشتری دارد و دلیل آن دشوار بودن و پر هزینه بودن آن میباشد . استفاده از رنگهای مناسب در فضای داخل منزل از ا امات یک زندگی آرام بوده و متناسب با روحیات هر فرد و خانواده متفاوت میباشد . روانشناسی رنگها در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت بوده و استفاده از رنگهای مختلف از زمانهای گذشته در موارد درمانی و روانشناسی و اماکن مختلف با کارائی های مختلف مورد استفاده قرار میگرفته است . با وجودی که اثر رنگها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق میکند امابرخی از تاثیرات رنگها دارای معنی یگانه ای در سراسر جهان هستند ، رنگهایی که در طیف رنگها در ناحیه قرمز قرار دارند . به عنوان مثال رنگهای گرم شناخته می شوند که این دامنه اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است ... رنگهایی که در ناحیه آبی طیف قرار دارند رنگ های سرد نامیده می شوند و شامل آبی ، ارغوانی و سبزهستند . این رنگها معمولآ آرامش بخشند اما گاهی نیز ممکن است احساس غمگینی و بی تفاوتی را به ذهن آورند 
ویژگی رنگ پلاستیک این نوع رنگ با آب مخلوط شده و نیاز به حلالهای نفتی نیست.
رنگهای پلاستیک نیز مثل دیگر رنگها از تنوع رنگی زیادی برخوردار می باشد
این نوع رنگ ها از معلق رنگ دانه ها در آب مخلوط با یک چسب محلول در آب تهیه می شوند.رنگهای پلاستیک درجه یک و قابل شستشو نیز می باشند .
از مزایای این رنگ می توان به حلال شدن با آب و وقت ک.
رنگ مورد علاقه اتان رابطه مستقیمی با شخصیت شما دارد طبق ضوابط روانشناسی رنگ مورد علاقه شما نشات گرفته از خصلت های درونی می باشد ادامه مطلب اختصاصی از یاری فایل روانشناسی رنگ در دکوراسیون با و پر سرعت .
روانشناسی رنگ در دکوراسیون
روانشناسی رنگ در دکوراسیون روانشناسی رنگ در دکوراسیون روانشناسی رنگ   با وجودی که اثر رنگ ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می کند امّا برخی از تاثیرات رنگ ها دارای معنی یگانه ای در سراسر جهان هستند. رنگ هایی که در طیف رنگ ها در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ های گرم شناخته می شوند که این دامنه اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است... مطلبی کامل و جامع در مورد رنگها و روانشناسی رنگها 
با
روانشناسی رنگ در دکوراسیون

پاو وینت تحلیل تاثیرات روانی رنگها و رنگ در معماری پاو وینت-تحلیل-تاثیرات-روانی-رنگها-و-رنگ-در-معماری فایل پاو وینت تحلیل تاثیرات روانی رنگهاو رنگ در معماری، در حجم 41 اسلاید،همراه با یک هدیه ویژه.اثر فضایی رنگها دارای عوامل گوناگونی است. فایل به گفته روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی مان را با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دری د! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. پس ادامه مطلب راازدست ندهیدوبه موارد ذکر شده کاملا توجه کنید:
این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده و از طریق فید قابل مشاهد نمی باشد. شما با مراجعه به وبلاگ نویسنده و وارد رمز عبور می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده نمایید.

[برای مشاهده این مطلب در وبلاگ اینجا را کلیک کنید] سلام دوستان در این پست براتون یه مقاله خیلی خوب رو میارم که درباره تاثیر رنگها در تبلیغات و فروش محصولاته. مطمئنا برای طراحان بسته بندی و خیلیای دیگه میتونه مفید باشه. میدونم ممکنه خیلی از طراحای گرافیک اینها رو بلد باشن اما خب یادآوریش خالی از لطف نیست. بهرحال یا به قول یه نفر بحرحال خوشحالم میکنین منو از نظراتتون باخبر کنین. ممنون انجمن روانشناسی خانواده ایران با همکاری شکده خانواده مرکز الگوی ی ایرانی پیشرفت برگزار می کند. اولین کنگره ملی روانشناسی خانواده گامی در ترسیم الگوی مطلوب خانواده 29 و 30 آبان 1393 با امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران مکان: شهید چمران اهواز، آمفی تئاتر دانشکده علوم مهلت ارسال مقالات: 31 شهریور 1393 *ثبت نام و پذیرش . روانشناختی رنگها و کاربرد آن در معماری داخلی و دکوراسیون داخلیبررسی تاثیر متقابل روانشناختی رنگها در کاربرد هنری رنگ اهمیت بسزایی دارد و استفاده متناسب از هر رنگ می تواند کاربرد ویژه ای در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی داشته باشد.
شکوه و جلوه هر رنگ در کنار رنگ دیگر، اثر واقعی خود را نشان می دهد و هر رنگ نسبت به رنگ دیگر میزان ت. به گفته روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی مان را با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دری د! باید بسیار جالب و هیجان انگی. روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص تحقیق روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص مقاله روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص دسته بندی فنی و ی فرمت فایل zip حجم فایل 23 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 17 دریافت فایل  روانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص فروشنده فایل کد کاربری 4558 تمام فایل ها فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 17 صفحه روانشناسی رنگها چه میدانید؟
در سال ۱۶۶۶، اسحاق نیوتن، دانشمند نامدار انگلیسی، کشف کرد که چنانچه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ های قابل رؤیت تجزیه می شود.
