رویای درون

به نقل از خبرگزاریها در مورد رویای درون : مزایای منحصربه فرد ان درون گرا
بیشتر فعالین دنیای ب‌وکار درون‌گرایی را نقطه‌ی ضعف مدیران و ان می‌دانند. اما برخلاف تصور، افراد درون‌گرا به انی عالی تبدیل می‌شوند. وقتی پس از اتمام صبحانه،
قاشق چای خوری و چند کاردک را درون استکانت می گذاری و بعد، در خیال خودت، این مجموعه ی به هم پیوسته را درون ظرف شویی گذاشته ای؛
ولی بعد از ساعتی جستجو، مادرت، استکان و مخلفاتش را درون یخچال پیدا می کند!! :))

خداوند باعث و بانی اش را..... حفظ کند! :)) 1- کدام مورد در باره سلول جانوری درست است؟ الف: پروکاریوت است ب:دیواره سلولی دارد ج:کلروپلاست ندارد د: هسته مشخصی ندارد 2- کدام نوع از سلول های زیر هسته مشخصی دارند؟ الف: پروکاریوت ها ب: یوکاریوت ها ج: سیانوباکترها د: هیچکدام 3- کنترل هوشمند ورود و وج مواد به درون سلول به عهده کدام بخش سلول است؟ الف:شبکه آندوپلاسمی صاف ب:غشا پلاسمایی ج:د. پول نقد درون تخت خوابپول نقد درون تخت خواب , 20 میلیون دلار پول نقد که درون یک تخت خواب در شهر ماساچوست پنهان شده بود کشف شد.بنا بر مدارک پلیس متهم با استفاده از پولشویی و تاسیس شرکت هرمی توانستهاین مقدار پول را به جیب بزند و تمامی پول ها را درون تخت یک آپارتمان در ماساچوست پنهان کرده است.پول نقد درون تخت خوابمتهم 28 ساله این پرونده پول. 1- کدام مورد در باره سلول جانوری درست است؟ الف: پروکاریوت است ب:دیواره سلولی دارد ج:کلروپلاست ندارد د: هسته مشخصی ندارد 2- کدام نوع از سلول های زیر هسته مشخصی دارند؟ الف: پروکاریوت ها ب: یوکاریوت ها ج: سیانوباکترها د: هیچکدام 3- کنترل هوشمند ورود و وج مواد به درون سلول به عهده کدام بخش سلول است؟ الف:شبکه آندوپلاسمی صاف ب:غشا پلاسمایی ج:د. 26 نکته اساسی برای داشتن آرامش درونی اگر می خواهید به رازهای آرامش درون خود پی ببرید باماهمراه باشید: ۱- راز آرامش درون خویشتنداری است، انرژیهای خود را پراکنده نکن، بلکه آنها را تحت نظر داشته باش و به طرز مفیدی هدایتشان کن. ۲- راز آرامش درون در این است که هرکاری را با حواس جمع و علاقه انجام دهی. ۳- راز آرامش درون 26 راز برای رسیدن به آرامش درون 1- راز آرامش درون خویشتنداری است، انرژیهای خود را پراکنده نکن، بلکه آنها را تحت نظر داشته باش و به طرز مفیدی هدایتشان کن. ۲- راز آرامش درون در این است که هرکاری را با حواس جمع و علاقه انجام دهی. ۳- راز آرامش درون در زمان حال زندگی است، ...گذشته و آینده را در چرخه ذهنی ابدیت رها کن. ۴-راز آرامش درون در آسایش د. من این روزها بد جوری درون سیاهچاله های سیاه و تاریک گذشته دست و پا میزنم حتی اگر هم نخواهم فکرش را م یک جورهایی روزهای سیاه و تاریک نوجوانی ام درون ذهنم خطور میکند . انگار که همه آن اتفاقات تلخ رو درون ذهنم حکاکی کرده باشند.
لئوناردو داوینچی در دوازده سالگی با خود این گونه پیمان بست ” روزی من یکی از یزرگ ترین هنرمندان تاریخ جهان خواهم شد و با شاهان زندگی خواهم کرد و ه ن شاهزادگان خواهم بود.” در رزوگاران قدیم پسرک جوانی زندگی می کرد که نامش ناپلئون بود. او هر روز ساعت ها در رویای خود به هدایت و ی خود می پرداخت و اروپا را فتح می کرد. بقیه این داستان را د. باغچه یکی از مکان هایی است که نیاز به آبیاری مداوم دارد تا به بهترین ح رسیده و زیبایی بی نظیری را از خود نشان دهد. باغچه ها در انواع مختلف وجود دارند و از میان آن ها می توانیم به باغچه های درون شیشه اشاره کنیم.

