روسیه به عنوان پنجمی رسید

به نقل از خبرگزاریها در مورد روسیه به عنوان پنجمی رسید : نجمه خدمتی تیرانداز کشورمان در کاپ جهانی هند به عنوان پنجمی رسید. ش ت ناباورانه بلند قامتان ایران مقابل روسیه ایران 2 - 3 روسیه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال چهارشنبه با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. ست نخست: 25- 17 ایران ست دوم: 25 –18 روسیه ست سوم: 25- 21 روسیه ست چهارم؛ 37-35 ایران ست پنجم: 15-8 روسیه امروز (5شنبه) روسیه با برزیل بازی می کند و ایران به مصاف برزیل می رود. دو تیم از این گروه به نیمه نهایی صعود می کنند. محمد الیاسی با ش ت در دیدار رده بندی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان به عنوان پنجمی وزن ۶۶ کیلوگرم رسید. مرحله نهایی لیگ جهانی ایران - روسیه ع 2 15 تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر دو از روسیه قهرمان المپیک ش ت خورد. عملکرد والیبال ایران برابر روسیه در برابر دیدگان صدها ایرانی حاضر در سالن نلسون ماندلا تحسین برانگیز بود. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 با امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. ولادیمیر پوتین ، ال اندر لوکاشنکو و نور سلطان نظربایف به ترتیب روسای جمهور روسیه، بلاروس و قزاقستان ، سه کشوری که اتحادیه گمرکی روسیه-بلاروس-قزاقستان تشکیل داده اند در گفتگویی تلفنی چگونگی اجرای تحریم هایی که روسیه در رابطه با واردات محصولات کشاورزی و غذایی اروپا اعمال کرده است گفتگو د. تیم والیبال روسیه به سختی از سد ایران گذشت مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. تیم والیبال جوانان چین در هفتمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان برابر کانادا به پیروزی رسید و حریف ایران شد. تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان رسید. اهواز - ایرنا - کشتی گیران خوزستانی در پایان رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان به 2 مدال برنز و یک عنوان پنجمی دست یافتند. به گزارش ایرنا رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان در روزهای 30 آبان تا 2 آذرماه در کشور لهستان به کار خود پایان داد که در نهایت سه کشتی گیر خوزستانی حاضر در این مسابقات به 2 نشان برنز بسنده د.
در وزن 66 کیلوگرم این رقابت ها امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر صفر مانیش از هند را مغلوب کرد و در دور دوم مقابل بک وربایف از قرقیزستان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید این کشتی گیر خوزستانی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی شوگو تاکاهاشی از ژاپن را با نتیجه 4 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
کاویانی نژاد در مرحله نیمه نهایی مقابل آلن میرزویان از روسیه با نتیجه 5 بر 2 ش ت خورد و راهی دیدار رده بندی شد و در این دیدار آبیلایخان آمزیف از قزاقستان را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری دیگر کشتی گیر خوزستانی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد اما در دور دوم مقابل ایوان نیلیپیوک از کشور میزبان قرار گرفت که با نتیجه 5 بر 3 این حریف را از پیش رو بردارد و در مرحله یک چهارم نهایی با راجبک بیسلطانوف از دانمارک را با نتیجه 2 بر 1 ش ت داد.
بویری در مرحله نیمه نهایی مقابل گلا بولکوادزه از گرجستان قرار گرفت و در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر 1 مقابل وی تن به ش ت داد تا از رسیدن به فینال باز بماند این کشتی گیر در دیدار رده بندی میراس بارشیلیکوف از قزاقستان را 6 بر 2 ش ت داد و صاحب مدال برنز رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان شد.
در وزن 130 کیلوگرم نیز امین میرزازاده در دور اول مقابل سینگ مهارس از هند با نتیجه 10 بر یک به برتری رسید و در دور دوم مقابل منصور شادوکایف از قزاقستان با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید.
این کشتی گیر در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی عبدالطیف احمد محمد از مصر را با نتیجه 7 بر 3 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرزازاده در این مرحله مقابل زویادی پاتاریدزه قهرمان جوانان جهان از گرجستان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت که در این دیدار با نتیجه 3 بر یک از مانتاس کنیستاتاس از لیتوانی ش ت خورد و به عنوان پنجم رسید.
بدین ترتیب تیم ایران با ب سه نشان برنز و با مجموع 34 امتیاز به مقام چهارم دست یافت. تیم های گرجستان، روسیه و ترکیه عناوین اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود د.
9879/6068
خبرنگار:محمد شاکری ** انتشار:محمدعلی فریدپناه در آ ین دیدار از دور اول مرحله گروهی رقابت های جام جهانی 2014 برزیل تیم های کره جنوبی و روسیه از ساعت 2:30 بامداد امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه پانتانال شهر کوئیابا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
اولین گل بازی در دقیقه 68 روی شوت کئون هو لی از کره جنوبی و روی اشتباه فاحش ایگور آکینف، دروازه بان روسیه در دفع توپ به ثمر رسید ولی این برتری تنها شش دقیقه دوام داشت، چرا که روسیه با حمله ای یکپارچه کره ای ها را غافلگیر کرد و ال اندر کرژاکوف در شلوغی محوطه جریمه توپ را به تور دروازه آسیا دوخت و دو تیم امتیازات را تقسیم د. تیم روسیه به عنوان پنجم رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه رسید. به گزارش "کانون هواداران ازمون"، تیم فوتبال روبین کازان در دومین هفته از سری مسابقات لیگ فوتبال روسیه به مصاف تیم تِرِک گروژنی رفت. آزمون، پدیده ایرانی روبین کازان و لیگ روسیه، موفق شد در دقیقه 87 دروازه حریف را باز کرده تا روبین کازان را از ش ت برهاند.

