روزهای سیاه و سفید

به نقل از خبرگزاریها در مورد روزهای سیاه و سفید : http://www.shiaupload.ir/images/41366316337226912275.jpg من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!!
اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید :))
٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفت:
یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!!
حال من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس
نظر شما چیه !!؟ : image and video hosting by uplooder.net دستگاه کپی چند کاره توشیبا 351این دستگاه کپی سیاه و سفید می باشد ولی قابلیت کپی و پرینت رنگی را هم دارا می باشد.قیمت تمام شده هر برگ کپی سیاه و سفید آن با مدل های دیگر توشیبا ی ان می باشد.برد پرینت این مدل توشیبا فعال و روی دستگاه نصب می باشد و نیازی به قفل سخت افزاری یا دانگل ندارید.از قابلیت های مهم دیگر آن اسکن رنگی می باشد.این دستگاه با دارا بودن مکانیزم تشخیص خ ر اسناد سیاه و سفید از رنگی باعث کاهش مصرف تونر و در نتیجه کاهش کل هزینه مالکیت (tco) می شود.
همچنین این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی e-bridge2 امکان انجام کلیه عملیات کپی، پرینت، اسکن و فا را به صورت یکجا فراهم آورده و سبب صرفه جویی در زمان و فضا می شود.
e-studio 351c همچنین با قابلیت قرارگیری در شبکه و سیستم های امنیتی پیشرفته، همراه با نرم افزار جدید e-bridge viewer جست و جوی سریع فایل ها در بایگانی الکترونیکی و ارسال مستقیم اسناد برای چاپ را بدون نیاز به کامپیوتر ممکن می سازد.بقابلیت چاپ 35صفحه سیاه و سفید و 11صفحه رنگی در دقیقه، تجهیز به هارد دیسک استاندارد 80گیگابایتی و حافظه استاندارد 384مگابایتی و دقت کپی dpiا2400×600برخی از ویژگی های این دستگاه فتوکپی 113کیلوگرمی است.مشخصات فنی سرعت کپی سیاه سفید 35سرعت کپی رنگی 11زمان گرم شدن اولیه 1 دقیقهسرعت پرینت رنگی11 سرعت پرینت سیاه سفید 35قابلیت ف داردنوع اتصال usb , networkمقدار اندازه هارد 80 gقابلیت اسکن رنگی داردقابلیت استفاده صرفا سیاه سفید یا صرفا رنگیتعداد کپی سیاه سفید با یک تونر مشکی : 40000 برگ من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!! اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید ... ٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفته: یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده! . . . حال من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس نظر شما چیه !!؟ ... پوکه سیاه
پوکه سیاه در ایران سه نوع پوکه یافت میشود پوکه سیاه قروه و پوکه سفید و پوکه صنعتی
1.پوکه سیاه یا اسکریا (جنس سنگ پا)
2.پوکه سفید یا پومیس (جنس ا ی و نسبتا نرم)
3. پوکه صنعتی