"دیوید لاتیمر" یکی از باغچه های درون شیشه ای را در سال 1960 برای خود درست کرده است و از آن زمان تا به حال تنها یکبار در سال 1972 به آن آب داده است ولی همیشه سبز و زیبا بوده است به طوری که تعجب همه را به خود جلب کرده و رکورد جدید را به نام خودش به ثبت رسانده است.
دیوید می گوید در طول همه این مدت تنها شیشه را به سمت خورشید برده است تا نور کافی به گیاهان درون آن برسد ولی به هیچ عنوان آن را خیس نکرده است یا حتی دست به خاک گیاهان درون آن هم نزده است.

گیاهان درون این شیشه دچار یک ح چرخشی آب شده اند به طوری که 42 سال است آب درون خاک از ریشه ها جذب شده و به برگ ها می رسد سپس تبخیر شده و باز هم درون شیشه به خاک ها می رسد تا زندگی اش چریان داشته باشد ما که همیشه درون گرا نبودیم، بیرون حالمون رو بهم زد، چپیدیم تو درون. و در رویای غرق می شوم
در رویایی که مزد ساختن آن اشک های من است
و منّت آن را جز تن آزرده ی من نخواهد کشید
و خدا، به رویای من کاری نداشته باش
که من مزد عاشقان را نقد خواهم پرداخت

و چشمانم را می بندم
و در رویای غرق می شوم
و به رویایی شوخ تر از شوخ طبعی های واقعی
و حساس تر از تارهای صوتی مان
به لبخندی عاشقانه
و.
چند راه برای شفای کودک درون:
وقتی دلتان گرفت، گریه کنید، هرگز جلوی خودتان را نگیرید. گریستن نشانه انسان بودن شماست. به علاوه کودک درون تان نیز آرام خواهد شد.

دفترچه یادداشت شخصی داشته باشید و احساسات خود را یادداشت کنید و هر چند وقت یک بار به آن سر بزنید. به این ترتیب شما با کودک درون تان ملاقات کرده اید.

همراه با موسیقی ا. انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه
درون یک فضاپیما را که روی کره ماه توقف کرده تصور کنید و تصویر ذهنی خود را بنویسید
انشا درمورد فضاپیما
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه توقف کرده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید
انشا درمورد درون یک فضاپیما
انشا فضاپیما
انشا در مورد فضاپیما روی کره ماه
انشا کره ماه ادامه مطلب تصاویر نان خشگمین و رفتار قهرآمیز پلیس رژیم صهیونیستی بیانگر تضادی بنیادین در درون فلسطین ی است به گونه ای که موجب شد بسیاری از دانشمندان علوم اجتماعی و تحلیل گران نگاهی از درون و نزدیک به… درون گرایی چیست و درون گرا کیست؟
خیلی از ما به دلیل اینکه خودمون رو نمی شناسیم و از ویژگی های درونی خودمون آگاه نیستیم، دست به تصمیمات نادرست می زنیم و یا اینکه به دلیل نداستن این که درون گرایی چیست و درون گرا کیست نمی تونیم با افراد درون گرا ( introverted ) ارتباط خوبی برقرار کنیم.
