ریحانه دانش آموز مدرسه شهید سیدحسن غیوری

به نقل از خبرگزاریها در مورد ریحانه دانش آموز مدرسه شهید سیدحسن غیوری : مدیرکل ارزی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: قانون می گوید دانش آموز اگر شرایط خاصی داشت، ا اج نمی شود و به مدرسه دیگر انتقال پیدا می کند. مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در منطقه کوهستانی و سخت گذر روستای ده زیارتان بخش سندرک شهرستان میناب در شرق هرمزگان مدرسه ای با یک دانش آموز دایر است. مدرسه ابت روستای پایتخت در بخش گِلال استان کهگیلویه و بویر احمد فقط سه دانش آموز دارد. آقای حسنعلی عبادی نیا معلم این سه دانش آموز است که خود نیز از نان این روستا است،می گوید مشکلی با اختلاف در میان دانش آموزانش ندارد، اما کمبودهایی وجود دارد از جمله نبود وسایل ورزشی و تجهیزات اولیه آموزشی و کمک آموزشی. صمد خدیر، بزرگترین دانش آموز این مدرسه است که در پایه پنجم دبستان مشغول به تحصیل است. معصومه نیز تنها دختر این کلاس است که کلاس دوم را پشت سر می گذارد. شهرام هم عضو تازه وارد این مدرسه است که مشغول به تحصیل در کلاس اول می باشد. آقای عبادی نیا از وضعیت تحصیلی دانش آموزانش بسیار راضی است. مدرسه ای که فقط سه دانش آموز دارد + ع بر گرفته از سایت www.kanoon.ir رو مه وقایع اتفاقیه نوشت: اتفاق به دو سال پیش بازمی گردد؛ 11 صبح اول آذر سال 93 در بروجرد. دانش آموز 15 ساله ای که مثل هرروز به مدرسه می رود و برای اینکه غیبتش را موجه کند، پدرش را هم با خود می برد؛ غیبتی که حالا محمد آرزو می کند که کاش طولانی تر می شد و آن روز هم به مدرسه نمی رفت. ما دانش آموزیم سر بلند و پیروزیم
باغ سبز فر م نو نهال امروزیم اردوی شبانه دانش آموزان ی فرهنگی بمناسبت روز دانش آموز
بمناسبت فرارسیدن سیزده آبان ، روز دانش آموز :
دبستان ی فرهنگی اردوی شبانه ای زا برای عزیزان آن مدرسه فراهم کرد.
فراگیران از ساعت پنج بعا از ظهر لغایت نه در مدرسه با دوستانشان ، مجلس دورهی را با کمال شادی و شاد کامی سپری د. وقایع اتفاقیه نوشت: اتفاق به دو سال پیش بازمی گردد؛ 11 صبح اول آذر سال 93 در بروجرد. دانش آموز 15 ساله ای که مثل هرروز به مدرسه می رود و برای اینکه غیبتش را موجه کند، پدرش را هم با خود می برد؛ غیبتی که حالا محمد آرزو می کند که کاش طولانی تر می شد و آن روز هم به مدرسه نمی رفت. ایرنا نوشت: حمله 2 دانش آموز به سرایدار و مسئول باشگاه فرهنگی مدرسه نمونه تی چمران شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، او را روانه بیمارستان کرد. همشهری آنلاین: فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموز دوره دوم متوسطه این شهرستان صبح روز شنبه در مسیر مدرسه مورد تیراندازی همکلاسی خود قرار گرفت. خارج از مدرسه (کافه)
تقلب (چشمهایم برای تو)
روز امتحان (روز واقعه)
زنگ زیست (معنی عشق)
کیف مدرسه (محموله)
اولین ی که معلم از او میپرسد (قربانی)
نگاه دانش آموز به معلم (میخواهم زنده بمانم)
معلمان مدرسه (جنگجویان کوهستان)
زنگ تفریح (حمله به تو )
مدیر مدرسه (پدر سالار)
پنج شنبه (خانه دوست کجاست)