گفتنی است روبین کازان در هفته اول لیگ روسیه با 4 گل مغلوب اسپارتاک مسکو شد و در هفته سوم باید به مصاف آرسنال تولا برود.

روبین کازان با ب این تساوی و با داشتن یک امتیاز در پایان هفته دوم در جایگاه یازدهم ج شانزده تیمی لیگ روسیه جای گرفت. زنیت سن پترزبورگ تا اینجای کار صدرنشین لیگ تازه آغاز شده روسیه است. به گزارش اخبار کشتی مشک ، در پایان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان بین المللی یادگار (ره) در مشهد ملی پوشان ارزنده و آینده ساز خوزستانی توانستند با اقتدار پیشترین مدال و عنوان را برای تیم ملی کشورمان بدست آورند .

براین اساس در روز دوم مسابقات پویا دادمرز در وزن 42 کیلوگرم به مدال طلا رسید و در وزن 50 کیلوگرم بهنام عب ی نیز مقام نایب. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد. روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. فلورانس ایتالیا شاهد رویارویی بازیکنان ایران و روسیه بود. حدود 300 تماشاگر ایرانی از نزدیک در سالن شاهد برگزاری این مسابقه بودند. فردا روسیه با برزیل بازی می کند و ایران به مصاف برزیل می رود. دو تیم از این گروه به نیمه نهایی صعود می کنند. حضور کاپیتان و اول تیم ملی والیبال ایران به دلیل بیماری در مسابقه امروز با روسیه در ابهام قرار گرفت. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی بعد از بازی با فرانسه دچار سرماخوردگی شد و در حال حاضر زیر نظر سیامک افروزی پزشک تیم ملی تحت درمان است.

افروزی، معروف را از تمرین دیروز قبل از مسابقه با روسیه برای مقام پنجمی منع کرد تا زودتر بهبود پیدا کند و بدین ترتیب کاپیتان تیم ملی کشورمان روز گذشته استراحت کرد.

نخست تیم ملی والیبال به احتمال زیاد به بازی با روسیه نمی رسد، به همین دلیل اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی در تمرین عصر دیروز از مهدوی در ترکیب اصلی استفاده کرد.