پوکه سیاه قروه معمولا در شهرستان قروه به وفور یافت میشود ودارای 20 معدن پوکه فعال میباشد که تقریبا 80 درصد پوکه مورد نیاز در کشور از همین معادن. دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیدجدیدترین طراحی های دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید اگرچه امروزه در دکوراسیون اتاق پذیرایی از رنگ های شاد و گرم استفاده می شود, با این حال استفاده از دو رنگ متضاد سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی پذیرایی طرفداران خاص خود را دارد. رنگ سفید یکی از رنگ های اصلی مورد علاقه و مناسب […]. اختصاصی از فایل هلپ وکتور سیاه سفید با و پر سرعت .
وکتور سیاه سفید
وکتور سیاه سفید وکتور سیاه سفید
با
وکتور سیاه سفید
شطرنج بازی عجیبی است پر از راز ... پر از راه ... یک دنیای سیاه و سفید دنیایی که حرف اول را سرباز میزند نه شاه مهره ها سیاه یا سفید با هم فرقی نمیکنند هر دو قوم در صلح به سر میبرند تا همیشه این ماییم که آنها را وادار به جنگ میکنیم وادار به کشتن عزیزانشان و چقدر بد است دستی نامرئی تو را کنترل کند در میان این همه مهره در شطرنج همیشه آرزویم ای. فتوکپی و پرینت در تیراژهای مختلف با کیفیت و قیمت مناسب پذیرفته می شود فتوکپی سیاه و سفید و فتوکپی رنگی در همه ابعاد و سایزهای مختلف و روی انواع کاغذ در تیراژ بالا انجام می پذیرد پرینت سیاه و سفید و پرینت و چاپ رنگی در همه ابعاد و سایزهای مختلف و روی انواع کاغذ در تیراژ بالا انجام می گردد لازم به ذکر است کیفیت چاپ بسیار بالا و روی انوا. یکی از مسلمانان در بستر بیماری افتاده بود. پیغمبر خدا با گروهی از اصحاب خود بر بالین او حاضر شدند. وی در حال بی هوشی بود. رسول خدا فرمود: ای فرشته مرگ این شخص را آزاد بگذار تا از او سؤ ال کنم . ناگاه مرد به هوش آمد . صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: چه می بینی ؟ مرد گفت : سفیدی بسیار و سیاهی بسیار می بینم . - کدام یک از آن دو، به تو نزدیکتر هست. مصطفی پاشایی زندگی مرز بین تابستان و پاییز است ، روزهای گرم و سبز همیشه امکان تبدیل شدن به زردی و سرما را دارد . زندگی گردش روزهای زرد و سبز و سپید و سیاه است . ما محکومیم به دیدن فصل ها . زندگی آرزوی مبهمی بیش نیست و پاییزِ برگ ریزان یادآور روزهای سختِ زندگیِ مردی است که عاشقانه خواند و شجاعانه و تا آ ین نفس به عشقِ مردم سرزمینش نفس کشید . پاییز شروع شد . به امید روزهای همیشه سبز برای همه شما مهربونا - همیشه دوستتون دارم سفید به معنای یک پرنده یا آغاز نمو یک بذر می باشد . یک هنرجوی کمربند سفید مبتدی جستجوی آگاهی (دانش) این هنر می باشد . زرد به مفهوم اولین پرتو درخشش آفتاب از بالای گیاهی که نور را برای قوت تازه ای در جهت شروع زندگی نو بدست می آورد . شاگرد کمربند زرد (مرد،زن) اولین پرتو این دانش را از طریق باز افکارش به وسیله آموزگار خود ب نموده است.