جلسه معلمان (نقشه قتل دانش آمو. رکنا:در حادثه برخورد دو دستگاه اتوبوس مدرسه در ای کانزاس ۲۷ دانش آموز مصدوم شدند. راننده 64 ساله سرویس مدرسه، در حالی اتهام آزار و اذیت دختر دانش آموز را رد کرد که به گفته پدر شاکی، چند دانش آموز دیگر نیز قربانی نیت ی متهم شده اند، اما خانواده هایشان به خاطر مسائل شخصی، حاضر به شکایت نیستند. مراسم روز دانش آموز در مدرسه دخترانه هدایت شهر اصفهان برگزار شد. نواختن سیلی بر گونه دانش آموز یکی از مدارس شوش به شنوایی وی آسیب وارد کرده است. آقای رمضان فصیحی دانش آموز پیش وت مدرسه آموزش از راه دور پیام دانش ناحیه یک ساری رکورد پرس قدرتی کشور را در رده سنی پیش وتان ش ت در رقابتهای پرس قدرتی کشور که در شهرستان م آباد برگزار شد دانش آموز پیش وت آموزش از راه دور پیام دانش ساری رمضان فصیحی موفق شد تا در رده سنی پیش وتان بالای 70 سال رکورد شکنی کند گفتنی است وی در سال جاری نیز مو. چگونگی برخورد معلم کلاس اول با دانش آموز

* چقدر خوب است اگر در روز اولی که دانش آموزان کلاس اول زودتر از دیگر دانش آموزان به مدرسه و کلاس درس پا می گذارند همراه با مراسم با شکوهی و جشن زیبایی باشد و برای آن روز برنامه ای خاص داشته باشند تا این روز در ذهن همه ی دانش آموزان بهترین روز مدرسه شان باشد و هیچ وقت فراموش نکنند و با ذوق . حمله 2 دانش آموز به سرایدار و مسئول باشگاه فرهنگی مدرسه نمونه تی چمران شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، او را روانه بیمارستان کرد. رکنا: یک اتوبوس مدرسه در پا تان را می بینید که تعداد زیادی دانش آموز روی آن سوار شده اند. دکلمه برای روز دانش اموز
سرود روز دانش آموز
شعرروزدانش اموز
شعر به مناسبت روز دانش آموز
شعر روز دانش آموز 13 آبان
شعر میریم اردو
نقاشی روز دانش اموز
متن زیبا برای روز دانش اموز ادامه مطلب وقتی من دانش آموز بودم گاهی دلم برای معلم تنگ می شد زمانی که معلم خوب ما از مدرسه ما به مدرسه دیگه ای می رفت. الان که خودم معلم هستم دلم برای دانش آموزانم تنگ می شه! آره بابا معلم هم برای دانش آموز دلش تنگ می شه. امسال من به مدرسه دیگه ای رفتم اما مگه آدم می تونه دانش آموزان خودش رو فراموش کنه! اما به لطف خدا و با توکل به خدا سال جدید رو آ. خارج از مدرسه (کافه)
تقلب (چشمهایم برای تو)
روز امتحان (روز واقعه)
زنگ زیست (معنی عشق)
کیف مدرسه (محموله)
اولین ی که معلم از او میپرسد (قربانی)
نگاه دانش آموز به معلم (میخواهم زنده بمانم)
معلمان مدرسه (جنگجویان کوهستان)
زنگ تفریح (حمله به تو )
مدیر مدرسه (پدر سالار)
پنج شنبه (خانه دوست کجاست)
جلسه معلمان. اطلاعیه آموزش و پرورش در خصوص خودکشی دانش آموز کرمانشاهی کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در پی خودکشی یک دانش آموز در یکی از مدارس کرمانشاه روز یکشنبه اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش ایرنا در اطلاعیه آموزش و پرورش آمده است: دانش آموز مذکور از دانش آموزان درس خوان و منضبط مدرسه بوده که رابطه عاطفی تنگاتنگی با مدیر، معاونین و دبیران و سایر دانش آموزان داشته است.
در ادامه این اطلاعیه، ضمن ابراز تاسف و تاثر از این رخداد تلخ آمده است: این دانش آموز پایه دوم متوسطه اول به دلیل ای مشکلات با برنامه ریزی قبلی در سرویس بهداشتی مدرسه اقدام به خودکشی کرده که با حضور مقامات قضایی و انتظامی موضوع در حال بررسی نهایی است.
این اطلاعیه می افزاید: بررسی سوابق تحصیلی و انضباطی نامبرده نشان می دهد که این دانش آموز از شاگردان ممتاز مدرسه و مورد احترام معلمان، کارکنان و دانش آموزان بوده است.