افروزی در این باره گفت: سعید به خاطر سرماخوردگی باکتریایی همراه با تب فعلا تحت درمان است و باید استراحت کند. به خاطر همین دیروز هم تمرین نکرد و شاید در بازی امروز هم نباشد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 16:10 امروز (شنبه) برای ب مقام پنجم جهان در آ ین مسابقه خود در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان در شهر لودز به مصاف روسیه می رود. سرمربی تیم ملی ایران گفت: ما به عنوان توریست به روسیه نخواهیم رفت. ولادیمیر پوتین، معاون خارجه روسیه را به عنوان سفیر مسکو در منصوب کرد. تیم لیگ برتری فوتبال انگلیس با قبول ش ت برابر حریف دسته پنجمی اش در دور هشتم جام حذفی انگلیس حذف شد. تیم کشتی استان کرمانشاه که به نمایندگی از کشورمان در مسابقات بین المللی جام دانکلوف بلغارستان شرکت کرده بود در پایان رقابت ها تنها به ب دو مقام پنجمی بسنده د. تیم روسیه به عنوان نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار (ره) در چابهار رسید. تجاری روسیه در ایران گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد «نفت در برابر کالا» تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید. خارجه ترکیه گفت روسیه و ایران به عنوان کشور های ضامن آتش بس، باید به مسئولیتشان در قبال ت پایبند باشند. رو مه صهیونیستی جروزالم پست به نقل از بیانیه وزارت خارجه روسیه مدعی شده است: تعهد خود را به اصول مصوب سازمان ملل برای یک راه حل فلسطینی- ی مجددا اعلام می کنیم که شامل بخش شرقی قدس به عنوان پایتخت آینده ت فلسطین است. در عین حال، ما باید اعلام کنیم قدس غربی را به عنوان پایتخت در نظر می گیریم. یران در دومین دیدار هم بر روسیه غلبه کرد تیم ووشوی ایران در جریان دومین دیدار تدارکاتی مقابل روسیه (قهرمان اروپا) عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت و به یک پیروزی دیگر رسید. ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، دومین بازی تدارکاتی تیم های ملی ایران (نایب قهرمان جهان) و روسیه (قهرمان اروپا) امروز(5 تیر ماه 1393) در آکادمی ووشو برگزار شد. این رقابت میان سانداکاران دو بخش ن و مردان انجام شد. در روز دوم، ابتدا مسابقات بخش ن برگزرار شد که در وزن منهای 52 کیلوگرم، سهیلا منصوریان برابر ناتالیا مارکوا (قهرمان اروپا و نفر سوم جهان در سال 2011) در دو راند به پیروزی رسید. صدیقه دریایی در وزن منهای 60 کیلوگرم با اقتدار و 2 بر صفر ایرینا ویا زاکینا (قهرمان اروپا و دارنده مدال برنز جوانان جهان) را ش ت داد. سپس سانداکاران در بخش مردان رقابت د که ابتدا در وزن منهای 56 کیلوگرم، علی بختیاری در دو راند بر قاضی مراد آخمدوف قهرمان روسیه در سال 2014 غلبه کرد. در وزن منهای 60 کیلوگرم، علی یوسفی برابر عبدالحکیم مدژیدوف قهرمان روسیه در سال 2008 و 2010 و دارنده مدال طلای اروپا در سال 2014 به برتری 2 بر یک رسید. در وزن منهای 65 کیلوگرم، جواد قزلسفلو 2 بر یک بر ماگومد عبدالخالیکوف قهرمان روسیه و اروپا غلبه کرد. در وزن منهای 70 کیلوگرم، میلاد قزلسفلو برابر اسانبولات بلتوف قهرمان نامدار روسیه در دو راند به پیروزی رسید. در آ ین مبارزه و در وزن منهای 75 کیلوگرم تنها ش ت نمایندگان ایران رقم خورد. فضلی در دو راند برابر اسماعیل علی اوف قهرمان پرافتخار روسیه که دو مدال طلای اروپا، دو مدال نقره و برنز جهان و طلای کامبت گیمز را در روسیه دارد، ش ت خورد. تیم ایران روز گذشته نیز برابر روسیه بازی کرده بود که مشابه همین نتایج رقم خورده بود. حسن تفتیان در مرحله نهایی دوی 60 متر داخل سالن فرانسه به عنوان پنجمی دست یافت. پرونده کاراته کا های نوجوانان، جوانان و امید با ۲ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و ب عنوان پنجمی رقابت های جهانی بسته شد. در ششمین و آ ین روز از رقابت های جهانی فوتسال افراد با هوش میانه، تیم ملی ایران در دیدار رده بندی مقابل روسیه به پیروزی دست یافت و عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کرد. معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه +ع معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.
معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