. سفید به معنای یک پرنده یا آغاز نمو یک بذر می باشد . یک هنرجوی کمربند سفید مبتدی جستجوی آگاهی (دانش) این هنر می باشد . زرد به مفهوم اولین پرتو درخشش آفتاب از بالای گیاهی که نور را برای قوت تازه ای در جهت شروع زندگی نو بدست می آورد . شاگرد کمربند زرد (مرد،زن) اولین پرتو این دانش را از طریق باز افکارش به وسیله آموزگار خود ب نموده است.

. اختصاصی از فایلکو آزمون ریاضی تم 24 (سیاه و سفید ) با و پر سرعت .
آزمون ریاضی تم 24 (سیاه و سفید )
آزمون ریاضی تم 24 (سیاه و سفید )
با
آزمون ریاضی تم 24 (سیاه و سفید )
بهترین دوربین های موجود برای عکاسی سیاه و سفید
برای انتخاب یک دوربین مناسب به منظور عکاسی سیاه و سفید باید معیارهای مختلف از جمله گستره‌ی دینامیکی و ا پوژر را در نظر گرفت. هنرجویان گرامی لطف کنید برای جلسه آینده تمرینات مشخص شده را انجام دهید و همراه داشته باشید ۱- ترمیم تصویر قدیمی و سیاه و سفیده کرده با کیفیت مناسب تصویر http://www.asendos.com/wp-content/uploads/2012/11/old-p o-restoration-300x220.jpg 2- تغییر رنگ تصویر رنگی به سیاه سفید 3 - گذاشتن کادر با feather مناسب در یک تصویر خاطر انگیر ۴- ترسیم به کمک خط کش و سطل رنگ و ایجاد یک تصویر با. تفاوت طلای سفید و پلاتین طلا بعلت آنکه ف ی بسیار نرم و چکش خـوار می باشد بـاید بـا فــ ات دیگـری آمیـختـــه گـردد تــا استحکام لازم را بیابد. بغیر از طلای 24 عیار مـابقی آلیاژ طلا نامیده می گـردند. مس، نقره، نیکل و پالادیوم بــرای استحکام بیشتر و ف روی به ایـن خـاطر بـه طـلا افــزوده می گردد تا ا یژن هوا را جذ ب کــرده و از اکـسیـد شـ. رنگ های اصلی : آبی- قرمز- زرد رنگ های روشن :رنگ اصلی + سفید رنگ های تیره :رنگ اصلی + سیاه ترکیب رنگها قرمز + زرد = نارنجی آبی + قرمز = بنفش آبی+ زرد = سبز سبز + مشکی = سبز لجنی آبی + سفید = آبی آسمانی قرمز + مشکی = زرشکی قرمز+ صورتی سیر= زرشکی زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای نارنجی +قهوه ای = حنائی سبز + آبی = فیروزه ای پر رنگ آبی + کمی مشکی = سورمه ای سفی. کاراته به معنای هنر جنگیدن با دست خالی میباشد ( کارا= هنر جنگیدن و ته= دستان خالی ) ******************** ترتیب رنگ کمربند در کاراته به ترتیب زیر میباشد: 1- سفید ۲- زرد ۳- نارنجی ۴- سبز ۵- آبی ۶- بنفش ۷- قهوه ای 8- سیاه(مشکی) *********************** فلسفه رنگ کمربند ها در کاراته: {کمربند سفید: به معنای پاکی است و جواز شروع فراگیری کاراته میباشد! سفید نشانه پاکی صد. اولین ع سیاه و سفید گرفته شده با وان پلاس 5 منتشر شد
مدیر اجرایی کمپانی وان‌پلاس اولین ع سیاه و سفید گرفته‌شده با پرچم‌دار آینده‌ی این شرکت را در حساب ویبوی خود منتشر کرده است. عبدالرضا رحمانی فضلی کشور روز پنج شنبه 5/6/94 همزمان با پنجمین روز از هفته ت از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه بزرگ فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری قرار گرفت و گفت: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت بسیارخوبی برخوردارشده است، از این رو از تلاش همه دست اندرکاران این شرکت تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فول. مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

در این مطلب ایده هایی برای تزئین خانه با پارچه های جاجیم مانند سیاه و سفید برایتان جمع کرده ایم که بسیار خاص و زیبا هستند. از این پارچه برای بالش، ن، روتختی، ن مبلی، تزئینات دیواری یا هوموک می توانید استفاده کنید.

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید
1. روتختی

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید
2. روبالشتی

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید
3. مبل نی

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید
4. تزئینات دیواری

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید
5. هوموک

دکور خانه با جاجیم های سیاه و سفید,دکوراسیون خانه با جاجیم های سیاه و سفید منبع : bartarinha.ir مطلب در سایت مدل موبایل
ادامه مطلب تقوا چیه؟ تقوا یعنی خودمون رو حفظ کنیم. حالا میگید حفظ کنیم یعنی محدود کنیم؟ جوابش رو بذارید با مثال بگم:
- فرق بین قلعه و زندان رو میدونید؟ هر دو دیوار ضخیم دارند و بلند، و در هر دو هم قفل است؛ فقط زندان درش را از بیرون قفل می کنند، و قلعه درش را از درون قفل می کنند. حالا اگر ی ورودیهای گناه را از داخل بست، این یک ارزش است؛ ولی، اگر از بیرون او را بستند؛ پس او را محدود کرده اند. دیگه ارزشی نداره. پس از درون می شود «مصونیت»، و از بیرون می شود «محدودیت»؛ اولی خوب و دومی بد است، و تقوا اولی است. اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند: لافَضلَ لِعَرَبِیٍ عَلى عَجَمِیٍّ و لاعَجَمِیٍّ عَلى عَرَبِیٍّ و لا أحَمَرَ عَلى أسوَدَ و لا أسوَدَ عَلى أحَمَرَ إلاّ بِ َّقوى ؛ هیچ عرب را بر عجم ، و هیچ عجم را بر عرب و هیچ سفید را بر سیاه و هیچ سیاه را بر سفید برترى نیست مگر به تقوا . میزان الحکمه ، ح 22396
هیچ رنگی هرگز
تو را به یادم نمی آورَد،
آ همیشه
در ع ی سیاه و سفید داشتمَت،
در نوری ملایم لبخند می زدی؛