استان کرمانشاه 320 هزار دانش آموز دارد که در 14 هزار و 400 کلاس درس مشغول به تحصیل می باشند. شهروند نوشت: سه خواهر دانش آموز به همراه دو نفر از همکلاسی هایشان، زمانی که مثل هر روز سوار خودرو پدرشان می شدند تا به مدرسه بروند، با یک کامیون تصادف د. این پنج دانش آموز قصد سوار شدن به خودرو وانت را داشتند که ناگهان یک کامیون با سرعت زیاد آنها را زیر گرفت. یک منبع آگاه امنیتی از وقوع آدم ربایی و ربوده شدن دو دانش آموز در ماهشهر خبر داد. 40 دانش آموز مراوتپه ای بر اثر مسمومیت راهی بیمارستان شدند. « بسمه تعالی » مدارک لازم جهت ثبت نام 1- کپی شناسنامه دانش آموز سه برگ همراه بااصل شناسنامه ( خوانا باشد ) 2- کپی شناسنامه ی پدرومادر صفحه اول وکارت ملی پشت و رو 3- 8 قطعه ع جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی و نام پدر پشت ع قید شود ) 4- شناسنامه سلامت حتماد رونده باشددرصورت نبودن اقدام شود 5- تکمیل فرم ثبت نام از طرف مدرسه ( شماره تلفن من. یادواره شهید فهمیده و 36 هزار دانش آموز شهید در حرم مطهر (ره) برگزار شد و در این مراسم از تمبر ی دانش آموز رونمایی شد. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جاری 75 هزار و 306 دانش آموز از 13 هزار و 922 سرویس مدرسه استفاده می نمایند.
مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خوزستان گفت:درگیری دو دانش آموز در یکی از دبیرستان های شهرستان… معلم فداکار در پی آتش سوزی مدرسه روستایی درشهرستان «شیروان» خود را به شعله های آتش کلاس درس زد و پس از نجات 2 دانش آموز، بخاری شعله ور واژگون را هم به خارج از کلاس انداخت تا مدرسه پیش ساخته روستا در کام آتش فرو نرود. ادامه: فداکاری معلم مدرسه برای نجات جان ۲دانش آموز درسال تحصیلی جدید ۲۳۰ هزار دانش آموز در ۲ هزار و ۲۰۰ واحد آموزشی استان تحصیل می کنند. یک آموزگار خوب باید قدرت برقراری یک ارتباط عاطفی مناسب بنا به شخصیت دانش آموز را داشته باشد. متاسفانه بسیار دیده شده که برخورد نامناسب یک معلم سبب تحقیر یک دانش آموز و درس گریزی او می شود. اگر معلم ایده آلش تنها ارتقای درسی یا انضباطی یک دانش آموز باشد و به پایه تربیتی و ژنتیکی و ذاتی او که ترکیبی از این موضوعات است، توجهی نکند، هیچ . احساس تعلق به مدرسه آموزش ابت ژاپن مبتنی بر سه اصل است: "احساس تعلق به مدرسه، پرورش کل شخصیت کودک و ارائه محتوای مناسب" . احساس تعلق به مدرسه به طور ساده یعنی اینکه دانش آموز با شوق به مدرسه بیاید و با اکراه مدرسه را ترک کند. پرورش کل شخصیت کودک ، به طور ساده یعنی اینکه مهارت های زندگی واقعی را به ک ن بیاموزیم و محتوای مناسب هم یعنی چیز. خودسوزی دختر دانش آموزخودسوزی دختر دانش آموز , این دختر دانش آموز مقابل مدرسه اش رفت و با ریختن بنزینروی خودش دست به خودسوزی زد. این حادثه چند روز پیش مقابل یکی از مدارس دخترانهدر پایتخت رخ داد. این دختر نوجوان که در یکی از امتحان هایش نمره صفر گرفته بود باریختن بنزین روی خودش، کبریت را کشید و خودش را آتش زد.