مسابقات کشتی جام کرکین روسیه با پنجمی نصیری آغاز شد. والیبالیست ها با روسیه و برزیل همگروه شدند پس از پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ملی پوشان ایران به عنوان تیم دوم از گروه a از دور مقدماتی صعود د و با تیم های روسیه و برزیل همگروه شدند. آ ین روز از دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با برگزاری شش دیدار به پایان رسید.
در مهم ترین بازی موفق شد سه بر یک صربستان را ش ت دهد و برزیل نیز با همین نتیجه ایتالیا را از پیش رو برداشت.
به این ترتیب تیم های و برزیل جواز حضور نهایی دور مسابقات را ب د. از گروه a مسابقات ایتالیا، ایران و برزیل به ترتیب با 19،19 و 17 امتیاز راهی دور نهایی شدند.
ایران که به عنوان تیم دوم از گروه a به مرحله بعدی صعود کرده، در دور نهایی با تیم های روسیه و برزیل همگروه است.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی والیبال در گروه اول مرحله نهایی تیم های میزبان (ایتالیا)، تیم اول گروه دو ( ) و تیم قهرمان دسته دوم (یکی از تیم های استرالیا، فرانسه، هلند و بلژیک) با هم رقابت می کنند.
در گروه دوم نیز دو تیم صعودکننده از گروه یک (ایران و برزیل) به همراه تیم دوم گروه دو (روسیه) به رقابت خواهند پرداخت.
مرحله نهایی دسته دو لیگ جهانی والیبال نیز از 22 تیرماه در سیدنی استرالیا آغاز خواهد شد تا چهار تیم استرالیا، بلژیک، هلند و فرانسه بخت خود را برای قهرمانی و ب جواز حضور در فلورانس به دست آوردند.
** نتایج روز پایانی دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال:
* استرالیا 3 – کانادا یک (22-25، 25-22، 25-17، 25- 18)
* هلند 3 – جمهوری چک صفر (25-20، 25-16، 25-21)
* ایتالیا یک – برزیل 3 (25-27، 25 ، 17-25، 16-25)
* پرتغال یک – کره جنوبی 3 (23-25، 23-25، 25 ، 21 – 25)
* بلغارستان صفر – روسیه 3 (14-25، 17-25، 15-25)
* صربستان یک – 3 (21-25، 25-20، 25-27، 20-25)
** ج رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی:
- گروه a:
1- ایتالیا 19 امتیاز (ست شماری بهتری )
2- ایران 19 امتیاز
3- برزیل 17 امتیاز
4- لهستان 17 امتیاز
- گروه b:
1- 24 امتیاز
2- روسیه 24 امتیاز
3- صربستان 20 امتیاز
4- بلغارستان 4 امتیاز
- گروه c:
1- بلژیک 25 امتیاز
2- کانادا 18 امتیاز
3- فنلاند 16 امتیاز
4- استرالیا 13 امتیاز
- گروه d:
1- فرانسه 30 امتیاز
2- آرژانتین 25 امتیاز
3- آلمان 14 امتیاز
4- ژاپن سه امتیاز
- گروه e:
1- هلند 24 امتیاز
2- پرتغال 19 امتیاز
3- جمهوری چک 15
4- کره جنوبی 14 امتیاز منبع: ورزش 3 آن چه از هجران تو بر جان ناشادم رسید از گناه اولین بر حضرت آدم رسید گوشه گیری از آوازهای رنگرنگ
زخمه ها بر ساز دل از دست بی دادم رسید قصه شیرین عشقم رفت از خاطر ولی
کوهی از اندوه و ناکامی به فرهادم رسید مثل شمعی محتضر آماج تاریکی شدم
تیر آ بر جگر از چلة بادم رسید شب ابم کرد اما چشم های روشنت
باردیگر هم به داد ظلمت آبادم رسید. میزان تولید نفت روسیه در دسامبر گذشته، تولیدات نفتی عربستان را پشت سر گذاشت تا بدین ترتیب روسیه عنوان بزرگترین تولیدکننده طلای سیاه را از آن خود کند. رئیس کمیسیون امور بین المللی شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) گفت که به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت ازسوی به وجهه جهانی واشنگتن ضربه سنگین وارد کرده است. پارلمان روسیه لایحه ای را تایید کرد که بر اساس آن رو مه نگاران خارجی مشغول به کار در این کشور باید خود را به عنوان عامل خارجی ثبت کنند. تیم ملی والیبال روسیه حریف ایران برای ب مقام پنجم رقابت های قهرمانی جهان شد. تیم ملی والیبال لهستان در آ ین بازی خود در مرحله سوم رقابت های قهرمانی جهان به مصاف روسیه رفت؛ در این مسابقه اگر لهستان میزبان دو ست را هم به سود خود رقم می زد جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را ب می کرد که همین اتفاق هم افتاد.