زمان بر خاطرات مان گذشت
چون رودخانه ای
بر فرشِ گـَرد گرفته ی اسفند؛

اکنون دیگر
نشانی از رؤیاهایم
با تو نیست؛ از من می پرسی:
- این ع کیست؟ هومن ربیعی «سیاه و سفید» به کارگردانی سهراب شهید ثالث 18 آبان در موسسه گوته لندن به نمایش در خواهد آمد. بیچاره مادرم آرزویش خوشبختی من بود ، اینکه منو تو لباس سفید عروسی ببینه مادرِ سیاه پوش من ، سفید پوشیده ام ولی نه سفیدپوش عروسی من داغدارم ، من سیاه پوشم ، من از درون سیاه پوشم ، سیاه پوشِ روزی که به ع ام خیره میشی و اشک میریزی ، سیاه پوش روزی که دیگه نیستم اشکاتو پاک کنم و دلداریت بدم ، منو ببخش ! بیچاره مادرم ، سیاه پوشم ، سیاه پوش فر. برای سیاه و سفید حرفه ای تصاویر، تکنیک های متفاوتی وجود دارد که می توان با فوتوشاپ پیاده سازی کرد. با این تکنیک ها در این ویدیو آشنا می شوید. هفته نامه نسیم جنوب چاپ بوشهر در اعتراض به جلوگیری از ارایه آگهی ادارات به برخی از مطبوعات محلی و توزیع ناعادلانه آگهی ها توسط ارشاد استان، به صورت سیاه و سفید منتشر شد. مذاکره های صورت گرفته با اروپا سیاه و سفید نیست و باید ببینیم اروپاپی ها در نهایت چه چیزهایی را ارائه می دهند. مساله_سه_کارت مسئله سه کارت یکی از مسائل معروف نظریه احتمالات است که صورت آن به شرح زیر است: فرض کنید سه کارت در اختیار داریم: یک کارت سیاه که دو طرف آن سیاه است. یک کارت سفید که دو طرف آن سفید است. یک کارت سیاه و سفید که یک روی آن سفید و روی دیگر سیاه است. سه کارت را داخل کلاهی می اندازیم و تصادفا یکی از آنها را انتخاب می کنیم. رویی از آن . بهرنگ توفیقی در نشست «زیر پای مادر» بیان کرد که شخصیت های مطلقا سیاه و سفید را در این سریال قبول ندارد. به جرات می توان گفت رنگ سیاه و سفید پانداها به نوعی به برند این حیوانات تبدیل شده که آن را از سایر گونه س ها متمایز می کند. اما دانشمندان در خصوص این رنگ متمایز پانداها نظر دیگری دارند که به دردسرهایی که این حیوان باید برای به دست آوردن غذا تحمل کند مربوط می شود. ! تو مراسم روضه بود

شب اول ی سیاه پوست هم اومد مراسم

براش ی مترجم گذاشتیم

شبای بعد همین جور هی تعداد سیاه پوست ها زیاد میشد تا مجبور شدیم
ی جای دیگه رو هم برا مراسم بگیریم

شب آ 150 تا سیاه پوست گفتن که میخوان شیعه بشن!