خودسوزی دختر دانش آموز . رکنا: دو پسر با ربودن دانش آموزی از برابر مدرسه اش قصد داشتند 150 میلیون تومان به جیب بزنند. ایران نوشت:معلم فداکار در پی آتش سوزی مدرسه روستایی درشهرستان «شیروان» خود را به شعله های آتش کلاس درس زد و پس از نجات دو دانش آموز، بخاری شعله ور واژگون را نیز به خارج از کلاس انداخت تا مدرسه پیش ساخته… رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان وزارت آموزش و پرورش از تحصیل قریب به 140 هزار دانش آموز دختر و پسر در دوره های اول و دوم متوسطه در 670 مدرسه استعدادهای درخشان کشور خبر داد. کرج - ایرنا- مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت : طرح المپیاد درون مدرسه ای در سال تحصیلی 96-95 برای 5 میلیون دانش آموز در مدارس کشور اجرا شد. مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت:دو هزار و 700 نفر از دانش آموز این استان در اجرای طرح کانون مدرسه حضور دارند. رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: صبح امروز (دوشنبه ۱۴ فروردین ماه) ۱۲ دانش آموز و معلم در مدرسه ای در یکی از روستاهای شاهین دژ دچار مسمومیت با گاز co شدند. امروز صبح در دبستان پسرانه شهید امین رضا تیاری شهرستان هرسین از تندیس مقدس آن شهید والا مقام رونمایی گردید.در این مراسم ریحانی جانشین محترم حضرت نبی اکرم(ص) و محبی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و مسولین سطح شهرستان حضور داشتند که توسط پدر بزرگوار شهید تیاری از تندیس مقدس آن شهید رونمایی به عمل آمد.آفت فرمانده بسیج دانش آموزی هرسین افزود: تندیس مبارک هفت شهید دانش آموز نیز همزمان در هفت مدرسه نصب گردید.و تا پایان سال با تامین اعتبارات لازم تندیس 26 شهید دانش آموز دیگر نیز در مدارس سطح شهر رونمایی خواهد شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان مرکزی از فعالیت 10هزار دانش آموز ابت این استان در طرح کانون و مدرسه خبر داد. نزاع دسته جمعی در شرق تهران/ جنجال سرایدار مدرسه به دختر دانش آموز!/ سه بار قصاص؛ مجازات عامل جنایت خانوادگی/ معمای حل نشده جسد پتوپیچ/ شلیک مرگبار به کولبر/ دستگیری ن جیب بر مترو / مرگ نوزاد 2 ماهه زرندی بر اثر بی احتیاطی/ قتل برادر برای فرار از آبروریزی/ قصاص مجازات تازه عروس و همدستش/ ان نقابداردرتله دوربین دختر13ساله اعتماد نوشت:«علی ١٨ سالش بود. روزها در مدرسه درس می خواند و ظهرها از مدرسه که برمی گشت می رفت سیم کشی ساختمان. از بچگی هزینه درس و مدرسه اش را خودش تامین می کرد. اما این بار نمی دانم چه شد. با رفیق هایش… یک اتوبوس مدرسه در پا تان را می بینید که تعداد زیادی دانش آموز روی آن سوار شده اند. ع های حضور دانش آموزان مدرسه ی ی دانش آموز در کتابخانه ی مرکزی سلام دانش اموزان محترم مدرسه ی ی دانش آموز اگر تمام ع های خود را می خواهید لطفاآدرس ایمیل یا پست الکترونیکی خود را برای ما به آدرس [email protected] ارسال نمایید تاما همه ی ع های گرفنه شده را برای شما ارسال کنیم .با تشکر مدیرت سایت بقیه در ادامه مطالب ایلنا نوشت: د ی انتشار خبری درفضای مجازی مبنی بر درگیری مادر و خواهر دانش آموز با مدیر یکی از مدارس دخترانه شهر شیراز، اداره کل آموزش و پرورش فارس توضیحاتی را ارائه کرد معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر 805 مدرسه شبانه روزی در دوره دوم متوسطه و نزدیک به 1200 مدرسه در دوره اول متوسطه وجود دارد که در مجموع نزدیک 350 هزار دانش آموز در این دو مقطع تحصیل… دین آنلاین به نقل از هافینگتن پست نوشت: مسئولان آموزش و پرورش شهر نیویورک یک معلّم را که حجاب را از سر دانش آموز هشت ساله ای برداشته بود ا اج د. این اتّفاق در روز دوم ماه مه در محلۀ برون نیویورک رخ داد. یک دانش آموز هندی داخل سرویس مدرسه قرار داشت و هنگامی که اتوبوس در حال حرکت بود، ناگهان تصمیم می گیرد از اتوبوس پیاده شود.
سقوط پنجره یک مدرسه کان ی بر سر دانش آموز ۱۰ ساله مقطع ابت در روستای بختک سرباز در استان…