روسیه به عنوان پنجمی رسید

به نقل از خبرگزاریها در مورد روسیه به عنوان پنجمی رسید : تیم ملی والیبال زیر 23 سال چین با پیروزی مقابل پا تان به مقام پنجمی رقابت های والیبال قهرمانی امیدهای آسیا دست یافت. نجمه خدمتی تیرانداز کشورمان در کاپ جهانی هند به عنوان پنجمی رسید. همشهری آنلاین: دونده طلایی ایران و آسیا پس از دوئل پسر با ابر قدرت های سرعت جهان به عنوان پنجمی مسابقات داخل سالن جهان دست یافت. تهران / واحد مرکزی خبر / ورزشی 1393/05/12
تورنمنت 4 جانبه جام استانکوویچ بین المللی در لویانگ چین پیگیری شد.
به گزارش شین هوآ ، نتایج روز سوم این رقابت ها به شرح زیر است :
اسلوونی 82 - 74 چین
روسیه 83 - 65 آنگولا
اسلوونی 79 - 58 آنگولا
چین 62 - 60 روسیه
در روز نخست این رقابت ها نیز تیم روسیه 70 - 67 اسلوونی را برد و چین 66 - 55 برابر آنگول. محمد الیاسی با ش ت در دیدار رده بندی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان به عنوان پنجمی وزن ۶۶ کیلوگرم رسید. مرحله نهایی لیگ جهانی ایران - روسیه ع 2 15 تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر دو از روسیه قهرمان المپیک ش ت خورد. عملکرد والیبال ایران برابر روسیه در برابر دیدگان صدها ایرانی حاضر در سالن نلسون ماندلا تحسین برانگیز بود. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 با امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. عابدینی در شرایطی در بین 175 شرکت کننده به عنوان پنجم جام جهانی لهستان دست یافت که هامر یی نایب قهرمان المپیک ریو پس از وی به عنوان ششم جهان دست یافت. تیم والیبال روسیه به سختی از سد ایران گذشت مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. تیم والیبال جوانان چین در هفتمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان برابر کانادا به پیروزی رسید و حریف ایران شد. تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت های جام جانی کشتی فرنگی در آبادان رسید. تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان رسید. تصویب نامگذاری یک خیابان نزدیک سفارت روسیه در واشنگتن به نام بوریس نمتسوف که به عنوان یکی از مخالفان ت این کشور شهرت داشت و سال 2015 به قتل رسید، سبب شده پیشنهاد ضرورت اقدام متقابل از سوی مسکو نیز مطرح شود. سریع ترین مرد ایران و دونده تاریخ ساز دو و میدانی ایران در رقابت های داخل سالن جهان به عنوان پنجم بسنده کرد. تیم روسیه به عنوان پنجم رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه رسید. به گزارش "کانون هواداران ازمون"، تیم فوتبال روبین کازان در دومین هفته از سری مسابقات لیگ فوتبال روسیه به مصاف تیم تِرِک گروژنی رفت. آزمون، پدیده ایرانی روبین کازان و لیگ روسیه، موفق شد در دقیقه 87 دروازه حریف را باز کرده تا روبین کازان را از ش ت برهاند.

گفتنی است روبین کازان در هفته اول لیگ روسیه با 4 گل مغلوب اسپارتاک مسکو شد و در هفته سوم باید به مصاف آرسنال تولا برود.

روبین کازان با ب این تساوی و با داشتن یک امتیاز در پایان هفته دوم در جایگاه یازدهم ج شانزده تیمی لیگ روسیه جای گرفت. زنیت سن پترزبورگ تا اینجای کار صدرنشین لیگ تازه آغاز شده روسیه است. به گزارش اخبار کشتی مشک ، در پایان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان بین المللی یادگار (ره) در مشهد ملی پوشان ارزنده و آینده ساز خوزستانی توانستند با اقتدار پیشترین مدال و عنوان را برای تیم ملی کشورمان بدست آورند .

