روسیه به عنوان پنجمی رسید

به نقل از خبرگزاریها در مورد روسیه به عنوان پنجمی رسید : همشهری آنلاین: تیم ایران در سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان هلند به ۳ مدال نقره و ۲ عنوان پنجمی دست یافت. تیم ملی والیبال زیر 23 سال چین با پیروزی مقابل پا تان به مقام پنجمی رقابت های والیبال قهرمانی امیدهای آسیا دست یافت. نجمه خدمتی تیرانداز کشورمان در کاپ جهانی هند به عنوان پنجمی رسید. همشهری آنلاین: دونده طلایی ایران و آسیا پس از دوئل پسر با ابر قدرت های سرعت جهان به عنوان پنجمی مسابقات داخل سالن جهان دست یافت. محمد الیاسی با ش ت در دیدار رده بندی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان به عنوان پنجمی وزن ۶۶ کیلوگرم رسید. سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور 8 تیم برتر جهان روزهای 26 و 27 اسفندماه در سالن کوثر شهر آبادان برگزار شد و در پایان تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید. تیم والیبال روسیه به سختی از سد ایران گذشت مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. مرحله نهایی لیگ جهانی ایران - روسیه ع 2 15 تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر دو از روسیه قهرمان المپیک ش ت خورد. عملکرد والیبال ایران برابر روسیه در برابر دیدگان صدها ایرانی حاضر در سالن نلسون ماندلا تحسین برانگیز بود. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 با امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. ولادیمیر پوتین ، ال اندر لوکاشنکو و نور سلطان نظربایف به ترتیب روسای جمهور روسیه، بلاروس و قزاقستان ، سه کشوری که اتحادیه گمرکی روسیه-بلاروس-قزاقستان تشکیل داده اند در گفتگویی تلفنی چگونگی اجرای تحریم هایی که روسیه در رابطه با واردات محصولات کشاورزی و غذایی اروپا اعمال کرده است گفتگو د. تیم ملی والیبال جوانان ایران در آ ین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان برابر چین به پیروزی رسید و عنوان پنجمی جهان را به خود اختصاص داد. تیم ملی فوتبال ایران به عنوان اولین تیم برای شرکت در مسابقات جام جهانی 2018 وارد خاک روسیه شد. تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت های جام جانی کشتی فرنگی در آبادان رسید. اهواز - ایرنا - کشتی گیران خوزستانی در پایان رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان به 2 مدال برنز و یک عنوان پنجمی دست یافتند. به گزارش ایرنا رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان در روزهای 30 آبان تا 2 آذرماه در کشور لهستان به کار خود پایان داد که در نهایت سه کشتی گیر خوزستانی حاضر در این مسابقات به 2 نشان برنز بسنده د.
در وزن 66 کیلوگرم این رقابت ها امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر صفر مانیش از هند را مغلوب کرد و در دور دوم مقابل بک وربایف از قرقیزستان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید این کشتی گیر خوزستانی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی شوگو تاکاهاشی از ژاپن را با نتیجه 4 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
کاویانی نژاد در مرحله نیمه نهایی مقابل آلن میرزویان از روسیه با نتیجه 5 بر 2 ش ت خورد و راهی دیدار رده بندی شد و در این دیدار آبیلایخان آمزیف از قزاقستان را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری دیگر کشتی گیر خوزستانی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد اما در دور دوم مقابل ایوان نیلیپیوک از کشور میزبان قرار گرفت که با نتیجه 5 بر 3 این حریف را از پیش رو بردارد و در مرحله یک چهارم نهایی با راجبک بیسلطانوف از دانمارک را با نتیجه 2 بر 1 ش ت داد.
بویری در مرحله نیمه نهایی مقابل گلا بولکوادزه از گرجستان قرار گرفت و در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر 1 مقابل وی تن به ش ت داد تا از رسیدن به فینال باز بماند این کشتی گیر در دیدار رده بندی میراس بارشیلیکوف از قزاقستان را 6 بر 2 ش ت داد و صاحب مدال برنز رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان شد.
در وزن 130 کیلوگرم نیز امین میرزازاده در دور اول مقابل سینگ مهارس از هند با نتیجه 10 بر یک به برتری رسید و در دور دوم مقابل منصور شادوکایف از قزاقستان با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید.
این کشتی گیر در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی عبدالطیف احمد محمد از مصر را با نتیجه 7 بر 3 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرزازاده در این مرحله مقابل زویادی پاتاریدزه قهرمان جوانان جهان از گرجستان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت که در این دیدار با نتیجه 3 بر یک از مانتاس کنیستاتاس از لیتوانی ش ت خورد و به عنوان پنجم رسید.
بدین ترتیب تیم ایران با ب سه نشان برنز و با مجموع 34 امتیاز به مقام چهارم دست یافت. تیم های گرجستان، روسیه و ترکیه عناوین اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود د.
9879/6068
خبرنگار:محمد شاکری ** انتشار:محمدعلی فریدپناه همشهری آنلاین: تیم ملی جوانان کاراته کشورمان به یک مدال برنز، یک عنوان پنجمی و یک عنوان هفتمی دست یافت. تصویب نامگذاری یک خیابان نزدیک سفارت روسیه در واشنگتن به نام بوریس نمتسوف که به عنوان یکی از مخالفان ت این کشور شهرت داشت و سال 2015 به قتل رسید، سبب شده پیشنهاد ضرورت اقدام متقابل از سوی مسکو نیز مطرح شود. پوستر جام جهانی 2018 روسیه رو نمایی شد جام جهانی 2014 برزیل با قهرمانی تیم ملی آلمان به پایان رسید تا جشن یک ماهه فوتبال دوستان جهان به پایان برسد. در حالی که بیش از 1400 روز تا آغاز جام جهانی روسیه باقی مانده است، فیفا و مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه پوسترهای ای میزبان جام جهانی را رونمایی د تا علاقمندان از همین حالا در تب و تاب جام جهانی روسیه قرار گیرند.