نیوتن همچنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ های دیگر نیست تعریف رنگ در سال ۱۶۶۶، اسحاق نیوتن، دانشمند نامدار انگلیسی، کشف کرد که چنانچه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ های قابل رؤیت تجزیه می شود.
نیوتن همچنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ های دیگر نیست.
آزمایش های بعدی نشان داد که با ترکیب نورها می توان رنگ های مختلف را ایجاد کرد.
برای مثال، نور قرمز در ترکیب با نور زرد، رنگ نارنجی را به وجود می آورد.
رنگی که بر اثر ترکیب دو رنگ دیگر به وجود آید را ترکیبی می گویند.
بعضی از رنگ ها، مثل زرد و ارغوانی، در صورت ترکیب شدن، همدیگر را خنثی می کنند و نور سفید می سازند.
این رنگ ها را نیز رنگ های مکمّل می نامند.
● تاثیرات رنگ ها از نظر روان شناسی با وجودی که اثر رنگ ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می کند امّا برخی از تاثیرات رنگ ها دارای معنی یگانه ای در سراسر جهان هستند.
رنگ هایی که در طیف رنگ ها در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ های گرم شناخته می شوند که این دامنه اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است.
رنگ هایی که در ناحیه آبی طیف قرار دارند، رنگ های سرد نامیده می شوند و شامل آبی، ارغوانی و سبز هستند.
این رنگ ها معمولاً آرامش بخشند امّا گاهی نیز ممکن است احساس غمگینی و بی تفاوتی را به ذهن آورند.
روان شناسی رنگ ها به عنوان روش درمان در برخی از فرهنگ های قدیمی، از جمله مصری ها و چینی ها، از رنگ ها برای درمان استفاده می شده است.
این کار که گاهی به آن نور درمانی یا رنگ شناسی نیز گفته می شود هنوز هم به عنوان روش درمان جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد تاثیرات رنگ ها از نظر روان شناسی با وجودی که اثر رنگ ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می کند امّا برخی از تاثیرات رنگ ها دارای معنی یگانه ای در سراسر جهان هستند.
رنگ هایی که در طیف رنگ ها در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ های گرم شناخته می شوند که این دامنه اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است.
رنگ هایی که در ناحیه آبی طیف قرار دارند، رنگ های سرد نامیده می شوند و شامل آبی، ارغوانی و سبز هستند.
این رنگ ها معمولاً آرامش بخشند امّا گاهی نیز ممکن است احساس غمگینی و بی تفاوتی را به ذهن آورند.
روان شناسی رنگ ها به عنوان روش درمان در برخی از فرهنگ های قدیمی، از جمله مصری ها و چینی ها، از رنگ ها برای درمان استفاده می شده است.
این کار که گاهی به آن نور درمانی یا رنگ شناسی نیز گفته می شود هنوز هم به عنوان روش درمان جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد.
در این روش: از رنگ قرمز برای تحریک بدن و ذهن و افزایش تمرکز استفاده می شود.
از رنگ زرد برای تحریک اعصاب استفاده می شود.
از رنگ نارنجی برای بالا بردن سطح انرژی استفاده می شود. روانشناسی رنگها چه میدانید 17 صتحقیق روانشناسی رنگها چه میدانید 17 صمقاله روانشناسی رنگها چه میدانید 17 صروانشناسی رنگها چه میدانید 17 ص


 پروژه بررسی تاثیر رنگها بر روی یادگیری ک ن مقطع اول دبستان

پروژه بررسی تاثیر رنگها بر روی یادگیری ک ن مقطع اول دبستان
دسته :
علوم تربیتی
فرمت/ورد تعداد صفحات 43

قیمت : 4000 تومان
[توضیحات بیشتر ]

پروژه بررسی تاثیر رنگها بر روی یادگیری ک ن مقطع اول دبستان

مایش و روانشناسی اجتماعی این کمیاب فقط در این فروشگاه موجود است.علاقه مندان به روانشناسی اجتماعی می توانند این را تهیه کنند. این قیلم به بررسی نمونه ها و مثال هایی از روانشناسی اجتماعی می پردازد زمان نمایش 25 دقیقه برای مشاهده لیست ها قیمت و روش ید اینجا کلیک کنید سمفونی رنگها دیروز پای صحبت شاخه گلی نشیته بودم میگفت بهار زیباترین فصلهاست او نه از استقامت ساقه های قندیل زده زمستان خبر داشت نه از عطش شاخه های تشنه تابستان زیباترین سمفونی رنگهای پاییز را هرگز ندیده بود فرزان راد فر به ویلاگ نقاشی ساختمان متین خوش آمدید. با توجه به اهمیت رنگها و تاثیراتشان بر زندگی و روحبات ما ، در این وبلاگ به مقاله های تخصصی دنیایی رنگها و رنگها ی جدید ساختمانی می پردازیم. همجنین در این وبلاگ سعی شده شما را با اصول رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان آشنا کنیم. برای دیدن تصاویر کارهای اجرا شده به وب سایت ما مراجعه کنید. www.hopa.ir برای پایینترین قیمت با ما تماس نگیرید( قابل توجه ادارات و استعلام بگیرها) -کار مناسب همسوست با هزینه مناسب در غیر اینصورت باید شک کرد! خدمات ما شامل شهر تهران می باشد .