براین اساس در روز دوم مسابقات پویا دادمرز در وزن 42 کیلوگرم به مدال طلا رسید و در وزن 50 کیلوگرم بهنام عب ی نیز مقام نایب. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد. روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. فلورانس ایتالیا شاهد رویارویی بازیکنان ایران و روسیه بود. حدود 300 تماشاگر ایرانی از نزدیک در سالن شاهد برگزاری این مسابقه بودند. فردا روسیه با برزیل بازی می کند و ایران به مصاف برزیل می رود. دو تیم از این گروه به نیمه نهایی صعود می کنند. علی رضا خجسته به عنوان پنجمی وزن منهای ۶۶ کیلوگرم رقابت های جودوی گرندپری تفلیس دست یافت. تجاری روسیه در ایران گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد «نفت در برابر کالا» تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید. کاپیتان تیم سابر ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی لهستان برابر مجارستان ش ت خورد و پنجم شد. ولادیمیر پوتین بالاترین عنوان افتخاری روسیه را به همتای چینی خود اعطا کرد. تیم لیگ برتری فوتبال انگلیس با قبول ش ت برابر حریف دسته پنجمی اش در دور هشتم جام حذفی انگلیس حذف شد. تیم کشتی استان کرمانشاه که به نمایندگی از کشورمان در مسابقات بین المللی جام دانکلوف بلغارستان شرکت کرده بود در پایان رقابت ها تنها به ب دو مقام پنجمی بسنده د. تیم والیبال ورونا ایتالیا با ب عنوان پنجمی مرحله گروهی سری a به مرحله پلی آف صعود کرد. تیم روسیه به عنوان نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار (ره) در چابهار رسید.
عصر مسابقات لیگ استان به پایان خود رسید.که تیم کیش ومات 2 به عنوان قهرمانی رسیدتیم کیش ومات 1به مقام دوم رسید و باهنر به مقام سوم رسید.داربی گل گهرسیرجان وهیات شطرنج سیرجان 3بریک به نفع گل گهر به پایان رسیدوتیم گل گهربا8امتیاز به مقام نهم رسید وهیات شطرنج سیرجان با7امتیاز به مفام دوازدهم رسید.تصاویربیشتر درادامه مطلب..... وزارت کشور روسیه تعداد شهروندان خارجی را که در سال 2016 به عنوان مهاجر وارد روسیه شده اند 16 میلیون و 300 هزار نفر اعلام کرد. حسن تفتیان در مرحله نهایی دوی 60 متر داخل سالن فرانسه به عنوان پنجمی دست یافت. یران در دومین دیدار هم بر روسیه غلبه کرد تیم ووشوی ایران در جریان دومین دیدار تدارکاتی مقابل روسیه (قهرمان اروپا) عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت و به یک پیروزی دیگر رسید. ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، دومین بازی تدارکاتی تیم های ملی ایران (نایب قهرمان جهان) و روسیه (قهرمان اروپا) امروز(5 تیر ماه 1393) در آکادمی ووشو برگزار شد. این رقابت میان سانداکاران دو بخش ن و مردان انجام شد. در روز دوم، ابتدا مسابقات بخش ن برگزرار شد که در وزن منهای 52 کیلوگرم، سهیلا منصوریان برابر ناتالیا مارکوا (قهرمان اروپا و نفر سوم جهان در سال 2011) در دو راند به پیروزی رسید. صدیقه دریایی در وزن منهای 60 کیلوگرم با اقتدار و 2 بر صفر ایرینا ویا زاکینا (قهرمان اروپا و دارنده مدال برنز جوانان جهان) را ش ت داد. سپس سانداکاران در بخش مردان رقابت د که ابتدا در وزن منهای 56 کیلوگرم، علی بختیاری در دو راند بر قاضی مراد آخمدوف قهرمان روسیه در سال 2014 غلبه کرد. در وزن منهای 60 کیلوگرم، علی یوسفی برابر عبدالحکیم مدژیدوف قهرمان روسیه در سال 2008 و 2010 و دارنده مدال طلای اروپا در سال 2014 به برتری 2 بر یک رسید. در وزن منهای 65 کیلوگرم، جواد قزلسفلو 2 بر یک بر ماگومد عبدالخالیکوف قهرمان روسیه و اروپا غلبه کرد. در وزن منهای 70 کیلوگرم، میلاد قزلسفلو برابر اسانبولات بلتوف قهرمان نامدار روسیه در دو راند به پیروزی رسید. در آ ین مبارزه و در وزن منهای 75 کیلوگرم تنها ش ت نمایندگان ایران رقم خورد. فضلی در دو راند برابر اسماعیل علی اوف قهرمان پرافتخار روسیه که دو مدال