جام جهانی روسیه در یازده شهر این کشور برگزار می شود. ای یکاترینبرگ، کازان، کراسنودار، کالینینگراد، مسکو ، نیژنی ، نووگرود، روستف، سن پترزبورگ، سامارا، سوچی، ولووگراد و سارانسک برگزار خواهد شد.
ورزش سه به گزارش "کانون هواداران ازمون"، تیم فوتبال روبین کازان در دومین هفته از سری مسابقات لیگ فوتبال روسیه به مصاف تیم تِرِک گروژنی رفت. آزمون، پدیده ایرانی روبین کازان و لیگ روسیه، موفق شد در دقیقه 87 دروازه حریف را باز کرده تا روبین کازان را از ش ت برهاند.

گفتنی است روبین کازان در هفته اول لیگ روسیه با 4 گل مغلوب اسپارتاک مسکو شد و در هفته سوم باید به مصاف آرسنال تولا برود.

روبین کازان با ب این تساوی و با داشتن یک امتیاز در پایان هفته دوم در جایگاه یازدهم ج شانزده تیمی لیگ روسیه جای گرفت. زنیت سن پترزبورگ تا اینجای کار صدرنشین لیگ تازه آغاز شده روسیه است. به گزارش اخبار کشتی مشک ، در پایان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان بین المللی یادگار (ره) در مشهد ملی پوشان ارزنده و آینده ساز خوزستانی توانستند با اقتدار پیشترین مدال و عنوان را برای تیم ملی کشورمان بدست آورند .

براین اساس در روز دوم مسابقات پویا دادمرز در وزن 42 کیلوگرم به مدال طلا رسید و در وزن 50 کیلوگرم بهنام عب ی نیز مقام نایب. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد. روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. فلورانس ایتالیا شاهد رویارویی بازیکنان ایران و روسیه بود. حدود 300 تماشاگر ایرانی از نزدیک در سالن شاهد برگزاری این مسابقه بودند. فردا روسیه با برزیل بازی می کند و ایران به مصاف برزیل می رود. دو تیم از این گروه به نیمه نهایی صعود می کنند. حضور کاپیتان و اول تیم ملی والیبال ایران به دلیل بیماری در مسابقه امروز با روسیه در ابهام قرار گرفت. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی بعد از بازی با فرانسه دچار سرماخوردگی شد و در حال حاضر زیر نظر سیامک افروزی پزشک تیم ملی تحت درمان است.