برای سایر استانها با توجه به زمان و شرایط حضور هزینه دو برابر تخمین زده می شود نقاشی ساختمان 88429676 به ویلاگ نقاشی ساختمان متین خوش آمدید. با توجه به اهمیت رنگها و تاثیراتشان بر زندگی و روحبات ما ، در این وبلاگ به مقاله های تخصصی دنیایی رنگها و رنگها ی جدید ساختمانی می پردازیم. همجنین در این وبلاگ سعی شده شما را با اصول رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان آشنا کنیم. برای دیدن تصاویر کارهای اجرا شده به وب سایت ما مراجعه کنید. www. h o p a.ir برای پایینترین قیمت با ما تماس نگیرید( قابل توجه ادارات و استعلام بگیرها) -کار مناسب همسوست با هزینه مناسب در غیر اینصورت باید شک کرد! خدمات ما شامل شهر تهران می باشد .برای سایر استانها با توجه به زمان و شرایط حضور هزینه دو برابر تخمین زده می شود نقاشی ساختمان 88429676 جشن رنگ ها در هندجشن هولی یا «جشن رنگ ها» نام مراسمی است که هرساله، در ماه مارس‎ ‎میلادی و هنگام ‏شروع ‏فصل بهار در کشور ‏هندوستان‎ ‎برگزار می شود‏. "هولی" از اعیاد رسمی مردم هندوستان است ‏که طبق تقویم هندی ، در سراسر هندوستان تعطیل ‏رسمی می باشد. ‏ ‏ به دیدن جشنی از رنگها در هند بروید‏این جشن که در آ ین شبی از زمستان ک. رنگ چیست؟
در سال 1666، اسحاق نیوتن، دانشمند نامدار انگلیسی، کشف کرد که چنانچه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ های قابل رؤیت تجزیه می شود. نیوتن همچنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ های دیگر نیست. مقاله بررسی تأثیر رنگها بر روی یادگیری و آموزش ک ن مقطع اول ابت به ویلاگ نقاشی ساختمان متین خوش آمدید. با توجه به اهمیت رنگها و تاثیراتشان بر زندگی و روحبات ما ، در این وبلاگ به مقاله های تخصصی دنیایی رنگها و رنگها ی جدید ساختمانی می پردازیم. همجنین در این وبلاگ سعی شده شما را با اصول رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان آشنا کنیم. برای دیدن تصاویر کارهای اجرا شده به وب سایت ما مراجعه کنید. www. h o p a.ir برای پایینترین قیمت با ما تماس نگیرید( قابل توجه ادارات و استعلام بگیرها) -کار مناسب همسوست با هزینه مناسب در غیر اینصورت باید شک کرد! خدمات ما شامل شهر تهران می باشد .برای سایر استانها با توجه به زمان و شرایط حضور هزینه دو برابر تخمین زده می شود نقاشی ساختمان 88429676 خداوند عزوجل در آیه 69 سوره بقره می فرماید: ♥قَالُوا ادْعُ لَنَا رَ بَّکَ یُبَیِّن لَّنَا مَا لَوْنُهَا ۚ قَالَ إِنَّهُ یَقُولُ إِنَّهَا بَقَرَ ةٌ صَفْرَ اءُ فَاقِعٌ لَّوْنُهَا تَسُرُّ النَّاظِرِ ینَ♥ بنی گفتند ای موسی : از خدای خود بخواه که برایمان بیان دارد، رنگ آن چگونه است؟ گفت: (پروردگار جهانیان به من خبر داده و) می گوید: آن ، زرد پررنگی است که نگاه کنندگان (بدو) را شادمانی می بخشد. پژوهشهای علمی نشان می دهد که رنگها بر انسان و در زندگی وی تأثیر دارند. رنگ سبز احساس دوست داشتن زندگی و امید به زندگی را در انسان ایجاد می کند (به این خاطر پوشاک جراحان از رنگ سبز انتخاب شده که روی بیمار تأثیر بگذارد. و آیاتی که از پوشش بهشتیان در بهشت صحبت می کنند نیز می گویند که پوشاک آنها سبز رنگ است) ـ رنگ ارغوانی انسان را به آرامش فرا می خواند ـ رنگ زرد دستگاه عصبی را پر جنب و جوش و انسان را با نشاط می کند (فعال می کند) و احساس شادمانی و سندی را در وی ایجاد می کند ـ رنگ آبی احساس سردی نمودن و رنگ سرخ احساس خشکی نمودن را در وی ایجاد می کند. همینطور درصد یاد گیری در متون و تصاویر رنگی بیشتر از متون و تصاویر سیاه و سفید است (بعبارتی مغز چیزهای رنگی را بهتر ذخیره می کند و بیاد می آورد). رنگ به کارها معنی می دهد، در کارهائی که با اعداد با حجم زیاد صورت می گیرد درصد اشتباهات در اعداد رنگی کمتر ار اعداد سیاه و سفید است. و خداوند در این آیه اشاره میکند که رنگ زرد زرین بینندگان را شادی میبخشد. http://fa.wikipedia.org/wiki/روانشناسي-رنگها به ویلاگ نقاشی ساختمان متین خوش آمدید. با توجه به اهمیت رنگها و تاثیراتشان بر زندگی و روحبات ما ، در این وبلاگ به مقاله های تخصصی دنیایی رنگها و رنگها ی جدید ساختمانی می پردازیم. همجنین در این وبلاگ سعی شده شما را با اصول رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان آشنا کنیم. برای دیدن تصاویر کارهای اجرا شده به وب سایت ما مراجعه کنید. www. h o p a.ir برای پایینترین قیمت با ما تماس نگیرید( قابل توجه ادارات و استعلام بگیرها) -کار مناسب همسوست با هزینه مناسب در غیر اینصورت باید شک کرد! خدمات ما شامل شهر تهران می باشد .برای سایر استانها با توجه به زمان و شرایط حضور هزینه دو برابر تخمین زده می شود نقاشی ساختمان 88429676 مژده به دوستداران باتیک و هنرجویان عزیز رنگهای مخصوص رنگرزی سرد پارچه های کتان آماده ارائه به علاقه مندان می باشد. پیش از این جهت رنگرزی نقاشی های باتیک و یا رنگرزی پارچه های نخی که می بایست در دمای محیط صورت گیرد، از رنگهای آماده سوی سیلک ال بی فرانسوی استفاده می شد که بخاطر تحریم ها و بعضی علل مختلف مدت 3 سال گذشته این رنگها به ایر. اختصاصی از فایلکو مقاله پیرامون رنگها در صنایع غذایی با و پر سرعت .