طلای اروپا، دو مدال نقره و برنز جهان و طلای کامبت گیمز را در روسیه دارد، ش ت خورد. تیم ایران روز گذشته نیز برابر روسیه بازی کرده بود که مشابه همین نتایج رقم خورده بود. پرونده کاراته کا های نوجوانان، جوانان و امید با ۲ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و ب عنوان پنجمی رقابت های جهانی بسته شد. در ششمین و آ ین روز از رقابت های جهانی فوتسال افراد با هوش میانه، تیم ملی ایران در دیدار رده بندی مقابل روسیه به پیروزی دست یافت و عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کرد. خبرآنلاین/   دختر ملی‌پوش ایرانی پس از ش ت مقابل روسیه گریست.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار تیم های ملی فوتبال دختران ایران و روسیه دیروز برگزار و در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم روسیه به پایان رسید. ش ت 3-0 تیم ملی زیر 19 سال بانوان ایران در برابر روسیه موجب شد تا یکی دو ملی پوش ایرانی از فرط ناراحتی گریه کن. کرمانشاه - ایرنا -تیم کشتی آزاد در دومین دیدار خود از گروه a جام جهانی سال 2017 مقابل تیم روسیه به برتری رسید تا از هم اکنون خود را به عنوان یکی از مدعیان حضور در فینال معرفی کند. آن چه از هجران تو بر جان ناشادم رسید از گناه اولین بر حضرت آدم رسید گوشه گیری از آوازهای رنگرنگ
زخمه ها بر ساز دل از دست بی دادم رسید قصه شیرین عشقم رفت از خاطر ولی
کوهی از اندوه و ناکامی به فرهادم رسید مثل شمعی محتضر آماج تاریکی شدم
تیر آ بر جگر از چلة بادم رسید شب ابم کرد اما چشم های روشنت
باردیگر هم به داد ظلمت آبادم رسید. ترکمن فوتبال - مرحله سوم لیگ برتر دو و میدانی کشور هفته گذشته در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که طی آن آقای ایوب آرخی به مانند گذشته قهرمان پرتاب نیزه ایران شود ، جلیل توماچ ورزشکار رشته دهگانه نیز در این مسابقات در جایگاه دوم قرار گرفت . از دیگر نتایج ورزشکار ترکمن در این دوره از لیگ می توان به عنوان سومی امید تاجی در رشته پرتاب نیزه ،عنوان چهارمی مجید ثوبی در رشته پرتاب چکش ،عنوان پنجمی حمید قرنجیک در رشته پرش سه گام ،عنوان پنجمی جمیل شکیبا در رشته دهگانه و عنوان ششمی یعقوب آرخی در رشته پرتاب نیزه اشاره کرد . مسابقات کشتی جام کرکین روسیه با پنجمی نصیری آغاز شد. ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین از سال 1999 تاکنون همواره پست ریاست جمهوری یا نخست ی روسیه را به دست داشته است. او به مدت 16 سال اطلاعات خارجی کا گ ب بود و در آلمان شرقی خدمت می کرد اما در سال 1991 با درجه سرهنگ دوم بازنشسته شد تا وارد سیاست شود. او ابتدا در شهرداری سنت پیترزبورگ مشغول به کار شد اما با سرعتی باورن ی پله های ترقی را طی کرده و به م. رئیس کمیسیون امور بین المللی شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) گفت که به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت ازسوی به وجهه جهانی واشنگتن ضربه سنگین وارد کرده است. ایگور ایوانف امور خارجه سابق روسیه در یادداشتی با عنوان "ترامپ و روسیه" نوشت: همه تحلیل گران قبول می کنند که تحولات جدی و حتی تکانهای بنیادی در سامانه شروع شده است. به دنبال سرنگون شدن جنگنده سوری ، روسیه اعلام کرد، با جنگنده های در آسمان به عنوان هدف برخورد می کند. تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی قاطع برابر روسیه به عنوان نخستین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی معرفی شد. والیبال قهرمانی جهان؛ ش ت روسیه از برزیل تیم ملی والیبال برزیل در آ ین بازی خود در مرحله سوم رقابت های قهرمانی جهان برابر روسیه قرار گرفت و توانست با نتیجه قاطع 3 بر صفر ( 25 - 22، 25 - 20، 25 - 21) حریف قدرتمند خود را ش ت دهد تا به عنوان نخستین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی جهان معرفی شود.