درونگرایی چیست
یک جمله قدیمی هست که میگه:
برای اینکه دیگران رو بشناسید، اول باید خودتان را بشناسید
ادامه مطلب... یه سوال وجدان شما هم بی ادب یا فقط وجدان منه که بی ادب؟ امروز صبح ساعت شش و نیم بیدار شدم درس بخونم یه یک ساعت، یک ساعت ی نیمی خودم و بعد درس رو رها و به رویا پردازی و حرف زدن با خودم گذروندم... وجدان بی تربیت و بی شعور م به همراهی جمعی از درون مثل پیرمرد و پیرزن درون، عاقل درون درون ( جیگر) شروع به دادن که درس بخون ( ها غیرقابل نوشتن) عفت ع. - شرلوکِ درون : نت به طرز عجیبی خلوته! هم اینجا، هم خیابون بیکر و سایتهای دیگه! خبر خاصیه؟ - جانِ درون : فکر کنم اون موقع که تو قصر ذهنیت بودی یه اتفاقایی افتاده در جریان قرار نگرفتی! - شرلوکِ درون : در جریان قرار گرفتن، ل کننده است! : - جانِ درون : الآن اگر مایکرافتِ درون اینجا بود میگفت : "انتخابات کره شمالیه!" :)))) [تلفن زنگ میزند] - مایکرافت. انچه را که درون بدن شما رخ میدهددو دستگاه تحت کنترل دارندیکی از انها دستگاه عصبی سریع استدیگری غدد درون ریز کم سرعت یا دستگاه هورمونی است که شامل غدد درون ریز میباشد که پیام اورهای شیمیایی موسم به هورمون را درون جریان خون شما ازاد میکندهورمونها در واقع سلول ها و بافت های خاصی را نشانه میروند و فعالیت های انها را دگرگون میسازنددر این جا شما میتوانید غدد درون ریز اصلی را مشاهده کنیداندام های دیگری نظیر معده هم بافت غدد درون ریز دارند درد فراقش آزار می دهد مرا درد فراقش آزار می دهد مرا این نور دو دیده به کجا می برد مرا زمان دچار مرگ شده در نبود او چگونه چنین رنگ سپید می زند مرا پیر شد درون و برونم ز هجر یار بی آنکه شب به وصالی برد مرا جوانیم به غم و هجر دوست گذشت تفقدی بنما کین نگاه می د مرا غزال حس و قوا در کمند دوست گرگ نگاهش از درون می درد مرا رویای وصل او طپش و نبض آدم است غم خیالش ز جهان می کند مرا این بی وفا غبار زمان است در زمین درنگ دو روزه هستی می کشد مرا میراب، وصل او به یقین درد عالم است که امید آمدنش ،تسلی می دهد مرا « رامین نظری» درون بدن ما چه خبره؟! درون بدن ما چندین تا عضو یا اندام وجود داره که با هم همکاری می کنن و باعث میشه که ما بتونیم زندگی کنیم...
اینجا چند تا از مهمترین های اون اعضا رو معرفی می کنیم... ادامه مطلب سال ها است که از اشعه ای برای تهیه تصاویری از درون بدن انسان استفاده می شود، این تصاویر تاکنون جان بسیاری از انسان ها را با ارائه اطلاعات مهم از درون بدن بیماران نجات داده است. اما این اشعه چگونه می تواند از بافت های درون بدن انسان تصویر تهیه کند؟ در این ویدیو با روند کار اشعه ای و داستان جالب کشف آن بیشتر آشنا شوید. شمارش آراء انتخابات سراسری بریتانیا آغاز شد و نتایج نظرسنجی های درون شعب نشان می دهد که احتمالاً حزب حاکم هنوز هم بزرگ ترین حزب درون پارلمان باقی می ماند. شده میانِ غزل بیتِ در به در باشی؟
ردیف و قافیه بر وزن بی خبر باشی؟
.
غزل ، غزل بنویسی برای دلتنگی
همیشه شاعر اشعار بی اثر باشی
.
سپیده سر نزند در نوشته ات وقتی
شهید خنجر شبهای بی سحر باشی
.
شده تمام امیدت به سایه ای باشد
برای دیدن سایه دو چشم تر باشی؟
.
