رویترز انتقال قدرت در در دستور مذاکرات ژنو نیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد رویترز انتقال قدرت در در دستور مذاکرات ژنو نیست : مع ن در ادامه کارشکنی های خود در روند مذاکرات صلح اقدام جدیدی در دستور کار خود قرار دادند. داستان «انتقال آب» مصداق از نو اختراع چرخ است. ما تنها کشور جهان نیستیم که دست به انتقال آب می زنیم، بزرگ ترین طرح های انتقال آب در کشورهایی نظیر ، کانادا، هند، چین و استرالیا انجام شده است. تکنولوژی پیچیده ای هم نیست و مطمئن باشیم که انتقال آب نماد قدرت فناورانه کشورها نیست. ششمین روز مذاکرات نفس گیر هسته ای مصادف با روز ضرب الاجل ۳۱ مارس با فرجام نهایی همراه نبود و علی رغم خوش بینی فوق العاده به دستی به توافق در همان روزهای نخست این دور از مذاکرات تا ساعاتی پس از بامداد اول آوریل نیز مذاکرات ادامه یافت تا در نهایت ادامه مذاکرات به روز هفتم و وقت اضافه موکول شود؛ فرصتی برای تنظیم بیانیه پایانی مشترک ایر. فرستاده ویژه سازمان ملل در امور در آ ین روز مذاکرات ژنو 4 گفت که این مذاکرات به رغم سختی هایی که داشت، سازنده بود.... نخست رژیم صهیونیستی در واکنش به تعلیق دستور انتقال سفارت به قدس گفت که تاخیر انتقال سفارت به قدس در زنده نگه داشتن توهم فلسطینی ها نقش خواهد داشت. مذاکرات بین المللی صلح ، در حالی امروز در آستانه، پایتخت قزاقستان برگزار می شود که طی روزهای اخیر، تعاملات گسترده ای میان طرف های دخیل در این موضوع در جریان بوده است. در شرایطی که روسیه از نزدیک تر شدن مواضع مسکو، آنکارا و تهران در این زمینه سخن گفته، طرف ایرانی، گفت و گوی مستقیم میان طرف های سوری در این مذاکرات را بعید دانسته است. چلسی و اتلتیکو مادرید، مذاکرات برای انتقال دیگو کاستا را آغاز کرده اند. مذاکرات وزارت ارتباطات برای انتقال سرور بازی های بزرگ به ایران
محمد جواد آذری جهرمی، جدید ارتباطات، از آغاز مذاکره برای انتقال سرور بازی‌های مطرح به ایران خبر داد. س رست سازمان حج و زیارت روند مذاکرات حج را تشریح کرد و گفت: مساله ی منا و مسجدالحرام از محورهای اصلی مذاکرات حج است. باشگاه بنفیکا مذاکرات با منچسترسیتی برای انتقال ادرسون، گلر این تیم را تایید کرد. سردبیر پایگاه تحلیلی الصیاد مستقر در لندن طی مقاله ای انتقال قدرت در عربستان را چند روز دیگر ارزی کرده است. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری رویترز کشورهای مخالف ت قرار است روز و در حاشیه نشست گروه 20 برای اولین بار بعد از انتخاب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری در نشستی بر گزار کنند و طی آن مواضع خود را در خصوص مذاکرات صلح که قرار است بعد از مذاکرات آستانه و در 24 فوریه در ژنو برگزار شود، به هم نزدیک کنند. همشهری آنلاین: کره شمالی به شرط به رسمیت شناختن این کشور به عنوان قدرت هسته ای آماده آغاز مذاکرات با است. کره شمالی می گوید به شرط به رسمیت شناخته شدن این کشور به عنوان قدرت هسته ای، آماده آغاز مذاکرات با ست. خارجه قطر بر این باور است که توافقنامه مربوط به ایجاد مناطق کاهش تنش که مورد حمایت روسیه است، جایگزینی برای انتقال قدرت نخواهد بود. برگزاری برنامه های دور پنجم مذاکرات سوری-سوری آستانه با شرکت هیات های ایران، روسیه و ترکیه، نمایندگان ت و مع ن مسلح در پایتخت قزاقستان شروع شد. حجت ال محمد قاسمی زاده در خطبه های کرمان افزود: معظم انقلاب در این زمینه فرمودند همه مردم از صدر تا ذیل متحد و هم نظر هستند که ما باید حق خود را در این زمینه بدست بیاوریم........... خطیب کرمان گفت: به فرموده ی تیم مذاکره کننده ما پرتلاش، جدی و با منطق صحبت و ایستادگی کرد. وی اظهار کرد: نتیجه مذاکرات این شد که طرف های مقابل دیدند زیاده خواهی و باج گیری در این مراحل امکان پذیر نیست و موضع ایران در مذاکرات روشن و شفاف است.............ادامه مطلب لندن برای اینکه قدرت چانه زنی در مذاکره با اتحادیه اروپا را بالا ببرد ممکن است به بهانه عدم پرداخت هزینه ج ، در اقدامی نمایشی از مذاکرات برگزیت انصراف دهد. ورونا : انتقال روملو به یووه تمام شده است مدیر ورزشی تیم هلاس ورونا ، شان سولیانو تایید کرد که انتقال روملو به یوونتوس تقریبا تمام شده است. گفته می شود که یوونتوس توانسته این وینگر را به صورت قرضی و با حق ید هفت میلیون در آ فصل به شهر تورین بیاورد