افروزی، معروف را از تمرین دیروز قبل از مسابقه با روسیه برای مقام پنجمی منع کرد تا زودتر بهبود پیدا کند و بدین ترتیب کاپیتان تیم ملی کشورمان روز گذشته استراحت کرد.

نخست تیم ملی والیبال به احتمال زیاد به بازی با روسیه نمی رسد، به همین دلیل اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی در تمرین عصر دیروز از مهدوی در ترکیب اصلی استفاده کرد.

افروزی در این باره گفت: سعید به خاطر سرماخوردگی باکتریایی همراه با تب فعلا تحت درمان است و باید استراحت کند. به خاطر همین دیروز هم تمرین نکرد و شاید در بازی امروز هم نباشد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 16:10 امروز (شنبه) برای ب مقام پنجم جهان در آ ین مسابقه خود در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان در شهر لودز به مصاف روسیه می رود. کاپیتان تیم سابر ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی لهستان برابر مجارستان ش ت خورد و پنجم شد. همشهری آنلاین: یوزپلنگ تیزپا یا "یوپا" به عنوان نماد تیم ملی ایران به روسیه رسید و مورد استقبال قرار گرفت. سرمربی تیم ملی ایران گفت: ما به عنوان توریست به روسیه نخواهیم رفت. ولادیمیر پوتین، معاون خارجه روسیه را به عنوان سفیر مسکو در منصوب کرد. تجاری روسیه در ایران گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد «نفت در برابر کالا» تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید. تیم والیبال ورونا ایتالیا با ب عنوان پنجمی مرحله گروهی سری a به مرحله پلی آف صعود کرد. رو مه صهیونیستی جروزالم پست به نقل از بیانیه وزارت خارجه روسیه مدعی شده است: تعهد خود را به اصول مصوب سازمان ملل برای یک راه حل فلسطینی- ی مجددا اعلام می کنیم که شامل بخش شرقی قدس به عنوان پایتخت آینده ت فلسطین است. در عین حال، ما باید اعلام کنیم قدس غربی را به عنوان پایتخت در نظر می گیریم. تیم روسیه به عنوان نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار (ره) در چابهار رسید. حسن تفتیان در مرحله نهایی دوی 60 متر داخل سالن فرانسه به عنوان پنجمی دست یافت. خارجه ترکیه گفت روسیه و ایران به عنوان کشور های ضامن آتش بس، باید به مسئولیتشان در قبال ت پایبند باشند. رو مه صهیونیستی جروزالم پست به نقل از بیانیه وزارت خارجه روسیه مدعی شده است: تعهد خود را به اصول مصوب سازمان ملل برای یک راه حل فلسطینی- ی مجددا اعلام می کنیم که شامل بخش شرقی قدس به عنوان پایتخت آینده ت فلسطین است. در عین حال، ما باید اعلام کنیم قدس غربی را به عنوان پایتخت در نظر می گیریم. یران در دومین دیدار هم بر روسیه غلبه کرد تیم ووشوی ایران در جریان دومین دیدار تدارکاتی مقابل روسیه (قهرمان اروپا) عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت و به یک پیروزی دیگر رسید. ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، دومین بازی تدارکاتی تیم های ملی ایران (نایب قهرمان جهان) و روسیه (قهرمان اروپا) امروز(5 تیر ماه 1393) در آکادمی ووشو برگزار شد. این رقابت میان سانداکاران دو بخش ن و مردان انجام شد. در روز دوم، ابتدا مسابقات بخش ن برگزرار شد که در وزن منهای 52 کیلوگرم، سهیلا منصوریان برابر ناتالیا مارکوا (قهرمان اروپا و نفر سوم جهان در سال 2011) در دو راند به پیروزی رسید. صدیقه دریایی در وزن منهای 60 کیلوگرم با اقتدار و 2 بر صفر ایرینا ویا زاکینا (قهرمان اروپا و دارنده مدال برنز جوانان جهان) را ش ت داد. سپس سانداکاران در بخش مردان رقابت د که ابتدا در وزن منهای 56 کیلوگرم، علی بختیاری در دو راند بر قاضی مراد آخمدوف قهرمان روسیه در سال 2014 غلبه کرد. در وزن منهای 60 کیلوگرم، علی یوسفی برابر عبدالحکیم مدژیدوف قهرمان روسیه در سال 2008 و 2010 و دارنده مدال طلای اروپا در سال 2014 به برتری 2 بر یک رسید. در وزن منهای 65 کیلوگرم، جواد قزلسفلو 2 بر یک بر ماگومد عبدالخالیکوف قهرمان روسیه و اروپا غلبه کرد. در وزن منهای 70 کیلوگرم، میلاد قزلسفلو برابر اسانبولات بلتوف قهرمان نامدار روسیه در دو راند به پیروزی رسید. در