رنگها در صنایع غذایی28صفحهرنگ یکی از مشخصات اغذیه است که به وسیله احساس بینایی درک شده و از نظر پذیرش مصرف کننده بسیار مهم است زیرا تقریبا تمام غذاها از هنگامی که به صورت خام بوده تا زمانی که به صورت غذای کامل تبدیل شود با یک رنگ قابل قبول برای مصرف کننده شناخته م. اساس نظریه رنگها این تحقیق با فرمت ورد ، قابل ویرایش ، در 29صفحه تهیه شده استشناخت رنگها گامی ساده و ضروری برای ترکیب بندی بهتر در عکاسی است عکاسی مطالعه نور است و نور رنگی است! بنابر این بهتر است که دمای رنگها، چرخه رنگ و کاربردهای آن در ع هایتان را بهتر بشناسید دسته بندی هنر بازدید ها 2 فرمت فایل doc حجم فایل 71 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 29  اساس نظریه رنگها گزارش تخلف برای اساس نظریه رنگها اساس نظریه رنگها فروشنده فایل کد کاربری 3413 تمام فایل ها کاربر اساس نظریه رنگها شناخت رنگها گامی ساده و ضروری برای ترکیب بندی بهتر در عکاسی است. عکاسی مطالعه نور است و نور رنگی است! بنابر این بهتر است که دمای رنگها، چرخه رنگ و کاربردهای آن در ع هایتان را بهتر بشناسید. چیزی که دانستن آن برای عکاسی که می خواهد این مقاله را بخواند ضروری است این است که بداند نظریه رنگها در نور با رنگهای نقاشی متفاوت است. رنگهای مرسوم اصلی که نقاشان و پرینترها از آن استفاده می کنند رنگهای قرمز، آبی و زرد می باشند. در حالی که در نور رنگهای اصلی قرمز، آبی و سبز می باشد. در نور با ترکیب مساوی این رنگها نور سفید بدست می آید، با ترکیب آبی و سبز رنگ فیروزه ای داریم و ترکیب قرمز و سبز، زرد می شود. بنابر این در عکاسی بنفش، فیروزه ای و زرد رنگهای طفیلی هستند. د راین مقاله نحوه تشکیل رنگها و خواص آنها به تفصیل بحث شده و به چرخه رنگی مرسوم در عکاسی اشاره شده است. دمای رنگ دمای رنگ با درجه کلوین بیان می شود و عبارتست از میزان حرارتی که باید به یک منبع جسم سیاه داده شود تا نوری با خواص طیفی مشابه با آن رنگ ساطع نماید. نور خورشید خورشید مانند یک جسم سیاه عمل می کند. نوری که خورشید تولید می کند باید از میان فضا و سپس اتمسفر زمین عبور کرده تا به سطح زمین برسد. بنابر این نور خورشید ترکیبی از نور مستقیم خورشید و نیز نور غیر مستقیم حاصل از پخش شدن و انعکاس نور توسط اتمسفر و ابرها می باشد. این پدیده باعث می شود که نور خورشید دارای دمای رنگ متفاوتی از 2000 کلوین تا 20000 کلوین شود. در ج زیر دمای معمول نور روز در شرایط زمانی و آب و هوایی مختلف آورده شده است. چرخه رنگ یک عامل اساسی در عکاسی توانایی رسیدن به رنگ و جلوه مورد نظر در ع هاست. برای دستی به این هدف اطلاعات اولیه نظریه رنگها مورد نیاز است. چرخه رنگ نشان داده شده در اینجا این موضوع را نشان می دهد. نوع فایل:word سایز:71.5 kb تعداد صفحه:29 اساس نظریه رنگهااساس نظریه رنگهانظریه رنگهاشناخت رنگهادمای رنگنور خورشیدچرخه رنگطرح و اثر رنگهاتحقیقجزوهمقالهپایان نامهپروژه تحقیق جزوه مقاله پایان نامه پروژه
جشن هولی از اعیاد رسمی مردم هندوستان است.هولی یک جشنواره ملی است که توسط هندی ها برگزار می شود. به ویلاگ نقاشی ساختمان متین خوش آمدید. با توجه به اهمیت رنگها و تاثیراتشان بر زندگی و روحبات ما ، در این وبلاگ به مقاله های تخصصی دنیایی رنگها و رنگها ی جدید ساختمانی می پردازیم. همجنین در این وبلاگ سعی شده شما را با اصول رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان آشنا کنیم. برای دیدن تصاویر کارهای اجرا شده به وب سایت ما مراجعه کنید. www. h o p a.ir برای پایینترین قیمت با ما تماس نگیرید( قابل توجه ادارات و استعلام بگیرها) -کار مناسب همسوست با هزینه مناسب در غیر اینصورت باید شک کرد! خدمات ما شامل شهر تهران می باشد .