شان سولیانو به اسکای اسپورت گفت: "مذاکرات بیشتری در اول هفته آینده با یوونتوس خواهیم داشت. مذاکرات در مراحل خوبی قرار دارد و شانس خوبی برای این انتقال وجود دارد. این یک پروسه امکان پذیر است ، ما برای این انتقال کمی صبر کردیم و حالا تقریبا تمام شده است"

سولیانو در مورد نحوه انتقال این بازیکن به تورین گفت: "قرارداد قرضی؟ خیر. این چیزی نیست که ما درباره آن صحبت کردیم. گفته میشود که روملو در روز به عنوان بازیکن یوونتوس معرفی خواهد شد.

سولیانو درمورد بازیکن یوونتوس سورنسن نیز گفت: "ما به سورنسن علاقمند هستیم ، اما این مذاکرات شامل او نمیشود"
«ایران منتظر سفر هیئت روسی به این کشور برای مذاکره با نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری است. ید یا اجاره احتمالی جت های 100 و تجهیزات خدمات فنی و قطعات هواپیما نیز جزء دستور مذاکرات است. پس از مشخص شدن نتیجه مذاکرات تکلیف این قرارداد روشن خواهد شد.» رئیس جمهور روسیه مذاکرات طرف های سوری در آستانه را پایه و بنای مذاکرات ژنو درباره توصیف کرد. س رست سازمان حج و زیارت وی با اشاره به موضوع فاجعه منا در مذاکرات حج گفت: موضوع ی منا از دغدعه های اصلی همه مسئولین و خانواده محترم بوده که همواره با جدیت پیگیری شده است. س رست سازمان حج و زیارت آ ین وضعیت مذاکرات حج را تشریح کرد. مهمترین واکنش ها نسبت به تمدید مذاکرات هسته ای ف وس، خارجه فرانسه: ایران برای دستی به توافق باید تصمیمات لازم را بگیرد گاردین:فروپاشی مذاکرات با ایران فقط به خاطر تعداد سانتریفیوژها "اوج حماقت" است هاآرتص:نتانیاهو قصد حمله به ایران را داشت اما در غزه گیر افتاد شکده شورای روابط خارجی:اه خاص مانع دستی به توافق هسته ای است رویترز به ن. اخبار ویژه

رویترز: مذاکرات 3 جانبه نشانه انزوای است
غیبت در مذاکرات 3 جانبه ، نشانه تبدیل این بازیگر با نفوذ به یک نظاره گر است.
وبسایت دویچه وله در تحلیلی با موضوع مذاکرات 3 جانبه ایران، روسیه و ترکیه بر سر نوشت: جای در مذاکرات صلح در مسکو خالی بود. ان امور خارجه سه کشور روسیه، ترکیه و ایران، در راستای چاره جویی برای بحرا. باشگاه بایرن مونیخ هم مذاکرات با یوونتوس برای انتقال داگلاس کاستا به تورین را تایید کرد. رئیس باشگاه الخور قطر اعلام کرد که مذاکرات برای نهایی انتقال هافبک ملی پوش کشورمان ادامه دارد. رئیس باشگاه الخور اعلام کرد که مذاکرات برای نهایی انتقال هافبک ملی پوش کشورمان ادامه دارد. سفیر روسیه در اعلام کرد که در صورت حضور گروه های معارض مسلح در مذاکرات ژنو، نمایندگان ت در این مذاکرات حاضر نخواهند شد. بخش خارجی الف، 29 فروردین 94 تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۴ موسسه علم و امنیت به ریاست دیوید آلبرایت، یکی از اصلی ترین اتاق فکرهای ت و گروه ۱+۵ به شمار می آید و بخشی از درخواست های ۶ کشور در مذاکرات هسته ای، بر پایه گزارش هایی است که این مجموعه منتشر کرده است. این موسسه سال گذشته نیز گزارشی را منتشر کرد که بسیاری از دیدگا. رئیس هیئت عالی مذاکرات (مخالفان مورد حمایت ریاض) از گفت و گوهای مفید با دی میستورا درباره انتقال در و تشکیل هیات ت انتقالی خبر داد.... سه سیستم انتقال قدرت دستی، اتوماتیک و cvt رایج ترین سیستم های انتقال قدرتی هستند که در خودروها مورد استفاده قرار می گیرند. به جز سیستم cvt یا سیستم انتقال قدرت باقابلیت تغییر پیوسته، سیستم های اتوماتیک و دستی از مجموعه ای شامل چرخ دنده ها تشکیل شده اند که به زبان عمومی «گیرب » نام دارد. دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: با تحلیل و بررسی های دقیق به عمل آمده، قدرت رو به کاهش است و شاهد انتقال قدرت از غرب به شرق هستیم. شاهزاده «ترکی الفیصل» رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان تاکید کرد که به احتمال زیاد ایران و غرب در مذاکرات هسته ای به توافق می رسند.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، الفیصل که در لندن به سر می برد گفت که ایران و گروه ۵+۱ در مذاکرات هسته ای به توافق خواهند رسید.