پرسیدم برا چی میخواهین شیعه بشین؟! همه نگاه به سیاه پوستی که شب اول اومده بود روض. همه چیز در مورد گردو یکی از خوشمزه ترین راهها برای افزودن مواد مغذی، طعم و تردی به غذا، افزودن گردو به آن است. گردو در ماههای شهریور ومهربرداشت می شود و در همه فصول سال وجود دارد و منبع بسیار خوبی از اسیدهای چرب امگا 3 است.مغز گردو ساخته شده از تکه های ناهموار و پروانه ای شکل است. این تکه ها به رنگ سفید چرک هستند و با پوستی نازک به رنگ ق. شرکت نایکی خبر داده است که می خواهند کفش hyperadapat را دوباره عرضه کنند. این کفش در طول چند ماه آینده در تمام دنیا دوباره عرضه خواهد شد. در کنار رنگی اصلی سیاه و سفید با خط های آبی، قرار است رنگ سیاه و سفید با خط های قرمز هم عرضه شود. کاهش شدید دما طی روزهای گذشته باعث یخ بستن سطح آب سد مهاباد شد. طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک   دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و […]طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و شیک در خانه خود لذت ببرید اما به یاد داشته باشید برای رسیدن به نتیجه مثبت در هر طراحی باید قوانینی را رعایت کرد تا زیبایی ها جلوه بهتر و ماندگارتری داشته باشند، برای رسیدن به این نتیجه مثبت در طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در ادامه همراه ما باشید.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر به نظر من هیچ طراحی نمی تواند محدود باشد و در هر لحظه می توان با ارائه ایده ای نو موجی از انرژی مثبت و آسایش را در محیط اطراف خود آفرید اما دلیل استفاده از قوانین در طراحی دکوراسیون تنها پیروی از ایده های موفق و متد های روانشناسی رنگ ها و طرح ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه در دکوراسیون داخلی خانه است با این وجود این قوانین مانند قوانین رانندگی نیست و با ایده های متفاوت می تواند انعطاف پذیر باشد.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر  در ابتدا بعنوان قانون اول باید بگویم اگر شما زوج تنهایی هستید و یا فرزندان جوان و بالغی دارید دکوراسیون سیاه و سفید می تواند مناسب خانه شما باشد اما اگر دارای فرزندان کوچک و در حال رشد هستید به شما توصیه می کنم از ایجاد محیطی سیاه و سفید در خانه خود اجتناب نمایید و یا تنها در بخشی از دکوراسیون خانه خود طراحی سیاه و سفید را انجام دهید. هر چند این طراحی دارای انرژی ها و ابعاد مثبت فراوانیست اما هیچگاه مناسب ک ن و نوجوانان در حال رشد نمی باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] از بیرون صدای اذن می آید. اذان صبح. دارم درس می خوانم. ساعت ده امتحان دارم. صدای موذن برایم آشناست. خیلی آشنا. صدای کودکی هایم انگار. پرتاب می شوم به روزهای دور. خیلی دور. ماه رمضان است. بعد از افطار. دنیا را یک آرامش رخوتناکی گرفته. من در نهایت صلح با دنیا هستم. با خانواده ام سریال می بینم. و هیچ فلسفه ای در دنیا نمی تواند دنیای آهسته و آ. غلام سیاه ابوذر که در کربلا به شهادت رسید.جون بن حوی پس از شهادت ‏مولایش ابوذر، به مدینه برگشت و در خدمت اهل بیت درآمد.ابتدا خدمت ‏ المؤمنین‏ «ع‏» بود.سپس در خدمت حسن و حسین‏ «ع‏» و بالا ه در خدمت ‏ سجاد «ع‏» بود.در سفر کربلا، از مدینه همراه تا مکه و از آنجا به کربلا آمد.چون به ‏اسلحه‏سازی و اسلحه‏شناسی آشنا بود، به نقل ابن اثیر و طبری، شب عاشورا هم در کربلابه کار اصلاح سلاحها اشتغال داشت.با آنکه سن او زیاد بود، ولی روز عاشورا ازسید ال «ع‏» اذن میدان طلبید. او را رخصت داد تا برود و آزادش کرد.ولی او بااصرار، می‏خواست در روزهای شادی و غم و راحت و رنج، از خاندان جدا نشود. به حسین‏ «ع‏» عرض کرد: گر چه نسبم پست و بویم ناخوش و چهره‏ام سیاه است، ولی‏ می‏خواهم به بهشت روم و شرافت‏یابم و روسفید شوم.از شما جدا نمی‏شوم تا خون ‏سیاهم با خونهای شما آمیخته شود.