روزی که هواداران استقلال به احترام یک پرسپولیسی ایستادند ع و

به نقل از خبرگزاریها در مورد روزی که هواداران استقلال به احترام یک پرسپولیسی ایستادند ع و : پرسپولیس در دربی ۸۵ با گ نی علیپور مقابل استقلال به برتری رسید و هواداران استقلال بار دیگر ش ت خورده را ترک د. برخی هواداران استقلال رامین رضائیان را تشویق کرده و خواستار حضور او در استقلال شدند.
اقدام-هماهنگ-هواداران-پرسپولیس-و-استقلال-برای-تشویق-هادی-نوروزی وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران استقلال و پرسپولیس قصد دارند روز مهاجم فقید پرسپولیس را تشویق کنند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، قرار است در دربی روز ، هواداران استقلال و پرسپولیس دقیقه ۲۴ به یاد هادی نوروزی مهاجم فقید پرسپولیس، وی را مورد تشویق قرار دهند. رامین همتی رئیس کمیته مشوقین استقلال با اعلام این خبر گفت: «با کانون هواداران پرسپولیس هماهنگی های لازم صورت گرفته تا دقیقه ۲۴ دربی، پرسپولیسی ها نام نوروزی را بگویند و در پاسخ هواداران استقلال «روحت شاد» را سر دهند.» پس از درگذشت نوروزی خانواده استقلال همدردی قابل توجه ای با خانواده نوروزی داشت. در روزهای گذشته بارها پرسپولیسی ها از این همدردی تشکر د. خانواده نوروزی هم امروز با انتشار نامه ای از این همدردی تشکر کرد. در بازی استقلال تهران - استقلال خوزستان هم استقلالی ها در دقیقه ۲۴ بازی شان نوروزی را تشویق د. دیدار استقلال - پرسپولیس روز ۸ آبان ساعت ۱۵ در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه برگزار می شود. برخی از هواداران استقلال در پایان دیدار تیمشان مقابل پیکان علیه مدیرعامل این باشگاه شعار سر دادند. ستاره ی اول استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با انتشار پیامی از هواداران استقلال قدردانی کرد. هواداران تیم فوتبال استقلال تهران برای دیدار با استقلال خوزستان می توانند از 50 درصد ظرفیت ورزشگاه استفاده کنند. در فصل گذشته در صفحات و کانال های هواداری استقلال مطالب زیادی علیه ورزش منتشر شد. به خصوص بعد از نتایج ضعیف استقلال با منصوریان، بسیاری از هواداران این تیم مدعی بودند که ورزش پرسپولیسی است. مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما در باشگاه استقلال مدیر پرسپولیسی نداریم، این صحبت ها مسائلی است که باید جمع شود. هواداران استقلال روی حساب اینکه تیم یک سال در میان جام ب کرده، ناراحت هستند که چرا سه سال است جام ندیده اند. هواداران استقلال قهرمانی زیاد دیده اند و سه سال زمان زیادی برای آنهاست در فاصله ۳۰ دقیقه مانده تا شروع بازی استقلال برابر العین روابط عمومی یوم از طریق بلندگوهای یوم به هواداران اعلام کرد: از هواداران خواهش می کنیم از پرتاب مواد منفجره و انداختن لیزر در صورت… خبرگزاری فارس: به نقل از سایت استقلال، در آستانه بازی استقلال برابر پیکان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پیامی خطاب به هواداران تیمش منتشر کرد. ... پیش وت فوتبال کشورمان که سابقه بازی در تیم ملی و باشگاه استقلال را دارد، در مناقشه های اخیر بین مدیران باشگاه و طرفداران تیم، حق را به هواداران استقلال داد. بازیکن ازب تانی که نیم فصل دوم لیگ برتر شانزدهم به استقلال پیوست، اما نتوانست برای این بازی کند، از هواداران استقلال خداحافظی کرد. هواداران تیم فوتبال استقلال که در انتظار عقد قرارداد آبی پوشان با سجاد شهباززاده بودند، امروز هم در انتظار خبر توافق این بازیکن با استقلال ماندند.
هواداران استقلال در روزی که این تیم به بردی پرگل دست یافت، واکنشی از خود نشان دادند که عجیب و تا… شاید اگر ش ت استقلال عادی بود، هواداران این تیم صفحات فضای مجازی را به محلی برای تاخت و تاز خود به سوی اعضای مدیریت باشگاه استقلال و کادر فنی بدل نمی د اما ش ت مقابل العین امارات به حدی فاجعه بار بود که طاقت هواداران استقلال خیلی زود به سرآمد. حامد لک حالا از رفتار خود ابراز پشیمانی کرده و در یک اقدام جالب، از هواداران استقلال و قلعه نویی عذرخواهی می کند. حامد لک می گوید: « وقت گرم و در طول بازی هواداران استقلال علیه من شعار دادند و من هم واکنش نشان دادم. الان که یکی دو روز از بازی گذشته باید بگویم که نباید واکنشی نشان می دادم، حتی اگر استقلالی ها علیه من شعار می دادند. همیش. رضا افتخاری مدیرعامل استقلال طی نامه ای خطاب به هواداران استقلال، مطالبی را با آنها در میان گذاشت. هافبک ازب تانی استقلال گفت:امیدوارم به اه مان در استقلال برسیم و هواداران را خوشحال کنیم. ستاره برزیلی العین قبل از دیدار حساس برابر استقلال از هواداران تیمش خواست تا همچون هواداران استقلال از تیم محبوب خود حمایت کنند. اعضای کمیته مشوقین باشگاه استقلال با انتشار پیامی از میزبانی خوبی مسوولان باشگاه تراکتورسازی و هواداران این تیم تشکر د. دلیل خالی ماندن سکوهای هواداران استقلال در دربی پایتخت یداری بلیت های مربوطه توسط هواداران پرسپولیس بود. در پایان دیدار تیم های استقلال و ان، هواداران اصفهانی ها به سمت خودروهای هواداران استقلال حمله د. مهرداد اولادی که در دو مقطع عضو تیم پرسپولیس بود و در دربی نیز دروازه استقلال را باز کرده بود، فصل گذشته به استقلال پیوست تا قرمزها را شوکه کند.