شبت به سر نرسد بی خیال او اما
همیشه خالق رویای بی ث. درد فراقش آزار می دهد مرا درد فراقش آزار می دهد مرا این نور دو دیده به کجا می برد مرا زمان دچار مرگ شده در نبود او چگونه چنین رنگ سپید می زند مرا پیر شد درون و برونم ز هجر یار بی آنکه شب به وصالی برد مرا جوانیم به غم و هجر دوست گذشت تفقدی بنما کین نگاه می د مرا غزال حس و قوا در کمند دوست گرگ نگاهش از درون می درد مرا رویای وصل او طپش و نبض آدم است غم خیالش ز جهان می کند مرا این بی وفا غبار زمان است در زمین درنگ دو روزه هستی می کشد مرا میراب، وصل او به یقین درد عالم است که امید آمدنش ،تسلی می دهد مرا « رامین نظری » آبراهام پونچیوال مرد ماجراجوی فرانسوی در اقدامی عجیب خودش را به مدت یک هفته درون یک تکه سنگ حبس کرد. آبراهام پونچیوال مرد ماجراجوی فرانسوی در اقدامی عجیب خودش را به مدت یک هفته درون یک تکه سنگ حبس کرد. آبی پوشان روز چهارشنبه دیداری درون تیمی در ارمنستان برگزار می کنند. فرمانده نیروی انتظامی شیراز از دستگیری یک درون خودرو و کشف ۱۳ فقره سرقت خبر داد. شفقنا- «ماهر چیمای تلی» در رویترز نوشت: درون یک خانه ی ویلایی معمولی در موصل سلول های زندان ساخته است. پنهان سازی زندان ها و مراکز امنیتی در بین خانه های معمولی تاکتیک این گروه برای ارتقای امنیت این اماکن بود. این زندان ها علی رغم ظاهر بیرونی شان، مشخصات معمول بازداشتگاه های تی را داشتند. درون این اماکن، اسناد و متعلقات زندانیان [̷. مستند "به درون ذهن من ببا" بر اساس زندگی ر ن ویلیامز، کمدین و هن یشه ی برجسته یی توسط… راز آرامش درون دراین است که اشتباهات خودرا بپذیری وبدانی که فقط خودتومی توانی آنها را به موفقیت تبدیل کنی.
راز آرامش درون در این است که بر دشمن درونت غلبه کنی، نه اینکه او را سرکوب کنی.
راز آرامش درون در تمرین اراده است. حتی اگر نفست به شدت مخالف باشد.
راز آرامش درون در این است که دلت همیشه شاد باشد، حتی هنگامی که دیگران عبوس هستند.
راز آرامش درون در این است که به جای توقع خوشحالی از دیگران، خود آنها را خوشحال کنی.
راز آرامش درون در این است که خیر و سلامت دیگران را خیرو سلامت خود بدانی.
راز آرامش درون در بی آزار بودن است. هرگز عمدا ی را نرنجان.
راز آرامش درون کار " درکنار" دیگران است، نه "در مقابل" آنها.
راز آرامش درون در پیروی از دستورات خدای بزرگ است.                   ولید بن طلال، شاهزاده سعودی، پیش بینی کرد ارز مجازی بیت کوین شبیه شرکت نفتی انرون از درون فرو خواهد پاشید. بچه های تیم «آی فی ایت»/ ifixit در اولین اقدام بعد از ید آیفون ای به جستجو درون آن پرداختند.
۳. آیا درون زایی اقتصاد مقاومتی همان درون گرایی اقتصاد است؟
درون گرا نیست؛ یعنی این اقتصاد مقاومتی، به این معنا نیست که ما اقتصاد خودمان را محصور میکنیم و محدود میکنیم در خود کشور؛ نه، درون زا است، امّا برون گرا است؛ با اقتصادهای جهانی تعامل دارد، با اقتصادهای کشورهای دیگر با قدرت مواجه میشود. بنابراین درون زا است، امّا درو. حجت ال والمسلمین محسن رهامی معتقد است که ت برای موفقیت باید تغییرات اساسی در درون خود ایجاد کند. به نظر می رسد رویای استفاده از خودروهای برقی اکنون در بسیاری از کشورها محقق شده باشد؛ این خودروها الان حدودا با خودروهای درون سوز یک قیمت دارند، اما هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.  ضرب المثل درون مرا می کشد از بیرون شما را ضرب المثل درون مرا می کشد از بیرون شما را داستان ضرب المثل درون مرا می کشد از بیرون شما را در مورد انی گفته می شود که با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و مورد رشک و حسد دیگران واقع می شوند .آورده اند که …مردی دهاتی به شهر آمد یک نفر از دوستان شهری او که دختری بسیار زشت داشت با همکا.