برای سایر استانها با توجه به زمان و شرایط حضور هزینه دو برابر تخمین زده می شود نقاشی ساختمان 88429676 در روزهای پایانی ماه رمضان مصرف آب و مایعات را در طول روز به ۲ تا ۳ لیتر برسانید و اگر در رنگ ادرارتان تغییر پیدا کرد به پزشک مراجعه کنید. دانشجویان زیر جزو لیست ورود بدون آزمون به کارشناسی ارشد می باشند جهت دریافت فرم مربوطه به مراجعه نمایند. حسابداری (چندبخشی ) کاهانی سپیده روانشناسی گرایش روانشناسی عمومی ارین مقدم فاطمه علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش پیش دبستانی ودبستانی صادقی مرضیه راهنمایی و مشاوره قدسی مریم روانشناسی گرایش روانشناسی عمومی ت ابادی زهره راهن. ترکیب کت اسپورت به همراه شلوار جین جلوه ای نیمه رسمی به شما می دهد که میشود با ست اجزای آن با رنگها و استایل های مختلف شیک بنظر رسید. انجمن روانشناسی خانواده ایران با همکاری شکده خانواده مرکز الگوی ی ایرانی پیشرفت برگزار می کند. اولین کنگره ملی روانشناسی خانواده
گامی در ترسیم الگوی مطلوب خانواده زمان کنگره : 29 و 30 آبان 1393 محل برگزاری گنگره: شهید چمران اهواز، آمفی تئاتر دانشکده علوم
مهلت ارسال مقالات: 31 شهریور 1393 با امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روانشناسی . بنام خدا
خوددرمانی با استفاده از رنگها

نتیجه تصویری برای رنگ
منبع: fatemeh7saba. گفته شده هفت مرکز اصلی در نقاطی تشکیل یافته اند که خطوط ثابت نور یا خطوط انرژی چهارده بار تقاطع می یابند . علاوه بر اینها تعداد زیادی مراکز یا چاکرای کوچکتر وجود دارند که در طب سوزنی از آنها استفاده می شود. هفت چاکرای اصلی در امتداد ستون فقرات قرار گرفته و هر یک از آنها با یکی از غدد درون ریز کالبد جسمانی در ارتباط می باشد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت درباره رنگ درمانی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره رنگ درمانی
پاو وینت درباره رنگ درمانی فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 16 اسلاید      •رنگ درمانی •may-26-2008, 14:58•رنگها بر روی حالات رفتاری و روحیات موثرند. در این روش معتقدند که هر عضوی از بدن دارای انرژی مخصوص به خود است و رنگها با این انرژی در بدن ارتباط دارند. به طور مثال رنگ قرمز بر روی توان ما موثر است و محرک و گرم کننده است. آبی، سرد کننده و پاک کننده است و بر روی انرژی های ما موثر است ورنگ زرد بر روی انرژی فکر ما موثر می باشد.
   •مقدمه :
سالها آثار رنگها بر روی بدن، روحیات و طرز تفکر انسان توسط دانشمندان مورد مطالعه قرار می گرفت. دوست داشتن یک رنگ توسط انسان ناشی از احساسی است که آن رنگ به خصوص در او ایجاد می کند. •رنگها انرژی هایی هستند که از طریق امواج منتقل می شوند. •گیرنده های نور در شبکیه که به آنها گیرنده های م وطی می گویند، این انرژی ها را به احساس رنگ توسط مغز تبدیل می کنند. شبکیه دارای سه نوع گیرنده م وطی است. یکی برای رنگ آبی یکی برای سبز و یک نوع برای قرمز. ما با ترکیب این رنگها می توانیم رتگها را تشخیص دهیم.وقتی انرژی رنگها وارد بدن ما می شود، غده های هیپوفیز و پینه آل ( صنوبری ) را تحریک می کند. این تحریک می تواند باعث ترشح هورمون ها یی شود که بر روی فیزیولوژی بدن ما موثر است و این خود می تواند علت ارتباط رنگها با حالات جسمی و روحی بدن ما باشد. •کارشناسان معتقدند که این حالات به فرهنگ و وضعیت فیزیولوژیک ارتباطی ندارد. •در سال 1942 در روسیه، دانشمندان دریافتند که رنگ قرمز اعصاب سمپاتیک را تحریک می نماید و رنگ سفید و آبی اعصاب پاراسمپاتیک را تحریک می کند. سایرتحقیقات نشان داد که برخی رنگها ترشح هورمونها را تحریک و برخی رنگها، آن را مهار می کنند. همچنین رنگها بر روی برخی بیماریها موثرند. •علائم برخی بیماریها مانند سرخک، هنگامی که بیمار در اتاقی با پنجره دارای شیشه های قرمز قرار می گیرد کاهش می یابد. همچنین بیمار ملانکولی ( نوعی از افسردگی ) هم پس از قرار گرفتن در همین اتاق بهتر می شود.  
با
پاو وینت درباره رنگ درمانی
اختصاصی از فایل هلپ مقاله رنگها در صنایع غذایی (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 30 با و پر سرعت .