آ ین مبارزه و در وزن منهای 75 کیلوگرم تنها ش ت نمایندگان ایران رقم خورد. فضلی در دو راند برابر اسماعیل علی اوف قهرمان پرافتخار روسیه که دو مدال طلای اروپا، دو مدال نقره و برنز جهان و طلای کامبت گیمز را در روسیه دارد، ش ت خورد. تیم ایران روز گذشته نیز برابر روسیه بازی کرده بود که مشابه همین نتایج رقم خورده بود. نقشه راه همکاری ایران و روسیه در سن پطرزبورگ به امضای حسین زمانی نیا، معاون نفت در امور بین الملل و یل مولوتسوف، معاون انرژی روسیه به عنوان رؤسای ایرانی و روسی کارگروه انرژی رسید. دائمی روسیه در سازمان ملل متحد گفته است که روسیه می خواهد تا گروه در سطح بین المللی به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شود. والیبالیست ها با روسیه و برزیل همگروه شدند پس از پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ملی پوشان ایران به عنوان تیم دوم از گروه a از دور مقدماتی صعود د و با تیم های روسیه و برزیل همگروه شدند. آ ین روز از دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با برگزاری شش دیدار به پایان رسید.
در مهم ترین بازی موفق شد سه بر یک صربستان را ش ت دهد و برزیل نیز با همین نتیجه ایتالیا را از پیش رو برداشت.
به این ترتیب تیم های و برزیل جواز حضور نهایی دور مسابقات را ب د. از گروه a مسابقات ایتالیا، ایران و برزیل به ترتیب با 19،19 و 17 امتیاز راهی دور نهایی شدند.
ایران که به عنوان تیم دوم از گروه a به مرحله بعدی صعود کرده، در دور نهایی با تیم های روسیه و برزیل همگروه است.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی والیبال در گروه اول مرحله نهایی تیم های میزبان (ایتالیا)، تیم اول گروه دو ( ) و تیم قهرمان دسته دوم (یکی از تیم های استرالیا، فرانسه، هلند و بلژیک) با هم رقابت می کنند.
در گروه دوم نیز دو تیم صعودکننده از گروه یک (ایران و برزیل) به همراه تیم دوم گروه دو (روسیه) به رقابت خواهند پرداخت.
مرحله نهایی دسته دو لیگ جهانی والیبال نیز از 22 تیرماه در سیدنی استرالیا آغاز خواهد شد تا چهار تیم استرالیا، بلژیک، هلند و فرانسه بخت خود را برای قهرمانی و ب جواز حضور در فلورانس به دست آوردند.
** نتایج روز پایانی دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال:
* استرالیا 3 – کانادا یک (22-25، 25-22، 25-17، 25- 18)
* هلند 3 – جمهوری چک صفر (25-20، 25-16، 25-21)
* ایتالیا یک – برزیل 3 (25-27، 25 ، 17-25، 16-25)
* پرتغال یک – کره جنوبی 3 (23-25، 23-25، 25 ، 21 – 25)
* بلغارستان صفر – روسیه 3 (14-25، 17-25، 15-25)
* صربستان یک – 3 (21-25، 25-20، 25-27، 20-25)
** ج رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی:
- گروه a:
1- ایتالیا 19 امتیاز (ست شماری بهتری )
2- ایران 19 امتیاز
3- برزیل 17 امتیاز
4- لهستان 17 امتیاز
- گروه b:
1- 24 امتیاز
2- روسیه 24 امتیاز
3- صربستان 20 امتیاز
4- بلغارستان 4 امتیاز
- گروه c:
1- بلژیک 25 امتیاز
2- کانادا 18 امتیاز
3- فنلاند 16 امتیاز
4- استرالیا 13 امتیاز
- گروه d:
1- فرانسه 30 امتیاز
2- آرژانتین 25 امتیاز
3- آلمان 14 امتیاز
4- ژاپن سه امتیاز
- گروه e:
1- هلند 24 امتیاز
2- پرتغال 19 امتیاز
3- جمهوری چک 15
4- کره جنوبی 14 امتیاز منبع: ورزش 3 همشهری آنلاین: تیم روسیه به عنوان نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار (ره) در چابهار رسید. رده بندی تیم ها مشخص شد. خبرآنلاین/   دختر ملی‌پوش ایرانی پس از ش ت مقابل روسیه گریست.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار تیم های ملی فوتبال دختران ایران و روسیه دیروز برگزار و در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم روسیه به پایان رسید. ش ت 3-0 تیم ملی زیر 19 سال بانوان ایران در برابر روسیه موجب شد تا یکی دو ملی پوش ایرانی از فرط ناراحتی گریه کن. معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه +ع معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.
معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