اولادی که روزهای خوبی در استقلال نداشت در نهایت از این تیم جدا شد و پس از آن نیز با نشان دادن عدد 6 سعی کرد دل هواداران پرسپولیس را به دست آورد.

وی با قرار دادن ع ی از خود با لباس پر. سرمربی استقلال بابت ش ت این تیم برابر العین از هواداران استقلال عذر خواهی کرد. هواداران استقلال امشب با بازیکنان صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را جشن گرفتند. سرمربى تیم فوتبال استقلال گفت: تمام نتایج ب شده ما به خاطر هواداران است و دست آنها را مى بوسم. تعدادی از هواداران استقلال از شب گذشته مقابل ورزشگاه چادر زده اند. کاپیتان استقلال روز گذشته با حرکاتی که انجام داد هواداران تیمش را به وجد آورد. دبیر هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که باشگاه استقلال نیازمند کمک مستقیم هواداران است. حضور مدیرعامل باشگاه استقلال در دیدار تدارکاتی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران باعث خشم هواداران آبی شد. حضور مدیرعامل باشگاه استقلال در دیدار تدارکاتی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران باعث خشم هواداران آبی شد. هواداران استقلال سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را رئیس مافیا خطاب د.هواداران استقلال در ورزشگاه تختی علیه علی سرمربی پرسپولیس شعار سر دادند. * قلعه نویی به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد و او هم به سمت هواداران رفت و برایشان دست تکان داد. شعار استقلالی ها علیه هواداران استقلال بر خلاف هواداران تیم های پرطرفدار دنیا اصلا موفق نشده اند نیازهای مالی تیم شان را برآورده کنند. سرمربی تیم فوتبال استقلال بابت ش ت تیمش برابر العین از هواداران استقلال عذر خواهی کرد. تعدادی از هواداران با شعار علیه سرمربی استقلال، از او خواستند این تیم را ترک کند. داور دیدار استقلال و ملوان در این بازی یک پن ی تا به اینجای کار برای هر دو تیم گرفته است اما به نظر می رسد هواداران استقلال از عملکرد داوری رضایت ندارند.

در صحنه ای که مازیار زارع در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد، هواداران استقلال به طعنه از داور خواستند برای ملوان پن ی اعلام کند. این ماجرا در صحنه های دیگر بازی هم ادامه داشت . مربی پیشین استقلال می گوید که هواداران یوونتوس بعد از ش ت این تیم در لیگ قهرمانان از آنها استقبال د. مربی پیشین استقلال می گوید که هواداران یوونتوس بعد از ش ت این تیم در لیگ قهرمانان از آنها استقبال د. هافبک ازبک جدید استقلال امیدوار است با ب نتایج خوب هواداران شان را خوشحال کنند. فرزند سرمربی استقلال ساشا شفر با انتشار پیامی احساسی از هواداران تشکر کرد. سرمربی استقلال با پستی در صفحه اینستاگرامش از هواداران استقلال قدردانی کرد. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هواداران نباید نگران وضعیت تیم شان باشند، چرا که به دنبال تحقق خواسته های آنها هستیم. تعدادی از هواداران استقلال بنری را در فرودگاه شهر آبادان به دوربین ها نشان دادند که روی آن نوشته شده بود هیچ بازیکنی بزرگتر از استقلال نیست. سرمربی استقلال با انتشار پیامی در آستانه دیدار با پیکان از هواداران این تیم برای حضور در ورزشگاه دعوت کرد. به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی… هواداران پرسپولیس تصمیم دارند در بازی برابر پیکان، استقلال را تشویق کنند. رئیس کانون هواداران العین امارات پیش از دیدار با استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی برای ما هواداران آنقدر اهمیت دارد که «بازی فصل» نامیده شد. با اعلام مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی 10 درصد از سکوهای ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران استقلال قرار می گیرد. دو ماه بعد از یک اختتامیه عالی در لیگ برتر فصل گذشته هواداران استقلال در فضای اجتماعی به شدت به عملکرد مدیریتی رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه معترض اند. مدیر عامل سابق باشگاه استقلال گفت: در صورتى که مسئولان و هواداران بخواهند حاضرم به استقلال بازگردم.