پس از نبرد، وقتی بر زمین افتاد، خود را به بالین او رساند و چنین دعا کرد: خدایا!رویش را سفید و بویش را معطر کن و او را با نیکان ‏محشور گردان‏ «اللهم بیض وجهه و طیب ریحه و ا ه مع الابرار و عرف بینه و بین محمدو آل محمد» بقیه در ادامه مطلب و زندگی این مردن آرام مشت های بسته تقدیر در پی فردا همه سهم من از زندگی لبخند دریای نمک تنها برای کویر تنها اسب سفید پلاک آ ضروری تر از هر چیز زندگی است پ.ن1: دو تای اولی از تراوشات ذهن پریسای عزیزم در آن سوی شب "تو یکی از پست هاش "هست و بقیه رو از روی آ ین وبلاگ های به روز شده توی نوشتم .... یه صفحه ورد سفید و یه سری کلمات که دانسته و ندانست.
زن سیاه پوستی که صاحب دو فرزند کاملا سفید پوست شده باعث تعجب پزشکان شده است. از این همه دوری قلبم چنان تیر می‌کشد که رنگ چهره‌ام مثل برف سفید سفید می‌شود. و  گاهی چنان بهانه‌‌ می‌گیرد که روزگارم سیاه سیاه می شود... پیام/آوار
بو ایران این روز ها شرایط خاصی دارد؛ خاص از آن جهت که روزنه های امید در تیم ملی دیده می شود و از سوی دیگر عدم داشتن کرسی بین المللی خیلی از مدال های حتمی را از ملی پوشان می گیرد. مدتی بود که خودم را برای دیدن یک قوی سیاه آماده می . البته خیلی سخت است که در زمینه خاصی تا به حال هیچ قوی سیاهی را ندیده باشی و بعد سعی کنی، تصور کنی که حالا این قوی سیاه با چه شدت و قوتی می تواند با خود سیاهی بیاورد. مهم تر اینکه بعد از دیدن آن باید چه کار کرد؟ چگونه می توان به اندازه لازم خود را برای دیدن و رویارویی با آن آماده کرد؟ من . بیش از ۱۰ هزار نفر مطابق هر سال در کارناوال خیابانی سیاه و سفید در سان خوان دی پاستوی کلمبیا شرکت د. آقایان روزهای زوج 18 الی 19:30 رده سنی نوجوانان انتهای مدرس 19 باشگاه شهید صمیمی آقایان روزهای زوج 21 الی 19:30 رده سنی بزرگسالان انتهای مدرس 19 باشگاه شهید صمیمی بانوان روزهای زوج 16:30 الی 18 انتهای مدرس 19 باشگاه شهید صمیمی آقایان روزهای زوج 21 الی 19 معصومیه خانه ووشو تمام رده های سنی شماره تماس 09155613685 زندگی مثل پیانو است ، دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها . اما زمانی میتوان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی
————————————————————————
بخشش آن نیست که چیزی به من بدهی که من از تو بیشتر به آن نیاز دارم، بلکه آن است که چیزی را به من ببخشی که خودت بیشتر از من به آن احتیاج داری. گریه داره خفه ام میکنه...امشب با صدای بلند فقط زار زدم، امیدوارم صدام طبقه بالا نرفته باشه!با آیدین تموم ...هرچند که میدونم بازم زنگ میزنهمیدونم ممکنه بازم سست بشم و جواب بدم!اما امشب روشنش که زجرهای ٥ سال گذشته من را ش ت!باورش نمیشد که من اینقدر عذاب کشیدم!ته اش نوشت چون دوستت دارم میرم! روزهای با تو برام زیباترین روزهای عمرم بود مهر. گاهی، آدمیزاد است خب. گاهی، فقط گاهی. گاهی از بود و نبود آدم های اطرافش خسته می شود. گاهی بی دلیل بغض می کند.
گاهی بی هوا خاطراتش را می کاود به دنبال رد و نشانی از یک پشت گرمی، یک کوه، یک تکیه گاه. گاهی دلش یک جفت گوش می خواهد که فقط بشنود ... یک جفت چشم که فقط ببیند ...
یک نگاه ساده به گفتن یکی کنار تو هست، یکی تو را می فهمد، یکی هوای. ارتباطات گفت: با مصوبه ای که به زودی ابلاغ می شود مشکل دریافت پیامک های تبلیغاتی ناخواسته برای مشترک حل خواهد شد و این پیامک های سیاه به پیامک های سفید تبدیل می شود. از اون روزی که فهمیدم میشه قالب وبلاگ ها رو عوض کرد و میشه هر چی دلت بخواد تو وبلاگت بنویسی تا حالا تا اونجایی که تونستم از رنگ سفید و سیاه استفاده واسه قالب و نوشته هام. اعتراف میکنم که کم کتاب میخونم ولی خوب همیشه کتاب رو دوست داشتم همیشه کتاب های که رنگی نیستند رو بیشتر میپسندیدم اما برع مجله های رنگی رو دوست داشتم حالا هم بیشتر من.