همشهری آنلاین: وزارت دادگستری روسیه طبق قانون جدیداین کشور، ۹ رسانه وابسته به را به عنوان عامل بیگانه اعلام کرد. ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین از سال 1999 تاکنون همواره پست ریاست جمهوری یا نخست ی روسیه را به دست داشته است. او به مدت 16 سال اطلاعات خارجی کا گ ب بود و در آلمان شرقی خدمت می کرد اما در سال 1991 با درجه سرهنگ دوم بازنشسته شد تا وارد سیاست شود. او ابتدا در شهرداری سنت پیترزبورگ مشغول به کار شد اما با سرعتی باورن ی پله های ترقی را طی کرده و به م. پرونده کاراته کاهای نوجوانان، جوانان و امید ایران با ب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و ب عنوان پنجمی رقابتهای جهانی بسته شد. معمای ۲۳ ساله روابط ایران و روسیه پس از انقلاب بلشویکی در اکتبر 1917 که 97 سال پیش رخ داد، روابط روسیه با ایران تغییر اساسی کرد و ت شوروی سوسیالیستی تلاش کرد ایران را جذب بلوک قدرت خود کند. 24 مهرماه 1386، برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب ی و همچنین بعد از فروپاشی شوروی، رییس جمهور روسیه وارد ایران شد. سفر ولادیمیر پوتین به تهران برای شر. پرونده کاراته کاهای نوجوانان، جوانان و امید ایران با ب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و ب عنوان پنجمی رقابتهای جهانی بسته شد. به دنبال سرنگون شدن جنگنده سوری ، روسیه اعلام کرد، با جنگنده های در آسمان به عنوان هدف برخورد می کند. دروازه بان تیم ملی بلژیک به عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی روسیه انتخاب شد. ایگور ایوانف امور خارجه سابق روسیه در یادداشتی با عنوان "ترامپ و روسیه" نوشت: همه تحلیل گران قبول می کنند که تحولات جدی و حتی تکانهای بنیادی در سامانه شروع شده است. همشهری آنلاین: مجتبی عابدینی، ستاره شمشیر بازی ایران برابر ژیلاگی، قهرمان المپیک ریو متوقف شد و با عنوان پنجمی به کار خود در رقابت های جام جهانی پایان داد. مُطربا بزن دف، بزن دف، که ساقى رسید ساقیا بده مى، بده مى، که شد روز عید حالِ دل دِگر شد، دِگر شد، بیا اى رفیق مجلسى بپا کن، بپاکن، بوقتِ سعید رو بزن منادى، منادى، ببانگِ رسا وعده هاى جانان، به یاران، یکایک رسید شعله هاى عشقش، چه دلکش، مرا پخته کرد خوانِ آسمانى، نهانى، به مهمان رسید عاشقان امان، امان، به مجلس رسند مژده ده که هجران، ک. پس از ابراز آمادگی روسیه برای میانجیگری بین حکومت افغانستان، و ، شورای عالی صلح افغانستان نقش روسیه در پروسه صلح این کشور را تاثیرگذار عنوان کرد. شورای پنجمی ها امروز در نخستین نشست رسمی خود، محسن هاشمی را به عنوان رئیس شورا معرفی د.