جوش درون گوش یکی از ضایعه های دردناک پوستی است که شما را کلافه می کند. با ما همراه شوبد تا چند… سرم درد میکند دستم را درون معده ام میکنم و اسیدهارا در مشت میگیرم که دستم نا پدید میشود. بچه همسایه توپ را به شیشه میزند و صدای داد مادرش می اید که توله پس انداخته را واگذار میکند به پیر پیغمبر.. ی داد میزند ظروف مسی کهنه یداریم و از حنجره اش بلندگو بیرون میزند...ومن و با یک مشت هورمون بهم ریخته سرم درد میکند.. مادرقابلمه هارا بهم میزند . کارآفرینی درون سازمانی، از افسانه تا واقعیت
کارآفرینی درون‌سازمانی چگونه به نوآوری‌های موفق منجر می‌شود؟ آیا نیروهای بسیار مستعد، می‌توانند با خلاقیت خود سرنوشت یک شرکت را تغییر دهند؟ مرد مارگیری بود که مار نگه می داشت ودر خانه سبد بزرگی داشت که درون ان مار می گذاشت ولی زن وبچه هایش از مار های درون سبد خبری نداشتند و هر روز مرد مار هایش را بر می داشت و در شهر می گشت روزی مرد به خانه امد زنش پرسید:در سبد چیست؟ مرد گفت:چرا این سوال را می پرسی؟من که همه چیز برایتان فراهم می کنم به هر چه خدا داده قانع باش و سوالی نپرس زن دیگر سوالی نپرسید و با خود گفت:من باید درون سبد را ببینم روز بعد به فرزندان خود گفت تا از پدرشان بپرسند که درون سبد چه چیزی وجود دارد بچه ها فکر می د ابنبات ها و شکلات هایی درون سبد است و به پدرشان ماس می د تا ان را باز کن ی مرد بهانها هیچ چیز را نشاننمی داد روز ها گذشت ولی بچه ها و زن دست بردار نبودند مارگیر شروع کرد به دعوا بچه ها زن فرصت را غنیمت شمرد و سبد را باز کرد مار ها زن وبچه ها را گزید و زن و بچه هامردند خلاصه نتیجه گیری می کنم که نباید به کار این و اون فضولی کرد درون ام صد آرزو مردگل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد استهمین دریا مرا در خود فرو برد
فریدون مشیریدفتر شعر ابر و کوچه
لعنت به من که ساده دل ب ....لعنت به من که دردتو ندیدم لعنت به من که پای تو نموندم....لعنت به من که قلبتو ش دم رویای تو شده ج از من....همنفسم بیا بمون پیش من خودت میدونی که سهم ما نیست....ج و ب و ش تن چشمای من پر از اشک شب و روز....حق میدم بهت تو اتیش عشق من نسوز برو با مردی که تو رویاهاته....ولی بدون قلب منم باهاته رویای تو کابوس من....دلیل خنده هات ح. در پیش رو گردشگری را درون یکی از معروف ترین و زیباترین غارهای ایسلند می بینید. این غار که با نام های واختنایوکوت و واتناجوکول (vatnajökull) شناخته می شود، درون یخچالی طبیعی قرار گرفته و زمانی یکی از لوکیشن های سریال محبوب تاج و تخت (game of thrones) بود. همشهری انلاین: گروهی از داوطلبان روز ۹ ژوئیه (۱۸ تیر) ۲۰۱۷ از درون یک ک ن فضایی شبیه سازی شده که به عنوان بخشی از پروژه «قصر قمری ۳۶۵» در بیهانگ در چین مدتی درون آن زندگی خواهندن کرد، لبخند می زنند. کا. همچنان میان برف ها ایستاده بود،چندان شوقی نداشت که پا را از درون برف بلند کند تا کمی جلوتر آن را دوباره به درون برف فرو کند .دباغ و رفیقش ،راضی از این که سرانجام موفق شده بودند کا. را بیرون بیندازند ،در حالی که مدام سر به سوی کا. برمی گرداندند ، از لای در مختصر باز آهسته به درون س د ،و کا. با برفی که او را در میان گرفت تنها ماند. به ذه. جف بزوس بنیانگذار شرکت آمازون رویای هر کودک ۶ ساله ای در جهان را به واقعیت تبدیل کرده است: او درون یک روبات بزرگ مکانیکی رفته و کنترل آن را به دست گرفته است. همشهری آنلاین-سجاد میرزامهدی تهرانی: درون ۲(the evil within ۲) نام یک بازی ویدیویی در سبک ترس و بقا است که در تاریخ ۱۳ اکتبر برای کنسول های نسل هشتم و ویندوز راهی بازار شد. "با کودک ِ درون خود وارد شوید". این جمله بر روی پوستر ورودی محل برگزاری اولین نشست کارگروه کودک و نوجوان موسسه فانوس نوشته شده بود.