به نقل از فارس، این پیروزی در حالی رقم خورد که پیش از این رزنده، سرمربی برزیل از شرایط و برنامه ریزی لهستانی ها بسیار ناراحت بود و اعلام کرده بود که برنامه ریزی مسابقات عادلانه نیست.

تیم ملی والیبال روسیه در آ ین بازی مرحله سوم رقابت های قهرمانی جهان از ساعت 22:55 امشب به مصاف لهستان می رود؛ شاگردان آنتیگا در تیم لهستان موفق شده بودند در بازی گذشته خود با نتیجه 3 بر 2 برزیل را ش ت دهند. روز نخست از رقابتهای گرندپری چین با دو پیروزی، دو ش ت و ب عنوانی پنجمی وزن ۶۶- کیلوگرم کشورمان به پایان رسید. تیم ملی والیبال روسیه حریف ایران برای ب مقام پنجم رقابت های قهرمانی جهان شد. تیم ملی والیبال لهستان در آ ین بازی خود در مرحله سوم رقابت های قهرمانی جهان به مصاف روسیه رفت؛ در این مسابقه اگر لهستان میزبان دو ست را هم به سود خود رقم می زد جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را ب می کرد که همین اتفاق هم افتاد.

لهستانی ها در دو ست اول دیدار خود برابر روسیه موفق شدند با نتایج مشابه 25 - 22 پیروز شوند؛ با این نتیجه ضمن صعود میزبان به مرحله نیمه نهایی، روسیه هم حریف ایران برای ب مقام پنجم شد.

دیدار ایران و روسیه روز شنبه ساعت 16:10 برگزار می شود.
میلاد عبادی پور، امتیازآورترین بازیکن ایران در دیدار با روسیه در مسابقات والیبال قهرمانی جهان بود. میلاد عبادی پور با ب 9 پوئن مقابل تیم ملی روسیه، امتیازآورترین بازیکن ایران در آ ین دیدار خود در مسابقات والیبال قهرمانی جهان بود. پس از او غفور 7 امتیاز برای ایران به دست آورد. در تیم روسیه، نیکولای پاولوف 14 امتیاز ب کرد.

تیم ای. سفیر ایران در مسکو با تاکید بر اینکه تهران از ابتدا معتقد بود که سامانه اس300 به دلایل مختلف مشمول تحریم ها نمی شود و یک سامانه دفاعی است، گفت: تصمیم کنونی روسیه از هر جهت قانونی و حقوقی است. به گزارش ایسنا مهدی سنایی، سفیر ایران در روسیه در صفحه خود نوشت : تصمیمی که در روسیه اتخاذ و هفته گذشته به فرمان رئیس جمهور روسیه تبدیل و از سوی ک. تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان اولین تیم به جام جهانی 2018 صعود کرد. امروز ۱۲ ژوئن به عنوان روز ملی روسیه در سراسر این کشور گرامی داشته می شود. رئیس جمهوری روسیه در حکمی «گنادی گاتیلوف» را به عنوان دائم روسیه در دفتر سازمان ملل و سایر سازمان های مستقر در ژنو منصوب کرد. مُطربا بزن دف، بزن دف، که ساقى رسید ساقیا بده مى، بده مى، که شد روز عید حالِ دل دِگر شد، دِگر شد، بیا اى رفیق مجلسى بپا کن، بپاکن، بوقتِ سعید رو بزن منادى، منادى، ببانگِ رسا وعده هاى جانان، به یاران، یکایک رسید شعله هاى عشقش، چه دلکش، مرا پخته کرد خوانِ آسمانى، نهانى، به مهمان رسید عاشقان امان، امان، به مجلس رسند مژده ده که هجران، ک. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فیلیپ لام که به عنوان کاپیتان آلمان در 2014 در برزیل جام جهانی را بالای سر برد، باور دارد که تیم فعلی آلمان قدرت لازم برای موفقیت و دفاع از عنوان خود در روسیه را دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]