لهستانی ها در دو ست اول دیدار خود برابر روسیه موفق شدند با نتایج مشابه 25 - 22 پیروز شوند؛ با این نتیجه ضمن صعود میزبان به مرحله نیمه نهایی، روسیه هم حریف ایران برای ب مقام پنجم شد.

دیدار ایران و روسیه روز شنبه ساعت 16:10 برگزار می شود.
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای با اعلام خبر قطع این خط ارتباطی هشدار داد: در مناطقی که محل یت ناوگان هوایی روسیه در آسمان است، هر شئ پرنده ای شامل جنگنده یا پهپادهای ائتلاف بین المللی (به ی ) مستقر در غرب رود فرات، به عنوان اه نیروهای دفاع هوایی و زمینی روسیه در نظر گرفته می شود. روز نخست از رقابتهای گرندپری چین با دو پیروزی، دو ش ت و ب عنوانی پنجمی وزن ۶۶- کیلوگرم کشورمان به پایان رسید. پرونده کاراته کاهای نوجوانان، جوانان و امید ایران با ب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و ب عنوان پنجمی رقابتهای جهانی بسته شد. تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان اولین تیم به جام جهانی 2018 صعود کرد. پیش بینی می شود در بخشی از راهبرد امنیت ملی جدید از چین و روسیه به عنوان دو رقیب نام برده شود که درصدد به چالش کشیدن قدرت هستند. سفیر ایران در مسکو با تاکید بر اینکه تهران از ابتدا معتقد بود که سامانه اس300 به دلایل مختلف مشمول تحریم ها نمی شود و یک سامانه دفاعی است، گفت: تصمیم کنونی روسیه از هر جهت قانونی و حقوقی است. به گزارش ایسنا مهدی سنایی، سفیر ایران در روسیه در صفحه خود نوشت : تصمیمی که در روسیه اتخاذ و هفته گذشته به فرمان رئیس جمهور روسیه تبدیل و از سوی ک. منابع دیپلماتیک تاکید د که روسیه قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت نمی شناسد. غول رسانه های اجتماعی، توسط خدمات مالیاتی فدرال روسیه، به لیست شرکت های فناوری اضافه و به عنوان شرکت خارجی فروش محتوای الکترونیکی در روسیه شناسایی شد. از 25 آپریل این شرکت مستقر در کالیفرنیا، مشمول… شورای پنجمی ها امروز در نخستین نشست رسمی خود، محسن هاشمی را به عنوان رئیس شورا معرفی د. مُطربا بزن دف، بزن دف، که ساقى رسید ساقیا بده مى، بده مى، که شد روز عید حالِ دل دِگر شد، دِگر شد، بیا اى رفیق مجلسى بپا کن، بپاکن، بوقتِ سعید رو بزن منادى، منادى، ببانگِ رسا وعده هاى جانان، به یاران، یکایک رسید شعله هاى عشقش، چه دلکش، مرا پخته کرد خوانِ آسمانى، نهانى، به مهمان رسید عاشقان امان، امان، به مجلس رسند مژده ده که هجران، ک. گزارش های گمرکی نشان داد روسیه جایگاه خود را به عنوان بزرگترین صادر کننده نفت خام به چین در ماه مارس بازپس گرفت. تیم ملی فوتبال روسیه به عنوان میزبان جام کنفدراسیون های ۲۰۱۷ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه اسپارتاک ش ت یک بر صفر را برابر پرتغال در دومین بازی گروه a پذیرا شد.ال اندر چرچسوف ، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه… غول رسانه های اجتماعی، توسط خدمات مالیاتی فدرال روسیه، به لیست شرکت های فناوری اضافه و به عنوان شرکت خارجی فروش محتوای الکترونیکی در روسیه شناسایی شد. از 25 آپریل این شرکت مستقر در کالیفرنیا، مشمول طرحی موسوم یه 'مالیات گوگل' در روسیه خواهد شد و شروع به پرداخت 18 درصد مالیات بر ارزش افزوده خواهد کرد. تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد با برتری مقابل روسیه به مقام سوم جام بین قاره ای برسد. پرونده بیست و ششمین دوره رقابت های جودو قهرمانی آسیا در بخش انفرادی با قهرمانی کره جنوبی و عنوان پنجمی تیم کشورمان در هنگ کنگ بسته شد.