 مقاله رنگها در صنایع غذایی (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 30
 مقاله رنگها در صنایع غذایی (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 30 رنگها در صنایع غذاییعنوان مقاله : رنگها در صنایع غذاییقالب بندی : wordتعداد صفحات 30شرح مختصر : رنگ یکی از مشخصات اغذیه است که به وسیله احساس بینایی درک شده و از نظر پذیرش مصرف کننده بسیار مهم است زیرا تقریبا تمام غذاها از هنگامی که به صورت خام بوده تا زمانی که به صورت غذای کامل تبدیل شود با یک رنگ قابل قبول برای مصرف کننده شناخته می شود رنگ و طعم اغذیه در بسیاری موارد به هم مربوط می باشند.از نظر صنایع غذایی استفاده از رنگها برای اسجاد فرآورده های جدید و یا بهبود کالا امری ضروری است و به همین دلیل مصرف رنگ در مواد غذایی روز به روز افزایش می یابد افزودن رنگ به اغذیه گاهی بلامانع و در برخی موارد مردود می باشد. در مواردی از رنگ برای خوش منظر نمودن و یا یکنواختی و متحدالشکل محصولات استفاده می شود که بلامانع است گاهی هم برای مخفی و پوشاندن و نامحسوس جلوه دادن عیوب و تقلبات فرآورده های غذایی به کار می رود که مجاز نمی باشد . مواد رنگ کننده طبیعی همانطور که از اسم آنها پیدا است منشاء طبیعی دارند و در مقایسه با رنگهای سنتیک قدرت رنگ کنندگی کمی دارند و لذا کمی باید به مقدار بیشتری مصرف د.پایداری این نوع رنگها کم بوده و در مقابل تغیرات ph ،درجه حرارت و غیره به سرعت تجزیه می گردند. هنگامیکه شما قرمز پر رنگ یا صورتی روشن به رژیم غذایی خود می افزایید یک آنتی ا یدان قوی که لیکوپن نامیده میشود را نیز به رژیم غذایی خود می افزایید. لیکوپن در گوجه فرنگی ، گریپ فروت صورتی و قرمزدر هندوانه و papaya در بزه درختها و guava در میوه درختی مناطق حاره میباشد . رژیمهای غذایی غنی از لیکوپن در مورد توانائیشان در مبارزه با بیماریهای قلبی و برخی سرطانها مورد مطالعه قرار گرفته است.فهرست :پیگمانها و رنگهای معدنیرنگهای طبیعیکاروتنوئیدهاکلروفیلکوشینلکارمینروناسگلرنگزعفرانزردچوبهمواد رنگ کننده رنگهای طبیعیرنگهای طبیعی غیر آلیرنگهای خواص درمانی هویجلیکوپنفلاونوئیدانگور سیاه تسکین دهنده اعصاب 
با
مقاله رنگها در صنایع غذایی (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 30
انجمن روانشناسی خانواده ایران با همکاری شکده خانواده مرکز الگوی ی ایرانی پیشرفت برگزار می کند. اولین کنگره ملی روانشناسی خانواده
گامی در ترسیم الگوی مطلوب خانواده زمان کنگره : 29 و 30 آبان 1393 محل برگزاری گنگره: شهید چمران اهواز، آمفی تئاتر دانشکده علوم
مهلت ارسال مقالات: 31 شهریور 1393 با امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران سرمربی تیم ملی با بیان اینکه چشمی مدرن ترین م ع ایران است، به انتقاد از افرادی پرداخت که نسبت به آماده سازی تیم ملی بی توجه بودند و گفت: ی ری ها صورت خودشان را پشت رنگها پنهان د. روانشناسی رابطه
psychology of relationship
کتاب از حال بد به حال خوب؛ برای افراد افسرده؛ تمرینهای خوب و کاربردی زیادی دارد. این کتاب به عنوان یکی از مراجع درمانی بسیاری از بیماران با مشکلات شناختی در ایران؛ پر طرفدار است.

image and video hosting by tinypic مژده به دوستداران باتیک و هنرجویان عزیز رنگهای مخصوص رنگرزی سرد پارچه های کتان آماده ارائه به علاقه مندان می باشد. پیش از این جهت رنگرزی نقاشی های باتیک و یا رنگرزی پارچه های نخی که می بایست در دمای محیط صورت گیرد، از رنگهای آماده سوی سیلک ال بی فرانسوی استفاده می شد که بخاطر تحریم ها و بعضی علل مختلف مدت 3 سال گذشته این رنگها به ایران وارد نشد. پس از تحقیق و آزمایشات متعدد توانستیم مشابه این رنگها را بازتولید کرده و اکنون آماده ارائه به علاقه مندان می باشد. جهت تهیه و یا ارسال به کارگاه باتیک آرامش مراجعه نمایید. تهیه کننده: نیما حسن بیگی کارگردانی: نیما حسن بیگی - سعید تر ع : احمد باقی "راوی رنگها" مستندی است درباره زنده یاد "مجید مقصودی" معروف به نقاش . تولید شده در شبکه استانی قزوین. مجید حمیدی - نقاش گروه تصویربرداری - دی ماه 1394 از راست: علیرضا خمسه - نیما حسن بیگی - سعید تر - مجید حاتمی علی کاظم لو - نقاش ادامه ع ها را در ادامه مطلب ببینید. در هر فرهنگی ، تداعی های مردم ، مبتنی بر روابطی است که آنها بین رنگ ها و معنایشان پدید می آورند. به عنوان مثال درغرب، سبز به امیدواری، سفید به خلوص، سیاه به عزاداری،قرمز به عشق یا انقلاب و زرد به دشمنی وکینه توزی نسبت یا ربط داده می شود. در حالیکه... سلام صبحتون بخیر تون بینظیراینقدر فشارهای روانی جور وا جور دارم تحمل میکنم که متعجبم که هنوز س ا هستمدر این میان دفترم هم شلوغ و پرکار هستمنم صبح زود اومدم سرکار...باید ببینم لابلای رنگها و بوی چسب و قیچی زدن کاغذ و مقوا حالم بهتر میشه یا نه....