وی افزود: نمی دانم این توافقنامه تا چه اندازه خوب یا بد است زیرا ما . یک مقام آگاه نزدیک به مذاکرات ژنو فاش کرد، بر اساس طرح ویژه سازمان ملل در امور ، این دور از مذاکرات چند ماه طول کشیده و طی آن سه موضوع تشکیل ت، تهیه قانون اساسی و برگزاری انتخابات بررسی خواهد شد. مذاکرات صلح بین ت و گروه های معارض در حالی برگزار می شود که سرانجام ماهیت و سطح حضور در این مذاکرات مشخص شد. پس از بحث ها و گمانه زنی های فراوان، مشخص شد که تنها در سطح سفیر در این نشست حضور پیدا خواهد کرد؛ اما دلیل اصلی این امر چیست؟ آیا برای ادوار بعدی مذاکرات می توان انتظار حضور جدی تر را داشت؟ میرر نوشته است اتلتیکومادرید و چلسی مذاکره برای انتقال دیگو کاستا را آغاز کرده اند، این در حالی است که اتلتیکومادرید تا ژانویه ۲۰۱۸ از ید بازیکن محروم است و در صورت تحقق این انتقال، کاستا تا ژانویه ۲۰۱۸… مذاکرات صلح میان ت و گروه های معارض در حالی برگزار می شود که بالا ه ماهیت و سطح حضور در این مذاکرات مشخص شد. پس از بحث ها و گمانه زنی های فراوان، مشخص شد که تنها در سطح سفیر در این نشست حضور پیدا خواهد کرد. اما دلیل اصلی این امر چیست؟ آیا برای ادوار بعدی مذاکرات می توان انتظار حضور جدی تر را داشت؟ فرستاده سازمان ملل به اعلام کرد در مذاکرات ژنو، قانون اساسی و چگونگی انتخابات این کشور بررسی می شود. سخنگوی وزارت خارجه روسیه از ادامه مذاکرات میان تهران، مسکو و آنکارا به منظور تعیین تاریخ دور آتی مذاکرات صلح در آستانه خبر داد. سازمان ملل متحد پیشنهاد داد 4 بندی که در مذاکرات ژنو 4 مورد توافق طرفین بوده، در مذاکرات ژنو 5 در 2 بند بررسی شود. فرستاده ویژه سازمان ملل در پایان مذاکرات ژنو-5 تاکید کرد که همه طرف های سوری آماده بازگشت به ژنو برای دور دیگری از مذاکرات هستند.... فرستاده ویژه سازمان ملل در پایان مذاکرات ژنو-5 تاکید کرد که همه طرف های سوری آماده بازگشت به ژنو برای دور دیگری از مذاکرات هستند. فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور گفت تدوین قانون اساسی جدید ، مهمترین موضوع مورد بحث در دستور کار مذاکرات صلح ژنو خواهد بود. رو مه تایمز گزارش داد که در جریان سفر هفته گذشته هیات یی به تل آویو موضوع انتقال سفارت واشنگتن به بیت المقدس مطرح و درباره ان بحث شده است. رئیس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه خوش بینی تا کی قرار است ادامه داشته باشد، گفت: امروز نباید برخی در کشور، با بهانه تراشی، ساده شی در روند مذاکرات و ش ت در آن را توجیه کنند. تل آویو بر انجام مذاکراتی با بیش از 10 کشور درخصوص مسأله به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت و انتقال سفارت این کشورها به این شهر مقدس تاکید کرد. ... مسئول مذاکره کننده ت در مذاکرات ژنو گفت : حملات تروریستی که حمص را هدف قرار داد پیام آشکاری از سوی تروریست ها به روند مذاکرات ژنو به حساب می آید. با دستور مستقیم نفت، یکی از بستگان "درجه یک" یک مجلس شورای ی جهت مأموریت یک ساله و سپس انتقال دائم به یکی از شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت معرفی شد. تمدید مذاکرات میان ایران و 1+5 اتفاق چندان با اهمیتی نیست. از بیش از یک هفته قبل روشن بود این مذاکرات تمدید خواهد شد و 2 طرف در موقعیتی نیستند که یک توافق جامع را تا 30 تیر نهایی کنند. آنچه در اصل مانع از نتیجه بخشی مذاکرات وین 6 شد، الگوی راهبردی مذاکره و نوع نگاه کلان آن به روندی است که در حال طی آن با ایران است.