اپال: این سنگ بسیار زیبا به دلیل تنوع رنگ آن همواره مورد توجه است و آن را طلسم خوشبختی دانسته اند. این نگین از کشور آفریقایی اتیوپی استحصال شده است. قیمت اپال اتیوپی بسیار بسیار پایینتر از قیمت اپال استرالیاست و به همین دلیل از استقبال خوبی برخوردار است. این اپال اتیوپی به وزن 2.5 قیراط به قیمت 100 هزار تومان تقدیم می شود. نحوه تشخیص اپال اصل: شخصا تاکنون اپال پلاستیکی ندیده ام. شاید بتوانید از طریق صدا تشخیص بدهید. اپال یک نوع سنگ معدنی است و اگر دو اپال را به هم بزنید ص شبیه برخورد دو تکه شیشه یا سنگ خواهید شنید. مجدد تاکید می کنم که تاکنون اپال جعلی/پلاستیکی ندیده ام. در اپال استرالیا معمولا رنگها ثابت هستند و با تغییر زاویه نور، رنگها تغییر نمی کنند اما در اپال اتیوپی رنگها روی نگین حرکت می کنند. یعنی نقطه ای که سیاه دیده می شود، با تغییر زاویه نور ممکن است آبی یا قرمز به نظر برسد، دقیقا مشابه نگین بالا. تونیک قواره دار ویسکوز رنگبندی 8800 تومان تونیک قواره دار در چند طرح و رنگ فقط 10500 تومان تونیک قواره دار ویسکوز رنگبندی 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در طرح های ممتنوع 10500 تمان تونیک قواره بزرگ در رنگگها و طرح های متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرح های متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان تونیک قواره دار ویسکوز 8 رنگ فقط 8800 تومان تونیک دو تیکه وصل پارچه ویسکوز 10 رنگ 11500 تومان تونیک قواره دار بزرگ در چند طرح فقط 10500 تومان پارچه ریون طرح دار می باشد تونیک قواره دار ویسکوز 11500 تومان امروزه بحث روانشناسی رنگها داغ تر شده و دیگر همه می دانیم که رنگ ها می توانند حال وهوای ما را تغییر بدهند. یکی از سریع ترین و کم ج ترین ابزارها برای تغییر فضای خانه، دمیدن روح تازه به آن و ایجاد برورویی که در بازار ملک ناامیدتان نکند، رنگ خانه است. در این مطلب نکته هایی سودمند را برای نقاشی خانه تان به […] نوشته بهترین انتخاب برای ر. مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

ست و مبل ها , ست وسایل خانه
متاسفانه در فرهنگ ما ایرانی ها رنگ خیلی جای زیادی ندارد علی الخصوص در انتخاب سریع  سراغ های سفید یا کرم رنگ می رویم در حالی که نقش زیادی در زیبایی منزل و روحیه ی ما دارد. را میتوانید با رنگ مبل ، فرش و دیوارها ست کنید ( البته اگر آنها را نیز کرم و قهوه ای انتخاب نکرده باشید) . شما می توانید از ی تور و والانی هم جنس و رنگ روکش مبلها استفاده کنید. در انتخاب بیشتر به ست زیر با پارچه دکوری و والان باید توجه شود حتی اگر مدل بسیار ساده ای را بپسندید اما در انتخاب دقت کنید و را با والان و دکوری درست ست کنید اینگونه مدل تان بسیار زیبا به نظر میرسد.پارچه ها و های مشکی نقره ای نسبت به بقیه رنگها از جذ ت بیشتری برخوردارند اما ست آنها با بقیه لوازم منزل مشکلتر است . وقتی رنگها را با هم ست میکنید دقت کنید که این هماهنگی کاملا شبیه نباشد کمی تفاوت در رنگها جذاب تر خواهد شد. در نمونه ی بالا رنگهای گل رو تختی با ها ست شده و جذایبیتی خاص به اتاق بخشیده است. منبع : webshad.com دکوراسیون ایده آل خود را بسازید بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها اصول دکوراسیون دکوراسیون برای ن باردار اتاق هایتان را رنگ کنید! ایده برای رنگ آمیزی یک میزپاتختی ناتمام! تزیین منزل با رنگ بنفش !


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو روانشناسی رنگها با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 35 مقدمهدر روانشناسی نوین رنگ و رنگ ها یکی از معیارهای سنجش شخصیت بشمار می آیند چرا که هر یک از آنها تاثیر خاص روحی و جسمی را در یک فرد باقی گذارده و رنگ نشانگر وضعیت روانی و جسمی وی میباشد. این موضوع با توجه به پیشرفت های دو دانش فیزیولوژی وروانشناسی به اثبات رسیده است. ناگفته پیداست که انسان از روزگاران بسیار دور تاکنون تحت نفوذ و تاثیررنگهای پیرامون خود بوده است و درصد سال اخیر که صنعت رنگ سازی به نقطه اوج تحول خود رسیده است، تاثیر مزبور دو چندان شده و در همه ارکان زندگی روحی ما رخنه کرده است.روانشناسی رنگهااز روزگاران بسیار دور رنگ ها همواره پیرامون بشر را احاطه کرده و وی را تحت نفوذ خود در آورده اند، و چندی بیش نیست که ما قادر به تولید رنگ و استفاده از آنها شده ایم. تا پیش از قرن نوزدهم، فقط تعدادی رنگ و مواد رنگی شناخته شده بودند که بیشتر آنها ریشه آلی داشتند.امروزه، هر چیزی را که بشر می سازد دارای رنگ است. هزارها رنگ از هر رنگ و نمائی که قابل تصور باشد بوجود آمده اند و تقریبا برای هر منظوری، رنگ خاصی فراهم است. علاوه بر این که ما رنگ آبی آسمانی، رنگ سرخ غروب آفتاب و رنگ سبز درختان و تمام رنگ های طبیعی را در اختیار داریم اشیا ساخته شده به وسیله بشر، چراغ های نئون، تصاویر نقاشی، کاغذ دیواری ها و تلویزیون رنگی نیز پیوسته ما را شیفته و مسحور خود می سازند.در مورد رنگ های واحد، امکان دارد که واکنش روانی ما بیشتر بروز کند، خصوصا وقتی که رنگ ها را از لحاظ ارتباط مستقیم آنها با نیازهای روانی و روحی انتخاب کرده باشند.منشا اهمیت رنگزندگی بشر اولیه تحت تاثیر دو عاملی قرار داشت که خارج از کنترل او بودند. این دو عامل عبارت بودند از روز و شب و تاریکی و رو شنایی. شب ، به همراه خود، بی حرکتی، آرامش و کاهش عمومی سوخت و ساز فعالیت جسمانی را به ارمغان می آورد. اما روز، آرامش و کاهش عمومی سوخت و ساز فعالیت جسمانی را به ارمغان می آورد. اما روز، به همراه خود، امکان کار و عمل و افزایش فعالیت جسمانی را می آورد و به انسان نیز و هدف می داد. رنگ های مرتبط با این دو محیط، عبارتند از رنگ متمایل به تیره آسمان شب و روز روشن نور آفتاب. لذا رنگ آبی متمایل به تیره رنگ آرامش و عدم فعالیت است، در حالی که رنگ زرد روشن رنگ امید و فعالیت است. چون این رنگ ها نشانگر محیط ای شب و روز هستند، از این رو عوامی بشمار می ایند که انسان را در کنترل خود دارند بجای این که عناصری باشند که در کنترل بشر قرار گیرند. به این جهت است که آنها را رنگ های غیر مستقل توصیف می کنند، یعنی رنگ هایی که مستقلا در طبیعت تنظیم می شوند. شب (رنگ آبی متمایل به تیره) بشر را ناگزیر کرد که از کاردست کشیده و استراحت نماید ولی روز (رنگ زرد روشن) به فعالیت میدان عمل داد، بی آن که انجام فعالیت را ا امی سازد.فیزیولوژی رنگ آزمایش هایی که در آن افراد را وادار به تفکر درباره جنبه رواین رنگ قرمز سیر در زمان هایی با طول مدت متفاوت کرده اند، نشان داده است که این رنگ سیستم عصبی را تحریک می کند، یعنی فشار خون را بالا می برد و تنفس و ضربان قلب را سریعتر میکند. لذا رنگ قرمز از لحاظ تاثیری که بر سیستم عصبی و خصوصا شاخه سمپاتیک سیستم خ ر عصبی دارد، یک عامل محرک بشمار می آید. از سوی دیگر، آزمایش های مشابهی که در مورد رنگ آبی سیر صورت گرفته است، نتایج مع ی را بدست داده است، یعنی فشار خون پایین آمده و از سرعت تنفس و ضربان قلب کاسته شده است. رنگ آبی، مایل به تیریه تاثیری آرام بخش دارد و اصولا در شاخه پاراسمباتیک سیستم عصبی خ ر عمل می کند.رشد بینایی رنگکودکی که به تازگی به دنیا آمده است توانایی خود را برای دیدن از طریق تفاوت گذاردن میان روشنایی و تاریکی آغاز می نماید. در مرحله بعد، حرکت را تشخیص می دهد و پس از آن شکل و فرم را شناختن رنگ آ ین مرحله رشد اوست لذا
با
روانشناسی رنگها
اختصاصی از اینو دیدی روانشناسی رنگها با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 8 روانشناسی رنگ هاتاثیرات رنگ ها از نظر روان شناسی ...../در سال ۱۶۶۶، اسحاق نیوتن، دانشمند نام دار انگلیسی، کشف کرد که چنان چه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ های قابل رؤیت تجزیه می شود. نیوت. تونیک قواره دار ویسکوز رنگبندی 8800 تومان تونیک قواره دار ویسکوز رنگبندی 11500 تومان تونیک قواره دار دو تیکه 11500 تومان پارچه ویسکوز رنگبندی تونیک قواره دار در چند طرح و رنگ فقط 10500 تومان تونیک قواره دار در چند طرح و رنگ فقط 10500 تومان تونیک قواره دار ویسکوز رنگبندی 10500 تومان img_20160202_222352.jpg تونیک قواره بزرگ در طرح های ممتنوع 10500 تمان img_20160202_222356.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگگها و طرح های متنوع فقط 10500 تومان img_20160202_222427.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان img_20160202_222506.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان img_20160202_222605.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرح های متنوع فقط 10500 تومان img_20160202_222609.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان img_20160202_222645.jpg تونیک قواره بزرگ در رنگها و طرحهای متنوع فقط 10500 تومان بارها و بارها گفته شده است که رنگ ها لباس ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشد. در این ویدیو به تعریف چند اصطلاح می پردازیم و مثالهای آن را در لباسها می بینیم تا کمکی باشد برای درک درست تر شما، که بتوانید آن را در زندگی روزمره تان استفاده کنید.